Forumas - Bendruomenė! - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Bendruomenė!

Sveiki, mielieji,

jau išleista pirmoji diktuočių knyga, parengta antroji, rengiama trečioji, o dabar ar neatėjo mums laikas vienytis, kurti benruomenę ar kažką panašaus fiziniame plane - juk turim tokią neįkainojamą galimybę, Valdovai sponsoriuos visus darbus, kuriuos dirbsim Šviesai, vadovaudamiesi Dieviškaisiais principais. Ar ne laikas ir mums Lietuvoje bandyti kažką kurti, nebūtinai religinę ar politinę organizaciją, bet kažką, kažkokį šviesnešių susivienijimą. Dabar krizė, visiems nelengva, bet jeigu veiksim pavieniui, nebus lengva, reikia kažką kurti ir Dievas ir Valdovai tikrai padės. Galbūt atsiras verslininkų, kurie norės dirbti vadovaudamiesi Dieviškaisiais principais, aš pati tikrai norėčiau dirbti tokioje firmoje. Galbūt būtų galima pradėti nuo švietimo, įsteigti vaikų darželį, kuriame būtų diegiami dieviškumo pagrindai, vaikams perteikiamos amžinosios vertybės, aš pati savo dukrytę mielai į tokį leisčiau. Žodžiu, reikia judėti, kažką daryti, o pagalba netruks ateiti, dabar pats laikas ir niekas už mus to nepadarys!

 Dangerutė ~ dangerutek@delfi.lt
 2009-07-28 11:14
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

Sveiki!
Ar yra šio tinklalapio gerbėjų iš Klaipėdos kurie norėtų bendrauti? Ieškau bendraminčių, ir gal V.Megre knygas skaitę? :)))) šiaip ieškau draugų, su kuriais būtų galima bendraut apie "aukštas materijas":)
 Vitalija ~
 2011-10-30 21:13


mes turime kiekviena diena ,kiekviena sekunde islaikyti meiles jausma sirdyje ir ji samoningai plesti...ir sis meiles jausmas mus vienija...o kai Auksciausias pamatys ,kad mes subrendome bendruomenei,patikekit manim,ir pasitikekit Juo,jis surinks mus kaip visciukus i garda.....o kaip kitaip...Jis musu mylimiausias Tevas su Motina Gaja:)
 linara ~
 2011-06-02 23:00


As irgi manau, kad lengviausia butu pabegti i saugu busta ir tupeti, bet kas is to, saugai tik savo kaili, reikia buti kazkaip arciau miesto ir arciau gamtos. Nebutina uzsidaryti tik tarp bendraminciu burio, reikia iseiti i platesnius vandenis, atverti kitiem akis. Biblijoj irgi raso, kad lengviausia su aviu banda eiti, bet kita karta svarbiau yra paklydusia avi i kelia atvesti (mazdaug taip ten raso)
 Amina ~
 2011-05-31 17:40


Savaime idėjos apie gyvenimą gamtoje yra geros.. tačiau kuo platesnis kontekstas, kuo giliau žvelgiama ar planuojama tuo turbūt geriau. Kiek pamenu egipte buvo pasiskirstymas 50% ir 50% pusė žmonių mieste, puse ne tokiose didelėse susibūrimuose. Manau optimaliausias variantas yra, kai žmonės gyvena ne mieste kokioje nors sodyboje, o diena (kad ir ne kiekvieną) atvyksta į miestą dirbti.. atlikti kokios nors veiklos. Svarbu yra daryti tai kas teisinga jau dabar, tačiau man atrodytų kad tie kurie gali prisidėti prie kitų žmonių "savęs atradimo", tobulėjimo... turi gyventi ten kur yra daug žmonių.. kad jiems būtų kam padėti. Tikrai galima būtų išfiltruoti pliusus ir minusus būtent kas yra blogai mieste, ir blogai ne todėl kad tai daug žmonių.. o todėl kad yra visokios tradicijas turinčios sistemos kaip kad įvairūs į pasipelnymą nukreipti verslai.. stiprus susisiskirstymas ir dėl to atsirandantis susvetimėjimas..

Man tikrai norisi labiau gyventi mieste, nes noras padėti žmonėms nuveda ten kur tų žmonių yra. Dievo viena iš esmių yra susivienijimas.. susijungimas, kaip teigiama energija... o gyvenant kur nors atokiau atrodytų tarsi atsiskyrimas, tai kaip atvirkščias dalykas.

