Forumas - Finansinė ir ekonomikos krizė turi rūpėti ir dvasingiems žmonėms. - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Finansinė ir ekonomikos krizė turi rūpėti ir dvasingiems žmonėms.

Šiandien visas pasaulis išgyvena finansinę ekonominę krizę. Apie ją jau seniai perspėjo Vandenio Epochos Valdovas Sen –Žermenas. Greičiausiai forume apie tai nekalbame vien todėl, kad jaučiamės „nepatogiai“ ir laikome save pernelg dvasingais , kad apie tai prabiltume. Tačiau Sen – Žermeno nuomone mes apie tai turėtume kalbėti ir ne tik kalbėti. Todėl pateiksiu jo minčių apie pinigus santrauką.


 Gilė ~
 2009-02-07 23:04
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

Internete nemazai yra filmuku apie globalistus,galima gan placiai susipazinti su tuo.Bet manau tai tik vienas etapas kad siek tiek viska suvokti susidelioti savo mintis.
Manau reiktu nukreipti savo demesi energija i savo asmenini ugdymasi ir buti kitiems gyvu pavyzdziu ir mokytoju.
Manyciau reiketu visiems
1.kuo maziau tureti reikalu su bankais,jokiu kreditu paskolu draudimu ir panasiu dalyku.
2.Atsakingai leisti savo pinigus samoningai suvokent kam duodi uzdirbti ka palaikai pvz perki pamidorus maksimoje turguje pas perpardavinetojus ar pas ukininka kuris pats uzaugines.
ainant toliau dirbti tik toki darba kuris isties pasitarnauja kitiems zmonems.Jai dirbti pardaveju tai pardavineti zmonems naudinga maista,ir panasiai,aisku kaip sendienine situacija prasta Lietuvoje tai zmogui protas ismes daugybe pasiteisinimu,kad tokiu minciu net neileistu i savo samone.
butu idomu isgirsti jusu pasiulymu pastebejimu.
 Alvydas ~
 2010-07-28 20:44


Auganti JAV skola:
http://oko-planet.su/finances/financesday/36476-put-na-viselicu-vyklyuchenie-yekonomiki-ssha.html
 Gediminas ~
 2010-04-23 13:44


Na taip Gile. Nes dvasingiems žmonėms taip pat reikalingi pinigai :-) todėl ir turi rūpėti finansinė ir ekonominė krizė. na o pas mus Lietuvoje bėda,kad valdžia tik į matematiką žiūri,o ne į žmones. Aišku žmonės pas mus gana godūs ir pavydūs. Prileisk valdžion bet kurį gerai kalbantį,tuoj "kiaule" pavirs :-) Todėl kiekvienam reikia nuo savęs pradėti. Nuo savo tiesioginių bėdų,o ne pul gelbėt pasaulį.
 Andrius ~ aurelijus369@gmail.com
 2010-01-13 19:16


,,Turės žūti milionai žmonių"
Na, mane asmeniškai nelabai vilioja tokia perspektyva. Turėtų būti taikesni, gražesni metodai spręsti toms problemoms...nu bet ką padarysi, kad viduramžiais gyvenam.
Tačiau krizės tik parodo, kad mes visi turim vienytis. Ir nesvarbu ar as tikiu Povilo nonsensais apie matyma, kuriu jis negali irodyti, ar as tikiu visa sita keista Tatjanos susapnuotu vizijų-laiškų pompastika, yra vienas psichologų patikrintas dalykas- bendražmogiška tolerancija ir mokymasis vienas iš kito, sugebėjimas veikti grupe bendrai, kai net kiekvieno grupės nario nuomonės drastiškai skiriasi. Visi mes individualybės. Visų mūsų asmeninės istorijos vystėsi kitaip. Ir mes turim išmokti vienas kita priimti, ir imti veikti bendrai.
Tai vat. Mokykimes vienas kitą suprasti, kol dar ne per vėlu.
Beje, kaip spręsti krizę?
Iealiausia man išeitis iš visos tos materialinio pasaulio vergovės, kurioje mes gyvename-mano asmenine nuomone, tai vergovė- surinkto 30žmonių pionierių būrį, ir patraukti gyventi į gamtą, į įštakas, paaukojant savo kvailus socialinius statusus, ir atsiribojant nuo to kvailo užteršto miesto, kur net nesi įstikinęs ar čia per visas tas krizes ritoj nebadausi.
 BeieskantTeisybes ~
 2009-11-13 18:19


o ką tu darai, kad būtų kitaip? Ar sugebi pranašauti tik tai kas visiems matoma? Apie priežastis ir kaip jas pakeisti - reikia galvot. Ką pats padaryti gali.
 Povilui ~
 2009-03-15 16:37


