Forumas - MEILĖ.... - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
MEILĖ....

Meilė - yra sielos skrydzio busena, kada pajautusi savo antraja puse, ir patyrusi didziaja Harmonija vieningumo, kada nuo to balanso pasiekimo pradeda dziaugtis Siela, didindama vibracijas iki Dvasinio pasaulio lygiu. Meile stipriausiai pasireiskia butent per antra puse, kada vyriska ir moteriska meiles energija sueina i viena.
Taciau meile pasireiskia ir kitose gyvenimo pusese, kuryboje, dailininkai mokslininkai kurie buvo ar yra izymus, padare kazkokius atradimus tai butent del to kad jie atradimo metu buvo pasieke tas Dvasinios pasaulio vibracijas ir daugiausiai per Meiles jausma.

Meile yra "Plonas pasaulis" yra to Plono pasaulio Hormonija cia zemeje, yra tai, kas keicia materialu pasauli, yra tai kas keicia zmones, yra tai kas doda Vilty Sielos isgelbimuj, yra tai kas atrakina vertingas paslaptys zmoguje. Del ko "Plonas pasaulis", del to kad Dziaugsmas, Geris, supratingumas ir kiti teigiami jausmai su zenkliuku (+) visa tai kartu vadinama Meile.

Meiles jausmas yra raktas nuo zmogaus Sielos, yra nuostabos ir svajones busena. :)

 Denisas ~
 2008-10-25 21:23
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

Išverstas mokymas apie Meilę, žmogaus sąmonės būseną, kaip neapriboti savęs, kokiomis mintimis derėtų žvelgti į santikį su savimi, su kitais.. Stiprina pasitikėjimą savo "aukščiausiojo aš" vedimu, atsikratyti baimės, pasiaukojimo minčių.
http://viduje.puikiai.lt/?ae=3067
Gal kam patiks, pradžia (pirmos pora pastraipų) bent man sunkiau skaitomos, vėliau patiko, teigiamai vertinu.
 Vaidas ~
 2012-06-16 09:13


per youtube pasiziurejus sia nuoroda apie meiles signalus pacioj pradzioj buvo rutulys su israizytu rastu, tas rastas man pasirodo sapne, kai as iseinu is sapno, tada uzsidario si uzsklanda, toks pats fonas koks yra siame rutulyje ispiestas, ka tas rastas reiskia? gal kas zinote?
 Amina ~
 2011-05-27 22:55


Nemylime mes vieni kitu. Tiesiog nemokame myleti. 528Hz yra Meiles signalai. Pabandykime pazadinti savyje Meile.
http://www.youtube.com/watch?v=H3FXUUjpEFQ
 Margarita ~
 2011-04-06 10:58


Va čia apie "meilės" priklausomybę http://cvetindigo.ru/3844-lyubovnaya-zavisimost.html
 Andrius ~ aurelijus369@gmail.com
 2010-02-11 22:52


Deja , nera jokių sielų dvynių. Kiekviename žmoguje gyvena Dieviška meilė. Ir todėl su kiekvienu mes galime patirtį tą nepaprastą įsimylėjimo jausmą ... Ir kiekvieną mus sutiktą kelyje žmogų gali tą meilė padaryti mūsų antraja puse. Nėra pasaulyje konkretaus žmogaus , kurį galima mylėti visą gyvenimą. Dažniausia meilė mums skirta kaip pamoka. Pamoka mokanti neprisirišti prie konkretaus objekto. Galvojant, kad jis amžinas ir todėl meilė jam gali trukti amžinai. Amžina tėra tik meilė ir ji mums skiria tą objektą, taip pat kaip ir atima jį iš mūsų. Mokykimės kiekvienoje savo gyvenimo akimirkoje, kiekviename sutiktame kelyje žmoguke ir savyje išvysti tikrąją meilę.

Svarbiausia yra tai ką jauti dabar. Ir su kuo esi dabar. O ne su kuo gali būti... Meilių yra daug, ir ne suvisom pavyksta užmegsti santykius... Vienos trunka ilgiau , kitos trumpiau... Svarbiausia , už kiekvieno mylimo žmogaus pamatyti tą tikrąją, nuo nieko nepriklausomą meilę... Juk iš tikrųjų kai matai mylimą žmogų. Suvoki, kad jis kiekvieną sekundę gali išeiti ar numirti... Suvoki, kad tas nuostabus jausmas gali , bet kada baigtis... Suvoki, kad tas jausmas tam objektui duotas tik dabar ir tik šią akimirką... Ir suvoki, jog jis nebūtų toks brangus, jei nesuvoktum viso šito laikinumo ir nepastovumo...

 gediminas ~
 2010-02-11 19:59


Denisai,jeigu dar nesilankiai tinklapyje http://jeshua.net/ru/,būtinai įeik.Kairėje pusėje yra temos,čiuožk į apačią iki -Утро с Иеша,dar žemiau -воспитание наших детей -atsiversk,ten ypač -характеристики новых детей rasi save.Tai padės tau susivokti,palengvins kelią.
Pagarba tau ir sėkmės visuose gyvenimo keliuose.Tavo sielos draugas-
 Romas ~
 2010-01-17 10:36


Denisai. o su kuo čia čia tą atsilyginimą "valgyti". Aš net nematau priežasties tam tavo pasisakymui. Seksas ir meilė sakai priešiški reiškiniai. Kokia grynojo sekso pasekmė tai sutinku,bet kad meilė būtų priešiška ? Nuo kada? Na matyt dar yra klaidžiojimo žemesniuose sąmoningėjimo aukštuose. Nieko. Užaugsi Denisai. Visiem savas laikas. Spaudžiu dešnę :-)
 Andrius ~ aurelijus369@gmail.com
 2010-01-14 17:22


Sveiki , aciu uz tai kad mane istaiset Andriau :)tuo paciu astsiliginsiu ir jums:) "fizine meile" tai klaidinga savoka jei turima omeni seksas, seksas ir meile tai visiskai skirtingi ir priesiski reiskiniai, seksas kuris yra savo troskimu pasitenkinimui isreiksti pasekme yra degradacija, o Meile aukstina, auksciausia Meiles pakopa yra Meile Dievuj.
 denisas ~
 2010-01-14 09:15


Kas prie kokios meilės pribrendęs,tas ją taip ior suvokia, Jei sąmoningumo užtenka tik fiziniai meiliai,tai bus tik paleistuvis ar paleistuvė. Jei bus pribrendę aukštesniai meiliai,tai turės ir tarpusavio meilės suvokimą. Jei sąmoningumas bus pakankamas tai pražys ir besąlyginė meilė. Neesant tinkamam sąmoningumui ir kopijuojant meilės sąvokas bus tik paklydimai ir savęs išderinimai. be to Meilė yra ne "Plonas pasaulis" Denisai,nes tai rusiškas vertinys. Meilė tai subtilus pasaulis. Būnant grubiose vibracijose to jausmo nelabai pajusi, nors pasąmonė apie tai šnabžda.
 Andrius ~ aurelijus369@gmail.com
 2010-01-13 21:47


http://www.ashtarcommandcrew.net/video/kissed-by-an-angel-love-how
filmukas apie meile
 Violeta ~
 2009-12-09 10:03


http://www.youtube.com/watch?v=AMOMgQCRAqM&feature=player_embedded
 Violeta ~
 2009-11-07 14:15


http://www.ashtarcommandcrew.net/forum/topics/oceanlab-1
Aciu ,miela Sava...
 Violeta ~
 2009-11-06 12:39


negaliu susilaikyti ir vel, dar karta dekoju Jums, Violeta. Aciu uz sviesa ir rupesti...
 sa va ~
 2009-11-06 10:08


Si sekmadieni per Rusijos 1 aji kanala 18.30 val rodys idomu dokumentini filma apie meile."
Люди, это просто удивительно Изображение - пока мы тут с вами обсуждаем - что есть любовь, что есть страсть - в это время сняли документальный фильм

Изображение Тайны любви

Любовь стихийна, нелогична, нематериальна.

Современная наука, изучающая природу этого явления, обнаружила фантастические изменения в мозге влюбленных людей – любовь подавляет чувство страха, негативные эмоции и критику.
Почему у влюбленного человека учащается пульс, дыхание?

Исследования биологов указывают на то, что любовь подобна наркотическому опьянению.

Химики утверждают, что мы чувствуем любовь благодаря выбросу в кровь определенных гормонов.
Однако, и те, и другие признают, что Любовь нельзя объяснить только при помощи науки. :oops:

Фильм «Тайны любви» о том, почему из сотен людей мы выбираем одного и готовы пойти на все, чтобы быть с объектом своей страсти.

Каким образом это чувство делает нас в одно мгновение такими счастливыми, а в другое бесконечно несчастными.
География этого фильма – весь мир.

Рассуждения философов, взгляды представителей разных конфессий, неожиданные предположения антропологов и биохимиков, уникальные результаты многолетних исследований помогут нам приблизиться к разгадке величайшей из тайн.

В фильме приняли участие:

Кирилл - Святейший Патриарх Московский и всея Руси (РОССИЯ)

Нобелевский лауреат Рита Леви Монтальчини (ИТАЛИЯ)

Айсин Джулю Хенг Ан - наследник императорской фамилии, каллиграф (КИТАЙ)

Га Дао Жанг - настоятель Даосского монастыря (ТИБЕТ)

Жан-Поль Герлен - парфюмер (ФРАНЦИЯ)

Кинорежиссеры Эмир Кустурица (СЕРБИЯ) и Кшиштоф Занусси (ПОЛЬША)

Трейлер к фильму "Тайны любви"

В России, я вот сейчас посмотрела - фильм будет по 1-му каналу в это воскресенье, вечером :)


 Violeta ~
 2009-11-06 09:47


Aušra, bet visi žmonės yra ne tik žemiškos, bet ir dvasinės būtybės. Daug kalbama apie žemiškąją meilę, pradedam kalbėti ir apie besąliginę. O Meilės Šaltinis yra Vienas. Tai tas, kuris pats yra Meilė. Tai, ką jis sutvėrė yra tobula ir amžina, Bet mes esam tobuli ir amžini? Mes gyvenam dualioj aplinkoj ir esam nuolat veikiami jos, todėl negalim tretenduoti į visažinystę. Mūsų dvasinė pusė yra amžina, bet ar tikrai iki jos prisikapstom, kad galėtume jau kalbėti apie dvasinius dalykus remdamiesi savo patyrimu? Kaip priimti „mokytoją“, kuris net nežino kas yra Aukščiausiasis AŠ? Ar toks „mokytojas“ gali skelbtis meilės išmanymu ir pan?...Bet yra jau nemažai žmonių atviram kontaktui su Kūrėju, tokie jau patiria besąlyginę meilę, prisipildo ja ir spinduliuoja ją visai aplinkai, kokia ji bebūtų. Meilė tikrai daro stebūklus, keičia žmones, aplinką. Meilės trūksta visiems kaip gėlėms vandens, kaip jos atsigauna kai palaistom. O kaip palaistyti žmones? Situacijų būna tiek daug, visos jos tokios skirtingos, kad vargu ar reikia ieškoti receptų, ką tai lyginti ar teisti. Visi esam Dievo vaikai ir tai turim visad prisiminti. Jei tai pamirštam – susimąstykim ar viską padarėm valydamiesi savo vidų. Tarp besąlyginės meilės ir žemiškosios yra didelis skirtumas. Pirmoji amžina, visaapimanti ir gali sklisti bet kur, keisti, šildyti, gaivinti. Žemiškoji deja tėra tik ribotas jos pakaitalas ir labai trapus, sąlygotas, trumpalaikis. Tai patvirtina ir pasisakymai temos pradžioje.
 Gilė ~
 2009-06-09 13:11


visi "negeri" žmonės yra tokie kokie yra, nes nejaučia meiles, nejaučia, kad yra mylimi. Ir aš pastebiu, kad mėgstu pasirodyti prieš kitus,kokia esu nepaprasta, kitokia, geresnė ir pan, tik todėl, kad nejaučiu kaip esu mylima - nesąmoningai reikalauju meilės. ir visi mes nesąmoningai reikalaujame meilės... Bet mes visi esame taip mylimi...žodžiais tai išreikšti neįmanoma. reikia tai patirti. Tad kuo daugiau meilės Jums, ir žinokite, kad kiekvienas iš mūsų esme nežmoniškai mylimi, taip stipriai, kad net verkti norisi :)
 Aušra ~
 2009-06-05 20:07


SAVĘS atradimas prasideda nuo šaknų priėmimo.
Savęs tikrojo atradimas prasideda nuo savo žemiškųjų šaknų- tėvo, motinos priėmimo, tokiais kokie yra,- neteisiant, nevertinant, be pykčio ir nuoskaudų.
Renkantis tėvus mūsų sąmonė plati, nesusiaurinta proto, kaip žemėje.Įvykiai parodo ar teisingai keliaujame.Žmogaus stiprybė- MEILĖ.
Ar gali atliept Dangiškas TĖVAS/MOTINA, kol nemokame priimt MYLĖT savo žemiškųjų tėvų?Atleisk SAU- nuoskaudas, įsižeidimus, pyktį ir gal prisišauksi supratimą savų tėvų atžvigiu. Tik tuomet galima savųjų vaikų atliepianti meilė- neduali, tyra, visa aprėpianti...Tuomet Žemė MOTULĖ ima atliept. Manau verta dėl to stengtis...
MYLĖK, mylėk artimiausią, suteikusį galimybę ateit į šį pasaulį, kad galėtum atlikt savo sielai prisiimtą EVOLIUCIJOS dalį, nes ar medis augs be šaknų, ar ilgai gėlė džiugins savo grožiu jei ji nuskinta?

