Forumas - Darbas su savimi - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Darbas su savimi

Darbas su savimi
Siūlau šią temą ir tikiuosi, kad joje pasikeisime savo asmenine patirtimi. Gal joje ras vietos ir tokie labai paprasti, bet reikšmingi dalykai kaip maitinimosi, spalvų, muzikos reikšmė mūsų kasdieniniame gyvenime. Gal ir dar kas – visa kas kelia mūsų vibracijas. Čia galėtume ne tik pateikti pavyzdžių, bet ir nuorodas platesniam ir išsamesniam susipažinimui.
Kodėl manau, kad ši tema reikalinga? Todėl – kad mes galime ir privalome kasdien ir kas valandą kontroliuoti save, keisti save, o jau aplinka pati keisis savaime. Kitaip kalbant ką duodame pasauliui – patys gauname sau ( susigrąžiname), ką sėjame – tą ir pjauname. Viskas yra viena – nes viskas yra Dieviškos kilmės. Mus negalime kitų kritikuoti ir kituose matyti bloga – o jei taip yra tai iš tiesų – tai reiškia, kad turime keisti ne kitą, o save – nes taip pasaulis mums atspindi mus pačius ( ir tik mus pačius). Jei mes bandome kitą pažeminti, nuskriausti – pirmiausia tai įvyks mums patiems. Toks yra veikiantis mechanizmas. Todėl visa ko priežasčių – absoliučiai visų – mes turime ieškoti savyje. Ir Dievo ieškokime savyke – savo širdyje, ateis laikas ir mes Jį išgirsime. Savo širdyje mes galime kalbėtis ir su savo Mokytojais. Štai kodėl mums nereikia Dievo ieškoti niekur kitur, mums nereikalingi tarpininkai.

 Gilė ~ gile.giliukas@gmail.com
 2007-06-23 07:14
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

Gera mintis "nereikia dievo ieškoti niekur kitur, mums nereikalingi tarpininkai". Iš tikro mokymosi procesas vyksta savaime. Per nuojautą tai padeda daryti mūsų anapusinė pora siela. Viską padarysit patys be jokios išorinės pagalbos. Gal ne šiame gyvenime, gal kažkada bet tai neturi reikšmės. Mokymuisi amžinybė. Tiesiog savaime ir beveik be pastangų susitvarkysit mitybą, žalingus įpročius, neigiamas mintis. Pamažu išmoksit gyventi nepažeidinėdami laisvos valios. Kažkokiu būdu prieisit prie egzamino laikymo per saulės simbolius ir paprastai, kasdieniškai gyvensit toliau. Aš tik pateikiu informaciją ir nieko nemokau, nes tai neturi jokios prasmės. kaip aš tai padariau, taip ir kiti patys iš savęs tai gali padaryti :-). Sėmės visiems.
 Vytautas ~
 2014-08-26 10:50


tamstaGile,atsi.del rasytiniu lietuviu kalbos klaidu,esu ne lietuvis.Kaip,pasakykit,galima maitintis,kad neuzterst organizmo,kai jau 10metu,pradedant nuo Klaipedos regiono,pylamos,,trasos"PESCICIDAS?Kiek tonu ipilta i Lietuveles zemes-siuo momentu parasyti negaliu,nezinau.Zinau,kad tik dabartis jau rasoma spaudoje,jog rasta TUKSTANCEI UZTERSTU objektu LT teritorijoje.Neraso kuo,gal at.e.visagino nuo garuojanciu kapsuliu,ar nuo to pacio pescicido,kuris jau senai paplytes po gruntini gerema vandeni.RytieciuMedicinosMeistrai,nuo senu laiku(5000metu,teorija 5 element.)zino,kad styprios veiklos centrines energ.(endokrinine-hormonaline-imunine)zmogaus org.atsparus,bet kokioms lygoms-negalavimams arba IN-JAN disbalansui.Stai tada jau galima naudoti sviesu,garsu ir t.t.treninga.Zmoguje didziause jega-MINTIS!Stai Ja ir reikalinga dirbti.Su pagarba,Agni.
 AgniKeras ~
 2011-12-28 20:52


Sveiki siriaus skaitytojai! Klaipedoje vyks musu susitikimas, Gruodzio 29d. 19val. bare "Trys mylimos" kuris yra netoli Avitelos centre. Mieleji bendraminciai, esate laukiami! :)
Linksmu Naujuju Metu!!!:)
 Vitalija ~
 2011-12-28 15:05


Aha yra norinciu, tai labai smagu! As siulau susitikti per Kaledas, na pavyzdziui antra Kaledu diena , pirmadieni koke 12val. ka manote? va ir tos sventes bus prasmingesnes nes siaip tipiskai nesvenciam :)
 Vitalija ~
 2011-12-21 20:51


Esu taip pat iš klaipėdos, esu kelis kartus dar susitikęs su Aurelijumi, jis taip pat aktyviai domisi sirius diktavimais, tai irgi turbūt norėtų dalyvauti jei vyktų koks susitikimas. Kontaktus parašiau asmenine žinute.
 Vaidas ~
 2011-12-21 20:31


Yra.
gratira@gmail.com
 Rita ~
 2011-12-21 16:31


sveiki. Gal yra zmoniu norinciu susitikti Klaipedoje ir galetumem pasidalinti gyva patirtimi kaip sekasi kelyje keiciant save, pasidalinti savo patirtimi ir isgyvenimais. Tokie susitikimai labai pastiprintu , paskatintu stipriau dirbti su savimi.Ar yra norinciu?:)
 Vitalija ~
 2011-12-21 11:57


aš suvokiu, kad aplinkybes ir žmones prisitraukiu pati, ir mano gyvenimas šiandien beveik nuostabus, negaliu skųstis. Ir žinau, kad 95 proc. sielų atėjome pirmiausia susitvarkyti santykų su kitais, šiai dienai yra problemos su kolege, ir puikiai matau, kad tai kas erzina joje aš pati tai turiu, ir gerai pataikėte, tai nenuolankumas ir dar didžiulis valdingumas. Bet aš matau jos viduje geros auksinės širdies žmogeliuką (ir tikrai taip yra), ir stengiuosi kontroliuoti savo mintis, net negalvoti apie ją blogai. Sunkiausia yra su vertinimu, tas įprotis vertinti kitą įleidęs gilias šaknis. Ir mano puikybė, visiškai nieko nepagrįsta šiam gyvenime puikybė, suvokiu tai jau kokie penki metai, ir vistiek dar nepavyko su ja atsisveikinti. Šiaip tai man labai padeda vieno iškilaus žmpgaus žodžiai:"... nuolat stebėk save tarsi iš viršaus, mes kaip vaikai žaidžiame smėlio dėžėje, vienas iš kito atiminėjame žaislus, trypiame kojomis, nesusitapatink, o stenkis gražiai žaisti ir stebėk save, nevertink kito..."
 Rita ~
 2011-12-09 09:45


Rita tau niekas is isores ir negali pasakyti ar butent tau tai yra daug ar mazai,nes gal nuo savo pacios plano atsilieki,o gal jau virsini normatyvas.O to padetis yra aukstesne kuris kad ir nesusilaiko ir nusizenge bet po nusizengimo suvokia kad netinkamai pasielgiau,apgailestauja,ir siekia tobuliau elgtis.Negu to kuris net nesusisimasto,ir laiko tai norma.
O kodel dar vis neatsispiri netinkamiems poelgems.Yra pasakyta neistengem del to tinkamai elgtis nes dar truksta tam tikru elementu-zinojimo.Ir pilno zinojimo niekaip negalesi igyti vien skaitydama.Reikia ugdyti savybes.Ir pirma is ju butu nuolankumas.Nuolankiam viskas kas vyksta kiek isoreje tiek viduje.Nes tiesiok mes viska kas mums nutinka patys susikure,tik reikia gilinti ta suvokima.Is kitos puses zvelgent mumyse yra ta nedieviska energija,aistru pykciu,apkalbu,ir ta energija kaip magnetas traukesi tokia pacia energija esancia kituose zmonyse.Ir kaip ta energija prisikaupe,ir perauga mumyse ta riba kada mes pajegus kontroliuoti,ji plustelna ir mes pratrukstam.Ir mes taip nepajegus savo valia suvaldyti ta energija,ir tai gaunasi taip viskas naturaliai.Pvz gyveni sau ramiai,tu net nejauti kaip pyktis kaupesi,galbut net ateina mintys kad jau kaip ir iveikiai pykti,ir dar po kurio laiko papuoli i kokia staigiai netiketa situacija ir pratruksti,paskui stebi po kurio laiko ir sakai kaip ce taip ivyko.Ir uzibrezi sau taip daugiau nedaryti,bet taip kartojasi ir kartojasi.Kaip tai sustabdyti?
1.Demesio kontrole,jai dar nejauti tos energijos savije tai nereiskia kad jos ir nera,o jai jos yra tai bendraudama su kitais zmonemis uztenka buti salia kito ir prisirankioji tos energijos.O jai isitrauki i kokia karstesne diskusija dar daugiau pasijimi,nors dar gali tos energijos kieki esancia savije kontroliuoti valia. Tai demesio kontrole iki tokio lygio kad net susivaldyti iki akiu zvilgsnio i reklaminius stendus,yra tokiu iskabu kurios sudirgina mumyse tas neigemas enegijas,as ce jau net nekalbu apie atsisakyma tv radio ,muziku(iskyrus raminancia klasikine ir panasia).
2.Minciu kontrole.Galima sakyti kokios tavo mintys tokiu energiju yra tavije.Todel stebint mintis galima daryti izvalgas kokiu energiju kur rankiojames.Ar pasibuve su kokiu zmogumi veliau kokios mintys ir jausmai mums kyla,o gal net seka koki musu veiksmai,kas budingi tam zmogui,bet mes net pastys nesuvokiam kodel taip pasielgem,kodel tai mus traukia.
Ir aisku reikia stengtis vis giliau suprasti,kad negalim vertinti teisti zmogaus,nes paprasciausiai nepajegus tai daryti,nes tam esame akli.Ka mes darom pamatem kaip zmogus atlieka pagal musu suvokima netinkama poelgi bet jo suvokimas kitoks.Ir teiseme toki zmogu uz ta poelgi,bet nematom ne dalies tu priezasciu del kuriu jis taip elgesi,ir pagal kurias bent jau grubiai kazka vertinti pasakyti,gal pagal jo isivystymo supratimo lygi jis jau padares didziule pazanga.Ka mes zinom apie jo praeitus isikunijimus,ka jis isgyveno.Beto gal tas zmogus tiesiok ivygdo kitam zmogui karmos grazinima ir tai yra Dievo Valioje,nors ir kaip visuomijeje atrodytu zemas veiksmas.Tokio atveju mes maistaujame priestaraujama Dievo Valiai.Ir jai mes net matytume to zmogaus aura cakras,jo buvusius isikunijimus,ir tuos jo pasirinkimus kurie privede ji prie sitos situacijos,ir matytume net ka jis kuria savo sekantiems isikunijimams ,net tada negaletume to daryti ,nes tiesiok yra tai kas pagal pareigybes tai atlieka.
o seip nebereikalo rekomenduoja laiskuose,bent 2 kartus per diena praustis,valgyti be chemijos maista,ziureti su kuo bendraujam,net vengti bendravimo su tais kurie pajunge save pasiniai samoniai,ir daugybe kitu rekomendaciju,bet kaip mes ju nesusiejem su konkreciai su savimi ieskom panaceju :)

 Alvis ~
 2011-12-09 06:29


įdėmiai perskaičiau visus pasisakymus, labai dėkinga esu Gilei už ištraukas ir jos pačios nuostabias mintis. Deja, aš pati, nors ir daug skaitau ir t.t, bet nejaučiu kad būčiau nors kiek pakantesnė kitiems, ar mokėčiau mylėti ir ne taip artimą žmogų. Stengiuosi gyventi DABAR džiugiai, lengvai, neirzti, neatsakyti pykčiu į pyktį, ir ką..., ogi dažniausiai nepavyksta, dedu atgal, kad mažai nepasirodo, visos puikios teorinės žinios dingsta kaip nebuvusios. Na, tik nors tiek, kad po konflikto atvėsusi ir apmąsčiusi sugebu dažniausiai pirma nusileisti ir atsiprašyti, turbūt tai jau daug??? Nes kalti būna du ginčo dalyviai, o aš atsiprašydama, ne tik nuraminu save ir kitą, bet ir tas žmogus nors savy pamąsto kur jis neteisus?
 Rita ~
 2011-12-08 15:56


Kiekvienas is musu indvidualus ir kiekvieno is musu kelias turetu buti indvidualus. Nebus jokiu instrukciju ar dogmu, svarbaiusia, kad musu kelias sutaptu su Dievo keliu.
Kiek supratau tai svarbiausi orientyrai yra meile ir atlaidumas.
http://www.otkroveniya.ru/tolk3/t3-12.03.11.html
 Gintaras ~
 2011-03-13 22:44


is karto neigiu kad mes turim keisti save nieko cia nereikia ,as masturbavausi daug metu ,rukiau ciggaretes ,rukiau zole ,ko tik nedariau ,bet vistiek mane iskele virs visu man dave to ko kiti pavydetu,mane suvede su tais zmonemis su kuriais net neisivaizdavau kad turi toki rysi is senu issikunijiimu. as jums sakau nieko nereikia daryti tieiog plauk su strove daugiau nieko kada reikes tau viska jie parodys.
 jonas ~ esi@info.lt
 2010-07-23 17:56


Varai ant Jezaus,drasu.Povilai,ar gali atsakyti kokias tiesas randi savo tyloje,savo gyvojie knygoje,kur ten buni?
 Kukas ~
 2009-12-11 11:04


Povilai tikra tiesa nesensta,beja kokias tiesas randi savo gyvoi ir tikroi knygoi jei nepaslapts?
 Kukas ~
 2009-12-10 01:37


Povilai tikra tiesa nesensta,beja kokias tiesas randi savo gyvoi ir tikroi knygoi jei nepaslapts?
 Kukas ~
 2009-12-10 01:37


Povilai ,ka tu parasei ..tai netiesa....
Pats Jezus budamas dykumoje ir kt galejo vienu metu priimti daugybe ivairios informacijos...is ivairiu dvasiniu Mokytoju net pacia seniausia kalba.
 Violeta ~
 2009-12-09 10:02


tas kuris uzrase tas knygas, "vedas" buvo Dievo tevas cia zemeje, materiale prasme, ir jis tai padare pries 5000 metu, tuo amziu zmones bendrai paemus, buvo zymiai stipriau issivyste dvasiskai, tuo laiku jiems nereikejo knygu, jie klausidavo mokytojo ir isimindavo visam gyvenimui viska ka jis sake iki smulkmenu, taciau buvo numatyta kad ateis Kali amzius, pats negativiausias amzius, kada zmones negerbs vienas kita, kad religijia bus iskraipyta, ir zmones tures trumpa atmenti, tam ir buvo uzrasyti "vedai".
 das ~
 2009-12-09 04:29


" nu matot as dar nepasiekiau tokio auksto lygio kad galeciau atmesti vedines zinias kurias apima visa kurinija is visu imanomu aspektu, ir eiti toliau, man telieka praktikoti tai ka sako Dievas "Bhagavad-gitoje" ir dalintis su kitais, nes gal kazkas irgi panasiam lygi kaip as, todel pasidalinti ir padeti butu mano pareiga."
Dievas knygų nerašė, tai žmonių rašytos knygos. O kas girdi dievo balsą savo galvelėje yra šizofrenikai, ne paprasti o labai išsivystę, dvasiniai šizofrenikai.
Kam man knyginės, negyvos žinios ir dogmos, jeigu visa kas yra, atverta ir įrašyta realioje knygoje, tereikia turėti akis ir mokėti ją skaityti, matyti.
Galvojantis ir girdintis balsus negali būti dvasingu, jis yra materialistas, nes mintis yra materiali, tai tiesiog subtilesnė materija. Dvasingumas prasideda nuo meditacijos, kai einama anapus visų minčių ir vaizdų, į visišką tylą ir palaimą.Tik nutilusiame prote galima palaima.

