Forumas - Dvasinės praktikos, meditacija - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Dvasinės praktikos, meditacija

...
 Vaidas ~
 2007-01-17 16:02
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

2013.08.09-11d.d. Latvijoje vyks Kundalini Jogos meistriškumo kursai, kuriuos ves Haridživanas Singhas Khalsa (JAV, Los Andželas) – Auksinės Didžiųjų Kundalini Jogos Mokytojų grandinės pasekėjas, tiesioginis autentiško jogos mokymo Jogo Bhadžiano, Guru Ram Daso mokinio įpėdinis, pasaulinio lygio gongų grojimo meistras, Meistras, turintis enciklopedines mantrų žinias.
Tatjana Mikušina rekomendavo apsilankyti: http://www.gvbiedriba.lv/ru/masterklass-po-kundalini-joge
 Audrius ~
 2013-06-04 16:43


Sveiki,
Pasiūlymas šiauliečiams - susitikti skaityti Pakilusių Mokytojų laiškus, kalbėti liepimus, medituoti...Norintys praktikuoti, skambinkite tel. 8610 20427 Andrius
 Gailutė ~
 2013-04-04 13:28


Omramas Mikaelis Aivanovas apie meditaciją. Iš knygos "Minties galios".
Nemedituojant neįmanoma pažinti savęs nei save valdyti, nei išvystyti vidinių savybių ir dorybių. Kol jūs užsiėmę rūpesčiais ar paskendę aistrose, medituoti neįmanoma. Reikia siekti vidinio išsilaisvinimo, kad galėtum nukreipti savo mintį į amžinybę. Aš mačiau metų metais medituojančius žmones, bet jie tik prarado laiką ar netgi suardė sveikatą, nes nežinojo - arba nenorėjo žinoti - kad prieš medituojant būtina išpildyti tam tikras sąlygas. Kol nesi laisvas vidujai, medituoti negalima. Bet kiek spekuliuojančių, vaginėjančių, geriančių ir miegančių nežinia su kuo, o po to... "medituojančių"! O ne, tai neįmanoma, nes šių veiksmų prigimtis to neleidžia: jie sugrąžina mintį į žemiausias sritis. Kaip jūs galite medituoti nenorėdami didžio idealo, kuris leistų pakilti virš jūsų kaprizų, palaidumo, malonumų vaikymosi, geidulių tenkinimo, kad nuvestų į Dangų? Jūs neturite medituoti nenugalėję kai kurių trūkumų, nesuvokę tam tikrų tiesų, ir ne tik negalite, o netgi pavojinga tai daryti.
Kai kurie užmerkia akis, atsisėda tam tikra poza, bet kas vyksta jų viduje? Kur jie? Jeigu įsiskverbsite į jų galvas, tai pamatysite, kad vargšeliai miega. Tokia tad gili jų meditacija... O dabar prieita iki to, jog demonstruojama vieša meditacija! Tai juokinga. Kaip galima medituoti prieš publiką? Tai būtų įmanoma, bet reikia tapti tokiam pranašiam, tokiam laisvam, kad visur, bet kurią akimirką, įstengtum medituoti, kadangi dvasia jau nenutrūkstamai susijusi su dieviškuoju pasauliu.
Jei norite įsivaizduoti kaip medituoja dauguma žmonių, pažvelkite į katę: ji tai daro prieš pelės urvą, štai ten; taip, valandų valandas ji mąsto, kaip sugauti pelę. Būtent tokia daugelio meditacija: jie mąsto apie pelę... tiktai dvikoję!
Meditacija nėra toks lengvas užsiėmimas, kaip įsivaizduojama! Tam reikia būti labai pažengusiam į priekį ir ypač jausti nepaprastą meilę dieviškajam pasauliui. Kaip tik tokią akimirką, jums tarsi nededant jokių pastangų, jūsų mintis jau susitelkusi ir netgi prieš savo norą jūs medituojate... Kai kurie norėdami medituoti prievartauja savo smegenis, kurios užsikerta. Nieko nepadarysi... Jiems niekada nė į galvą nešovė mintis: "Aš noriu medituoti, vadinasi, turiu parengti tam savo smegenis ir savo organizmą, privalau viską paruošti, kad galėčiau atlikti šį darbą..." Įsivaizduokite, kad jūs su kažkuo susiginčijote. Rytojaus dieną, besiruošiant medituoti, tuojau pat iškyla vakarykščiai įvykiai ir nenustojate galvoję: "Ak! Ak! jis man pasakė tai, jis man pasakė šitai...Štai tema, apie kurią sukasi jūsų mąstymai. Tai netvarka, maišatis! Užuot pakilus iki dieviškųjų sričių, perkratoma visa, kas išgyventa praeityje, ir tai defiliuoja, seka vienas po kito..
Kažkas paliko atsuktą vandens ar dujų čiaupą arba dar geriau - užmiršo kūdikį vonioje, ir štai meditacijos metu jis šitai prisimena!.. Kaip jūs norite, kad jis medituotų?
Taigi turite pasiruošti iš anksto, ir kai jau esate laisvi savo kūnu, savo mintimis ir jausmais, kai pagaliau ištrūkstate iš šio kalėjimo, vadinamo kasdieniu gyvenimu, imate kilti vidujai: pajuntate, jog egzistuoja nauja, plati ir gili būtis, ir jūs esate tiek užsipildę džiaugsmo, tiek sužavėti, kad veržte veržiatės į kitą sritį... Sferą, kuri iš tikrųjų esti jumyse pačiuose...
Meditacija yra psichologinė, filosofinė problema, didžiausios svarbos kosminis aktas. Kol mokinys nevaldo savo minčių, jausmų, ląstelių, jam reikia daugybės valandų, kad nurimtų.
Įšventintieji kaip tik ir siekia, kad visa jų viduje taptų jiems pavaldu. Jie nereikalauja valdžios kalnams, žvaigždėms, gyvūnams arba žmonėms, bet nori valdyti patys save, tapti savo kūno, minčių, jausmų šeimininkais ir dirba, kad šito pasiektų.
Visi meditacijos tipo dvasiniai pratimai vis labiau ir labiau leidžia žmogui ištrūkti iš šių pančių, iš šio kalėjimo, sutraukyti šias grandines, kurios jį visiškai pajungia požeminiam pasauliui. Kiek būtybių jo jo pagrobta! Tai vadinama pragaru, velniu. Vadinkite jį kaip norite, bet tai realus pasaulis, kuriame daugelis pasiruošę pasiklysti, nenorėdami pasinaudoti gelbėjimosi priemonėmis, kurias jiems atskleidžia Įšventinimo mokslas. Jie įsivaizduoja esą labai protingi, o iš tikrųjų išpuikę ir užsispyrę, ir štai iki kur jie tampa nupuolę! Galima medituoti įvairiausiomis temomis, bet geriausia - mąstyti apie Dievą, kad persiimtum Jo meile, Jo šviesa, jo jėga, pabuvotum akimirką jo amžinybėje... Ir medituoti turint tikslą Jam tarnauti, Jam paklusti, susivienyti su juo. Nėra už šią galingesnės ir palankesnės meditacijos. Visų kitų akstinas - nauda, pelnas, troškimas panaudoti okultines jėgas praturtėjimui ir kitų pavergimui. Įšventintieji yra suvokę, kad kaip tik naudinga ieškoti ne kas atneš pelno jiems, o vien stengtis tapti Dievo tarnais. Visa kita daugiau ar mažiau - juodoji magija ir burtininkavimas...
 Audrius ~
 2012-09-15 09:43http://forum.lightray.ru/viewtopic.php?f=31&t=6580
Audio meditacija su Auskiniu Gydomu spinduliu
stuburui
 Violeta ~
 2010-06-24 14:28http://metta.ucoz.com/publ/meditacija_solncestojanija_21_ijunja_2010/10-1-0-325
Meditacijai saules Lygiadieniui
Arch.Metatronas sako ,kad sis Lygiadienis bus pats stipriausias nei kada yra buve...
 Violeta ~
 2010-06-19 09:43http://iam-2.narod.ru/
audio-meditacijos
 Violeta ~
 2010-06-18 09:36


