Forumas - Ego – kaip jį suvokiame ir tvarkomės su juo - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Ego – kaip jį suvokiame ir tvarkomės su juo

aprašymas keisis.
 Vaidas ~
 2007-01-17 16:04
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

Gerb.Romai,
Jūs rašot,kad turit įspūdingų nuotraukų seriją .Norėčiau jas pamatyti.Jei galite atsiųskite.
Iš anksto dėkoju.
Alfonija,
El.P.:askaitykla@takas.lt
 Alfonija ~ askaitykla@takas.lt
 2010-12-04 15:10


"AR TIESA ,KAD KAI MIRSTI VEL ISNAUJO GIMSTI MAN YRA 9M" Gerda.
Miršta kūnas ir didžioji proto dalis, siela su nauja patirtimi gimsta vėl. Žmogus gali prisiminti savo praėjusius gyvenimus, tai būtų normalu.
 Povilas ~
 2010-12-04 14:16


AR TIESA ,KAD KAI MIRSTI VEL ISNAUJO GIMSTI MAN YRA 9M
 gerda ~ LinaGerda@ONE.LT
 2010-12-04 12:24


tai mirtis galutine ego zlugimas mirtis dvasios sielos mirtis psio jus visi tai prieisit.
 Jonas ~ esi@info.lt
 2010-07-23 17:17


viskas gerai kai prarandi ego apskritai tampi energija tieiog ,bet as sito nezinau kad ta nenergija taio[p pat gali reiksti ego ,ta prasme aukstesnis ego tarkim taiop,mano manymu ego isnyksta su visais apvalkalais kuriuos uzdeda mum kaip nematomus tuos septynis kada pasieki septinta atkrenta visi kiti tu tambi bekuniskumu ta prasme tu net nebejauti didingos energijos ja jauti budamas penktame plane, o septintas psio baiga buda pasake sviesa uzgesta suprantamai kalba jis? tu tampi neegsistencija tai supraskit tai ego pabaiga.
 Jonas ~ esi@info.lt
 2010-07-23 17:16


O jeigu troksti kitam is sirdies gero... Tai ne Ego? Kaip atskirti ego nuo netikro ego?
 Ieva ~
 2010-06-17 11:38


visa, kas regima šviesoje virs šviesa.

ego pakanka stebėt

ego yra proto tūrinys - emocijos ir mintys

eckhart tolle šios akimirkos jėga viską kuo pukiausiai jums nušvies.
 šviesnešius ~
 2010-04-22 19:26


Kaip susitvarkyti su ego, stengtis daugiau duoti, nei imti...
 Ieva ~ amzinasis.angelas@gmail.com
 2010-03-23 18:59


Kaip suvokiu ego, siekimas sau naudos, kad pasitenkintum...
 Ieva ~ amzinasis.angelas@gmail.com
 2010-03-23 18:58


Kai Ego pradeda trauktis,traukiasi ir atskirtumas.Jo vietą palaipsniui užpildo tapatumo su kitais žmonėmis jausena.Po įvairiausių išorinių formų gausa (vyrai,moterys,jauni,seni,bėgantys,miegantys...),vis labiau pradeda ryškėti jų gilumynė vienovė -visų tapatumas.Kartu su šia jausena ateina ir užuojauta,ji neišvengema,nes vis mažiau lieka skirtumo tarp taves ir manes,tarp mūsų ir jų.

Šią jauseną gali išprovokuoti ir išorinis postūmis.Vieną "priemonę" tokiam postūmiui turiu,tai įspūdingų nuotraukų serija.Sąligiškai jas pavadinau -gyvenimo nuotraukos.Jų poveikis akivaizdus.Persiunčiau jas Juditai -Marijai.Jeigu kas susidomėjot,pareiškit norą užrašydami savo el.p. -persiūsiu.
 Romas ~
 2010-01-16 14:07


Aciu Violetai ir "sava"
 Rimas ~
 2009-12-17 11:23


Dėkui Rimantai už nuorodą.Labai vertinga informacija ir apie EGO,ir apie šviesos bendradarbius.
 Romas ~
 2009-12-17 06:14


Idomu apie ego
http://jeshua.net/ru/
 Rimas ~
 2009-12-13 06:44


Laikas grįžti prie temos -EGO -kaip jį suvokiame ir tvarkomės su juo.Kuo tikėtumėm ar netikėtumėm tenka pripažinti,kad EGO tebelieka dominuojančiu faktorium mūsų gyvenime.O tai didžiausia kliūtis...
PRIČA:
Atėjo pas mokytoją pretendentas į mokinius.Ir jam taip rūpi pasirodyti,kad ir jis "ne iš kelmo spirtas".Na ir pradėjo jis dėstiti savo nuomone,ir vienu klausimu,ir,kitu.Varo nesustodamas,mokytojas net isiterpti negali.Užkaitė šeimininkas virdulį svečiui pavaišinti.Atnešė prie stalo ir pila arbatą į puoduką.Puodukas jau pilnas,bet šeimininkas nesiliauja pilęs.Arbata liejasi per stalą,jau pasipylė ir ant mokinio kelių.Tik tada tas pašoko -"Ką Jūs mokytojau darot?"
O mokytojas ramiausiai klausia -"Ar įmanoma įpilti į sklidiną indą?"Tai atsakymas pretendentui,kad jis į mokinius dar netinkamas...
Dieviška išmintis įvairiausiais pavidalais,iš įvairiausių šaltinių liejasi ant mūsų,kaip musoninis lietus -be perstojo.Bet mes tokie panašūs į skėčius nuo kurių viskas nubėga,tokie esame sklidini savo įsitykinimais,savo ambicijom.
Pas kinus yra patarlė: Didžiausios upės -žemiausiose vietose...
Kaip tapti mažesniu už mažiausią,kaip tapti visiškai dyku?


 Romas ~
 2009-12-12 15:36


Matyt ,Romai ,tiesa parasei....
Bendzamino Kremo (Didzioji Britanija) kuris turi stipru rysi su Maitreja,yra parases nemazai knygu -Maitrejos mokymu .Taigi jo zurnalistai paklause del Urantijos ? Ka jis mano apie tai ?
Jis atsake -kad "Urantijos "knygoje -tiesos tik 20 procentu !
http://www.creme.mk.ua/
 Violeta ~
 2009-12-03 10:52


Teko ir man pabenrauti urantu forume,teko matyti kitu-naujoku ir pazistamu reakcija po pabendravimo su Algimantu ir kai kuriais urantais.Pastebejau,kad visus,tame tarpe ir mane,vienija likes bjaurumo jausmas.Lyg dvasiniam purve butum issivoliojes.Lyg butu i dusia prispjove.Nezinau kaip,bet Algimantas puikiai ta sugeba padaryti.Manau jis paprasiausias uzsiciklines ties urantija egocentrikas,isivaizduojantis esas dvasinis mokytojas.Jis "moko"panaudodamas arogancija ir netolerancija viskam,kas ne jo suidealinta urantija.Ka vien reiskia jo pasisakymas,kad urantu forumas yra toks vienintelis skleidziantis sviesa o jis pats yra pats didziausias zemes sviesulis.Anot Algimanto,visi kas ne skaito urantija yra,zemesnio lygio,gyvulinio proto vergai.Manau,jei ne jo bendravimas su savo isivaizduojamu dievu,seniai jau butu likes vienas.
 Rulis ~
 2009-12-03 10:00


Sveiki! noreciau pasidalinti savo menka patirtimi, bet gal kazkam bus idomu :) mes ieskome skirtumu kitose del to, kad jiems pavydim, pavydas yra pagrindinis visu nuodemiu saltinis, mes norim buti pransesni uz kita, del to pavydim, pagrendinis pavydo pasireiskimas tai kad mes norim patis buti Dievais, ir toks noras stipriai paleido saknis mano sirdyje. Butent tai kad mes ieskome kitose skirtumu, tam kad issaukstinti save pries ta kuriam pavydim. Jei nepavydetume, neieskotume :) Laimingai.
 das ~
 2009-12-03 08:47


Prieš "Lapą" buvo "Laiškas Algimantui",kuriame žymiai delikačiau bandžiau paaiškinti,kodėl 400-500 žmonių susidomėjusių U.K judėjimo pradžioje,vėliau pasitraukė,kodėl tokį milžinišką potencialą turinti knyga,turi salyginai mažą pasekėjų skaičių.
Kalbėjau būtent apie tavo pabrėžemą BENDRUMĄ.Siekent šito bendrumo būtina t o l e r a n c i j a.Be tolerancijos kitokiom religijom,mokymam,kitokiem dvasingėjimo būdam BENDRUMAS -neįmanomas.
Bet šis mano delikatus priekaištas,dėl netolerancijos -Algimantui ir jo fanams (tikrai ne visiems urantams),buvo iš urantų forumo labai mikliai ištrintas.Tai ir pagimdė aštresnę versiją -"lapą".
O kas dėl širdies-pilnai su tavim sutinku.Jeigu būtum skaičiusi pirmą variantą (laišką Algimantui),manau tavo reakcija ir dėl "lapo" būtų kitokia.
Nesam tobuli,žengimui į priekį be atviro pokalbio,be geranoriškos kritikos neapsieisi.Tai ne visada malonu,bet kitokiu atveju laukia degradacija.
 Romas ~
 2009-12-03 05:47


"nušvitimas" yra už 30 cm, t.y. iš proto reikia nusileisti į širdį. to ir palinkėčiau visiems. Romai, bet žinai, negalima kalbėti apie visus urantus apskritai. Tikiu, kad yra ir žmonių, kurie skaitydami UK, ypač ten, kur rašo apie Jėzų - pajaučia Jėzų, užmezga gilesnį ryšį su juo. O tai veda namo. O šiaip tikrai - jei matote, kad kuo toliau tuo labiau jus pastebite skirtumus tarp jūsų ir kitų žmonių, o ne bendrumą, vadinasi kažkas vyksta ne ta kryptimi. Bendrumo ir vienybės jausmas su visais - tai kelio ženklas, kad viskas ok :)
 Aušra ~
 2009-12-02 22:54


mes esame asmenybes sukurtos panasus i Dieva, mes turime ligiai tokias pacias savybes kokias turi Dievas, taciau vienintelis dalykas kuris mus skiria tai kiekybe, Jis yra begalinis Jis yra viso ko pradzia ir pabaiga, Jis yra bet kurios meiles saltinis, Jis gludi musu sirdise Paramatmos pavidalu ir visada yra cia su mumis, kiekvieno zmogaus prigimtis yra tarnyste Dievuj, butent per tarnyste musu ego nusiramina ir pasireiskia tyros asmenybes bruozai. butent tarnysteje Dievuj mes pradidame atkurti artima rysi su juo, taip senei pamirsta, Jis yra taipogi asmenybe, tarnaudami Dievuj mes gausime visko ko mums reikia, o ka zmoguj reikia? ka jis iesko per gyvenimus? ne laimes kartais? amzinos laimes? zmogus taps laimingu atstates vidine svara ir tarnaudamas Dievuj. nes to troksta pats Dievas.
 das ~
 2009-11-23 09:00