Taigi, įvykiai parodo ar teisingai einame....

Su Meile ir Dėkingumu
Širdies Šviesoje
 Rajana ~
 2009-05-21 08:40


Ar mylite savo tėvus ? Pamąstykite. jei nesugebate juos mylėti ir gerbti, tai susirupinkite. Labai daug priklauso nuo to, kaip stipriai mylite Juos. Jus meilė tėvams - atskleidžia jūsų tikrąjį dvasingumą. Galite bele kiek buti prisimeditavę, prisimeldę, bet jei santykiai su tėvais,ne kokie...tai susirupinkite.tai yra labai svarbu norint harmoningai eiti dvasiniu keliu..... labai myliu mama ir tėtį. esu dėkinga už tai ką jie man suteikė. Tik jų dėka esu dabar tokia kokia esu. Labai džiaugiuosi, kad jie man suteikė tiek daug meilės, nes tik todėl dabar moku ją suteikti ir kitiems...
 Aušra ~
 2009-05-19 20:49


Labai graži tema, bet negražios manipuliacijos. Kito žodžio nerandu. Kaip uraganas įsiveržia naujokas, iš visų juokiasi ir visus vadina kvailiais, teigia, kad Dievo nėra, pačias šviesiausias dvasines būtybes vadina nemokšomis, neraštingais, lengvabūžiais vakarėlų lankytojais ir kaip teigiamą pavyzdį pateikia save – visur ir visose temose kaip sugedusi plokštelė. To negana, jis reikalauja pagarbos ir besąlyginės meilės. Tai bent. Kažkur kažką girdėjo, bet taip ir nesuprato. Tiesą sakant, kad pats triukšmautojas supras neturiu vilties, bet gal kitiems....

Jei kalbama apie besąlyginę MEILĘ – tai ji yra Dieviškoji Meilė, visiems vienoda, jai nereikia priežasčių, užsitarnavimų ir panašiai. Bet....ji yra VIENYBĖJE, ji kaip galinga ir nesuvaldomai srauni upė teka Kūrėjo kūnu, neaprėpiamu ir neišmatuojamu. Ji plaukia ir prisiliečia prie visų, kurie grįžta į Vienybę su savo Kūrėju, kurie susigrąžino savo tikrąją tapatybę, pilnai suvokia savo kilmę ir susigrąžina galias. Tai Dievo sūsūs ir dukterys. Tarp tokių ir teka ta nuostabioji meilė, jie jaučia Vienybę, bet....... jos nejaučia tie, kurie yra savo laisva valia atsiskyrę nuo Dievo. Tai jų pasirinkimas, tokia jų valia. Atsiskyrėliai niekada nejaus tos Meilės, nejaus palaimos, nes patys atsiskyrė nuo savo Kūrėjo, niekada nebus įleisti į aukštenius dvasinius lygius, nes ....jie patys save apribojo – jie net energijos iš Šaltinio negauna. O tas energijų tekėjimas per čakras, fiziologijos sureikšminimas, - tai tik dėl to, kad tai jau jų viršūnė. Nors ir energijas jie pasirūpina iš kitų, kurie ją gauna. Tą energiją pasisavinti gali tik kai Dievo vaikai yra priverčiami ją iškreipti. Ar ne tai matome ??? Be atvangos visus provokuodamas pažeminti vibracijas, nesuvokdamas ir nesistengdamas suvokti net meditacijos Tėvo Budos, šitas pasipūtėlis pretenzijų turi daug, paniekina kitų mintis (toli pranokusias jo paties) ir į pastabas reaguoja šiurkščiai „ką jūs žinote apie mane“? O ką tas triukšmadarys žino apie kitus ? Kokią jis turi teisę? Kokią teisę jis turi į besąlygišką meilę ( pats paniekinęs jos Šaltinį). Apgailėtinas nesusivokimas. Pats save apriboja materijoje ir „bando kalbėti“ apie dvasinius dalykus, kurių nesuvokia ir nesuvoks kol nepakeis savo sąmonės ir nepadarys kito pasirinkimo, kol negrįš į Vienybę. Bėda yra tame, kad tokiame atsiskyrime ir savęs apribojime žmogus nesivysto – tampa uždara sistema, joje gi pradeda kauptis teršalai ir jie veda į susinaikinimą. Tai antrasis termodinamikos dėsnis. Ir tik transmutavus visas neigiamas energijas ( o tokias transmutuoti gali tik Violetinė Liepsna) – galima tikėtis daugiau, pamatyti, kad jokių apribojimų nėra, kad nuo Šaltinio atsiskyrėme patys. Tereikia dirbti su savimi, sunaikinti savo ego ir visas iliuzijas.
Žmogus yra dvasinė būtybė, fizinis kūnas tėra tik laikinas įrankis, o dvasia – amžina, ji neturi jokių apribojimų, ji srauni, tekanti, auganti, nuolat pranokstanti save, ji plaukia begaliniame Meilės sraute. Urantijos forume skaičiau triukšmadario džiaugsmingą savęs kaip nemirtingojo suvokimą – bet reikia suvokti ir tai, kad nemirtingi tik Vienybėje, atsiskyrėlių likimas kitoks. Dievas gerbs jų valią ir pasibaigus laikui turės juos perlydyti. Bet .....ir tai galima įveikti, niekada nėra vėlu padaryti geresnį pasirinkimą. Su Dievu viskas ĮMANOMA.

 Gilė ~
 2009-05-14 22:34


Andriau, ačiū, prajuokinai. O kuo blogai karviška meilė? Meilė yra meilė, ir nieko tu čia nepadarysi..Kiek kas jos turi, tiek ir duoda. O, leisk paklausti, kokios rūšies pas tave meilė?
 Rasa ~
 2009-05-12 22:58


Kai kurie rasantys - labai panasus i karves. Tik maistas skiriasi. Prisieda ziniu, o paskui lenda i forumus ir atrajoja. Kas idomiausia, kad atrajodami apie Meile sugeba apspjaudyti visus, kurie turi savo nuomone apie tokias karves rusis. Ir isvadina juos sau artimu naminiu gyvuleliu vardais. Gal taip reiskiasi BESALYGINE KARVISKA MEILE :)
 Andrius ~
 2009-05-12 16:56


Meilė galima tuomet, kai ego, intelektualumas, asmeniškumas miršta. Paleidus ego energijos tiek daug, kad ji šidyje pražysta meile.

Ošo:
"Jūs žinote, jūs įsitikinę, kad be meilės nėra džiaugsmo, be meilės nėra Gyvenimo, be meilės jūs trokštate kažko nežinomo, neprisipildę, tušti. Jūs tušti, jūs nieko neturite; jūs tiesiog indas be turinio. Jūs jaučiatės neprisipidę, tušti ir vargani dėl to. Ir jūs įsitikinę, kad yra būdai, kurie gali užpildyti jus.
Bet kuomet jūs artėjate prie meilės, išauga didelė baimė, iškyla abejonė, jeigu jūs atsipalaiduosite, ir ištikro įeisite į tai, ar galėsite vėl grįžti atgal? Ar galėsite apginti savo asmenybę, jūsų individualybę? Ar teisinga taip rizikuoti? Ir protas nutaria taip nerizikuoti, nes galų gale jūs esate- nepasimaitinę, neprisipildę, alkani, nelaimingi- bet jūs vis tik esate. Pranykę kažkokioje meilėje- kas žino? Jūs pranyksyte, ir paskui, kokia garantija, kad ten bus džiaugsmas, kad ten bus palaima, ten bus Dievas?
Tai tokia pati baimė, kurią patiria sėkla, kuomet ji miršta dirvoje. Tai mirtis, ir sėkla negali įsivaizduoti, kad tai bus gyvenimas išaugęs iš mirties."

Meilė, kai "aš" ištirpsta kitame, visumoje, "aš" ištirpsta ir gimsta vienovė.


 Povilas ~ (reklama)
 2009-05-11 23:39


Ačiū Jums!!!!! Tokios nuostabios Rajanos mintys, aš visiems draugams išsiŲsu jas !!!!!! o BEVARDŽIUI,KURIS PEIKIA POVILĄ, TURĖTŲ BUTI TRUPUTĖLĮ GĖDA - MYLĖK KAIP SAVO ARTIMĄ.... TAVO TOKIOS PIKTOS MINTYS TIK RODO, KAD TAVO TAS EGO DAR DIDESNIS NEI POVILO ;) Myliu jus !!!!!
 AuŠra ~
 2009-05-11 21:07


Puikios, įkvepiančios mintys, Rajana.Ačiū!Paskaičius jas vėl sustiprėji ir atsigauni, nežiūrint į tai, kaip kartais nelengva visa tai įgyvendinti praktiškai...Sutinku su tuo, kas parašyta visu 100%!

 Giedrė ~
 2009-05-09 17:08


ir vėl prabilo tavo ego -DIELIS, DIDELIS. Likai save kuo? kad visus kritikuoji ir "mokini? - nevykėli?
 povilui ~
 2009-05-09 08:54


Labai logiškai ir darniai parašei.
Bet realybėje taip nebūna, negali mylėti visų žmonių, tai sunkiai įmanomą, na nebent Budai, Jėzui.
Su vienais teka meilė labiau su kitais mažiau, svarbu kad pats būtum atviras ir nuoširdus, o kitas tegu renkasi ...
""Mylėti" -tai reiškia priimti prieš Jus stovinčią sąmonę, įvilktą į žmogišką kūną, tokios kokybės, kokios ji šiuo metu yra, nes šiuo metu kitokia būti negali. tai dabartis, vadinasi, visų pirmiau susikurtų minčių, išsakytų žodžių ir atliktų darbų pasekmių koncentratas."Rajana
Tai yra idėja apie žmogų, ir ji trukdo matyti žmogų. Reikia atmesti visas idėjas ir šventas mintis, tuomet atsitinka tikrasis matymas, be proto ir ego įsikišimo.
Meilei reikia daug energijos, daug džiaugsmingumo, optimizmo ir budrumo. Kol nesužadinamos vidinės energijos, vidiniai resursai, meilėj energijos nepakaks; na dienai dviem, bet toliau tai išblės, nes nėra vidinio šaltinio, kuris yra ne prote, o anapus proto, sieloje.
Čia svarbiauias akcentas yra sąmoningumas ir nesusitapatinimas. To reikia mokytis ir ne vieną gyvenimą.
Iki
 Povilas ~ (reklama)
 2009-05-08 23:03


gėris nekuriamas iš blogio, tačiau suprastas ir ištaisytas blogis gėrį kurti gali.
Didysis Tėvas moko mylėti, rodydamas, kad tik Meilė gali jungti ir vienyti visus pasaulius tiek fizinėje, tiek nefizinėje erdvėje. Juk buvo pasakyta: "MYLĖK savo artimą kaip pats save".
Būtent čia ir slypi supratimas, kurį žmogus turi įrodyti sau ir savo Tėvui darbais. Pagal jį ir pasekmės.
Šią frazę daugelis supranta paraidžiui. Sustokite ,įsiklausykite, įsigilinkite į tekstą: pasistenkite sulaikyti savo širdyje tų paprastų Žodžių vibraciją, nepraleiskite jų per lūpas....Tada Jūs juos iš tiesų išgirsite. IŠGIRSITE ŠIRDIMI...
"Mylėti" -tai reiškia priimti prieš Jus stovinčią sąmonę, įvilktą į žmogišką kūną, tokios kokybės, kokios ji šiuo metu yra, nes šiuo metu kitokia būti negali. tai dabartis, vadinasi, visų pirmiau susikurtų minčių, išsakytų žodžių ir atliktų darbų pasekmių koncentratas. "Mylėti"- tai reiškia dar ir matyti, kaip dabarties priežastys, vadinasi, naujas supratimas , ateinantis kaip dovana, o gal- kančia, jau kuria naujas pasekmes...Todėl "mylėti"- tai suprasti, kad kiekviena sąmonė turi šansą keistis...Šitai suvokęs nebegali neatleisti...Neatleidžia to nesuprantantysis.
"Mylėti"- reiškia bjauraus egoizmo lukšte matyti įkalintą dieviškosios ŠVIESOS kibirkštį ir skatinti ją įsidegti taip, kaip tai įmanoma, pagal šito ego praeityje susikurtas ir jų dabartines pasekmes. Tai reiškia matyti prieš Jus stovinčiojo suvokimo ribas ir neniekinti to suvokimo, o skatinti jame jam įmanomą Šviesą.
"Mylėti"- tai reiškia prikelti kitame Meilę taip, kaip tai yra įmanoma.
"Savo artimą"....tai nuoroda į paprasčiausią TIESĄ, kad didžiausias žmonijos dalies darbas arba paskirtis- susitvarkyti santykius su savo artimaisiais. Visa ko pradžia tėvų ir vaikų santykiai.Toliau visi kiti... Pinatvės nėra ten kur vertybės pasirinktos neteisingai...
"kaip pats save..." tai itin skaudi tema tiems, kurie nemyli, nepriima savęs. Tačiau dar skaudesnė ji tiems, kurie savęs neapkenčia ir niekina. Jie negali pamatyti kitų Gėrio, nes neigia savąjį. Neigiant savąjį Gėrį, skausmingos situacijos skatina nusivylimą kitais ir dar gilesnį savęs neigimą...šitai palaiko nematomi pasauliai, kurie Gėriui netarnauja. Vadinasi, savo Šviesos neigimas- tai pritarimas Blogiui, Tamsai ir Nesupratimui.
Tačiau dar sunkiau puikybėje paskendusiems. Šie nesusipratusieji nenori girdėti, jog jie elgiasi ar galvoja netinkamai: jie juk tokie įpatingi...
Tos pačios jėgos, kurios meistrauja varguolių neviltį, palaiko savimylų ir puikuolių didybę. Jos kužda jiems apie ypatingas misijas, išskirtinumą ir apie tai, kad niekas, jų suprasti negali, nes neverti tik jiems pasiekiamo supratimo.
Savimyla nemyli savo sielos, nemyli DIEVO, nes jo nesupranta, nors manosi suprantąs viską.
Nors ir koks žodis išsprūstų iš Jūsų lūpų, žinokite, kad pirmiausia jis lies Jūsų paties pasekmes, vadinasi, ateities gyvenimus, o tik po to tą, kuriam jis buvo adresuotas.
Išnaudokite jums duotą laiką sąmoningai, tuomet neteks gailėtis, kad atlikote per mažai...


