Forumas - Trumpų klausimų/temų aptarimas - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Trumpų klausimų/temų aptarimas

Čia galite rašyti klausimus kurie jums kyla, tačiau diskusija jūsų tema būtų ne tokia reikšminga lyginant su temomis kurios yra vertos diskutuoti visiems žmonėms. Į jūsų mintis bus atsakyta.

Forumo vystymasis yra numanomas. Nenorint kad po ilgesnio laiko liktų daug mažareikšmių temų - kas trukdytų ir atitrauktų dėmesį daugybei lankytojų nuo svarbesnių temų - ši tema yra skirta klausimams kurie gali kilti, nors klausimas gali būti ir ne toks svarbus, bet kartais tiesiog patogiau išgirsti greitai atsakymą ar sužinoti kaip yra, nors klausimas ir nėra toks apie kurį būtų svarbu diskutuoti visiems žmonėms.

 Vaidas ~
 2007-01-12 15:13
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

Sveiki. Gal yra skaitančių Valdovų Laiškus ir besidominčių Valdovų perduodamu Mokymu iš Vilniaus ar jo apylinkių. Būtų malonu susitikti ir pabendrauti.
Darius +37068312861
 Audrius ~
 2014-06-22 17:13


Skyriuje Valdovų rekomendacijos įdėtos visų 3 išleistų knygų praktinės Išminties Valdovų rekomendacijos:
1. Raktai į laisvę; 2. Laiptai į Tiesą ir 3. Kelias į Išmintį.

http://viduje.puikiai.lt/sirijus/?p=1929
 Audrius ~
 2013-11-22 11:06


Manau ce daukas nuo musu tikejimo priklauso.Jai bus reikemas kiekis atviru sirdziu tai susiklostys visos isorines aplinkybes.Kad galetu Tatjana atvaziuoti ir prijimti diktavimus Lietuvoje. http://gyvenimorytas.lt/7-verta-perskaityti/ Jie kaip ir ideja nuoroda i sita puslapi tai kaip ir pritare tam,ir patys veda seminarus mokymus sodyboje kurioje nera buve kaip sako jokiu baliu isgerimu.
 Alvis ~
 2013-03-19 19:46


Tai ar turime tokių vietų? Joninių laikas labai nedėkingas ieškant tokių vietų, nes visi miškai tada skamba nuo muzikos. Šiaip turbūt turistinės sodybos nelabai tinka? O kaip su latviais buvo, gal jie kažką gali patarti? :)
 Gediminas ~
 2013-03-18 18:48


Tituliniame puslapyje įdėtas naujas skyrius - Valdovų rekomendacijos. Čia bus sudėtos Išminties Valdovų rekomendacijos pagal rusų kalba išleistą knygą "Ключи к Свободе. Практические рекомендации Владык Мудрости".
Viskas suskirstyta pagal temas, labai patogu atsirinkti. Aišku, tai ne visos rekomendacijos, planuojama išleisti dar 3 šios serijos Valdovų rekomendacijų knygas(rusų kalba).
Rinkinys „Raktai į Laisvę" - pirmas iš serijos „Praktinės Valdovų rekomendacijos". Kartu surinktos rekomendacijos yra kaip raktai į Laisvę nuo prisirišimo prie materialaus pasaulio, kurį Mokytojai vadina iliuzijų pasauliu. Tam, kad taptumėte iš tikrųjų laisvi, pagal Valdovų žodžius, reikia padaryti tris žingsnius:
- suvokti, kad jumyse yra netobulybės,
- panorėti jų atsikratyti,
- paprašyti pagalbos Dievo ir Valdovų.
Šis rinkinys ir sukurtas kaip pagalba eiti dvasiniu keliu. Jame atsispindi nauji požiūriai į save ir savo gyvenimo būdą. Duodamos rekomendacijos apie maistą, gyvenimo sąlygas, bendravimą su Gamta, atsisakymą žalingų įpročių ir daugelis kitų.
Mes tikimės, kad sekdami šiomis rekomendacijomis, galėsite padėti sau ir artimiesiems, taip pat planetai ir mūsų Dieviškiesiems Vadovams įvykdant mūsų bendrą evoliucinę užduotį - gausinti išmintingumą ir nuoširdumą Dvasinio pakilimo į Dieviškąją Realybę Keliu.

Sudarytojai
 Audrius ~
 2012-12-01 15:14


Sveiki mieleji!

Mane ikvepe labai reklaminis stendas, kuris reklamuoja "Siriaus" knygas. Man kylo didelis noras toki reklamini stenda nuomoti irgi tokiam pat plakatui tik lietuviu kalba. Kadangi esu is Klaipedos tai jieskau bendraminciu is Klp rajono kas sutiktu "susimesti" ir kas nuo karto nuomotis stenda musu reklamai. As asmeniskai jau pirma kuri sutiktu nuo savo algos dasidet, prasau prisijungt!:))) Labai myliu Pakyletuju Valdovu mokyma...
Vitalija
 Vitalija ~
 2012-08-24 21:19


Jei č raidė, tai taip ir rašyti reikia manau, arba vietoj č rašyti ch. Koks tėvo vardas - taip ir parašiau, vardininko linksniu. Kadangi mažai vietos adresui, tai parašiau tik Lithuania, Kaunas.
 Audrius ~
 2012-07-31 11:25


Gal kas žino kaip užpildyti pasirašymo formą po Tatjanos palaikymu? Tarkim mano pavardė prasideda lietuviška Č raide? Kaip rašyti tėvavardį? Kokį adresą pateikti?
 Gediminas ~
 2012-07-30 20:06


Paprastas jūsų kasdienis darbas. Apkabinkite kiekvieną, pas jus apsilankiusį. Jei pas jus užėjo vienišas žmogus, atiduokite jam visą savo širdies šilumą, kad išėjęs pajustų turįs draugą. Jei ateis sielvartaujantis, nušvieskite jo gyvenimą savuoju džiaugsmu. Jei ateis silpnas, padėkite jums atsiskleidusiu žinojimu apie naują gyvenimo prasmę. Ir jūsų gyvenimas taps palaiminimu žmonėms...

Nuostabios mintys Konkordijos Antarovos knygoje „Mokslas apie džiaugsmą" http://viduje.puikiai.lt/sirius2011/?p=1806
 Audrius ~
 2012-06-21 14:26


ash taip ir supratau, kad yra tokia programa, bet dar buvo kilusi juokinga mintis, kad Pakyletieji Valdovai suskaiciavo ir pranese Tatijanai:)))
 Vitalija ~
 2012-06-11 23:20


Taip, Vitalija, ko gero daugiau žmonių yra prisijungusių, nei skelbia statistika.
Yra tokia programa, kuri rodo, kuriuo laiku kiek kompiuterių yra prisijungusių ir iš kokios šalies. Iš ten ir skaičiai. Bet visų besimeldžiančių nėra galimybės kaip kitaip suskaičiuoti...
 Audrius ~
 2012-06-11 22:45


ta prasme ne prie kompiuterio, o juk galima tiesiog pasiemus knyga kur yra tas diktavimas ir melstis kur gamtoje... taigi statistika neatitinka realybes:) kogero daugiau zmoniu tokiu yra!:)
 Vitalija ~
 2012-06-11 21:22


Sveiki,
Sakykite is kur ta statistika, kiek dalyvauja zmoniu maldinese budejimuose uz Rusija? Juk yra zmoniu kurie sau meldziasi ir nesiskelbia...:)
 Vitalija ~
 2012-06-11 21:11


Sveiki,
noriu paklausti ar yra vykstanciu birzelio 2tra diena i Ryga, i seminara? Gal butu galimybe prisijungti ir vykti kartu?:)
 Vitalija ~
 2012-05-21 19:53