 Povilas ~ (reklama)
 2009-12-08 23:07


Dar tas pasiektas aukstas lygis nieko nereiskia...deja...

 Violeta ~
 2009-12-08 11:43


Aciu Povilai uz kritika , nu matot as dar nepasiekiau tokio auksto lygio kad galeciau atmesti vedines zinias kurias apima visa kurinija is visu imanomu aspektu, ir eiti toliau, man telieka praktikoti tai ka sako Dievas "Bhagavad-gitoje" ir dalintis su kitais, nes gal kazkas irgi panasiam lygi kaip as, todel pasidalinti ir padeti butu mano pareiga.
 das ~
 2009-12-08 04:26


geriausias patarimas mums visiems būtų - STEBĖKIME SAVE. PASTEBĖKIME SAVE.

p.s. mirties akimirką mums bus reikšmingas tik vienas dalykas - kiek meilės skleidėme.Linkiu mums visiems meilės, meilės, meilės :)))) kai turėsime tai širdyje, tada bus lengva ją skleisti ir kitiems :)
 Aušra ~
 2009-12-07 22:15


"taip beabejo atskleisiu saltini, tai vedines zinios kuriems apie 5000 metai, butent "Bhagavad - gita"" Das.
Na ir senienomis tu remiesi!
Jau praėjo tūkstančiai metų, tie seni žemėlapiai neatitinka naujų kelių! Yra nauja situacija ir požiūris, gyvenimo kokybė yra nauji. Su senu žemėlapiu toli nenueisi, tik atgal arba trypčiosi vietoje.
Yra realybė čia ir dabar ir visos gitos ir bhagavanai yra perkretę pūvančiomis dogmomis, tuo tarpu tiesa yra gyva ir aplinkui kiekvieną iš mūsų. Tereikia atsimerkti vidinėmis akimis ir pradėt matyti. Tam nereikalingi dievai, tik gyvas realus meistras, kuris jau turi matymą ir neprogramuoja mokinio savo "pažangiomis" šizom, o atveria akis, suteikia matymo galimybę. Matantis, mato kas kaip yra ir gyvena darnoje su gamta, jam visos Šv.knygos yra makulatūra, nes jis gali skaityti Gyvenimo knygą, kuri kiekvieną akimirka atsinaujinanti ir lieka šviežia, gaivinanti, tekati tiesa.
"Prasta tavo meditacija.Ji nepadejo atsikratyti tavo kaimiškos tuštybės ir chamizmo.Dabar tu man primeni atsitapatinusi,beasmene,pykta,meslina ir neturinti ka pasakyti energetine bala,vaizduojanti turinti verte.Deja esi nulis,ribotas,smirdantis nulis !!!
Andrius ~"
Tai pasiskųsk tetai Violetai, kad tave įžeidė begėdis dėdė Povilas, ai, ai, ai.

 Povilas ~
 2009-12-07 21:53


Beje, "Šios akimirkos jėga" tikrai labai stiprų įspūdį ir poveikį padaręs kūrinys. Įtraukčiau į įtakingiausių ezoterinės literatūros elitą. Pirmą kartą perskaičiau gal prieš kokius 3 metus, tai karts nuo kartu paskaitinėju pastoviai. Rekomenduoju būtinai paskaityt, kas dar neskaitė.
 Robertas ~
 2009-12-07 21:32


Aciu Romai ir palikim mano samone ramybei,bet kaip cia pasakius,zodz super-paviršutiniškas atsakymas.Net susidare ispudis,kad neturite ka pasakyti.
 Andrius ~
 2009-12-07 18:17


Violėtos pasiūlimas suprantamas,tuo labiau noras -gyventi draugiškai.Bet šito siekiant,svarbu matyti nesutarymų priežastis ir dėti pastangas jų pašalinimui.
Šiuo atveju Andriaus sąmonėje liko nesprogusi "mina".Niekas neatsakė į jo klausimą:kodėl protas blogai?Juk tai Begalinės Dvasios dovana.
Pabandysiu paaiškinti kuo paprasčiau ir jam įprastais terminais.Protas -ne vienintelė dovana,kurią turi žmogus.Jų esama daugiau:kūnas su savo instingtais,jausmai-emocijos,protas,sąmonė,asmenybė(Tėvo dovana),minties derintojas (Tėvo fragmentas)Atsiprašau tų,kurie naudoja kitus terminus,čia personaliai Andriui.Tai va protas nėra aukščiausia kategorija šitoje grandinėje.Kaip pasitaiko atvejų užtemdyto proto (instingtais,jausmais);lygiai taip,yra užtemdyta žmogaus sąmonė,jo dieviškoji dalis -minties derintojas.Tik šiuo atveju "širmos" vaidmenį atlieka ne tik instingtai,jausmai-emocijos,bet ir pats protas.Jis čia groja pirmu smuiku...
Kam tikrai rūpi išsiaiškinti,o ne pasiginčyti,patariu nusipirkti knygą "Šios akimirkos jėga" (dvasinio nušvitimo vadovas)
 Romas ~
 2009-12-07 15:51


Sveiki Andriau. taip beabejo atskleisiu saltini, tai vedines zinios kuriems apie 5000 metai, butent "Bhagavad - gita". Na taip zinios skirtingos. As pasiulyciau jums perskaityti "Bhagavad - gita" ir proanalizuoti sukaupta informacija, matau jus intelektualus zmogus, padarysit isvadas ir nuspresit kur toliau eiti :). Matot asmenines nuomones juos kartais apgauna mus, nevisada yra istikruju taip kaip mes manom. aciu uz demesi.
 das ~
 2009-12-07 15:01


Violeta,sunki ta tevu dalia,betgi kas renkasi tureti vaikus,juk patis ir renkasi gerai nepagalvoje apie sunkumus.Kad grandine sutinku,bet visa karma lieka nekaltems vaikams.Ziauru
 Kukas ~
 2009-12-07 12:21


Istikruju tevai turi dekoti vaikams.Uz suteiktus tevystes dziaugsmus,gyvenimo prasme,pilnatve ir reikalngumo jausma.Juk tik todel,tevai ir rupinasi vaiku,uz suteiktas dvasines dovanas.Ar daznas tevas myli savo vaika,kai jis neatitinka tevu lukescius,isivaizdavimus koks jis-vaikas turi buti.Ar tada tevai nenusisuka nepatenkinti "tada pats savimi ir rupinkis" Egoistiska yra tevu meile deja
 Andrius ~
 2009-12-07 12:17


Matai ,Kukai,viskas yra zymiai giliau kas liecia tevus.Yra tokia indenu ismintis .."pavaiskcioti svetimais mokasinais" t.y. pabuti tu tevu kailyje!Gal jie irgi praeityje kentejo bada ,skurda,ar patycias ir tt.taip ir tesiasi visa grandine.
Buvau parasiusi apie savo teveliu sunku likima...bet kazkodel istryniau.
 Violeta ~
 2009-12-07 12:11


O jei tevai buvo nekokie,egoistai,chamai,kurie gailejo meiles vaikui,jei tevai nuo mazesn kale igalva,kad is taves nieko neiseis,man teko tokiu zmoniu sutikti,ju pasitikejimas savimi ir savigarba yra nulis,zmogus tera vienas didelis nepilnavertiskumo kompleksas,jeigu tevams buvo nusispjauti i vaiko prasymus padeti iskesti patycias,jeigu jie buvo pijokai,ziaurus ir neatsakingi,jeigu tevai uz visus savo gyvenimo nesekmes kaltina vaiku,ar vaikas neturi teises pasiusti tokius tevus...ak mieleji,ne viskas taip paprasta,juk ka tik buvo valdovu perdavimas apie kudikius,kiek jie negatyvumo sugeria ir priversti atidirbineti kitu karma....i uzpakali tokiems tevams reikia duoti ir tegu visa gyvenima aciu pasako ir atsiprasyneja savo vaiku,stai Povila neperspejo,kad lipant nuo zagres negalima iskart "sokti" i meditacija,vat ir prasom,gavosi "produktas",minimum kokia galvos membrana pazeista ar nervas prispaustas,rimtai :)
 Kukas ~
 2009-12-07 11:18


Taip,Sniegina tu teisi.Musu berniukai turi ismokti Vienybes pamoka.
Konferencijos metu Maskvoje..Bhagavano klause zmones :Kaip sustiprinti rysi su Dieviskuoju As ? Jis atsake :"Svarbiausias dalykas -tai turi buti geri santykiai su tevais...Atsiprasyti ju uz visis izeidimus,nesusipratimus ir tt.Jei teveliai mire,reiktu atsiklaupti ant keliu pries ju fotografijas,is visos sirdies atsiprasyti ju,tai padaryti su visa sirdimi ,emocijomis.Tada tereiketu vieno karto.!Filmuka esu idejusi Sri Bhagavano temoje.
Buciuoju.

 Violeta ~
 2009-12-07 10:11


Mielieji,
labai norėtųsi matyti JŪSŲ PAČIŲ suvokimus, pasiekimus, nuomones ir pan. Tuomet beskaitant įdomu palyginti savo mintis ar patyrimus, smagu kai atrandi panašumo..
O kokią prasmę turi vienas kito analizė ir palyginimai?
Linkiu mums visiems Išminties, kad mokėtume atskirti į kur nukreipti savo mintis ir energiją, o ką palikti praeičiai...
Tebūnie Šviesa!..
 Sniegina ~ vaisni@gmail.com
 2009-12-07 09:14


Prasta tavo meditacija.Ji nepadejo atsikratyti tavo kaimiškos tuštybės ir chamizmo.Dabar tu man primeni atsitapatinusi,beasmene,pykta,meslina ir neturinti ka pasakyti energetine bala,vaizduojanti turinti verte.Deja esi nulis,ribotas,smirdantis nulis !!!
 Andrius ~
 2009-12-07 03:32


"Tas kas menkina prota,tas menkina Sv.Trejibes Begaline dvasia" Andrius.
Na ir idiotiškos asociacijos...
Protas yra tik instrumentas, kaip kūnas ir daugiau nieko.
Bėdos prasideda tuomet, kai dalis (protas) pradeda įsivaizduoti esąs visumos šeimininkas, valdovas, turintis dievišką kilmę! Prote esanti mentalinė struktūra vardu "asmenybė", tiki kad gali egzistuoti be kūno, autonomiškai, ji desperatiškai bando save įtikinti, kad net kūnui mirus, ją kažkas prikels ir ji suvoks save, kaip asmenybę! Visiška šizofreniją!
Asmenybę ir savo tapatybę reikia visiškai ištrinti, atsitapatinti, nes ji trukdo matyti ir gyventi atpalaiduotai, spontaniškai, nevaržomai ir palaimingai.
Darbas su savimi prasideda nuo savęs pačio išlukštenimo, viską ką žmogus gali stebėti nėra jis, todėl nuo to reikia atsitapatinti, atsitraukti, atpalaiduoti, paleisti sutraukas.
Vieną dieną kūnas mirs ir teks jį paleisti, su mirtimi visa asmenybė (susitapatinimai su elgesio šablonais, mąstymo struktūros) išnyks, tačiau jūs galėsit tai stebėti (jeigu užteks sąmoningumo).
Meditacija yra visko paleidimas ir negriebimas, nesitapatinimas su jokia forma. Kūnas miršta, bet liudytojas lieka, mirtis jo nepasiekia, mirtis yra iliuzija, nes sąmonė nemirtinga. Tai patiriama medituojant, atsitraukus nuo kūno, emocijų, minčių. Tai taip palaiminga, ir be jokių dievų ir maitrėjų, be knyginės šizoterikos. Tiesiog teka ir teka didžiulė energija. Bet tai jau ne vaikučiams pasakoti, tai liečia tik realius ieškotojus, kurie juda link meditacijos, o ne užsiima proto masturbacija.

