Forumas - Pasaulis anapus - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Pasaulis anapus

Labas mielieji šio tinklapio viduje. puikiai.lt skaitytojai. Aš net nežinau nuo ko pradėti rašyti.... Esu nustebintas tuo, kad labai mažai skaitytojų apsilanko čia, nes čia yra rašoma reali tikrovė labai svarbi žmogui, kuris per savo sustabarėjimą, net neskaito šio tinklapio.
Man Dievas ir jo visa sistema parodė pomirtinę egzistenciją, aš joje buvau apie 5 sekundes, kurių pakako viską sužinoti ir suprasti, kas manęs laukia po mirties, tačiau aš sužinojau tik apie save, sąmoningu protu dar spėjau paklausti koks bus filmas rodomas per tv. ir gavau atsakymą, kad "rūkas", kurį ir rodė po 2 dienų.
Mieli žmonės ,jau atėjo tas laikas, kai Jūs turite rimtai susimastyti savo gyvenimu ir jo prasme. Mano rašytuose straipsniuose yra reali tikrovė, be jokio melo ar apgaulės. Tiesa, išaiškėjo vienas mano netikslumas.Aš rašiau, kad įvykiai susikuria iš anksto, tai yra reali tiesa, tačiau juos ne žmogaus sielos kuria , kaip rašiau, o Dievas. Aiškiau paaiškinus Dievas iš savęs išskiria kiekvienai gyvybei savo fragmentą , kuris pagal žmogaus sielą ir kuria jam situacijas. Realioje tiesoje kažkoks urantijos ir krikščionybės junginys egzistuoja, nors pilnos tiesos nei krikščionybėje, nei urantijoje nėra, tik jų tam tikros dalys atitinką tiesas.
Na išties Dievas tai labai sudėtinga sistema, kurios žmogaus protas nepajėgus pilnai suprasti, man jau visa tai žinoma, tačiau visos situacijos aš negaliu išaiškinti, nes žmonių suvokimas ir išmintis per silpna yra tam.
Man jau žinoma, kad manęs laukia protu nesuvokiamas rojus su vaizdais kur yra matoma žemė ir jos vaizdai, kur egzistuoja Dieviškas suvokimas su didžiulės meilės šaltiniu iš kristaus ir Dievo tėvo, tai yra tikrovė, žmonėms labai svarbi turėtų būti, o pagal skaitymo reitingus matau, kad žmonės gali rimtai pražūti.......nors aš rašiau situacijas kitiems žmonėms man asmeniškai jos nėra tiksliai žinomos, aš jas rašiau pagal save, tačiau ar daug žmonių pasekė kristaus pavyzdžiu, kaip aš? Sunku yra pasakyti, kaip elgiasi aukščiausias protas visatoje su žemės blogiukais.

Mieli žmonės, šis mano straipsnis yra nukopijuotas iš kito tinklapio ir įkeltas čia. Aš visada paskaitau Jūsų pasisakymus šiame tinklapyje ir Jus labai gerbiu už Jūsų aukštesnį suvokimą tikroje realybėje, kuri man yra labai gerai suprantama. Džiaugiuosi dėl Jūsų ir noriu išgirsti Jūsų nuomones. Ačiū

 Vidmantas ~ grinciukas7@gmail.com
 2009-11-01 21:52
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

"Man jau žinoma, kad manęs laukia protu nesuvokiamas rojus su vaizdais kur yra matoma žemė ir jos vaizdai, kur egzistuoja Dieviškas suvokimas su didžiulės meilės šaltiniu iš kristaus ir Dievo tėvo, tai yra tikrovė, žmonėms labai svarbi turėtų būti, o pagal skaitymo reitingus matau, kad žmonės gali rimtai pražūti......."
VIDMANTAI, gal nežinai, kad čia New age . Dievas Liuciferis. Ką Tamsta rašai, tai Dievas Tėvas Ir Sūnus Viešpats Jėzus Kristus yra tikrovėje gal būt. Jų Meilės vienybės Dvasia yra DIEVAS ŠVENTOJI DVASIA. Čia gi apie Dievą rašoma iš mirusiųjų dvasių diktavimu. Tai vadinama nekromantijos arba spiritizmo būdu gautomis. Atsipeikėk, gerai, kad mažai skaito čia žmonės, nes nepažinę Biblijos gali liuciferio melą palaikyt už tiesą. Duok ,Dieve, kad kuo mažiau čia įsipainiotų nekaltų žmonių...
 Jage ~
 2012-03-11 21:46