Dėl skyrtumų ir panašumo (tarp kurinyjos ir Kurėjo,tarp žmogaus ir Dievo).Akivaizdžius skirtumus tau Rimai,matyt laikinai uždengė tas teiginys,kad žmogus sukurtas pagal Dievo paveikslą...
Čia aiškumo įneš biblijinė alegorija apie mažytį garstyčios grudelį.O kadangi tokio augalo mes nelabai pažystame,galima paimti ąžuolą.Maža gilutė akivaizdžiai skyresi nuo ąžuolo,bet ji turi visą genetinę informaciją,kaip tokiu tapti(išaugti).Žmogaus panašumas į Dievą -potencialus (dar nerealizuotas).
Šios temos,kurioje diskutuojame,pagrindinis tikslas ir yra aptarimas būdų,kelių,kaip žmogiškąjį EGO transformuoti į dieviškąjį AŠ ESU buvimą.Ši trasformacija rytuose vadinama nušvitimu,nubudimu,o vakaruose -atgimimu dvasioje.Tai ilgas,visą žmogiškąją egzistenciją apimantis procesas ir tikslas.Todėl nereikėtų skubėti tai išreikšti dviem sakiniais,tas neįmanoma,apie tai parašyta kalnai knygų ir ne tokių,kaip mes,o jau nušvitusių meistrų.
Bet kadangi žmonių,skaitančių tokias knygas, nėra daug,tai ši tema yra labai svarbi.
Visi įsitraukę į diskusiją (das,Ego,marazmas,Gediminas-atleiskit jei ne visus paminėjau),pateikė kokį nors metodą.Bet tiktai paminėjo.Kokiam nors naujokui stojusiam į pakilimo Kelią,toks superlakoniškas metodo pateikimas nieko nesako.Kodėlgi bet kurio metodo neatskleidus praktikavimo lygmeniui,ne vien teorinem.Teorija ir praktika,kaip dvi kojos -su viena toli nenueisi...
Pabusiu pavizdžiu.Gal pastebėjot,kad šitas Romas apie save ar Rimą kalba ne pirmuoju ar antruoju asmeniu,o -trečiuoju.Tai labai paprastas,bet veiksmingas metodas,kaip "atšokti" nuo netikrojo "aš"(tai yras -ego).Šį metodą plačiai naudojo Amerikos indėnai.Ši paprasta praktika sukuria taip reikalingą distanciją...Nuo viso to,ką rusai vadina "samost".Šis būdas "aš" pastato į vieną gretą su visais "jie"...
 Romas ~
 2009-11-23 08:05


Romai,rasai kurejais ir kurinyja turi priesingas savybes.Mano galva jie yra vienas ir tas pats,nes dievas kuria is saves ir pagal savo ivaizdi ir t.t???
 Rimas ~
 2009-11-21 12:44


Mielas Romai nesistebek,juk as esu dievas,o dievas megsta stebinti ir stebintis :)))
Siek tiek nuo temos- o pavdz,pagal urantijos knygos info. siela nera duota automatiskai,bet zmogus per gimima is dvasios,per itikejima ja-siela "pagimdo".Minties derintojas ir zmogaus materialus protas,sukuria siela kuri,po mirties islieka.Jai nera sielos,logiskai ir islikti nera kam,lieka tik prisiminimas:))Taciau,kaip ir tavo paminetoi kabbaloi,visko prasme yra,per patiryma savo charakterio ir atsakomybes igijimas.

 Rimas ~
 2009-11-21 12:39


Atvirai pasakius, man Rimantas sukėlė labai ambicingo,bet neturinčio ko pasakyti žmogaus įvaizdį.Bet dabar,jau antrą kartą,jis mane maloniai nustebino,teks keisti įvaizdį.
Ištikrųjų nebūna lazdos su vienu galu.Ego turi ir teigemą pusę,Rimas paminėjo charakterį.Šią mintį (kol geležis karšta)rekėtų išplėtoti pilniau,"pačiupinėti"abi EGO puses.Prieš keletą metų domėjausi kabala,dabar tinkama proga,nors kiek pasidalinti su visais.
Kurėjas ir kurinyja yra kaip du poliai,turintys priešingas sąvybes,tai net galima pavaizduoti grafiškai.Tegu taškas viršuje vaizduos Kurėją arba Vienį,o linija apačioje -kurinyją arba Daugį.Sujungus linijos kraštus su tašku,gausime trikampį.Tą patį trikampį,kuriame piešiama Dievo akis,arba pusę Dovido žvaigždės,arba supsprastintą visų pasaulių schemą.Tokia visų pasaulių schema gali būti ir apskritimas su tašku viduryje.
Vienio pagrindinė sąvybė -duoti pasitenkinimą.Tai šaltinis,kuris nepaliaujamai spinduliuoja meilę,gerumą,užuojautą.Šitam meilės srautui būtinas "priėmėjas".Panašiai teigia ir Sai-Baba,sakydamas,kad Dievas padalyjo save,kad turėtų ką mylėti.
Todėl pagrindinė savybė,kurią Kurėjas suteikė kurinyjai yra noras pasitenkinimą gauti.Šį norą pasitenkinti,malonumų troškimą glime stebėti visoje gyvybės grandinėje.O savo epogėjų šis noras pasiekia žmogaus pavidale.
Kol kurinyja užuomazgos stadijoje,ji dar visiškoje vienovėje su Kurėju.Čia viskas skendi begalinės meilės okeane.Vėliau (kurybos procese),leidžentis iš viršaus į apačią per keturias pakopas (chochma,bina,tiferet,malchut),tolstant nuo šaltinio,noras gauti pasitenkinimą stiprėja ir darosi nebe tos subtilus kaip viršutinėse pakopose.O maksimaliu tampa žemiausioje -malchut.Kabalistai teigia,kad visi pasauliai sutelpa į šitas keturias pakopas.O jų šaknis (keter)yra pats šaltinis -noras duoti.
Mūsų pasaulis randasi žemiausioje pakopoje -malchut.Čia visa kurinyja tiek nutolusi nuo kurėjo,kad jis net nebejaučiamas.Todėl noras gauti pasitenkinimą tampa maksimaliu.Tiktai čia galutinai susiformuoja k l i -indas (kūnas priįmantis pasitenkinimą).Tiktai čia,maksimaliai nutolusi nuo šaltinio,kurinyja kristalizuojasi į materiją,gyvybė priįma materialę formą.
Siela esanti viršutinėse pakopose,dar nėra pilnai susiformavusi,apgaupta Tėvo meilės,ji tuo pačiu ir priklausoma,nėra savarankiška.Tiktai atsidurusi visiškoje izolecijoje,pasijutusi vieniša,ji pradeda egzistuoti savistoviai,per daugelį įsikūnijimų,ji darosi vis savarankiškesnė,kol galiausiai tampa savistoviu,atskiru dvasiniu vienetu.Jau vėliau,pakilimo Kelyje tokia savarankiška ir užgrūdinta siela,darysis vis didesne pagalbininke Tėvo kuryboje.
Tokia yra prasmė šitos "ašarų pakalnės",kur viešpatauja egoizmas,atskirtumas ir susvetimėjimas.Viskas turi savo prasmę.
 Romas ~
 2009-11-21 07:21


Ego deka vystosi kosmine drama,kada kurinis atsizada saves ir dievo,kencia ir is naujo atranda kelia namo,grizta i mylincia kosmine seima.Taip idomiau sutikite :))
 Rimas ~
 2009-11-20 13:45


Su ego minusais mazdaug aisku,o kaip su pliusai,kokie jie?Kaip jau rasiau, manau ego suteikia,daugiau pasirinkimu laisves.Laisves pazinti kaip yra,kad ir iliuzioriskai atsiskirus nuo dievo/visumos.Ego nera pati iliuzija,bet asmenybes irankis,kurio deka,kuriama iliuzija.Beja,iliuzija su realiomis pasekmemis.Vat tokia vat "nekalta" iliuzija/burbulas...Drisciau teigti,jog be ego funkciju,zmogus,butu maziau samoningas.Sugebejimas atsizadeti saves,kaip kad ego funkcija,leidzia labiau ir kritiskiau save vertinti,pazinti ir kontrolioti.Be ego turbut charakteri neisugdysi.Visuma be ego turi maziau pasirinkimu laisves negu visuma su ego.Kol kas tiek
 Rimas ~
 2009-11-20 13:37


Visi teisūs,visuose pasisakimuose yra tiesos,daugiau ar mažiau.
- das -kartoti šv.Dievo vardus,vegtr.,sveka gyvensena;
- Ego -priča apie dramblį ir meilė viskam...
- marazmas -galvoti širdim ir bus viskas gerai
- Gediminas -nustoti kovoti su ego(gilu).Visuose pasireiškimuose,geruose ar bloguose matyti Dievą...
- o Rimas,ką siūlo Rimas?Jis nesiūlo ,jis oponuoja.

Klausitis,girdėti pašnekovą,būti ne vien tik "translevimo" režime,bet ir "priėmimo".Be šitos savybės nei meilės,nei dieviškumo srities pasiekti neįmanoma.Pas kinus yra gera patarlė:
-"Didžiausios upės -žemiausiose vietose"
Kuklumas-būti mažesniu už mažiausią -(tai dar viena priemonė),atatinkanti Gedimino išreikštą nuostatą-nekovojant su ego.
Išmintis,meilė,kaip lietus (iš gamtos,per kitus žmones-įvairiausiais būdais),ištisiniu srautu liejasi ant mūsų,bet kaip dažnai esame panašūs į skėčius nuo kurių viskas nubėga...