Su Meile ir Dėkingumu
Širdies Šviesoje
 Rajana ~
 2009-05-08 21:20


"noras tapti guru".
Tapti guru gali vienas iš 100 milijonų, aš nepretenduoju į tai.
Jau seniai sakiau, nepatinka nereguokit, teršiu forumą?, tai trinkit lauk mano žinute.
Energija yra energija, ji nei tamsi, nei šviesi, ją galima transformuoti. Tik žmoguje evoliucija gali vystytis link dvasios. Bet jeigu evoliucionuos protas, tai žmonija turės išnykti, nes ne protas turi evoliucionuoti, o mątymas, dvasunė širdis ir siela.
Su protu nepakilsti aukščiau mentalo.
Jeigu nemokate transformuoti energijų į meilę, tai nieko nemokate.
 Povilas ~
 2009-04-29 18:11


Viskas gerai, visiems viskas gerai, visi dalinasi mintimis, aiškinasi, stengiasi suvokti, patarti.
Tik vienas laiko save genijum - ir labai gaila, kad nepajėgia suprasti, kad jo net nėra, yra tik jo pasipūtimas, garbės troškimas, noras tapti guru, ir tie norai jį valdo. Kai niekas nenori tokio mokytojo, tada siunta ir kandžiojasi žodžiais. Atleiskim jam ir nediskutuokim, kad neįsiveltume į neigiamas emocijas ir kovas. Paprasčiausiai paleiskime jį ir nereaguokime, telug savo tamsiąsias energijas išlieja savo svetainėj.
Taikos ir ramybės visiems.
 Maksei ~
 2009-04-29 16:51


Kadangi Povilas jau įvertino mane ir nustatė "tuščia ir nepatyrusi", tai pasiduodu be mūšio.Nespėjus prasižioti, žodžiai atgal sugrūdami.Palauksim šviesesnių forumo dienų. Šviesos ir Meilės.Namaste.
 Maksė ~
 2009-04-29 12:44


Teisingai Sniegina sako, kad šalia šviesaus, dvasingo žmogaus norisi būti, norisi jį girdėti, norisi klausyti ką jis kalba, kaip jis kalba. Sugerti jo šviesą, ir mokytis
 Raimis ~
 2009-04-29 12:24


O nuo Povilo norisi bėgti kuo toliau. Norisi užsikimšti ausis ir negirdėti to nuolatinio aš, aš, aš... Labai gaila, kad vieta, klur anksčiau vyoko tokios gilios, prasmingos ir nuoširdžios diskusijos virto mūšio lauku.
 Raimis ~
 2009-04-29 12:22


Būti arčiau dievo, tai nonsensas, nes tu jau esi dievas, tik galvoji, kad esi moteris, lietuvė, tikinti ar ieškanti dvasingumo. Tai minties formos, kurios užtempdo sąmonę, nuveda žmogų į svajones, svaičiojimus. Vos tik galvojimas, sustos, tu negalėsi savęs tapatinti suo nieku ir patirsi...
 Povilas ~ (reklama)
 2009-04-29 09:53


Kuo žmogus arčiau Dievo, tuo daugiau jo širdyje meilės. Tos meilės, kuri sušildo kitą, greta esantį, jį padrąsina, pakelia, suteikia jėgų . Nepagarba kitam, juolab kito menkinimas - nėra meilė. Tiesa, net ir labai didinga, stulbinanti ar kokia ten bebūtų, jei joje nėra meilės, nieko verta. Aš taip pat kartais išdrožiu kitam žmogui savo "neginčijamą" tiesą, kuri, regis, jau tokia akivaizdi, kad nė įrodinėti nebereikia. Bet...pamačiusi, kaip ta mano tiesa iššaukia neigiamus jausmus kitame žmoguje, tuoj permąstau, ar tuos žodžius ištartų mylintis žmogus. Ir beveik visada raudonuoti tenka man...
Apie žmogaus dvasingumą galima spręsti pagal tai, kiek jis turi meilės kitiems žmonėms. Ar ramu šalia jo, ar saugu. Aš noriu būti tokiu meilės šaltiniu, iš kurio atsigerti ir šalia kurio ramiai pabūti galėtų kiekvienas kelyje pavargęs... Dabar dar pati ieškau tokių šaltinių, kurie sustiprintų mane mano kelyje ir dėkoju Dievui, kad tokių šaltinių randu.
Telydi mus visus Šviesa ir Meilė!
 Sniegina ~ vaisni@gmail.com
 2009-04-29 09:23


Miela Makse, ko tu širsti? Kaip tu atskiri kas yra energetinė šiuklė, o kas energetinis deimantas? Kodėl tu skirstai energijas į geras ir blogas?
Atsakymas, kurio tu nepageidauji yra, tas kad tu vieną saves dalį niekinį, o kitą aukštini. Iš čia atsiranda energetinės šiuklės. Tai kas paliečia tavo atstumtą dalį, tau yra "šiuklė", nors man tai paprasčiausia energiją, kurią be vargo galiu transformuoti arba atpalaiduoti.
Rašymas internete, bendravimas su nesąmoningais, ligotais žmonėmis reikalauja didelio atidumo ir gebos perleisti per save tas energijas, kurias žmonės atiduoda tau.
Tu Makse, parašei ir aš pajutau tave, remiantis tuo pajutimu ir atsakau. Jeigu aš būsiu nesąmoningas, ar netransformuosiu tų įtampų, kurios atsiranda manyje, aš susirgsiu. Atvirai bendrauti su žmonėmis yra rizikinga, bet tik taip gali justi kitą. Jeigu žmogus atsako su emocija, jausmu, tai lavina jį patį, jei atsako tik su protu ir intektu, tai bus negyva ir sausa.
Todėl, jei turi ką pasakyti, tai drąsiai išsakyk! Nes tas amsėjimas parodo, kad pati esi tuščia ir nepatyrusi.
 Povilas ~ (reklama)
 2009-04-28 23:59


Aušra,
tu teisi tik dalinai.Povilas-energetinis šiukšlintojas, savo puikybe ir tuščiom(nors kartais ir teisingom) kalbom teršiantis aplinką.Todėl šį kartą problema ne mumyse.
PS Atsakymo nepageidauju.
Namaste
 Maksė ~
 2009-04-28 22:33


tai jau tikrai :) meilė - tai laisvė
 Aušra ~
 2009-04-28 22:17


Gal apie Meile su Meile ka nors ka? :)
 Denisas ~
 2009-04-28 21:47


o man atrodo, kad viskas cia yra gerai.jei man nepatinka kitas žmogus, tai čia mono problema, o ne to žmogaus :)))) Lengviau pačiam pasikeisti ,nei aplinkini pasauli pakeisti :))))
 aušra ~
 2009-04-28 20:56


Jei tau nuobodu, įsijung Discovery kanalą...
O jei esi adiminas , tai trink mano žinutes, kitaip nesuprantu kam tu čia rašai.
 Povilas ~
 2009-04-28 20:45


Tai ir sakom, kad labai nusibodai savo tuščiu puikavimusi. Nusibodai.
 Raimis ~
 2009-04-28 20:14


Sveiki, Nikita ir Raimi.
Jeigu turite ką pasakyti, tai sakykit. Aš ne prieš kritiką, bet išreikškit savo nuomonę, kitaip jūsų pasisakymai, kaip zuikiui "Stop" signalas.
Jeigu tik losit, tai karavanas eis toliau...
 Povilas ~ (reklama)
 2009-04-28 19:43


Čia kaip toje vaistų reklamoje: turėkite mokytoją neto ir visos jūsų problemos bus išspręstos...įdomu, kad tame forume, kurį vis nurodo Povilas http://meditacija.forum24.ru, vienintelis žmogus, kuris pasisako yra pats Povilas. Smagu jam matyt pačiam su savimi bendrauti...
 nikita ~
 2009-04-28 11:27


Taip, taip, taip. Pasirodo Povilas yra vienintelis visa žinantis, visa mątantis ir viską suvokiantis guru. Tiesiog mokytojas, kuris moko ir moko kvailus forumo dalyvius tikro gyvenimo, nes tik jis vienas viską puikiai supranta. Būtų juokinga, jeigu nebūtų apgailėtina. Arogancijos, puikybės, noro diktuoti šaltiniai neišsemiami. Ir visa tai telpa viename žmoguje
 Raimis ~
 2009-04-28 09:05


Miela Aušra, kai rašau atsakymą kitam žmogui konkrečiai, tai nereiškia kad jis tau irgi tiks. Žmonės skirtingi ir net jei klaisymas skamba vienodai, asakymai gali būti priešingi ir net tarp pusavy nesusiję.
Kvėpavimo technikos yra labai nuostabios, pats jomis nauduojos beveik kiekvieną dieną, bet sąmoningumas, atsitapatinimas atsitinka, kai kviepuoji natūraliai, atsipalaidavęs, kartais intensyviai, kartais vos vos. Tai didžiulis lobynas ir yra daugybė būdų kvėpuoti.
Todėl reikia konkrečiai įvardyti kas yra TAVO IR RAJANOS supratimu "sąmoningas kvėpavimas".
Būti laidininku ir dalintis su kitais meile yra širdies troškimas, tai nuostabu ir sveikintina. Tačiau tai ne finišas! Jei judėsi dar giliau, savyje rasi tokį dvasinį turtą, kad galėsi visą žemę maitinti ne tik meile, bet pačiu sąmoningumu, padėsi plėsti žmonių sąmonę!
Todėl kartoju, nėra tokio taško būtyje, kuriame gali sustoti ir pasakyti: viskas daugiau nieko neįmanoma.

 Povilas ~ (reklama)
 2009-04-27 08:02


Deja Povilai, sąmoningas kvepavimas turi didelę jėgą. Mes kiekvienas esame labai skirtingi - kas vienam tinka, tai nereiškai, kad tas pats ir kitam tinka. Ne visiems aukščiausias tikslas - išlikti budriam mirties akimirką. Pvz man tai tik dovanėlė prie pagrindinio prizo - kiek aš suprantu. Pvz aš asmeniškai didžiauią palaimą, energiją jaučiu tada, kai galiu prisidėti, būti laidininku pagelbėjant kitam žmogui. Jaučiu tiesiog malonumą jei kito žmogaus širdis suminkštieja, pajaučia džiaugsmą, ir pan.
Ir aš sustiprėti dvasiškai, pažinti save noriu todėl, kad galėčiau kitiems skleisti tą šilumą.Kas man iš tos laimės ir iš tos garbės jei aš vienas džiaugsiuos, o kiti liūdies :) Ir nors tik jų protas, neišmanymas liūdi, bet aš dar tik tokiame suvokime, kad noriu jiems skleisti skleisti skleisti džiaugsmą, meilę, ramybę...
 Aušra ~
 2009-04-26 23:51


Meistras, kuris sutinka dalintis su manimi gyvena netoli manęs, tam pačiam mieste, todėl esu gana arti jo, jei turėsiu ūpo, tai ir apsigyvesiu ašrame, bet tam reikia tikro jutimo, o ne knyginio.
Tu man nieko neturi aiškinti, aš nieko tavęs neklausiu ir nekamantinėju.
Be to meilės nespraudžiu į seksualumą, tai visiškai nesąmoningas tavo išvedžiojimas.
Ir kaip tu dirbi su savimi? Sąmoningai kvėpuoji? Kvėpavimas yra natūralus ir sąmoningai kvėpuoti, tai tas pats kas sąmoningai nešioti ausis. Kvėpavimą tu gali stebėti, liudyti, vos tik kaip nors jį pradėsi kontroliuoti, jis taps nebemielas ir prievartinis kūno atžvilgiu.
Jei tokie kaip aš, verčia tave būti budriai, tai kur tavo dvidešimties metų darbas su savimi? Po dvidešimties metų dar tave reikia versti būti budriai?
Aišku viena, pragyvenai svajonėse visą gyvenimą, ir net nesupranti kaip toliau efektyviai pasiruošti mirties atėjimui, kaip likti sąmongai mirties akimirka. Sąmoningas kvėpavimas, maldelės nepadės likti budriai, kai kvėpavimas sustos ir sąmonė pasitrauks vidun, tolyn nuo kūno. Atsitapatinti nuo kūno reikia mokytis dabar!

 Povilas ~
 2009-04-26 22:35


Taip, mielasis, aš ieškotojau, tu dar vis čia ir neiškeliavęs, nekeliavęs paskui Meistra ar Mokytoją..... pasiduoti tau, vadinasi aiškinti, kad tai dariau, kad esu daugiau praktikė nei teoretikė.