Savo tikrovės niekam ir niekada netvirtinu. Remiuos, kaip auditorė tik faktais arba kitų liudijimais - komentarais apie vieną ar kitą info. Gerbiu visas tradicines religijas, kuriose beje - visose egzistuoja šėtonas arba demonas. Tie nelabieji velniai tik skirtingai vadinami : vampyrai, netyrosios dvasios, astralai,šėtonai, hidros,titanai, dievybės, demonai, gyvatės - slibinai, angelai ir t.t.
New age atstovai vieninteliai, kurie nenori pripažinti demonų arba šėtono Liuciferio egzistavimo , nes jiems jis vadovauja per " balsus". New age pseudoreligijos dvasiai nieko gero nežada. Įdėjau keletą nuorodų apie Liuciferį ir demonus, kuriomis aš remiuosi .
Nejau ,Alvi , manai, kad pats Viešpats Kristus , ne iš "Balsų",o Dievo Biblija, KBK, NRJ tyrimai, sektų tyrėjai ir apie New age žmonių liūdijimai yra tik fanatizmas. Vieną iš tokių liudijimų radau google knygoje " Aklas aklųjų vadovas" . Puslapis apie Merkinės piramidės pastolius, New age, tai ir ištrauka iš knygos apie tai:
Ištraukos iš knygos ” Aklas aklųjų vadovas” . Apie Merkinės piramidę , jos valdytojus ir kitus New age ezoterikus , okultistus:
"Tūkstančiai Lietuvos žmonių, menininkų, šou biznio atstovų, estrados meistrų vedami į pražūtį, o dvasininkai tyli!
Kristaus mokslas turi rėmus žmogui – atsakomybę. Kūnui neleidžiama daryti ką nori, kur nori ir kaip nori. Todėl daugeliui patogiau eiti plačiu keliu… O kur toks kelias nuveda, galime pasiskaityti Apreiškimo knygoje, 21 ir 22 skyrių, 27 ir 15 eilutėse.
Ekstrasensai ir visi kiti magai gali pašalinti ligos simptomus, bet klausimas, kas jiems padeda? Kadangi jie tarnauja velniui, tad jiems padedančios jėgos yra pragaro piktosios dvasios, tie patys išvaryti iš Dangaus angelai, dabar patapę demonais.
Savo galių jie neprarado ir naudoja jas tarnaudami šėtonui ir jo tarnams šioje žemėje, – visokio plauko magams, būrėjoms, ekstrasensams, ar Merkinės piramidės šeimyninės rangos sukčiams.
O juk mes kalbame apie tai, kas yra brangiausio šioje visatoje – žmogaus sielą!!! „Didelė kaina už sielos išpirkimą – tiek niekada neturėsi…“ (Psalmių 49, 8).
Todėl nebūdami Dievo vaikais, ekstrasensai niekada nekviečia žmonių atgailauti, o svarbiausia – priimti Jėzų Kristų į savo širdį kaip Asmeninį Gelbėtoją, kuris vienintelis turi galią išgelbėti sielą!
Turiu žodį ir Merkinės merui – jei miesto valdžia nesustabdys šios veiklos, gausus bus psichikos ligonių derlius Lietuvoje, o farmacijos verslo rykliams iš kur pasipelnyti…
Na, o jei ši sukčių ir velnio tarnų veikla toleruojama dėl miestelio šlovės, lai žino, kad Merkinės „piramidė“ – ne Cheopso, tad ir „šlovė“ kitokia. Liūdnos mišios laukia daugelio…
O netikrus stebuklus piramidėje režisuoja šio pasaulio dievaitis, šėtonas ir jo tarnai demonai, bei apakinti arba klastingi žmonės: „Jų atveju šito amžiaus dievas (šėtonas) apakino netikinčiųjų protus, kad nematytų Kristaus garbės Evangelijos spindėjimo…“ (2 Korintiečiams 4, 3).
Horoskopų skaitymas ir tikėjimas jais, būrimas iš kortų, kavos tirščių ar užkalbėjimas nuo ligų – simpatija, yra burtininkavimas, – baltoji magija. O baltoji magija, tai pabalinta juodoji. Juodas grabas, perdažytas baltai.
Ir visa ši veikla vadinama paprastai – okultizmas! Tai nėra liaudies medicina. Tai nėra biblinės gydymo priemonės! Tai nėra nepavojinga ir nereikšminga! Tai – nuodėmė ir pasišlykštėjimas Dievui! "