 Povilas ~ (reklama)
 2009-12-06 23:42


...."Ikiprotines" "uzprotines"busenos....kazkodel man atrodo,kad protas vistiek visada dalyvauja,kaip informacijos priemimo tarpininkas pavdz.
 Andrius ~
 2009-12-06 17:36


Taip Andriau,susimaišo ne tau vienam...
 Romas ~
 2009-12-06 17:35


Šiuo metu Povilas turi daugiau supratimo apie meditaciją negu kiti forumo dalyviai.Bet viską gadina pujkavimasis,net kitų žeminimas ir atviros patyčios.Taip reiškiasi paprasčiausias ego...O su juo toli nenukeliausi.Galima tik užjausti,nes tai žymiai didesnė bėda negu informacijos stygius.
ATSPIRTIES TAŠKĄ meditacijai,nušvitimui turi visi,net ir tie,kurie nei knygų skaito,nei domisi dalykais dvasiniais,nes visi yra buvę vaikais.Vaikystė ir nušvitimas turi gilias sąsajas,nes abi būsenos ne proto.Su tuo skyrtumu,kad vaikas yra "iki-protinės" būsenos,o nušvitęs žmogus -"už-protinės".
Mažiems vaikams abu pasauliai- aš ir ne aš,yra labai organiškai susyję,jie dar neatskirti.Visi pojučiai išgyvenami tiesiogiai,be tarpininko (proto),todėl viskas yra kitaip -gyva ir magiška.Kiekvienas daiktas yra įdomus,prašosi paliečiamas,kiekvieną balutę rūpi išbraidyt ir niekas nepraeina pro šalį dėl proto cenzūros -"čia gi varlė,o čia medis,nėra ko spoksot".Niekas dar neskubina,nesumenkina,nėra dar jokio "komentatoriaus".Paprasčiausias konkorėžis miške,samanos,grybų kvapas,garsai -taip pagauna,taip totaliai smelkiasi į sąmonę,kad kiekviena akimirka,minutė yra sklidina išgyvenimo.Todėl vaikystės dienos - tokios ilgos...O viduje,sielos viduje -begalybė.Ši vidujinė begalybė lydi mus per visą vaikystę ir jaunystę.Tiktai vėliau,jau visiškai įsigalėjus protui,mes jos netenkame.Tada pradedame jausti skausmingą ilgesį...
 Romas ~
 2009-12-06 17:29


Kazkaip cia susimaise per du kartus...upss :)
 Andrius ~
 2009-12-06 16:39


Manau problema ne "protas",bet kokios energijos ji valdo.Aplomai protas yra Sv.Trejibes trecio asmens- Begalines Dvasios prerogatyva.Jo kilme dieviska ir be abejo jis reikalingas.Be proti mes beprociai ir tiek,kaip kai kurie verziasi buti.Problema ne protas.bet negatyvios/neigiamos emocijos,jausmau,atsiminimai ir t.t.O tas viskas laikoma pasamonei kiri itakoja samoninga/logine proto puse.Aplomai kas irode/parode/istire kad meditacijos metu visi pojuciau ir matymai vyksta be proto pagalbos.? Jus manote protas tada isvis neveikia,ar jus tikri tuo?Abejoju.Povilas gali prisneketi beleka,vien jau tai,kad jis atsimena kas buvo meditacijos metu,jau vien tai reiskia,kad pasamone veike,nes ten atmintis.Mes labiau nuraminam ne prota,bet neigiamumus esancius pasamonei ir viskas.Protas turi dieviska kilme reiskia jis vienodai reikalingas individui kaip asmenybe arba dvasio.Tas kas menkina prota,tas menkina Sv.Trejibes Begaline dvasia.
 Andrius ~
 2009-12-06 16:33


Manau problema ne "protas",bet kokios energijos ji valdo.Aplomai protas yra Sv.Trejibes trecio asmens- Begalines Dvasios prerogatyva.Jo kilme dieviska ir be abejo jis reikalingas.Be proti mes beprociai ir tiek,kaip kai kurie verziasi buti.Problema ne protas.bet negatyvios/neigiamos emocijos,jausmau,atsiminimai ir t.t.O tas viskas laikoma pasamonei kiri itakoja samoninga/logine proto puse.Aplomai kas irode/parode/istire kad meditacijos metu visi pojuciau ir matymai vyksta be proto pagalbos.? Jus manote protas tada isvis neveikia,ar jus tikri tuo?Abejoju.Povilas gali prisneketi beleka,vien jau tai,kad jis atsimena kas buvo meditacijos metu,jau vien tai reiskia,kad pasamone veike,nes ten atmintis.Mes labiau nuraminam ne prota,bet neigiamumus esancius pasamonei ir viskas.
 Andrius ~
 2009-12-06 16:30


Povilas dabartiniu momentu apie meditaciją žino daugiau už kitus forumo dalyvius.Bet viskas laikina,viskas keičiasi.Blogiausia tai,kad jis tuo pujkuojasi,tiesiog mėgaujasi savo pranašumu,net per kitų žeminimą ir atviras patyčias,vietoje to,kad draugiškai ir geranoriškai pasidalintų savo žiniom ir patyrimu.Šitaip reiškiasi paprasčiausias ego...O su juo toli nenueisi.Galima tik užjausti,nes Povilo trūkumas yra nepalyginamai didesnis,negu kitų nepakankamas išmanymas apie meditaciją.
Meditacija ar juo labiau žinios apie ją nėra vienintelė "priemonė" siekiant realizuoti savąjį vidinį dieviškumą.Žmonyjos didieji (Puškinas,Šekspyras,Galiliejus,Platonas ir daugelis kitų)per kuriuos labai ryškiai reiškėsi dieviškoji kūryba vargu ar meditavo,vargu ar žinojo tokį metodą.Kitavertus galima būti būsenoje apie kurią neturi išmanymo.
Dieviškumą,gyvenimo tikrovę atspindi sąmonė,o protas,nevaldomas protas -tik širma...Prisiminkim savo vaikystę,kada protas dar nebuvo įsigalėjęs.Kokios ilgos buvo dienos.Visi pojučiai išgyvenami tiesiogiai,be tarpininko (proto),todėl viskas yra kitaip -gyva ir magiška.Kiekvienas daiktas yra įdomus,prašosi paliečiamas,kiekvieną balutę rūpi išbraidyt ir niekas nepraeina pro šalį dėl proto cenzūros -"čia gi varlė,o čia medis,nėra ko spoksot".Niekas dar neskubina,nesumenkina,nėra dar jokio komentatoriaus.Paprasčiausias konkorėžis miške,samanos,grybų kvapas,garsai-taip pagauna,užburia,kad kiekviena akimirka,minutė sklidina išgyvenimo.Todėl vaikystės dienos tokios ilgos...O viduje,sielos viduje -begalybė.Ši vidujinė begalybė lydi mus per visą vaikystę ir jaunystę.Tiktai vėliau,jau visiškai įsigalėjus protui,mes jos netenkame.Tada pradedame jausti skausmingą ilgesį...
Visi turime atspirties tašką ir meditacijai,ir nšvitimui -tai mūsų vaikystė.Vaikystė ir nušvitimas turi gilias sąsajas,nes abi būsenos ne proto,su tuo skirtumu,kad vaikas yra "iki-protinės" būsenos,o nušvitęs žmogus -"už-protinės".
 Romas ~
 2009-12-06 16:03


Sveiki das.Aciu uz patarimus,be abejones yra išmintinga kreiptis pas ta,kuris viska valdo.O ponuodamas noreciau jusu paklausti apie šaltini minciu apie siela,kurias parasete?Turbut tai vienas is dvasiniu mokymu.Matote,klausiu todel,kad yra mokymas,konkreciau Urantijos knyga,kuriame aprašoma siela gimsta menties deryntojo ir materialaus proto pagalba.Diametraliai skirtingos zinos ane?!
Del susiliejimo manau,asmenybe nera prarandama,galbut mes tampame tuo,kuo istikruju esame,tai yra-tas pats pasidalines dievas.Bet tai yra mano nuomone,kaip pasakytu Povilas subjektyvi tikrove.Butent todel man,priimtinesnis yra,vidinio "dievo"vedimas,juk zmogiskasis protas yra ribotas,net ir toks ribotas,kaip to paties Povilo ar kitko.
 Andrius ~
 2009-12-06 09:54


Sveiki Andriau. ir apie skirtingus ir apie tuos pacius mes snekames. Matot siela ji negimsta, ji amzina, amzina Dievo dalele, tik dabar mes esame salygoti sia materija, siuo kunu, ir nuolatos keiciam ji, vos gime jau pradedame mirti.
Tas terminas susiliejimas, bent man atrodo kaip savo asmenybes praradima, pasineriant i Dievo spindesi, bet tas irgi laikina. Jus turite stipru intelekta tik jums truksta bendra minciu kurie padetu jums, kurie butu jums autoritetai. Taip beabejo yra ir Lietuvoje mokytoju. Knygos turi mistine galia, jus galit per ivaires religines sistemas pasiekti Dieva, mokytojai paliko savo kuna taciau jie paliko savo mokyma knygose, sventrasciuose, vedose ... Viskas priklauso nuo jusu noro, nuo to noro tyrumo, nuo jusu nuolankumo. melskites Dievuj prasykite Jo, kad atsiustu tikra mokytoja, Jis tikrai isgirs, nes Jam yra begalo malonu kada siela nusprende eiti pas Ji namo, Jis sudaris jums visas salygas, ir nuo jusu liks priimti tik sprendima.
 das ~
 2009-12-06 08:40


Sveiki Andriau. ir apie skirtingus ir apie tuos pacius mes snekames. Matot siela ji negimsta, ji amzina, amzina Dievo dalele, tik dabar mes esame salygoti sia materija, siuo kunu, ir nuolatos keiciam ji, vos gime jau pradedame mirti.
Tas terminas susiliejimas, bent man atrodo kaip savo asmenybes praradima, pasineriant i Dievo spindesi, bet tas irgi laikina. Jus turite stipru intelekta tik jums truksta bendra minciu kurie padetu jums, kurie butu jums autoritetai. Taip beabejo yra ir Lietuvoje mokytoju. Knygos turi mistine galia, jus galit per ivaires religines sistemas pasiekti Dieva, mokytojai paliko savo kuna taciau jie paliko savo mokyma knygose, sventrasciuose, vedose ... Viskas priklauso nuo jusu noro, nuo to noro tyrumo, nuo jusu nuolankumo. melskites Dievuj prasykite Jo, kad atsiustu tikra mokytoja, Jis tikrai isgirs, nes Jam yra begalo malonu kada siela nusprende eiti pas Ji namo, Jis sudaris jums visas salygas, ir nuo jusu liks priimti tik sprendima.
 das ~
 2009-12-06 08:17


Pastebejau kad Povilas nuolat peikia ta prota,galvojima,mintis kaip kazko nereikalingo ir trukdancio....Susipykes su protu??? :))
 Andrius ~
 2009-12-05 16:33


Apgaleistauju Povilai,bet pasilieku sau teise tureti savo realybe/tikrove kokia uzsimanysiu,net ir klaidinga,net ir jei tau kas nors nepatinksaSorry,siuo atveju man tavo nuomone mazai rupi,ypac kai ji yra visiskai ne i tema.Tu taip isaukanciai reiskiesi,lyg istikruju zinotum visa tiesa.,lyg nusimanai apie tikrove,lyg kasnors klause tavo nuomones apie tau vienam zinomus desnius ir meistriskumus.Neidomu Povilai
 Andrius ~
 2009-12-05 16:14


"Pritarciau nuomonei" Andrius.
Visų pirma nuomonė yra subjektyvus žmogaus supratimas, antra, tu pritari kito žmogaus subjektyviai realybei, reiškia pats nematai ir nežiūri kaip yra iš tikrųjų.
Dėsniai yra objektyvūs ir patikrinami, jie veikia visur ir visad. Meistriškumas perduodamas mokiniui per mokytoją, kokia čia gali būti "nuomonė" ar "pritariu- nepritariu"? Žiūrėk kaip veikia perdavimas, kaip sąmoningumas teka iš meistro į mokinį ir grįžta atgal,tuomet nebus jokių nuomonių ir pradėsi matyti realybę.
Tik meistras gali išmokyti mokinį, tai dėsnis, ir tavo nuomonė čia nieko nepakeis.
Auktasis "AŠ" yra toks pats gliukas, kaip ir maitrėjos su krajonais, fantazijos vaisius, psichinė liga, beveik šizofrenija, todėl pats ir bendrauk su haliūnikais. Man labaiu patinka realybė, kurią mato visi normalūs žmonės.
 Povilas ~ (reklama)
 2009-12-05 15:46


Povilai,kur parasyta apie desniu pakeitima?? Nuo mano pritarimo ar ne,pasekeistu mano realybe,savo ruoztu,as,itakosiu aplinka,nes viskas yra susiję.Kiek skaiciau tavo komentarus,tu nebendrauji su savo aukstuoju "as".Nemanau,kad turi pakankamai kompetencijos siuo klausimu.
 Andrius ~
 2009-12-05 12:50


"Pavyzdžiui aš per meditaciją pagalvoju apie mokytoją, ir tada vyksta įvairiausių pojūčių." Aušra
Nuo kada meditacija tapo pagalvojimu? Kažkoks iškrypęs meditacijos suvokimas!
"Pritarciau nuomonei,kad uzmegzti rysi lengviau,mokytojo vibraciju/energijos pagalba." Andrius
Tu "pritartum"? Manai nuo tavo pritarimo pasikeistų dėsniai? Be meistro vedimo tu niekur apart gilesnės iliuzijos nenueisi.
"Nesuvtikras ar tokiu yra Lietuvoije....?" Andrius.
Yra. Tačiau ne visi akli diena mato. Akli garbina aklus, o tuo tarpu realūs meistrai yra nepastebimi, jų reikia atvira širdimi ieškoti. Bet kas tikrai ieško meistro, o ne savo įsivaidzdavimo koks turi būti meistras, tas be vargo randa, pati egzistencija rūpinasi ieškančiaisiais.
O tie kas ieško iliuzijų, ras iliuzinius valdovus ir maitrėjas, ir niekuomet neras savęs, neras to, kas ieško.
 Povilas ~ (reklama)
 2009-12-05 10:55


Pasidalinsiu savo patirtimi.Labai stipriai padeda siam procesui..tai rysys su Mokytoju .Labai svarbu atlikti atleidimo praktika..t.y.atleisti savo artimiesiems ,draugams,pazystamiems ir tt..galima mintimis,galima fiziniu budu ir tt. Labai svabu- Dekingumo jausmas,dekoti is sirdies net uz menkiausius dalykus.Ta akcentuoja ir didieji Avatarai.Jie sako,kad zmogus zymiai stipriau tobuleja.Man labai padejo kunigo Rudzinsko palaiminimai taip pat.
Lyg pagrinda parasiau.
 Violeta ~
 2009-12-05 10:52


Sveikas(a) das :).Pirma noreciau uzmegzti rysi.Del susiliejimo,manau visi musu pasirinkimas,arba susiliesi su dievo dievo fragmentu ir isliksi arba su ego ir anksiau ar veliau,baigsis kaip Liuciferiui.Kiek man zinoma labai retai yra,kad zmogus,budamas materialiame kune,pasiekia susiliejima.Beja,man teko skaityti urantijos knyga ir joje rasoma,jog tas dievo fragmentas yra smegenise.Zmogaus materialaus proto ir minties derintojo,kaip jis vadinamas urantijoi deka,gimsta siela,kuri berods yra širdyje.Ar mes kalbomes apie skirtingus dalykus?Pritarciau nuomonei,kad uzmegzti rysi lengviau,mokytojo vibraciju/energijos pagalba.Nesuvtikras ar tokiu yra Lietuvoije....?