Manau, kad atejo laikas ir viskas kyla i pavirsiu, nieko nera be reikalo. Iskrypeliams padai dega, bijo , kad visi galai islys. Situacija yra paini, motina kad ir kokia butu yra motina, turi teise gyventi su vaiku, mes visi klystame, bet po to atgailaujame, tik pasmerkti lengviausia, o atleisti sunku. Baisu, kad atidavus motinai vaika, gali buti ju abieju liudnas likimas. Butu geriausia, kad kazkokiu budu (Dievas tik zino)butu uzkirstas kelias istvirkavimams su vaikais. Jei jau turi pinigu, o potencijos ne, tegul gydosi psichika, svori meta, sveikai maitinasi. Tada ir gales savo pajeguma pries pilnametes pasirodyti, kuriu apetitas nepasotinamas. As tai izvelgiu bumerango desni - tu tvirkini nepilnamete ir tavo vaika tvirkina. Gamtoj gailescio nera, toks istatymas. Tik taip lemta, kad teisininku seimoje, jei butu kitoje, tai butu tyla.
 Amina ~
 2012-04-20 14:33


O ka galvojete del Garlevos ivykiu?
 Alvis ~
 2012-04-20 08:50


Dėl gigantų, norėtųsi kelis dalykus pasakyti.
1. Nėra sunku su grafiniais redaktoriais sukurti tokių piešinėlių, kur žmonės atseit ekskavuoja didžiulius žmogaus griaučius. Ir tokių paveikslėlių yra sukurta nemažai. Tikrų, pateiktų moksliniame darbe autoritetingame - matyti neteko. Nors iki 3 metrų ir dabar gyvų žmonių yra.
2. Tame straipsnyje nepateikta jokios nuorodos į mokslinius straipsnius, į kokių nors institucijų svetaines, ar į wikipedia tarkim kokį straipsnį apie tokius kasinėjimus.
3. Yra buvę atvejų kai sukuriamos specialios svetainės, kur atseit yra kompanijos darančios tyrimus svetainė, toje svetainėje patalpinamas straipsnis kad atseit buvo atliktas toks ar anoks tyrimas, tada tokia pat žinia perduodama į žymesnius naujienų portalus, jie pažiūrėję kad jų puslapis atrodo įtikinamai (sudėtos netikros darbuotojų nuotraukos su vardais ir pavardėmis) išplatiną jų straipsnį. Išplatintą straipsnį išverčia dar kiti naujienų tinklalapiai patys nebežinodami iš kur ta naujiena atsklido.
4.Adomas ir Ieva prieš 35 tūkst metų buvo gan aukšti. Tibeto pasakojimuose apie ankstesnius gyvenimus yra mačiusiųjų kaip anksčiau gyvenę žemėje aukštesni žmonės.
 Vaidas ~
 2012-01-30 13:21


http://www.versijos.com/2011/10/11/iki-tvano-zmones-buvo-gigantais/
 Alvis ~
 2012-01-29 17:57


Kol kas nėra galimybės gauti tokių muzikų, nebent parsisiųsti Internetu pagal šiame puslapyje nurodytų autorių ir kūrinių pavadinimus: http://id.sirius-ru.net/diski/music.htm
 Audrius ~
 2012-01-08 21:45


gal butu galima gauti tokiu muziku,kurios skamba pries ar po Tatjanos roziniu?
 Alvis ~
 2012-01-08 17:17


Teisingai, Dovydai, viskas gerai jei nusiteiki į bendrą maldą, būdamas kažkur kitur.
 Audrius ~
 2011-12-18 13:35


Sveiki, manau Jus tai turėtu sudominti! :)

http://www.otkroveniya.ru/Stavropol-03.07.11.html

Jolanta ~
2011-12-17 15:54
 Audrius ~
 2011-12-18 13:31


Sveiki, norėjau paklausti dėl maldų transliacijos sekmadieniais 13val. Ar yra būtina sedėti ir klausyti transliacijos? Nes aš nemoku rusiškai, be to ne visada išpuola tuo metu būti namie. Taigi jei melsius tą valandą kur nors kitur, klausysiuosi giesmiu Šv.Marijai, ar gausis tas pats efektas kaip sedėčiau ir klausyčiau transliacijų? Manau viskas gerai jei nusiteikiu į bendrą maldą, būdamas kažkur kitur, įdomu tų kurie dalyvauja nuomonė.
 Dovydas ~
 2011-12-18 11:59


Laba diena visiems, kurie domisi Verisciaginu! Kitaip tariant DEIR mokykla (www.deir.org)Vilniuje taip pat turime mokykla. Joje praejau visas penkias pakopas. Pagal pirma Verisciagino, tai 1 pakopa. Be destytoju apsaugos neuzsidesi, antra ten ismoko pasamones lygmenyje pasitikrinti savo tikslus, norus. Moko pajausti eterini kuna, matyti aura, gauni tos mokyklos apsaugas ( niekada nenubaus joks policininkas). 3 pakopa ( Vlijanije), tai darbas su Я ЕСМЬ. Kitaip sakant mokaisi nuspeti kito zmogaus ketinimus, mintis, nukreipti tau reikalinga linkme. Tai mokykla patogiai gyventi sociume, bet dvasingumo ten ne laso. Saunuoliai, kad mokotes patys... nera ten jau taip paprasta:):):)
 Jolanta ~
 2011-12-17 19:52


Labas. Alvi- nedidelis perspejimas: kai pagal Verišč. knygu pirma pakopa sukursi energetine apsauga- nuo to momento Tau teks toliau gyventi pačiam SAVO gyvenima, su savo protu ir sumanimu. Nepasimesk, iš pradžiu bus sunku nes būsi laisvas nuo išorinio diktato ir tada teks viska pačiam sugalvoti ka veikti, ka galvoti. Vienu žodžiu: Tau teks tvarkyti savo gyvenimo pačiam.
 Algis ~
 2011-12-02 21:05


Viskas gerai Algi.Leido suvokti del ko tai reikia,tad reikes viska perprasti kas ten isdestyta.Dekuju Algi.
 Alvis ~
 2011-12-02 17:12


Labas. Alvi- klausimus formuliuok truputi papraščiau nes aš nelabai ikandu lietuviu kalba. Man irgi atrode neetiškai dirbti pagal Veriščiagina trečia pakopa kurios pavadinimas yra ITAKA ,, ВЛИЯНИЕ ,,. Aš ja tiktai perskaičiau. Jeigu tu turi energija, tai ir turi išmokti ja valdyti nes kitaip tavo energija užgrobs ir valdys svetimi, egregoriai, sociumas, arba dar, kas nors, kas netinges. Butinai pradek skaityti ir dirbti su Verišč. knygu pirmaja pakopa IŠLAISVINIMAS ,,ОСВОБОЖДЕНИЕ,,. Man šias knygas isake Aukščiausieji Mokitojai. Aš dvejus metus nieko nežynojau apie Mikušinos diktatus. Kai pravariau Veriščiagina, tik tada aš gavau tos diktatus. Ir aš supratau kodel taip. Tik per Veriščiagina knygas ir Mikušinos diktatus aš galejau pasiekti ta dvasini lygi kuri aš pasiekiau. Diktatose moko proto valdima o Veriščiaginas, moko valdyti jausmus ir dirbti su jies. Be energetines apsaugos nuo egregoriu, sociumo ir visu kitu biesu nesankcionuoto užpolimu: labai sunku, beveik neimanoma pasiekti kiek nors rimta dvasini lygi. Tai atrodo yra mineta ir viename Mikušinos diktate. Tik dekojant Veriščiaginui aš galejau suprasti ir veiksmingai dirbti su T. Mikušinos diktatais. Alvi: Tu man atleisk už jei ka netaip parašiau nes aš esu grynas praktikas. Klausk jei kas neaišku, kiek sugebesiu padesiu. Viso
 Algis ~
 2011-12-01 21:39


