Forumas - Tiems,kas siekia realių permainų mūsų gyvenime - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Tiems,kas siekia realių permainų mūsų gyvenime

Ši tema skirta tiems,kurie jaučia,kad juose viduje kažkas bunda,ar jau prabudo.Ir kurie turi gilų poreikį veikti,o ne tik tuščiai plepeti ir švaistyti brangų laiką ir energiją.Turime jau pirmąją Pakylėtųjų Valdovų Išminties Knygą,greit išeis ir antra.Tai labai džiugina.Mūsų,tų,kurie save laiko prabudusiais iš mus supančios iliuzijos miego tikslas yra realizuoti fiziniame plane tai,ką mes sau užsibrėžeme padaryti prieš įsikūnijant čia,šiame pasaulyje,Lietuvoje.Geriausi orientyrai ir kelrodžiai mus duoti Valdovų Laiškuose.Kokie būtų jūsų pasiūlymai,pamastymai?Ką mes galime padaryti dar.Konkrečiai.Visi,kurie nori ir gali.
 Aurelijus ~
 2009-04-17 02:13
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

Tiem, kas siekia realių permainų savo gyvenime, visų pirma reikia turėti žinių ir pritaikyti jas praktiškai. Siūlau paskaityti lietuvos šviesuolio bioenergetiko Jono Markūno straipsnius, arba paklausyti jo paskaitų, kurių galima rasti tinklalapyje www.satva.lt Ypač tai aktualu jaunimui, apie lytinę brandą, sėkmę ir sveikatą gyvenime, visatos dėsnius. Kaip svarbu saugoti skaistybę ir būti ištikimam šeimoje. Labai daug pateikiama konkrečių pavyzdžių.
 Rasa ~
 2010-11-06 18:53


Iš visų darbo su savimi "priemonių" labiausiai vertinu liūdijimą (bet kokios meditacijos pagrindas),bet noriu paremti Gediminą.
Iš tikrųjų visi akmenys skirtingi ir jų laukia dar labai ilga kelionė per daugelį evoliucinių etapų iki žmogaus sąmonės.Akmenys taip pat turi sąmonę,tiktai kito laipsnio.Nes viskas yra persmelkta Atmos-Dievo dvasios,kiekviena dulkelė,akmenėlis,augalas.To suvokimui net nebūtina pasiekti savąjį centrą,visiškai sustabdyti protą.Užtenka patirti laikiną "prisilietimą" (satori).

Skirtingi ir žmonės,man jie panašūs į pomidorus -ant vieno ir to paties augalo jų rasime įvairiose stadijose,nuo prinokusio iki žiedo.
Kai pradėjęs nokti pomidoras deda pastangas pagelbėti savo žaliesiems broliams,tai dalykas labai sveikintinas.Problemos prasideda dėl klaidingos motivacijos.Kada noro pasipujkuoti savo pranašumu yra daugiau negu noro padėti,tada /reklama/ tampa anti...

Atvirai pasakius ėjime į savo centrą,darbe su savimi matau daugiau prasmės negu pastangose daryti įtaką aplinkai.Bet kol tame centre dar nesu įsitvirtinęs,tai kodėl-gi ko nors naudingo nepadarius ir išorėje.Bet apie tai kitą kart.
 Romas ~
 2010-01-15 10:36


Del šios dienos dispensacijos galima pasižiūreti-įeikit į spec.puslapiai-2009 metų archyvai-(1340)Motinos Marijos Gailestingumo Valanda
 Aurelijus ~
 2009-12-08 10:38


Aurelijau o kas neskaite,bet nori prisideti,ka dabar daryt,kur ta dispensacija rasti?Buk labiau specifinis vardan sviesos
 Rimas ~
 2009-12-08 10:12


Priminimas visiems apie gruodžio 8 dienos dispensaciją,kuri vyks nuo 12iki 13val.Tai galimybe įnešti savo indelį į susiklosčiusio padeties pagerinimą.Kas skaite paskutinius Pakyletųjų Valdovų laiškus,tas puikiai žino apie ką eina kalba.Tuščioms kalboms ir blevyzgoms neleiskim laiko ir energijos.Laikas imtis realių veiksmų!
 Aurelijus ~
 2009-12-08 00:20


