Forumas - Kaip manote , ar viską, kas vyksta jusų gyvenime, pasirinkote jūs patys ? - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Kaip manote , ar viską, kas vyksta jusų gyvenime, pasirinkote jūs patys ?

Vakar man gimė mintis. Viskas kas vyksta mano gyvenime , visas tas absurdas ir visi patys baisiausi pažeminimai - viskas pasirinkta mano paties. Ir jeigu vėl reiktų pragyventi iš naujo gyvenimą , aš pasirinkčiau vėl tuos pačius sunkumus ir pažeminimus. Viską pasirinkčiau tą patį , nes tai padėjo daug ką suprasti . Žinoma dabar aš nedaryčiau tų pačių klaidų. Bet tos klaidos ir dėl tų klaidų kilę sunkumai , man padėjo daug ką suprasti. Ir todėl dėl visko kas vyko ir kas su manimi dabar vyksta aš esu labai dėkingas. Viskas kas su manimi vyksta ar liga ar pažeminimas, vyksta man norint, nes iš tikro gerai pagalvojus, rinkčiausi tą sunkumą, jei reikėtų pasirinkti, kaip pragyventi gyvenimą iš naujo.
 Gediminas ~
 2009-10-07 15:51
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

Iki 2012m rugsėjo šis pasaulis ir atitinkamai visi žmonės buvo absoliučiai valdomi. Buvom energijos elementai kitam aukštesnių vibracijų nematomam pasauliui. Dabar esam absoliučiai laisvi ir visus sprendimus priimam visiškai laisvai. Svarbūs tik konkretūs sprendimai. Ką mes planuojam ar galvojam nėra svarbu.
 Vytautas ~
 2014-08-26 09:10


Atsakymas, visiškai taip. Tik mes gimstam su tam tikra proto struktūra, tam tikromis pradinėmis vibracijomis, kada mes patys nepažįstame savęs gerai, ir tai kad mes patiriame visą šį fizikinių dėsnių pasaulį reiškia kad giliai mumyse yra pastatyti tie pamatai, ir mums būtų sunku dėl baimės ir nenoro keistis pereiti kur nors kitur staigesniu laipsniu.
(Dar čia kažkas klausė, kur esu - buvau savaitę su plaučių uždegimu ligoninėje, viskas aišku prižiūrima bendromis pastangomis, o Povilas įvardinčiau yra pasiklydęs ir net atstumiantis galimybę labai lengvai ir paprastai jam pamatyti aiškiai ką jis daro, kada tai suteikiau. Bet tai užima savo vietą kūrinijoje) Taigi, dėl ligos.. praktiškai net sąmoningai galima pastebėti didelius ir gerus pokyčius į gerą įvairiose gyvenimo srityse, nors tai yra pasitikėjimas mūsų Aukštesniuoju Aš, ir ne mūsų protas pajėgus suvokti viską iki galo, kažkuria prasme.
Pašnekove, , besibijantis įrašyti savo vardą kas svetainėje yra būtina, tai yra tavo pasirinkimas būti kuo nori, ir patirti atitinkamai pagal savo pasirinkimus, jeigu tau patinka karmos idėja prašau. Mano pareiga pasakyti labiau esminį dalyką, kad dabartis priklauso nuo dabarties. Aplinkybės nėra svarbios nes jos neturi sąmonės, tik sąmonės būsena apsprendžia tai kas vyksta aplink. Ir vėl paneigsiu save, kad net ir vadovaujantis karma tai gali būti naudinga. Bet tikrai geriau yra BESĄLYGINĖ MEILĖ, suvokęs besąlygiškumą pranoksi karmos sąlygiškumą! Kitas dalykas, Dievas kviečia ne būti Jo tarnais, nors tikrai tarnavimas yra garbinga pozicija, bet daug labiau reikia suvokti santykį su Dievu kaip Tėvu, kad esame Jo vaikai, o tada be baimės ryšio, be nori įtikti ryšio, bet su meilės ryšiu kurti - KARTU KURTI GĖRĮ. Tai truputį nauja samprata, bet manau logiška suvokti kad neigiama energija atskiria suskaldo, teigiama energija suvienija padaro viena, ir taip Dievas Tėvas nori visus sujungti į vieną bendr kūrinijos šeimą, kurioje visi savo laisva valia pasirenka Tėvo vedimą ir meilę, kitais žodžiais tai galima įvardinti ir kaip tarnystę, ir tai labai padeda PROTUI NUSILENKTI PRIEŠ DVASINĘ SĄMONĘ, bet visgi mano matymų bendrakūrėjų ir vaikų ir šeimos sampratos kaip ir GĖRIO BENDRAKŪRĖJŲ, vietoj tarnų ir tarnavimo sampratos yra daug labiau prideramas šiems laikams. Gal kažkada tiko labiau ir kitos paprastumo dėlei. Tiek trumpai. Geros dienos!
 Vaidas ~
 2009-10-19 12:49


Karma
 Norintis tapti Dievo tarnu ~
 2009-10-07 20:25