p.s nesu urantas
 Andrius ~
 2009-12-05 10:01


sveiki Andriau, Auksciausias "As" tai kitaip tariant Paramatma gludinti musu sirdyse, viena is Dievo formu. Tam kad uzmegsti rysi su ja reikia paaukoti labai labai daug pastangu, ir is esmes tapti sventais. jusu processo tikslas isilieti i Auksciausias "As"? ar uzmegsti rysi? cia gludi labai subtilus dalykai, viskas priklauso nuo jusu motivacijos
 das ~
 2009-12-05 09:10


Kiek zinau meditacija yra metodas kontaktuoti ir susijungti su siela.Auksiausias "as" nera tas pati siela,tai dievo fragmentas mumise.Per si savo fragmenta dievas zino musu motyvus,taip pat mums duota galimybe susitapatinti su siuo fragmentu,kitaip sakant tapti kuo dievas yra.Bet tai ilgas evoliucinis sielos procesas.Taigi per meditacija galima pasiekti siela,taip pat aukstaji "as"arba kitaip dievo dvasia,taip pat kiti bendrauja su valdovais,angelais ir t.t.Zodz,skirtingi dalykai,bet svarbiausias visgi yra dievo atradimas savyje.
 Andrius ~
 2009-12-05 00:23


Dievą savyje atrasti yra daug lengviau kartu su tikru Mokytoju kaip pvz Jėzaus, ar kt nušvitusieji. Dievas tai energija. Per Mokytojus eina didžiausias kiekis energijos. Todėl jie galima sakyti arčiausiai Dievo. O tokiam kaip žmogui yra daug paprasčiau pajusti Mokytojo energiją (dieviška energiją), negu tiesiogiai gryną Dievo energiją esančia aplink mus, visur visur... Pavyzdžiui aš per meditaciją pagalvoju apie mokytoją, ir tada vyksta įvairiausių pojūčių. pvz per vieną tokią meditaciją supratau, kad viskas ko mums reikia - tai pajusti, kaip stipriai mes esame mylimi.(tai supratau, pajutusi kaip stipriai mane myli mokytojas). taigi kai mes jaučiamės mylimi, patys turime daug meilės savyje, tada galime ir kitus mylėti. Kai nesijaučiame mylimi, tai sunku mylėti ir kitus.
 Aušra ~
 2009-12-05 00:05


Manau das pervertini sudetinguma.Anot tamstos reikia buti vos ne sventu,kad bendrautu su savo aukstuoju "as".Zinau paprastus zmones,kurie ne zudikai,bet ir ne sventi,kurie atrado dieva savyje.Dabar turbut ir laikas dekingas,kai zeme valosi ir dazneja vibracijos.Gabinima suprantu kaip didziule pagarba uz visa geri,kaip veiksma-priemima dieva i savo gyvenima,kaip savo tikruju namu/saltinio atpažinimo,kaip susiliejimą su dievo valia,tiesa,meile ir sviesa.Bet labiau protu negu širdimi,tame ir problema
Vidmantai,pilnai su Jumis sutinku,jog be svarios sąžines nieko nebus.As pats,jau nebetikiu i blogi,jis yra absurdiskas ir nevertas demesio,nors turi savo naudinga funkcija musu tobulejimui.Matyt busiu persisotinęs.Daryti geri yra naturalu,daryti blogi yra nenormalu.Mielai daryciau geri-konstrukcija o ne blogi-destrukcija,bet be dievo atradimo savyje nejauciu motivacijos ir kazkaip netikra,atrodo ego dalyvauja vietoi dievo vedimo
 Andrius ~
 2009-12-04 22:46


Aš Andriau pilnai su Tavo žodžiais sutinku, šaunuolis esi, kad Dievo ieškai savo viduje, nes tikrai Jis tenai yra, tačiau nevisi žmonės sugeba Jį surasti.
Na rašant apie meditacijas, tai aš specialiai nemedituoju, tačiau , man vien pagalvojus apie žmoniją, gėrį, Dievą, susiformuoja savaime meditacija, aš patiriu mokslui nepaaiškinamus reiškinius, žinau iš anksto kai kuriuos įvykius, kurie įvyks ir kitus protu nesuvokiamus dalykus sužinau.
Man Andriau yra labai sunku Tau patarti,... jei pasiektum tas aukštumas, kuriose aš esu, tau pats Dievas atsivertų, tačiau, tau reikėtų paaukoti tam tikra prasme savo gyvenimą gėriui. Lietuvoje gyvenant, mūsų sąlygomis, tas padaryti be galo yra sunku,......Tu idealus taptum prieš savo sąžinę , tačiau žmonės negalėtų Tavęs teisingai suprasti...
 Vidmantas ~
 2009-12-04 21:52


Aš Andriau pilnai su Tavo žodžiais sutinku, šaunuolis esi, kad Dievo ieškai savo viduje, nes tikrai Jis tenai yra, tačiau nevisi žmonės sugeba Jį surasti.
Na rašant apie meditacijas, tai aš specialiai nemedituoju, tačiau , man vien pagalvojus apie žmoniją, gėrį, Dievą, susiformuoja savaime meditacija, aš patiriu mokslui nepaaiškinamus reiškinius, žinau iš anksto kai kuriuos įvykius, kurie įvyks ir kitus protu nesuvokiamus dalykus sužinau.
Man Andriau yra labai sunku Tau patarti,... jei pasiektum tas aukštumas, kuriose aš esu, tau pats Dievas atsivertų, tačiau, tau reikėtų paaukoti tam tikra prasme savo gyvenimą gėriui. Lietuvoje gyvenant, mūsų sąlygomis, tas padaryti be galo yra sunku,......Tu idealus taptum prieš savo sąžinę , tačiau žmonės negalėtų Tavęs teisingai suprasti...
 Vidmantas ~
 2009-12-04 21:51


gerai pasistengsiu neisizeisti Andriau:) aciu uz nuosirduma! As tiesiog is jusu norejau suzinot kaip jus suprantate tas savokas auksciausias As ir garbinima. Matot jei as rasiu kazka is interneto tai nereiskia kad atsitiks jusu poziuri, labai daug spekuliatyviu saprantu ta tema.
Matot koks dalykas nuraminti prota ir kad jis butu paklusnus yra labai sudetinga, ypac tokiam amziuje kada materialinis gyvenimas tiesiog verda ir akis bega kur tik imanidamos. Jei norit uzmegsti rysi su Dievu, nepakanka vien tylos praktikos nuroditos internete reikia tarnauti Dievuj, kitaip tariant uzimti visus pazinimo organus tarnystej Jam, ausis klausa - klausytis apie Dieva, akis regejimas - skaityti ir ziureti apie Dieva, liezuvis kalba - kalbeti apie Dieva skleisti, skrandis valgis - valgyti maista paaukota Dievuj, sie vieni is pagrendiniu processu kurie pades jums tai padaryti.
Nes jeigu nesistengsite uzmegsti rysi ir apsiribosite vien keliom minutem ar pusvalandizuj i diena bendravimui su Dievu, o paskui grisit prie materialios veiklos kur Dievas ne centralizuojamas, jus Materiali gamta vers pamirsti Ji.
 das ~
 2009-12-04 21:48


Nesutinku, kad turint nuostabią sielą meditacijos nėra būtinos ( jeigu žmogus apie jas bent jau žino). Be to, visų mūsų sielos savo esmėje yra nuostabios, tik asmenybės toli gražu...
 Nijolė ~
 2009-12-04 20:48


Neisizeiskite das,jeigu nesuprantote apie ka kalba,turbut ne jimd adresuotas prasymas/klausimas
Vidmantai,sutinku su jumis,kad svarbiausia zmogui yra jo siela.As to ir siekiu-sielos tobulejimo,bet kas gi gali buti geriau,negu buti dievo vedamam,kuris yra kiekviename zmoguje,manau pats dievas nori musu tiesioginio be jokiu tarpininku bendravimo.
 Andrius ~
 2009-12-04 20:46


nesupratau Andriau jus garbint google norit? :) prasau parasykit atsakyma i ankstesnius klausimus.
 das ~
 2009-12-04 19:38


Labas mielas Andriau ir kiti šio tinklapio skaitytojai. " Darbas su savimi", tai yra pakankamai sudėtinga tema. Andriau, ar skaitei tinklapį "viduje.puikiai.lt"?, tenai rašo žmogus, kuris yra pasiekęs aukštumas dvasingumo, tolerancijos, meilės ir gėrio srityse, kuriam Dievo nebereikia ieškoti, nes Jį suranda Dievo visa sistema ir sukuria mokslui nepaaiškinamus reiškinius.
Andriau , pats pagrindas žmogui yra pačio žmogaus siela, jei žmogus turi nuostabią sielą, tai jam ir meditacijos nėra būtinos, Dievas tą žmogų suranda visada. Kaip sielą ištobulinti iki aukštumų, tai kitas klausimas, kiekvienam žmogui skirtingas.
 Vidmantas ~ grinciukas7@gmail.com
 2009-12-04 18:38


Per google "tylos praktika"
 Andrius ~
 2009-12-04 18:02


sveiki Andriau, ka jus tureti omeni savo auksciausiojo as? kas jisai? ir jeigu galima konkreciau apie garbinimo jausma, nes kaip suprantu garbinimo jausmas turi buti kazkur nukreiptas, kur jus ji noret kreipti?
 das ~
 2009-12-04 15:46


Zinot,as jau puse metu praktikuoju tylos praktika,taio nori uzmegzti kontakta su savo aukstuoju "as",deja nelabai iseina.Sunkiai sekesi nuraminti prota,o garbinimo jausmo isvis savyje nerandu,o jis kiek suprantu esminis,nes garbinimo metu atsiveria siela. Nesuprantu ka ne taip darau,jau prarandu vilti.Gal zinot,kaip iveikti sias kliūtis
 Andrius ~
 2009-12-04 12:02


Protas tik įvardija (po visam),ką atspindėjo sąmonė.O savo sąmone,meditacijos metu galima pasinerti į įvairius tikrovės lygius.Jeigu būdamas proto režime,tu esi didžiausiu burbulu (o tavo atveju tas labai jaučiama),tai ir sąmonės režime tau nepavyks,kaip rašai-"prie nieko nesikabinti".Patariu paskaityti alegoriją apie burbulus,šitame forume,temoje-EGO IR KAIP SU JUOTVARKOMĖS.
 Romas ~
 2009-12-01 05:59


"Nes akivaizdu,kad jie dar nežino Tiesos.Tiesa -pilnatvėje,viskas yra Viena." Romas.
Aš nežinau kas yra tiesa.
Kaip galima "žinoti" tiesą? Žino protas. Tiesa yra matoma, patiriama ne protu. Meditacija yra aiškus matymas, kai tiesa (objektyvi realybė) patiriama tiesiogiai sąmone.
"Jis meditacijos metodu,kaip kokiu vėzdu mojuoja ir į kairę,ir į dešinę." Romas.
Meditacinis metodas ir pati meditacija yra skirtingi dalykai. Jokio metodo aš jums nesiūlau, jūs visi laisvi.
Tačiau, pati meditacija yra ne prote ir ten nėra "žinau-nežinau". Ten nėra jokio mąstymo ir ego. Asmenybė, tapatybė turi visiškai išnykti, nėra į ką įsikabinti, tu negali griebti ir būti meditacijoje. Tai gąsdina visus tikinčius ir garbinančius asmenybes, kaip savo, taip ir šventas.


 Povilas ~ (reklama)
 2009-11-30 20:44


Nors Povilas ir Aušra kalba apie tą patį,apie meditaciją,bet koks akivaizdus skyrtumas.Ne meditacijos "anatomijos",bet pačio fono.Povilo požiūryje ryškus negatyvas.Jis meditacijos metodu,kaip kokiu vėzdu mojuoja ir į kairę,ir į dešinę.
Nieko panašaus nėra Aušros požiūryje.Ji labai tolerantiškai ir vykusiai(per mažo vaiko alegoriją)išaiškina,kad iki meditacijos reikia subresti...Nepatingėkit,perskaitykit jos visą tekstą.Jos požiūryje nėra jokio priešpastatymo medc.kaip metodo atskirom relijom,mokymam ar asmenym.Kodėl taip yra,iš kur toks skyrtumas?
Mano nuomone,Povilas bėgdamas nuo proto užtaikė ant EGO.Jis sureikšmino metodą,o kartu ir savo asmenį,nes abu sutapatino.Klaidinga tapatintis ne tik su mintimis,jausmais,isivaizdavimais,bet taip pat ir su metodu.Negalima jo sureikšminti.Bet ši subtilybė matyt praslydo arba iki jos dar neprieita.
Antra klaida ta,kad liūdininkas-stebėtojas turi būti neutralus.Tuo tarpu Povilo atveju jis labiau primena teisėją ("šiza","mankurtai" ir t.t.)
Trečia "skylė" sąligota antrosios.Tenai,už proto,dar giliau negu tyla,sustoja laikas,išnyksta visi padalinimai,skaidrumas neapsakomas.Ten viskas yra Viena...,besalygiška meilė.Nors kartą tai patyrus žmogus pasikeičia,tarp religijų,mokymų nustoja jieškojęs skyrtumų,jis pradeda matyti bendrumus.
Žmonės kurie,kaip vėzdu mojuoja biblija,urantijos knyga,ar savo ypatingu metodu,neigdami ir niekindami kitus -pasitikėjimo neteikia.Nes akivaizdu,kad jie dar nežino Tiesos.Tiesa -pilnatvėje,viskas yra Viena.
 Romas ~ rom.sat12@gmail.com
 2009-11-30 18:43


Aušra, jei traukia pasidalinti savo patirtimi, tai užsuk į mano forumą, ten daugiau laisvės ir jokių suvaržymų. Ate!
 Povilas ~ (reklama)
 2009-06-28 11:18


aš galvojau,kad jei tu esi patyręs meditaciją, tai supranti,jog pojūčių įvardijimas prasidedi tik po meditacijos.rašai: "tuomet viskas pradeda tekėti natūraliai, energija gaivina ir leidžia būti sąmoningam ir mylinčiam." iš kur tu žinai, kad tai gaivina ? Patyrei, o po meditacijos tu įvardijai savo pojūčius, kai pradejai tapatintis.Po to rašai: "Kai energija teka negalima jos įvardyti, nes iš karto atsiradusi mintis stabdys energiją."TAIP, NEGALI, BET JEI NEGALI JOS ĮVARDINTI, TAI IŠ KUR TU ŽINAI KAD TAI ENERGIJA ? Nes po meditacijos, kai susitapatini su protu, protas prisimena patirtus pojūčius....
 Aušra ~
 2009-06-28 09:06