Aiškinti, kad tavasis Meilės spraudimas į seksualumą man pasirodė kaip suaugusiam matuotis kūdikio marškinėlius...
Neturint elementarios sampratos apie sąmoningą kvėpavimą tapatint su kūno prievarta...
Esu baba ir būčiau buvus laiminga jei nebūtų reikėję pusę gyvenimo skirt ieskojimams....ir vos dvidešimtmetį darbui su savimi,kuo daugiau dirbu tuo mažiau noro kritikuot ar vertint kito ieškojimus. Dar prastesnis užsiėmimas klijuot etiketes. "Išėjimas"iš lietuviškojo agregoro, perėjimas Afriką per du metus atskleidė ir leido matyt kitus kriterijus sugryžus į Lietuvėlę.

Džiugu, kad yra tokių kaip tu. Tai verčia būt buriems ieškant. Sėkmės tau, o visiems skaitantiems -ŠIRDINGO pasirinkimo.
 Rajana ~
 2009-04-26 21:59


"Jei jumyse yra nors lašas melo, jūs šizofrenikas". Meistras Neto.
Miela Rajana, aš geriau remsiuos savo širdim ir įžvalga, nei tekstu. Tekstas negyvas, jame nėra tikrų atsakymų, visi tekstai yra kaip apelsinas nuotraukoje, jis pamaitins tik protą, o skrandis, širdis liks tuščia.
Gali šventraščius skaityti šimtus gyvenimus, bet viena diena juos teks atmesti ir ieškoti gyvesnio, tikresnio patikimesnio šaltinio, gyvo Meistro, kuris yra šalia ir sutinka tave budinti. Jei nori realiai judėti su ŠRI RAMA MAHARSHI, tu turi viską mesti ir keliauti su juo po pasaulį, kur jis eis ir tu turi eiti, kur jis atsisės, šalia tu turi atsisėsti ir gerti kasdien jo meilę, šviesą, tylą. Kitaip bus tik tuščiažodžiavimas.
Jei patirinėsi prašvitusių žmonių istorijas, pamatysi kad perdavimus ir prašvitimą užsitarnavo tik artimiausi mokiniai, kurie paaukojo save Mokytojui ir surizikavo viskuo ką turėjo, surizikavo savo gyvenimu ir buvo pasiruošę atiduoti savo gyvybę, jei Meistras lieps. Turi būti visiškas pasitikėjimas ir atsidavimas Mokytojui, tai yra sanjasa, Meistras turi duoti praktikas, o tu turi uoliai jas praktikuoti, su dideliu dėkingumu ir ugnimi.
O siūlyti paskaityti mokymus ir ten RASTI ATSAKYMUS yra ištroškusiam duoti paskaityti knygą apie vandens naudą žmogaus organizmui. Skaitant neatsigersi...Galvoti, kad praktikuoji, tai ne praktika o GALVOJIMAS.
 Povilas ~ (reklama)
 2009-04-26 17:58


Sveiki mielieji. Graži diena, švarios energijos. Su jaunatim.
Nesikartosiu, tačiau savu "matymu" šio ilgo susirašinėjimo, pasidalinsiu. Tie kas skaitėte visa ką dėsto Povilas, tai kaip lazda su dviem galais. Man tai daugelyje atvejų , kaip susidvejinimas, nes šiuose pasisakymuose yra daug gilios tiesos. bet.... yra tas bet.

Visi atsakymai,į kylančius klausimus,yra šiame forume. Kur? Ogi atsivertus temą "Kaip atsirinkti" 2008,06.06.Mokymai be dualios sąmonės išvedžiojimų.Juos paloko mums nušvitęs Mokytojas- ŠRI RAMA MAHARSHI.

Poviliuk, juk aš gavau sau atsakymus apie tavųjų praktikų "gylį" . Kai pašalini iš teksto TIESĄ, lieka nekoks rašinys.....

Gal geriau paskaitykime visi drauge dar kartą Mokytojo mums paliktus mokymus, kurių vertimas , kaip minėjau, yra čia pat, "po ranka.....


 Rajana ~
 2009-04-26 17:16


Povilai,
Ar tu tikrai supranti, ką reiškia žodis "šizofrenija"? Tu tiek kartų jį pakartojai savo "rašinėliuose", kad kyla daug abejonių.
 Maksė ~
 2009-04-26 16:05


Meilė negali nieko naikinti, tai visko priėmimo ir palaikymo būsena, energija.
Meilė kuria, o ne griauna.
Griauna tik nesąmoningas žmogus, kuris nejunta savo energijų ir jas slopina, užgniaužia, pradeda skirstyti: ši energija gera, šis jausmas iš dievo šis iš velnio; ši emocija aukšto dažnio, ją reikia palaikyti, o ši emocija bloga, jos jausti nereikia; ši nereliginga ir pan.
Tai yra šizofrenija, negalima skirstyti savyje tų energijų, jas visas reikia priimti ir transformuoti.
Yra ir nesąmoninga meilė, kai seneliai nupeni, kaip kiaules savo anūkus ir pan.
Todėl sąmoningumas ir savo VISŲ energijų, jutimų priėmimas ir įsisamoninimas gali sukurti darną žmogus viduje, energetikoje.
Visi tikėjimai ir distanciniai mokymai yra laiptelis link praktinių žinių ir realaus pažinimo. Pažinimas prasideda nuo savo energijų pažinimo ir transformacijos, tuomet ir pradedi matyti kaip žmonės gyvena, kaip vyksta gyvenimas ir kaip reikia gyventi, ir ne mokymais remtis o dvasine širdimi. Širdis yra geriausia Biblija.
Žmonės slopina savo energijas, įvardyja jas ir skirsto į geras ir blogas, tokiu budu atsiranda viduje disbalansas, vienų energijų perteklius, kitų trūkumas. Žmonės puola į kraštutinumus. Nuo girtuoklystės į Tikėjimo Žodį; nuo ištvirkimo prie celibato ir pan. Bet tai nieko iš esmės nepakeičia, tai kaip švytuoklė, ji pasiekusi maksimumą viename krašte pradeda judėti į kitą pusę.
Užsopinlta energija vis vien prasiverž, net jei žmogus net nežino kaip ir ką slopiną. Tuomet atsitikus nelaimei ar ligai jis negali suprasti "už ką" jam tokia bausmė. Nesąmoningas elgesys ir gyvenimas turi pasėkmes: skausmą, ligas, depresiją, šizofreniją, fanatizmą, savižudybę, norą naikinti...
Jei energija naikina...tai parodo, kad žmogus nemoka ir nemato kaip su ja elgtis. Bet teigti, kad MEILĖ naikina, nesąmonė, tai kurianti ir subtili energija. Tikriausiai ją sumaišė su kitomis energijomis ir greičiausiai ilgą laiką slopintomis, arba žmogus, tiesiog nesupranta ką kalba.
Žmonių fizinės ligos 90 procentų yra iš proto. Prote yra kūn ligos priežastys. Gyditi tik kūną beveik beprasmiška, tai veiksmiga tik klinikiniais atvejais, kai liga paūmėja, atsitinka trauma ir pan.
Realus gydimas turi būti sujungtas ir su kūno ir su proto gydimu.
Proto gydimas yra meditavimas ir meditacija. Meditavimas yra technikos, priemonės, kurios paruošia dirvą meditacijai atsitikti.
Meditavimas valo ne tik fizinį, bet ir vitalinį, astralinį, mentalinį ir sielą. Meditacija yra vienas vertingiausių, jei ne pats vertingiausias dalykas ką žmogus gali padovanoti sau ir kitiems.
Yra pastebėta, kad tikėjimai sukuria naujas, iki šiol mažai žinomas ligas, ir skirtingas tikėjimas skirtingas ligas. Tikėjimas yra energijos sukncentravimas mentaliniame kūne, kaip ir bet kokia mintis. Tas sukoncentravimas ilgainiui sukuria energetinį bloką, stuporą, ir toje vietoje energija nekyla aukštyn ir evoliucija sustoja. Bet energijos negalima sunaikinti, ji turi būti išreikšta arba transformuota, todėl jį ieško kaip apeiti tą bloką ir pradeda riesti žmogų iš vidaus. Turbūt esat pastebėję, kaip seni žmonės susikuprina, sulinksta, dabar jau jauni žmonės susikuprina ir stuburai išsikreivina! Perėmę anktsti dogmas, šizofreniją iš tėvų, vaikai energetiškai žalojami nuo pimų dienų ir rezultatai siaubingi. Mokyklose beveik pusė vaikų serga lėtinėmis ligomis, turi regėjmo ir laikysenos sutrikimų, kas trečias priskiriamas prie hiper aktyvių vaikų. Sveiki - vienetai.
Gyvenimas be dvasinės širdies, be jos vedimo, padaro gyvenimą beprasmiu. Žmonės akli savo pasirinkimuose, jie nejunta kas juos traukia. Jauni žmonės nesuvokia klausimo: kas jiems patinka ir kokia profesija traukia, kad ji galėtų džiuginti širdį? Dažnai atsako "nežinau" arba "kur daugiau moka". Ne paslaptis, kad tėvai beveik visuomet įkalba vaikus rintis tą ar aną profesiją, taip vaikai tampa suaugusiais ir nesupranta kodėl jiems taip sunku eiti į darbą, kodėl gyvenimas tapo rutina ir pan.
Aš noriu pasakyti, kad ligų ir dvasinio nihilizmo priežastys yra tokios gilios ir nesąmoningumo čiulptuvai taip toli nusidriekė, kad be meditavimo to beveik neįmanoma pastebėti.
Be to žmonės gimsta su skirtingomis gyvenimo programomis, tikslais, skirtingais evoliucinais etapais ir tai gerai. Taip yra ir tai gerai.
Kiekvienas asmeniškai turim prisiimti atsakomybę už save ir savo indėlį į sąmonės evoliuciją, to pradžiai pakaks.

 Povilas ~ (reklama)
 2009-04-25 18:04


MEILĖ yra DIEVAS, o tai reiškia, kad Ji yra viskas – „AŠ ESU Alfa r Omega, pradžia ir pabaiga“.
Jeigu jaučiame, kad gyvename Dievuje, jaučiame Dievą savyje, kituose ir visame kame: gamtoje, visatoje, galaktikoje, jei jaučiame viso gyvenimo pulsuojančią gyvybę – mes jaučiam tikrąją MEILĘ. Ji nuo nieko nepriklauso, ir turi visas tas savybes kaip sako Rajana.
MEILĖ yra gyvybė, gyvenimas - tikrasis.
Tikrasis gyvenimas, - tai tas, kurį patiriame atsikratę ego, iliuzijų, kai tampame pačiu (tikruoju, o ne ego mums primestu - dirbtiniu) savimi, kai mūsų protas tampa švarus, jausmai tyri, kai mumyse nebelieka nieko kas galėtų pritraukti kokias nors negatyvias apraiškas.
Kaip patirti tokią MEILĘ, kaip apsivalyti? Yra daugybė būdų ir priemonių, bet svarbiausia sielos troškimas to siekti nuolat. Kvėpavimas, vizualicacijos, meditacijos, Violetinė Lipsna, teigimai, liepimai, maldos, rožiniai – viskas yra tinkama, jei mūsų sąmonė nukreipta apsivalymui ir susijungimui su GyvenimoUpe. Motina Marija yra pateikusi viš 60 rožinių, kurių kiekvienas turi savo paskirtį, kad palengvintų mums pasiekti tikslą. Visos šios priemonės mums galėti padėti transformuoti mūsų „bagažą“. Tik siekis nuolat augti, kilti, skaistėti leis mums pakilti iki besąlyginės meilės, suvokti savo dievišką kilmę – tai, kad būtent būdami tyri kaip kūdikiai (kaip ir mokė Jėzus) įžengsime į Dangaus karalystę. O toji karalystė yra mumyse. Pasikeis mūsų sąmonė, ji susilies su Kristaus Sąmone ir tapsime kristumis. Tada liks tik MEILĖ, o meilės ( su visokiais fiziologiniais pasireiškimais, troškimais ir geiduliais) net nebeprisiminsime.

 Gilė ~
 2009-04-25 17:35


Man tai taip buvo: Viena meditacijų mokytoja kažką pasakojo, ir pajutau, kad ji nevisiškai nuoširdi, t.y. ne iki galo nuoširdi. Ir tada bum, pajutau, kad tai sklinda ne iš jos , o iš manęs.... Tai aš kažkokia neskaidri ir pan...