Nuoširdžiai džiaugiuosi tavo pasiekimais , kaip ir kiekvienos gyvos būtybės. :)
 Gediminas ~
 2009-07-26 09:38


"įsitikinau dar kartą , kad to tikrojo savo "aš" atradimas gali nieko ir nepakeisti žmogaus gyvenime"
Smagiai pasijuokiau iš tokių išvedžiojimų. Tu nesi atradęs savo "aš", tu sukūriai mentalinį vaizdinį, ir suteikiai jam prasmę, bet realiai tu miegi ir sapnuoji, todėl ir pavargsti, nes tavo ego kovoja ir sekina tavo sąmoningumą.
Aš su nieku nekovoju, nei su tavimi, nei su savimi,nėra kovos- nėra įtampos= džiaugsmas ir laisvė!
 Povilas ~ (reklama)
 2009-07-26 08:38


Gerai, pavargau.

Dėkui už praeitų gyvenimų prisiminimo metodą. Labai malonu buvo pajusti savo vieną iš praeitų gyvenimų patirtų Veneroje. Ir išties galiu dabar suprasti kodėl taip būtent ir susiklostė dabartinio mano gyvenimo aplinkybės.

Jau labai seniai žinau kas esu. Ir kaip bebūtų įsitikinau dar kartą , kad to tikrojo savo "aš" atradimas gali nieko ir nepakeisti žmogaus gyvenime. Jis gali ir likti toks pat bukas ir ribotas kaip ir buvo. Bet gal aš klystų ir kažkiek mūsų pokalbis praplėtė tavo sąmonę? Bet aš matau kur vis dar negali susidoroti, tai tiek .
 Gediminas ~
 2009-07-26 01:07


"Išties , niekas joks meistras negali padaryti su tavimi,tą ką gali padaryti pats gyvenimas."
O kas yra gyvenimas? Tavo darbas, šeima ar hobis? Gal mintys skriejančios aplink tavo ego ar kūnas, kurį maitini ir tuštini? Kas yra tas gyvenimas? Ar tikrai tu gyveni? Meistras nieko nedaro, jis gražina tau tave patį, gražina gyvenimą, pilnatvę ir ekstazę, meilę. Tu jau visą tai turi, bet esi pametęs, pamiršęs. Meistras gražina tau tavo matymą, sielą, tai, ką neigi turįs, tu pakeitei amžinus dalykus į proto žaisliukus ir vargsti dėl jų. Tu esi amžinas, tu jau esi Buda, bet kategoriškai tai neigi... Neigia ego, nes jis tavo viešpats, jis maitinasi tavo sąmonę, tavo dėmesiu, bet vos tik nustoji jį maitinti, atsitapatini nuo jo, proto inertiškumas mažeja, jis sustoja ir tuomet tu papuoli į savo būties centrą, kuris yra visuomet, nes nėra sukurtas žmogaus, jis amžinas nes jis kūrinijos šaltinis. Bet tai ego mirtis.
Tu esi gyvenimo peripetijų stebėtojas, tu stebi iš savo centro per savo sąmonę ir dėmesį, valią. Tai labai paprasti ir elementarūs dalykai. Paimk savo seną nuotrauką ir pasižiūrėk į ją, prisimink save vaikystėje ir grįžk atgal į dabartį, į dabartinį savo kūną. O dabar stebėk: tavo kūnas vaikystėje buvo absoliučiai kitoks nei dabar, bet tuos du kūnus sieja bendra sąmonė, tu stebi ir savo praeitį ir dabartį, tu(stebėtojas, Atma) stebėjai savo kūną nuo vaikystės iki dabar. Taip pat eidamas atgal į praeities prisiminimus gali prisiminti ir pergyventi gimimo momentą. Tai visai nesunku. Kai prisimeni savo praeitį visuomet keičiasi energetika, teka naujos vibracijos, iš to ir atpažįsti, kad tai ne fantazija.
Kas yra tikras gyvenimas: totalus, pilnatviškas, su perteklium, su palaima ir dėkingumu, tu nežinai. Kai Meistras gražino tave patį tau pačiam, tada ir prasideda GYVENIMAS, o ne naštos, jungo, kryžiaus tampymas ir maldavimas duonos kasdieninės.
"Ar jauti tekantį laiką?"
Laikas yra iliuzija. Nėra laiko, tai protas sukuria tęstinumą. Nėra proto nėra laiko, lieka amžinybė.
"Jei aš neatsimenu, kas vyko prieš kelias dienas, tai kaip man atsiminti tai, kas vyko mano praeitame gyvenime?"
Lavinkis, atsikratyk proto vergovės, tapk savo kūno ir psichoenergetikos šeimininku, būk dievu, o ne proto, intelekto vergu, sraigteliu visuomenės mechanizme. Meditacija parodo tavo dievišką prigimtį.
"Ir tai mano tik pirmas gyvenimas."
Tai tavo milijonas pirmas gyvenimas. Šiandien akmuo pagaliau prakalbo su manimi, ir tas akmuo esi tu, Gediminai.
Kadaise mes abu buvome akmenys, mes parėjome visą evoliucijos kelią iki žmogaus. Bet dabar laikas tapti dievais, kūrėjais, o ne tikėjimo ir religijų sekėjais, avelėmis, kurioms reikia ganytojo.
 Povilas ~ (reklama)
 2009-07-25 23:19


