Forumas - T. Mikuškinos pranešimas 2009 05 10 - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
T. Mikuškinos pranešimas 2009 05 10

Išties ir man kilo abejonių dėl to, kad būtent toks turi būti pasiuntinio darbas. Norėjosi net rašyti laišką, kad būtent pasiuntinys turi labaiu rūpintis dvasine puse, o ne materialia. Statyti ašaramus ir kurti centrus, tai jau ne pasiuntinio darbas. Ir tada ji parašė laišką atsakymą , kad žmogus lygtai ir apgirtęs būna nuo į vairių seminarų ir todėl nieko nesiima daryti fiziškai. Tačiau jei nebus dvasinio impulso, tai nieko neįvyks ir fiziškai.

Kad įvyko nusiritimas atgal liudijo ir mano neseniai sapnuoti vis pasikartojantys sapnai- kad aš vis mokausi mokykloje ir man niekaip nepavyksta išlaikyti egzaminu, ir priežastis ne tik gabumų stoka , bet ir absurdas pačioje sistemoje , kur niekaip negali sužinoti , kur ir kada egzaminai vyks. Tas pats buvo mano vaikystėje mokykloje, kur tvyrojo nedraugiškumas, ir būdavo, kad nežinodavau kokiame kabinete vyks pamoka ir net ko pasiklausti, tekdavo sekti paskui kažkokį klasioką.
Išties kaip tik dabar tenka išgyventi tą absurdą ir paprasčiausiose gyvenimo situacijose, kai reikia pagalbos ir patarimų , tai dažniausia susiduriu su abejingumu ir šaltumu . Net ir turėjimas pinigų negali apsaugoti nuo absurdo ir visur tvyrančio šaltumo.
Kad reiktų mažaiau kreipti dėmesio į materialinę šio gyvenimo pusę , liudija ir mano šaindien sapnuotas sapnas.
Kelionės metu , tempaiu su savimi kažkokius materialinius daiktus ,nusigavau iki Pabradės, buvo jau naktis , prie geležinkelio bėgių , saugojau savo daiktus . Pasirodė praeivis jis nieko su savimi neturėjo. Iš kitos pusės pasirodė dar kitas žmogus jis nekreipė dėmesio į praeivį, bet atkreipė į mane ir išsitraukė peilį ir artėjo link mane aš irgi išsitraukiau net tris peilius , tačiau pasirodė jo bendras kuris artėjo iš kitos pusės ,jaučiau, kad jie kur kas stipresni , bėgti nebuvo kur, nes trukdė siena , nesinorėjo susapnuoti savo paties skerdynių , tai atsibudau. Pabradėje, kaip žinote yra karinis poligonas, tai turėtų suteikti išskirtinį saugumą, bet saugumas nebuvo užtikrintas,gyvas liko praveivis, nes jis nieko neturėjo , plėšikai nusitaikę buvo į turinčius kažkokią materialinę vertybę.

 Gediminas ~
 2009-05-14 13:58
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

Naujienose: 2012.04.20 informacinis pranešimas apie 04.19 Ašramo teritorijoje vykusį gaisrą.
http://viduje.puikiai.lt/sirius2011/?p=1700
 Audrius ~
 2012-04-20 22:59


Parašiau Tatjanai laišką dėl teksto pakeisto tituliniame ir aplamai dėl svetainės titulinio puslapio pakeitimo. Štai ką ji atsakė:

на самом деле, все написано в диктовках, которые давали Владыки.
Можно, например, перечитать три диктовки:
1) Эль Мория от 21 июня 2010 года, http://viduje.puikiai.lt/sirius2011/?p=1467 .
2) Санат Кумара от 16 ноября 2010 года, http://viduje.puikiai.lt/sirius2011/?p=1504 .
3) Эль Мория от 2 января 2011 года, http://viduje.puikiai.lt/sirius2011/?p=1525 .

Я, как Посланник Владык, делаю то, что Они мне говорят.