Miela Aušra, kai tu pojučius prdedi įvardyti, tai jau yra susitaptinimas= nesąmoningumas, tu nebematai atskirai savęs nuo to vertinimo. Vos tik sakai:" o viskas tobula", tu pameti save ir pradedi galvoti. Tai subtilu.
Be to meditacija yra natūrali žmogaus būsena ir jos ugdyti neįmanoma, kaip ir sąmoningumo, jis ne kultivuojamas.
Reikia atsipalaiduoti, atpalaiduoti prote mintis, idėjas, atpalaiduoti emocijas ir kūną ir tuomet viskas pradeda tekėti natūraliai, energija gaivina ir leidžia būti sąmoningam ir mylinčiam. Kai energija teka negalima jos įvardyti, nes iš karto atsiradusi mintis stabdys energiją. Mes turime likti stebėtojais. Stebėjimas yra ranktas į meditaciją. Visa kita fantazijos...
 Povilas ~ (reklama)
 2009-06-28 07:45


Ne prote tobulumo teorija.Aš jos niekur neperskaičiau ir man niekas apie tai nepapasakojo. tai pajaučiau, o po to, perėjo per protą, kaip įvardijimas, to, ką pajaučiau. Ar esi jautęs atskyrumą nuo savo proto ? ar esi jautęs koks mažas mūsų protas, kiek mažai jis tesuvokia, težino. Tada jauti kažkokį didesnį protą, kuris viską žino, o mūsų mažasis protas, tai supaprastina, ir tarsi viską išverčia mūsų žmogiškam protui suprantama kalba.
Rašai kad zombiui padieti neįmanoma. Kai vaduovaujiesi didžioju protu - sąmone, tada suvoki, kad tam zombiui padieti negali, nes jis dar yra mažas vaikas, su mažu savo sąmoningumu. Taigi niekas negali erzinti. Juk jei matai, kad dviejų metų vaikas nemoka sau valgyti pasigaminti, ar tu pyksti ant jo už tai?Ar tu jį tada zombiu vadini ? Taigi nevertini jo, nes tau yra viskas aišku kaip kas kodėl. Juk žinai, kad jis užaugs ir išmoks pasirūpinti savimi. o kol kas jam reikia tik meilės suteikti, rodyti tinkamą pavyzdį. Tad vaikas turės pereiti pirmiausia pirmą klasę, po to antrą, jo sąmoningumas augs palaipsniui. Jis negali peršokti staiga į dvyliktą klasę. Taip ir mes, pirmiausia raidžių mokomės, juk iš karto skaityti nemokame. Po to skaityti, rašyti mokomės, juk nemokame iš karto rašinių rašyti. O po to sugebame dar daugiau. Kol galiausiai skaitymu, rašymu IŠUGDĘ SAVO DIDESNĮ SĄMONINGUMĄ GALIME IR MEDITACIJA UŽSIIMTI.Bet viskas palaipsniui.Yra gabesniu mokiniu, yra ne tokiu gabiu, bet vistiek visi eina link to. Ir kiekviena patirtis prisideda prie didesnio sąmoningumo. O sąmoningumas reiškia žinojimą.Tu gali žinoti, kad nesi kūnas, nesi emocijos, nesi mintys, bet gali nežinoti kaip tą čia ir dabar panaudoti. Kaip panaudoti šį žinojimą ????? Tai šio žinojimo panaudojimas (žinojimo žinojimas) ir yra sąmoningumas. Per meditaciją įgyji žinojimą, bet tai dar netikrasis sąmoningumas. Per meditaciją tu supranti, kad nesi mintys nesi kūnas ir t.t., t.y. gauni žinojimą, bet po reikia gyvenime ir panaudoti šias žinias. Jei tu žinai, kad rukymas nesveika, bet vistiek rūkai, tai ar didis sąmoningumas ? Taigi meditacija tai dar ne viskas, jei egzamino neišlaikai GYVENDAMAS t.y. valgydamas, miegodamas, bendraudamas ir t.t. meditacijos metu gaunama daug energijos ne tik suvokimo, ir ta energija padeda gyvenime išliti sąmoningesniu.
 Aušra ~
 2009-06-27 23:59


"Povilai, jeigu patiri meditaciją, argi nepajutai visa ko tobulumo?" Aušra.
Visa ko tobulumo idėja yra tavo prote, kadangi tokios idėjos neturiu automatiškai meditacijoje ji negali projektuotis į mano sąmonę.
Ir be to, suprasti kodėl žmonės elgiasi vienaip o ne kitaip galima tik protu, intelektas duoda paaiškinimus, mol šitas taip elgiasi, nes jam trūksta to ar ano, o šitas nepatyrė tėvų meilės ir t.t.
Viską ką mes darome su protu yra bjauru, aš galiu matyti, kodėl žmogus kenčia, bet protas tame nedalyvauja. Matant priežastis galima žmogui padėti, bet zombiui padėti neįmanoma, jis toks nesąmoningas= susitapatinęs su savo svajonėmis, idėjom apie šviesų rytojų, taip prisirišęs prie savo kančios ir kankintojų, kad bijo paleisti savo narvus, tikėjimus ir žengti į laisvą nuo kančių sąmonę.
Tikintis kala save prie kryžiaus, eina keliais aplink banžnyčia, plaka rimbais, atsisako sekso, vien dėl šyzo idėjos, kad taip jis pasieks dievą, tuo pačiu metu lieka nesąmoningas savo kūno, emocijų, minčių atžvilgiu. Tikintis turi nuolat represuoti savo norus ir aistras, nes trasformuoti jų į meilę nemoka, jis toks įsitempęs, kad turi nuolat melsti pastiprinimo, nes pačiam jėgų spausti savo natūralius pjūčius jau jėgų neužtenka. Ir renkasi avių bandos į bažnyčias, garbinimo grupes, kad bendrai palaikytų tą spaudimą, šyzo tikėjimą, ta paranoją.
Joks tikintis negali giliai atsipalaiduoti, nes iš karto pasitreikš seksas, aistra, emocijos ir užslopintos, represuotos mintys. Visa tai reikia ne slopinti, o sąmoningai trasformuoti arba utilizuoti.
Sąmoningai reiškia matyti save atskirai nuo kūno, emocijų, minčių. Praktiškai turi atsirasti natūralus atstumas, tarp tavęs ir kūno, tik tada galima enegijų transformacija.

 Povilas ~ (reklama)
 2009-06-27 22:45


Povilai, jeigu patiri meditaciją, argi nepajutai visa ko tobulumo? Tada pradedi suprasti kodėl žmonės elgiasi taip, o ne kitaip. Kad viskas kas buvo, yra ir bus yra reikalinga. Kito žmogaus protą, širdį pasieksi tik su meile. Jei turime per mažai meilės savo širdyje, mūsų žodžiai atsitrenks kaip į sieną, NESUPRASIME KITŲ. mūsų nemyli,nesupranta, nes mes nemylime, nesuprantame kitu ir savęs. Meditacija atneša ne tik bemintiškumą, ne tik tylą, bet ir žinojimą kas, kodėl, kaip, t.y. sąmoningumą. Bet kadangi tu rašai, kad "Sąmoningumas = atsitapatinimas nuo proto= meditacija= palaima." tai kiek sąmoningumas man leidžia suprantu, kad tu nežinai, kas yra sąmoningumas. bet gal aš klystu, tad parašyk, ką dar žinai apie sąmoningumą ? nes kol kas atrodo, kad tu nesi patyręs ką reiškia sąmoningumas
 Aušra ~
 2009-06-27 21:59


Geriausias tikinčio pavyzdys yra šuo, jis apsoliučiai tiki savo šeiminku, jei šeimininkas lieps pulti maža vaiką, šuo puls, net nesusimąstydamas, ar gerai daro. Tikėjimas atima laisvą valią, valią, kurią pats Aukščiausiasis įdėjo mum į rankas.
Tikintis yra intelekto vergas, realus žmogus yra mątantis, jo prote nebevyksta mąstymo ir iliuzijų, minties formų gamyba, jis - Buda.
Tu ir kiti manantys, kad mąstymu ir tikėjimu tekstais galite pereiti per kažkokias įsivaizduojamas sferas, esat Majoje, jus gyvenate fantazijų, proto sukutame virtualiame pasaulyje. Maja yra amžina ir tikintis pasmerktas gyventi ateities iliuzija, jis niekada nebus Čia ir Dabar, nes tam turi nustoti tikėti, t.y. kurti oro pilis, ir tiesiog matyti kaip yra.
Tikintis bijo meditacijos, nes tai proto programų, šablonų ir dogmų šalinimo priemonė. Tik meditacija gali atverti tas sferas, apie kurias tikintis svajoja ir sėkmingai sapnuoja, kad juose sklando. Meditacija yra bemintė sąmonė, atsipalaidavimas, o tikėjimas yra susitraukimas ir šyzos prote ir kūne palaikimas. Tikėjimas yra ne natūralus, reikia nuolat palaikyti, įsivaizduoti ir spausti energiją tam blūdui pamaitinti. Meditacijoje viskas, kas yra sukurta protu, viskas kas nėra amžina subliūkšta, suyra ir lieka Tiesa, kuri yra ne žmonių sukurta, o kuri teka pati savaime, be jokio žmogaus įsikišimo, Tai Išsivadavimas.
Todėl tkintis gali mėgautis savo sapnu, nes zombis niekada nepabus, jis jau zombuotas, įtikintas ir intelektas yra naudojamas žmonių zombavimui. Intelektas yra visiškas blogis, nes jį naudoja žmogaus laisvos valios atėmimui, mątymo=meditacijos pakeitimui.
2012 metais visų tikinčių= aklų laukia katastrofos, mątantys, turintys gebą justi galės išsigelbėti, nes Žemė valysis nuo zombių ir išliks tik esantis darnoje su Gamta.
 Povilas ~ (reklama)
 2009-06-27 20:53


Povilai dekuj uz komplimenta !!! nuosirdziai dekoju, taip as Tikintis !!! nieko nieko nuostabaus uz Tikejima, linkiu tau ir kitiems kurie dar to nesuvoke, kad kuo greiciau tai suvoktu ! :)
 Denisas ~
 2009-06-27 19:48


Denisai, tu elgiesi kaip tikintis, siūlai skaityti knygas, raideles ir taip intelektu suprasti save ir pasaulį, bet intelektu suprasti gali tik protas, Tu gi, esi daug daugiau nei protas, tu gali įsisąmoninti save kaip kosminę sąmonę ir rašalo dėmės ant popieriaus niekada neduos to pergyvenimo, to sąmoningumo, kuris patiriamas praktikuojant ir atsitapatinus nuo kūno, emocijų, minčių.
"Man net ledų suvalgius darosi sunku medituoti, ant tiek užslopina." Aušra
Kažkokia keista tavo praktika (meditavimas), jei ledai tave slopina, gal kažką įsivaizduoji, gal labai nori laikyti save medituojančią? Tavo sakiniai parodo, kad kažkur ne ten eini...
 Povilas ~ http://mrditacija.forum24.ru
 2009-06-27 08:26


Gerbejima forumo dalyviai, siulyciau paskaityti "Bhagavad - gita kaip ji yra" visus atsakymus rasit ten, bent vedus pradejus skaityt darosi viskas gerokai aiskiau, :)
 Denisas ~
 2009-06-27 08:11


Kiekvienas zmogus yra individualus.Pala aš ne jogas, kad sugebėčiau suvalgyti mėsą, ir juos nuodus transformuoti :) Man net ledų suvalgius darosi sunku medituoti, ant tiek užslopina. O ką kalbeti apie mėsą. Jei tu sugebi valgyti mėsą ir medituoti - sveikinu. Bet aš to nesugebu, ir man gerai ir be miesos :))))
 Aušra ~
 2009-06-26 23:17


Aš nelabai suprantu ką tu vadini meditacija.
Jeigu tave įkvėpė diktavimai nevalgyti mėsos, tai ir yra ralybės pakeitimas iliuzija. Tu pati turi justi kaip mėsos valgymas tave veikia ir iš to elgtis, o ne perskaityti, kad tai blogai ir aklai vykdyti. Jėzus valgė mėsą, gėrė vyną ir nieko, prašvito. Mėsos, žuvies nevalgymas yra paremtas naiviom idėjom. Siela yra tokiame lygmenyje, kad mėsos valgymas negali jos pasiekti. Jogas gali suvalgyti nuodus ir juos transformuoti, todėl idėja nevalgyti mėsą yra šyza.
Sąmonė transformuoja viską.
Jeigu veiksmai gyvenime paremti idėjomis, perskaityta info, o ne matymu, bemintiškumu, vitališkumo jutimu, tai kelias į pragarą atviras; tai kelias į sapnus, dar didesnes iliuzijas, kurios tęsis iki mirties.
 Povilas ~ (reklama)
 2009-06-26 22:47


Povilai, kaip negali būti, jei man tai buvo ? Nori pasakyti kad tu pradėjęs dvasinį kelią - iš karto pradėjai medituoti ? Aš tai ne. aš neturėjau tiek energijos, tokio supratimo. man reikėjo knygos po knygos, diktavimo po diktavimo, kurie kėlė mano energiją, įkvėpdavo pvz nevalgyti mėsos ir pan. Gerai jei tavo kelias buvo tiesus -tiesiai į taikinį.O man reikėjo kiekvieno perskaityto žodžio, diktavimo... nes tada man to pakakdavo, mano alkstančią dvasią tai pamaitibdavo. O dabar mano alkstančios dvasios diktavimai knygos nebesugeba pamaitina. Maitina meditacija.Gyvas jutimas. Bet asmeniškai man, kad tai pasiekčiau, reikėjo kiekvieno perskaityto diktavimo, kiekvienos perskaitytos ezoterinės knygos... man aišku, kad menkiausia tavo vadinama iliuzija yra naudinga. Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą
 Aušra ~
 2009-06-26 22:34


