Forumas - "Kartais visų smerkiamas iš žmogiškojo požiūrio taško sprendimas yra vienintelis teisingas iš Dieviškojo požiūrio taško. Ir kartais teisingas iš visų žmogiškųjų pozicijų sprendimas prieštarauja Dieviškajam Įstatymui."Ar gaite pateilti pavyzdžių? - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
"Kartais visų smerkiamas iš žmogiškojo požiūrio taško sprendimas yra vienintelis teisingas iš Dieviškojo požiūrio taško. Ir kartais teisingas iš visų žmogiškųjų pozicijų sprendimas prieštarauja Dieviškajam Įstatymui."Ar gaite pateilti pavyzdžių?

Pavyzdys.
Skrenda lėktuvas ir jame yra teroristai, sprogsta jų bomba, žūsta daug žmonių ir mažų vaikų.
Iš žmogiškojo požiūrio taško visi smerksime teroristus, kad jie pražudė tiek nekaltų žmonių, o maži vaikai, tai tikrai niekuo nekalti. Siųsime teroristams neigiamas emocijas, mintis, jausmus, keiksime juos. Bet ar tai teisinga?
Berods Povilo knygoje "Žodis, apšviečiąs pasaulį" skaičiau, kad jeigu žmogus nusižudo arba būna nužudytas, tai sekančiame įsikūnijime jis turės pragyventi tą Dievo numatytą jam gyventi laiką, kurio jis neišgyveno dabartiniame įsikūnijime. Šitai galbūt galėtų paaiškinti, kodėl kartais žūsta niekuo nekalti vaikai. Gal jie pereitame gyvenime nusižudė, ar buvo nužudyti, o gal tokiu būdu jie atsiima už savo praeityje padarytas žmogžudystes ar panašiai? Ir tie teroristai, iš žmogiškojo požiūrio taško yra niekingi padarai, žudikai, o iš dieviškojo požiūrio taško gali būti vertinami tik kaip karmos įstatymo vykdytojai?
Tatjana Mikušina anksčiau yra kalbėjusi apie Judą, kuris išdavė Jėzų. Dauguma mūsų jį iki šiol smerkiame, niekiname, tuo pačiu žeminame savo vibracijas. Ar tai teisinga? Juk Valdovai ne kartą mini, kad tik mes patys kalti dėl to, kas su mumis atsitinka ir kokiose aplinkybėse randamės. Pagal savo vibracijas mes papuolame į tas situacijas, kurias mes pritraukiame. Tatjana mano, kad Judo "išdavystė", nėra jokia išdavystė. Taip turėjo įvykti. Pats Jėzus žinojo, kad bus išduotas, nukryžiuotas ant kryžiaus ir trečią dieną prisikels iš mirusiųjų. Pranašystė turėjo išsipildyti ir turėjo atsirasti kažkas, kas Jėzų išduos. Ir tuo "kažkuo" buvo Judas. Beje, Tatjana mini, kad jau sekančiame savo įsikūnijime Judas buvo pakylėtas, tai yra jis užbaigė savo Sansaros(gimimo-mirties-gimimo) ratą. Jis galbūt savo išorine sąmone nesuvokė to, ką padarė ir nusižudė, nes neprisiminė dar prieš įsikūnijimą prisiimto įsipareigojimo. Bet dangiškuoju požiūriu jo "išdavystė" buvo labai auštai įvertinta, jeigu jis sekančiame įsikūnijime buvo pakylėtas. O teisuolis Petras, ant kurio stovi visa mūsų bažnyčia, iki šiol yra įsikūnijime. Beje iš buvusių 12 Jėzaus mokinių tik keletas yra pakylėti, o dauguma jų ir iki šiol yra įsikūnijime. Pas Dievą ne viskas taip paprasta, nėra vianareikšmiškumo.

 Audrius ~ audrius.kazakauskas@gmail.com
 2007-06-13 09:37
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

Palikau, kitoje temoje tą patį įdėjo gi...
 Audrius ~
 2011-03-08 22:50


Audriau, Adre labai stengesi, toki ilga teksta isverte is anglu kalbos i lietuviu, surase, tai didelis darbas. Lietuviu kalboje nera Levasovo tekstu, nuorodu neidesi ir juk ne visi moka kitas kalbas. Galima buvo nors keleta dienu palaikyti toki grandiozini darba.
 Gintaras ~
 2011-03-08 19:33


Galima nuorodą įdėti. Tokių ilgų "paklodžių" dėti nereikia.
 Audrius ~
 2011-03-08 14:25


Ar galit paaiškinti,kodėl panaikinot šią knygos ištrauką?
Nepatinka teisybė.
 Adrė ~
 2011-03-08 13:38


http://www.youtube.com/watch?v=XSTISOChvcA&feature=related
labai įdomu.
 Adre ~
 2011-03-08 13:01


Yra versija del banginiu,manoma ka jie orientuojasi pagal ziemes meridianus,ir kada zieme keicia asi,o ji keicia po biski,kur anksiau buvo vanduo gaunasi sala,jie nespeja prisitaikyti pakeisti marsruta,plaukia po senovei ir atsiduria ant kranto.
 Kukas ~
 2010-01-02 19:56