http://ezobookslibrary.ru/publ/drugoe/ehkkhart_tolle_meditacija/6-1-0-83
Ekxart Tolle -meditacija
filmukas
 Violeta ~
 2010-04-29 10:32


http://www.youtube.com/watch?v=YjciQMz_irU
Atsipalaidavimui
 Povilas ~ (reklama)
 2010-04-14 16:59http://www.biopole.ru/node/4015
Pasauline meditacija ivyks balandzio 10 d. 16 val Maskvos laiku
Dz. Tvaimanas
 Violeta ~
 2010-04-06 18:54


http://ashtargalacticcommanders.ning.com/video/stargate-111111
Solaros meditacija skirta 11-11-11
 Violeta ~
 2009-11-12 12:00


http://iamthatiam.narod.ru/G.Concordanc.htm
lapkricio 8-9 diena pasauline meditacija uz taika,harmonija zemeje.Prisjunkite.!
 Violeta ~
 2009-10-31 18:29http://www.liveinternet.ru/users/skarlett_magdalina/
labai grazi meditacija 10:10
 Violeta ~
 2009-10-10 17:11


http://www.reiki.org/WPCM.html
Pasauline meditacija 17 d 19.30 val.

 Violeta ~
 2009-09-17 09:02http://singlegod.org/unit/uru/ubeginru.html
pasauline meditacija "Vienybeje jega"
 Violeta ~
 2009-09-11 15:56
Kolektyvinė malda daro stebuklus. Prieš Bhagavano gimtadienį meldėmės 21d..Tos maldos poveikį jautė ne vienas. melstis 21d. iš eilės tokia malda, kokia kam priimtina ar/ir medituoti siunčiant Dieviškosios Meilės energiją visam pasauliui, prašant, kad visi žmonės susivienytų, kad Žemėje įsivyrautų Taika, Bepriežastinė Meilė ir VIENYBĖ... Vieniems gal bus priimtina Tėve Mūsų, kitiems Sveika Marija, kitiems dar kitokia malda, priklausomai nuo religinių įsitikinimų, o, kol kas, netikintiems, siūlome bent prisijunkite mintimis prie tų, kurie meldžiasi ir/ar medituoja ir galvokite apie ką nors gero, pasiųskite geras mintis savo artimiesiems, draugams ir ypač priešams, bent mintyse atsiprašykite visų ir susitaikykite su visais...

Dikšų davėjams siūlome nuo šiandien t.y. rugpjūčio mėn. 5 d. 21 val.. vietos laiku, pradėti giedoti Mula Mantrą po 21 kartą 21 d. iš eilės, artėjančio Ammos gimtadienio- rugpjūčio 15d.- proga ir pasiųsti PALAIMINIMĄ-DIKŠĄ SAVO ARTIMIESIEMS, MŪSŲ MOTINAI- ŽEMEI, VISAI VISATAI. Užbaigtume rugpjūčio 25 d.

Tebūna tai mūsų maža dovana AMMAI &,BHAGAVANUI AMMOS jubiliejInio gimtadienio proga , ja pagerbiant, dėkojant ir linkint JIEMS visko kuo geriausio ir kuklus indėlis, kad visame Pasaulyje įsivyrautų TAIKA, RAMYBĖ, MEILĖ IR VIENYBĖ..

Persiuskite šią informaciją visiems, kas manote, kad galėtų ir norėtų prisijungti, nesivaržykite, išverskite šį . pasiūlymą į kitas kalbas, patalpinkite visose galimose internetinėse svetainėse, išplatinkite visais įmanomais būdais.

Tiems, kurie šią informaciją gaus pavėluotai, siūlome melstis 21 dieną nuo tos dienos, kai jūs apie tai sužinojote. Tegu ši malda apjuosia visą pasaulį, kaip BALTIJOS KELIAS kažkada apjuosė Baltijos jūrą, sujungdamas visus prie jos gyvenančius žmones į kovą už trijų Baltijos valstybių nepriklausomybę, taip TEGUL ŠI MALDA APJUOSIA VISĄ PASAULĮ, PASIEKIA VISUS GEROS VALIOS ŽMONES...

MŪSŲ JĖGA IR ATEITIS VIENYBĖJE!!!

Pagarbiai,

Namasthe (žodis Namasthe- reiškia: „DIEVAS, esantis manyje, sveikina DIEVĄ, esantį jumyse)“.

O apie VIENYBĖS UNIVERSITETĄ internetinėje svetainėje:www.onenessuniversity.org

www.1ness.ru

 Violeta ~
 2009-08-05 21:00


http://www.starchildglobal.ru/diamonseedmed.htm
Silija Fenn ir KAI
 violeta ~
 2009-07-29 18:24


http://www.starchildglobal.ru/
birzelio 21 d.Pasauline Meditacija- su Banginiais ir Delfinais.
 Violeta ~
 2009-06-14 10:37http://www.ashtarcommandcrew.net/video/the-roses
filmukas meditacija i rozes..
Mokytojas Omramas Aivanhovas labai mego kasdien medituoti su roze.Jis kasdien nusipirkdavo roziu turguje-ir medituodavo.Roze- tai tarsi Pauksciu Tako Spirale....Musu Namai

 Violeta ~
 2009-05-08 11:57


Baikalo ezero vandens kristalu nuotraukos po ceremonijos.

http://www.masaru-emoto.net/english/baikalcrystal.html (http://www.masaru-emoto.net/english/baikalcrystal.html) .
 Violeta ~
 2009-03-27 16:36


2009.03.28 diena/si sestadieni/ 20.30val /Maskvos laiku/ ivyks pasauline meditacija -musu Zemei,jos vandenims,gyvunijai ir tt.
2008.rupjucio 3 d. M.Emoto pravede meditacija-akcija del Baikalo vandens isvalymo.Po Baikalo ezero ceremonijos virs jo pasirode fantastiska dviguba vaivorykste.Stai nuotrauka...
http://www.masaru-emoto.net/image/baikal-rainbow.jpg
Po ceremonijos Baikalo vandens kristalai igavo taisyklinga forma.

 Violeta ~
 2009-03-27 16:32


http://www.biopole.ru/node/2608
placiau apie pasauline meditacija kovo 20diena...
 Violeta ~
 2009-03-19 15:16Главная » Блоги » Блог пользователя Семен
20 МАРТА 2009 ГОДА - ВСЕМИРНАЯ МЕДИТАЦИЯ РАВНОДЕНСТВИЯ
Изображение пользователя Семен.


Автор: Семен, 19.03.2009
Рубрика: Послания
Дорогие ДРУЗЬЯ!!!

Поздравляю Вас с Днем весеннего равноденствия!

По астрономическим наблюдениям весеннее равноденствие 2009 года наступает 20 марта в 14-44 по московскому времени. В это время, как и в дни осеннего равноденствия и летнего и зимнего солнцестояния, наиболее эффективно функционирует солнечный портал.