Miela Aušra, iliuzija, diktavimai, intelektas negali būti atspirties tašku matymui,meditacijai. Bet kokia idėja apie tobulėjimą ar dievo ieškojimą yra kliutis.
Bemintėje sąmonėje atsiveria vartai į nematomą, dievišką pasaulį.
Skaitant, mąstant neįmanoma patirti bemintiškumo, nes prote visados bus mintis ar minties forma= iliuzija. Tik liekant stebėtoju, nesusitapatinusiu nei su kūnu, nei su mintimi, nei su siela gali prabusti.
Atspirties taškas turi būti anapus proto, realybėje. Mikuškina nepatiria meditacijos, todėl jos diktavimai tai fantazijos ir savihipnozės pasėkmės.
Meditacijoje nėra jokių formų ir būtybių, tik palaiminga tuštuma ir tekanti tyla, kuri gyvesnė už bet kokia religinę mintį ar ilgiausią diktavimą.
Bet žmonės įnyksta į tekstą ir pamiršta likti stebėtojais ir pasineria į savihipnozę, įsivaizduojamas energijas ir šviesas.
Realios energijos teka tik esant bemintėj sąmonei.
 Povilas ~ (reklama)
 2009-06-26 20:51


Gintai, tu prieš meditaciją ? Aš visiškai sutinku, kad tik meditacija, ramus protas t.y. ryšys su Dievu yra svarbiausia, ir tai turint, jau nebereikia jokių diktavimų, jokio išorinio vedimo. Viskas vyksta iš vidaus. Ir į tai turėtų būti nukreiptas didžiausias visų mūsų dėmesys. Tačiau suprantu, kad daugeliui diktavimai yra kaip atspirties taškas. Bent jau taip buvo man. Sekmes :)))))
 Aušra ~
 2009-06-26 20:33


Nenori su tavimi ginčytis ir įrodinėti savo tiesas, nes tai beprasmiška...Jeigu aš kažko nesuprantu, nesuvokiu, tai dar nereiškia, kad ir kiti žmonės to nesupranta bei nesuvokia. Pavyzdžiui patenku į operacinę, kur daroma sudėtinga operacija. Tai ten gi nešauksiu:(ką jūs darote, taip negalima, jūs pražudysite žmogų)vien dėl to, kad aš to nesuprantu. Bet juk jie tos srities specialistai ir geriau žino, kaip ir ką daryti. O tu atėjai ir visa gerkle rėki, kad tai nesąmonė ir pan. Jei man kažkas nepatinka ir nėra suprantama, tai aš paprasčiausiai ten nebūnu ir viskas. Bet nerėkiu visiems, kad tai nesąmonė vien dėl to, jog aš to nesuvokiu...
 Gintas ~
 2009-06-26 16:20


Apie kokį sąmonės lygi tu kalbi? Kaip TU gali išmatuoti sąmonę?
Yra žmonių, kurie padaro religiją iš žodžių, kuriems žodžiai turi reikšmę ir svarbą (urantai,kabalistai,biblininkai), bet žodis yra tik mintis, o meditacija yra bemintė sąmonė. Mikuškina kuria hinzotizuojančius vaizdus ir pasitelkia įtaigią formą -Pakylėtųjų laiškus.
Bet tu paskaityk, kas ten rašoma! "Šiandieną aš atėjau dėl to, kad kartu su jumis pamąstytume ", mąstymas, intelektualizavimas yra sąmonės nuodas, iliuzijų kūrėjas, ir čia kviečiama PAMĄSTYTI? Aiškiai matosi išsigalvojimas.
Pakylėtųjų laiškai yra sapnas ir jis saldus ir iš jo pabusti beveik neįmanoma.
Ši fantazija graži, kol nepradeda nuodyti sąmonės, kol žmonės nepradeda susitapatinti su fantazijom apie energijas ir 2012 metus.
O sąmonę gali kelti pagal čakrų sistemą, kuri yra bent patikrinama ir patiriama objektyviai, be minties=iliuzijos.
 Povilas ~ (reklama)
 2009-06-26 15:54


Tu nesupranti Povilai, nes toks tavo sąmonės lygis. Viskas labai paprasta... Yra žmonių, kurie supranta ir kiekvienas Valdovų duodamas žodis turi labai svarbią reikšmę. Nespręsk visko pagal save, pagal taip, kaip tu suvoki tuos dalykus. Kiekvienas esame skirtingi ir savame sąmonės lygyje, iš kurio visai dalykai matosi savaip.
 Gintas ~
 2009-06-26 15:07


Mokymas apie Kelio pasirinkimą yra tuščių žodžių kratinys, žlėgtainis. Ir apskritai, aš nesuprantu, kaip galima duoti tokius "dvasinius" pamokymus tokiai maseižmonių(t.y. visiems)? Kiekvienas esam indivudualiame kelyje ir patarimai tūrėtų būti skiri konkrečiam žmogui, o čia kažkokia masinė hipnozė, akių dūmimas.

Ir dar Gilė rašo: "Tie, kas prieštaraujate Arhangelui Mykolui – prieštaraujate Dievui, Aukso amžiaus atėjimui, Šviesai."
Na, aš prieštarauju šiam išgalvotam personažui ir kas? Kas su manimi gali atsitikti? Ogi nieko! Nes aš netikiu fantazijomis ir energijom, kurias kažkas siunčia ir kurios mane gali išvalyti. Kiek medituoju nerandu nei angelų, nei kitų būtybių, tik tylą ir tekantį sąmoningumą.
Kaip galima skaitant tekstus patirti bemintę būseną? Kaip galima protu ieškoti ne proto būsenos? Atsakymas aiškus, tik šyzikas gali tai daryti.

 Povilas ~ (reklama)
 2009-06-26 14:24


Ir dar, grįžtant prie vakarykščio pasisakymo – ar dabar jau pakankamai aišku kodėl Jėzus, visiems einantiems Keliu, pirmiausia siūlo pradėti nuo Arhangelo Mykolo rožinio, ir kasdien kviestis Jo ir Jo angelų apsaugą 24 valandoms per parą? Ar prisimename, kad apnikus neigiamoms emocijoms ar mintims, visada galime prašyti apvalyti mūsų energetinius laukus? Niekas nenori būti tamsos jėgų auka. Tie, kas prieštaraujate Arhangelui Mykolui – prieštaraujate Dievui, Aukso amžiaus atėjimui, Šviesai. Dievas ir Archangelas Mykolas gerbia mūsų valią ir nieko nedarys prieš ją – todėl jei norime apsaugos – turime kviesti. Išminties, Ramybės ir Meilės.
 Gilė ~
 2009-03-23 06:24


Be reikalo nesutinki. Mes žinom kas yra iliuzija, kas ego ir kas yra protas. Bet.....kalbant apie protą dažnai nesusikalbama. Kodėl? Kai kalba žmogus neigiantis dvsinį pasaulį, jis visada vadovaujasi tik išoriniu protu (dirbtiniu, netikru) – paprasčiausiai jis kitokio nežino, nepažįsta ir net neįsivazduoja, kad toks gali būti. Tačiau ya protas, tikrasis – apvalytas nuo iliuzijų, giluminis, vidinis. Todėl nesupainiokime ką turime galvoje. O palaimą galima pajusti ne vien tik meditacijoje – patikėk. Tėvo karalystėje – labai didelė įvairovė.
 Gilė ~
 2009-03-22 15:59


"Mūsų visas Kelias link Tėvo susideda iš žingsnių, sąmoningų, apgalvotų."- iš Gilės pasisakymo.
Šitoj vietoj negaliu niekaip sutikti, nes negali būti žingsniai sąmoningi ir apgalvoti. Arba tu sąmoningai eini vidun, arba su protu,apgalvodama. Galvojimas= buvimas prote= būvimas iliuzijoje= kančia. Sąmoningumas = atsitapatinimas nuo proto= meditacija= palaima.
Negali būti prote ir būti sąmoningas. Greičiau gali būti sąmoningas ir protu naudotis kaip instrumentu, mašina, prietaisu, kai jis nereikalingas, palieki jį ir džiaugiesi vidine tyl ir ramybe. Tu šeimininkas.
 Povilas ~
 2009-03-22 07:53


Ačiū, miela Gile. Truputį palengvinai širdies naštą...
 sniegina ~ vaisni@gmail.com
 2009-03-21 21:06


Kodėl? Kodėl aplinkui tiek daug baisių ir sukrečiančių nusikaltimų, žudynių mokyklose, teroristinių išpuolių, savižudybių? Kas atsitiko? Kuo nusikaltom? Apie tai greičiausiai galvoja visi, ieškom atsakymų ir neranda.
Jėzus tai aiškina taip:. Pastaruoju metu Žemės planeta gauna vis daugiau ir daugiau Šviesos (dvasinės), kyla vibracijos. To pasekoje išryškėja poliariškumai, išryškėja skirtumai tarp šviesos ir tamsos. O visuomenę išryškėjusios tamsos vaizdai sukrečia.
Mes turime tai suvokti. Turime suvokti patį procesą kodėl tai vyksta. Kaip elgiamės mes su pagausėjusia Šviesa? Mes galime ją priimti ir tuo aukštinti savo sąmonę, nugalėti savo liuzijas, ego......arba...jei atsisakom priimti Šviesą savęs tobulinimui – ji paryškins ir apšvies visas mumyse neišspręstas pasichologines problemas –ryškins tamsiąsias puses iki tol, kol pasakysime „užteks, - tai daugiau nebegali tęstis“ ir imsime rūpintis savo dvasiniu augimu, savęs tobulinimu.
Kai šiomis dienomis, rodos be jokios priežasties jaunuoliai žudosi, vyksta žudynės mokyklose, ar dar baisesni nusikaltimai – tai protu nesuvokiama. Mes neturime aškaus dvasinio regėjimo, mūsų niekas nemokė save regėti dvasinėmis būtybėmis, - todėl dauguma jaučiasi nejaukiai ir nori atsitraukti nuo viso to ar net izoliuotis. Neretai savo nerimą, nesugebėjimą spręsti savo problemas ir skausmą skandina alkoholyje – tokiu būdu savo sąmonę paskandindami tamsoje. Tamsa savo ruožtu veikia psichiką, atsiranda depresija – o tada dar labiau norisi nuslopinti šitą jausmą ir....vėl gerti.

Kas vyksta tuo metu – kai vis daugiau Šviesos patenka į Žemę? Žmonija proporcingai Šviesos kiekiui neauga, nes tie, kurie yra tamsoje – patys silpniausi tampa atviromis durimis tamsai (blogiui) – o ji tarpsta kolektyvinėje sąmonėje. Minėtuose nusikaltimuose nėra jokios logikos, net nėra ką suprasti. Mes nerasim paaiškinimo tol, kol nepripažinsime tamsiųjų jėgų egzistavimo. Tuos, kurie proporcingai neauga su Šviesos pagausėjimu, apimtus depresijos ar kitų problemų – užvaldo tamsos jėgos. Kodėl??? Koks tikslas??? Jų tikslas pralieti kraują, įbauginti gyventojus, sukelti baimę ir paniką. Viso to joms reikia savo egziztensijai tęsti. Koks jų veikimo mechanizmas? Būdamos atsiskyrusios nuo viso Dievo kūno – jos negauna Jo Šviesos – energijos. Kas negauna energijos – miršta. Kaip tamsos jėgos gali maitintis Šviesa? Negali – nes Jos neatlaikytų ir žūtų. Tai kaip jos maitinasi? Jos gali maitintis tik iškreipta Šviesa. Nes apimtas baimės, nevilties, siaubo, alkoholio, narkotikų poveikio žmogus iškreipia šviesą – Dievišką energiją-Šviesą. O tokia jau tinkama tamsos jėgoms. Kraujas taip pat yra galingas Šviesos nešėjas.
Kuo daugiau Šviesos patenka į šią planetą – tuo tuo mažiau ir mažiau energijos, kurią tamsos jėgos gali naudoti. Todėl jos tampa dar agresyvesnės, jos visais įmanomais būdais (per įtaigą, ir jau anksčiau minėtas priemones) gundo žmones iškreipti Šviesą. Jos nevertina žmonių gyvybių– užspeistos į kampą, jos pasiryžusios viskam. Todėl turim suvokti, kad bet kokie teroristiniai aktai, karai, stichinės nelaimės ir jų sukeltos emocijos – tikra puota joms. Žmonės gi to nesuvokdami šito, tampa vis karingesni, siekia“teisingumo“ ( o tai ne kas kita kaip kerštas) – dar labiau iškreipia Šviesą. Jei žmonės žinotų daugiau – elgtųsi geriau – kartą pasakė vienas išminčius. Todėl mums labai svarbu nuolat kontroliuoti savo jausmus, mintis ir priimamus sprendimus, numatyti jų pasekmes ir galų gale prisiimti pilną atsakomybę už savo gyvenimus. Mūsų visas Kelias link Tėvo susideda iš žingsnių, sąmoningų, apgalvotų. Ir niekas to žingsnio už mus nepadarys – niekas, tik mes patys.

 Gilė ~
 2009-03-21 13:38


Mes visi trokštame ir pranokti save, bet ne visuomet tai pavyksta. Kodėl? Mums nevisada lengva pastebėti vidines kliūtis, daugybę metų mumyse formuotas ir įsišaknisusias nuostatas, netikrumo jausmą – kurie iškyla dėl savęs jautimo kaip atskirto nuo Dievo.

Pamąstykime apie nerimą. Ar jau nebejaučiame jo? Kokia nerimo prigimtis? Kokią įtaką jis daro mūsų gyvenimui? Kai nėra visiško Tikėjimo ir Pasitikėjimo savo Kūrėju – tada ir atsiranda tas nerimas, kai neberegim perspektyvų, kai nesugebam savęs realizuoti, kai jaučiamės nemylimi, kai net nebežinome kaip toliau gyventi. Taip? O gal tada, trokšdamo kokios tai kompensacijos, pradedame beatodairišką materialių gėrybių kaupimą ? Ar susimąstom, kad tokiu būdu atimame iš savęs laiką tobulėjimui, meilei, artimųjų dėmesiui ir tarnavimui? Visa tai iš mūsų netikėjimo, nepsitikėjimo, atsiskyrimo nuo Dievo.
Kaip mes gyvename ir elgiamės kai susiduriame su problemomis, nelaimėmis? Patikimime savo bėdas Tėvui ar.....iš baimės susigūžtame, piktinamės, vertiname kaip karmą? Kur tokie jausmai veda – ar tik ne į visišką sumaištį ir visišką dirbtinio puolusiųjų protų sukurtų energijų srautą?
Ar visada, kiekvieną sekundę pagalvojame, kad SU DIEVU VISKAS ĮMANOMA, kad jokios šio pasaulio jėgos neatsilaikys prieš Dievo galias. Tik ar kreipiamės pagalbos – o gal užmiršome, kad prašančiam duodama, beldžiančiam atidaroma?