Dekui Algi.Skaiciau ta Dmitrio Veriščiagino knyga.Ir aisku iskilo keli klausimai tarkim kiek etiska yra butent tokiom metodikom formuoti,energetinius dalykus.Nes viskas eina per proto valdyma.Ir gaunasi ribotumas ir tuo paciu klaidu tikimybe.Kitas niuansas kad einant keliu tai atsisakant visu sio pasaulio siekemybiu,ir ugdant dvasines savybes,viskas bus pridetas tas kas bus reikalinga.Kitas niuansas kuris man kertasi kad as turiu keisti ne isoriskai situacija,savo itaka,ar tai ji butu pinigine ar pazinciu pobudzio,ar energetinio pranasumo,o vidines busenos tai kaip nuolankumas dekingumas atjauta meile.Tai kas rasoma straipsnije caro seimai atminti.Kad jie dvasinem savybem perkeisdavo juos priziurejusiu kareiviu poziuri,ir elgsena.
Idomu ka Tatjana pasakytu tuo klausimu.
As istikruju dekingas uz tavo Algi rekomendacijas,tiesiok norisi visus suprilumus apsiupineti.
 Alvis ~
 2011-12-01 13:00


Labas visiems kurie eina Rožiu Kelia. Alvi: visas metodikas rasi - Dmitrio Veriščiagino- TOLIMESNIS ENERGOINFORMATYVINIS VYSTIMASI knygose. Ieškok knigynose arba bibliotekose, yra Lietuviu kalba išleistos. Tik panorek dirbti su savimi ir Tau Aukščiausieji Mokitojai dos visa, kas reikalinga tāvo evoliucijai. Kai dirbdamas su VERIŠČIAGINA pirmaja knyga prieisi prie apsaugos sukūrimo, tai parašyk man- turiu patarima. Ir aišku- neužmiršk Tatjanos Mikušinos diktatus. Jei, kas neaišku- klauskite visi. Bendrauju tik su praktikais. Žynoti KELIA ir praeiti KELIA- nera tas pats . Iki. KODEL buvo pakeistas mano komentaras???
 Algis ~
 2011-11-28 19:05


Noriu paklausti Algi o kokiom ce metodikom sukuriai tas energetines apsaugas? Ir tame pasamones valyme kaip atskirti ka valyti ka palikti?
Ekologiskas maistas nera pakankamai svarus,geriausias maistas uzaugintas mulciuojant tada nereikia visiskai jokiu trasu ir chemijos nuo kenkeju.
 Alvis ~
 2011-11-27 15:53


noriu paklausti kaip jums sekasi valyti save,fizini kuna samone,pasamone?
Alvis ~
Kai galetum išvalyti posamone, aš sukūriau energetine apsauga ir pakeliau kūno energetika. Tik tada išvaliau posamone. Dar reikia sukurti jausmo etalonine būsena, kad galetum atskirti ka valyti ir ka palikti. Ligas, karma ir nodemes galima atidirbti per kelias minutes. O nežinomos kilmes negativia energija deginau čiakromis ( čakru pulsacija ). Patys suprantat, kad gyvenant mieste pilnai prasivalyti yra beveik neimanoma, ypač be energetines apsaugos. Su fiziniu kunu sekas kur kas praščiau, turi būti gana turtingas, kad galetum nusipirkti ekologiškai švaru maista. Atsiprašau už klaidas. Linkiu sekmes einant Rožiu Kelia. Uz redzēšanos! Algis
 Algis ~
 2011-11-26 22:26


Aš irgi supratau tą dalyką, kad kai pats pasikeiti ir aplinka keičiasi. Tada žmonės mato praktinį, o ne teorinį pavyzdį.
 Amina ~
 2011-11-25 11:07


Sudetingas dalykas ta motyvacija.As kazkaip vis stengiuosi suvokti kad kitiems galiu daugiausia padeti per asmenine pazanga.
 Alvis ~
 2011-11-23 13:28


Kol kas užsiimu tik tam tikrų gyvenimo prioritetų nagrinėjimu. Nes daug kas požiūryje į gyvenimą neišgryninta ir nesudėliota. Galbūt kažkada parašysiu daugiau. Nes tikrai pastebiu , kad be atitinkamų motyvų valytis ilgesnį laiko tarpą neįmanoma. :)
 Gediminas ~
 2011-11-23 12:40


noriu paklausti kaip jums sekasi valyti save,fizini kuna samone,pasamone?
 Alvis ~
 2011-11-22 14:38


Kiek esu pastebėjęs tie kurie vaikosi tiesos, kaip neginčijamos, nelanksčios šaltos tiesos, tie pamiršta nuoširdumą, gailestingumą ir tarpusavio supratimą. Dažnai tokių "dvasingų" žmonių šeimos išsiskiria, nes jie nuolat kaltina ir teisia kitus, nesuprasdami šalia esančių žmonių motyvų, nuoširdumo, vertybių, augimo.
Jeigu mano priežiūrai priklauso bendravimo srautai, šiuo atveju forumas ir netgi dvasinės tematikos - manau kad nevalia juose būti komentarų kuriuose yra apkalbinėjami kokie nors žmonės, jie teisiami, kaltinami ar kas panašaus. Mintys gali būti laisvai išsakytos, tačiau tai turėtų atspindėti dėsnius, dėsningumus, vertybes kurie taikomi visiems, o dėl konkrečių asmenų pakliuvimo į tas kategorijas jau turėtų atsispindėti kažkokia to pasisakančiojo atsakomybė. Tiek trumpai.
Manau kad turėtų būti siekiamas tarpusavio supratimas, o ne diskriminacija kokia. Žemėje ir apskritai esame todėl kad augame, o kaip kitaip augsime jeigu mums niekas negalės padėti iš šalies?

Su norais nesinorėtų kad žmonės būtų klaidinami. Yra skirtumas tarp žmogaus norų kylančių prote, ir jaučiamų vidinių dvasinių norų. Kai Jėzus gyveno buvo išpildomi tam tikri norai pvz - tokiu principu kad "ko Tėvas ir sūnus nori, tas YRA". Kitaip sakant jeigu žmogaus valia sutampa su Dievo valia. Iš esmės neturintis norų žmogus - miręs žmogus. Reikia mokytis atpažinti viduje kylančius dvasinius norus, kurie buvo mums Dievo įdėti, kaip pvz pažinimo norą, meilės norą ir panašius.
Bhagavad Gitoje, rašoma apie tam tikrą žmogaus minčių ir proto būseną, kalbama apie transcendenciją. Ji yra tikslas, ir iš dabartinių žmonių labai retas turbūt yra ją pasiekęs, net ir iš bhakti vienuolių vienas mažiau kitas daugiau ją įsisavina. Tai ką jau kalbėti apie paprastesnius žmones ir jiems reikalingą pereiti augimo procesą. Aprašoma vienovės su Dievu dvasinė būsena, kur žmogus vadovaujasi Dievo valia, o protas tuo tarpu yra tik paklusnus įrankis dvasiniams darbams atlikti. Tada žmogaus rūpestis - ar Tėvas yra laimingas, o ne ar aš esu laimingas - kas dažniausia augančiam žmogui yra suvokiama iš jo materialaus proto pusės.
Nereikia prisirišti prie labai daug dalykų, pvz maisto skonio. Dvasingas žmogus valgo maistą tam kad papildytų energijos lygį, o ne tam kad patirtų malonumą, jis nesiekia malonumų. Bet malonumas iš skonio yra jaučiamas, kaip Dievo apraiška taip pat.