Aš tai šiuos narajanos žodžius "Meilė- laukinė galia. Kai stengiesi ją suvaldyti- ji mus sunaikina." supratau taip, kad meilė - begalo galinga, ir jei neisi kartu su ja iš vien(negyvensi su ja) tada ji sunaikins... na taip juk ir yra, kad žmonės serga vėžiais, diabiatais ir t.t. nes sėja ne meilę, o pavydą, pykti, gobšumą - truksta meilės... :))))))
 Aušra ~
 2009-04-25 16:46


Aušra, tavo įžvalga teisinga! ŽIŪRĖK kas tavyje įsižeidžia ir jei matysi kas, tai atskirsi tą savo asmenubės dalį nuo savęs ir būsi sąmoninga tos dalies atžvilgiu. Jei būsi sąmoninga ir ne emocionuosi, nenueisi paskui mintis, tapsi stebėtoja. Tai subtilu. Nesusitapatinti su mintimis o jas stebėti ir yra meditavimas.
Norėjau išsakyti dėl Rajanos pasakytų žodžių:"Meilė- laukinė galia. Kai stengiesi ją suvaldyti- ji mus sunaikina."
Meilė turi galią, bet ne laukinę. Laukinę galią turi seksualinė energija, seksualumas. Bet lietuviai nelabai skiria seksualinės energijos pasireiškimą, nuo dvasinės meilės. Iš to neišmanymo, meile įvardyjama viskas, nuo sekso patvory iki maldoje ar meditacijoje patirtų energijų.
Žodis "meilė" turi tiek reikšmių, kiek jų turi "Dao".
Aš rašau: "meilė" ir kiekvienas ją supranta savaip, lygina su savo asmenine patirtimi ir prirašo tam žodžiui savo interpretaciją, toliau rašau: "tai transformuota seksualinė energiją"; ir niekas negali manęs suprasti teisingai, nes reikia pirmiausiai atpažinti savo seksualumą, ištirti jį, priimti jį ir medituojant, eksperimentujant transformuoti seksualinę energiją į dvasinę meilę.
Seksualumas yra griaunantis ir mažai valdomas, todėl reikalingas didelis atidumas ir patirtis valdant, transformuojant jį. Lengva seksualinius impulsus užgniaužti, ypač moterims, nes gamta palengvino jų seksualinės energijos išmetimą iš kūno per mėnesines.
Vyrui reikia nuolat išmesti seksualinę energiją per sėklą, kitaip jis pradės iškrypti, susilaikymas atneš daugiau žalos, nei naudos.
Pasiekus sąmonei sielos centrą, 5 čakrą žmogus prarandą lytiškumą, tuomet jis jau nebe vyras ir ne be moteris, jis sujungė savo viduje moterišką ir vyrišką energijas į vieną visumą ir tapo besąlyginės meilės mediumu.
To ir jums linkiu.
 Povilas ~
 2009-04-25 11:00


Na man asmeniskai tu neturkdai, per tave as tik igiju daugiau patirties, tuo paciu tikrinu save :)
 Denisas ~
 2009-04-25 10:43


nuostabiai parašei Povilai, ačiū :)))"Jūs visi viduje Budos, kaip galima Budą įžeisti? Jūs ir aš giliai viduj viena, visi mes turim tą pačią kilmę.
Bet žmogui patinka apsimesti kažkuo: tikinčiu, politiku, vyru, žmona, išrinktuoju, gelbėtoju ir pan. Būtent iš tų kaukių ir šaipausi, Nes tai nesat Jūs! Viskas ką galima pamatyti išorėje ir viduje nesat jūs!"

Taip, įsižeidžia tik mūsų ego ar tai, kas galvojame, kad esame..... O ištikrųjų mūsų esatis negali, nemoka įsižeisti ir t.t. Mes net nieko neteršiame... MUMS ATRODO, KAD KITAS TERŠIA, NES MŪSŲ PAČIŲ VIDUS YRA UŽTERŠTAS. EURIKA :))))))
 aušra :))))) ~
 2009-04-24 23:04


Šiuos Rajanos žodžius verta skaityti šimtus kartų: "MEILE yra viskas.
Visi mes turime pareigą meilei: leisti jai reikštis taip kaip patinka. Kas yra nuodėmė? Nuodėmė- drausti pasireikšti meilei. MOTINA-TAI MEILĖ.
Kad įsiliepsnotų laužas, pirmiausia sudega žagara įsiliepsnotų laužas, pirmiausia sudega žagarai.Pirmiausia turime palaukti kol sudegs žagarai, visa tai kas paviršutiniška- lūkesčiai, būkštavimai, tariami dalykai. Tuomet ateina ramybė, tuomet išsiskleidžia meilė.
Gryžimas yra skausmingas- per ilgai užsibuvome svetur, be meilės, todėl visur jaučiamės svetimi ir jausdami ilgesį kreipiame žvilgsnį už horizonto...
Kai neturi ką prarasti- gauni viską. Kai liaujiesi būti tuo kuo neesi ar manaisi esąs, atrandi SAVE. Kai pažinęs pažeminimą sugebi pakilti ir eiti pirmyn, supranti, kad gali rinktis likimą.
Meilė- laukinė galia. Kai stengiesi ją suvaldyti- ji mus sunaikina. Kai stengiesi įkalinti- paverčia vergais, kai mėgini ją suprasti protu, supainioja ir sutrikdo. Todėl, mylėdami taip kaip gebama šiandien, kiekvienai ramybės minutei tenka valanda skausmo, sielvarto. Tik tą dieną, kai žmogui pavyks apvaldyti meilės energiją, įvyks nepaprastai svarbūs dalykai, kuriuos bus galima prilyginti Ugnies atradimui..."

Tai nepaprasti žodžiai.... tie žodžiai primina tai, kas yra širdyje. Jie nieko nereikštų, jei pati nebūčiau viso to pajutusi....Tai tarsi koks ženklas kelyje, kuris rodo, kad tai ką patyriu, patiria ir kiti, kad tai normalu :)) Kaip gera yra jausti, kad yra dar tokių žmonių, kurie patiria meilę... tai tarsi susitikimas su giminaičiu :) ( na žinoma, mes visi giminaičiai) Skaitant išgyveni, vėl ir vėl tuos patyrimus, kuriuos patyri per meditacija... tarsi priminimas :))))
Gile, tu rašai, kad Povilas teršia forumą ir pan. Bet ar ne manai, kad paskutinysis tavo parašymas, taip pat prisideda prie forumo taršos ... :)))) bet viskas yra labai gerai ;)))

E, aš galvoju, kad tas žmogus, kuris yra labai švarus, skaistus savo vidumi, jo neerzina niekas niekas, jis nepyksta, NEĮŽVELGIA BLOGO KITUOSE... Šiandien iš naujo pajutau, ką reiškia, kad kiti žmonės - tik mūsų veidrodis. Gero savaitgalėlio visiems :)))))
 Aušra ~
 2009-04-24 22:56


Man jau nusibosta kartoti, kad JŪSŲ nė vieno nemenkinu, nekvailinu, nesmkerkiu. Aš šaipausi iš JŪSŲ TIKĖJIMŲ IR DOGMŲ, GALVOJIMO IR NEMATYMO.
Tai yra be galo skirtingi dalykai. Jūs visi viduje Budos, kaip galima Budą įžeisti? Jūs ir aš giliai viduj viena, visi mes turim tą pačią kilmę.
Bet žmogui patinka apsimesti kažkuo: tikinčiu, politiku, vyru, žmona, išrinktuoju, gelbėtoju ir pan. Būtent iš tų kaukių ir šaipausi, Nes tai nesat Jūs! Viskas ką galima pamatyti išorėje ir viduje nesat jūs!
Nepilnavertis žmogus - nesusijungęs viduje žmogus, tai ne tik aš, tai visa žmonija; Buda, Jėzus, Gurdžijievas, Krišna, Lao Tzė, tai visaverčiai žmonės. Jie ir numarino ego. Bet su jais, Gile, negali "maloniai" BENDRAUTI, NES JIE DAUŽYS Į ŠIPULIUS TAVO EGO, TAVO FANTAZIJAS IR PASAULIO SUVOKIMĄ.
Paprastai iš pradžių Meistro dažnai nekapkenčia, nes jis neeina su mokinio ego, tik vėliau viskas atsistato ir susitvarko.
Karma yra, bet ją studijuoti yra kvailystė, ją reikia tirti praktiškai. Tik praktiniai užsiėmimai atveria vidines akis ir realų pažinimą. Studijos, tai proto lavinimas, praktika, tai vidinio matymo lavinimas.
Nebuvau katalikų vienuolis, Denisai. Tiesiog lietuviai pasąmonėje yra katalikai, todėl ir kalbu apie jos padarytą žalą.
Katlikybė, krikščionybė ir kitos religijos kvailina žmones.
Kitaip nebūtų tiek konfliktų žemėje ir žmogaus viduje, kitaip visuomenė būtų žmogiškesnė, kitaip žmonės tyrinėtų savo energijas ir jas kūribingai naudotų. Religijos yra falšas, nes remiasi tikėjimu, tikėjimu, kuris vidiniai aklas. Tik tos religijos, kurios remiasi eksperimentais, meditacija yra tikros. Bet jos nėra masinės, masinės religijos yra tos, kurios užsiima politika, eina į sandorį su visuomene ir taikosi prie jos.
Reikėtų dar gerai pasižiūrėti, ar pasaulis būtų laimingesnis be religijų ar su religijom. Nes religija ir religingumas yra skirtingi dalykai. Religija - masinė, religingumas labai asmeninis, indivudualus ir nuo nieko nepriklausantis, nei nuo šventiko, nei nuo politiko, nei nuo visuomenės.
Tokį žmogų negali valdyti niekas, nei valdžia, nei saugumas, jis laisvas.
Nelsonas Mandela 27 metus buvo kalintas kalėjime ir nepalūžo! Štai kur tvirtumas! Fantastika!
Jei aš teršiu forumą, tai yra adminas, lai trina mano rašliavą. Jei kažkas įsižeidė, tai ne mano problema, aš nieko nežeminau, jūs laisvi ir galite įsižeisti.
Kaip aš jums galiu trukdyti?


 Povilas ~ (reklama)
 2009-04-24 22:44


Povilai, LABAI daug aštrių ir nesuderinamų kraštutinumų tavyje. Tas aršumas, kategoriškumas, kitų teisimas, menkinimas ir kvailinimas gimsta iš tavo LABAI didelio ego. Tu smerki žmones jų net nepažindamas.
Labai negražus tavo elgesys ne tik šioje svetainėje, bet ir kitur, pvz Urantijoje. Kažkas turi tau pasakyti – ATSIGRĘŽK į save ir savo npilnavertiškumą. TAI ir yra tokio tavo elgesio priežastis. Dar daugiau tavo teiginiai tokie supainioti, kad tavyje tarsi gyventų keli asmenys (tarpusavyje besipešantys).
Tavo aršumas teršia forumą – tai turi suprasti. Su tavim diskutuoti neįmanoma, nes esi kurčias. Su tavim atsisveikinu iki tol, kol nenumarinsi savo ego. O kai tai įvyks - maloniai bendrausim. Ate.

 Gilė ~
 2009-04-24 20:05


Atsiprasau Povilai , as parasiau ne pagal tavo samones issivystimo lygi , noriu buti atvyras ir pasidalinti su tavim tom kokios mintis mano galvoje kyla skaitant tavo komentarus, kazkodel man istrige tai, kad kazkuriame is savu komentaru tu pazymejai kad praeitame gyvenime buvai venuolis, o dabar tu taip nusiteikes pries Katalikybe (viena is religijos formu) ir aplamai pries Tikejima . Tai va nezinau ar pripazisti karmos desnius, ir ar pripazisti kad aplamai karma yra , bet tie kurie tyki i ja (seka, studejoja, gilinasi) teigia, kad jeigu zmogus praeitame gyvenime buvo fanatiskas venuolis arba labai religingas zmogus, kuris nesuprasdamas esmes ritualu juos atkakliai laikidavosi, kitame gyvenime buna tas zmogus kuris nekes tom ko buvo praeitame gyvenime. Manau tu supranti kur as kreipiu ... bet kreipiuosi ne i tavo prota o visu pirma i tavo sirdi, jeigu yra tavyje dar liepsnele tada prasau neuzgesk ....Надеюсь ты найдёшь своё Истинное счастье!
Su Meile, Denisas
 Denisas ~
 2009-04-24 19:55


"Na Povilai! turputeli uzlenkiai su " skaitimo ir zodzio galia "" Denisas
Aš nesuprantu, kur tu matai užlenkimą dėl "skaitimo ir zodzio galios ", tokios sąvokos aš nevartojau. Tai tavo išmislas.
Meilė išreikšta žodžiais, jau yra ne meilė, o tik žodžiai apie meilę. Tu gali kalbėti su tekančia energija, meile. Žodžiai visuomet iškraipo energiją, geriausia justi, dalintis energija tyloj. Kai protas nutyla, tuomet atsiveria vidinė erdvė, kuri be meditacijų nėra žinoma.
Tau reikėtų patirinėti kaip teka energijos, kas joms trukdo ir kas palengvina jų judėjimą. Reikėtų pradėt mokytis atrasti viduj energijų šaltinį, mokytis uždegti, kelti ir transformuoti grubes energijas į subtilesnias, gaivesnias.

"Su Meile pasakyti ar parasyti zodziai vercia jausti Meile zmoguj skaitanciam jos" Denisas
Visų pirma meilė nieko neverčia, tai visko priėmimas ir totalus palaikymas. Antras dalykas, skaitantysis PATS interprtuoja tekstą, žodžius ir sąvokas, jis PATS, įdeda reikšmę ir prasmę į tekstą ar išsakymus.
Tekstas, knyga negali paprieštarauti ir pasakyti: "Ei, žmogau, tu ne taip supratai, čia ne tai parašyta!"
Gyvas meistras neleis tau kliedėti ir fantazuoti, jis iškart sustabdys tavo vaizduotę ir gražins atgal į save, realybę.
Todėl niekas ir neieško gyvo Meistro, nes tektų iš tikro pradėt dirbt su savimi, atsisakyti ego ir iliuzijų. Skaityti tekstus ir fantazuoti lengva, pakeisti vieną šyzą į kitą nėra sunku, daug sunkiau išlaikyti vidinę tuštumą ir ramybę, daug sunkiau priimti visas esančias viduje energijas ir jas sąmoningai transformuoti.
Dabar gi, vieną ir tą patį tekstą žmonės supranta visiškai skirtingai ir negti reikia parašyti paaiškinimą, KAIP REIKIA SUPRASTI PIRMĄ TEKSTĄ. Bet tą paaiškinimą kiekvienas interpretuoja savaip ir tenka vėl koreguoti mokymus, kad paaiškinti ką turėjo omeny pirmas paaiškinimas. Ir taip tęsesi iki beprotystės, kaupiasi tekstai, milijonai knygų, o žmonės giliai vidui lieka tie patys, šiek tiek retušuoti, šiek tiek pagrąžinti, su naujom, dvasingom kaukėm.
Matymas ir dvasingumas, energetinė laisvę ir sąmoningumas ateina ne su knygų ir mokymų skaitymu, o su vidiniu darbu, vidine disciplina ir visišku atsipalaidavimu. Kuo mažiau minčių prote, tuo daugiau šansų, kad įeis meilė, įtekės Šviesą ir TIESA PRADĖS SKLEISTIS.
Tikėjimas ir sofistika yra akmuo, kertinis akmuo, kuris guli ant gyvybės šaltinio.
Jei buvai tikintis ir dabar tapai dar tikitinkesnis, tai buvai aklas ir tapai dar aklesniu.