Galbūt tikrai yra gera patirti tai kas yra sveika, gera.. prisiimti to, o tada atėjus kad ir dieną į savaitę perteikinėti tai kitiems, dalintis tuo kurie tuo metu dar neturi patyrimo tame kelyje. Negu bandyti verstis mieste, o tada atrasti po kelias valandas kas antrą ar kiek dienų tam.

Kol kas niekas netrukdo bent jau kurti įvairių planų, diskutuoti idėjų lygyje. Tada atsirastų ir žmonių galbūt daugiau kurie prie to prisidėtų.. Kažkada pvz kaip su mormonais buvo, kad jų iškeliavo nemaža grupė... keliavo... apsistojo vienoje vietoje, sukūrė naują miestą, ir dabar net visa valstija jų yra. Ir visi savotiškai pas juos "dvasingi" ir šventi tam tikra prasme, jeigu ne tos gilios proto nuostatos su neatvirumu pamatyti kažką daugiau.
 Vaidas ~
 2011-04-06 17:06


Vitalija, esu sutikęs žmonių kurie irgi turėjo tokių planų ir net labai rimtų... tačiau kai susitikimai dideli tai neprisimenu nei vardų nei kontaktų turiu, bet yra kas su jais daugiau bendravę, tai siūlau parašyti Laimai iš klaipėdos, manau ji žinos galės pasakyti kur su kuo susisiekti galima būtų.. jos paštas: laima.romanovaite@gmail.com
 Vaidas ~
 2011-04-06 16:39


Puiku! Grazu! Gerai! Visokiausiais budais bando prisibelsti i musu sirdis. Tai juk tie patys 528 Hz-Meiles vibracijos!
 Margarita ~
 2011-04-06 11:41


http://land-of-spirit.ru/board/3-1-0-685
taip ,mes visi siunciame kasdien Diksas Zemei.....
 Violeta ~
 2011-04-06 11:21


Miela Violeta, nera uz ka dekoti. Myliu Jus visus. Noriu, kad mes visi prabustume ir kad visi issigelbetume. Kiekviena diena dekoju Zemelei, kad ji mums suteikia prieglobsti,kad ji mus maitina ir pasiunciu is savo pagrindines sirdies meiles vibracijas, kad jos apgaubtu ja visa ir kad jai butu lengviau padaryti kvantini suoli kartu su mumis. Dekoju Aukstesniesiems Proto Broliams, kad jie mus myli, kad suteikia informacija ir kad padeda mums. Mano vienos padeku mazai. Tai turime daryti visi, kad ir savo zodziais, kaip sugebame. Atsiskyre po viena, mes nieko nepadarysime. Diktavimuose buvo pasakyta, kad turime susivienyti, tik tada issigelbesime!
 Margarita ~
 2011-04-06 10:49


Margarita,aciu uz labai idomu straipsni.Persiunciau ji viesiems draugams.Pas Bhagavana taip pat buvo atvyke mokslininkai su panasiais pastebejimais,zemes zemelapiais..klause jo nuomones.Jis buvo labai liudnas....tarsi tai patvirtintu.....Jis labai myli zmonija..todel jo misija ..kuo daugiau zmoniu Pabudinti....kad jei issigelbetu...
Del Lietuvos...anksciau buvo rasyta...kad Dzukija liks nepaliesta....mano pati myliausia vietove...mano seneliu proseneliu gimtine...koks sutapimas...Zmones pakele savo vibraciju lygui tikrai issigfelbes..akivaizdus pavyzdziai..Japonijoje...kai senute 80 ties metu diksu daveja...isvenge cunamio bangos..jos nama graziai apejo banga ir nunese tik visa kiema....yra ir daugiau pavyzdziu...
 Violeta ~
 2011-04-06 09:35


Vitalijai. Tokia mintis seniai aplanke, bet nerandu bendraminciu. Daugelis zmoniu, zinanciu, kokia yra situacija Zemeje, zinanciu, kas vyks artimiausiu metu, pasitrauke i taiga, kuo toliau nuo civilizacijos. Kadangi esame materialistai, bijome palikti savo "didelius" turtus, namus ir tikimes, kad mus kazkas isgelbes. Mes nesuprantame, kad musu namai yra visa motinele Zemele. Mes nesuprantame, kad kur miegame yra laikinoji apsistojimo vieta. Oi, kiek daug mes nezinome ir kiek daug visko nesuprantame. Ka sako Jums jusu sirdis? Ar isgirdote, ka ji Jums sako?
 Margarita ~
 2011-04-06 08:51