Labai panašiai galima pasakyti kad kažkas moko atsisakyti teisti kitus, ir kitų teisimo malonumo, vietoje to koncentruotis į dievišką realybę. Kol kas tiek.
Su meile,
 Vaidas ~
 2011-11-07 14:09


Įdomu, kas dedasi forume? Pas Audrių noras kontroliuoti pasaulį viršiją mirtinas ribas, Romas prisirišęs prie sielai mielų dalykų, kad įskaudintas pabėgo lyg mergaitė. Amina apsvaigus nuo iliuzijos teikiamų malonumų užsimiršo ar nepastebėjo diktavimuose, kad valdovai kaip tik šaukia atsisakyti šio pasaulio teikiamų malonumų ir norų išsipildymo ir koncentruotis į dievišką realybę. Norų išsipildymas pasirinkusiam dvasinį gyvenimo kelią yra pati didžiausia nelaimė kokia tik gali nutikti. Bhagavadgytoje rašoma, kad reikia būti abejingam tiek džiaugsme teikiamam šio malonumų pasaulio, tiek nelaimėje, tikras džiaugsmas turi būti Dievas.
 Gediminas ~
 2011-11-07 13:04


Sveiki, perskaiciau 2 paskutinius pasisakymus ir pritariu, kad ir as gyvenu kaip tas vaikas, Ivanas is filmuko "Lydekai paliepus", tikrai imanoma pritraukti gyvenime tai, kas zemiskam zmogui atrodo neimanoma. Tikrai galima gyventi kaip ta Alisa stebuklu salyje tik reikia leisti to panoreti. As nesu pagyru puodas,bet bijau savo patirti papasakoti, nes gali kiti pagalvoti, kad giriuosi (nors vaikai to nebijotu, jie reztu tiesiai sviesiai, taciau yra siame forume tobulu, pakyletu zmoniu, kurie pagalvos, kad kazkas kelia savo ego, giriasi(mano manymu cia mes veidu nematome, pareigu uzimamu taip pat, todel tai nera puikybes zenklas, visi anonimai) ) bet linkiu is sirdies visiems igyvendinti savo svajones, tiesiog leisti sau panoreti ir visata pades, nes mes nesam vieni siam pasauly, mes turime visa artilerija pagabininku, tik nuo musu kasdieninio egesio priklauso kaip greitai issipildys musu svajones.
 Amina ~
 2011-11-04 21:14


Surija savo laiške rašė: "Patikėkite manimi, nereikia perdėm ginti vienokią ar kitokią jūsų išorine sąmone suvokiamą Tiesą. Toji jūsų sąmonė tokia netobula, kad būtų paprasčiausiai kvaila įrodinėti ir skelbti savo tiesą, kaip vienintelę teisingą ir neklystančią. Tai panašu į du besiginčijančius, iš kurių vienas tikina, kad žemė laikosi ant trijų banginių, o kitas teigia, kad – ant trijų dramblių.
Dabar jums atrodo juokinga net įsivaizduoti šį ginčą. Tačiau dauguma religinių konfliktų ir karų iš esmės kildavo dėl panašių priežasčių.

Jūs vaikai. Jūs sėdite ant Dieviškosios Išminties vandenyno kranto ir bandote pažinti šią išmintį smalsiu vaikišku protu. Niekada neišeikite iš šios vaikiškos sąmonės būsenos. Pažindami Dieviškąją Tiesą niekada netapkite suaugusiaisiais.
Būkite kaip vaikai ir jūs galėsite savo sąmonėje pasiekti tas aukštumas, kurios buvusioms žmonių kartoms buvo nepasiekiamos"...
 Audrius ~
 2011-11-02 19:51


jus man atrodot kaip mazi vaikai. toks vaizdas, kad cia butu lenktynes kuris gis is musu dvasingesnis, ismintingesnis ir visoks koks nuostabesnis. maziau sneku - daugiau darbu! ;)
 Gediminas ~
 2011-11-02 19:19


Gera tema palietiai Audriau.
Si rudeni pirkau rajono turgelije obuoliu is pagyvenusios moteriskes.Kuriai gal but apie 60 metu.Ir taip kaip ji eme kiekviena obuoli dedama i maiseli tarsi gyva visciuka,atringdama negrazius ar papuvusius obuolius,ir ne vieno nemete o visus sudejo,graziai,tai buvo neitikinama.Bet ji tai dare tiesiok naturaliai is saves.Nors obuoliai kainavo kilas tik 1lt jai gerai pamenu,ir tai grynai pasijuto visam tame kad ne del pinigu jinai tai daro. Ir ta moteriske juk nebegs niekur niekam nesakys kaip ji deda obuolius kaip ji elgesi,jai tai iprasta ir naturalu,ir sale to aina kuklumas.Ir visame tame noriu pasakyti kad reikia pradeti nuo mazu dalykeliu,ir kaip i mus bus atkreiptas demesys is Aukstybiu bus patikima vis didesni darbai.Ir jie bus toki naturalus,kaip kasdieninis valgymasis ar miegojimas.
Ce panasiai kaip i sale pirma karta atejas lieknas vaikinukas grieptusi kelti toki svori kaip profesonalus sportininkas,ir jam gali pavykti pakelti,bet kokios bus pasekmes.Kad ir tas aukojimas galbut ce kaip prielaida pamastymas reiketu kuo dazniau aukoti bet tokias sumas kurios visiskai nereiksmingos tarkim po 1cnt ar 10cnt. isiugdyti aukojimas ta jausma ,istreniruoti ta busena kad ir 100 ar 1000lt ar net daugiau, aukodami tik tiesiok aukotume.Ir ce prie to tikru lietuviu patarle Duok Dieve duoti o ne jimti.
 Alvis ~
 2011-11-02 18:39


2009-12-07 temoje Tikslas Romas rašė:"Užpirkau knygų už 4000 Lt.Mažesnę pusę sumos skyriau "URANTIJOS KNYGA"-i ir"Kalbu jums vėl"(Jėzaus Kristaus,per Algimantą Jokubėną). Kitą,didesnę pusę skyriau knygom iš "Mijalbos" lediklos-"Šios akimirkos jėga",jos tęsiniui,"Tibetiečių gyvenimo ir mirties knyga","Skiepai nuo streso",Jasmuchin "Praninė mityba",per paskutinį užpirkimą jau pasirodė ir "Valdovų laiškų"-antroji,ir kitom.Jas,kaip labdarą išvežiojau po ritinės Lietuvos miestų ir miestelių bibliotekas.Jaučiausi pujkiai,kaip ant sparnų,kaip dirbantis tikrą,prasmingą darbą.Idėjinem ligmenyje viskas atrodė be priekaištų -viena knyga naudosis N skaičius žmonių.Naudingumo efektas didžiūlis.Bet"...