Особенно сильными будут дни с 19 по 23 марта, однако, в целом Новые энергии этих дней будут доступны вплоть до 10 апреля. Несмотря на то, что равноденствия и солнцестояния закономерно случаются ежегодно, эти астрологические события 2009 года и последующих 3-4 лет, будут оказывать исключительно сильное воздействие на биосферу планеты.По сути, нас можно поздравить с началом Новой эпохи, в которой изменения коснутся не только нашего сознания, но и окружающей нас реальности, (что бы мы под этим ни понимали).
 Violeta ~
 2009-03-19 15:15


http://www.starchildglobal.ru/equinox2009.htm
2009.kovo 20.Pasauline Lygiadienio meditacija
 Violeta ~
 2009-03-14 15:33


http://www.peace.earthsky.ru/
vasario 14-15 d ivyks Pasauline meditacija su Visatos garsu "AAAA"
 Violeta ~
 2009-02-11 09:44


Ypatingos spalio mėnesio dienos
Spalio 10d.- tarsi mėnesio širdis. Bus iš tiesų naudinga mylėti save, dalintis meile, atverti savo širdį..Reikia vengti konfliktinių situacijų.
Spalio 12d.- produktyvi diena, bendravimo diena. Reikia dalintis savo mintimis, energija, idėjomis, jausmais su tais, kurie šalia.
Spalio 15d. - gera diena pasiekti norimą rezultatą fiziniame plane. Bus lengva rasti paprastą sprendimą iš vieno karto.
Spalio 17-21d. - Žvaigždžių Vartai. Tai langas, galimybė susijungti su savo dvasia.Tai galimybė ir būtinumas asmeninėms arba kolektyvinėms praktikoms.
Spalio 30d. - Plėtimosi ciklo, kuris prasidėjo gegužę, pabaiga.Iki šios dienos reikia pabaigti visus nebaigtus darbus.
Spalio 30-31d. - šventimo laikas. Pažiūrėkite ko pasiekėte, kaip pasikeitėte per praėjusius mėnesius. Užsirašykite tai ir atšveskite, kaip jūs užaugote ir ką sužinojote.
 Rasa ~
 2008-10-07 23:29


http://www.sunshinetwins.org/channelings.php?authorid=76&article=1218&type=1&key=
Rugsejo 21 d. vidudieni/12.01 val-12.05 val/ivyks Pasauline Meditacija "Garsu terapija Zemes Isgydymui"
"Musu ketinimas-jausmai,vizualizacija ir isitikinimai-koduojasi musu istartuose garsuose.Garsas turi susitelkimo ir sustiprinimo jega ,kuri sustiprina musu mintis,maldas ir meditacijas.Nukreipiant meiles ir pripazinimo energija,istariant garsa "A" rugsejo 21 diena ,mes sugebesim pakeisti ir pakelti samone ir suvokima pasauliniame lygyje"
Dzonatanas Goldmenas
Prisijunkite prie dvasiniu lyderiu :Dipaku Ciopra,Dz.Goldmeno ir milijono zmoniu Globaliniame Renginyje Garsu Zemes Isgydymui.
Data:rugsejo 21 d. Tarptautine Pasaulio Diena ir Rudens Lygiadienio Diena
 Violeta ~
 2008-09-19 13:53


iš skelbimo laikrasštyje: "Sveikos gyvensenos ir meditacijos centras "perkūnas" kviečia visus norinčius medituoti. Meditacijos vyksta trečiadieniais 19:00, Žemaičių gatvėje 19 (mokyklos rajonas), tel.pasiteiravimui 869932636. Meditacijos nemokamos." (Klaipėda).
 Vaidas ~
 2008-09-18 20:16


Medituoti galima žiūrint i vandeni kaip teka srovė labaij padeda vanduo medituoti
 Ieva ~ smfane51@gmail.com
 2008-08-22 22:07


skaitydama valdovu diktavimus atradau šiuos žodžius(2005 03 24):
Bet kurios meditacinės praktikos tikslas, jeigu ji tikra, yra pasiekti minčių nebuvimo būseną.
Ir kada jūs sugebėsite išsaugoti šią minčių nebuvimo būseną pakankamai ilgą laiko tarpą, jūs galėsite gauti priėjimą prie tikrosios informacijos, kuri iš tikrųjų būtina jums jūsų dvasiniam stūmimuisi.

Tai va tikrai verta medituoti :)
 as ~
 2008-08-16 18:22


http://www.sunshinetwins.org/channelings.php?authorid=73&article=1169&type=0&key=
Arkangelo Mykolo laiskas "8-8-8"Открытие галактических ворот бесконечности
 Gaile ~
 2008-08-07 13:52


http://www.starchildglobal.ru/peacefieldmeditation.htm
Rupjucio 11 d. pasauline meditacija "Vieningas Pasaulio Laukas"/20-21 val musu laiku/ kuria praves Silija Fenn ir Arch.Mykolas Pietu ir Siaures Amerikoje,Afrikoje ir Europoje.
 Violeta ~
 2008-08-06 09:41


http://www.youtube.com/watch?v=ILfnXP9E5nU&feature=related
kristalai
 Violeta ~
 2008-08-05 19:11


http://www.youtube.com/watch?v=BmpEpNa83D8&feature=related
 Violeta ~
 2008-08-05 18:55


http://www.youtube.com/watch?v=9EP4lLttFn8&feature=related
Karunes-Vidine Sventove
labai grazi meditacija...tokie mes ir esame visi..
 Violeta ~
 2008-08-05 15:27


alert("mmm...");
 agone ~
 2008-08-04 03:56


1. Pasaulinė meditacija: Taikos Aukso Amžiaus proga

2008 06 17 - 21 d. vyks
Pasaulinė Vienybės meditacija, skirta energijų suvienijimui įsijungiant į Taikos Aukso Amžių.

Šia proga kviečiami visi prisijungti savo meditacijose prie bendros Vienio energetikos.
Plačiau apie meditaciją rasite (anglų k.):
http://www.youtube.com/watch?v=mEz-
http://www.thegatheringofone.com/

Plačiau apie šio periodo energetikos paaiškinimą, susiejant su astrologija (rusų k.):
http://forum.lightray.ru/viewtopic.php?f=6&t=3077

P.S. Šiuo periodu Veneros tranzitas per Saulę yra siejamas su ypač galinga sąmonės augimo energetika, įtakojančia Žmonijos sąmonės augimą bei naujų Šviesos darbuotojų, galinčių nešti šią energetiką, "nubudimą".
 Violeta ~
 2008-06-15 10:32


Sveiki Mielieji, siekiantys ziniu, Ejimo, nesibodintys darbuotis, kad atrasti Save, Savasti.
Nuostabia dovana mums visiems,ant Ziniu altoriaus ,siandien (tiksliau praeita savaite)pateike mylima mokytoja Nijole Valaityte Wolmer:

www.dharma.lt praktika, meditacija, malda-KVEPUOKIME SVIESA

Cia pat perskaite mokyma VISAZINYSTE galime praplesti akirati apie nusvitima, kas tai yra....

Malonaus ir dziaugsmingo skaitymo, kitiems- sviesaus darbo .

Dekoju Brangi Mokytoja uz Meiles dovanas.