Jau seniai nieko nepraktikuoju, nebent patį gyvenimą.
Išties , niekas joks meistras negali padaryti su tavimi,tą ką gali padaryti pats gyvenimas.
O kodėl akmeniui būtinai pereiti tą evoliucijos kelią? Nes manai, kad taip negali būti? Tai ko nustebo Buda?
Jei ateitų pas tave akmuo ir sakytų - labas! O tu gal nenustebtum ir imtum manyti , kad jis netikras- iliuzija . Ir kad tai išsklaidyti- jis tau perskeltų galvą. Tu vis dar galvotum- kad jis netikras? Bet jis toks pat tikras kaip mūsų pasaulis. Šis pasaulis toks pat iliuziškas kaip eilinė haliucinacija- ir nereikia tikėti, jeigu kažkas aplink tave vyksta pagal tam tikras taisykles , kad taip bus visada , nes tada tu nepasiruošęs , kažko naujo atėjimui.Tavo samonė neatvira ir bėganti į kažkokį susikurtą, jei jaukų kampelį. Kad ir kažkokį jos susikurtą mistišką centrą.
Povilai, kad būtent ir yra bent man neatsakytas klausimas, ar tas centras nėra tik tavo vaizduotės vaisius, ar iš tikro realiai patiriamas? Ar jauti tekantį laiką?
Jei aš neatsimenu, kas vyko prieš kelias dienas, tai kaip man atsiminti tai, kas vyko mano praeitame gyvenime? Gal aš jo visai neturėjau. Ir tai mano tik pirmas gyvenimas.

 Gediminas ~
 2009-07-25 22:15


" būtent taip suvokia tikri meistrai"
Iš kur tau žinoti kaip suvokia tikri meistrai. Ar buvai sutikęs nors vieną?
"akmenys bet kada gali pradėti dainuoti ar su tavimi kalbėti"
Vat kai akmuo praeis evoliucijos kelią ir taps žmogumi, tuomet tegu su manimi ir kalba, o dabar jis tik akmuo.
"Niekas neturi pastovios būties"
Tavo ir mano centras yra pastovus ir nekintantis. Kinta tik periferija, iš centro sklindanti kūrinija; o ne centras, kuris yra neišsiamiamas ir netobulinamas visą ko šaltinis.
"tavo galvojimas apie pastovumą"
Šiandien pirmą kartą iš TAVĘS išgirdau šią mintį, ir neprirašyk man nebūtų dalykų!
"Svarbiausia ne tai, ką prisimeni (iš bet kokio rimto Budos pasaulis gali pasijuokti) , o kaip tai viską priėmi."
Prisimink savo praėjusį gyvenimą, pasižiūrėk kokias programas iš ten atsinešiai ir matysi savo dabartinio momento "priešistorę" -karmą. Sąmonės veidrodis yra visuomet švarus, jis nieko nepriima, tik atspindi. Ego yra susitapatinimas su gyvenimo atspindžiais prote.
Ką praktikuoji, kad taip užsidegiai?
 Povilas ~ (reklama)
 2009-07-25 20:28