Pirko žmogus knygas, tame tarpe ir Valdovų laiškus, o dabar pasidarė priešas, kovotojas???
Netgi ir toks, atrodytų, kilnus veiksmas gali turėti dvejopą poveikį. Jeigu tai iš tikrųjų buvo daroma iš širdies, nesitikint jokio atlygio, neprisirišant prie rezultatų, tada taip. Bet jeigu tai daryta su tikslu pasipuikuoti, paskui visiems paskelbti:va koks aš, už tiek pinigų pripirkau knygų, tada toks veiksmas neturės jokios naudos, nes tai bus tik savojo EGO pamaloninimas, jo didinimas.
Paprastai dideli darbai daromi tyliai ir nepastebimai, nesireklamuojant, nerėkiant visiems ir nesitikint gaut už tai nieko mainais. Aš nesprendžiu apie šį konkretų Romo atvejį, kai jis pirko knygas, paėmiau tik kaip pavyzdį, kad netgi ir toks, iš pirmo žvilgsnio kilnus poelgis, gali turėti dvejopą prasmę. Nes viską lemia motyvas, su kuriuo tai buvo daroma.
 Audrius ~
 2011-11-02 14:12


ce krisnajas dalinasi savo patyrimais suvokimais.
http://bhaktijoga.lt
 Alvis ~
 2011-11-01 13:20


Surija savo laiške rašo:
„O kai kurie iš jūsų taip gerai įsitaisė iliuzijoje, kad pats priminimas apie būtinybę kažką keisti jų gyvenime priimamas kaip tiesioginis kėsinimasis į pagrindus“.
 Audrius ~
 2011-10-31 19:28

Pasikartosiu :
Tai tik sąmokslo teorija. Duok Dieve, kad tai ir liktų tik teorija...
Todėl Romas nieko nekaltina, jis tik samprotauja...
Visada naudinga į bet kokią situaciją pažiūrėti ir iš kito kampo.
Kas to nesugeba, kas visada žiuri tik iš vieno taško, tas panašus į ciklopą...
Ar įmanomas tobulėjimas be kritikos ir savikritikos?

Todėl dar vienas klausimėlis.
Pakylėti Valdovai save pateikia, kaip žmonijos mokytojus, globėjus ir pan. Pvz. Maitrėja savo paskutiniame (2011m. birželio16 d.) diktavime teigia:
„...Galite ieškoti ir surasti kitų kelių, bet mes garantuojame tik už tą Kelią, kuriuo vedame žmoniją milijonus metų, nuo to momento, kai ji įgijo protą...“

Kitaip sakant Pakylėti Valdovai buvo ir yra žmonijos „stogas“ nuo pat pradžių – „milijonus metų“.
Tad kur gi buvo šitas „stogas“ prieš 300. 000 metų, kada ANUNAKAI zombiavo jauną žmoniją – pakeitė žmonių DNR, iš 12-os vijų paliko tik dvi (vieną porą)?

Jeigu šita sąmokslo teorija ne blefas, o tiesa, tai iliuminatų sąsajų reikia ieškoti ne su kabalistais...
Inua planetoje jie (anunakai) taip pat dėjosi geriečiais...

Ką tokioje situacijoje daryti, kuo tikėti?
Ištikimybę reikia demonstruoti ne priemonei, o Tikslui (patiems IDEALAMS).


 Romas ~
 2011-09-29 06:54


Paskaitykit naują medžiagą:(09.28) Rožinis Kelias. Besiveržiantis žmogau, koks tavo motyvas?

Nemažai gilių minčių yra...
 Audrius ~
 2011-09-29 00:09


Romai, ieškoti kaltų, nėra pasiteisinimas. Informacija nėra paslėpta, jos pilna knygynų lentynose. Viskas priklauso nuo žmogaus sąmonės. Tokia dabar situacija, kad elitas atmeta dvasinę informaciją, ne dėl iliuminatų kontrolės, o dėl žmogaus sąmonės būvio. Toks jau žemėje dėsnis, kad bet kokia organizacija sukurta nors ir geriausiais tikslais laikui bėgant išsigimsta. Ir kuo ji slaptesnė, tuo didesnė galimybė išsaugoti pradinę informaciją nepakitusią. Ir ko besiimtum visur susidursi su sunkumais bandydamas perduoti kuo aukštesnę informaciją. Ir ne dėl kažko kontrolės. O dėl žemesnės žmonių sąmonės būsenos. Todėl ir egzistuoja slaptos draugijos , kad priėmus nevertų asmenų neišsigimtų. Bet kitas klausimas - kaip taip joms pavyksta? O šiaip tai nori ką nors pakeisti - veik. Bet abejoju, kad informacijos prieinamumas padėtų , nes viskas priklauso nuo žmogaus vibracijų. Dvasinį kelią rinktis sunkiau...
 Gediminas ~
 2011-09-28 08:21
Visiškai teisingai, maži vaikai viską kišasi į burną...
Bet ar mes dar vis tokie?

Kol žmogus pats nesugeba atskirti gero nuo blogo, tol juo galima manipuliuoti...
Faktas ir tai, kad „iliuminatų“ svarbiausias tikslas ir toliau blokuoti informaciją – laikyti žmones tamsoje. Tam pateisinančių argumentų jie tikrai nepritrūks.

Tarkim elementorius dvyliktokui yra menkavertė informacija, praeitas etapas ar net „informacinė šiukšlė“, bet pirmokėliui tai pati vertingiausia...
Žmogui susidomėjusiam dalykais dvasiniais kokia nors „muilo opera“ (serialas), taip pat – „informacinė šiukšlė“, jo ir per prievartą nepasodinsi... Ir priešingai serialų mėgėjai ar mėgėjos, prie tv. dėžės praleidžiančios pusė dienos, kokią nors ezoterinę informaciją tikriausiai įvertins, kaip – marazmatinę...

Kiekvienam „prilimpa“ tik tokia informacija, kokiai jis yra subrendęs. Tai vyksta savaime. Tam nereikia jokių šviesoforų. „Kitokios“, (ne jo) - neįsiūlysi . Maistas ir informacija dalykai – netapatūs, skirtingi...todėl ši analogija - argumentas klaidinantis...
Esant neribotai informacijai (žodžio laisvei), žmogus bręsta greičiau, tampa labiau savarankišku.
Tuo tarpu esant informacijos ribojimui (bet kuri totalitarinė sistema), nusivažiuoja į mankurtizmą...
Na, bet kažkam, kaip tik to ir reikia...


 Romas ~
 2011-09-28 06:12


Romas rašė:"Tuo tarpu šviesos jėgos informacijos neriboja. Iš to begalinio srauto kiekvienas pasiima tai, kam yra subrendęs"...

Kodėl taip manai, kad neriboja. Yra juk ne kartą sakę savo laiškuose, kad jei pavyzdžiui tėvai žino, kad tas ar kitas maistas vaikams yra kenksmingas, tai nejau savo vaikui tokį maistą duosite, ar neperspėsite, kad po to gali būti bloga??? Ar duosite viską iš eilės valgyti, manydami, tegu gi atsirenka, kas valgoma, o kas ne?
 Audrius ~
 2011-09-27 13:44


Ėjimas tiesos keliu, galbūt kaip lipimas į kalną. Aptarinėti tai kas gera - kas laukia lipant į viršų yra teigiama veikla, tuo tarpu lipant į viršų aptarinėti tai kas apačioje ar kreipti dėmesį į blogus dalykus į blogį kenkia žmogui. Tai kas dėl blogio aptarinėjimo, jeigu iluminati sieja su driežais, tai driežams labai patinka šildytis saulėje ir būti apšviestiems. O apšviestųjų sąvoka jiems turėtų asocijuotis su malonumo gavimo būsena.
 Vaidas ~
 2011-09-27 10:04


ŠVIESA ir TAMSA

Šviesą galima pamatuoti (džiauliais), pajausti gamtoje ar soleriume, o tamsa? Ar įmanoma pamatuoti tamsą, kas yra tamsa? Ar tamsa turi mato vienetą?

Neturi ir turėti negali, nes tamsos (kaip po tokios) - nėra. Tai tik šviesos - nebuvimas... Kuo mažiau šviesos - tuo tamsiau...
Maždaug taip apie tamsą kalbėjo Ošo (vienas iš nušvitusių meistrų). Tada šviesos sampratą jis panaudojo, kaip alegoriją liudijimui. Liudijimas, kaip šviesa...