 Rajana ~
 2008-05-27 18:11


http://forum.lightray.ru/viewtopic.php?t=2911
labai sviesus cenelingas su Adamu,tai zymus Auks.Sventikas ,dvasinis lyderis is Sventojo Lemurijos miesto
 Violeta ~ Kaunas
 2008-05-15 11:12


http://www.starchildglobal.ru/may2008.htm
labai grazus Silijos Fenn laiskas..apie geguzes men stiprias Budos energijas..ir tt
 Violeta ~ Kaunas
 2008-05-08 16:13


http://www.starchildglobal.ru/grailcodes.htm
Gralio Kodai.Pokalbiai su Arch.Mykolu./Silija Fenn/
 Violeta ~
 2008-04-29 16:47


http://forum.lightray.ru/viewtopic.php?t=2812
8 Poslinkiai link Nusvitmo/pagal Kraijona/
 Violeta ~
 2008-04-29 16:09


http://forum.lightray.ru/viewtopic.php?t=2256&postdays=0&postorder=asc&start=1425
nuotraukos is Aukso miesto
 Violeta ~
 2008-04-29 14:30


http://www.onenessuniversity.org/oneness/cms/home/newvideo.html
naujas filmukas apie Aukso Miesta
 Violeta ~
 2008-04-26 11:18


http://www.mosescode.earthsky.ru/moses_code_meditation.mp3
labai grazi audio meditacija "Moisiejaus kodas"
 Violeta ~
 2008-04-07 12:00http://www.mosescode.earthsky.ru/
balandzio 6 diena Pasauline Meditacija ir naujo dokumentinio filmo premjera "Moisiejaus kodas"
autorius Dzeimsas Tvaimanas
 Violeta ~
 2008-03-20 10:38


Arteja velykos, vadinasi pavasaris, siemet ankstyvos....beje, ar jau visi pastebejome, kad jos neturi pastovios datos, kinta....
Gera apsikuopt po ziemos, puikus valymosi metas. Nuo seno siuo metu organizuodavo talkas.Taigi tiems kas pasirenges susitikimui su savimi, siulau nuostabia TYLOS praktika, dar vadinama MAUNA.
Ka reiktu daryti?
"Ka veiki? - Nieko.- Gal galiu tau padet?"- anglu humoras. Panasiai ir yra sioje praktikoje. Reikia nutart kiek laiko gali jai skirt (idealus laikas nuo verbos iki velyku, taciau geriau, kada gali, nei niekada).Atjungiamas telefonas,neskaitai, nerasai, neziuri TV,neklausai muzikos, nekalbi...- tik tai kas "ateina" is aplinkos.
Geriausia jei yra galimybe buti sodyboje, uzsikurti zidini. Ugnis valo, padeda transformuot negatyva. Jei zidinio nera neverta nusimint juk tiks ir zvake, smilkalas.Stebek savo mintis.
Isvaziavus i sodyba atitrukstama nuo miesto agregoro, tuomet procesas lengviau ,giliau vyksta...
Tai tarsi multiplikacinis filmukas "kas upelyje gyvena", tad neissigaskite jums teks susitikt su savimi...
Sekmes.
Su Meile ir Dekingumu
Tyloje
 Rajana ~
 2008-03-11 04:49


http://www.starchildglobal.ru/march2008.htm
Sv.Gralio kodu aktyvacija i DNK
2008 metu kovo men energijos
Silija Fenn
 Violeta ~
 2008-03-03 11:30http://forum.lightray.ru/viewtopic.php?t=2672
Anuriso is Oriono cenelingai apie Didiji Perejima
 Violeta ~
 2008-03-02 10:57


http://www.sirius-ru.net/archives/2008/2008-02-07.htm
labai idomus straipsnis apie El Morija ir Sventaji Sergiju Radonezski.
Vanga patare nesiotis El Morijos paveiksliuka arciau sirdies...
 Violeta ~
 2008-02-28 10:23


http://www.obretenie.info/author/morya.htm
El Morijos atvaizdas
 Violeta ~
 2008-02-28 10:20


http://forum.lightray.ru/viewtopic.php?t=2584
Daugiau informacijos apie Machatmos energijas..
 Violeta ~
 2008-02-26 10:05


Jei kalbame apie kvėpavimo technikas, tai radau šiek tiek senesnę Motinos Marijos informaciją mums „Вечное дыхание Божественной Матери“. http://www.flamerose.net/mary/eternalbreath.html
 Gilė ~
 2008-02-24 14:00


https://www.kryon.com/cartprodimages/downloadlvancouver_08.html
naujas audio irasas- Kraijono cenelingas apie musu kuno isgydyma,DNR ,kaip isgydyti save naujoje energijoje ir tt.
/anglu kalba/
 Violeta ~
 2008-02-21 09:37


Audre, mieloji, 5 individualios sesijos, tikrai nera mazai. Vadinasi kvepavimo technika jau zinai.Ar kvepuoji savarankiai?
Visumoje, si technika , turi dar viena akcenta -SAMONINGAS KVEPAVIMAS. Tad siulau kiekvienam, tiesiog kad ir pries Rozinio skaityma,pasiklausykit savo kvepavimo,stebuklo, kuri turite, jis -siulas, kitam kelias, i dvasini pasauli...
Beje, jogos svarbiausia dalis,irgi kvepavimas, apie tai kalba PATANDZALIS. Daugeliui atrodo, kad (tarkim hatka jogoje)"susisukt i lotoso poza- vos ne virsune (nenaudosiu asanu pavadinimu, kad kalba butu paprastesne), o juk, pvz. vadinama "lavono" poza, jeigu norime ja atlinkt teisingai- stai aukstasis pilotazas. Is salies pazvelgus,ir kas cia sudetingo, atsigulei ....ir atsipalaidavai, bet....kune slypi labai daug itampos, o kur dar "kompjuteris"(protas), kuris irgi neuzleidzia vadovaujanciu poziciju....
Tik islaisvinus kuna nuo baimiu, praeities ir kito "bagazo" galesite stipriai kilstelt savas vibracijas, abu mineti keliai veda link laisvejimo.
Beje,Vilniuje yra puikus jogos mokytojas ir rebeferis. Jo adresas www.shambu.lt. Andrius
Palaiminto savo MOZAIKOS deliojimo
Rajana
 Rajana ~
 2008-02-19 19:51


Esu darius penkis rebefingus. Penktasis buvo labai įspūdingas, nebesuko sąnarių, nieko neskaudėjo...Norėčiau daryti daugiau, tik tai brangus malonumas...
 Audrė ~
 2008-02-19 14:59


Dėkui, Rajana... tikrai būtų šaunu susitikti, galbūt atsiras ir daugiau norinčių prisijungti prie šio susitikimo liepos rugpjūčio mėnesį...

Ir dar kartą dėkui, jog daliniesi.
 Jolanta ~
 2008-02-19 11:55


Svarbiausia -tai sujungtas kvepavimas. Taip tai yra paprasta, kai moki...daugiau apie tai gali paskaityti www.dharma.lt. Taip nuostabaus specialisto, Mokytojo vedami seminarai- Raimundo Karecko.Kitas kelias- individualus rebeferis. Esu rebefere, anksciau mineto Raimundo Karecko ir Dan'o Briule mokine. Taciau, tai patikek, jei gali, ne kompjuterinis mokymas. Butinas gyvas mokymas.Juk emus kviepuot susiduriama su tetanija (kai stingsta sanariai , na ir kiti pozymiai), gali imti vaduotis is ankstesniu traumu ir t.t.
LT yra puikios Leonardo ORRO knygos, viena ju Alkione isversta "Meskite iproti mirti", kitos yra rusu kalba...
As Lietuvoje busiu liepa- rugjuti... taciau manau iki to laiko rasi varianta.
Galiu , jei to reiks , ka nors rekomenduoti...
Su Meile ir Dekingumu- pabandyk be tarpelio lengvai stai dabar , tarsi ratuka kvepavima sukt..... tai dar ne rebefingas, bet visgi- ACIU
 Rajana ~
 2008-02-18 21:22