O dabar pamąstykime apie mūsų santykius su kitais žmonėmis ir pačiu savimi.Mūsų tarpusavio santykių pagrindas turėtų būti Meilė. Meilė sau ir visiems tuo pat metu, nes visi esame Vienis – neskaidomas ir neaprėpiamas Dievo kūnas. Taip, mes visi kol kas susiskaldę, skirtingų pažiūrų, bet esame paraginti neteisti kito ir absoliučiai visada atleisti. Tik besąlygiškas atleidimas mus išgelbės iš ego spąstų ir įtraukimo į neigiamų energijų pragarą. Atleidimu mes išsilaisvimaname nuo galimos neteisingai panaudotos karmos kūrimo. Bet tai nereiškia, kad mūsų atleidimas kaltininką išlaisvina nuo atsakomybės prieš Dievą. Tokiu būdu mes perduodame teisingumo vykdumą Tikrajam Teisėjui. Bet grįžkime prie meilės, ar visada ji tikra, o gal egoistinė? Gal mes savo „meile“ norime užvaldyti kitą savo labui, pririšti, laikyti nelaisvėje išskirtinai tik sau? Ar tokia „meilė“ nėra ego aukso veršis? Ar visada ieškome gėrio ne tik sau, bet visiems? Tikroji Meilė Vienybės jausme niekada negali pagimdyti priešiškumo, nepagarbos ar abejingumo. Patyrinėkime save. Gal būt mes kartais tiesiog negalime gerai manyti apie kitą, bet.......visada turime prisiminti, kad ir tame kitame asmenyje (kol kas paklydusiame) egzistuoja Dieviškoji dalelė. Ar suteiksime galimybę jam pakilti?
Analizuokime save nuolat, stebėkime, norėkime keistis, augti, tobulėti – būti didesniais Dievuje.

 Gilė ~
 2008-10-19 09:08


Dar kartą paklauskime savęs – ar turime nuolat augti Dievo pažinime? Mes gyvename Žmėje, Žemė sukasi apie Saulę, o Saulė yra galaktikos dalis, galaktika irgi juda kosmose, ji yra sudėtinė dar didesnės sistemos dalis. Tas judėjimas nėra chaotiškas, visos galakikos tarpusavyje susijusios ir juda kaip galinga simfonija. Visa tai juda, plečiasi – todėl, kad yra jėga, verčianti visatą plėstis. Tai mums neaprėpiama, neišmatuojama, niekad nesibaigianti jėga - simboliškai vadinama Gyvenimo Upe. Žemės planeta sukasi kartu su visa ta galinga sistema – ir tai verčia žmoniją augti. Nors mes žinome ir tai, kad planetoje yra jėgos, kurios stengiasi sustabdyti žmonių sąmonės plėtimąsi ko pasėkoje daugybė žmonių nenori nieko keisti, jaučiasi patogiai ir norėtų, kad viskas liktų po senovei.

Bet paklauskime savęs ar tai įmanoma? Ar tas galingas Judėjimas leis mums stovėti vietoje. Vandenio Epochos Valdovas Sen Žermenas aiškina mums antrą termodinamikos dėsnį. Kas tai yra? Kai kokia nors sistema tampa uždara ir nustoja vystytis, vidiniai prieštaravimai neišvengiamai veda į tos sistemos susinaikinimą. Tai mes galime matyti mokslo srityje, valstybių gyvenime ( kaip jos susikuria, tampa galingomis imperijomis ir žlunga). Todėl viskas visose sferose turi augti, plėstis – taip turėtų būti ir su mūsų sąmone.

Kasdien augti, kasdien jausti susiliejimą su Gyvenimo Upe – kiekvieno dvasinio ieškotojo kelias - jei nenorime sustingti ir pakliūti į tų kitų jėgų spąstus, jei suvokiame, kad bet kokia sustingusi ir atsiribojusi sistema nuo to galingo judėjimo veda į susinaikinimą.

Pirmojo Spindulio Valdovas El Morija, siekdamas pademonstruoti savo BUVIMU ir nuolat priminti tą Judėjimą, o taip pat mūsų būtinybę nuolat augti, tapti vis dideniais ( nes mūsų prigimtis yra kaip Dievo bendrakūrėjų) – pakeitė savo vardą ir dabar Jis yra Valdovas arba Mokytojas Daugiau. Tokį savo pasirinkimą net apibūdino savo paties augimu. – jei kas galėtų regėti Jo dabartinę Esybę ir nutapyti Jo dabartinį, kaip dvasinės būtybės portretą – to padaryti negalėtų, nes per tą laiką Jis būtų pranokęs pats save tūkstančius kartų. Tokia ir yra naujo vardo reikšmė.

 Gilė ~
 2008-10-05 10:03


Nieko nėra beviltiško tiems, kurie nori keistis. Daugybė žmonių trokšta keistis, tik jiems sunku rasti tiesioginį ryšį su Dieviškąją realybe savyje, todėl, kad gyvena šiame dualistiniame pasaulyje, kuriame viskas taip sumaišyta ir iškreipta. Net dvasiniams ieškotojams sunku atsirinkti ir atskirti kas yra kas.

Kad ir dabar, keistai kalbama apie kovą. Pakylėtieji Mokytojai niekada nemokė kovoti tarpusavyje, prisiminkime Jėzaus mokymą apie antro skruosto atsukimą. Ir patys paklauskime savęs – kam reikalinga kova – jei visi esame Viena – VIENAS DIEVO KŪNAS? KAM? Mes visi galime turėti tiesioginį ryšį su Dievu, patirti Jo besąlyginę meilę, gyventi pagal Jo įstatymus ir patirti palaimą. Tai priklauso nuo mūsų pasirinkimo – gyventi Vienybėje su Dievu, ar kovoti dualiame iliuzijų pasaulyje vadovaujantis dirbtiniu išoriniu protu.

Visiems ieškantiems atsakymo, kyla klausimas – jei viskas yra Dievas, tai kaip atsitiko, kad materialioje visatoje tokia tamsi iliuzijų skraistė – kad žmonės jaučiasi beviltiškai atskirti nuo Dieviškosios Realybės? Sunku bus tai suprasti, jei neigsime PAGRINDINĮ Dievo Įstatymą – Laisvos Valios Įstatymą. Dualistiniame pasaulyje vyrauja tokie teiginiai kaip kad : mes turime prisiderinti ir nieko pakeisti negalime, mes bejėgiai, laisvos valios kaip tokios iš viso nėra, o apie kiekvieno žmogaus Dieviškąjį potencialą būti Kristumis Žemėje? Tai iš kur tas neigimas mūsų galimybių, kam reikalingas toks klaidinimas, kam reikalinga tokia tamsa ir žmonių bejėgiškumo, beviltiškumo jausmas? Jei Dievas yra besąlyginė meilė kaip Jo kūrinijoj – materialioje visatoje atsirado blogis?

Blogio atsiradimas yra ne kas kita kaip pasirinkimo, remiantis savo laisva valia, rezultatas. Bet...pirminis laisvos valios pasirinkimas, kuris atnešė blogį į Žemės planetą, buvo atliktas ne žmonių. Tokį pasirinkimą atliko kažkada kaip šviesos nešėjas sutvertas angelas Luciferis, kuris sukilo prieš Dievo reikalavimą – kad Dievo angelai turi tarnauti žmogiškoms būtybėms. Tai puikybe paremtas pasirinkimas. Visoje Dievo kūrinijoje visos būtybės turi laisvą valią, bet Dvasinės Būtybės labai gerai žino Dievo įstatymus todėl ypatingai retai laisva valia panaudojama pasipriešinti Dievo Įstatymui.Bet taip atsitiko su Liuciferiu. Dievas tokiu atveju galėjo sunaikinti jį taip, tarsi niekada nebūtų egzistavęs, bet suteikė dar vieną galimybę – kad galėtų sugrįžti prie Dievo Įstatymų. Ir tokiu atveju jis nebegalėjo likti Danguje ir savo egzistavimui turėjo pasirinkti materialią visatą. Jėzus pasakoja apie tai, kai Jis gyveno Žemėje, kartu su savo pasekėjais studijavo Enoho knygą Šventajame Rašte. Toje knygoje buvo aprašytas šitas visas procesas ir net tai, kaip puolusieji angelai priėmė žmonių kūnus ir pasiliko juose. Jėzus šią knygą vertiną kaip labai svarbią mūsų pažinimui. Enoho knyga jau gerokai vėliau buvo pašalinta iš Biblijos. (kodėl?).
Blogio atsiradimas Žemės planetoje yra tiesiogiai susijęs sušitomis labai galingomis būtybėmis, sukilusiomis prieš Dievą. Tos būtybės laiko vėjais neleido ir savo tikslams įgyvendinti suformavo valdžios elitą. Jų tikslas – Žemės planetą paversti vieta, kur nėra Dievo ir įtvirinti save dievais Žemėje.Tam sukurta daugybė filosofijų. Mes tur būt susigaudome, kad valdžios elitas padarys viską, kad tik neatskleistume savo galimybių ir Dieviškosios Realybės Tiesos. Tam buvo panaudotas ir Jėzaus mokymo apie tai kaip kiekvienas žmogus gali rasti Dievo karalyste savyje, tiesioginį ryšį ir pasiekti Kristaus sąmonę, kad galėtų pasakyti „Tėvas yra manyje, o aš Jame“ - iškreipimas. Taip buvo sukurtas pikto ir baudžiančio Dievo įvaizdis kažkur toli. Tam buvo sukurta institucuja kaip bažnyčia , kur žmonės jaustųsi nuodėmingi, bejėgiai, kad nėra atleidimo jų nuodėmės. Tam iš Šventojo Rašto išimtos tokios knygos kaip Enoho – kad būtų galima valdyti žmoniją.

Kodėl ją reikėjo taip pažeminti ir valdyti? Prisiminkime, kad puolusiųjų angelų potencialas – nešti šviesą. Bet toji Šviesa nuo Dievo. Nuo tada kai šitos būtybės pačios savo laisvu pasirinkinu atskyrė save nuo Dievo – jos daugiau nebegalėjo gauti tos šviesos tiesiogiai. Kad galėtų tęsti savo egziztenciją jie buvo priversti ją vogti iš tų , kurie ją gaudavo iš Dievo. Tamsiosios jėgos sukūrė daugybę sistemų , įvairiausių būdų kaip vogti šviesą iš žmonių.
Štai kodėl Kristaus sąmonę turintis yra milžiniška grėsmė puolusiems angelams, kurie vis dar laiko Žemės planetą savo teritorija. Vis dar laiko, nors situacija keičiasi. Daugybė žmonių jau turi Kristaus sąmonę, jau vyksta esminiai pokyčiai Aukso Amžiui ateiti. Jau nebėra Liuciferio – jis sunaikintas. Todėl patys suprantame – esant tokiai situacijai, jiems tęsti savo egzistenciją darosi vis sunkiau ir sunkiau. O tai reiškia, kad jiems šviesą išgauti reikia vis agresyviau, vis klastingiau, apsimetant net Jėzumi ar kitu Valdovu.
Būtent todėl savo kelyje turime būti budrūs, išsiugdyti atskyrimo dovaną, naudoti apsaugas, o regintys bedraudami (jei nenori būti apgauti) turi pareikalauti iš dvasių pademonstruoti savo šviesą. Apsišaukėliai jos neturės.

 Gile ~
 2008-10-04 05:02


Taip, Denisai, taip.
 Gilė ~
 2008-10-02 18:32


kiekviename is musu yra Dievas, o kiekvienas is musu yra Dievuje, ir mes kartu esame viename ... ;)
 Denisas ~
 2008-10-02 18:02


Ar turime kaskien dirbti su savimi? – augti Dievo pažinime, kasdien tapti vis didesniais, tyresniais, susiliejančiais su Juo Vienybėje ir nuolat augti ir didėti Tikrajame Gyvenime (amžinajame). Toji realybė nėra statiška – ji nuolat plečiasi - kitaip tai Pakylėtieji dar vadina GYVENIMO UPĖS TĖKME.

O kaip mes ar norime likti tokie kaip kažkada kad ir šventose knygose, bet žmonių (gyvenusių dualistiniame pasaulyje) aprašytų sampratų? Ar norime augti – kartu su savo Mokytojais? Juk jie Gyvi – tuo neabejojame? Mes jaučiame dėkingumą Dievui už galimybę mokytis čia Žemėje ir už galimybę kasdien pranokti save ir eiti toliau – nesustojant. Sustojus, prasideda ne tik poilsis, stagnacija, bet pradedame stipriai atsilikti, nes – VISKAS VYSTOSI TOLIAU. Taip?

Kokia Dievo Valia Žemės planetai? Tai besąlyginis jos gyventojų savęs pranokimas iki Kristaus sąmonės iki Aukso Amžiaus. Dieviškoji realybė plečiasi, Gyvenimo Upė nėra kažkur toli – ji nuplaus visą tamsą. Mums greičiausiai sunkiausia suvokti tai – kad materiali visata yra mūsų : individų, tautų sąmonės atspindys. Visata yra tokia – kokią mums piešia mūsų protai. ....Bet - ji kinta - ji nera iškalta iš granito, didžiausia klaida manyti, kad žmonija negali nieko pakeisti.

Kodėl žmonės neigia savyje Kristaus galimybę? Gal todėl, kad bandydami ką nors pakeisti savo išoriniu protu ( jausdamiesi visiškai atsieti nuo Dievo ir Jo Valios) ir pasitikėdami tik savo, savo išrinktų vyriausybių pastangomis – taip nieko ir negali pakeisti? Gal dėl to tokie bejėgiai jaučiamės??? Esminė tokio bejėgiškumo priežastis ir yra nesugebėjimas suvokti, kad visata mums duos tai – ką mūsų sąmonė jai pasiųs. .....Todėl – visuomenės pasiteitimo esminis raktas ne vyriausybių keitime, ne valdžios nuvertime jėga – raktas yra žmonių sąmės pasikeitime. Tokie pasikeitimai prasideda nuo individų, po to plečiasi. Kas žino kiek šiandien Kristaus sąmonę turinčių žmonių planetoje? Jėzus išpildė savo misiją ir ir davė pradžią – mokymą žmonių sąmonės keitimuisi.