 Romas ~
 2009-11-20 03:57


Ego - yra savojo as tapatinimas su kunu. Dauguma zmoniu save sutapatina, su tuo, kad jie yra pilieciai tos ar vienos salies, pergyvena del savo kuno daugiau negu to reikalauja gamta, sako as esu vyras as esu moteris, bet tai nereiskia kad visada vyras ar visada moteris, praeis gyvenimas siame kune, ateis gyvenimas kitame kune, budamas vyru siame gyvenime gali gimti moterim kitame, tiesa sakant prisirisimas prie savo kuno gimdo aibe problemu ir didziausia is ju pavydas. sventrasciai teige jug mes pavydejom Dievuj ir todel gyvename zemeje, bet yra galimibe istrukti is sito nuolat besikartojancio gyvybes ir mirties rato. Mes esame sielos, amzinos sielos, mes egzistuosim visada tik cia siuoje materialiuoja visatoje mes esame salygoti sia materija, gimimu ir mirtim, kancia , nes norim buti patis dievais, bet tas dalykas neimanomas ir mes esame cia kad galetumet ta suvokti ir realizuoti. pagrendiniai svetnrasciai nurodo istrukima is sitos kancios. 1)MYLEK DIEVA to troksta pats Dievas nurodidamas tai biblioje, vedose, korane ir t.t. mes tai puikiausiai suprantame, bet nekaip negalima realizuoti, aisku kai kurie zmones negali net to suprasti. ir tam, kad gauti ta MEILE DIEVUJ tereikia vadovautis visada 10 biblijos isakymais. ir pastoviai galvoti apie Dieva, pastoviai Jam tarnauti, tarnauti sventiems zmonem kurie gali nuvesti pas Ji. bet dauguma to nesugeba padaryti, pasirenkdami kelia be Dievo, nuolat isgalvodami tai viena tai kita spekuliative teorija, ir manydami, jug yra pranasesni uz kita ir didziuodamiesi tom
bet tai tik nuveda nuo tikslo, viskas yra vedose, biblijoj nereikia nieko isgalvoti, buvo pakankamai sventu zmoniu kurie nurode kelia pas Dieva mums tereikia eiti jo. Ego - tai prisirisimas prie kuno. Vienintelis prie ko mes galim prisiristi ir turime tai padaryti tai Dievas, prisirisimas prie ko nors, ar kazko kito mus nuveda i sona.
 das ~
 2009-11-18 17:03


Ka tada reiskia tamstos ankstesnis komentaras.Maisotes
 Rimas ~
 2009-11-18 13:00


Tai, kad nuo Dievo mes niekada neatsiskiriame. Atsiskirimas- tai nesuvokimas, kad esi Dievo dalis. Kai mūsų gyvenime mažai meilės, tai mes nematome visame savo gyvenime prasmės. :)
 Gediminas ~
 2009-11-18 12:38


Viena akimirka rasai,viskas yra vienas dievas ir cia pat,apie kazkokias drasias,atsiskirusias nuo dievo sielas,apie evoliucija,kuri tobulam dievui,logiskai mastant, nereikalinga??Painu ponas
 Rimas ~
 2009-11-18 11:28


Taip, esu determinizmo šalininkas. Liuciferis ne iš savęs veikė, paprasčiausia tai evoliucinis momentas, kritimas į materija ir po to pakilimas iš jos. Kaip rašo diktavimuose- mes įsikūnijame dėl savo kauzalinio kūno. Tiktai gyvenime mes galime per išmėginimus patirti ir įvertinti meilę.Kuo didesnis ėgo, tuo didesnių meilės pastangų iš mūsų reikalauja.

Labai teisingai pastebėta , yra tik vienas pasidalijęs Dievas , kuris išsidirbinėja prieš save. Liuciferis ir nupuolė , kad patirtų pamoką. Ben kažkur skaičiau, kad jis dėl to , kad evoliucija visai buvo sustojusi, vienintelis išdriso atsijungti nuo Dievo. Ir išties mūsų gyvenimas iliuzijoje ir yra tam tikra auka . Mes drąsios sielos pasirinkę atsijungimą nuo Dievo, kad išmoktumėme svarbiausias meilės pamokas. Vakar tik skaičiau, kad mūsų vardai bus įrašyti kažkur besikuriančioje naujoje Visatoje, jinai bus sukurta pagal mus, ir galbūt kai kurie iš mūsų įsikūnys ten.
 Gediminas ~
 2009-11-18 10:02


Net jei dievas nebaudzia,nes yra meile,kaip tada liuciferis nupuole?,jeigu jis-liuciferis,neturi savo as,bet tai pats dievas,patapes angelu!Gaunasi,kad dievas,pats save suvare/suklaidino/nupuolino per ego.Kam?Kad mus pamokyti koks pavojingas yra ego,kad nesielgtume taip pat?Bet gi musu nera,yra tik vienas pasidalines dievas kuris issidirbineja pries save??!!:)))
 Rimas ~
 2009-11-18 07:41


Gediminai,turbut busi determinizmo salininkas.Jeigu viska daro dievas,tai kaip Liuciferis galejo pats is saves kazka galvoti/isivaizduoti/veikti?uz ka jis buvo nubaustas?Jeigu visgi,zmogus yra,bent jau pasirinkimuose,nors kiek autonomiska sistema,tai del kontroliuoti ego,man kila analogija su antivirusine programa.1. reikia pazinti virusa-ego.2. savikontrole-live guard.3.kadangi ego irgi tobuleja reikia nuolatiniu update-reikia nuolat prasyti dievo isminties ir pagalbos.4.atpazynus savyje auganti ego reikia moketi ji sumazinti-sistem scaning.
 Rimas ~
 2009-11-18 06:32


Galbūt pati didžiausia Liuciferio klaida ir buvo, kad jis nesuvokė, kad Ego neįmanoma įveikti? Jis galvojo, kad rinkdamasis gera, atlikinėdamas ritualus, mylėdamas visus iš tikro tarnauja Dievui. Bet iš tikrųjų jis tarnavo ne Dievui. Ir ilgainiui jo kova su blogiu virto pačiu maištu prieš Dievą. Liuciferis nesuvokė, kad viską ką jis daro ir kiti , daro ne jis , o Dievas.Ir viskas net patys blogiausi ir baisiausi dalykai veda į gerą. Ego ir yra matyti žmones ir daiktus ir aplinkybes ten kur iš tikrųjų jų nėra. Matyti iš tikrųjų - matyti visur Dievą. Kiekviename pasireiškime-blogame ir gerame .


Ego ir yra pats Dievas. Žmogaus pasirinkimas ir yra Dievo pasirinkimas. Iliuzija, kad žmogus renkasi viską pats. :) Nieko , niekur jis negali apsispręsti, niekur nieko pats negali padaryti.Viską ką jis daro renkasi Dievas. Kaltinti save, tai kaltinti patį Dievą. Ego išnyksta, kai mes nustojame su juo kovoti ir primame taip kaip yra. Atleidžiame sau ir kitiems. Kai pradedame mylėti save su tuo savo ego. Tada ir kitų mums atrodantys, kaip labai egoistiški ir baisūs poelgiai matomi būna iš meilės taško. :)
 Gediminas ~
 2009-11-18 00:51


Protas- tai įrankis. Tai nėra kažkas blogai, kaip jau nori pavaizduoti,kai kurie forumo dalyviai. Tačiau jei protas jus veda ir įsako, o ne širdis, va tai broblema. Mąstykite ne galva , o širdimi ir tikrai tada nebūsite to įrankio vergais. :D
 marazmas ~
 2009-11-17 22:51


Iš tikro nėra kito kelio didinant ego ir prisirišimą , kaip kartojant Dievo vardus, stengiantis nevartoti mėsos , alkogolio , cigarečių , nežaisti azartinių žaidimų, nesileisti į neleistinus lytinius santykius. Labai jau primityviai suvokiamas tas ego, ego gali būti ir jūsų norėjimas gyventi altruizme ir bendradarbiavime.
Protas yra toks dalykas, kuris visur ir visada jums pakiša koja. Jūs bandote suprasti ego remdamiesi savo žmogišku protu, kaip aklieji bando apčiupinėti drablį. Tai jūsų ambicijos jums trukdo įžiūrėti viską kaip iš tikrųjų yra. Ką jūs iškeliate už viską aukščiau? Gyventi pasiaukojančiai ir altruizme? Bet ar galite tą savo siekį paaukoti iš meilės? Juk ne gyvenimas altruizme ir pasiaukojime svarbiausia, o meilė viskam. :)


 EGO ~
 2009-11-17 22:38


siame kalio amziuje nera kito kelio, nera, kito kelio, nera kito kelio, tik kartoti sventus Dievu vardus, kurie pades subalansuoti musu prota, tai ne kazkokia nauja paslaptys, senei zinomas metodas. ir dar 4 principai. 1) nevartoti psihotropiniu medziagu, alkogolis, cigaretes, narkotika ir t.t. 2) nevalgyti mesa, 3) nezaisti azartiniu zaidimu 4) nesileisti i neleistinus lytiniud santykius. vadovaukytis seis nurodimais ir jusu gyvenimas pasiseks.
 das ~
 2009-11-17 21:36


Susidaro įspūdis,kad forumo diskusijas skaito tik patys rašantieji...O kas rašo?Vienus stumia ambicijos,kiti turi iliuzijų,kad skleidžia šviesą,prisideda prie žmonyjos sąmonėjimo.Truputi graudu.Bet nieko čia nepadarysi,belieka viltis,kad lašas po lašo...
Aplamai egoizmas,ta nepajudinama žmogaus "prigimtis",(kaip esame įpratę galvoti),tėra evoliucinis etapas.Kaip kudikystės laikotarpis atskiro žmogaus gyvenime.Laikotarpis,kada daroma į vistiklus.Toks laikotarpis neišvengemas,bet -l a i k i n a s.
Altruizmo-bendradarbevimo sąlygomis gyvena visi labiau pažengę pasauliai,kurie prieš 200.000 metų neprisidėjo prie Liuciferio maišto.Tada 37-ių pasaulių princai, Satanyjos sistemoje,tame tarpe ir musiškis Kaligastija,palaikė sistemos maištininkus,ko rezultate,šie 37 maištaujantys pasauliai automatiškai buvo izoliuoti iš Sistemos ir Žvaigždyno grandinių.Buvo didelis pasimetimas,pakriko visi evoliuciniai procesai,prasidėjo ilgalaikė nebrandžių rasių degradacija...Vėliau tai turėjo lememos įtakos sekančiai misijai -Adominiai,kuri taip pat nepavyko...
Tai pagrindinės priežastys,kodėl mūsų pasaulis yra atsilikęs ir sujauktas.Sujauktas todėl,kad jau atskleidėm atomo paslaptį,pasiekėm kosmosą,bet dar niekaip neįvekiam savojo EGO -ambicijų,pasiputimo.O tai labai ir labai pavojinga.Dangaus herarchija,pakylėti valdovai deda milžin iškas pastangas tam,kad šio pasaulio žmonyja nesusinaikintų.
Todėl ši tėma,kurioje diskutuojame yra labai aktuali.KAIP-GI TVARKYTIS SU SAVUOJU EGO?Nejaugi niekas neturi jokio recepto?
 Romas ~
 2009-11-17 17:34