Kad ne ,o atvirkščiai kaip tik teisingai vertinimas pasaulis, būtent taip suvokia tikri meistrai pasaulį be išankstinio nusistatymo, akmenys bet kada gali pradėti dainuoti ar su tavimi kalbėti. Ir tu gali tai vadinti iliuzija ar haliucinacija, bet tai ne didesnė iliuzija nei , kad viskas pasaulyje ką matai. Niekas neturi pastovios būties. Būtent iliuzija ir yra tavo galvojimas apie pastovumą. Kad gali kažką čia nuveikti, kad kažkoks meistras gali tau kažką "perduoti" , didesnė galimybė , kad nieko negali padėti. Aš tik matau, kad gyveni prisiskaitytomis ir prisiklausytomis tiesomis ir turi labai mažai patirties.
O tiesa ta , kad kaip tiktai ir yra, kad niekas nieko nežino. Galvoti, kad mano egzizstavimas kaip asmenybės negali būti visiškai nutrauktas , kad ir šią sekundę taip pat iliuzija. Jei ir esi sąmoningas- jokių garnantijų, kad tu prisimeni savo gyvenimą. Svarbiausia ne tai, ką prisimeni (iš bet kokio rimto Budos pasaulis gali pasijuokti) , o kaip tai viską priėmi.
 Gediminas ~
 2009-07-25 18:36


"kodėl pas tave akmenys negali džiaugtis ir turėti emocijų ar net vibracijų?"
Nes tai vaizduotės žaismas, iliuzija, o kam man dar viena iliuzija? Man savų daugiau nei pakanka.
"Meditacija ir yra idėja"
Tai tavo idėja apie meditaciją. Pati paditacija= matymas perduodamas per Meistrą ir be jo, tai bus tik idėja prote, kurią galima vartyti, kaip nori.
"Bet vieną dieną teks palikti meditaciją ir žengti toliau be jos."
Meditacija lieka ir po mirties, kūnas miršta, o stebėtojas sąmoningas ir stebi kaip tai vyksta, stebi kaip siela įkrinta į kūną. Žmogus kartais mato kūną iš šono, per klinikinę mirtį ir kai grįžta atgal į kūną, jis žino , kad mirties nėra, kad tai iliuzija, kad egzistencija tęsiasi ir po kūno mirties. Meditacija leidžia mirti sąmoningai ir gimti sąmoningai. Kaip Lamos. Ir pasąmonė turi visus persikūnijimus "įrašytus".
"Reikalas ne meditacijoje, reikalas žmogaus sąmonėje"
Sąmonės natūrali būsena yra meditacija= matymas, stebėjimas, nesusitapatinimas. Tu sumaišei meditaciją su proto būsenomis ir ieškai ne proto prote, tai beviltiška. Norint patirti bent jau satori, reikia daug energijos, reikia turėti tinkamą karmą.

 Povilas ~ http://meitacija.forum24.ru
 2009-07-25 16:25


Povilai, o kodėl pas tave akmenys negali džiaugtis ir turėti emocijų ar net vibracijų? Nejaugi todėl, kad tu tuo tiki? Tad kasgi yra ribotoje sąmonės būsenoje?
Meditacija ir yra idėja. Meditacija ir yra tas tavo nešamas per prievartą kryžius kitiems. Meditacija ir yra tas tavo palaimos šaltinis, kuris reiškiasi, nepasitenkinimu . Žinoma, labai malonu tenkinti savo ego užgaidas. Bet vieną dieną teks palikti meditaciją ir žengti toliau be jos.
Meditacija tėra tik viena iš daugelio savo tikrojo "aš" pažinimo priemonių. Bet jeigu žmogus susižavi taip , kad nieko daugiau nebemato ? Reikalas ne meditacijoje, reikalas žmogaus sąmonėje . Jeigu žmogus linkęs į fanatizmą tai jis ar melsdamasis ar medituodamas bus toks pat aršus ir negailestingas fanatikas.
 Gediminas ~
 2009-07-25 15:46