Владыки говорят о необходимости переключиться на внутреннюю работу.
Это очень важно сейчас...

Татьяна
Свет и Любовь!
 Audrius ~ sirius.tai.lt@gmail.com
 2011-03-30 22:39


Buvo tema forume, apie paskutinį T.Mikušinos pranešimą, bet kol baigiau rašyti komentarą jo kaip ir nebeliko, tai pamaniau tapatį tekstą įkelsiu prie kito pranešimo, kas susiję su pranešimais iš Tatjanos Mikušinos.

Bendrai manau, kad visais atvejais asmeniškas pranešimas iš savo pozicijų apibūdinantis atliekamą veiklą, užsimenant apie tų mokymų esmę ir prasmę, išryškinant kokie taškai svarbiausi, pasidalinimas savo jausmais yra labai gerai. Man patinka, kada žmogus ne tik užsiima "darbu" bet ir paprastais žodžiais gali viską apibendrinti, išreikšti jos suvokiamą skaitytojų santykį su perduodamais mokymais.

Konkrečiau apie keliamus klausimus man irgi kyla minčių, kuriomis pasidalinsiu. Kiek žinau Dievas, ar bet koks dvasinis mokytojas, ar kokia "kitų pasaulių" būtybė nesirenka su kuo kontaktuoti - imami visi prieinami, pasirengę, tik 'dvasinių mokymų' atveju tai kad pas juos laikas skaičiuojamas kitaip, ir jie planuoja veiksmų planą į ateitį žemėje toli - jiems geriausia yra kai kontaktuotojas yra apsisprendęs užsiimti tuo ilgesnį laiko tarpą, daug metų, ar neribotą laiko tarpą. O jau tą pasirengimą aišku reikia pasiekti. Bet jeigu žmogus pasiekė galimybę kontaktuoti su Dievu, tai jis mokymus perduos visiems, neskirstys kad per vieną perduoti per kitą ne. Klausimas yra tik su medžiagos skelbiamumu, vieną informaciją leis platinti kitiems žmonėms, kitos ne. Tuo tarpu su "žemesnės nei Dievo" energetinės formos mokytojais bendravime įsiterpia laiko veiksnys. Mano supratimu tai irgi priklauso nuo žmogaus, jeigu žmogus nusprendė pats vibracijomis ir savo dažniu kontaktuoti ne su Dievu, bet su kažkuo arčiau mūsų pasaulio - tai per tokį žmogų mokymai bus perduodami arčiau mūsų pasaulio esančiųjų, nebe Dievo. Bet pasirinkimas atrodytų visada yra žmogaus - kokioms vibracijoms jis yra atviras. Kitas žmogus, jeigu nebus atviras nei Dievui, nei arčiau žemės esantiems mokytojams, bet bus atviras kokioms žemos sąmonės dvasioms.. tai ir "apsėstas" gali būti.
Todėl, viskas priklauso nuo žmogaus sąmoningumo ir vibracijų.

Mūsų planeta santykinai, tam tikru požiūriu, nėra nauja.. įvairūs dvasiniai mokytojai čia net ir įsikūnijimais lankėsi jau nuo seno. O tam kad žmogus gyvenantis iš pažiūros materialų gyvenimą pradėtų žengti ir dvasiniais keliais mokymai visais laikais skamba panašiai. Pasiekę tam tikrą lygį tie patys žmonės, jau ir patys galės priimti mokymus, kurie jau bus skirti jam asmeniškai, kurių jis kitiems neskelbs - nes jie dar nėra pasirengę, nes dar turi dirbti su tais materializuotais mokymais. Todėl ir rašoma kad mokymai yra seni kaip pasaulis.

Žmogus net ir žinantis išmintį, bet jos netaikantis gyvenime gali pamiršti ją, o priminimas atgaivina naujus suvokimus ir gali paskatinti jį taikyti savo žinias gyvenime.