Rajana, o kokia rebefingo kvėpavimo technika? kaip tik viduje yra prabudęs noras plačiau ir giliau tuo pasidomėti, galvoju eiti ė rebefingo užsiėmimus.. nors jaučiu kad tai labai paprasta, reikia tik kad kažkas parodytų pirmus žingsnius
 Jolanta ~
 2008-02-18 20:43


Ankstesnese temose regiu minint Krajona (na ir kituose puslapiuose taip pat) , skaiciau jo knygas, mokyma ir kvietima didziam saves keitimui...
Visai nesenai shangralos puslapyje ,tarp Jezaus atsakymu,radau informacija, kad Krajonas nepriklauso Somnams... kas turit daugiau informacijos apie tai?
Zinau Lietuvoje siuo metu jis labai populiarus. Jo mokymai man buvo kaip ir priimtini, taciau, Vidine Sirdis neleido eiti i implanto keitima impritu.Negavau ir Mokytoju pritarimo....
Dabar noriu pasidalint keliais zodziais apie praktikas, meditacijas. Didziausia nauda ir rezultata turesite tada, kai eisite i procesa turedami aisku ketinima, taciau neprisirisite prie rezultato. Prasykite savo Vedliu, Mokytoju vedimo, takios integracijos.... taciau nesuriskite saves, to skleidimosi noru kazka uz tai gauti .
Labai rekomenduociau ismokti kvepuoti sujungtai. To moko rebefingas. Visi ateidami gauname tam tikra skaiciu ikvepimu ir iskvepimu, o sujungus- jis tampa vienu.....o jei ji imsime ir kelsime spirale...
Beje, sia nuostabia technika galima naudoti medituojant, skaitant Rozinius, ziurint sielai mielus filmus. Kai yra bent koks idirbis rebefinginio kvepavimo,ji galite naudoti ziuredami kaip teka ar leidziasi Saule, matydami ka nors grazaus ir padare keleta tokiu "ratuku" per kvepavima pajuskite, kokie ta akimirka esate LAIMINGI....
Bukite Laimingi ,Mylimi, kai zmogus kupinas meiles jis nejaucia darganos, jam nera prasto oro. Jis skrenda ir jo vibracijos jau kito daznio...Jus visada turite savo amzina meile salia, savyje...
Su Meile ir Dekingumu
Rajana
 Rajana ~
 2008-02-18 20:27


http://www.gaiafield.net/
filmukas -meditacija
 Violeta ~
 2008-02-11 11:06


Visada, visada, visada kalbėkime tik tiesą, kaip ir iš kitų tikimės tik tiesos, kad ir kokia ji būtų.
Gyvenkime Šviesoje ir Tiesoje, mylėkime vienas kitą, aukime visi kartu, padėkime vienas kitam ne tik Kelyje, bet visur ir visada.
Nieko nėra paslėpto - kas nebus atskleista. Sėkmės visiems, meilės, ramybės ir pasitikėjimo.
 Gilė ~
 2008-01-23 16:19


Skiriu Ernai,

Būkite Gerų Naujienų Pranešėjais ir Prašau būti visada tik Gerų Naujienų Pranešėjais, Mylimieji!
 Violeta ~
 2008-01-23 10:23


Artūrai, ir vėl rašau, nes apsilankiau tavo pateiktoje nuorodoje. Radau daug gražių metitacijų. Bet ir vėl...... Labai daug žadama, visiško išgydymo ir pan. Kieno sąskaita – kokiomis sąlygomis? Paskaityk dar kartą (Mokymas apie atpažinimą Gautama Buda 2008m. sausio 9d.) ir http://www.askrealjesus.com/K_JESUS_ANSWERS/E_JESUS_IDENTITY/Sananda.html. Kodėl? Todėl, kad vienoje iš meditacijų Jėzus vadinamas Sananda, o pateiktoje nuorodoje rasi Jėzaus paaiškinimą apie tai, kad Jis niekada nebuvo ir nėra pakeitęs savo vardo, Sananda vardu vadinasi apsišaukėlis iš astralinio plano, Ko jiems reikia? Pats pagalvok. Man nesmagu antrą kartą rašyti su raginimu būti atsargiam, bet ...taip jau išėjo. Atleisk.
 Gilė ~ gile.giliukas@gmail.com
 2008-01-23 08:58


labai idomus straipsnis "Kur eini zmogau ?
Pries 10 metu mazame Omsko srities Murancevo rajono Okuniovo kaimelyje apsigyveno Rasma Rozita.Pasakojama ,kad ji atejo pesciomis is Indijos,kur 3 metus gyveno Sai Babos asrame ir 8 metus
Babadzi asrame,kuris jai pasakojo ,teisingiau sakant,pasake Didziaja Paslapti,kad Sibire yra sventa vieta -rysio su kosmosu kanalas.Ji reikia suspeti rasti ir isplesti ,kitaip jis uzsidarys.Indijoje islike zoraastrieciu-ariju padavimai apie ju kilme is Arktikos ir Vakaru Sibiro.I Indija jie atsinese savo auksciausiaja gauta is kosmoso kultura,kurios pagrindu parasytos Vedos.Rasma tvirtina ,kad netoli Okunovo senoveje stovejo didziule sventykla Niznevartovsko aiskiarege Olga Gurbanovic savo ruoztu,nepriklausomai nuo Rasmos pasakojo apie gydomuosius ezerus greta Okunovo."Sioje vietoje labai labai seniai buvo puiki sventykla su septyniais kupolais .Kiekvienas kupolas turejo savo paskirti .Sventykla buvo ne tik dvasinis ,bet ir mokslo centras.Pagrindineje jos saleje buvo Nezemiska Brangenybe-svarbiausias sventyklos talismanas.Tai astuoniabriaunis kristalas.Jo aukstis -1,2 m.Kristalas rausvai violetinis.
Ji butinai reikia rasti ,nes tai dirbtinis Protas ,sukurtas ne zemeje .Jo pagalba galima bus bendrauti su kitomis kosmoso civilizacijomis.Jis tam yra skirtas .Energija ,sukaupta kristale,gali apsaugoti visa Vakaru Sibira .Kaip ekranas Kristalas skirtas mums isgelbeti ,nes zmonija stovi ant susinaikinimo ribos.
Nuo Kristalo atskirti 4 "spinduliai " kurie yra greta minetu ezeru ,todel ir vanduo juose turi unikaliu gydomuju savybiu.
Tuos fragmentus reikia surasti ir grazinti kristalo vienove.Gal apie Okuniovo kristala kalba ir Nostradamo pranasyste:
"Didele svente tartarams /rusams/ atnes Ugninis Zirgas.Pirma kart praskriejusi Treciuoju Keliu ,kanopomis ardydama zeme ir tuo atverus Nezemiska Brangenybe,paslepta gelmese.Trecias kelias-tai trecias tukstantmetis,kur Ugninio Zirgo metai bus 2026m.Tartarija Nostradamas visada vadino Rusija.Edgaras Keisis ,niekuomet Rusijoje nebuves,sake "Pasaulio viltys,jo atgimimas ateis is Rusijos ,kur atsiras didelis ir tikras laisves saltinis.Tada kiekvienas zmogus gyvens visu gerovei.Tai bus visai kitoks egzistencijos budas .
Atgimimas prasides nuo Vakaru Sibiro ,tai bus lyg ir "Nojaus laivas" tiems , kuriems bus lemta isgyventi tai ,ka mes vadiname pasaulio pabaiga.
Labai panasiai rase ir Paracelsas ,Maksas Hendelis ir Danilas Andrijevas"Visi tikrai tikintys susirinks Sibire"
O ka sako mokslininkai ?
2000,2001, ir 2002 metais trys geofiziku ekspedicijos tyre Okuniovo anomalini energetini centra.Jos nustate ,kad Taros ir Irtysiaus tarpupyje tikrai egzistuoja galinga geovitagenine zona,kuri teigiamai veikia zmogaus organizma.Zemes horizontu seismoskanavimas parode ,kad 12-18 metru gilumoje kazkas yra.Prietaisai uzfiksavo bangolaidzio efekta.
Nustatytu anomaliju ismatavimai 20-50 m.
Taigi atrodo ,kad 8-20m gilumoje yra ne gamtines kilmes ,o dirbtiniai abjektai.Taciau norint tiksliai nustatyti ju buvimo vieta reikia grezti zvalgybinius grezinius.
2002 .liepos 20 d. trecioji mokslininku geo ir biofiziku ekspediticija pradejo dirbti Okuniovo rajone Ineese,kur aiskiarege Kolotovkina nurode kristalo buvimo vieta,rodo ,labai galinga energetine anomalija .O seisminiai prietaisai 6 m gylyje parode masyvia plokste .Ekspedicijoje dalyvavo hipnologas ir aiskiaregiai.Trumpai jie perdave-Taip yra sventove,yra ir kristalas -tai aukstuju esybiu minciu energijos koncentratas .Vienas kristalas jau ijungtas -tai padare ekspedicija.Reikia sioje vietoje surengti masine meditacija.Ji zmoniu protuose sukels grandinine reakcija.Su mumis kalbejo tas ,kuri jus vadinate kristalu.
Ateityje jusu laukia perejimas .Musu cia nera /ne zemes civilizacija/Mes toli....Mes esame kiekviename Visatos taske,kur yra musu vaikai .Daug kartu stengemes ikvepti jums musu siela ir meile.Taciau jus visada tai panaudodavote blogam.Po metu jus ieisite i musu namus,nors mes busime toli nuo jusu.Tai ko jus ieskote nera materialu.Tai yra cia ir ne cia.Siuo spinduliu tai laikoma sioje vietoje.
Tokiu spinduliu pagalba mes bandome pakeisti jusu prota,bet blogis is jo labai letai iseina.Kalbekite apie tai galvokite apie tai.
Tada musu susiliejimas ivyks greiciau ir neskausmingiau.Gyvenkite cia.
Taigi -kaip besiartinancia katastrofa susvelninti?Vienas is variantu:
 Violeta ~ Kaunas
 2008-01-17 10:58