Žuvų epochoje užteko ir vieno Jėzaus, nes mažai kas galėjo Jo mokymą priimti ir pademonstruoti savo Kristaus sąmonę. Dabar situcija kita – daugybė žmonių savanoriškai įsikūnijo būtent šiuo metu kai pagal Dievo Planą ir Jo Valią daugybė žmonių turi pademonstruoti savo Kristaus sąmonę. Dabar jau niekas vinimis prie kryžiaus jau nebeprikals.
Žinoma, mes jaučiame masinės sąmonės inerciją ir pasipriešinimą, elito pasipriešinimą , kuris naudoja visas galimybes, kad tik sustabdytų šituos pasikeitimus .....Bet ką gi jie gali??? – jei jie patys atskirti nuo Dieviškosios Realybės – Gyvenimo Upės? – jei gyvena savo laikiname ir dirbtiname pasaulyje? Ar gali jie sustabdyti Dieviškosios Realybės plėtrą?
Esmių esmė yra sąmonės pakeitime, suvokime, kad kiekviename iš mūsų yra Tikrosios Realybės, Dieviškumo kibirkštis ir kai mes su Ja susijungiame – pajuntame, kad nepriklausomai nuo to kaip su mumis elgiamasi fiziniame plane – mums jau niekas nebeturi jokios galios.

 Gilė ~
 2008-10-02 09:17


Labai svarbu mums orientuotis Dievškoje Realybėje, suvokti nerealųjį pasaulį, kuriame gyvename ir kodėl bei kaip jis atsirado; apie tikrąją mūsų kilmę ir galimybes, apie žmogiškąjį protą , valdomą ego, apie grįžimą į tikrą jį savo Buvimą ; Elohim – kaip mūsų Dievą Tėvą– Motiną; ką reiškia būti bendrakūrėju ir kaip tas procesas vyksta; ką reiškia būti – Daugiau , kas yra puolęs žmogiškasis „daugiau“.
http://www.flamerose.net/more/iwilltobe.html
(rusų kalba)

 Gilė ~
 2008-02-23 14:55


Rajana, mes dar neišeiname. Mes kiekvieną dieną turime, augti, plėsti savo sąmonę, kuri kiekvienam išmūsų suteiks kasdien vis kitokią patirtį. Visi mūsų Mokytojai skatina kasdien dirbti, augti, nesustoti, kilti, šviesti, kasdien tapti vis didesniais. O išeisime mes, išsinešdami savo sąmonę.
 Gilė ~
 2008-02-23 08:53


Mes neissinesime su savimi mums duoto mokymo, neissinesime ziniu, kurias mums dave kiti, knygos, paimsime tik tai ka isgyvenome, patyreme, suvokeme, atlikome...
OM RAAMAS AIVANHOVAS

Siandien(02.22) paskelbta pasauline meditacija,- nepraleiskime progos....

 Rajana ~
 2008-02-22 09:25


Mes neissinesime su savimi mums duoto mokymo, neissinesime ziniu, kurias mums dave kiti, knygos, paimsime tik tai ka isgyvenome, patyreme, suvokeme, atlikome...
OM RAAMAS AIVANHOVAS

Siandien(02.22) paskelbta pasauline meditacija,- nepraleiskime progos....

 Rajana ~
 2008-02-22 09:25


Mokytojas Daugiau arba Valdovas Daugiau - anksčiau vadintas El Morija, Shangralos konferencijoje Didžiojoje Britanijoje išdėstė mintis, kurias mes visi ir kiekvienas turime gerai perprasti ir jos turi tapti kiekvieno mūsų savastimi. Kadangi ne visi skaito anglų kalba, pateikiu rusiškos Shangralos svetainės versijos nuorodas:

http://www.flamerose.net/more/moretolife.html
http://www.flamerose.net/more/ifyouunderstand.html
http://www.flamerose.net/more/pathoftruth.html


 Gilė ~
 2008-02-21 21:01


Darbui su savimi ir ne tik priklauso ir MANTRA...
Dabar jaunimas jei kas nutinka sako "sakes", o mes penkiasdesimtu, sesiasdesimtu vaikai sakydavome "AMBA". Buvome mazi, knygu apie sanskripta ar mantras nebuvo, tai buvo TAI, ko nepamirsome ieidami i tankio, materijos sluoksnius, nes AMBA -tai mantra vaiku apsaugai.... noreciau, kad apie tai skaitytu skeptiskai nusiteikusieji...
Apie GARSA, tai irgi labai didele galia ir vibracijas kelianti sritis... Apie garsu poveiki byloja ir LT dirbantys fizikai, susibure po Sv.Kazimiero veliava. Jie bendradarbiauja su Prancuzijos ir Britanijos mokslininkais, turi aparatura kuri is tariamu garsu (kiekvienas vibruoja ir cakras, ir organus) daro diagrama diagnozuojant kuno bukle, tai kas dar tik uzuomazgoje...(esu ir praktiskai tai pabandzius)
.Sia tema LT lietuviskai isleista Jonatano Goldmano knyga"Garso magija" (oi del pavadinimo tikslumo negarantuoju, mat skaiciau pries keleta metu). Si kiek sudetingesne, taciau pateikiama apie nuotabu dalyka- obertonini giedojima....kai balsas skamba iskart keliuose tonuose.... teko patirt-fantastiska.
Dar butu idomu pasikalbeti apie MANDALOS piesima, kiek daug galima nuveikt su sia dvasine praktika darbe su savimi....

Su Meile ir Dekingumu
 Rajana ~
 2008-02-21 19:15


Giliuk, tik ka susipazinau su sia puikia tema.Tai galima sakyti pagrindine tema- darbas su savimi.
Labai nudziugau, jog atliktas didelis puikus darbas- Roziniu vertimas. Buciau labai dekinga, jei gauciau juos gimtaja kalba, tuomet, musu butu daugiau, nes turiu norinciu prisijungti, taciau neskaitanciu rusiskai....
Dekoju
 Rajana ~
 2008-02-19 18:31


Jau kuris metas Kim (Jėzaus ruporas) dėsto savo mintis YuoTube. Kai šiandien pažiūrėjau „The Greatest Secret about the Universe“ tiesiog pagalvojau, kad visi turi tai paklausyti ir pamatyti: taip paprastai, taip šiltai, taip suprantamai net vaikui – fantastiškai.
1dalis - http://www.youtube.com/watch?v=5O5TJFw2CXc
2dalis - http://www.youtube.com/watch?v=8uvavCc2lTo

 Gilė ~ gile.giliukas@gmail.com
 2008-02-19 10:02


Jei ką nors domintų Motinos Marijos rožiniai ir norėtų juos skaityti lietuvių kalba, parašykit, atsiųsiu. Yra išversti: Arhangelo Mykolo rožinis ; Stebuklingas Motinos Marijos Atleidimo Rožinis.; Motinos Marijos Dievo Valios rožinis ; Stebuklingas Motinos Marijos dėkingumo rožinis ; Rožinis Širdies apvalymui ; Rožinis ŽODŽIO atstatymui Europoje ; Rožinis Taikos Liepsnos kvietimui ; Rožinis Pasaulio Taikai.
 Gilė ~ gile.giliukas@gmail.com
 2008-01-28 05:49


Oi, koks nuostabus sausio 1 dienos Budos laiškas!
 Gilė ~
 2008-01-01 14:56


Galime paklausyti diktavimų iš Kolumbijos konferencijos (anglų kalba): Jesus 12/14/07 (22 minutes) Saint Germain 1. 12/14/07 (53 min) Saint Germain 2. 12/15/07 (58 min) Saint Germain 3. 12/15/07 (53 min) Saint Germain 4. 12/20/07 (58 min) Saint Germain 5. 12/24/07 (60 min) Saint Germain 6. 12/25/07 (28 min)
http://www.askrealjesus.com/A_WHAT%27S_NEW.html

 Gilė ~
 2007-12-28 16:01


Noriu pasidalinti labai maloniais įspūdžiais perskaičius El Morijos diktavimą spalio mėn. Shangra-la konferencijoje, kuri įvyko D. Britanijoje. Toks nuostabus jausmas apima perskaičius tokius, rodos, paprastus dalykus, bet taip aiškiai, vaizdingai ir su begaline meile pateiktus. Rekomenduoju:
http://www.askrealjesus.com/N_LIVINGWORD/BRITAIN/B1Moretolife.html

 Gile ~ gile.giliukas@gmail.com
 2007-11-18 06:46


Kažkaip palietėm jausmų temą. Tai ta proga prisipažinsiu, kad pirmiausia iš visų Pakylėtųjų įsimylėjau būtent El Moriją, o paskui.... vieną, kitą, trečią ...kol...visus. Va taip. Bet daugiausia skaitau Jėzaus laiškus ne tik šitoje svetainėje – todėl Jis man yra išminties lobių, meilės, pedagogikos, ir aplamai visa ko kasyklos. Kažkaip po Jurgitos pasisakymo man užkliuvo vienas Jo atsakymas į vieną iš daugybės užduodamų klausimų. Šitas gi klausimas giliai kapsto. O atsakymas – laabai paprastas ir labaaai išsamus, gal netikėtas kai kam. Ypač lengvai tą paaiškinimą priimtų tie kas yra skaitę Sen Žermeno Alchemiją. Paskaičius tampa visiškai aišku ką reiškia svajoti ir kurti iki svajonių materealizavimosi, kas yra Sūnus, Dievo Žodis, Kristaus sąmonė ir t.t. Bet anglų kalba. Tą atsakymą galima reasti: http://www.askrealjesus.com/K_JESUS_ANSWERS/E_JESUS_IDENTITY/createuniverse.html
 Gilė ~ gile.giliukas@gmail.com
 2007-07-11 15:58


Taip, Gile, iš tiesų skaitant paskutinį El Morijos laišką atsiranda ašaros. Bet tai ne tik liūdesio, bet ir džiaugsmo ašaros.
 Audrius ~ audrius.kazakauskas@gmail.com
 2007-07-11 10:46


Liūdna, kai skaitai paskutinį ciklo laišką.
 Gilė ~ gile.giliukas@gmail.com
 2007-07-10 22:05


Suvokimas kiekvienam savas.
 Tautvida ~
 2007-07-08 15:37


Atleisk Tautida, bet nesupratau. Visi mes patiriame daug ką ir visi skirtingai. Kelias yra ilgas ir jame daug ko turime atsisakyti, daug ką priimti, pakeisti savo sąmonę, kitaip viską pamatyti – kristaus akimis. Ir kiekvieną kartą kai tik pereiname į kitą laiptelį mums atrodo, kad jau viskas, jau pasiekiau – bet netrukus pamatome, kad tas viskas tebuvo tik laiptelis. Beje tu taip ir rašai. Tačiau nukryžiavimas tai - LABAI tolimas laiptelis, jį ką tik perėjo Didžiosios Baltosios Brolijos Pasiuntinė Tatjana, jį perėjo Jėzus Kristus ant kryžiaus. Taigi, man atrodo, kad tas laiptelis gal kitaip turėtų vadintis. O Minties Derintoją įvardija tik urantiečiai, visi kiti tame tarpe ir pakylėtieji Valdovai, vadina : Aš Esu Buvimu, Dievo Dvasia mūmyse.
 Gilė ~ gile.giliukas@gmail.com
 2007-07-08 06:28


Aš Esu Šviesa, Dievas manyje,
Aš Esu gailestingumas ir paguoda,
Meilę visiems spinduliuoju.
Aš Esu laisva, kad skrisčiuo Šviesoje,
Ir Laisvės sparnus išskleisčiau.
 Gilė ~
 2007-07-07 06:33


Sveika, Tautvida. Jau anksčiau minėjau, kad ištrinti komentarus gali tik Vaidas, nes jis man paprašius sukūrė šią svetainę. Aš būčiau linkęs palikti visus komentarus ir netrinti, nebent būtų labai įžeidžiantys ar pan.
 Audrius ~ audrius.kazakauskas@gmail.com
 2007-07-06 18:47


p.s.
ar visi komentarai lieka?
 Tautvida ~
 2007-07-06 16:56


Labas,Giliuk,
negaliu sakyti,jog visai 'BE TARPININKU',bet
tai įvardinčiau 'MINTIES DERINTOJU'...o 'nukryžiavimą
praėjau 2004 m.',....DEJA, tai tik pirmas etapas buvo.
Malonu,jog užkalbinai.Mes dar turėsim laiko
daug apie ką pasikalbėti.
Su Meile, sesut.

 Tautvida ~
 2007-07-06 15:05


Tautvida, tik dabar svečių knygoje pastebėjau Tavo džiaugsmingą „radau“ – ar tai reiškia – radau Pakylėtų Valdovų mokymus? Rašai „pati gaunu daug tiesioginių žinių –jos sutampa“. Ar tai reiškia, kad bendrauji tiesiogiai – be tarpininkų?
 Gilė ~
 2007-07-06 10:23


Minkštas ir kietas kalbas, - tarsi tiesę begalybėje, - sujungia japonų Dzen filosofija, unikali absurdo teiginių kalba. Joje pasisakymai kuriami kaip koanai, teturintys tik kažin kokią užuominą. Tai mįslės, neturinčios jokio racionalaus sprendimo.

Dzen vienuolyno mokinys turi panirti į meditaciją, kad suvoktų keistai užkoduotos sakinio prasmę. Tam jis gali sugaišti mėnesius, o kartais net metus. Štai keli pavyzdžiai:

Ar šuo turi Budos sąmonę? Niekas!
Dviejų delnų pliaukštelėjimas sukelia garsą. Koks vieno delno garsas?
Kai viskas susiveda į vieną, į ką susiveda viena?
Pavadinkit tai lazda - ir teigsite; nepavadinkit - neigsite. Tai kaip, nei teigdami, nei neigdami, pavadinsite tai? Kalbėkite! Kalbėkite!
Šių teiginių negalima pavadinti logiškai prieštaringais. Greičiau jie beprasmiai arba, dar daugiau, neleistini įprastinėje kalboje. Iš kitos pusės, tai kalba, perduodanti kažkokią ypatingą prasmę. Išsprendęs koaną, mokinys suvokia, koks tai paprastas ir beveik akivaizdus teiginys, kurį suvokė mokytojas nušvitimo akimirką. Iš šiais paslaptingais žodžiais mokytojas siekia, kad mokinys priartėtų prie tokio pat nušvitimo.'

Linkiu visiems nušvitimo


 Tautvida ~
 2007-07-01 17:57


Ir dar. Labai svarbu savo kelyje nevengti pagalbos, Jėzus primygtinai pataria kiekvieną – būtinai kiekvieną dieną naudoti apsaugas, kviesti Archangelą Mykolą, anspauduoti save šviesoje, kiekvieną dieną transmutuoti neigiamas energijas.. Kaip tai padaryti skaitykime:
http://www.askrealjesus.com/J_SPIRITUALTOOLBOX/dailymatrix.html
anglų kalba.
http://www.flamerose.net/1_pages/toolbox.htm rusų kalba.
 Gilė ~
 2007-06-25 05:16