Analogiškai yra ir su informacija, su žiniom. Žodis "iliuminatai" (iš tos pačios sąmokslo teorijos) pagal prasmę reiškia turintys šviesą (žinias). Jeigu šviesą - žinias turėtų visi, tada nebūtų kuo manipuliuoti...
Tamsos jėgos nuo atstovaujančių šviesai tuo ir skiriasi, kad jos informacija nesidalina arba tik tiek, kiek būtina manipuliavimui, kiek verčia aplinkybės.
Tuo tarpu šviesos jėgos informacijos neriboja. Iš to begalinio srauto kiekvienas pasiima tai, kam yra subrendęs...
 Romas ~
 2011-09-27 09:23


Galiu labiau savais žodžiais, nes po ranka neturiu dabar straipsnių ar knygų apie kabalah, ir tiksliai nebepamenu tam tikrų pavadinimų video dokumentikoje apie iluminati.
Iluminati idėja paprastai siejasi su pasaulio valdymo, priešiškumo žmonėse iššaukimo, žmonių programavimo sampratomis. Bendrai į šią veiklą įsitraukusius galima būtų priskirti tiek žmones (su polinkiais), tiek pustankio astralo ar kitokias būtybes kurios eksperimentuoja su žmonėmis, ypač tais kurie gyvena ydomis. Trys sritys per kurias atseit valdo žemę: valdžia, pinigai, religija. Valdymas gali būti suprastas kaip sukaustymas, apribojimas, atėmimas galimybės rinktis, pajungimas kokiems jų darbams ar atkartojimams, žmonių hipnozė, kad jie autopilotu nebesąmoningai darytų ką nors.

Tai per kur tas valdymas religijos srityje reiškiasi? Sako, jog iš dalies Vatikanas yra centras religijos valdymo srityje. Kiek spėjau sukaupti patyrimo dvasinėse srityse aš pripažįstu ir įžvelgiu naudą įvairiuose dvasiniuose mokymuose, tačiau kitaip yra tik su kabalah ir "the secret" knyga taip pat (panašu į iluminati). Pagrindinis dvasinių mokymų tikslas - kad žmogus pažintų save, įgytų dvasinių patirčių, taptų sąmoningesnis, pradėtų veikti vis labiau su besąlyginės meilės sąmonės būsena, taip pat palaikyti nuoširdų atsivėrimą prieš savo paties vidaus, Dievo pažinimą.

Atvirkščiai - kabala ir the secret įtraukia žmones į PROTO norų sureikšminimą, siekimą proto tikslų, tai kas atrodytų yra protinga, tai yra nuolatinis naudos ieškojimas, kabaloje užsimenama net kad Dievą galima panaudoti kaip "daiktą" kuris padės išsipildyti mūsų norams. Tuomet pateikiama daugybė įvairių atseit protingų schemų, priklausomybių kurios veikia kaip simboliai (ne kaip energijos ar sudėtingesni dariniai). Neturiu dabar po ranka tekstų iš kabalah, bet ten netgi sakiniai suformuluoti taip pažangiai, kad skaitydamas sakinį kuris teigia ką nors apie ką žmogus gali dar pagalvoti - kita informacija pateikiama kaip jau atseit tikrai esanti tiesa, net nekeliant abejonių ja, nors ji pati nėra teisinga. Taip žmogus skaitydamas tekstą gali labai save supainioti.. bent iš tos pozicijos, kad ten rašoma informacija prieštarauja visiem kitiem mano matytiem dvasingiems tekstams.
Aš iš pradžių laikiausi nuomonės, kad kabalah tiesiog "nieko gero neduoda", bet vėliau priėjau išvadų, kad visgi ne tai kad nieko gero neduoda - ji kenkia žmogui, uždaro jo sielą, užslopiną ją, užveria žmogaus nuoširdumą, gebėjimą atsiverti, ir pajungia būtent proto norų įsukimu, kaip hipnoze siekti kažkokios programos, kartoti kažkokią karmą, vietoje to kad sąmoningai kas nors būtų daroma. Panašiai yra su the secret knyga.
Turėjau kažkada po ranka tekstą iš kabalos, tai tiesiog mačiau - kaip KIEKVIENAS sakinys pilnas neteisybės ir suklaidinimo, ir galvojau būtų gerai galbūt tiesiog po vieną sakinį parašyti interpretacijas ir paaiškinimus, kas konkrečiai blogo tuose tekstuose. Bet tada pagalvojau kad tiesiog vien jau tas laiko skyrimas ir apmąstymas viso to blogio gali suteršti sąmonę, tai nesinori virpesiais susisieti su tomis programomis, tuo programavimu.

Vėliau teko bendrauti su šiek tiek žmonių, kad vieni kabala pristato vienaip, kiti kitaip, kad yra toks Laitmanas, dar kažkas yra. Šiek tiek matėsi skirtumų, bet vėliau visgi ir tai nieko gero rasti nepavyko.
Ir atvirkščiai - indiškuose, tibeto, dvasingų žmonių tekstuose - viskas persmelkta dieviškomis vibracijomis. Jeigu pateiktumėte kažką konkretaus, galėčiau konkrečiau galbūt pateikti. Bet bendras vaizdas toks.

Dar apie vieną dalyką užsiminsiu, tai meilės supynimas su piniginiu verslu. Dabar jau ne be tiek ir mažai įvairiausių knygučių išversta į lietuvių kalbą, kaip mokoma žmones susieti "atseit meilę" su noru iš žmogaus pasipelnyti, sunkti iš jo pinigus. Tai irgi nešvarūs dalykai. Aura labai panaši.

Man kažkada ir pačiam buvo sunku suprasti kaip atskirti, kur protas o kur dvasinė sąmonė, vėliau kaip melstis - kur yra malda iš proto, o kur iš vidaus per atsivėrimą. Žmonės turi galimybę pereiti nuo tokios maldos kurioje žmogus "mano jog protinga norėti sveikatos, pinigų, sėkmės, nes tai yra naudinga logiškai pagalvojus protu" - ir jis taip meldžiasi iš/su proto, ir pereitų prie tokios maldos - kur jis įsijaučia į tai ko iš tiesų nori.. jis pradeda savyje jausti nuoširdų norą, kad jis tikrai nori būti sveikas, ne todėl kad tai protinga (kas būtų viena mintis loginė), bet jis tai jaučia suvokimu, matymu kuris persmelkia daugybę kitų sampratų.. kurį gali pajausti kūno ląstelės, kurį gali suprasti ir kitos dvasios.
Vienai merginai bandžiau parašyti apie tokį norų skirtumą dėl knygos the secret, tai sako kad aš atseit pats sau prieštarauju, juk ir ten noras ir ten noras. Tai ne visi tą skirtumą mato ir jaučia. Bet jis yra, su pažinimu manau vis labiau galima atpažinti ir rūpintis savo transcendentiškumu. Tai kol kas tiek.
 Vaidas ~
 2011-09-22 17:20


Vaidai, ar gali gali isdestyti savo pazicija apie kabalistu rysi su iliuminatais. Ir kodel skaitai, kad kabala-zemu vibraciju neseja?
 Robertas ~
 2011-09-22 14:37


Vagos knygyne vilniuje už išminties žodį 4 mokėjau 19,50, ir užsideda antkainį knygynai, tai 10, tai 7.50. :(
 Gediminas ~
 2011-09-08 19:41


As Kaune mokejau 27 lt,gal Mijalboje ir pigiau, bet kai ja pamaciau, man reikejo cia ir dabar!
 Amina ~
 2011-09-06 17:55