Internete taip pat karaliauja tamsiosios jegos, bet mes nekreipiame i jas demesio ir issirenkame tik tai kas yra mums geriausia ir reikalingiausia. Diktavimuose skaiteme, kad Zemeje vyks dideli geografiniai pasikeitimai. Zemes asis pasvirs 90 laipsniu kampu ir t.t. Nejaugi Jus neisivaizduojate kaip visa tai atrodys? Paklauskite kaip tai atrodys pas savo mazus vaikus, pas savo anukus, jie Jums paaiskins. Paklausiau pas savo vaika, kaip jis isivaizduoja kas vyks pakrypus Zemes asiai? Jis pastate TV pulteli ant staltieses ir staltiese truktelejo.Pultelis nuvirtes, persiverte kelis kartus. Manau, daugiau komentaru nereikia :)
 Margarita ~
 2011-04-06 08:40


Sviesiosios jegos nesikoncentruoja ties kataklizmais, tai tamsiuju didziausias noras kad zmonija susinaikintu, ivyktu begalis katastrofu. Sviesiosios jegos priesingai deda pastangas kad ko maziau ju ivyktu. Tame saite kur nurodete Margarita, aiskiai matosi palinkejimas mus tu katastrofu.. net tik uzmetus aki matosi kad saitas tamsiuju jegu...
 hjkk ~
 2011-04-05 23:45


Lietuvoje virs 200metru laabai mazai vietoviu, siulyciau tada isvykt is Lietuvos:D
 Vitalija ~
 2011-04-05 23:33


Mintis puiki! Tik vieta visiskai netinkama. Viskas, kas bus virs juros lygio iki 200 m, atsidurs po vandeniu.
http://oko-planet.su/phenomen/phenomenday/7264-karty-zemli-budushhego-predskazaniya-skalliona-.html
 Margarita ~
 2011-04-05 21:42


http://viduje.puikiai.lt/sirius2011/?p=1226

Mielieji mes jau simet planuojame issikraustyt i musu busima ekologine gyvenviete. Statomes siaudini nameli tik gaila is musu bendraminciu dar niekas neskuba ten isikurti ir gyventi... man asmeniskai sukurti gyvenviete remiantis Anastasijos idejomis ir Pakyletu Valdovu mokymais, mintis labai artima. Mes norime taip gyventi ir jau darome viska, kad svajone igyvendinti. Gal butu norinciu ir is cia kurtis tokioj gyvenvietej Klaipedos rajone? Noretusi turet auksta morale besiremianciu kaimynu, mylincius Dieva ir besidominantys ekologija nuosirdziai. :)
 Vitalija ~ -
 2011-04-05 20:02


Bent Ignalinoje kultūros namuose krišnaistai kažkokias paskaitas kartais organizuoja, mačiau ant skelbimų lentos. Net nežinau kur ten tie krišnaistai ir įsikūrę. Seniau gal prieš 10 metų prisimenu dažnai trukiniu važinėdavo. Laikai pasikeitė...
 Gediminas ~
 2010-01-21 21:26


http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/pajieslio-kaimo-gyventojai-issigando-krisnaistu.d?id=28058077
krisniukai kuriasi Kedainiu raj.
 Violeta ~
 2010-01-21 11:12


Kazkurem laiskia buvo rasyta kad bendruomine gali sudaryti Kristaus samones zmonys kad visi atsiduotu vieni kitiems,o be to suvokimo be tos samones tai bus tik begimas nuo to kas dabar yra.
Mano butu pasiulymai kas turi galimybiu zinesklaidoje sukurti dvasingumo laida ar per radija ar per tv, ne tas kur dabar visi ezoterikai astrologai ekstracensai ivairus save reklamuoja ir nedaryti sau o tikra rimta laida,kurioje butu kalbama apie lietuvoje nekalbeta dvasinguma.
 Alvydas ~ alvm@info.lt
 2010-01-20 17:21