Man tik kyla klausimas, ar yra taip kad Tatjana tuos laiškus gauna priimant juos, o papildomai su Pakylėtaisiais Mokytojais nebendrauja? Ar ji nemezga dialogų su jais? Ar yra tik tie laiškai priimami, be papildomų dialogų.
Dabar neprisiminsiu tos terminologijos kuri buvo panaudota sirius šaltinyje, bet kiek žinau yra skirtumas tarp žmogaus kuris gyvena įprastą evoliucinio žmogaus gyvenimą ir tarsi vykdo Dievo valią, ir tarp tų kurie savotiškai yra priskiriami prie tos gyvenamos planetos, šiuo atveju Žemės, "materialaus personalo" ir prisideda prie tos planetos šviesinimo tam tikrų žemės prižiūrėtojų pritarimu, tai tokie žmonės tam tikrą dievo fragmentą atgauna veliau, jau po to kada tęsia savo evoliucinį augimą. Tuo tarpu kol dirba žemėje, dievo fragmentas laikinai nebūna žmogaus prote, nes žmogus turi įsipareigojimus tos planetos ar visatos administracinei komandai. Tai galėtų būti logiška priežastis, kodėl tada toks žmogus nemegztų dialogų su bet kuo, o tik užsiimtų konkrečia veikla.

Iš prieš paskutinės pastraipos, matosi suvokimas apie tai kad kiekvienas mokymas gali pasitarnauti įvairiems žmonėms, ir net įvairiu gyvenimo etapu, kad tai nėra kaip kitur kad žmonės fanatiškai kiša savo mokymus, atvirkščiai čia būdingas sąmoningumas, ir subtilesnis suvokimas kad kažkam šie mokymai yra itin svarbūs ir kad yra tokių kuriems reikia šių mokymų, o jie dar nėra jų atradę, bet gali atrasti.

Mažiau suprantu tik, mano dabartiniu požiūriu, neakcentavimą apie būtent tų mokymų taikymą gyvenime. Galbūt todėl, kad man dabar labai svarbu taikyti gyvenime ir dirbti tai kas man priklauso. Ir mano požiūriu, tekstai geresniu atveju neturi būti vien paskaitomi ir padedami į šalį, ar platinami kitiems kad tik jie būtų žinomi, o turi būti orientuojamasi į jų taikymą. Nors apie tai ir pačiuose mokymuose užsimenama, bet aš gal jos vietoje ir kažką nuo savęs būčiau parašęs. Nes tekstų šiais laikais daug. O kiti ir klysti bijodami nieko nedaro. O judėjimo, veikimo, augimo sakyčiau reikia.
Tai, tiek minčių kol kas.
 Vaidas ~
 2011-03-28 19:14


Gražiai parašei!
Žemė tokia graži, tik žmogus čia sukuria pragarą. Gamta tokia ekstaziška, o žmogus sugeba nuolat kentėti- paradoksas!
 Povilas ~ (reklama)
 2009-05-22 22:35