Abejoju kad dievas dovanas ikainotu ego.Musu AS tai siela,samone,protas,asmenybe,ego.Ar ego simetriskas asmenybei tikrai nezinia.Kalbant apie gyvunus,bites yra lb sudetingas ir issivystes organizmas...In ir Yan?yra ziniu jog in tai zmogus o yan dievo kibirkstis jame ir jas reikia nuolat balansoti
 Rimutis ~
 2009-11-16 21:32


Liko neatsakyta į Rimanto klausimą:
O KAS TAS YRA ASMENYBĖ?
Asmenybė tai pirmojo šaltinio -Tėvo,arba OM,arba ALFA, arba...(turi daug vardų) -dovana.Ji yra paslaptis net labai aukštoms dvasinėms būtybėms,todėl tikėtis išsamaus atsakymo iš kažkokio mirtingojo tvarinio būtų tuščias reikalas.Galiu pasidalinti tik keliais trupinėliais:
-Kaip jau minėjau,asmenybė skirtingai nuo ego -amžina.
-Jie abu (asmenybė ir ego)simetriškai susyję,kaip to paties medalio skirtingos pusės.Jeigu "daugiau " asmenybės,tai daugiau ir pavojaus išbujoti ego-ambicijom,pujkybei (tai pastebėjo ir Rimas).
Gal kas nors galit pakomentuoti,kaip aiškinamas ezoterinis ženklas IN-JAN?Ar jis reiškia ne tą patį?
Ši tarpusavio priklausomybė labai gerai matosi gamtoje.Pvz skruzdelės ar bitės -beasmenės.Biologinis vienetas -visa bičių šeima,o atskira bitė -tik lastelė.Todėl jos neturi jokių problėmų dėl ego-lengvai pasiaukoja bendram labui,gyvena komunizmo "visuomenėj".Stebint sudėtingesnes gyvybės formas-paukščius,gyvūnus situacija keičiasi.Tos pačios rušies individai -skirtingi(harakteriu,asmenybe?)-nežinau,bet tai faktas,nors URANTIJOS KNYGOJE teigema,kad asmenybę turi tik žmonės.Mano asmenė patirtis tokiam teiginiui prieštarauja.Kaip ten bebūtų su asmenybe pas gyvūnus,bet akivaizdus dėsningumas -kuo gyvybė paprastesnė,tuo daugiau vidinio bendrumo tarp atskirų individų.Ar pastebėjot,kaip sinchroniškai daro posukius tuntas žuvų vandenyje arba smulkių paukščių burelis ore?Ir kuo arčiau žmogaus,tuo daugiau atskirtumo...
Ego tai kaina,kurią mokame už asmenybės dovaną.
Gal jau priartėjom prie temos antrosios dalies -kaip-gi su šituo ego tvarkytis.Gal Rimantas turi kokį receptą?

 Romas ~
 2009-11-16 19:41


Romas,taip pat jo paminetas Edgaras Tole,turbut turi omeni ta pati prota,kuris kabbaloi vadinamas gyvuniniu o pas urantus isvis gyvuliniu,dar jis vadinamas materialiu protu,kuris po mirties neislieka.Sis protas kiek man zinoma yra valdomas baimes.Labai tiketina,jog prazutinga ego pagimdo butent protas o priezasciu jam-ego atsirasti musu dualiame pasaulyje apstu.Kita vertus griztant prie Liuciferio,kaip pavyzdzio-kaip zinoma,budamas pats graziausias ir tobulas angelas,jis nupuole i puikybe.Istiesu sunku nepradeti savimi didziotis,kai yra uz ka,kai yra kuom didziuotis.Turbut kol gali suvokti/vertinti save ar savo as,kokybiskai paliginti su kitais,tol ego pavojus kaip damoklo kardas,kabos vis taves,grasindamas nutraukti amzina gyvenima.
 Rimas ~
 2009-11-15 11:27


Taip,Rimantas teisus,Romo apibūdintam ego akivaizdžiai kažko trūksta.Ego tikrai nėra vien tik tapatinimasis su fizine forma.Juk (kaip pastebėjo Rimas)Liuciferis fizinės formos -neturėjo...
Štai ką reiškia bendradarbevimo epocha (žmonyjos ateityje),apie kurią kalbama agni-jogoje.Nepraslys jokia klaidelė.
O čia ne klaidelė,čia...Ar nebus čia "ranka vedančioji",juk galutinem rezultate šitaip net geriau...
Bet sugrįžkim prie EGO.Praleidau PROTĄ...
Kūno-proto terminas gana dažnas ezoterinėje literatūroje,kada kalbama apie netikrąjį "aš",tai yra ego.
Mes tapatinamės ir su kūnu (fizine forma),ir su protu.Su kūnu viskas aišku,o va pavaizduoti tą pražutingą tapatinimasį su protu,kuris ir pagimdo ego,(tokiame siaurame forumo formate),tikrai nebus lengva.Gal pirmiausiai paminėsiu šaltinį kuriame apie tai galima atrasti žymiai plačiau ir detaliau.Tai nuostabi knyga -ŠIOS AKIMIRKOS JĖGA (dvasinio nušvitimo vadovas)
Čia nušvitęs meistras-Edgaras Tole labai įtikinamai išdėlioja,kad mes proto nevaldome -tai jis valdo mus...Taip atsitinka dėl pasąmoningo tapatinimosi su mastymu,su galvojimu.Iš principo,protas yra nuostabus instrumentas,toks pat instrumentas,kaip ir kūnas,bet kol tikrąsis šeimininkas (dvasia)miega,tai šeimininkauti pradeda protas...
Pora citatų -"...Jeigu tiksliau,reikėtų kalbėti ne apie netinkamą proto panaudojimą,nes jūs dažniausiai jo nenaudojate apskritai -tai jis naudojasi jumis.Tai yra liga.Jūs tikite,jog esate savo protas.Tai iliuzija.Jūs patekote savo instrumento valdžion."
kita -"Tai reiškia,kad jūsų protas jumis naudojasi.Jūs pasąmoningai susitapatinate su juo,todėl net nenutuokiate,jog esate jo vergas.Galima sakyti,kad jus pavergė jums nežinant,o jūs pavergėją laikote savimi.Išsilaisvinimas prasideda supratus,jog jūs nesate tas pavergėjas,arba mastytojas.Tai žinodami,galite imti jį stebėti,o kai imate STEBĖTI MASTYTOJĄ,jūs pažadinate aukštesnįjį sąmonės lygmenį.Štai tada pradedate suvokti,kad viršum minčių plyti neaprėpema dvasinė erdvė,o mintys tėra mažytė tos erdvės dalelė.Jūs taip pat suprantate,jog ištikrųjų prasmingi dalykai -grožis,meilė,kūrybiškumas,džiaugsmas,ramybė -trykšta kaip tik iš ten.Jūs imate busti."
Tam kartui gana.Į klausimą-kas yra asmenybė,kiek pajėgsiu irgi -kitą kart.


 Romas ~
 2009-11-15 08:15


Romai o kas tas yra asmenybe?
 Rimas ~
 2009-11-14 19:14


Ego nera tapatinimas tik su fizine forma.Liuciferio pavyzdis tam irodymas.Liuciferis buvo tobulas angelas.Jis mate dieva ir vistiek tapo ego auka.Ir daug kitu angelu.Stai radau apie ego-cia skelbiami dvasiniai mokymai,Jezaus ir kitu pakylusiuju.Nepatingekit perskaityti visa mokyma. http://www.tmarchives.com/bmica%ff/sp=1/transcript_frames.php?tid=5046
 Rimas ~
 2009-11-14 19:08


Išties labai išmintigai pasakyta, kad asmenybė priklauso amžinybei, jei tapatinasi su amžinybe. :)

Ir kiekvienas lapas dirba medžiui, kaip kiekvienas žmogus gyvenimui . Ir jeigu žmogui šiame gyvenime tampa svarbesnis kažklas už meilę, tai ir yra ego. Viskas cikliška: medžiai meta lapus, ir vėl iš naujo pasipuošia pavasarį. Visata gimsta , auga , ateina jei skirtas laikas, kai ji nunyksta, kad iš naujo vėl gimtų. Taip pat žmogus auga ir mokosi mirdamas ir vėl gimdamas iš naujo. Ir jeigu jam tampa svarbesni šie laikini pasaulio dalykai kaip kūnas, materialinis turtas, santykiai , šeima- jis tiesiog kenčia, ir esą nelaimingas, nematydamas visame tame kas vyksta tikrosios prasmės. Ego tam ir duotas, kad vieną dieną suprastumėme, kad mes buvome iliuzijoje ir kančiose, nemakėdami viskame kas vyksta pamatyti ir pajusti tai kas yra svarbiausia- meilė. Ego taip pat naudingas dalykas kaip ir bet kuris kitas. :)
 Gediminas ~
 2009-11-14 09:40


Dėkoju Rimantui ųž oponavimą,galbūt bendrom jėgom "pagimdysim tiesą.Laiku paminėjai Liuciferį.Indėnai,nors ir buvo laukiniai,bet jie sakydavo:"nei vienas medžio lapas nedirba sau,jis dirba visam medžiui"Jeigu gamtoje toksai lapas atsirastu,tai jau būtų vėžinys darinys.Liuciferis,kaip tik tokiu "lapu" ir tapo.
Tu suplaki dvi sąvokas ego ir asmenybės.Jos panašios,bet netapačios.Romas kalba apie ego,o Rimantas apie asmenybę.(vienas apie akėčias,kitas apie vežėčias)
Jie abu,šitie romas ir rimantas,yra tik bangelės okeano paviršiuje.Visa esmė su kuo tapatimamės,su bangele ar su visu okeanu.
Pakylėti valdovai yra tokios pat asmenybės,kaip ir mirtingieji žmonės,bet savo sąmone jie yra -okeanas,o mes tik bangelės.Pvz Maitrėja,Surija-asmenybės,o priedėlis AŠ ESU nurodo šių asmenybių sąmonės būseną -jie yra "okeamas"...
Asmenybė dalykas nepraeinantis,ji priklauso amžinybiai ,jeigu konkreti asmenybė tapatinasi su amžinybe.O ego tėra iliuzorinis tapatinimasis su savo mažyte dalim -fizine forma.
Asmenybė -nemirtinga,o ego tik-burbulas...
 Romas ~
 2009-11-14 06:42


Suvokimas islaisvina,burbulo problema nezinojime kad yra visumos dalys,nuo suvokimo burbulas neisnyksta,jis tik jau nesielgs savanaudiskai.visas blogis tera tik ego isdava del nezinojimo bet ne pats ego.ego yra musu savimi besurupinanti dalis,ego leidzia galvoti apie save kas taip pat svarbu be galvojimo apie kitus.be ego mes tik galvotume apie kitus,musu kaip individu nebutu,butent ego deka gaunam daugiau laisves o per ja patyrima,taciau zinoma ego yra pavojingas.liuciferis jau prisizaide pagal religija del ego butent
 Rimas ~
 2009-11-13 10:58