Gal kas zinot ar galit paaiskinti masines delfinu skerdynes prie Danijos krantu (yra yotubeje nemazai filmuotos medziagos)?
 Robertas ~
 2010-01-02 19:20


Kas liečia Jėzaus ir Judo santykius, tai nemanau, kad Jėzus buvo išduotas ir prikaltas ant kryžiaus todėl, kad praeityje kažką bloga padarė, t.y. dėl karmos. Maitrėja ne kartą yra minėjęs, kad jeigu su mumis kas nors atsitinka, tai 99-iais procentais tai yra dėl karmos, bet nereikia pamiršti ir to 1 procento, kuris reiškia testą, išbandymą, tikėjimo patikrinimą. Manau, kad Jėzaus ir Judo santykiuose ir yra tas atvejis, tas 1 procentas. Ir Jėzus ir Judas atliko savo misiją.
 Ananda ~
 2008-04-22 08:56


Bet vis tiek, man kyla daug klausimų. Suprantu : veiksmas - pasekmė, priežąstis - pasekmė. Bet čia jau gvildenami tokie dalykai, kad Judas taip padarė todėl, kad gal būt Jėzus kažką padarė dar anksčiau, o Judas turėjo būti įrankis teisingumui įvykdyti, kad ir kokiomis mūsų sąmonei žiauriomis priemonėmis, t.y išdavyste. Ir, kad Judas tai prisiminė ir padarė tai, ką jo siela buvo pasižadėjusi įvykdyti. Atrodo ratas užsidaro. Bet... kažkada tai turėjo būti pirmas kartas, kad žmogus pasielgė blogai tiesiog iš impulso ir visai nesąlygotas praeitų įsikūnijimų. Ir kažkodėl man atrodo, kad ir šiame gyvenime vyksta daug tokių pirmų kartų, kai sumezgami nauji karmos mazgai sekantiems įsikūnijimams. Tai čia jau nėra teisingumo įvykdymas, o laisvas žmogaus gebėjimo rinktis pasireiškimas. Va tai ir neduoda ramybės. Kalbu apie savo poelgius, nes man neaišku, kada aš pati tampu teisingumo įrankiu, o kada užmezgu naują karminį mazgą. Nes kaip matome iš pavyzdžio, "negerasis" Judas buvo pakylėtas, o teisuolis Petras taip ir liko įsikūnijime. Aišku, esu sąmoningas žmogus ir galiu rinktis vien gėrį, bet ... galiu tokiu būdu neįvykdyti tam tikrų sau prisiimtų užduočių -nuskriausdama (žmonių akyse) kitą žmogų, ir įvykdydama teisingumą Dievo akyse.
Tiriausiai suprantate, ką noriu išsiaiškinti. Ir kai pradėjo kilti tokie klausimai - man pasidarė aišku, kad viskas proto lygmenyje taip neaišku.
 Ausrine ~ .
 2008-03-15 10:43


Taip, tikrai būna poelgių, iš žmogiškojo požiūrio smerktinų ir nepateisinamų, bet Dievas žino, kas kiekvieno širdy ir kartais žmonių akimis teisuolis būna ne toks ir teisus prieš Dievą ir atvirkščiai - nusikaltėlis teisus Dievo akyse, nes vykdo Jo valią. Mano širdis visad jautė, kad Judas nėra kaltas - juk kažkas turėjo įvykdyti Dievo valią ir išduoti Jėzų, ne veltui jis buvo mylimiausias iš Jo mokinių, o juk Jėzus žinojo, kad būtent jis išduos...
 Dangerute ~ dangerutek@delfi.lt
 2007-11-29 14:23


Tema ne apie terorizmą. Čia tik pateiktas pavyzdys.
Taip, Gediminai, aš irgi manau, kad sunku būtų gyventi, jei prisimintumėme ką darėme pereituose gyvenimuose. Galbūt dėl to mums ir neduodama to prisiminti, kai tik ateiname į įsikūnijimą. Nes tie prisiminimai gulėtų ant mūsų kaip sunki našta ir neduotų mums galimybės vystytis ir tobulėti.
 Audrius ~ audrius.kazakauskas@gmail.com
 2007-06-16 09:41


Įdomu, jei mes prisimintumėme, ką mes padarėme savo praeituose gyvenimuose, tai ar išdrįstumėme pažiūrėti iš gėdos kokiam nors žmogui į akis? Visada norisi būti teisingam ir nesusitepusiam, bet niekada taip neišeina. Galbūt tik tai ir trukdo mums pajusti tą tikrą dieviškumą savyje?

Ir šiaip jei pagalvoji, tai suvoki, kad žmogaus nusisukimas nuo Dievo tėra tik dvasinis evoliucijos planas, nes pats Dievas tą patį žmogų panardina į materialų pasaulį ir po kiek laiko vėl tam žmogui praveria akis. Skaičiau kažkur, kad žemė turėtų tapti pirmąja planeta, kur nebūtų atsakoma į agresija smurtu. Dar daug darbo mūsų laukia.


 Gediminas ~ baltys@info.lt
 2007-06-13 23:32