 Povilas ~ (reklama)
 2009-04-24 08:09


Na Povilai! turputeli uzlenkiai su " skaitimo ir zodzio galia " visu pirma tai tapati energija kuria tu paleidi i erdve tik turi grube materialine forma bet viduje tie zodziai, sakiniai nesa energija, emocijas, nukreiptos tu zodziu autoriaus, kada zmogus svarus tada jis gali prieiti giliau ir jausti giliau tas paleistas vibracijas erdveje. Su Meile pasakyti ar parasyti zodziai vercia jausti Meile zmoguj skaitanciam jos, su isdidumu vercia jausti neigiamas emocijas savyje, kaip sakant panasumai traukia vienas kita, cia Visatos desnis. ar sutinki su tom? Laimingai .... ;)
 Denisas ~
 2009-04-24 06:29


Skaityti? O gal norėtųsi iš tiesų pradės jausti širdį ir artumą?
Skaitymas, kaip ir apelsinas nuotraukoje- iliuzija.
Žodžiai apie meilę, nėra meilė. Užrašyti patyrimai nėra patyrimai, tai tik raidelės monitoriuje.
Svaigintis infa yra eilinė šyza.
Kodėl nepradėt realiai atsiskleisti savo prigimčiai ir rasti meilės šaltinį savo vidinėje širdutėje?
Mesk skaityti ir ieškok to kas padės tau atsiverti tavo pačiom energijom ir vykti transformacijai. Kitaip laukia depresija. Žinių daug, bet gyvenime nieko nevyksta. Žinias reikia sujungri su gyvenimu, tam reikia praktikuoti. Praktika yra tiltas tarp žnių ir tavęs.
Kadienis laivinimasis padea išlaikyti energetinį tonusą, aukštą energetiką ir gebą kurti su meilę.
 Povilas ~ (reklama)
 2009-04-23 23:02


Vienos povilo mintys ištikrųjų lb žavi, kitos - nesuprantamos( pvz katalikybės žala ). Labai patinka ir rajanos mintys apie vienybę ir meilę. Manau kad jus abu teisus esate šia tema. :) Povila suprantu, nes pati medituoju, todėl tiesiog lipte limpa jo mintys man. O rajanos mintys/patirimai tiesiog prie širdies dėk :) Bukit geri, dar ką nors apie meilę parašykit :)))) Labai labai gera skaityti :)))))
 Aušra ~
 2009-04-23 22:08


Kaip tu patikrinai, kad aš negyvenu tuo ką kalbu?
Tu bendravai su manimi, žinai ką veikiu ir kaip elgiuosi?
Ką sakau, tas yra mano prote, širdyje ir įžvalgoje.
Aš viską tikrinu ir praktikuoju.
Be to bendrauju su gyvu buda, o ne remiuosi nežinia iš kur atsiradusiai mokymais. Kai yra šalia tavęs buda, tu keitiesi, nes veikia kiti dėsniai.
Bet ačiū už kritiką! Nelaikau tavęs nesusipratėle, nes tai neturi nieko bendro su sąmoningumu.
Man malonu, todėl ir rašau. Tau nemalonu- nerašyk, neskaityk, nereaguok, nepergyvenk. Jeigu radai absoliučią tiesą, tai šitokie forumai ne tau.
 Povilas ~ (reklama)
 2009-04-23 19:30


Ilga laika sekiau Tavo,Povilai, pasisakymus siame forume. Pareiskei savo nuomone ne viena tema, kas sukele gana aktyvias, taciau nevaisingas diskusijas. Patarciau dar karta ir is esmes persiskaityti savo visus pasisakymus ir labai NUOSIRDZIAI atsakyti sau paciam, ka jie IS TIKRUJU savyje skleidzia. Tik, prasau, atsakyk pats sau labai saziningai, be apsimetinejimu ir vingriu issisukinejimu. Ir tada taps akivaizdu, kad pirmiausia reikia "susidraugauti" paciam su savimi, nes labai daug kur priestarauji pats sau.Tiesiog gaila musu visu laiko skaityti samprotavimus apie tuos dalykus, kuriais pats negyveni. Yra posakis- "Kas daug sneka, tas mazai daro".Gal jau atejo laikas veikti ir gyventi tuo, ka pats skelbi?

Mes, ko gero, taip ir liksime "nesusiprateliais", tai kam cia su mumis tik tusciai laika gaisti...Gal yra "kietesniu" forumu ir pasnekovu? Linkiu sekmes juose! :)
 Giedre ~
 2009-04-23 18:43


O kas yra tas Aukščiausiasis Aš? Tai idėja prote, ne daugiau, fantazija, perskaityta ir priimta tikėjimu, kaip dogma.
Tu negali matyti kaip atrišti savo nematomus pančius, nes esi ribotame prote. Meistras yra anapus proto ir mato kur tu susirišai pati save.
Sapaliojimai apie besąliginę meilę yra niekiniai, ji gimsta per meditaciją, kai energija teka 24 val. per parą ir sąmoningumas daugiau mažiau nekintantis. Kitaip besąliginė meilė virsta į nesąmoningą meilę ir krenta tiesiog į galvojimus apie tai kad myli ir myli visą pasaulį.
Kliedėsiai, kad iš kosmoso ateina aukštų vibracijų energija, kuri transformuos žmogaus kūnus, tą energija ateina nuolat, nuo Big Bango pradžios, nėra laiko, kuris labiau tinka dvasiniai transformacijai, kaip šis momentas.
Laukimas yra paranoja, nes kai ateis mirtis ir kūnas ruošis palikti pasaulį, jau nebus kada galvoti apie rytdieną, nes rytdienos nebus! Reikia pasiruošti mirti sąmoningai, šventiškai su dėkingumu ir ramybe.
Perėjus per mirti sąmoningai, gali gimti sąmoningai.
Geriausia patirti mirtį ir prisikėlimą dar esat kūne ir tapti nemirtingu dar žemėje.
Sąmoningumas yra sąlyga patirti tai.
Todėl reikia didinti savo sąmoningumą, plėsti sąmonę, o ne galvoti ir keisti mintis kitomis, naujomis. Mintis nepereina per mirti, meditacija lieka ir po mirties.
Tuomet gali gimti tinkamose sąlygose, tinkamame kūne ir šalia Meistro.
Meilė turi didelį jausminį ir energetinį spektrą, vienas žodis neišreiškia to apstumo, kurį gali justi žmogus.
Todėl ir apibūdinimai skirtingi ir kartais nesusiję tarp savęs logika. Meilė, tai ne logika ir protas, tai daug giliau, maloniau, gaiviau ir šilčiau.
 Povilas ~ (reklama)
 2009-04-23 17:46


Aš nesvarstau žmonių poelgių ir neteisiu. Jaučiu vienybę – ir tai labai daug. Matau (kaip tu sakai) daug negerovių, kaip dažnai žmonės skriaudžia ir skaudina save bei artimuosius. Jiems galima padėti – jei jie priims tavo pagalbą. Priešingu atveju bus atvirkštinis rezultatas. Aš neprimetu savo nuomonės nei tau nei kam kitam – jei kam patiks - gerai, jei ne – irgi gerai. Bet ŽINAU, kad be MEILĖS iš viso nėra prasmės gyventi, nes toks gyvenimas nieko nevertas.
Dėl žemiškųjų mokytojų – tai 99,9% juos valdo jų ego. Jie NORI būti mokytojais, nori būti akštesniais, nes taip kompensuoja tikrosios-besąlyginės meilės nebuvimą. Kaip dažnai tokių mokytojų darbai skiriasi nuo žodžių. Žinau, kad daug kam tokie žodžiai nepatiks, bet...daug geriau kai Žmogui vadovauja Jo Aukščiausiasis Aš. Tai pats nuostabiausias Mokytojas.

 Gilė ~
 2009-04-23 16:00


Gile, tavo tikėjimas ar netikėjimas neturi nieko bendro su realybe. Kai tu tą perprasi, pradėsi eiti už tikėjo ar netikėjimo ir pradėsi matyti.
"Tada tiesiog paprasčiausiai negali smerkti, teisti žemiti.", taip ir yra. Bet TAVO prasmė įdėta į šiuos žodžius yra kita nei mano.

Dzen Meistras Rindzajus labai garsiai šaukdavo ant savo mokinių ir talžydavo lazda, jei tie per daug galvojo. Atsakyk man Gile, ar jis smerkė, teisė, žemino juos?
 Povilas ~ (reklama)
 2009-04-23 14:56


Povilai, netikiu tavo pasisakymais meilės tema. Tu negali būti patyręs ją , jei taip visus teisi, žemini, visur regi šizofreniją. Kas yra tavo viduje – tą ir regi. Viskas yra VIENIS (ir tu ir kiti ,ir visa gamta, ir visa visata). Meilė (besąlyginė) atssiveria TIK PAJUTUS IR NUOLAT JAUČIAMT TĄ VIENYBĘ – NEPAPRASTĄ VIENYBĘ. Tada tiesiog paprasčiausiai negali smerkti, teisti žemiti.
 Gilė ~
 2009-04-23 11:35


Čia nesąmoningai parašiau žodį galvoja. Turėjau omenyje jaučia :)) Kiek aš suprantu, tu jau patyrei tą meilę, prisilietei prie sielos centro...nes kitaip taip aiškiai negalėtum aprašyti :)
 Aušra ~
 2009-04-22 22:35


Miela Aušra, jei žmogus patiria meditacija 5 čakroje, meilė tampa sąmoninga. Tuomet žmogus NEGALVOJA!, JIS MATO!!!
Matymas yra realybės atspindys, galvojimas iškraipytas, šizofreniškas požiūris į realybę.
Todėl, jei žmogus meditacijoje galvoja, jis nėra meditacijoje, jis proto labirintuose, Minotauras dar neleido jam išeiti iš požemio, žmogus dar vaizduotės įkaitas.
Jei žmogus galvoja, kad yra 6 čakroje, tai pats galvojimas parodo, kad jis yra savo vaizduotėje sukūręs, įsivaizdavęs tas čakras ir pagal knygų aprašymus inicijuoja tuos pojūčius.
Tik realus, gyvas, su kaulais ir oda Meistras gali padėt atskirti tikrovę nuo iliziujos.
Vidus yra subjektyvus, todėl kuo daugiau skaitysi apie pojūčius ir mažai pati tirinėsi, praktikuosi, tuo daugiau nuklysi nuo tiesos. Net praktikuojant gali nusimedituoti, pulti į depresiją, nes su kiekvienu pergyvenimu, reikia apsiprasti, susivokti ir neužsižaisti, tam ir reikalingas Meistras.
Net pergyvenimus reikia stebėti!
Praktiškai žmogus gali medituoti vienas, jei praeituose gyvenimuose būvo patyręs meditaciją, bet ir tuomet, pačioje pradžioje Meistras gali palengvinti ieškojimą ir susijungimą. Rasti Meistrą yra didelė sėkmę ir palaima, jei Meistras sutinka tave mokyti, tai tau labai pasisekė.
Net potencialūs meditatoriai kartais po kelis gyvenimus ieško tinkamo Meistro ir neranda.
Bėda yra ta, kad Meistrų yra kelios dešimtys visoje žemėje, šarlatanų ir šiaip mėgėjų tūkstančiai.
Lietuvoje meditacija, kaip sąmoningumo srautas, nėra ištirinėta, nes buvome ilgą laika katalikiška šalimi.
Vienas kitas žmogus Lietuvoje juda link meditacijos, kiti fantazuoja. Bet tai neįrodoma.
Tik atsitapatinus nuo minčių ir kūno gali pradėti justi save, matyti dėsnius ir gyventi ne iš mokymų, o iš širdies.
O iki širdies reikia paaugti, sėkla turi mirti, pralaužti kevalą ir pradėt augti, tuomet gali išaugti medis.
 Povilas ~ (reklama)
 2009-04-22 20:00


Ar yra taip, kad jei žmogus patiria meilę 5 čakroje, ir tada galvoja, kad žmogaus siela - tai meilė. O ramybės patyrimas gal jau priklauso 6 čakrai ? Ir tada jis galvoja kad žmogaus siela - tai meilė ir ramybė... ir t.t.. Mat Esu girdėjusi iš mokytojų sakant kad mes esame džiaugsmas, meilė, ramybė. Kaip tu tai supranti ?
 Aušra ~
 2009-04-22 19:00


Povilai, tu patyrei tą meilę, apie kurią rašai ? kas vyksta šeštoje čakroje ?
 Aušra ~
 2009-04-22 18:54


Na Rajana, ir prirašei nesąmonių apie meilę, iš karto matosi, kad rašai galva, o ne širdimi. Tu nė iš tolo nepatiri meilės, kitaip nerašytum :"Nuodėmė- drausti pasireikšti meilei."
Draudimai ateina iš proto ir tavo nupasakota meilė yra proto vaizduotė, o ne meilė. Meilė gimsta 4 čakroje, širdies centre, o iki jo dar ilgas kelias per ego, protą.
Kai energija prateka nuo seksualinio centro, per harą, per saulės rezginį ir pasiekia širdies centrą, tuomet esant atsivėrusiai šidžiai ir negalvojant, pradeda tekėti meilė. Ji nustoja tekėti vos tik pradedi galvoti, kišti mintis ir įsivaizdavimus. Meilė teka, kai yra tam žmogus pasiruošęs, kitaip tai bus tik įsivaizdavimas.
Pajusti pačią meilę nėra paprasta, tai subtilu, pirmiausia reikia pajusti patį širdies centrą, bet tam reikia pažadinti energiją nuo pat apačios ir palaikyti tekanti energijos stulpą iki širdies.
Meditacija prasideda 5 čakroje, kai transformuota meilės energija pasiekia sielos centrą, prasideda atsitapatinimas nuo kūno, minčių, proto, net širdies centro. Atsiranda realus matymas ir laisvė, sąmonė pradeda tirpti, plėstis.
Žmonės per vieną gyvenimą nepajuda kartais net į emocijų centrą, lieka mėsėėdžiais ir gruobonys, o širdies centrą pasiekia ir jame įsitvirtina tik keli šimtai žmonių visame pasaulyje.
Meditaciją patiria dar mažiau, prašvitę yra vienetai.
Dauguma linkę svajoti ir fantazuoti, todėl reikia realaus meistro, kuris mato kiekvieno asmenio problemas ir gali jas padėt išrišti.