BURBULAI
Suvokimas išlaisvina.Todėl rytuose apie šią žmogaus "prigimtį" aiškinama burbulų alegorija.Tų pačių burbulų,kurie susidaro vandens paviršiujelyjant lietui.Stambus lašas,krisdamas iš dangaus,akimirkai sudaro oro kraterį,kuris viršuje užsiveria;"pagautam" orui kylant į paviršių,susidaro burbulas.Staiga burbulas pasijaučia atskiru nuo viso ežero,jis turi savo palapinę,o vėjeliui paputus,dar ir juda.Dar akimirka,kita ir burbulas vėl taps ežeru,bet dabar apie ežerą jis nieko nežino,jis yra burbulas...
Tokia "burbulo" sąmonė ne tiktai komiška,bet ir pavojinga.Pavojinga dėl prarasto ryšio su "ežeru".Fragmentas tampa reikšmingesniu už visumą,jaučiasi "pasaulio bamba",o tai -ne t i e s a.Rytuose ši netiesa vadinama ILIUZIJA.
Izoliuotas fragmentas tampa nedraugišku-egoistišku kitų fragmentų ir visumos atžvilgiu.Tai EGO sąmonė -"savi marškiniai..."arba"kiekvieno pirštai..." Juk nereikia turėti įpatingos įžvalgos,kad suprastum,jog daugumas mūsų problemų (asmeninių,visuomeninių,kriminalinių,valstybinių ir net pasaulinių)yra kaip tik iš šitos ego sąmonės.Žmonyja dėl techninio išsivystimo ir dvasinio atsilikimo atsidurė ties riba -arba žmogus įveiks savo egoizmą arba susinaikins.
 Romas ~
 2009-11-13 04:53


Man teko skaityti kad visiskas ego atsikratymas yra iliuzija.To neimanoma.Galima atsikratyti savanaudiskumo,bet ego yra musu visumos dalys,net Jezus turi dieviska ego
 Rimas ~
 2009-11-12 21:49


EGO -didžiausia kliūtis KELYJE.
Dar iš vaikystės dienų pamenam pasakų slybinus -trigalvius,devingalvius.Tik gerokai vėliau susivokiam,kad tos slibino galvos yra ne kas kita kaip -godumas,valdingumas
,pujkybė...O pačio slybino vardas -Egoizmas."Slibinų" yra daug -atskiro žmogaus,grupės žmonių,visos nacijos ar valstybės.Bet svarbiausias yra kiekvieno žmogaus asmeninis.
Ir nėra didesnio tikslo,kaip įveikt savąjį...
 Romas ~
 2009-11-12 17:56


http://www.ashtarcommand.net/
cia yra nuostabus filmukas apie Meile..Indijoj Amma apkabina ir isbuciuoja kiekviena zmogu,taip pat ir raupsuotus ligonius..kurie po to stebuklingai pasveiksta
 Violeta ~
 2008-10-23 08:47


Rasa, Meile - yra sielos skrydzio busena, kada pajautusi savo antraja puse, ir patyrusi didziaja Harmonija vieningumo, kada nuo to balanso pasiekimo pradeda dziaugtis Siela, didindama vibracijas iki Dvasinio pasaulio lygiu. Meile stipriausiai pasireiskia butent per antra puse, kada vyriska ir moteriska meiles energija sueina i viena.
Taciau meile pasireiskia ir kitose gyvenimo pusese, kuryboje, dailininkai mokslininkai kurie buvo ar yra izymus, padare kazkokius atradimus tai butent del to kad jie atradimo metu buvo pasieke tas Dvasinios pasaulio vibracijas ir daugiausiai per Meiles jausma.

Meile yra "Plonas pasaulis" yra to Plono pasaulio Hormonija cia zemeje, yra tai, kas keicia materialu pasauli, yra tai kas keicia zmones, yra tai kas doda Vilty Sielos isgelbimuj, yra tai kas atrakina vertingas paslaptys zmoguje. Del ko "Plonas pasaulis", del to kad Dziaugsmas, Geris, supratingumas ir kiti teigiami jausmai su zenkliuku (+) visa tai kartu vadinama Meile.

Meiles jausmas yra raktas nuo zmogaus Sielos, yra nuostabos ir svajones busena. :)
 Denisas ~
 2008-10-22 18:37


Rasa,
siūlau paskaityti N.Walscho knygą "Jaunimo pokalbiai su Dievu(nelabai seniai pasirodė knygynuose).Gal ten esantis atsakymas į tavo klausimą tau patiks.
Meilė ir šviesa su mumis.
 Dita ~
 2008-10-22 17:45


Aš nežinau kas yra Meilė, bet labai noriu tai sužinoti:)Kad energija, taip, pritariu, nes viskas yra energija.
 Rasa ~
 2008-10-22 11:36


na kaip sitas zodis anksciau buvo zinomas as nzn... greiciausiai jis ir liko toks koks YRA ir issaugojo savo reiksme :) daugiau apie zodzius galite rasti cia

http://www.zadornov.net/3uho/#19062006 :)

O Meile yra energija, pagrendine energija kiek musu zemeje tiek visatoje aplamai. Tiko atsakymas? :)
 Denisas ~
 2008-10-21 21:35


Aciu tau labai Denisai uz idomius paaiskinimus. Man tik idomu butu suzinoti tavo nuomone..kas gi yra Meile? Liubov?kaip sis zodis verciasi gan zinai?
 Rasa ~
 2008-10-21 20:35


Sveiki visi esantis:)
Gile, pagarba tau :)
Turputi noriu perrasyti kelis savo israsus, gal kam nors pades, gal kas nors pokomentuot nores, laukiu visu :) taciau noriu atsiprasyti issanksto kad kai ka rasysiu rusu kalba nes pats labiau rusas negu lietuvis :)
"Razum jest` katergorija myshlenija Material`nogo mira, a chuvstva jest` kategorija myshlenija Tonkogo mira " ...
" Chuvstva opredeliajut budushee, a razum delaet nastojashie" ...
" Garmonija - eto strogaja geometrija prostranstva"
Poslanije Tvorca liudiam ...
Dar keli idomus dalykai pastebeti. Turbut dauguma zino kad rusu kalba labai plati is jos kai kurie zodziai yra turi kitokias savokas negu dabar. Pvz:
Bogatyj (turtingas) - siais laikais sitas zodis reiskia turtingas materialiai aprpintas, taciau senu senoviai sitas zodis turejo kita prasme. tai buvo zodis sudetas is zodzio
Bog (Dievas) ir tyj (poznat` - pazinti) kitaip tariant pazines Dieva.
Bogatyr` (galiunas) anksciau tai buvo Bog (Dievas) tyr` (nesti) nesushij Boga (neshantis Dieva)
Radast` - Ra (Saule) dast` (duoti) , duoti sviesa (saule) :)
Sem`ja (seima) - Sem` (7) ja (As) , septiny as :) zinot pujkiai kad skaicius septiny yra stebuklingas ...


Meile - tai svarbiausias zmogaus instrumentas, kiek cia zemeje tiek dvasiniam pasaulyje... turetume saugoti ir padauginti ji. Linkiu visiems Dziaugsmo Meiles bei Suprantingumo !!!
 Denisas ~
 2008-10-21 20:25


Denisai, skaitai geras knygas, bet nenusimink jei sunku būna kartais suvokti. Jei palygintume daugelio pasiuntinių raštus, pamatytume didžiulį skirtumą. Pradžioje informacija per pasiuntinius buvo pateikiama dozuotai ir ne tiesmukiškai, o įvilkta į įvairius simbolius, o pačios žinios teikiamos tik išrinktiesiems. Kuo toliau – tuo darėsi vis aiškiau – tuo daugiau ir atviriau pateikiami mokymai. Šiandien tai ypač matosi.
" Mes jus mokome, taciau jus neprisiminate" jauciu kad Jie turejo omeni sapnus, jug per sapnus mes keliaujame "tonkije miry" kitose pasaulyse, ne materialiuose . Taip tai tiesa, Bet gali būti dar ir taip, kad žmogus yra žadinamas, bet kol jis pakankamai nesubręsta – tos žinios jo sąmonės nepasiekia. Nereikia nusiminti – nes....atėjus laikui pajunti,.........kad viską jau žinojai, bet niekaip negali prisiminti kaip ir iš kur. Tada dar gali pasireikšti regėjimai, pasakiškų vaizdinių nuotrupos ir t.t. – kiekvienam kitaip.

 Gilė ~
 2008-10-21 17:58


Dekoju tau Gile uz tavo palaikyma bei atsakyma :). Nesenei pradejau skaityti Reriha " 7 tajn kosmosa " labai idomi knyga, taciau sunkoka. kad ja suprasti pilnai reikia tureti norz bazines zinias, kai ka jau suprantu ir ten parasyta buvo, " Mes jus mokome, taciau jus neprisiminate" jauciu kad Jie turejo omeni sapnus, jug per sapnus mes keliaujame "tonkije miry" kitose pasaulyse, ne materialiuose . Ir kosmarai tai nevisada blogai kaip ir pas mus gyvenime, zmones tam kad issivalyti ir priimti Dieviska dovana, daznai suserga ir kencia. Apie sapnus dar turputi...
Buvo toks rasytojas Karlosas Kastaneda, jis sapne buvo pasiekes daug jis ejo mago keliu, man tas kelias nepriimtinas todel nesiriztu imti skaityti jo knigu.
Kristaus Samone. Dabar supratau ka norejai pasakyti, dekuj kad paaiskinai :) tai lig tam tikras lygis kuri zmogus pasieke. tai reiskes kad jo Tykejimas, Viltys, Meile bei Ismintys buvo labai aukstam lygyje kagi mums telieka siekti to pavyzdziu :) Labai greitai viskas pasikeis ir duok Dieve kad pasikeistu daug. :)
Meiles visiems, nes Meile musu Viltys siais laikais ir artejanciais.
bei geros artejancios savaites ;)
 Denisas ~
 2008-10-19 17:13


Nuostabu, labai gražus šitas Tavo pasisakymas. Labai džiaugiuosi. Visada būk toks atviras ir tiesus. Labai gražūs Tavo norai ir ketinimai – labai.
Dėl sapnų. Tai tikrai įdomi tema. Prisipažinsiu, kad iki šiol šiai temai specialiai neskyriau dėmesio, bet ...prisipažinsiu....ir mano sapnai labai stipriai pasikeitė. Manau, (bet tik manau) žmogaus sąmonė tiek būdravimo tiek miego metu išlaiko tas pačias pozicijas. Viskas yra energija – viskas. Sapnai taip pat. Mūsų sapnų turinys priklauso nuo to - kokių energijų esame kupini. Jei kankina košmarai – neapgaudinėkime savęs, kad esame tyri ir išsivalę. Gal būt buvome – bet gyvendami dualiame pasaulyje, sugeriame jo energijas. Žinau, kad bus skeptikų – kodėl neapsisaugote nuo žemų vibracijų energijų jei tokie gudročiai esate? Mano atsakymas būtų toks – tai mano sąmoningas apsisprendimas. Aš priimu energijas ir jas išvalau ( transmutuoju per Violetinę Liepsną ar aštuoniukės srautą). Kitaip sakant atlieku valytojos darbas – ir šitą darbą gerbiu.