Bendruomenes ikurimo klausimas ir man idomus. Tik sita ikurima isivaizduoju kaip laipsniska procesa. Ko gero nepavyktu "susirinkt visiems daiktus, sunest i viena kruva ir pavadint tai bendruomene", nes tada su kaupu pasiteisintu Gedimino pastabos. Is kitos puses, manau jog Gediminas, snekedamas apie pasiaukojima bendruomenei, yra pernelyg kategoriskas. Net sukure seima zmones nera tokie absoliuciai pasiaukojantys seimai (nebent beprociai), o kazkiek demesio skiria ir saviems asmeniams bei "isorinio pasaulio" reikalams. Lygiai taip pat, ikurti bendruomene - nereiskia jai paaukotis simtu procentu, antraip tai bus nebe bendruomene, o fanatiska sekta (beprociu bendruomene). Gal but as ir Gedinimas skirtingai suprantam bendruomene bei susieta pasiaukojima, betgi klausimas, kaip supranta trecias, ketvirtas ir desimtas, cia apsilankantis zmogus. Tai - suderinami klausimai.
Pletojant Gedinimo, lyginancio su seima, minti, bendruomene turbut irgi prasideda panasiai: nuo nekalto susipazinimo. Tada tesiasi bendravimas, stiprinami rysiai, leidziamas laikas kartu (kuo toliau tuo daugiau), ir kazkada ateina naturalus bei idejiskai neskausmingas spendimas - gyvenimas kartu. Tik taip isivaizduoju bendruomenes gimima.
 Audrius ~
 2009-08-25 18:20


Na, aš pati dar kol kas negalėčiau išeiti gyventi į bendruomenę, nes mane laiko šeimos karma - mano mama tam nepritartų, o ją palikti ir išeiti negaliu, juk ir Rusijoje neatsirado nei vieno žmogaus, kuris visam laikui galėtų persikelti į Tatjanos ašramą, bet faktas, kad vienytis būtina, juk ir Valdovai tą sako - vienas lauke ne karys. Aišku, prie bendruomenės kūrimo prisidėčiau visomis jėgomis - tai galėtų būti bendruomenė, kurioje būtų galima kurį laiką pagyventi norintiems, dvasiškai atsigauti - panašiai kaip kunigo Rudzinsko įkurtoje "Pilnų namų" bendruomenėje miške netoli Merkinės, bet reikėtų, kad kažkas ten visą laiką gyventų ir ją prižiūrėtų. Na, o lyderio reiktų - tiksliau, ne lyderio, o bendruomenės sielos, moderatoriaus.
 Dangerutė ~ dangerutek@yahoo.com
 2009-08-24 11:45


Bendruomenė yra gerai, nes joje augti ir bręsti yra lengviau. Taip pat yra lengviau suprasti ar tai tinka tau. Todėl pritariu bendruomenės kūrimui, nes iš esmės tai kūryba, o kūryba yra dievo dovana ir išraiška, todėl kurkite, burkitės, juk kartu yra lengviau, ne tik judėti vidun, bet ir pamatyti savo ego.
Kai esi vienas, tai matyti savo ego neįmanoma, o kai yra kontaktai su kitais žmonėmis, tuomet ego ir išlenda. Dar geriau, kai kontaktai tarp žmonių yra gilūs, supratimas ir priėmimas grindžiamas nuoširdumu, atvirumu, tuomet ir ego nėra vietos, nes tuomet tarp žmonių teka energija, meilė.
Vos tik užsiožiuoji, eini su ego iš karto jauti, kad sanytkiai, ryšiai atšalo ir tuomet, kai tai matai gali pasikeisti.
Bendruomenei reikalingas stiprus lyderis, kurio prisiklausytų dauguma, kitaip bus betvarkė. Pradėkit nuo lyderio.
 Povilas ~ (reklama)
 2009-08-22 08:26


Siūlyti kurti bendruomenę, visiškai jos nesukūrūs savo širdyje, tai tas pats kaip kviesti varpais kurčiuosius į pamaldas.
 Gediminas ~
 2009-08-21 20:57


Apie kokią jūs bendruomenę mielieji šnekate? Išties ką norite įgyvendinti- tai tik būrys draugų ar bendraminčių. Tai jokia bendruomenė. Bendruomenė visų pirmą sukuriama savo širdyje. Įsivaizduokite, kad jūs nusprendėte sukurti savo šeimą , bet jūs iš anksto nusprendėte , kad neaukosite tam nei savo laiko , nei pinigų , nei savo gyvybinės energijos. Kad būtų šeima kartais reikia viską paaukoti- net savo gyvenimą. Tai ko jūs tikitės? Kad pas jus bus šeima?
Tas pats ir su bendruomene. Jei norite ją sukurti- turite savo širdyje viską paaukoti: savo laisvą laiką, visą materialų ir dvasinį turtą, visus savo pomėgius ir religinius požiūrius. Viską dėl vienybės su kitais tos besikuriančios bendruomenės nariais. Ir išties tada jūsų širdis prišauks galymybė tokios bendruomenės susikūrimui, jei atsiras nors vienas tiek pat paaukojęs kiek pauakojote jūs.
Nes kitaip bus tik bendraminčių būrys- vejojamas savo ego energijų. Ir poto galvosite- į kokį aš čia pragarą pakliuvau.
 Gediminas ~
 2009-08-21 20:47