Jusu demesiui rekomenduoju puslapi: http://www.sozvezdie-love.ru/
kas suprantate rusiskai, jame surasite daug puikiu valanciu, vaduojanciu, svarinanciu kunus, prota, sirdi audio-meditaciju.
 Arturas ~
 2008-01-10 15:32


Aciu ,Gediminai. kad pasidalinai savo patirtimi.
 Violeta ~ Kaunas
 2008-01-09 15:41


Maždaug prieš mėnesį ieškojau internete daugiau informacijos apie pakylėtuosius valdovus. Atsisiunčiau knygą "Духовная Иерархия. Ченнелинг VIII." ir ten perskaičiau apie mahatmą. Vadovaudamasis nurodymais paprašiau mahatmos energijos. Netikėjau, kad bus kažkoks poveikis, tačiau mano nuostabai viskas įvyko kaip aprašyta. netrukus po pašaukimo pajutau deginančią einančią iš viršaus mahatmos energiją. Buvo labai didelis krūvis fiziniam kūnui, šiaip ir taip tas krūvis pas mane buvo ir anksčiau. Ši energija privertė mane pasižiūrėti į kaikuriuos dalykus iš naujo ir atrasti tai ką mes vadiname antra sielos pusė. Visą tai aš jau buvau išbraukęs iš savo gyvenimo . Ir man jau tai galima sakyti jau neegzistavo. Supratau , kam aš galėčiau jausti tokius jausmus. Taip pat atskleidė kai ką apie mano praeitus įsikūnijimus. Galima sakyti ,kad viską gražiai sudėliojo. Kadangi viską atliko intuicijos lygyje, tai dar neaišku, ar nebus tai tik pataikavimas mano norams...

Iš tikro tą energija yra ir dabar su manim ir ji tikrai atlieka su manim kažkokį darbą , kolkas nelabai gerai suvokiu ką ir esu truputi pasimetęs...

Kadangi tik neseniai pradėjau domėtis tais dalykais , tai man dar daug kas neaišku ir kažką esminio šiuo klausimu paprasčiausia negaliu pasakyti...

Galima sakyti- tai žengimas į kažkokią nežinomybę... :)

Daugiau informacijos apie mahatmos energiją galima rasti minėtuose forumuose.
 Gediminas ~
 2008-01-09 03:03


hindi kalba atma - siela, maha - didelis, mahatma - didelesiela. Pvz Mahatma Ghandi buvo žymus žmogus. O kad vadint tuo kokia energija, keista, atrodytų tarsi naudoja kaip skambų žodį.
 Vaidas ~
 2008-01-08 15:16


Gediminai,labai prasau...pasidalink savo patirtimi....butu labai idomu smulkiau apie tai isgirsti.
Teko tik skaityti rusiskame Kraijono forume...nemazai zmoniu dirba su sia energija...jie taip pat mini ..kad labai stiprus poveikis...ir tt.
 Violeta ~ Kaunas
 2008-01-08 10:17


Gal kas dirba su mahatmos energija? Labai stiprus poveikis bent jau man. :)

http://www.ommahatma.com/teachings.html


 Gediminas ~
 2008-01-06 15:51


http://www.oneness-birlik.kz/articles/articles.php
Cia yra labai geru straipsniu...apie "Samoningo mastymo jega, apie Aukso Amziu,"Kaip tavo sirdis ir smegenys suristos su Dievu ?"Kas tai yra Nusvitimas? ir kt
 Violeta ~ Kaunas
 2007-11-28 09:58


Patikrinau...viskas gerai....
 Violeta ~ Kaunas
 2007-11-27 12:36


Violeta, patikslink nuorodą - kur tiksliai tos meditacijos - ar gali?
 Gilė ~
 2007-11-27 11:16


http://www.starchildglobal.narod.ru/sacredheart2.htm
Labai grazios Marijos Magdelietes ir Jezaus meditacijos....
 Violeta ~ Kaunas
 2007-11-27 09:01


http://year-2012.narod.ru/
2012 ieji visos Visatos ir Zmonijos istorijoje patys svarbiausi metai.
 Violeta ~ Kaunas
 2007-10-23 17:56


http://www.onenessuniversity.org/oneness/cms/home/newvideo.html
labai grazus filmukas is Aukso miesto
 Violeta ~ Kaunas
 2007-10-08 13:35


http://www.youtube.com/watch?v=k7hNyj-Rqqs&mode=related&search=
Dar viena nuostabi Tomo Di Leva daina.
 Violeta ~ Kaunas
 2007-10-04 11:39


http://www.metasintez.ru/channel/metatron/channel-metatron-text9.html
Idomi Metatrono informacija del rugsejo 27 d.
 Violeta ~ Kaunas
 2007-09-26 19:59