„Ką reiškia Kristaus Sąmonė? Yra kiti mokytojai tokie kaip Rama Krishna, arba Buda. Nori pasakyti kad tik per Kristų taip įmanoma? Aš skaitau, kad vieno be kito pažinti neįmanoma, jug turi but balansas ir harmonija.“.
Visiškai teisingai. Kristaus Sąmonę kitų religijų paplitimo vietovėse dar vadina Budos Sąmone. Dievas yra Dvasia. Apie Dievą Tėvą-Motiną jau kalbėjom, o Dievas Sūnus yra Didysis Kūrėjas kaip Dvasia ir Sąmonė, viską sukūręs iš Savęs kaip savo pratęsimą. Bet Jo kūriniai nėra sukurti kaip baigtiniai – jie patys turi augti ir tobulėti, jie sukurti iš Sūnaus dvasios ir sąmonės – vadinamos Visuotine Kristaus Sąmone. Kosminė Kristaus Sąmonė yra Dievas Sūnus. Kiekviename iš mūsų yra Dievo Tėvo dalelė – AŠ ESU BUVIMAS ir šalia kiekvieno yra Sūnaus dalelė AŠ KRISTUS (Visuotinio Kristaus individualizacija). Per šias daleles mes galime tiesiogiai bendrauti su Dievu, ir jokia šio pasaulia jėga negali užtrenkti šito bendravimo durų. Vienintelis būdas atskirti žmogų nuo Dievo, priversti jį užmiršti savo prigimtį ir galias, buvo pakeisti jo ąmonę – suardyti Dievo-Motinos (Dvasios ir Materijos) suvokimo harmoniją. Kai išnyko balansas – tada visa kita iškreipti jau buvo nebetaip sunku.
Būtent Kristaus Sąmonė ( kokią turėjo Jėzus) sujungia Mateiją ir Dvasią į vieną neatskiriamą visumą. Kai pasieksime Kristaus Sąmonę ir patys save suvoksime kaip Dvasines Esybes – Dievo bendrakūrėjus, gyvenančius Jo Materialiame kūne.

 Gilė ~
 2008-10-19 09:47


Labas Gile, noriu pazinti viska, noriu tai padaryti Dievo pagalba, pripazindamas (Tykedamas), ramstidamas (Viltys), myledamas ( Meile), zinodamas (Ismintys). ieskau artumo su Dievu, noriu issaugot ir padaugint tai sitame gyvenime ir kitose ... ir pastoroju metu ateina keisti sapnai, vat man idomu ka galetum pasakyti aplamai tu apie sapnus. As pats keiciuosi ir gan smarkiai, kitaip reaguoju i situacijas.
Manyciau reiketu pasidaryt tema forume apie "sapnus" jug sapnai tai yra svarbu ir labai svarbu. Jug 30 % gyvenimo mes miegame... :)
Materija ir dvasia Dievuje beabejo neatskiriami, mumyse yra Dievas taip pat kaip ir mes esame Dievuje ir kartu viskas yra viename. jeigu gali paaiskink ka reiskia Kristaus Samone? Yra kiti mokytojai tokie kaip Rama Krishna, arba Buda. Nori pasakyti kad tik per Kristu taip imanoma? As skaitau kad vieno be kito pazinti neimanoma, jug turi but balansas ir garmonija...
dekuj uz demesi visiems ;)
Tykejimo, Vilties, Meiles, Isminties.;)
 Denisas ~
 2008-10-18 19:54


Denisai, parašyk savais žodžiais ką nori pažinti? kokiais aspektais? Žodžiai materialumas kaip ir dvasiškumas nusako savybes – kieno? Pažinimas yra procesas. Ar pažinimui reikalingi instrumentai?
Kas yra dvasia ir materija pasakiau. Gal mąstai apie tai, kad materija ir dvasia Dievuje – neatskiriami? Ir kad pažinsime Jį tik per Kristaus Sąmonę (Sūnų)? Ir, kad vieno be kito pažinti neįmanoma?

 Gilė ~
 2008-10-17 23:53


Pilnu 100% sutinku su tavo informacija.
tai gali buti materialumas dvasiskumo pazinimo instrumentas?
:)
 Denisas ~
 2008-10-16 18:05


Nuvažiavom į lankas.
Dievas yra pasakęs“Aš ESU Alfa ir Omega“ ( pradžia ir pabaiga, Dieviškojo Tėvo–Motinos vientisumas arba vyriškasis ir moteriškasis aspektai. Alfa-Tėvas-Dieviškasis Pradas, Omega-Motina-Materija).
Todėl Materijos negalime laikyti tik pažinimo instrumentu. Alfa ir Omega, dvasia ir materija – viskas yra Dievas (neatsiejama vienas nuo kito) ir kai tai suvokiama (kad absoliučiai viskas yra Dievo pasireiškimas) – mes augame pažinime, o kai pasiekiama Kristaus sąmonė Dieviškoji Realybė tampa sava, tada jau galima ištarti – Tėvas yra manyje ir AŠ ESU Jame, tada jau tampama bendrakūrėjais, tada galima materializuoti, vaikščioti vandenimis, vienu kepaliuku ir dviem žuvim pamaitinti minias, išvaryti netyrasias dvasias, gydyti, prikelti iš mirusių. Tai įmanoma kai kam ir šiomis dienomis. Jei gali kiti – gali to pasiekti visi.
Nenužeminkim materijos, bet ir neatskirkim nuo dvasios – taip suardysime Dieviškąją harmoniją. Jau buvo bandymų visą kūriniją paaiškinti tik materija – ir ką tai davė? Yra religijų, kurios neigia Dieviškąjį Moteriškąjį aspektą – ir ką tai davė? Atsiskyrimą nuo Dieviškosios Realybės? Dėl tokios Tėvo-Motinos aspektų atskyrimo ar ignoravimo žmonija atitolo nuo savo Kūrėjo ir negali nieko, ką galėjo ir akivaizdžiai demonstravo Jėzus prieš net 2.000 metų.

 Gilė ~
 2008-10-15 21:35


Istina i pravda, razlichija imejut? :)
 Denisas ~
 2008-10-15 19:52


"Vsio, što suščestvujet - to Istina..." ("Viskas, kas egzistuoja yra Istina (Tikroji Tiesa, Tikrovė, tiesiog tai, kas tikra...:)"
 Dangerutė ~ dangerutek@delfi.lt
 2008-10-15 13:20


visas materialumas yra pazinimo instrumentai :)

Tykejimas, Viltys, Meile, Ismintys !
Visiems...;)
 Denisas ~
 2008-10-14 19:50


visas materialumas yra pazinimo instrumentai :)

Tykejimas, Viltys, Meile, Ismintys !
Visiems...;)
 Denisas ~
 2008-10-14 19:40


Laikas (vakar, šiandien, rytoj) atsiskyrimo iliuzija todėl, kad Dieviškojoje Realybėje yra tik Amžinas DABAR.
 Gilė ~
 2008-10-14 08:49


Atsiprasau, matyt netinkamai supratau :) laikas yra matuoklis, ta juosta ant kurios uzsiraso zmogaus gyvenimas, iliuzija hmmm, gal galima ir taip pasakyt viskas aplinkuj kas apciuopima- materialu yra iliuzija, nes kas gimsta tas mirsta ir neverta tam paskirt gyvenimo, tai buvo zinoma pries 2500 Budos mokymu. taip pat ir prie laiko negalima prisiristi, negalima gyventi praeitim arba ateitim, turi dziaugtis sia akimirka, sia dalelite sekundes, net Jezus sake " nesirupinkite ritojum, nes jau pasirupinta uz jus".
Linkiu atrasti tam kas neatrado dar Tykejima , Vilty, Meile, ir Isminty.
Su Dievu! ;)
 Denisas ~
 2008-10-13 20:04


Denisai, aš tikrai nevisai supratau ką norėjai pasakyti – tiesiog nesupratau konteksto. Žinau ką šiuo metu skaitai – ir – sprendžiant iš klausimo, esi tikras ieškotojas. Jei žodžių trūkumas trukdo teisingai išsireikšti, man atrodo, kad niekas neįsižeis jei parašytum rusiškai.
Dėl laiko, o savaime ir dėl erdvės. Tai – iliuzija. Viskas yra Dievas – srauni, veržli Dievo Realybės, Šventosios Dvasios tėkmė, kur visi Dievo tvariniai juda ir auga kartu, vystosi ir tobulėja. Tie, kas save atskyrė nuo Dievo, turėjo save patalpinti „kažkur“ – kad atsiskirtų nuo Dievo. Kodėl iliuzija? – o kaip galima rasti vietą kur nėra Dievo? – jei absoliučiai viskas yra Dievas ir visa sutverta yra būtent Jo? Kaip gi dar galima tai pavadinti? – nebent saviapgaule. Laikas, o taip tap ir erdvė mums nurodo nebent tik tai – kiek mes atsiliekame nuo savo tikrosios vietos Gyvenimo Upės tėkmėje. Nežinau – ar aiškiai parašiau.

 Gilė ~ gile.giliukas@gmail.com
 2008-10-12 10:21


Labas Gile ;) mes viena kita ne taip supratome, tu apie viena as apie kita, :))) o ka jus manote apie laika? kas tai yra? ir kaip su juo elgtis? :)
 Denisas ~
 2008-10-12 08:36


labas Gile ir kiti. Pritariu minties apibudinima ir skaitau tai kad vienas is pagrendiniu dalyku yra ismokti kontroliuoti jas.
O jeigu tie senukai bijodami kad neisilauztu pradeda labiau prisiziureti savo namuka irengia signalizacija ir t.t. ir isilauzimo i ju namuka metu sugauna nusikaltelius, turtas liko apsaugotas taciau senukai nesuprato zenklo, nesuprato kad kazka dare negerai kad taip buvo, jie verciau pagalvos gerai viskas baigesi ir musu materialus turtas vietoje liko. O jeigu jie turedami ta pati baimes jausma, nesisaugotu ir ateitu apiplesti ju, viska isnestu, ir gale jie pamate tai suprastu zenkla, ir pagalvotu Dievas mus nubaude , reikia keistis ir atras is naujo Tykejima Vilti Meile bei Isminty

As norejau pasakyti kad kartais tai kas atsitinka blogai priveda prie gero reike suprasti zenklus ir padeti, o tam kad tai padaryti reikia TYKET, VILTIS, MYLET o visa kita dasedes priklausomo nuo to kokio lygio bus Tykejimas Viltis ir Meile.