Kam įdomu ta knyga yra internete. Susipažinsite su jos autoriumi.Visą perskaityti tikrai įdomu.

 Jage ~
 2012-03-10 20:47


Iš šios citatos galima suprasti, kad Albertui Kamiu kaip ir Audriui svarbiausia kažkokios dvasinės vertybės, susidūrus su pasaulio absurdiškumu, jisai pradeda matyti per žmogų pasireikšiančiose savybėse prasmę. Bet tai nieko neturiu bendro su trancendencija. Žmogaus esančio dualistinėje sąmonėje bet kokie kūriniai nieko verti.
 Gediminas ~
 2011-01-03 13:20


1. Albertas Kamiu „Kad nors kartą pajustum savo būtį pasaulyje, reikia būti pasiruošusiam neišvengiamam niekiui“
kaip reikia pokomentuoti sia citata?
 Giedre ~
 2011-01-02 21:13


Na nepanikuok Vidmantukai :-) Jei tu suvoki tai, su kuo man teko susipažint,tai visai neesi nepilnaprotis. Iš tiesų prieš didelias tiesas mes tokie esame visi.Tereikia tik tai pripažinti ir atsipalaiduoti :-) Kaupk meilę savyje ir bus viskas tvarkoje.
 Andrius ~ aurelijus369@gmail.com
 2010-02-02 17:47


Tiek daug terminų ir išvedžiojimų. Manau tik tas kuris rašo savo mintis, jas iki galo ir supranta ir jomis pasitiki, po to kitiems skaitant būna dar iškreiptesnis suvokimas, nieko nuostabaus jog dažnai vienas kito nesuprantame. Stenkimės vieni kitiems paprastai išaiškinti tai ką žinome, nes ištisi žodžių kompleksai atrodo kaip koks svetimų minčių mazgas ir tiek. Šiaip dėl ko patinka Pakylėtieji tai, kad jie gilias tiesas sugeba paprastai ir suprantamai išreikšti. Manau kai išmokstama tokio dalyko tuomet ir priartėjama prie mokytojo pozicijos. Ne raštingumo žinoma reikia, bet sudėtingus dalykus reikia aiškinti kaip vaikui, bet kokiam žmogui. Nekalbu apie gu gu ir ga ga, bet jei kiekvienas kalba skirtingomis kalbomis tai ir gaunasi ne tik nesusipratimai bet ir neigiamos emocijos. Gal ne į temą bet pasireikšt norėjau.
 Dovydas ~
 2010-02-02 17:39


Na išties įdomu paskaityti Jūsų mintis. Šiame tinklapyje išties egzistuoja aukštesnis sąmoningumas, nei paėmus bendrai visuomenės padėtį, kaip pastebėjau čia daugumoje rašomos tiesos pasiekus aukštus suvokimus. ..... gaila man tik tai, kad mano pačio parašyti sakiniai skamba kaip nepilnapročio. tokia situacija yra todėl, kad man žinoma tas, ko Jūs nežinote ir aš rašau kitomis mintimis sakinius, nei skaitytojai supranta.... neišsivaizduoju kas dėtūsi Jūsų širdyse , jei viską žinotumėte, ką aš žinau.....40 metų gyvenau kristaus Filosofija ir psichologija, tad net neturiu tokios minties, ką nors įžeidinėti ( paprasčiausiai mano žodžiai suprantami kitaip nei aš juos išreiškiu ).
Dėkoju Jums už tikrai Jūsų gražius bendravimus.
 Vidmantas ~ grinciukas7@gmail.com
 2010-02-02 17:36