Arteja rugsejo 27 diena.Ta proga siunciu svarbu pranesima is Isminties Knygos/Sai Baba/
Rugsejo 27 d.Du plius septyni yra devyni.Devyni plius devyni-astuoniolika.Vienas plius astuoni sudaro dienos skaiitmenu suma-devynis.
Taigi ,susumavus sios dienos data du kartus ,ganamas Dieviskas skaicius Devyni.Skaicius Devyni simbolizuoja Dieviskuma,nes jo ,nors ir daugybe kartu dauginamo,skaitmenu suma sudaro visada devynis/9x8=72,7+2=9 ir tt./
Sia diena noreciau atkreipti tavo demesi i kai ka labai svarbaus :daugelis mano,kad netolimoje ateityje Zemes laukia didziule katastrof.Jiems atrodo ,kad jos padetis prasta visur ir todel galvoja ,kad greitai jau nieko nebebus galima padeti...pasaulis pasieke lemiama taska.Tai tiesa.Taciau ,antra vertus,Pasaulis dar niekada nebuvo taip laiminamas,kaip dabar.Zemeje yra tokia daugybe nuostabiu sielu,teigiamai veikianciu Pasauli,zmones ir samones pakylejima.Is tikruju ,pasauliui tai dovana!
Dar niekada nebuvo tokio laiko ,kada tokia Dangisku jegu ,visos zmonijos ir visu gyvu butybiu armija labai dirbo.
Taigi ,tu gyveni nepakartojamu laikotarpiu.
Tau duodama nuostabi proga ,kuri tokia gali niekada nebepasikartoti.
Isnaudok ta proga.Laikykis Sventuju mokymu.Neabejok ,kad As tau padesiu.Vykdyk tai,ka As sakau.Pasinaudok ta milziniska dvasine jega ,siuo metu esancia Zemeje ir galesi pasiekti tai,kas tau atrodo neimanoma.
 Violeta ~ Kaunas
 2007-09-25 08:59


http://www.youtube.com/watch?v=0Y9zLIbmKqI&mode=related&search=
Nuostabi Moola Mantra by Di Leva
 Violeta ~ Kaunas
 2007-09-21 10:06


http://www.namaste.org.ua/news.php?id=887
Rugsejo 21 diena Ukrainos sviesuoliai rengia pasauline meditacija skirta delfinams,banginiams ir zmonems.
 Violeta ~ Kaunas
 2007-09-20 11:08http://www.youtube.com/watch?v=N9SLpvohYy8&mode=related&search=
nuostabus filmukas-darsanas su Amma ir Bhagavanu
 Violeta ~ Kaunas
 2007-09-18 19:37


Dekoju Audriui....tikrai nuostabus straipnis.
 Violeta ~ Kaunas
 2007-09-17 12:30


Taip pat įdomus straipsnis "Didysis perėjimas vyksta tiesiog dabar", interviu su Gregu Breidenu http://viduje.puikiai.lt/sirius2011/?p=1109
 Audrius ~ audrius.kazakauskas@gmail.com
 2007-09-15 14:14


http://www.reikisirdis.lt/forumas/viewtopic.php?f=32&t=760
Cia yra Lino idetas labai idomus straipnis apie fotonu juosta
 Violeta ~ Kaunas
 2007-09-14 11:40


Pažiūrėjau, ...ir nežinau net ką pasakyti??? Šviesos kristaluose yra kristalas Jėzus Kristus, o aprašyme skaitau“ Jėzaus Kristaus vardas Kosminių Sferų srityje – Lordas Sananda“.
Reikalas tame, kad... www.askrealjesus.com/ Jėzus ne vieną kartą atsakymuose į klausimus yra pabrėžęs, kad Jis nieko bendro su Sananda neturi, kad tai tikrai nėra Jo vardas, kad tai apsišaukėliai ir ne vienas?????????

 Gilė ~ gile.giliukas@gmail.com
 2007-08-30 16:35


http://www.rainbow.frenel.ru
Sios svetaines apacioje yra inikali Kraijono knyga "Kristaly iz oblasti deistvitelnosti"Sioje knygoje aprasyti kristalai,kurie priklauso senuju laiku periodui ir turi labai auksta energetini potenciala.Kiekvienas is ju turi kokios tai Dievybes samone.Pries keturis metus viena zymi mediume Sabina-Sangitar ,apdovanota unikalia Dieviskaja klausa juos aptiko Gizos piramideje.

 Violeta ~ Kaunas
 2007-08-30 14:02


Įdomu, ką reiškia tas per greitai. žmonės juk visi skirtingi, skirtingo sąmonės lygio ir ką vienas gali nueiti per 2 metus, kitas gali ir per metus.
 Audrius ~ audrius.kazakauskas@gmail.com
 2007-08-29 21:45


Man reikia Jusu nuomones. Kaip manote ar gali zmogus eiti per greitai dvasinio tobulejimo keliu. Kai kuriuos mano bendramincius gasdina mano judejimo pirmyn tempai...
 coliuke ~
 2007-08-29 16:12


Jurgita, ilgai tylėjai ir pagaliau prabilai, bet taip ....gražiai. Jau seniai pastebimas nuostabus Tavo ryšys su Jėzumi, bet pasirodo ir su Buda – net tuo pačiu metu prabylate apie tą patį. Jei pažiūrėtume į laiką – tai pasitvirtintų (Учение о сознании Будды. Гаутама Будда. 9 июля 2007 года) .
Tu rašai: jog Dieviškosios besąlyginės meilės pajautimas ir taikymas visur ir visada - esmė. Kiekvienas mūsų ketinimas ir darbas turi būti persmelktas šia meile". Tiksliau pasakyti ko gero niekam nepavyktų – problema tik tame, kad jei ilgą laiką tenka būti minioje ar dideliame kolektyve, kai nuolat turi būti sutelktas dėmeys – bent aš prarandu savo sąmonės kontrolę, o tada ir prasideda klaidos. Va – kur mano problema.
O dėl Tavo pojūčių – tai yra tikroji realybė ir ji yra beje visai arti. Tik mes gyvename trimatėje erdvėje, bet jau nebeilgai. Tas artumas, meilė – yra besąlyginė meilė ( kai tas jausmas yra ypatingai stiprus ir šviesa – tai gali būti ir palaima). Tai, kad taip matai šviesą ir vaizdinius tik dar kartą patvirtina labai aukštas Tavo vibracijas ir ne tik. Nesistenk visko vėliau paaiškinti kasdieniniu protu nei turinio, nei prasmės – Tavo širdis, patikėk, tikrai žino ką tai reiškia. Visada tikėk ir pasitikėk savo širdimi ir intuicija. Jei jau taip klostosi eiga – gali būti, kad tapsi Jėzaus ambasadoriumi ( kaip Kim) – bet tegul viskas taip paprastai ir natūraliai klostosi toliau. Įvyks tai kas turi įvykti.