Gal nebutinai, visada mes pastebime neigiamas energijas tik tuomet kai patys jas turime, tokiu pasakimu reiskes mes negalime nieko mokinti ir padeti?
Meiles jums visiems... ;)
Tykejimas, Viltys, Meile, Ismintys!
 Denisas ~
 2008-10-07 19:32


Sveika, Gile, be abejo pritariu ką pateikei savo pavyzdyje. Ir pakartosiu išverčiant iš anglų k., kad reiktų ateityje ne labai ko tikėtis, ar nesitikėti nieko. Apskritai ne tiek dėmesio kreipti į aplinką kažkuria prasme, ir ko nors iš jos tikėtis. Daug svarbiau kiekvieną akimirką būti savimi - tikruoju savimi. Ir tuo pačiu pasirinkti ką mes vertiname, kokios yra mūsų vertybės.

Šiuo atveju senukai turi kreipti dėmesį ne į aplinką, ir joje įkalinti save - bet kreipti dėmesį į save, kokie jie YRA ir NORI BŪTI. Aplinka panaši į veidrodį, pirmiau keiskimės patys - pasikeis ir aplinka. Pabandykite praktiškai, atsistokite prieš veidrodį, ir rungtyniaukite kas pirmas nusišypsos jūs ar atvaizdas veidrodyje. Taip ir čia.

Taip pat, vėliau kreipti savo mintis į tai kas yra pageidaujama, kas vertinama - ką vertinate apie tai galvojate tai stiprinate mintimis, energija, laiku kurį skiriate. O dabar pagalvokime jei žmogus visą savo dėmesį skiria į vargus ir problemas, o ne į jų sprendimus ar išeitis? Kolkas tiek. Myliu. Sudie.
 Vaidas ~
 2008-10-07 16:28


Iš dalies tai taip. Bet šio palyginimo komentaru norėta pasakyti ir daugiau. Pasikartosiu: viskas sudaryta iš skirtingų energijų (skiriasi vibracijos), panašios energijos viena kitą traukia. Mūsų mintys ir jausmai taip pat yra energija. Kai žmogus piktas, nusiminęs, kai jam skauda, yra įžeistas ir dar labai pavargęs – jam viskas atrodo niūriai. Bėda yra ta, kad nieko neįtardami žmonės kartais prisišaukia bėdas. Pavyzdžiui – sodyboje gyvena vieniši senukai. Iš informacijos priemonių jie žino apie nusikalstamumą, aplinkui irgi daug įvairaus plauko žmonių ir pradeda bijoti, kasdien vis mąsto kaip čia būtų jei apsilankytų plėšikai, baimės jausmai stiprėja, apie tai mąsto vis dažniau. Bet tų senukų jausmai ir mintys taigi ir yra energija – ir...ji niekur neišnyksta. Ta neigiama energija sklinda....iš prisišaukia panašią. Ar susimąstame, kad daugelį bėdų patys prisišaukiame? Žmonės seniai pastebėjo, kad bėdos po vieną nevaikšto – taip neigiamos energijos vieną kitą pritraukia.
O dėl rąsto išridenimo iš savo akies, tai – tas pačias neigiamas energijas pastebime kituose ( kartais net mikroskopines) tik tuomet kai patys jas turime savyje. Štai kodėl Jėzus pasakė „krislas brolio akyje – tu jį matai ir gėdini, o rąsto savo akyje nepastebi – atsipeikėk ir pirma pats išsivalyk“. Nežinau ar aikiai pasakiau.

 Gilė ~
 2008-10-07 11:11


Labas Gile ir kiti forumo dalyviai. Turbut tai galima suprasti taip ,del Jezaus pasakymo, nemokink kitu to, ko pats dar neismokai, nes nezinaj ar tiesa tai ar ne, nes nepatirei to. Ir jei nezinai, kaip gali sakyt? Bet ismokes, zinai ir gali...
Meiles jums visiems
ir dziaugsmo artejancia savaite ;)
 Denisas ~
 2008-10-05 21:12


Akivaizdu, kad kartais nesusikalbame.ir net tuos pačius žodius kartais suprantame skirtingai.. Suprantama, esame skirtingi, skirtingos patirtys,gabumai, pomėgiai, vibracijos. Todėl kai dėstome mintis pasistenkime jas pateikti platesniame kontekste, kaip galime aiškiau.

Pateikiu pavyzdį. Jėzus yra pasakęs „nebūk veidmainis, neieškok krislo brolio akyje, pirmiau rąstą iš savosios išridenk“. Dažniausiai šitas pasakymas suprantamas kaip patarimas nekritikuoti kitų ir pažvelgti į save. Šiandien šį palyginią Jėzus komentuoja plačiau, kadangi per 2000 metų žmonių sąmonė pakito ir tikisi būti suprastas pilniau.

Žmogus kitame žmoguje mato trūkumą ir jį kritikuoja. Kodėl jis mato tą trūkumą kitame? Atsakydamas Jėzus grižta prie kūrinijos sandaros: viskas yra energija, ji gali būti labai skirtinga, skirtingų vibracijų. Panašios energijos viena kitą traukia. Žmogus gi yra sutvertas pagal Dievo atvaizdą – kaip bendrakūrėjas. Todėl žmogus negali nekurti – tik klausimas kaip ir ką jis kuria? Jei jo vibracijos žemos – pritraukia panašias – ir aplink mato ką? – ką jis tada kuria? O tai ką jis savo mintimis, jausmais siunčia visatai – ką ji atspindi? Ar suvokiame, kad gyvendami dualistiniame pasaulyje retai kada susimąstome apie savo minčių poveikį ir, savaime suprantama, dėl to nejaučiame atsakomybės. Kritikuojantis žmogus šventai įsitikinęs savo teisumu – kiti klysta ir aplinka kalta.
Tikrovėje žmogus savo vibracijomis pritraukia panašias – todėl ir regi jas kituose, kartais sutirštintai.

Štai taip šiandien Jėzus prašo suvokti palyginimą. Iš tokio aiškinimo galime suvokti kaip svarbu mums palaikyti savo visų kūnų švarą, nuolat save stebėti ir valytis. Kitaip yra su netyromis dvasiomis – būtent dėl to jos ir stengiasi nors šiek tiek užteršti kiekvieną žmogų, kad per ego pramintą takelį pats pritrauktų daugiau žemų vibracijų..

Prieš kritikuojant verta susimąstyti. Ta proga prisimenu gandus apie Elizabeth Kler Prophet, jos paklydimus ir karmą. Jėzus gi teigia, kad jei Žemės planetoje būtų 10.000 tokių Elizabeth – jau seniai Aukso Amžius būtų realybė. Dievas Meru –viešai kreipiasi į artimiausius Elizabeth mokius ir prašo paskubėti dvasiniame kelyje. Nes...Guru Ma (taip vadinama Elizabeth) savo laisva valia sustabdė pakylėjimą, kad tai galėtų atlikti kartu su savo artimiausiais mokiniais. Materija nėra patvari ir Guru Ma ilgai laukti negali.

O kodėl mums nepamąsčius apie tai kiek daug ji nuveikė? Kodėl neįvertinus to fakto, kad absoliuti tos organizacijos narių dauguma – puolusieji? Ar lengva su tokiais? Ir kad tokie - pagal savo vibracijas ėmėsi formuoti grupinę sąmonę pagal puolusiųjų valdymo modelius ir struktūras? Tokia yra tikroji priežastis kodėl Valdovai nustojo remti tą organizaciją, niekas Elizabeth nekaltina ir nekalba apie jos karmą – priešingai ji užsitarnavo pakylėjimą.

Aš linkiu sau ir visiems – prieš kritiką visada susimąstyti, susimąstyti apie savo pačių minčių ir jausmų higieną, apie tai ką kuriame.

 Gilė ~
 2008-10-05 15:26


mano supratimu ego yra nenaturalumas. tai ir baimės, ir nedrąsa, ir kuklumas, ir per didelė savigarba. Tai visa kas skiria tave nuo kitu: kai tu jautiesi geresnis ar prastesnis už kitus- tai irgi ego. Ego mums buna ypač svarbus kol mes suaugame, mat jis pasitarnauja kaip apsauga, skatina augti.tačiau kai suaugame per didelis ego mums truko jaustis laisvai, naturliai...
 tavo draugas :) ~
 2008-09-01 20:51


Kas tas ego? Kas ? Nesuprantu
 Ieva ~
 2008-09-01 18:41


Rajana, didelis aciu uz nuostabius laiskus. O Kasinsko parodoje buvau, labai ispudingos nuotraukos is jo keliones po sventaja Zeme. Tokiu foto kitur ir nerasi..Beje, paroda vyks pora savaiciu.
 rasa ~
 2008-03-06 21:41