Per šią krizę, manau bus visko ir bado ir skurdo, bus ir pilietinis karas ir masiniai neramumai.Tai plis per pasaulį dar didesniu mastu ir pasieks europą.
Turės žūti milionai žmonių ir žemė pagaliau atsigaus po kankinančio elgesio.
 Povilas ~
 2009-03-14 15:12


Džiaugtis tikrai nėra kuo. Bet kaip galėjo žmonija atsitokėti nuo neapsakomo godumo, turtų, tariamos garbės siekimo Pilni knygynai „vadovėlių“ kaip tapti sėkmingu ir turtingu. Tai stiprus supurtymas – kad atsitokėtume ir grįžtume prie tikrųjų vertybių.
Mes užmiršome kas esame, ką veikiam, kam ir kodėl gyvenam. Tad nėra ko stebėtis, kad visuotinis grobuoniškumas privedė iki to.
Tūkstančius kartų mums yra kartota – visų trūkumų ir negerovių priežasčių ieškokime savyje ir kantriai auklėkime save, keiskimės – ir aplinka keisis kartu su mumis. (veidrodinis principas). Ar taip elgiamės? Kalti visi – tik ne mes, todėl lengviausia mėtyti akmenis, daužyti vitrinas, pirštais rodyti į ką tai –TIK NE Į SAVE.
Nekaltinkim vieni kitų ir neteiskim, ne visi gali būti vienodai subrendę, - bet visi pjausime tai, ką pasėjome.
Pasaulis keičiasi jau seniai, dabar tik tai tapo akivaizdu kiekvienam. Planeta valysis tol, kol visai apsivalys. Bet jei save laikome dvasingais, tai dabar mums turėtų būti pats darbymetis.

 Gilė ~
 2009-03-13 20:39


Bent ar kas nors pasiruošė krizei? http://www.2bz.ru/argentina.htm

Lietuva ne Argetina, išgyventi ne bendruomenėje lygi nuliui.
 Gediminas ~
 2009-03-12 15:41


Povilai, tu turbūt labai ''griešnas''jeigu taip nori įrodyti kitiems ir sau, kad Dievo nėra.O ištikrujų tai nekaltas nei Dievas, nei pinigai,kaltas žmogaus gobšumas,egoizmas.Aišku tik tiek, kad kažkas tikrai keisis, bet ar keisis žmogus tai...???,
 laisvamanis ~
 2009-03-05 13:04


Aš iš dalies džiaugiuosi šia pasauline krize. Tai žmonių tikėjimo į dievą ir pinigus pasekmė. Žmonės gyveno dviveidiškai, viešai rodydami šventumą, o širdyje nešiojo kietumą ir grobuoniškumą. Viso pasaulio šalys traukė į save valdžios,resursų aklodę ir galiausiai jį suplyšo.
Jau dabar artėja vergijos laikai, kai žmonės pasiruošę dirbti už minimumą ir nemato perspektyvos gyventi, jau dabar ligos aštrėja ir jų daugės su kiekvienu mėnesiu.
Pasaulis turės pakeisti savo požiūrį į žmogiškąsias vertybes arba padėtis dar pablogės. Manau, kad reikėtų pakeisti ne tik požiūrį, bet pasikeisti kiekvienam individui atskirai. Aš nemanau, kad žmonės norės keistis ir žiūrėti į savo vidų, jie kaltins išorines aplinkybes ir patys liks statiški.
Kietakakčiai ir kietaširdžiai turės išnykti, nes per juos netekės evoliucija, jie stabdys kitimo procesą ir gamta atsikratys tokiais žmonėmis.
Krizė- tai šansas žmonijai pabusti iš materialistinio miego.
Matau aplinkui daug nusivylusių žmonių, jie dreba ir yra šokiruoti, kaip gali greitai viskas pasikeisti ir sudužti milijonų žmonių svajonės.
Tai sveikimo procesas, turės daug ir ilgai skaudėti, kol pradėsime gyti. Žmonės taps dar labiau sužvėrėję ir pamirš dvasingumą, arba taps žmogiškesni, paprastesni ir pamirš ambicingumą. Yra dvi galimybės, mes balansuojame ties bedugne.
ir tai gerai! Yra šansas, kad žmonija pradės busti.
 Povilas ~
 2009-03-05 10:28


Labas, Giliuk. Iš tiesų gera tave girdėti. Ir gera, kad vis įdedi taip reikalingų naujienų. Ačiū
 Ausrine ~
 2009-02-08 19:36


Miela Gile,
gera tave vėl girdėti.Pasigedau, pasiilgau.
Šviesos ir meilės.
 Dita ~
 2009-02-08 18:15


Labas, Giliuk, atsiusk ir man. Dekoju is anksto!
 Robertas ~ klimas@takas.lt
 2009-02-08 09:26


Sveika, Giliuk. Kaip gerai, atsiųsk man. Mano paštą žinai. Va, tik
 Ausrine ~
 2009-02-07 23:43


Sen – Žermenas pateikė ir 2 kvietimus :
1. Sen – Žermeno kvietimas į sveiką pinigų sistemą,
2. Sen – Žermeno kvietimas pastoviam ekonomikos augimui.
Abu jie yra išversi į lietuvių kalbą, jei kam įdomu, parašykit , atsiųsiu.