"Aš tikiuosi, kad žinai?"
Tikrai nežinau. Žinojimas yra toks ribotas...
"Visi akmenys džiaugiasi vienas kitu. Nes suvokia save, savo formą slypinčią už visų formų."
Kokią tu čia nesąmonę rašai? Kaip akmuo gali džiaugtis???
Tu gali tik savo fantaziją, įsivaizdavimą perkelti akmeniui ir tuomet tau gali pasirodyti, kad jis skleidžia vibracijas, emocijas, kalba su tavimi. Bet tai vaizduotės žaismas.
"Žinoma tavo reikalas rengti kryžiaus žygius prieš kitaip mąstančius."
Nebūk šyzikas, kokiais kryžiaus karais tu kliedi? Kur tu juos matai? Tik savo nesveikoje vaizduotėje! Ką tu man bandai primesti?
Protas yra vienintelis priešas, kol netampame jo šeimininkais. Kol jis valdo mūsų sielą, dvasią, tol jis šeimininkas ir tol bus kančia ir karai, nes visų protai skirtingi ir ego auga per konfliktus. Vos tik žmogus atranda savyje savo centrą, nesukurtą, netobulinamą ir išmoksta jame būti, veikti iš jo ir valdyti kūną-protą, meditacija jau yra, nes žmogus mato, valdo ir kuria pasaulį ir materiją, jis tampa dievu, kūrėju. Tuomet protas geras instrumentas ir ne daugiau.
Tik pačiame centre žmogus yra vienodas ir tapatus visiems kitiems centrams.
"skirtinga fiziologija ir jis gali primti informacija tik tokiu būdu"
Fiziologija yra fiziologija, o žmogaus centras yra kūrybos pradžia ir pabaiga. Todėl atradęs savo centrą, tu tampi savo fiziologijos šeimininku ir gali transformuoti kūną, protą, kaip tik reikia. Tu gali kurti iliuzijas, nes matai jas, nes žinai kaip jos atsiranda ir tu gali jas sustabdyti.
Jokia mintis nevaldo, joks noras negimsta, tik kūryba ir palaima sklindanti iš būties centro, o ne iš ego.
Todėl apjungti žmones realiai gali tik meditacija. Nes meditacijoje nėra nei kalbėjimo, nei mastymo, nei formų, todėl negali būti konfliktų, nes nes nėra dualybių, nėra ego, nėra kam kovoti.
Bet kokia idėja , kuri apjungia žmones išsisems ir subliukš. Meditacija anapus idėjų!!!Ten nėra kas jungia, nėra kas atjungia, viskas viena.
 Povilas ~ (reklama)
 2009-07-25 13:23


Nu kagi vėl , Povilai, kartojuosi. Ar nematai, kad pats save riboji? Riboji ten kur neturi būti jokių įsitikinimų. Neturi būti išankstinio žinojimo , kaip ir kokiu būdu tai siekti.
Gali nueiti į akmenuotą pakrantę ir tikrai nerasi panašaus akmens. Visi bus skirtingi . Nesunku suvokti, kad mes esame visi skirtingi ir nėra vieno vienitelio teisingiausio būdo, kaip to siekti. Pažiurėk į dangų kiek ten (galaktikų) ir tu savo protu galvoji, kad tikrai pažinai visus ten esančius pasaulius.
Ir iš tikro kaip , jeigu tu negali priimti ,net tų visų akmenų skirtingumo? Prieš ką kovoji, ar ne prieš save? Labai gaila , kad nematai tame visame skirtingume pats savęs. :(
Ir išties jei pamatytum tame skirtingume pačio savo energijas ir suvoktum , kad nieko nesiskiri nuo to, prieš kurį keli ranka ir kaltini fanatiškumu ar perdėtu relingumu.
Povilai, visi akmenys skirtingi ir nė vienas nekovoja vienas su kitu, jie visi tik būna . Būna tokie kokie esą .
Visi akmenys džiaugiasi vienas kitu. Nes suvokia save, savo formą slypinčią už visų formų.
Ir išties , Povilai, kiekvieno žmogaus reikalas ar melstis , ar medituoti , ar netikėti niekuo. Žinoma tavo reikalas rengti kryžiaus žygius prieš kitaip mąstančius. Bet tai tik parodai savo ribotumą. Leisk pasauliui egzistuoti koks jis yra. Išties gal tai priešinga tavo sąmonei - pasidžiaugti visais . :)
Gal pas žmogų , kurį kariausji skirtinga fiziologija ir jis gali primti informacija tik tokiu būdu- ar telapatiniu, ar maldų pagalba, ar šventų stabų garbinimu ar gerų darbų darymu. Kiekvienam duodama tą galymybė ir negalok , kad ji gali būti panaši į kažkada nors prieš tai egzistavusęs . Visada reikia ieškoti tai kas jungia . Aš tikiuosi, kad žinai? Bent užsiminsiu, tai ne mokytojai, ne meditacija , ne kažkokios formos ... Gediminas ~
 2009-07-25 12:14