Ačiū Rajana, Ačiū Violeta
 Jolanta ~
 2008-03-06 09:39


Zodis EGO lotyniskai AS.
Ego turi kiekvienas, tai neatskiriama musu dalis, tik nelygu kokio dydzio. Blogiausia , kad daugeli sis asmeninis Ego iskelia auksciau kitu, atsiranda formuluote "viskas turi buti taip, kaip as noriu". Jei taip butu mes "nebeaugtume", zutume.
Visai naturalu, kad trokstame buti laimingi, bet jei asmenine savo laime uzrasome pirmu numeriu, mums pavyksta tapti tik nelaimingais.
Tik atsisake save SUREIKSMINTI , galime rasti tai, ko tikrai norime- proto ramybe, ilgalaikius santykius, meile..
Viespats yra kiekviename is musu ir kai mylime aplinkinius zmones, mylime ir JI. Kaip daug zmoniu ta meile sau pavercia paprasciausiu ego isdidinimu.
Eidamas Meiles link ismok atleisti, kitaip eisi "niekur", o gal net "atgal".Atleisdamas pradesi gyvenima is naujo.Atleisdamas tiems, kurie tave izeide, nuskriaude atleisi sau uz savas praeities klaidas bei ydas. Jei tikrai nori dieviskai tobuleti, turi ismokti valdyti simpatijas ir antipatijas, kurias tironiskai valdo musu refleksai, ir ismokti bendrauti su tais, kuriu nemegsti. Lengva pasakyti, sunku padaryti, juk musu iprociai lipnus kaip klijai ant pleistro,kai juos plesi- skauda...
Siekianti dvasiniu tikslu zmogus turi plaukti aukstyn upe, pries iprociu srove, pries patogumu bei familiarumo srove...
Ir nieks nezadejo, kad eiti dvasiniu keliu yra lengva- juk tas, kuris nusprende eit siuo keliu -plaukia pries srove...
Vienam, uzsidarius daryti tai begalo sunku, todel reikalingi bendrazygiai, bendraminciai, tuomet nasta pasidalijama, taciau, ne permetama ant kito peciu...pasidalinus nasta palengveja, dziaugsmu irgi reikia dalintis, tuomet jo atsiranda daugiau...
Dvasiniu mokymu gelmese nera ribu todel reikia paimt tiek kiek gali panest- negobsauk...
Skaityk mistine literatura, taciau suvok!!! to skaitymo tiksla. Jei tas skaitymas vardant skaitymo ir zinojimo, o ne del keitimosi-darbo su savim- vystymosi, is to jokios naudos. Skaitymas negali atstoti patirties, negali judeti i prieki dvasiniu keliu, jei netaikai gautu ziniu kasdieniniame gyvenime to ko jie moko.
Reikia laiko suvokti atrastas tiesas- negobsauk, neskubek. Kur kas geriau perskaityt tik keleta knygu ir paversti jas savomis, negu perskaityti daug bet pavirsutiniskai.
SIEK NE INFORMACIJOS o SUPRATIMO ir IKVEPIMO...
Dvasiniame kelyje, nera galutines ribos- ji begaline, kaip Visata (is didziosios raides)- na, o jei kuri momenta pasijuntame "visaziniu" vadinasi zemelapius palaikeme pacia ZEME....
Atsipalaidavimui noriu cituot mano brangaus Mokytojo zodzius;"viskas ka darome turi dvi priezastis, kad butu linksmiau arba, kad ko nors ismoktume."
Nesigavo trumpai , visumoje, tai pastraipas galima butu "ismetyti" i kitas temas...
Su Meile ir Dekingumu
Sirdies Sviesoje
p.s. nuosirdziai siulau galincius paziuret V. KASINSKO paveikslus , man jis nuostabus, nors pazystu jo ankstesnius darbus...
 Rajana ~
 2008-03-03 21:54


Svami Rama"Gyvenimas su Himalaju Mokytojais"
"Kai tik leidziame suveseti egoizmui ,puolame zemyn.
Karta mokytojas Babadzi tare:
"-Stenkis is visu jegu.Ka bedarytum ,taciau jei maitinsi savo ego,jei elgsiesi savanaudiskai ,tau nepasiseks.Kai tik noresi pasiaukoti kitiems zmonems,kai busi pasirenges juos myleti ,uz saves pajusi galinga jega ,ir tau visada seksis.
Savanaudis zmogus visada galvoja ir kalba apie save.Egoizmas daro ji menka ir apgailetina.Trumpiausias kelias i nusvitima yra apkarpyti savo ego ir atsiduoti Auksciausiajam.Egoizmo iliuzijos liuna padeda iveikti isminciu draugija-satsanga.Taip pat nuolatos turi laikyti sutelkes demesi i savo vidu ir praktikuoti nesavanaudiskuma.Neisvalytas ego-didziausia asmenines pazangos kliutis.O apvalytas ego yra tarsi irankis ,kuris padeda atskirti tikraji "as" nuo "ne as" Egoizmo uztemdyta samone nesiplecia.Visi tie ,kurie tenkina ego uzgaidas ,susikuria sau galybe kanciu.Ir atvirksciai:tie,kurie nuolat samoningai isgyvena bendruma su visais zmonemis,yra bebaimiai,laimingi ir dziaugiasi kiekviena gyvenimo akimirka .Jie -tikrieji zmonijos geradariai."
 Violeta ~ Kaunas
 2008-01-03 18:59


Taip Audriau, aš irgi dažnai apie tai pagalvoju ir panašiai mąstau. Man taip norisi, kad visi pasiuntiniai jaustųsi kaip patys artimiausi pasaulyje broliai, kaip dvyniai ar panašiai. Kap nekartą Valdovai minėje Žemėje situacija tokia permaininga ir nenuspėjama, taip ir su pasiuntiniais. Bet paskutiniu metu kažkaip jokio nepasitikėjimo nebejuntu. Suklysti asitaiko visiems – pasiuntinys irgi žmogus ir jam, manau , labai ir net labai nelengva ir atsakomybė. Jie visi yra didžiai nusipelnę žmonijai ir ne mums juos kritikuoti – nes mums dar labai toli iki jų. Manau mes galėtumevisi kiekvienas kokias tik praktikas benaudojame linkėti vienybės pasiuntiniams ir visiems žmonėms. Dėl kovos ir Archangelo Mykolo rožinio – tai kvietimas pagalbon, kad Archangelas Mykolas kaip labai galinga dvasia veiktų savomis priemonėmis. Ir tos priemonės veikia visai kitaip nei mes įsivaizduojam. Jau kažkur esu rašiusi, kad labai džiaugiuosi ta nepaprastai efektyvia Archangelo Mukolo veikla, nes aš pati retkarčiais pasinaudoju Jo paslaugomis ir prašau apvalyti „pakelti savo Melsvos Liepsnos kardą ( Dievo valios Liepsnos) virš manęs ir apvalyti mano sąmonę ir keturis žemutinius kūnus“. Tai nuostabus patyrimas ir atgaiva – tais atvejais kai nėra net penkiolikos min. apsivalyvui. Rekomenduoju visiems. Todėl visai nemanau, kad čia kalbama apie žmogišką kovą. O apie 33 dienų budėjimo su Archangelo Mylolo rožiniu patyrimus galima labai daug kalbėti. Yspūdinga.
 Gilė ~ gile.giliukas@gmail.com
 2007-04-18 18:11


Matau Gilė dažnai mini svetainę www.askrealjesus.com/.
Senokai žinau šią svetainę. Taip, čia diktuoja tie patys Valdovai: Jėzus, Marija, Arkangelas Mykolas. Skaičiau Jėzaus laiškus, labai jaudinantys ir užvedantys. Paskaičius norisi kažką gero nuveikti kitų labui, jaučiama energija, ko deja nepaskysiu apie Urantijos Knygą. Ne visą ją perskaičiau, bet tokio poveikio, kaip skaitant Siriaus svetainėje esančius diktavimus ir Kim ir Lorein Maikls svetainėje www.askrealjesus.com/, Urantijoje nejutau. Ką norėjau pastebėti. Laiškų kokybė priklauso ne tik nuo to, kas juos perduoda, bet ir nuo to per kokį pasiuntinį jie perduodami, t. y. nuo pasiuntinio "švarumo". Priminsiu istoriją. Iš pradžių Valdovai pasakė Lorein, kad ji perspėtų Tatjaną Mikušiną, kad per ją Valdovai duos diktavimus. Lorein perspėjo. Tatjana pradėjo gauti diktavimus, kuriuos talpindavo savo svetainėje ir tuo pačiu išsiųsdavo Lorein, kad ji patalpintų savo svetainėje. Taip iš pradžių ir buvo, bet vėliau Lorein pareiškė, kad Tatjana daug ką prideda iš savo sąmonės, žodžiu daug priemaišų, ir daugiau netalpino jos laiškų savo svetainėje. Taip žlugo Valdovų eksperimentas duoti diktavimus per 2 pasiuntinius, esančius skirtingose žemės rutulio pusėse:Rusijoje ir Amerikoje. Apie tai galima paskaityti: 2005-03-11 ir 2005-03-12 d. diktavimuose.
Norėjau pastebėti, kad kaip ir Elizabet Kler Profet paskutiniais diktavimų priėmimo metais, taip ir www.askrealjesus.com/ jaučiamas noras kovoti. Citata iš Arkangelo Mykolo Rožinio: "Arkangele Mykolai, surišk visus žmones, organizacijas ir tamsias jėgas, kurios palaiko šį melą..." Kviečiama surišti jėgas, žmones, tai savotiškas kovos jausmo pasireiškimas. Valdovai ne kartą yra sakę, kad kovos jausmas, nėra dieviškas jausmas, kad mes turime atsisakyti bet kokios kovos pasireiškimo. Prie ko kova privedė Elizabet Profet žinome, ji neša sunkią karmos naštą, serga Alzheimerio liga. Apie tai ne kartą rašė jos buvęs vyras Markas, dabar Pakylėtas Valdovas Lanello. Jėzus, kalamas prie kryžiaus sakė: "Atleisk jiems, Viešpatie, nes jie nežino ką darą". Net mirdamas jis meldėsi už savo priešus. Tą tiktai ir norėjau pasakyti, kad reikia atsisakyti bet kokios kovos jausmo pasireiškimo.
 Audrius ~ audrius.kazakauskas@gmail.com
 2007-04-17 21:28


Audriau, nesijaudink – tai tas pats kelias ir tas pats mokymas ir tie patys mokytojai – tik kitoje svetainėje ir užrašytas ne Tatjanos, o Kim. Bet jame yra labai daug ir detalių, rodos visiškai paprastų patarimų su paaiškinimais, kurie gali labai paspartinti patį ėjimą keliu. O turinys – bent man pasirodė – tiesiog tarsi būtų padiktuotas specialiai mums.
 Gilė ~
 2007-01-19 15:06


Ir vėl siūloma ieškoti kažkur tai kitur. Paskaitykit Maitrėjos laišką "Perspėjimas einantiems", Viešpats Maitrėja 2007-01-09. Jis labai tinka mums visiems, ieškantiems...
 Audrius ~
 2007-01-19 13:27


Jauciu ,kad neblogai"susitvarkiau su savuoju Ego"Man labai padejo atleidimo meditacijos,vienos meditacijos metu...mums reikejo tarsi "ieiti i kito zmogaus..busena..arba kaip indenai sako"pavaikscioti kito mokasinais".Tiesiog isgyvenau savo mamos sunkia vaikyste,giliai isijauciau i jos buvusia busena...tai man padejo atleisti....Tikrai didziule jega-atleidimas.Viska reikia pradeti butent nuo Atleidimo.Pradeti nuo paciu artimiausiu zmoniu...toliau draugai,gimines,bendradarbiai ir tt.Net nepajauti...kaip pradeda "tirpti tas Ego"
 Violeta ~
 2007-01-18 12:10