 Gilė ~ gile.giliukas@gmail.com
 2009-02-07 23:10


Kas yra pinigai ir kam jie reikalingi.
Pinigų paskirtis būti mainų ir trumpalaikio vertybių saugojimo priemone. Jie patys nėra jokia vertybė, jų vaidmuo – tarpininko vaidmuo. Negalima leisti, kad susiformuotų nuomonė, jog pinigai patys savaime yra kokia tai vertybė.

Tačiau, po to kai buvo sukurti pinigai, elitas suvokė, kad iškreipus pinigų sistemą jie gali sau susikurti sau privilegijas ir tęsti savo niekad nesibaigiančias kovas dėl valdžios ir kontrolės.

Kas tas elitas?
Ištiesų egzistuoja valdios elitas, kuris trokšta žmones, kaip kokias bites, priversti tarnauti jų interesams. Jie yra giliai įsitikinę, t.y. savo sąmonės spąstuose, kad jie viską gali gauti veltui, kitaip sakant pasisavinti kitų žmonių darbo vaisius. Mes žinome, kad tikroji nuopolio priežastis yra Dievo suvokimo iškreipimas, paniekinant Motiną, garbinant tik Tėvą. Todėl troškimas viską gauti veltui yra Motinos iškreipimas, kai siekiama pjauti kas nepasėta, o troškimas pjauti kitų žmonių vaisius, kai siekiama kontroliuoti ir pavergti kitus yra Tėvo iškreipimas. Tokios mintys gali kilti tik tuo atveju kai žmogus savo sąmonėje yra susikūręs atskirumo nuo Dievo iliuziją ir joje gyvena. Tokios sąmonės žmonės įsitikinę, kad jiems niekada neteks atsakyti už savo darbus, kad tai gali tęstis amžinai ir kad jie visada sausi išlips iš balos.
Kai feodalinė santvarka žlugo elitas suvokė, kad atvira prievarta nebuvo pats geriausias žmonių pavergimo būdas, kad daug patogiau būtų tai padaryti paslėptai, kad žmonės nesuprastų..

Taigi elitas suvokė, kad iškreipus pinigų sistemą jie galės pasisavinti žmogaus darbo vertę taip, kad žmonės to net nesupras. Kai pinigai naudojami teisingai : kaip mainų priemonė – turime tik tokį pinigų kiekį, kuris būtinas mainams bendroje visuomenės prekių ir paslaugų apimtyje. Egzistuoja tiesioginė priklausomybė tarp pinigų kiekio to kas turi realią vertę. Todėl neįmanoma sukurti pinigų „iš nieko“. Pati pinigų masė gali didėti, bet jų vertė nesumažėja kai yra pinigų tiek kiek būtina prekių ir paslaugų mainams. O kai pinigai padengti realiomis vertybėmis: auksu, sidabru, žmonių darbu, ekonomika yra tvirta ir gali augti, galima didinti pinigų masę, nedidinant prekių ir paslaugų kainų. Su gamybinio darbo padidėjimu ir naujų technologijų atsiradimu žmonių darbo vertė tik padidėja. Tokia yra dieviškoji, dvasinė, natūralioji ekonomika. Gamta turi galią vesti į vis didesnę gausą ir kelti žmonių gerbūvį.
Tačiau žmonija nueina vis tolyn nuo dieviškosios ekonomikos vien dėl to, kad atskiria pinigus nuo to kas turi realią vertę. Tam pradžią davė Europos karaliai, nes jiems labai reikėjo piigų , kad galėtų kariauti vieni su kitais. Bet karai jokių vertybių sukurti negali – tik jas sunaikinti. Faktas yra tai, kad viduramžių karaliai įsitraukė į negarbingą su bankinikais. Bankiikai labai greit suvokė, kad gali uždirbti – gauti procentus už savo klietų jiems patikėto aukso saugojimo paskolinimą. Pradžioje tai jie darė slapčia. Karaliai priėmė bankininkų pasiūlymą ir vietoj to, kad naudotų auksu ar sidabru padengtus pinigus, jie išleido naujus – popierinius pinigus. Bankininkai tokius pinigus spausdino ir už procentus davė karaliams