 Povilas ~
 2009-04-19 22:54


meilė - tai aš, tu ir mes visi.
 aušra ~
 2009-04-19 18:23


Su Velykom !!! Христос Воскрессе !!! У РА !!! :)
 Denisas ~
 2009-04-19 10:41


MEILE yra viskas. Ji negali būti geidžiama, nes ji pati savaime lemia baigtį. Ji negali išduoti, nes niekam nepriklauso. Ji negali būti varžoma, nes ji-kaip upė, įveikia visas užtvaras. Geisdamas suvaržyti meilę- pirmiausia turi užtverti versmę ją maitinančią ir tuomet tenka tenkintis sudvisusiu vandeniu.
kai nusibosta daryti ne tai kam gimei, tuomet pažystamas tikrasis džiaugsmas, meilė. Imama daryti tai kas tau patinka, ir visa atsiveria tarsi savaime.patiki, kad Dievas- tai MOTINA, besirupinanti savo vaikais. Nuo pat pasaulio sutverimo dienos, tie , kurie priskiriami prie keistuoliu, švelniai tariant, ieško gamtoje įkvėpimo.
Dievas grūdina sielvarto žaizdre. "Dieve mano, Motina mano, nepalik manęs, kol netapsiu toks (tokia) kokio (s) pageidauji. Daryk man tai, ką laikai reikalinga, ir ugdyk mane tiek, kiek tik nori, tik niekada neišmesk į dvasių laužo krūvą...."
Visi mes turime pareigą meilei: leisti jai reikštis taip kaip patinka. Kas yra nuodėmė? Nuodėmė- drausti pasireikšti meilei. MOTINA-TAI MEILĖ.
Galios nebūna slaptos, o paslaptys jau atskleistos senų seniausiai. Kad įsiliepsnotų laužas, pirmiausia sudega žagarai.Pirmiausia turime palaukti kol sudegs žagarai, visa tai kas paviršutiniška- lūkesčiai, būkštavimai, tariami dalykai. Tuomet ateina ramybė, tuomet išsiskleidžia meilė.
Žmogų labiausiai užteršia ne tai kas patenka į burną, o tai kas išeina iš jos.
Gryžimas yra skausmingas- per ilgai užsibuvome svetur, be meilės, todėl visur jaučiamės svetimi ir jausdami ilgesį kreipiame žvilgsnį už horizonto...
Meilė neturi apibrėžimų. Ji tiesiog yra. Tiesiog mylek ir tuomet nereiks nieko klausti.
Kai neturi ką prarasti- gauni viską. Kai liaujiesi būti tuo kuo neesi ar manaisi esąs, atrandi SAVE. Kai pažinęs pažeminimą sugebi pakilti ir eiti pirmyn, supranti, kad gali rinktis likimą.
Meilė- laukinė galia. Kai stengiesi ją suvaldyti- ji mus sunaikina. Kai stengiesi įkalinti- paverčia vergais, kai mėgini ją suprasti protu, supainioja ir sutrikdo. Todėl, mylėdami taip kaip gebama šiandien, kiekvienai ramybės minutei tenka valanda skausmo, sielvarto. Tik tą dieną, kai žmogui pavyks apvaldyti meilės energiją, įvyks nepaprastai svarbūs dalykai, kuriuos bus galima prilyginti Ugnies atradimui...
Tuokart tiek

 Rajana ~
 2009-03-06 10:15


Visus siekiancius, ir dar besiruosiancius sveikinu su Meiles diena, daug Meiles siandien zmones sukurs samoningaj... Linkiu Meiles visiems !!! ;)
 Denisas ~
 2009-02-14 09:42


Perskaiciau beveik viska Ausra :) Algimantas, idomiai raso, as su dauguma juo parasytu zodziu sutyksiu :) gal necituosiu ... o tik pasiulysiu kitiems pasiskaityti ta nuoroda , dekuj Ausra ;)
Tykejimas, Viltis, Meile, Ismintys
Geros savaites mielieji ;)
 Denisas ~
 2009-02-01 21:19


viskas gerai, jau praėjo :D įdomu būtų, jei kas patiktų iš ten,tai gal pacituotum mėgstamiausius 4 - 5 sakinius :)
 aušra ~
 2009-02-01 10:22


Ausra, nepanikok, viskas tvarkoj ... dekoju uz nuoroda, jei VISA esme slypi ten as butinaj paskaitysiu :) ...
 Denisas ~
 2009-02-01 08:25


su pelės kairiu mygtuku reikia paspausti ant http://www.urantija.lpid=13&id=1002&all=0&sort=atsakymas ir tada reikia s k a i t y t i
 Aušra ~
 2009-01-31 22:08


Tik tai ten kur tu nurodei ? :)
 Denisas ~
 2009-01-31 20:35


meilės esmė čia:
http://www.urantija.lt/?pid=13&id=1002&all=0&sort=atsakymas
 ausra ~
 2009-01-31 19:25


Na ka , Nauji metai, nauji isbandymaj, :)
Linkiu visiems neprarasti atkaklumo, Meiles, siekiant tikslo, ir kad tikslas butu teisingas ir teisingaj siekiamas ... klausykit sirdies savo
Su Meile ir pagarba ... Denisas ;)
 Denisas ~
 2009-01-03 19:49


Didelis ačiū jums mielieji už viską!!!...
 Rasa ~
 2008-12-31 21:25


Meiles visiems artejanciais Naujaisiais Metais, teisingo suvokimo bei budraus atkaklumo siekiant .... Laimes visiems ;)
 Denisas ~
 2008-12-31 17:53


Kaip rasti tą aukso vidurį? Kaip likti susicentruotu ir atsipalaidavusiu? Kaip mylimam žmogui nebuti per daug geram, paskui blogam, kaip nepykti ir nepavydėti? Atrodo mes krypstam, tai į kairę, tai į dešinę - centro nėra. Stebint savo viduje mintis, emocijas mumyse gimsta centras, iš kurio galime stebėti abi puses, nenukrentant į kraštutinumus. Meilėje partneriui, rodos galioja panašus dėsniai. Jei per daug, ar per greit priartėji prie partnerio vidaus, tai taip pat toli ir greitai nutolsti. Kaip kitam žmogui neįkirėti ir leisti jam būti pačiu savimi. Kaip nebūti per daug šaltu, kad neatitolti?

 Povilas ~ salivop@operamail.com
 2008-12-18 20:33


žinios’.Šumerų padavimai - pasakos,užrašytos ant molinių lentelių.Tikriausiai jie irgi buvo apkvailinti ateivių ,jeigu prirašė tokių nesamonių ,kad nefilimai iš Nibirų planetos sukūrė žmones iš beždžionių kraujo , molio ir nefilimo sėklos.Ir jų vienintelė užduotis buvo dirbti šachtininkais aukso kasyklose.Yra daug ‘Naujojo Amžiaus’ klaidinančių pamokslų ir melagingų pranašysčių internete,knygose ir žurnaluose.Daug žmonių jais tiki ,nes ten yra ir dalis tiesos ,beto kontaktuotojai gauna pranešimų iš tamsos dvasių , ir iš ateivių,kuriems vadovauja tos dvasios.Jie nesirodo žmonėms tikru savo pavidalu ir neatskleidžia tikrų savo tikslų ,apsimeta dievais , šventaisiais ir angelais.Ufologinėje literatūroje yra minimi vardai transcendalinių būtybių (energijos būtybių,neturinčių materialaus pavidalo),kurios,įgavusios žmogaus išvaizdą,tampa žmonių ‘mokytojais’ ir netikrais pranašais.Tai besidomintiems ufologija gerai pažystami Melhisedekas,Aštaras, Sen Žermenas ,Setas ir keletas kitų .Aštaras demonologinėje literatūroje vadinamas galingu demonu.Jis yra kosminio laivyno vadas , o jam vadovauja Sananda,save vadinantis kosminiu Kristumi.Jie ruošiasi 2012 m. atskrist į Žeme ir daryt tvarką.Su Setu kontaktuotojai užmezgė ryšį per spiritizmo seansą .Melhisedekas lankosi Žemėj antrą kartą , praėjus po pirmojo apsilankimo keliems tūkstančiams metų.Per tą laiko tarpą, ši energijos būtybė klajojo įvairiose dimensijose, o mūsų visatoje lankėsi Oriono ,Sirijaus, bei Plejadžių žvaigždžių sistemose ir sugrįžo į Žeme gelbėti žūstančios civilizacijos ,pasiskolinusi iš kažkokio buvusio žmogaus ,kurio vardas neminimas , kūną.Kaip transcendalinė būtybė ,neturinti nei savo egzistavimo pradžios , nei pabaigos , Melchisedekas minimas Biblijoje.
 xx ~
 2008-12-18 00:37


Taip, gal tu teisi - reikia rasti viduriuką, ir tikrai idomu, ką dar naujo gyvenimas atneš, o kad atneš - neabejoju...:)
 Dangerutė ~ dangerutek@delfi.lt
 2008-12-09 12:11


taip pastebiu...viskas turi dvi puses, jei teko išgyventi skridimą ant sparnų, tai tenka patirti ir šliaužimą Žeme :) ir gal būt vienas iš mūsų tikslų yra atrasti aukso viduriuką...
Meilės suvokimas keičiasi, kaip keičiasi ir žmogus...dabar aš nežinau kas yra meilė...ta meilė apie kurią galvojau anksčiau - dabar atrodo lyg žaislas vaikui ... žiūrėsim, ką toliau gyvenimas parodys...:)
 Aušra ~
 2008-12-04 19:03


Ar pastebėjote, kad kartais būna, jog tarsi skrendi ant sparnų, o kartais viskas lyg gerai, gyvenimas teka sava vaga, bet nėra polėkio, nėra jausmo...
 Dangerutė ~ dangerutek@delfi.lt
 2008-12-04 14:55


cia kazkaip lig apie Meile. bet Meiles nesijaucia ... (kazkas ne taip) :)
 Denisas ~
 2008-12-03 20:38


Septynios meilės pakopos

1. Gyvuliškas lygmuo. Grubus seksas nesvarbu su kuom
2. Potraukis link patrauklaus partnerio, galimas pavydas
3. Stabili egoistinė meilė su pastoviu partneriu, galimas pavydas
4. Daug jausmų, žavėjimasis partneriu, jo interesų gerbimas, bendras požiūris, dvasiniai interesai, čia yra vietos vaikams kaip asmenybėms be tokio matymo neįmanomas auklėjimas.
5. Dvasingumas vyrauja virš fiziškumo. Bendra kūryba beveik be intymių santykių
6. Meilė per atstumą. Meilės objektas apie tai gali net nežinoti. Daug metų be susitikimo
7. Platoniška meilė, šventumo lygmuo kuriame artumas su moterimi neįmanomas. Tai labai aukštas dvasinis lygmuo, kuris pasiekiamas kai žmogus perėjo visus lygmenis praeituose gyvenimuose ir išmoko mylėti. Tada jis gali apsieiti ir be šeimyninių santykių, tarnauti Dievui ir žmonėms. Šį lygmenį pasiekia tie kurie atidirbo šeimyninę karmą jaunystėje ir priėmė atsižadėjimą pasišvęsdamas tarnystei Dievui.
_________________
http://www.blogas.lt/ahobilam/


 aušra ~
 2008-11-27 23:54


tyra ir grazia daina ...

http://www.youtube.com/watch?v=ShN8UIk5-mw

Meiles visiems zmonems ! pyktiems ar geriems , nesvarbu , svarbu Meile ... kaip vienas is kertiniu VISUMOS pagrindu. ;)
 Denisas ~
 2008-11-27 20:49


Norėčiau šitoj temoj parašyti vieną maldą, skirtą prisišaukti sielai dvynei, 1997 m. duotą Jėzaus, Marijos ir El Morijos. Šią maldą reikia skaityt kasdien ir garsiai:

Velenije na soedinenije s Bliznecovym Plamenem

Vo imia Ja Xrista
I vo imia Ja Esim Prisustsvije Boga,
Vo imia moego Istinogo
Sviatogo Ja Xrista
I Ja Xrista moego Bliznecogo Plameni.
Otec Nebesnyj, Voleju Tvojej
Soedini nas v edinoe celoe vo vsex mirax,
Vo vsex telax, vo vsex voploščenijax,
Vo vsex vremenax:
Prošlom, nastojaščem i buduščem
Vremeni-prostranstve
Po horizontali, po vertikali,
Po vosxodiaščej spirali.
I pozvol
Vo imia našego Edinogo Ja Xrista
Provesti rabotu
Po vostanovleniju našego Edinstva
Po vsem parametram
I v sostojaniji Garmoniji i Edinstva
S Ja esim Prisutsvije Boga,
Provesti neobxodimuju rabotu
vo imia Ja Xrista vsego čelovečestva,
Vo blago planety Zemlia,
Vo blago Vselennoj,
Vo blogo elementalnoj zizni,
Vo blago zizni,
Projavlenoj i neprojavlenoj,
V Garmoniji i Liubvi
S pararlelnymi mirami.
Da sveršitsia Volia Boga!
Da ispolnitsia Ego Božestvennyj plan.
Svetom Liubvi Da ozaritsia naše soznanije.
Vo imia Edinstva
S Ja Esim Prisutsvije Boga.