... niu niu niu Poviliukai :-) netrikdyk vaikučių ir negriauk jų smėlio pilių. Kam norisi žaisti savo smėlio dėžėse, tegul pažaidžia. Jiems tai realu už realybę :-) Labai jau paaugliškai reaguoji,norėdamas įrodyti tiesas. Jei griauni žaidimo aikštelę,tai tampi priešu. Suaugę ir mylintys taip nedaro. Reikia surasti švelnesnių žodžių,reikia kitokių iliuzijų porcijos,kad taptum įdomus ir su tavimi būtų malonu žaisti. Tik tuomet,po truputį ir atsargiai galima pateikti tam tikras tiesas,pagal kiekvieno sąvivoką.
Gražaus visiems Vasario :-)
 Andrius ~ aurelijus369@gmail.com
 2010-02-02 16:50


citata:
Kalbėjimas yra mastymas garsiai. Kodėl meistrai akcentuoja atsisakymą tik galvoje esančiu minčių?Mintys ne galvoje. O tie ką jūs vadinate meistrais, ne meistrai. Kalba – tai nuorodos į sąmoningos atminties objektus. Tai kaip aplankų ir failų parašas kompiuterio atmintyje. Ir jeigu nėra kalbos, tai nėra ir sąmoningos atminties – tai yra asmenybės, žmogaus savivokos. Jeigu jūs neįvardijote failo, tai kompiuterio atmintis negalės jo išsaugoti. Taip pat ir žmogaus kūnas – tik kompiuteris, kurio atmintis dirba panašiai kompiuterio atminčiai.

citata:
Tačiau juk viskas aplink paklusta tiesos įstatymui, ir net mintys, jeigu jos ateina ne iš galvos , o iš širdies.Kas per kliedesiai? Mintys – tai tik subjektyvios realybės (jūsų atminties) objektai, objektyvios realybės atspaudai užrašyti jūsų žodžiais. Katės vaizdas užrašytas „katė“, mėnulio vaizdas – „mėnulis“. O galva tai kūno dalis, širdis kūno organas. Jūsų žodžiai parodo, kad jūs patys nesuprantate ką kalbate. Tai yra jūs vartojate žodžius be jų realios reikšmės ir yra jūsų problema. Jūs neteisingai įvardijate atminties failus, todėl jūsų galvoje betvarkė, chaosas. Žmonių problema ne mintyse, o tame, kad jos NEADEKVAČIOS REALYBEI, chaotiškos, netvarkingai permaišytos arba apskritai iškrypusios. Realybei adekvačios mintys yra išmintis. Neadekvačios, iškrypusios – yra šiza (pavojus, iliuzija, melas).

citata:
Ar nėra svarbiausia būti su viskuo kas aplink tave vyksta nuoširdžiu?Taip reikia būti ADEKVAČIAM objektyviai realybei, mąstyti adekvačiai realybei – realistiškai, o ne prieš realybę – šizofreniškai (priešingai natūralumui, nerealiai). Problema ne mintyse, problema neadekvačiose mintyse.
O meistras, kuris neigia protą kaip realybės dalį, ne meistras, tai šizofrenikas! Nes jo mintys NEIGIA MINTIS, kas savaime yra realybės neigimas, gamtos duotybės, tai yra aiški mąstymo anomalija, kuri nukreipta prieš objektyvios realybės faktą. Būtent toks mąstymas ir yra neteisybė, iškreipimas, iliuzija, šizo (susiskaldymas su realybe) – ir toks kreivas, melagingas mąstymas ir yra šėtonas (krikšč.), biblija jį charakterizuoja kaip MELO TĖVĄ (ezoterikoje netikras protas, vadina netikru ego, netikru AŠ).