 Gilė ~
 2007-07-10 09:23


Kažkaip gavos kad du kartus pakartojau tą patį, kartais nesimato-nerodo ką parašau...
Žinai Gile, dar visai neseniai prieš savaite gal meldžiausi, pabendravau ir su Jėzumi. Ir žinai, tie pojūčiai-Jo meilė ir realumas nenusakomas. Vaizdiniai kažkokie...Ne viską suprantu, bet labai gera viduj. O kas liečia šviesą, tai kartais ją matau atsimerkusi, nerekia man užsimerkt, kažkur virš savęs ir visur aplink mane tarsi viskas nušvinta...nelabai žinau kas tai...
 Jurgita ~
 2007-07-10 08:02


Perskaičiau ir tikrai jo žodžiai įvardino tiesą, kuri tik buvo menama. Ypač įstrigo Jėzaus pasakymas: "Rojus yra sąmonės būsena, kurią galime patirti jau dabar. ir tai yra tikroji žinia, kurią Jis visada norėjo perteikti." Tikra tiesa. Ši palaimos būsena nepriklauso nuo aplinkinių žmonių ar kitų įvykių. Tiesiog ji kyla iš vidaus, sielos gelmių. Pati tą patiriu, todėl taip sakau. Ir tai yra nuostabiausia, kas gali įvykti fiziniame žmogaus gyvenime. Ir tai tikrai pasiekiama ir patiriama. Apie šį meilės jausmą kalba Numylėtinis Kuthumi (2007-06-26 diktavimas). Jo mokymo esmė yra Dieviškosios besalyginės meilės pajautimas ir taikymas visur ir visada. Kiekvienas mūsų ketinimas ir darbas turi būti persmelktas šia meile.
Taigi mielieji gyvenkime šia meile :)
 Jurgita ~
 2007-07-09 12:32


Sveika Jurgita, suradai laiko apsilankyti? Džiugu. O dar didesnį džiaugsmą kelia, kad randi ko ieškai – atsakymus į klausimus ir paaiškinimus sielos polėkiams. Bet Tu pabandyk užsimerkusi ir giliame susikautime bei sielos skambančioj ramybėj pamatyti šviesą, o tada tiesiogiai pabendrauti su Jėzum. Tikiu, kad pavyks. Nebūtinai iš pirmo karto.
Bet tame atsakyme į klausimą kalbama ir apie jau prasidedančią didžiąją transformaciją, kad ji įvyks anksčiau numatyto laiko.

 Gilė ~
 2007-07-05 14:31


Ką tik perskaičiau šį Jėzaus laišką ir iš karto supratau tai, ką jis norėjo pasakyti, nes tai vyksta ir mano gyvenime. nuostabūs jo žodžiai, kad: "Dievo karalystė yra sąmonės būsena, kurią galite patirti tiesiog dabar. ...tai tikroji žinia, kurią mes mėginome perteikti." Tai labai tikslūs žodžiai. Jie kaip atsakymas - potekstė i kai kuriuos gyvenimo klausimus. Ir ta sąmonės būsena yra toji pati palaima, kuri tokia nuostabi, jog tam trūksta žodžių. Ji nepriklauso nuo kitų žmonių ar įvykių poveikio. Tai kyla iš vidaus gelmių... Kaip norėčiau kad tai patirtų kuo daugiau žmonių :) Jie tiek daug pajustų, kas yra aukščiau šio fizinio pasaulio suvokimo ir matymo...
 Jurgita ~
 2007-07-05 12:52


Taip, Violeta, apie tai ir šiandieninis Jėzaus mokymas. Tik dar paprastesnis - kaip nepasirengusiems vaikams.
 Gilė ~
 2007-07-03 13:58


Violeta, aš palandžiojau po šią svetainę, man ji priimtina, bet....tai tas pat tik kitokiu būdu pateikta. Nors yra ir kitų dalykų prognozių ir t.t.. Tačiau DABAR yra dabar ir visą šį laiką noriu panaudoti protingai, kad netektų gailėtis dėl pražiopsotų galimybių. Dėl išskirtinių dienų efektyvumo tai taip, ir Viešpats Maitrėja sako " viskas užrašyta žvaigždėse, bet žemėje nėra tokių, kurie galėtų teisingai tas žinias perskaityti". Ką gi pasistengsiu pasinaudoti tų dienų galimybėmis Vienybėje. Ačiū.
 Gilė ~
 2007-07-02 11:11


2007.07.7 taip pat ipatinga diena...Patariama sia diena atverti sirdies cakra,medituoti,melstis.Siunciu maza istraukele apie tai "Предлагаю в этот действительно очень интересный день настроиться на то, чтобы раскрыть свое Сердце и Тонкие Тела - и попытаться слиться с космическим пульсом - через ваших Наставников, Семью или самостоятельно. Полагаю, чем больше нас будет - тем меньшей опасности подвергнемся и мы, и избранные... По крайней мре, у меня такой импульс сразу же возник при переводе текста.
 Violeta ~ Kaunas
 2007-07-01 22:37


http://forum.kryon.ru/viewtopic.php?p=31509#31509
cia yra labai idomios medziagos apie labai stipria energetiskai diena t.y.2007.liepos 17 d.
 violeta ~ kaunas
 2007-07-01 17:25


Ačiū Violeta, už gražų perliuką. Kaip viskas, rodos, paprasta, lengva, gražu, miela. O dar toks paprastas bendravimo būdas.
Viskas gerai - visi būdai, priemonės, visi šaltiniai - kurie tarnauja tam pačiam reikalui.
Tikra tiesa - visi Mokytojai kalba tą patį, gal tik kitais žodžiais, kitais pavyzdžiais. Dar kartą ačiū.
 Gilė ~
 2007-06-29 09:12


Ačiū Violeta, geras jausmas kai pamatai kokią apimtį įgauna judėjimas.
 Gilė ~
 2007-06-15 16:15


http://www.globalpeacemeditationprayerday.org/
Nuostabus momentai is pasaulines meditacijos vykusios 2007.geguzes 20d.
 Violeta ~ Kaunas
 2007-06-14 17:14http://www.youtube.com/watch?v=Cq7-Of3jjtU&NR=1
Filmukas is Aukso miesto,geguzes 2o diena kai vyko viso pasaulio bendra Vienybes meditacija.
 Violeta ~ Kaunas
 2007-06-12 10:57


http://forum.lightray.ru/viewtopic.php?t=1516
cia rasite dar viena labai grazu Lanos laiska apie Aukso miesta.
 Violeta ~ Kaunas
 2007-06-06 08:56


Tas pats paveikslas yra ir Siriaus puslapyje: http://viduje.puikiai.lt/sirius2011/?va=31
 Audrius ~
 2007-06-01 20:26


http://soznanie.org/michael14.html
Nuostabus Sv.Archangelo Mykolo paveikslas...
 Violeta ~ Kaunas
 2007-05-31 10:59


geguzes 19-20d Maskvoje vyko ipatingas seminaras...is Amerikos atvyko Li Keroll su savo komanda...Jo metu buvo pravesti 2 cenelingai su Kraijonu.Tomis dienomis taip pat vyko visame pasaulyje Vienybes meditacija ..Japonijoje prie Fidzi kalno,Kanadoje,Italijoje,Vengrijoje,Indijoje Aukso mieste,Izraelyje ir kt.salyse.Labai idomus zmoniu ispudziai is seminaro ,vykusio Maskvoje.Ypac Kleros laiskas suzavejo.
http://forum.kryon.ru/viewtopic.php?t=1461&postdays=0&postorder=asc&start=15
 Violeta ~ Kaunas
 2007-05-25 15:21


http://www.onenessforall.com/divine/Alexis/
Nuostabus indiskas sokis Aukso mieste...Sakti Stalo sventykloje.!
 Violeta ~ Kaunas
 2007-05-22 11:07


džiaugsmo visiems ;}
 radioman ~ radioman@gawab.com
 2007-05-12 23:54


http://youtube.com/watch?v=JNLcf9uPZ9c
Cia sio filmo tesinys "Kelione i save"
Dziaugiuosi ,kad patiko filmas.
 Violeta ~
 2007-04-05 10:02


Ačiū, Violeta, net nežinau kaip ir apibūdinti - tiesiog nuostabus.
 Gilė ~
 2007-04-05 09:10


http://youtube.com/watch?v=LI1dM67jRWM
Nuostabus filmas apie meditacija."Dvasine tikrove"
 Violeta ~
 2007-04-04 14:14