Isus, Marija, El Morija
 Dangerutė ~ dangerutek@delfi.lt
 2008-11-11 13:01


Aciu Dita :)
 Denisas ~
 2008-11-01 09:23


labas visiems, . ... Aivanhovas kalbejo apie aistra o ne apie Meile ir as sutinku su jo ... Berods tu teisi Ausra del to kad nesusikalbejome, tykiuosi viskas susitvarkis ... ;)
Noriu pamineti kad is dalies Aivanhovas buvo teisus pamates piramide is paprasto ugnies isgavimo, pokonkretizuosiu veikmas (Tykejimas), siluma ( Viltys), sviesa (Meile) taciau i ta piramide turi ieiti zinios (Ismintis) nes zinios surisa i viena veiksma. Daiva mano moyktojas yra mano sirdis i patirtis :) dekuj tau uz tai kad nori padeti ... Gile Meile suvokiu teisingai nes turiu tokius puikius mokytojus ;)
Koks grazus rudeninis rytas:), Linkiu jums visiems puikaus savaitgalio sypsokites saulej, nesuraukslejusiu veidu paziurekit i ja o sirdies akimis ... Hormonijos visiems ;)
 Denisas ~
 2008-11-01 09:22Denisai, tai tau mažutė šio vakaro dovanėlė.
http://forum.lightray.ru/ltopic3132-148293.html#p148293
Gal nesupyks Vaidas,kad įdėjau nuorodą.
Su meile.
 Dita ~
 2008-10-31 22:18


Miela Daiva,
Žinau aš nemažai apie liepsnas dvynes, ir Sendi seminare aš dalyvavau taip pat.Aš neidealizuoju vyro ir moters santykių ir rožinių akinukų niekada nenešiojau, nes nereikėjo.Aš juk aiškiai rašiau, kad myliu tą sielą, o ne vyrą.
Gailiuosi, kad prasiveržė jausmai...
Su meile.
 Dx ~
 2008-10-31 20:50


paskaičiau Aivanhovo nuoradą, ir jei teisingai supratau, tai tu kalbi apie fizinę meilę, o Denisas apie dvasinę, todėl ir nesusikalbat :). Kiek aš supratau Daivai MEILĖ tarp vyro ir moters siejasi su fiziniu pasitenkinimu, (kai duodamas - TIK NETENKI...).

O aš galvojau, kad čia kalbama apie dvasinę meilę (kad ir tarp skirtingų lyčių) kur Aivanhovo išvada, kad meilė - tik bereikalinga "trintis" - čia netinka.
 Aušra ~
 2008-10-31 19:12


Labai gražūs Daivos pasisakymai, Denisai priimk visa tai. Meilę žmonės suvokia labai skirtingai - kaip ir patys yra skirtingi. Pati tikroji Meilė yra Dievas. Jo Meilė yra TIK besąlygiška ir jokia kitokia. Visiems vienoda, Dievui nereikia priežasčių mylėti, jis pats yra Meilė.
 Gilė ~ gile.giliukas@gmail.com
 2008-10-31 18:47


http://viduje.puikiai.lt/sirius2011/?p=1186
Pradžiai paskaityk, ką rašo Aivanhovas. Siūlau apskritai daugiau paskaityti šio nuostabaus Mokytojo knygų: pradės skleisti nauji suvokimai, patirtys ir įžvalgos. Jo knygose daug mokymų apie vyro ir moters santykius, apie tai, kas yra tikra, o kas ne, ir apie tai, kas yra meilė.
Sėkmės
 Daiva ~
 2008-10-31 18:31


Ar gi negali vyro ir moters santykiai peraugti i Meile? Pirma karta susiduriau su tokiu zmogaus supratimu, butu labai idomu suzinoti... ;)
 Denisas ~
 2008-10-31 18:04


Taip , meilė yra svarbi, pati svarbiausia visame Dieviškame pasaulyje. Jei ji yra besąlyginė.
Apie tai kalbu ir tik noriu pabrėžti, kad nereikia idealizuoti to , kas vyksta tarp vyro ir moters. Nors tai dažnai yra įvardijama meile.
P.S. kiekvienas kitame mato tai, kas yra jame pačiame

 Daiva ~
 2008-10-31 09:05


Ausra dekuj uz grazius palinkejimus :)
 Denisas ~
 2008-10-30 19:49


Daiva, nori pasakyti kad Meile nera tikslas o yra tik priemone, ir as su tavim sutyksiu, taciau ja reikia dauginti norint didesniu bendru rezultatu, pasakiki man, kas tikra yra? idomu butu suzinoti kaip tu supranti zmogaus buvima zemeje.
 Denisas ~
 2008-10-30 19:48


Kaip Meile gali buti tuscias burbulas? Gal jeigu tai tuscias burbulas tai jau nemeile? as nebuvau Sendi seminare, pakyleta samone galima igauti ivairiais budais ... paaiskink man prasau, matau tu apsisvietusi, as nesenei atradau savo kelia, padek man suvokti kam tada yra vyras ir yra moteris, kodel ir kam ? is tavo zodziu jauciu isdiduma kazkodel, atsiprasau kad taip atvirai rasau , neturiu ka slepti ... as nieko nerasiau apie siela dvyne, gal kazka sumaisiai netycia. O Meile aplamai bet kokioj israiskoj yra svarbi ir ja reiketu sureiksmint ... Jug Meile yra viena pagrendiniu Hormonijos daliu, ja reikia ugdyti ir dauginti ....
 Denisas ~
 2008-10-30 19:40
Viskas savo laiku...Kol esam čia Žemėje, džiaukimės tuo ką gyvenimas duoda..Patariu kiekvienam klausyti savo širdies, ji geriausiai žino :) Ir viskas tik į gera... Dėkoju gyvenimui už tas ilgesio, vienatvės dienas, nes jos leidžia suprasti kas yra pilnatvė...,leidžia suprasti kitą žmogų, jo ilgesį, savijautą.
 Aušra ~
 2008-10-29 23:05


Ir dar. Kur parašyta, kad žmogus privalo ieškoti vienas kito. Deja, niekur. Remiantis tokia terorija: žmogus tarsi koks gyvuliukas žūt būt turi ką nors susirasti, kad galėtų pasidauginti. 8 dimensijos mokytojai yra androgeniški, t.y. vyras ir moteris viename.
O JIN ir JAN gali rasti pačiame žmoguje, tiek vyre, tiek moteryje: kairė ir dešinė, ida ir pingala.
Aš ne prieš žmonių meilę, bet prie jos idealizaciją ir susitelkimą jos ieškoti. Ieškoti reikia , kas tikra, o visa kita gausime kaip dovaną.
 Daiva ~
 2008-10-29 22:44


Matau, kad nedalyvavote Sendi seminare, todėl net neteisingai įvardijate tai, kas yra siela dvynė. Kiekvienas mūsų jų turi ne vieną ir ne dešimt, o dešimtis ir daugiau. Ir siela dvynė visiškai nėra taip vadinama mūsų antra puselė fiziniame pavidale.
Nereikia čia sureikšminti žmogiškosios "meilės", nes viso labo dažniausiai tai pasirodo tuščias burbulas arba rožiniai akinukai. Bet žmonės nori mylėti ir jaustis mylimi, todėl visus vyrų ir moterų santykius idealizuoja.
Iš pakylėtos sąmonės nebelieka nei vyrų, nei moterų, nes viskas tampa viena ...
Deja žmogiškieji santykiai remiasi didesniu ar mažesniu egoizmu

 Daiva ~
 2008-10-29 22:05


Grazus zodziai ... :)
 Denisas ~
 2008-10-29 19:38


Kaip graziai apie dvieju zmoniu meile apraso Paulo Coelho "ALCHEMIKE", man tai graziausi zodziai:
"..Tai ir yra gryniausioji Pasaulio Kalba, kuriai nereikia jokių aiškinimų, kaip nereikia aiškinimų Pasauliui, kad jis tęstų savo kelionę begalinėje erdvėje. Šią akimirką jaunuolis suvokia tik tiek, kad priešais jį - jo gyvenimo moteris, kuri taip pat turėtų tai suprasti be jokių žodžių. Jis tuo įsitikinęs labiau nei bet kuo pasaulyje, nors jo tėvai ir tėvų tėvai sakydavo, kad prieš tuokiantis reikia meilintis merginai, reikia susižadėti, pažinti vienam kitą ir turėti pinigų. Taip sakantys, be abejo, niekad nesusidūrė su Universaliąja Kalba, nes sykį jon panirusiam nesunku suprasti, kad pasaulyje - nesvarbu, ar vidury dykumos, ar vidury didžiulio miesto - visuomet yra du vienas kito laukiantys žmonės. Ir kai šie du žmonės susitinka, kai susikerta jų žvilgsniai, visa praeities ir ateitis nebeturi jokios reikšmės, lieka tik esamoji akimirka ir neįtikėtinas tikrumas, kad viskas po dangaus skliautu parašyta ta pačia Ranka. Ranka, kuri pagimdė meilę, kuri sukūrė po dvynę sielą kiekvienai šioje žemėje dirbančiai, besiilsinčiai ar savo lobių ieškančiai būtybei. Nes jei taip nebūtų, visos žmonių giminės svajonės būtų beprasmės..." Rasa ~
 2008-10-28 22:22


Labas Daiva, sutinku tai kad Meile yra Meile, taciau zmogus turi ieskoti savo tikra 2 puse, per kuria jis gauna pilnatve taip pat kaip ir antroji puse igija pilnatve per ji (In` ir Jan`) inergijos susilieja i viena jug puikiai zinot japonu zenkla (juodai baltas), ir tada kada tai nutinka , man telieka tik spelioti koks tai jausmas, ir kokia energetika igija tie zmones budami Hormonijoj. Taciau tai ne vieninteles Meiles pasireiskimas jug yra pamineta zmogus jaucia meile gamtaj, vaikams, saulei, draugams ir t.t. poros skiriasi del ivairiu priezaschiu, bet esmine tai kad jie nebuvo vienas kitam skirti, kiek suprantu tai vieninteles sielos turi ieskoti kuri tau skirta. Meile nera kazkoks dalykas, tai vienas is tu pagrindu ant kurio sukurti pasaulei, ir mes, tik del jos mes gyvi, taciau blesta pasaulyje Meile, bet del Josyra kovojama ir bus laimeta kova, as Tykiu ...
 Denisas ~
 2008-10-28 20:58


Daiva, tu ne visai teisi.Jei Meilė būtų tiktai alchemija, ji netruktų ilgai.Manau, kad yra sielos dvynės(ar giminingos sielos).Jų Meilė -nuo pirmo susitikimo iki tol, kol mirtis išskiria.Esu laiminga, kad taip mylėjau ir toliau myliu tą nuostabią sielą, kuri buvo su manimi beveik 30 metų."Aš žinau, kad tu ir aš esame viena ir kad mes abu ieškome tos pačios prasmės...Tai ir yra Meilė..." rašo Neale Donald Walsch knygoje "Jaunimo pokalbiai su Dievu"

 Dx ~
 2008-10-28 19:10


Kai myli, esi toks stiprus, gal todėl man užvis labiausiai patinka meditacija "Myliu tave, Žeme"...
 Dangerutė ~ dangerutek@delfi.lt
 2008-10-28 16:39


Tai Dieviškas jausmas.
Kai jis yra-nieko daugiau nereikia,nes tai Dievas tavyje.Kaip bebūtų liūdna-Žemėje, KOL NEATLIKAI SAVO ĮSIPAREIGOJIMŲ duotų prieš ateinant ČIA-tiesiog per savo egoizmą-nesugebi pilnai jame būti - visi- tiek moterys ,tiek vyrai.
 ADITE ~ dizainedita@gmail.com
 2008-10-28 12:07


Netiesa. Visiška netiesa. Meilė yra meilė ir jai nereikia nei antros pusės, nei trečios, nei ketvirtos. Žemiškoji eilė - tai karminių santykių išrišimas. Jei tu žmogui kažką padarei blogo praeitame gyvenime, o šiame tavo siela prisižadėjo tą žmogų išmokti mylėti, tai kokiu būdu tu sueisi su tuo žmogumi, jei ne per iliuzinių meilės akinukų vaizdą. Jei tai, kč tu rašai būtų tiesa - poros nesiskirtu, nesimuštų ir dar daug ko nedarytų vienas kitam.
Meilės yra mokomasi ir siekiama sąmoningai, t.y renkamasi mylėti besąlygiškai, neišskiriant nieko: ar tai būtų vyras, ar moteris, ar vaikas, ar medis ar paukštis.
Deja, žmonių meilė - viso labo alchemija ir karminių skolų išrišimo būdai, pamokos.
Ir kaip dažnai po "įsimylėjimo" jausmo, nukrenta rožiniai akinukai ir pasirodo, kad mylėjome ne tą žmogų, o patį jausmą.
Taigi..
 Daiva ~
 2008-10-28 11:09