 Povilas ne meistras ~
 2010-02-02 16:40


Taip taip Kukai :-) "negerkit vaikučiai iš tos balos, bo asiliukais patapsit" manau skaitėte tą pasaką :-)
 Andrius ~ aurelijus369@gmail.com
 2010-02-02 16:02


Kitus zeminti yra blogis,kada daroma samoningai yra nuodeme.Kada užsispyriant daroma vadinasi yra pyktibine nuodeme.Uz kiekviena zodi teks atsakomybe.Labai nerekomenduoju bet kam eiti pas Povila.Svarbu ne ta ka sneka ar siulo,svarbu darbo vaisiai.Siuo atveju pats Povilas pilnas neigiamumo,ka ir tesugebes kitam perduoti.Tikrai nuodemes dar niekas neatsauke.
 Kukas ~
 2010-02-02 15:42


Labas mieli skaitytojai. Jūs daug rašote apie meditacijas, kaip pasiekti nežemiškas būsenas ir pan., Aš asmeniškai specialiai nemedituoju , tačiau savaime susiformuoja manyje meditacijos nemedituojant. Šis mano rašomas straipsnis yra parašytas ne iš meditacijų situacijos, o Dievo prašant mane supažindinti su kitu pasauliu ir po kelių dienų susiformavo tokia situacija, kad aš galėjau atsidurti su sąmoningu protu pasaulyje, kuris randasi anapus. Visa tai kitiems žmonėms paaiškinti yra pakankamai sudėtinga, nes tokių situacijų kiti žmonės neturi gyvenimuose. Man vienam tik yra 100 procentų žinoma pomirtinė situacija, o kiti žmonės gali tuo tikėti arba netikėti, tai nuo pačių žmonių priklauso..... tai tikrai nėra kaip Povilas mėgsta rašyti, kad šyza, Jei Povilai susiduri su situacija, kurios nežinai ir Tavo protui nėra gerai suprantama, tai iš kart visa tai traktuoji, kaip šyza, pats gerai nesuprasdamas aukštuose Dieviškuose suvokimuose Šyza žodžio reikšmės. Aš Tavęs Povilai nekaltinu, nes suvokiu kitų žmonių mastymus - pasaulėžiūras ir pan., ir žinau, kad kiti žmonės negali teisingai manęs suprasti, Jie mano žodžius supranta pagal savo suvokimą, kuriuos aš rašau kitame žodžių prasmės suvokime.
 Vidmantas ~ grinciukas7@gmail.com
 2010-02-02 14:53


"Jei pasakysiu jog mastymas ateina iš galvos, o matymas iš širdies, tai labai nesutaps su tavo nuomone?" Dovydas...........
Reikia žiūrėti ne kieno nors nuomonės, o kaip yra iš tikrųjų. Tiesa yra svarbesnė už popiežiaus ar Mikuškinos nuomonę. Tai pirmiausia. Tau reikia tirti ir geriausia kuomet yra šalia meistras, kuris neklystančiai tau atsakys, konkrečiu momentu kaip yra iš tikro.
"Šiaip medituodamas labai aiškiai pradėjau matyti kaip mintys lengvai užkabina ir greitai įtraukia į mastymo verpetą," Dovydas...................
Tai tiesa, mintys it musės limpa prie mūsų energijos šaltinio - dėmesio, sąmonės. Meditacija prasideda tuomet, kai tu randi IŠ KUR kyla tos mintys, kodėl jos pradeda veikti, kodėl tu jiems atsakai, reaguoji, papuoli į jų voratinklį.
Bemintiškumas yra natūrali žmogaus būsena, tačiau mes pripratę galvoti, mus įtikino, kad jei ne mąstysi - mirsi. Bet tai visiška nesąmonė!!!
Meditacija yra pati gyviausia būseną!!! Be to natūrali ir palaiminga, todėl jos negali DARYTI.
Sujungti meditacija su gyvenimu galima ir net būtina, nes mes gyvename ne oloje, o aktyvioje visuomenėje, technologiniame amžiuje, būtų neišmintinga atsisakyti to ką duoda mums išorinis gyvenimas.
Galima gyventi aktyviai, meditatyviai išorėje ir neprarasti vidaus. Bet to reikia mokytis ir medituoti spec. meditacijas. Jas gali rasti mano forume.