Pinigai „iš nieko“.
Kai tik buvo pašalintas pinigų realus padengimas realiomis vertybėmis – bankininkai galėjo daryti pinigus „iš nieko“. Skolindami vis daugiau popierinių pinigų už procentus, nei kad jų saugyklose buvo aukso bei sidabro. Taip buvo padidinta pinigų masė virš to, kas būtina prekių ir paslaugų mainams.
Kai apyvartoje pasirodo daugiau pinigų – tai pirmieji žmonės (karaliai ir bankininkai) išleisdami neseniai atspausdintus pinigus, neišvengiamai pakelia kainas visoms prekėms ir paslaugoms. Kai spausdinami jokiomis vertybėmis nepadengti pinigai ir jie paleidžiami apyvarton – proporcingai kyla kainos, o žmonių darbo vertė sumažėja. Žmonės dirba tiek pat kiek ir anksčiau, o pinigų toms pačioms prekėms nusipirkti reikia jau daugiau.
Blogiausia yra tai, kad tokie pinigai – kai jie spausdinami kaip paskoliniai, nuo kurių dar reikia sumokėti procentus bankininkams, sukuria ekonomiką žlugdančią spiralę..
Dabartinė pinigų sistema yra nepadengtų piigų sistema, pagrįsta tik kapitalo sankaupomis nuopaskolų teikimo. Tačiau bankai savo rezervais gali padengti tik dalį įsipareigojimų. O tame jau yra užprogramuotas konflikto faktorius. Kad sumokėti procentus reikia spausdinti naujus pinigus. Tie, kurie neša atsakomybę už pinigų sistemos iškreipimą negali suvaldyti savo godumo. Politikams reikia vis daugiau pinigų, bankams vis didesnio pelno....ir ....viskas ką jie dėl to turi padaryti – tai paleisti pinigų spausdinimo mašiną. Ir jei pinigai nebūtų padengti realia žmonių darbo verte, jie būtų tik popieriukai. Būtent dėl pinigų sistemos iškreipimo, dėl pinigų „iš niko“ mes negauame tikrojo Dievo mums skirto apdovanojimo už savo triūsą.

Infliacija.
Infliacija yra paslėpta mokesčių forma. O žmonės to nesupranta tik todėl, kad to nemato savo mokesčių deklaracijose ar darbo užmokesčio lapeliuose. Mes nematom, kad pinigų vertė, o tokiu būdu ir mūsų darbo vertė yra nužeminti.

Viso to pasekmėje mes turime tai ką turime: neišpasakytus turtus ir prabangą elito rankose ir du trečdalius žmonijos, kurie gyvena žemiau skurdo ribos. Ir dar...visa tai tuo metu, kai Dievo numatytas gausos gyvenimas planetoje jau turėjo pasireikšti. Nepadengta pinigų sistema yra absoliutus Dievo gausos gyvenimo iškreipimas iki tokio lygio kad JAV buvo prieita prie negarbingos sąjungos tarp federalinės valdžios ir Federalinės Rezervų Sistemos, kuri nėra federalinė agentūra ir todėl nėra atsakinga prieš žmones ir gina tik stambiausių bankų interesus. Turėtume žinoti ir tai, kad egzistuoja tiesioginis ryšys tarp karų ir pinigų spausdinimo mašinos. Stambiausieji bankininkai seniai suprato, kad nėra geresnio būdo gauti didelį pelną kaip sukiršinti tautas iki karo. Nes tuomet išleidžiama daugiau pinigų nei taikos metu, o jie trina rankas ir džiaugiasi pelnu, nes dažnai finansuoja abi kariaujančias puses, o neretai jiems priklauso ir ginklų gamybos įmonės. Apibendrinant galima pasakyti, kad iškreipta pinigų sistema yra vergovės forma, kuri pranoksta fizinę vergovę dėl to, kad tokios vergovės formos dauguma žmonių nesuvokia ir todėl neprotestuoja, jie tik pastebi, kad turi dirbti vis daugiau ir daugiau.. Jei žmonės nesusivienys, nematys vienas kitame brolio ir sesers – elitas ir toliau taip elgsis, nes niekada negalės pasotinti savo godumo. Elitas įsitikinęs, kad žmonės ir toliau neš karmą, o jie kaip visada sausi išlips iš balos ir niekada už nieką atsakyti nereikės.
Tokia situacija veda į sistemos susinaikinimą ir tik laiko klausimas kada finansinis mecanizmas taps nebevaldomas.
Pinigai patys savaime nėra blogis, tai Motinos Liepsna (materijos išraiška) , bet kai ji atskirta nuo Tėvo (dvasios) – ji tampa savitiksliu arba „dievu“(aukso veršiu). Kam rūpi, kad gausa nesidaugina, kad žmonės gyvena skurde?


 Gilė ~
 2009-02-07 23:05