Nesikišimas ir pasyvus stebėjimas kaip yra niekinama tai, kas kitiems yra šventa - tai tarsi pritarimas tokio šiukšlintojo veiksmams. Erdvė yra erdvė. Ir tai, ką į ją įnešime - tą ir turėsime. Stebėjau, kaip ilgai žmonės tylėjo ir toleravo šiukšlintojo nuomones. Ar tolerancija yra gerai ar ne ko gero sunku pasakyti. Kai gėjams buvo suteiktos teisės, tai jie pradėjo reikalauti nežinia ko, brukti savo gėjiškas programas į darželius, organizuoti eisenas, viešai demonstruoti savo santykius, pasekoje ko normali šeima šeima pradeda tapti tarsi kažkokia atgyvena. Tai gerai ar blogai ? Kai nenormalumas paverčiamas normalumu ir atvirkščiai?
Taigi, tolerancija vardan tolerancijos gali žmoniją privesti prie baisiausio nuopolio.
O,kadangi žmonės šiame forume yra labai dvasingi ir tolerantiški, tai mano, kad šiukšlintojo sudrausminimas kuria blogas energijas jų karmai. Kažin ar pasyvus stebėjimas, kai drumščiama erdvė yra tai, ką mokytojai įvertintų. Greičiau priešingai - pasakytų, kad nesugebame apginti savęs, savo nuomonės, savo erdvės, esame tik pasyvūs stebėtojai. O jei nesugebame apginti savo erdvės, tai ką jau kalbėti apie didesnius dvasios žygius.
Pasyvus tamsos veikimo stebėjimas taip pat kuria blogą karmą.
O juk mokytojai dažnai kalba apie dvasios karius. Apie kovą ne tik savo viduje, bet ir išorėje. Pasaulis yra toks dabar tapo tik todėl, kad jame buvo daug tolerancijos ir nuolaidžiavimo silpnybėms, nuolaidžiavimo visokiems nenormalumas ir t.t ir t.t.
Čia tik mano nuomonė. Ir nebūtinai ji teisinga.
 Audra ~
 2009-05-22 12:42


Sveiki, noriu pasidalinti savu priėmimu, žiniomis šiuo klausimu.
Ištiesų, Dieviškojo TĖVO sampratoje nėra nei blogai, nei gerai, nėra BLOGIO ar GĖRIO suvokimo, nes tiesiog jis toms sferoms nepasiekiamas. Tačiau yra blogio ir Gėrio dievai, tai Dieviškojo Tėvo atspindžiai. Jų buvimo vieta žemesnėse sferose. Iš čia ir gausa DIEVYBIŲ.
Tiems , ką domina šis ir kiti panašūs klausimai, apie sferas bei jų sandarą, kas jose vyksta, gali rast informaciją (glaustai bei konkrečiai išdėstytą) - ASTRĖJA "APIE MIRTĮ IR POMIRTINIUS KELIUS"

Su Meile

 RAJANA ~
 2009-05-22 10:33


Gile,truputį papprieštarausiu. Manau, kad nėra tamsos ir šviesos energijos. Yra tik Dieviška energija. Ir pati tamsiausia šiame pasaulyje būtybė yra Dievas ir energiją gauna iš jo. Jis gauna pakankamai, ir tikrai nemiršta iš energijos nepritekliaus. Blogis, tamsa yra būtina sąlyga mums vystytis. Ir ką čia bekalbėtumėte ir ginčytumėtės su Povilu, blogis ir tamsa taip pat yra meilė. Ir išties net negalėčiau pavadinti nors kažkokios būtybės blogiu. Paprasčiausia mes kiekvienas ant savo laiptelių. Ir labai primytyvu suvokti , kad kažką mes maitiname jei nesielgiame labai doroviškai. Nes iš tikro kartais tas mūsų suvokiamas doroviškumas iš tikro gali būti labai žemų vibracijų.
Ir tie tamsos padarai miršta ne todėl, kad jie negali maitintis mūsų energija, o todėl , kad energetinis fonas pasikeitė ir jie negalėjo pakelti savęs. Bet išties ar jie negalėjo pakelti savo vibracijų? Išies viskas susiję ir jie esą tokie kokiems mes patys jiems leidžiame būti. Jei pakeisime savo sąmonę- transformuosis ir visos blogio būtybės. Į ką transformuosis? Į meilę. Mes jų jau nesuvoksime tik kaip blogio, o būtent suvoksime kaip meilę.
Mes bandome pakeisti kaskart pasaulį į tą kokį mes norime. Bet niekada nepagalvojame, kad pasaulis jau yra toks koks mums jo reikia. Ir išties galima būti ne šviesos ar tamsos būtybe , o meilės, mes įkūnijame savyje šviesą ir tamsą. Dar paprasčiau paaiškinsiu, mes negalime įsprausti save į rėmus šviesos būtybių, nes tai reikštų, kad atsisakome vystytis . Dabartinė mūsų įsivaizduojama "šviesa" aukštesnių vibracijų būtybėms sukeltų tik juoką. Visada reikia stengtis būti atviros sąmonės viskam kas vyksta.
 Gediminas ~
 2009-05-21 22:07