"neskirstyti į gera-bloga, nepasiduoti neigiamoms emocijoms ir panašiai" = meditacija...
 Povilas ~ (reklama)
 2010-01-30 23:52


Jei pasakysiu jog mastymas ateina iš galvos, o matymas iš širdies, tai labai nesutaps su tavo nuomone? Šiaip medituodamas labai aiškiai pradėjau matyti kaip mintys lengvai užkabina ir greitai įtraukia į mastymo verpetą, tada iškarto pasijaučia kažkoks įdarbinimas tarsi grandinės staiga uždedamos. Ar neradai Povilai būdų kaip tą meditacija kuo daugiau įnešti į gyvenimą? Kasdienį ta prasme, jog kuo daugiau saves neįtraukti į tą illiuzija su mintimis ir norais ir gyventi matant viską iš daugiau mažiau tos meditacinės būsenos? Nežinau ar aiškiai išdėsčiau ką noriu paklausti. Bet esmė tame jog man įdomu ar tai galima pasiekti tik meditacijos metu kuri būna tik trumpais laiko tarpais, ar meditacijos vaisius galima jausti-naudoti kasdieniniame gyvenime? Tie vaisiai tai čia būtu gal ne tiek ta bemintė būsena, nes tai vargiai įmanoma, bet gilesnis suvokimas savo paties minčių, gebėjimas lengviau išlikti neutraliam ir nesivelti į kova su illiuzija, neskirstyti į gera-bloga, nepasiduoti neigiamoms emocijoms ir panašiai. Ačiū.
 Dovydas ~
 2010-01-30 22:14


"Gal galite aiškiau pakomentuoti citatą "atsitapatinti nuo mąstymo ir pradėt matyti"
Augenija"
Vidmantas apie matymą nenusimano, nes nemato. Yra du galimi variantai: arba mastyti, arba matyti. Trečio nėra.
Kas yra mastymas? Tai subjektyvios realybės dalis. Protas - tai atmintis, biokompiuteris, Prote yra užfiksuotos objektyvios realybės dalelės, dalinės kopijos, aptrupėję failiukai. Kai žmogus mąsto, jis dėlioja prote (atmintyje) esančias realybės nuotrupas, prisiminimus ir jas dėlioja vienaip ar kitaip, lygina juos, sugretina; t.y. sąmoningai mąsto. Savo prote esančios informacijos dėka jis suvokia pasaulį, ne betarpiškai, o per minčių, prisiminimų, subjektyvios nuomonės šydą. Mastymas yra subjektyvus (neadekvatus objektyviai realybei)ir jo dėka priimti sprendimai, ir iš jų sekantys veiksmai visuomet bus klaidingi, netakūs.
Matymas remiasi betarpišku objektyvios realybės suvokimu ir priėmumu, be apmastymų (kaip turėtų būti, kas gerai, kas blogai). Matymas visuomet yra šviežias ir labai tikslus, nes žmogus mato realų pasaulį. Matyti galima tik esant ne prote= meditacijoje. Vos tik pagalvoji, įsitrauki į minčių, norų pinkles ir matymas silpnėja.
Matymu paremti veiksmai yra visuomet suderinti su egzistenciniais dėsniais ir tiesa, kitaip matymas dingsta.
Remiantis matymu yra labai lengva gyventi ir mirti, nes net po kūno mirties matymas lieka. O mastymas yra laikinas, jis dingsta, kai siela palieka kūną. Kaip nustoja veikti programa kompiuteryje išjungus jam maitinimo šaltinį (sielą palieka kūną).

 Povilas ~ (reklama)
 2009-11-05 19:47


Mielas Vidmantai,

Gal galite aiskiau pakomentuoti citatą "atsitapatinti nuo mąstymo ir pradėt matyti"
 Augenija ~
 2009-11-03 12:53


"Mieli žmonės ,jau atėjo tas laikas, kai Jūs turite rimtai susimastyti savo gyvenimu ir jo prasme." Vidmantas
"SUSIMĄSTYTI"= PRAŽŪTI.
Mąstymas, galvojimas ir subjektyvios nuomonės yra kelias į pražūtį. Tiesa yra beasmenė, o žmonės siekia išlaikyti savo asmenybę... ir eina į pražūtį. Asmeninis dievas yra šyza padauginta n kartų.
Reikia ne susimąstyti(kas veda link susinaikinimo, iliuzijos, melo), o atsitapatinti nuo mąstymo ir pradėt matyti.
"man jau visa tai žinoma" Vidmantas
Žinoma? Nejaugi?
 Povilas ~ (reklama)
 2009-11-02 19:24