Jeigu pradėsi realiai medituoti, su Meistro priežura, šalia Meistro, priimsi ir vykdysi jo sąlygas, tai pradėsi matyti savo proto iliuzijas ir jas valdyti, t.y. tapsi siddchu.
Čia ir dabar "tavęs" = ego negali būti, esi arba prote arba ne prote. todėl , jeigu jauti "tu", tai iliuzija.
"Bent kiek pažengęs dvasinėje praktikoje žmogus iš tikro neims aiškinti mokiniui apie savo patiriamus pojūčius. Mokinys paprasčiausiai gali paimti ir susikurti tą pasaulį savo vaizduote , be minčių, be proto , čia ir dabar, manyti , kad esą niekas , esą visas pasaulis, esą vienovėje su viskuo."
Iš kur tu ištraukiai tokias nuostatas apie "pažengusius dvasinėje praktikoje"? Ir kas tas "pažangumas", kuo jis matuojamas? Tu gali susikurti savo fantazijas kaip nori, kai esi vienas, bet kai yra šalia Meistrs, JIS SUDAUŽYS TAVO ORO PILIS, ATIMS PASKUTINĮ ŠIAUDĄ IŠ TAVĘS, KAD "TU" MIRTUM. Todėl meditavimas be Meistro yra tuščias laiko leidimas, jis bevaisis, nes pats žmogus nemato savo apsėdimų, ego, jis susitapatinęs suo juo ir mano kad tai jis ir yra. Iš čia atsiranda daug spekuliacijų ir fantazijų, visi kas tik ne tingi plepa apie meditaciją, tarsi būtų patyrę ją. O be Meistro nėra ir meditacijos, nes meditacija yra anapus proto ir kūno pojūčių, o žmogus su protu, niekaip negali atsitraukti nuo proto, nes su juo susitapatinęs.
"Vienovės pajutime nėra nieko ypatingo , kaip nori tau taip pateikti tavo sąmonė"
Kai pateikia sąmonė, tai gerai, kai pateikia protas, tai garantija, kad pateikė iliuziją.


 Povilas ~ (reklama)
 2009-07-25 07:50


Povilai, ar iš tikro , jei imsiu medituoti, išvengsiu proto iliuzijų? Ar iš tikro, tas mano jaučiamas čia ir dabar, bus tas tikras čia ir dabar?
Bent kiek pažengęs dvasinėje praktikoje žmogus iš tikro neims aiškinti mokiniui apie savo patiriamus pojūčius. Mokinys paprasčiausiai gali paimti ir susikurti tą pasaulį savo vaizduote , be minčių, be proto , čia ir dabar, manyti , kad esą niekas , esą visas pasaulis, esą vienovėje su viskuo.
Povilai, stebėdamas iš šalies savo mintis ir protą, iš tikro tu ne per žingsnį nepasistumsi daugiau į priekį nei , kad kokia močiutė ištisą dieną stebinti kauptuką.
Vienovės pajutime nėra nieko ypatingo , kaip nori tau taip pateikti tavo sąmonė. Ir iš tikro, Povilai, kodėl galvoji, kad tau kažkas gali pateikti, kad ir tavo giluminis žinojimas tikrai realią informaciją? Ar iš tikro nesi pagautas iliuzijos?
 Gediminas ~
 2009-07-24 19:19


+37068410775, ne visada nešiojuosi telefoną su savimi, turbūt geriausia žinutę atsiųsti.
 Gediminas ~
 2009-07-24 18:13