„Audringose reakcijose išbarstome energija. Tuomet nuteka Šviesos energija, taip penimas žemojo astralo išprusęs atstovas“. Šituos žodžius derėtų priimti toli gražu ne buitiškai, juose slypi tiesioginė nuoroda į esmingiausius dalykus. Kaip tai suprasti?
Yra Šviesa ir yra tamsa. Yra ir vienos ir kitos pusės atstovai. Tačiau visi jie gali egzistuoti tik maitinami Šviesos. Tamsos pilietis išlindęs į Šviesą jos paprasčiausiai neatlaikytų – žūtų. Tai kaip gi jam gauti tą būtiną jo gyvybei Šviesą? Tada žemojo astralo išprusęs atstovas išprovokuoja situaciją, kurioje koks nors nieko neįtariantis pilietis skaisčią Šviesą paverčia drumzlina prieblanda – o tokią šviesą tas astralo išprusęs atstovas jau gali pasisavinti ir pasimaitinti.
Štai ką reiškia Rajanos replika. Bet kokia neharmoninga aplinka, emocijos, išsakytos nuomonės maitina tamsos atstovus. Ir kiekvienu veiksmu, kad ir koks jis bebūtų mes renkamės kam tarnauti tamsai ar Šviesai. Kaip dažnai apie tai nesusimąstom. Forumas tam, kad kalbėtumėmės, padėtume vieni kitiems, atkreiptume dėmesį į ką tai – bet tik su tikslu padėti sau ir kitiems, o ne savęs išaukštinimui kitų drabstymo purvais metodais. Tai jau – visiška tarnystė tamsai.
Ką reiškia išbarstome energiją? Viskas yra energija – tik kokia ji?, - kur link ji juda?, - priklauso nuo mūsų pasirinkimo, tarnavimo Šviesai ar tamsai savo poelgiais, mintimis, jausmais. Jei nukrypome nuo Šviesos tako – išbarstėme. Jei tai suvokėme – pasitaisykime ir būkime išmintingesni, bet būkime ir atlaidūs kitiems. Atleidimas būtinas visada.

 Gilė ~
 2009-05-21 19:27


O tavo pasiutimas ir žodžių nesirinkimas tik dar kąrtą įrodo, kad nesi tuo apie ką paistai. Esi lengvai įsiutinamas šizofrenikas ir tiek. Ligonis...
 Povilui ~
 2009-05-21 10:04


Bet aš ir nekalbu forume apie savo praktikas, meditacijas ar apie tai, koks tobulas esu ar kokias energijas spinduliuoju. Priešingai tau. Tiesiog jaučiu pareigą ginti šį forumą nuo tokių šizofreniškų maitvanagių kaip tu. Kantrybė - geras dalykas, bet ir ji turi ribas. Galima daug ką toleruoti, bet kaip pradedama spjaudyti į šaltinį iš ko kiti geria, atsiprašau... Tai mažių mažiausia - šventvagystė ir panieka tiems, kurie tiki tuo šaltiniu...
 Povilui ~
 2009-05-21 10:03


Audringose reakcijose išbarstome energija. Tuomet nuteka Šviesos energija, taip penimas žemojo astralo išprusęs atstovas.
 Rajana ~
 2009-05-21 08:44


Mielas anonime, pasižiūrėk į save, tu esi dviveidis, nes bijai prisistatyti, vienas elgesys viešai, kitas privačiai, bijai savęs? Bijai, kad tave kas nors atpažins?
Kaip tu nustatai, kas iš manęs skilinda? Įsivaizduoji?,bandai protu sudėlioti ir analizuoti? Protu tu nieko nesuprasi, nes Tiesa yra anapus proto. Dalinuosi savo matymu ir patirtimi, o tu loji iš už krūmų. Na lok lok...
 Povilas ~ (reklama)
 2009-05-20 20:29