Kuo galėčiau, visa širdim ir visom jėgom prisidėčiau, bet aš nesu pedagogė, todėl ir neapsiimu mokyti vaikų, nes tiesiog neturiu tokių sugebėjimų. Žinau, kad yra mokyklėlių vaikams, bet, viena, jos nemažai kainuoja, o antra, jos pasaulietinio pobūdžio, o man norėtųsi, kad joje būtų perduodamas ir Valdovų duotas mokymas. Fiziniame plane jau nemažai padirbėjau - pusę metų įtemptai redagavau knygą, bet dabar jau darbas baigtas, todėl ir galvoju: kas toliau? Kur dar galėčiau įdėti savo pastangas, tiesiog degu troškimu būti Valdovų rankomis ir kojomis fiziniame plane, todėl ir galvoju, ką dar nuveikti, ką padaryti? Juk pamenate diktuotę apie nieko neveikimo karmą. Jau praėjo tas laikas, kai vien tik skaitėme diktuotes - dabar laikas veikti.
 Dangerutė ~ dangerutek@delfi.lt
 2009-07-31 13:12


Aš tą puikiai žinau ,tiesiog praleidau žodelį- VIENA- iš tų ,ir dėkojau VISIEMS. IR DAR KARTA ŠIRDINGAS AČIŪ
 Gina ~
 2009-07-31 07:56


Supainiojai, Gina. Taip, Dangerutė knygos redaktorė, bet kiti punktai su ja nesusiję: diktavimai internete, nuorodas deda Violeta...
 Gintas ~
 2009-07-30 23:59


Manau , kad Dangerute tikrai turi teise pareikšt savo nuomonę.Ji yra iš tų, kurių dėka mes turime išleistą knygą, internete skaitome diktuotes lietuvių kalba, nuorodose kiekvieną dieną randame įdėta nauji straipsniai,filmai ir tt.Mano nuomone šios svetainės entuziastam turime būti dėkingi,jie tikrai padarė didelį darbą fiziniam plane.AČŪ JUMS VISIEMS,KURIE ĮDĖJO DALELĘ SAVO ŠIRDIES.
 Gina ~
 2009-07-30 18:51


Visa bėda, Dangerute, kad Tu nori viską statyti kitų rankomis, o tu tik lankysi su dukrele. Yra pakankamai prisisteigę vaikams mokyklėlių būrelių tipo, vien Vėjų Fėja Kaune kiek jų turi įvairaus amžiaus vaikams, greit bus ir Vilniuje. Neabejoju, kad jų jau Vilniuje ir taip yra, reikia tik pasidomėti. O kalbant apie bendruomenę, tai jos nenukrenta iš dangaus, su bendražygiais reikia nemažai pūdų druskos kartu suvalgyti, jei galėčiau taip šiuo atveju išsireikšti, kad galima būtų pradėti kažką kurti. Neįsivaizduoju saves bendruomenėje, kurioje kiekvienas kalba sava kalba, įrodinėja savo tiesas. Apie galimybę susikalbėti labai puikiai iliustruoja šis forumas, manai, kad veikiant kartu būtų kitaip? Organizuok pirmiausiai bent menkiausią darbelį kartu atlikti,o paskui bus matyt, kas iš to išeis, ar išvis yra to norinčių? Atleisk, jei mano žodžiai Tave kaip nors įskaudino, buvau tiesiog atvira.
Su pagarba
 Nijolė ~
 2009-07-30 16:00


Nejaugi niekam nerūpi darbai fiziniame plane, tik tuščios diskusijos... Suprantu, kad vaikų darželį įsteigti reikia nemažai lėšų, bet gal, sakau, pradžioje būtų galima organizuoti tarsi kokią vakarinę mokyklėlę mamoms su vaikais, kur vaikučiai galėtų lavintis, būtų supažindinami su Dieviškaisiais principais, geriausiais žmonijos kultūros pasiekimais. Gal atsirastų auklėtojų, kurie galėtų pasiaukoti ir dirbti tokį darbą - mielai su dukryte lankytume tokius užsiėmimus. Juk vaikai - žmonijos ateitis, Valdovai sako, kad žiūrėdami į jų akis stengtumės perskaityti tą žinią, kurią jie mums neša, kad suteiktume jiems ne tik materialinį aprūpinimą, bet ir padėtume įvykdyti tą misiją, dėl kurios jie atėjo į įsikūnijimą...
 Dangerutė ~ dangerutek@delfi.lt
 2009-07-30 13:08