"medituojantis žmogus neveikiantis(negalvojantis, neplanauojantis) nepasidaro"
Medituojantis realiai atsitapatina nuo proto iliuzijų ir lieka čia ir dabar, jis nekuria planų ir nemąsto, nes tam nėra jokios būtinybės, jis veikia realybėje matydamas kas kur ir kaip.
Tu viską supainiojai. Tik medituojantis gali darniai ir gražiai veikti tikrovėje, tiek matomoje , tiek ir energėtinėje. Jo matymas ir jutimas tiesiai, be proto leidžia elgtis harmoninjoje su visuma.
Tu tiesiog niekada nesi patyręs ne proto momentų, nesi pamatęs savo minčių iš šono, nesi stebėjęs savo kūno iš šono, nesi elgesis be svarstymų, todėl tau atrodo, kad "nemąstyti" tai degraduoti, bet yra viskas atvikščiai. Evoliucija juda link matymo, tai vidinis matymas, kuris yra prigimtinis, jo nereikia kurti, jis yra visuomet.
Ir mąstydamas, bei svajodamas tu nebūni čia ir dabar ir negali matyti kaip harmoningai elgtis realybėje, tu gali savo iliuzinius planus bandyti įgyvendinti, bet rezultatai niekada nebus adekvatūs tikrovej, tai bus laikini, beverčiai dalykai.
Kuriant ne protu, gyvenant čia ir dabar yra atliekami konkretūs veiksmai, kurie turi padrindą realybėje, o ne proto iliuzijose.
Medituojantis nemąsto, o veikia susiderinęs su visuma ir visuma jį palaiko, nes jame nėra ego=proto.
 Povilas ~ (reklama)
 2009-07-11 06:57


Gedeminai,būtų labai įdomu su tavimi pabendrauti.Gal galetum savo telefono nr.parašyti?Galetume aptarti savo planus ir galimybes.
 Aurelijus ~
 2009-07-11 03:13


Taip būtent, Povilai, rinkitės. Kad pavalgytum , būtent ir reikia pasiraitoti rankas. Bet kiek tu Povilai besiraitotum rankas "čia ir dabar" be jokio triūso niekada tau košė ir su net su pačia gražiausia mergina dangoraižyje nebebus skani. Jie tik vaidina laimingus. Ar nors kartą matei laimingą žmogų dangoraižyje?
Povilai medituojantis žmogus neveikiantis(negalvojantis, neplanauojantis) nepasidaro . Jis tik veikdamas neprisiriša prie gaunamų vaisių(rezultatų). :)
 Gediminas ~
 2009-07-10 23:22


Tu Gediminai, nori būti misionieriumi ar pranašu ir "nešti" šviesą kitiems? Baig kurti tas iliuzijas, planus, nes visi planai yra ateityje, realybė yra čia ir dabar, ir tik dabar gali būti ir realiai veikti. Jei nori valgyti ir svajosi, kad pavalgysi rytoj, bet labai skaniai, o poryt jau restorane, o dar po savaitės pietausi dangoraižyje su gražia moterimi, tai realiai būsi alkanas ir išvaistęs savo energiją svajonėms.
Visi laiškai kalba apie rytojų ir svaigstat jūs apie rytojų, bet nėra rytojaus, todėl kurti planus, "gelbėti" žmoniją ir yra proto iliuzija, iš kurios jūs bando išvesti nerealieji valdovai žadėdami nerealias permainas.
Tos hipnotizuojančios kalbos apie energetinius lygius yra vaizduotėje, jų nėra realybėje...bet jūsų egregorui reikia jūsų subtilios energijos, jis nori ėsti jūsų energiją, tai, parazituojančiai minties formai reikia penėtis. Todėl kai kas nors iš tikinčių nusilpsta, netenka savo bioenergetikos, yra dvi išeitys: pirma atsitapatinti nuo šios iliuzijos ir pradėt sąmoningai elgtis su savo energijomis; antra, ieškoti naujų aukų, misionieriauti ir taip tapti vampyrais, maitintis kitų energija ir maitinti kolektyvinę sukurtą iliuzinę minties formą.
O organizacija ir padės suburti jau zombuotus į vieną gardą ir kolektyviai spausti energiją tai haliucinacijai palaikyti.
Rinkitės...