Mielas anonime, pasižiūrėk į save, tu esi dviveidis, nes bijai prisistatyti, vienas elgesys viešai, kitas privačiai, bijai savęs? Bijai, kad tave kas nors atpažins?
Kaip tu nustatai, kas iš manęs skilinda? Įsivaizduoji?,bandai protu sudėlioti ir analizuoti? Protu tu nieko nesuprasi, nes Tiesa yra anapus proto. Dalinuosi savo matymu ir patirtimi, o tu loji iš už krūmų. Na lok lok...
 Povilas ~ (reklama)
 2009-05-20 20:08


Kadangi esi praktikas, tai leidi sau praktiškai įžeidinėti forumo lankytojus, leidi sau skleisti žemas vibracijas ir kalbėti apie tai, kuo pats nesivadovauji. Jei būtum toks, apie ką rašai nuo tavęs sklistų šiluma ir meilė. Bet, deja... beveik visuose tavo pasisakymuose kažkokia agresija, kitų menkinimas, tyčiojimasis iš to, kas kitiems brangu ir didžiavimasis savimi. Arba tu nesubrendęs vaikigalis, arba šizofrenikas. Visiškai neprognozuojamas... nuo kalbų apie aukčiausias energijas iki pykčio ir įžeidinėjimo.
 Povilui ~
 2009-05-19 09:02


Idomu :) gal vis delto ta Vienintele Tiesa kaip tik atvirksciai yra ir tavo, ir mano, ir Maslovo, ir Mechislovo, ir Stanislovo, ir tos skruzdelytes, ir to tigro :) Laimingai!!!
 Denisas ~
 2009-05-19 07:20


Tiesa yra nei mano nei tavo, nei Budos, nei Tajanos, ji visuotinė. Jei žmogus vadovaujasi Protu, tuomet jis žiūrės į stabą ar Guru, ir klausys jo, netikrindamas jo žodžių t.y. tikės. Aš niekuo netikiu, nei Mečislovu, nei Stanislonu, nei Maslovu. Aš praktikas, aš tikrinu pats ir ką randu, tą ir sakau.
Man nėra autoritetų, yra pavyzdžiai, bet ne autoritetai.
Jeigu žmogus įsivaizduos, kad tas ar anas yra Mesijas, dievo Pasiuntinys, Guru, tai bus problemų, nes pats įsivaizdavimas yra trukdis matyti taip kaip yra. Aš tą tyriau ir žinau.
Jei žmonės keičiasi į gera pusę, sąmoningėja ir atsiveria jų širdys, tuomet Mikuškina yra savo vietoje, jei žmonės pradeda labiau ir labiau fantazuoti ir juose yra palaikoma viltis ir iliuzija, kad kažkas iš išorės pasiūs dievišką energiją , tuomet ji apsišaukėlė.
Bet kartoju, aš nežinau tiksliai, bet pagal jos išsakymus ir diktavimus, ji pasiklydusi.
 Povilas ~ (reklama)
 2009-05-18 16:41


Povilai, daug tiesos apie meditacija, isivaizdavimus, instrukcijas ir kt. yra issakytose zodziuose. Labai jauciasi, kad issakytos mintys yra persisunke tavo lyderio Mecislovo poziuriu :) Taip jau nutinka bunant salia stipresnio zmogaus. Neitiketina, bet prisipazysti galintis klysti. Tai didziule pazanga :) Dziaugiuosi uz tave.
 Misija ~
 2009-05-18 15:02