Gal kas žino, kada pasirodys Išminties žodis 4 Vilniuje? Mačiau rusišką paskutinių diktavimų knygą, bet labai labai jau brangi. :)
 Gediminas ~
 2011-09-05 18:34


Dėkui. Nusipirkau Pegaso knygyne Vilniuje už 30 litų.
 Gediminas ~
 2011-08-22 15:17


jai kaunietis tai mijalboje sitos knygos zymiai pigiau http://www.mijalba.com/kontaktai.php
 Alvis ~
 2011-08-17 12:40


Knygynuose galima nusipirkti. Šiandien buvau Vagos ir Pegaso knygynuose, tai yra trys diktavimų knygos.
 Audrius ~
 2011-08-16 22:37


Gal, kas žino, kur galima nusipirkti 3 valdovų išminties knygą?
 Gediminas ~
 2011-08-16 19:37


Jei Audrius vercia valdovu laiskus, jis atlieka labai gera darba, jam grys bumerangas su kaupu, as uz ji pasimelsiu ir palinkesiu sekmes, laimes, meiles- reta siais laikais tokiu zmoniu, kurie laika gaistu del kitu
 Amina ~
 2011-06-21 23:16


Viskas gerai Amina, kalba eina apie tai kuomet žmonių pokalbis VISAI nukrypsta ne į tą temą. Nėra griežtų taisyklių, esmė tik kad skiltyje apie pomidorus, nepradėti staiga kalbėti apie akumliatorius. Šiaip supratau manau Vaidai kaip čia viskas padaryta, smagu jog bandoma kažkas naujo, siekiama progreso. Audriu aš žinau, puikus žmogus, labai vertinu jo atliekamą darbą verčiant valdovų laiškus.
 Dovydas ~
 2011-06-21 22:33


Atsiprasau, gal as nepataikau pagal tema su komentaru savo, atleiskit, man taisykles neegzistoja, as esu laisva nuo remu, jei nepatinka kas pratrynkite mano komentarus, as nepyksiu, yra kaip yra, jei yra tokia tvarka
 Amina ~
 2011-06-21 22:28


Visokiuose dvasiniuose forumuose teko dalyvauti nemažai metų, bet paprastai nesu linkęs į plepėjimus vien dėl plepėjimo, mano supratimu reikia kalbėti ir išnaudoti mums dar likusį žemėje laiką prasmingai. Apie tai ir dvasiniuose mokymuose užsimenama kad "kalbėti reikia tada, kai reikia" o ne tam kad numalšinti kokį nors vienatvės jausmą ar dar ką. Todėl, sukūriau naują sistemą, kas panašu ir į forumą, nors nėra forumas. Šiuo metu tiesiog pavadinau tai "autorių žinios".

Tai trumpai pasakant kuo tai nėra - forumuose paprastai yra daug temų, net puslapiais suskirstyta temų sąrašai (neskirstoma smulkiau į kateogirjas), o vienoje temoje keli žmonės tiesiog berašydami į temą yra daugiau priplepėję, prikalbėję, todėl vienoje temoje yra keli šimtai komentarų - ir tokia diskusija yra prasminga tik tuo momentu kol žmonės kalba, kol kažkas skaito paskutinius kelis parašymus. Po kelių metų, niekam nekyla noro skaityti ar ieškoti atsakymų temoje tarp kelių šimtų komentarų kur buvo tiesiog plepama.

Todėl čia (autorių žiniose) galima kiek nori kaip medžio šakos šakojasi kurti kategorijas, kiekvienas gali temas kurti tose kategorijose. O į temą parašyti tik VIENĄ kartą, nors savo atsakymą DAUG kartų redaguoti, papildyti, patobulinti gali. Po daug metų atėjus į tokią svetainę, žmonės randa atsakymus į temą, o ne plepėjimus ne į temą kurie gavosi norint komentuoti kitų atsakymus į temą. Čia norint komentuoti konkretų komentarą į temą, tas komentaras tampa kaip tema, o atsakymas į komentarą atsiranda gilesniu lygiu ir nesimaišo prie atsakymų į temą.
Taip viskas labai tvarkinga ir patogu. Kas yra prisiregistravę sirius forume, tie patys prisijungimo duomenys tinka ir http://viduje.puikiai.lt/ svetaineje ir atvirkščiai.

Esu tas pats Vaidas, kuris paminėtas prie kūrybinės grupės, ten ir parašyta kad rūpinuosi svetainės programavimu ir panašiai (yra nuoroda svetainės apačioje). Manau kad visi savo laisva valia prisideda prie įvairių darbų, tiek kiek jie patys tame mato prasmę ir turi tame valios, o atlygis - žmonių gerovė. Kai myli žmones, rūpiniesi kad jie būtų laimingesni gyvenime. Forume taip pat jei reikia ką ištrinti tai gali padaryti Audrius, jis ir atlieka daugiausiai darbo versdamas tekstus. Jam visi ir galime būti dėkingi labiausiai.
Kas susiję su veikla internete, matau optimalesnį variantą dalyvauti kur nors kelias savaites, po to atsitraukti ir užsiimti kokia nors kita veikla, po to vėl dalyvauti. O nuolat kažkur dalyvauti labai ilgą laiką nedalyvauju.
 Vaidas ~
 2011-06-21 15:03


Matau žinai ką darai, nes nelabai supratau ką papasakojai. O tu esi , kaip įgaliotas asmuo rūpintis forumu, tai tavo laisvalaikio užsiėmimas, darbas?
 Dovydas ~
 2011-06-21 13:29


Geriausia kai esant kokiai problemai, ją galima išspręsti vienu sprendimu taip, kad ateityje tai nebeatsitiktų. Panašių sprendimų ieškau programuojant tinklalapius.
Tai tas rašymas ne į temą, savotiškai buvo išspręstas sukūrus 'autorių žinios', ten neįmanoma rašyti ne į temą, nes į temą parašoma tik vieną kartą, nors savo parašymą daug kartų galima redaguoti. Po kelių metų žmonėms atėjus į tokią svetainę jie mato žmonių žinias ir pasidalinimus į temą, o ne diskusijas komentuojant jau kitų žmonių pasisakymus. Tai šiuo atveju 'autorių žinių' sistemoje išspręsta taip, jog komentuojant konkretų pasisakymą, jis tampa kaip tema, ir komentaro komentavimas yra jau gilesniame lygyje, todėl nesimaišo prie pasisakymų, kurie yra į temą.
O šiame forume, tokios situacijos atsiremia į jau į žmonių laiką. Pastebėjus ryškesnius nukrypimus juos galima pataisyti, bet nuolat stebėti ir sekti kas čia vyksta ir prižiūrėti atimtų galbūt per daug laiko. Bet su laiku tobulinama, plečiama šios sistemos. Kažkada nebuvo ir paprastos sistemos ištrinti komentarą, kažkada buvo tik apie penkias temas forume. Evoliucija.
 Vaidas ~
 2011-06-21 12:52


Taip ir supratau, malonu jog jau yra žmogus čia viską prižiūrintis.
 Dovydas ~
 2011-06-21 12:37


Skeptiško požiūrio inicijuota diskusija buvo perkelta į tam skirtą temą forume.
 Vaidas ~
 2011-06-21 12:33


Kažkaip keistai čia gavos, lyg ne čia parašyt norėjau, vėl susimoviau ;D
 Dovydas ~
 2011-06-21 12:31


Čia panašiai kaip kunigas ką gali patarti per išpažintį kitiems, jei nežino ką reiškia turėti šeimą, vaikų. Man patinka pas rusus, gali tuoktis kunigai ir gyventi pilnavertį gyvenimą. Dievas niekam neuždraudė mylėti moters ir susilaukti vaikų.
 Amina ~
 2011-06-20 13:41