 Povilas ~ (reklama)
 2009-07-10 22:55


Kagi, išties, ar viskas , ką jūs pasirenkate savo gyvenime turi tikrą vertę? Jūsų namai, jūsų draugai, darbas, hobis, jūsų pragyvenimo šaltinis, šeima, ar ištikrųjų suteikia tą tikrą palaimą? Ir jūs galvojate kad tai iš jūsų negali būti atimta? Ir išties prieš kelias dienas nesėkmingai šokau nuo lieptelio į tamsų vandenį ir teko savo akimis matyti artėjančią šaką ir nieko nesugebėti padaryt, trenktis į ją su galva , laimei nestipriai, kaip po to patikrinau tai ji dar beto buvo spiruokliuojanti. ir išties niekas , absoliučiai neikas negali apsaugoti jus nuo tos šakos , nebent jums dar viena suteikta Dievo galymybė.
Tai va pasukimas gyvenimo link dvasinių vertybių tai kaip ir rašytą - tai kelias per spyglius . Ir keikvienas jūsų žingsnis reikalauja iš jūsų atsisakyti ir aukotis vis daugiau ir nėra kito kelio.
Tai pat nėra laiko poilsiui. Jus pribudins net vidurį nakties. Ir išties kiek jūs keiktumėte ir rodytumėte savo nepasitenkinimą , tai išties tas kelias kokį jūs pasirinkote.
Visai neseniai parodžiau savo inciatyvą draugų tarpe ir išties likau nesuprastas ir atstumtas. Taip būtent visą tai kas nauja žmonės visada atmeta ir , kad prie to priprastų reikia įdėti nemažai pastangų.
Svarbiausia , kad mus girdėtų. Knygos išleidimas šiandienineme pasaulyje visiškai nieko nereiškia.Ar jūs norite , kad praėjus dešimt metų valdovų laiškai įgytų populiarumą tik mėgstančių susibūrus į grupeles juos skaityti, nesimant jokios konkrečios veiklos fiziniame plane?
Tad reikia kalbėti apie tai žmonėms . Reikia pasiekti kiekvieną žmogų kur jis bebūtų , kad visi žinotų nors elementariausias dvasines teisas ir jog nebūtum žmonių akyse tiesiog balta varna.
Ir išties jei esate tik vienas, ir einate ir kažkam aiškinate valdovų tiesas, aš visa širdimi palaikau . Ir net galite sakyti, kad esate ne vienas , nes aš visa širdimi su jumis, kurie ką nors daro. Taip būtent visi mes esame viena vieninga neformali , galbūt net skirtingų į kai kuriuos dalykus pažiūrų, besivadovaujanti valdovų laiškais savo gyvenime organizacija. Galbūt tik bežiangianti tik pirmuosius žingsnius. Nes kolkas dar nėra poreikio organizuoti susitikimus , kad kažką nors konkretaus nuveikti.
Bet išties tas poireikis yra ,bent manyje. O pas jus gal kažkur giliai dar neprabudęs, ar apakintas beblėstančios akyse iliuzijos. Išties yra nemažai planų . Ir yra šimtai darbų , kuriuos galėtumėme nuveikti fiziniame plane.
Ir jeigu neatsiras net nė vieno norinčio kažką nuveikti , vistiek esame viena vieniga organizacija su savo egregoru ir besiformuojančiu kristalu ir jūs esate joje tiek, kiek patys sau leidžiate būti joje įgyvendindami valdovų laiškuose išsakytas tiesas savo gyvenime.


Visa širdimi su visais .

 Gediminas ~
 2009-07-10 21:40


Manau, kad būtų labai miela, jei visi forumo dalyviai labiau ir smarkiau prisidėtų finansiškai prie šių knygų išleidimo. Nes leidžiant pirmą knygą pinigų surinkimas buvo pakankamai sudėtingas ir ilgas.
 Ausrine ~
 2009-05-11 16:18


Audriau,Dangerute yra nemažai žmonių,kurie jums nuoširdžiai dekingi už jūsų darbus ir pastangas.Klausimas:bus išleista,atspausdinta antroji Valdovų knyga,o kas po to?Kokie tolesni planai?Kokios idejos kyla ta tema?Supraskit,jūs savo troškime kažką realaus konkretaus nuveikti esate ne vieni.Mes prisidesim kuom galesim.Su Meile.
 Aurelijus ~
 2009-05-11 02:18