Oooiii... kaip mes visi megstame kalbeti apie misijas. Manau, kad apie 90% zmoniu siame gyvenime turi tiesiog atidirbti savo netobulumus (puikybe, pykti, pavyda, prisirisimus ir t.t) Iki tol kalbeti apie misija .... naivoka. Daug kalbantys matyt dar serga vienu is netobulumu.
Stebiuosi tavimi Povilai. Daug ir idomiai rasai, bet beveik viska teigi, kaip nenugincijama vienintele TIESA. Dar truputi ir patikesiu, kad esi zmonijos ETALONAS :) Fainai. Is 7 milijardu gyventoju ETALONAS gyvena butent Lietuvoje. Valiooooo.
Pamastyk:
-Ar tikrai Tatjana nori mus pakeisti? Tai faktas ar tavo nuomone?
-Ar mes negalime buti savimi, atsipalaidave net jei Tatjana ir nori mus pakeisti? Man tai daznai pavyksta. Kodel nepavyksta tau?
-Tu juk viska zinai :) Turetum zinot ir ar Tatjana samoningai naudoja pinigus? O jei nezinai, tai kam verziesi aukoti TOKIA DIDELE SUMA?
- Priestarauji pats sau. Sakai, kad piniginis atsidekojimas yra uz energiju gavima, bet iskart teigi, kad Tatjana neturi kuo dalintis. Tai kodel nori jai paaukoti, jei nieko negauni? Sudarkysi balansa :) Keistoka ar ne?
-Zodeliai "net as paaukosiu" parodo, kad esi skupokas (gal suvalkietis) Reikstu tau tinka visi, tavo pacio aprasyti, tokiu zmoniu apibudinimai :)
Gali neuzsiimti proto gimnastika ir man neatsakineti, bet NUOSIRDZIAI atsakyk SAU i tuos klausimus.

Zodziu, tavo pasisakymai - vieno zmogaus cirkas :)

Galima daryti isvada, kad tavo misija yra KLAUNAS-ETALONAS
Tuom tu ir zavus :) Juk jomoras irgi nuo Dievo.

Sekmes proto gimnastikos sporte. Misija ~
 2009-05-18 00:53


Tatjana Mikuškina viduje labai kankinasi, nes visos jos pastangos ir idėjos atsimuša į realybę, į žmonių skūpumą, uždarumą.
Iš vienos pusės jį labai atsidavusi savo misijai, ir laiko tai savo pareiga, tačiau nedaugelis palaiko ją, nes tai jos misija o ne tavo ar mano. Aš turiu savo misiją, tu turi savo misiją, todėl nesąmoninga priimti kitų misijos kaip savo.
Čia galima tik viena išeitis, kiekvienas turi būti savimi ir gyventi pagal savo misiją, o Tatjanai padėti ne maldomis, o pinigais, tada nebus konflikto. Tatjana neturi norėti pakeisti mūsų, tuomet mes galėsime būti savimi, atsipalaidavę ir dalintis su ja gerumu ir pinigais.
Pinigai tai nesąmoninga energija, jei juos Tatjana naudoja sąmoningai, su širdim net aš paaukosiu keliasdešimt litų.
Realiai taip ir turi būti, jei gauni nematerialių, dvasingų energijų, palaiminimą, tai iš savo pusės reikia atsidėkoti, ir pinigai tam tinka. Turi būti balansas. Jei Tatjanai nuolat trūksta trūksta lėšų, tai parodo kad ji neturi kuo dalintis, nes kitaip žmonės dalintųsi su ja, arba ji apsupta suvalkiečių, kurie gali tik liežiuviu pamalti, o pinigų neturi, nes yra tinginiai ir parazitai.
 Povilas ~ (reklama)
 2009-05-17 08:11


Išklausiau... Prisipažįstu, nuliūdau... Kas ką turėjo daryti ar nedaryti, paaiškėjo tik dabar. Regis, mes per mažai Jai padėjom - juk Jinai taip pat žmogus, kad ir pasiuntinys...O gal ši situacija susidarė tam, kad pajustume kiekvienas didesnę atsakomybę, už tai, kas vyksta Žemėje?..
 Sniegina ~ vaisni@gmail.com
 2009-05-14 20:42