Visiškai nepritariu,kad vienuolystė tai kova su savo EGO. Daugeliu atveju -tai bailumas, vengimas pasaulio,nelaiminga meilė, vidiniai kompleksai,kurių gėdijamasi, nesugebėjimas pritapti. Daugeliu atveju -tai kaip tik didžiulis egoizmas, siekiant išvengti pasaulio keliamų reikalavimų, sunkumų ar iššūkių. Žymiai sunkesnis yra pasaulietinis+dvasinis kelias. Kai kasdienybėje turi priimti sprendimus, atidirbinėti karmą ir gebėti išlaikyti aukštą, sąmoningą ryšį su Dieviškuoju pasauliu.
 Aušrinė ~
 2011-06-18 19:08


Is dalies nepritariu siam sakiniui: "Ir ne laikini dalykai, ne šeima, mylimasis, vaikai, darbas, gamta ir kt... turėtų džiuginti, bet viduje esantis Dievas. Manau turetu dziuginti visa Dievo kurinija, nes viskas yra Dievo dalele,t.y. gamta- Dievo kurinys,vaikai -jie yra Dievo vaikai. Manau neturetu dziuginti zmoniu kuriniai: konservantai, genetine modifikacija, kuri isskreipia gamta. Manau tik nereikia prisiristi prie nieko,vaiku,seimos, nebijoti praradimu, nesudievinti nieko.
 Amina ~
 2011-06-18 17:30


Amina aš ne vienuolis. Jau pasirinkimas vienuolystes yra didelis žingsnis kovoje su savo ego, nes reikia daug ko atsisakyti. Tačiau kartais atsisakius vienų dalykų , gaunami kiti žmogaus egoizmą palaikantys dalykai ir jų reikėtų atsisakyti.
Šiaip įdomu ar vienuolis Stanislovas pats sunkiu darbu tą duonele uždirbdavo? Nes viena yra duoti , kai pats gyveni iš kitų žmonių labdaros. O kas kita, kai pats sunkiu darbu viską uždirbi ir priklausai nuo savo darbo vaisių. Ir šiaip jeigu žmogui pataikausi ir davinėsi viską dykai, tai tiktai jį sugadinsi ir išpaikinsi. Pirmiausia reikia rūpintis žmogaus siela, o tik paskutinėje vietoje kūnu. :)
Bent pabandysiu, jei taip prašot, keliais žodžiais apibūdinsiu, kas gali vykti viduje. Ir tai susiję su vilionėmis ir virš tų vilionių pirmoje vietoje iškėlimu Dievo, susitaikymu su padėtimi. Nenoriu lysti į asmeniškumus, bet kiekvienas žmogus turi atskirai tai, kas jam svarbiausia ir ko netekus jis prarastų savo gyvenimo prasmę. Vienas žmogus nusižudytų vien tik netekęs darbo, kitas jeigu jį kažkas pažemintų (iš gėdos), trečiais jeigu išduotų mylimas žmogus ar kokiu kitu būdu netektų šeimos... Toliau neaiškinsiu, tik pasakysiu, kad jeigu negali atiduoti visko nors ir labai skaudėtų su meile ir supratimu, kad svarbiausia yra meilė, o ne tai kas materialu ir laikina. Viskas yra duodama - žmonės, šeima , socialinė padėtis, pragyvenimo lygis, ligos, tačiau tikra tesą tik vidinė ramybė ir ten esantis Dievas. Ir ne laikini dalykai, ne šeima, mylimasis, vaikai, darbas, gamta ir kt... turėtų džiuginti, bet viduje esantis Dievas. Žinoma tas supratimas asmeniškai man ateina per vargus ir kančias , tad tiek. :)
 Gediminas ~
 2011-06-17 00:38


Tai tamstos tik nukopintas valdovu sakinys, mes nesam valdovai, mes zemiski padarai, iki ju mums dar toli, nesilygiuok iki valdovu lygio, prasiau pavyzdi parasyt is savo gyvenimo nors 1,ne tik as viena to prasiau Sniegina irgi. Valdovai raso koduotai, jie neturi teises mums, nevisiems vertiems ant padeklo iskloti info suvirskintai. Pagal mane toks gyvas pavyzdys buvo vienuolis Stanislovas, pas kuri su klase maza buvau ekskursijoj, nesavanaudis, nepasikeles,turtu nesusikroves, pamenu pasakojo is bliudu saulutes nezinomiems kapams darydavo, be jokio navaro sau.alkanus pamaitindavo ir t.... Gal tamsta Gediminas irgi kazkuom pasyzimejo, prasau paprasta pavyzdi pateikti, zemiska, ne valdoviska....
 Amina ~
 2011-06-16 22:55


Bent šiandienos diktavime apie tai ir kalba Surija. Tai būvis kai esame visą laiką susikoncentravę į Dievą ir neprisirišę prie nieko kas žemiška. :)
 Gediminas ~
 2011-06-15 16:41


Man idomu kaip atrodo Gedimino gyvenimo tikslo nors vienas pavyzdis, be teorijos. Mes gyvenam tarp zmoniu ir esame visi susije tarpusavy, todel ir musu dienos susije su zmonemis ir visa supancia aplinka, taciau kai mes gyvename ramia sazine, nebijome praradimu, mirties. Taciau kai matome, kad gresia pavojus, neskraidome padebesiais, stengiames jo isvengti, tam protas duotas zmogui. Biblijoj parasyta- bukime gudrus kaip zalciai, bet neklastingi kaip balandziai.
 Amina ~
 2011-06-15 11:44


Gediminai, įsivaizduok, kad tu jau esi arti savo tikslo. Ar galėtum aprašyti, kaip tada atrodo tavo gyvenimas?..
 Sniegina ~
 2011-06-14 22:23


Taip jūs visi arti tiesos, kaip pastebėjote, visi žmonės trokšta meilės, ji patiriama bendraujant su su žmonėmis, su gamta, paprasčiausia būnant... Tačiau kaip tik čia ir slypi pavojus, kad mūsų tikslu virsta žmonės, daiktai, bendravimas, o ne nuo nieko nepriklausanti meilė. Mes bijome jų netekti ir dėl to kenčiame. O jeigu negauname dalykų, kurie suteiktų meilę - vis nemalonius? Suprantu , kad sunku pagalvoti, kad galima visko netekti , tačiau tik atsisakius visko kaip tikslo ir tikslu padarius tai ko negalima iš mūsų atimti ir yra mano manymu pats teisingiausias gyvenimo tikslas. Tada iš tikro kiekviena akimirka priimama kaip dovana. :)
 Gediminas ~
 2011-06-14 21:30


Ka tik perskaiciau nauja Valdovo laiska, kad pilna informaciniu siuksliu nete, visur. As paskutiniu metu nezinau kada telika ziurejau, sode buvau, tai atrodo galva issivale, nereikia tu naujienu. Tik vienu metu pasigailejau, kad nezinojau apie saules magnetizma padidejusi ir ta diena deginausi kaip kokia kvaile, bet buvau apsauginiu kremu issitepusi, po to suzinojus is sesers apie ta magnetizma issigandau ar odai nepakenks, bet nieko lygtai, jokiu plemu nera ant odos.
 Amina ~
 2011-06-14 20:11


Ar irgi panasiai kaip Sniegina, dziaugiuosi kiekviena minute ir nevarau Dievo i medi, kiekviena diena kaip svente, kazko vis naujo atnesa.Stebiu visatos siustus zenklus ir pagal tai suprantu ar esu teisingam kely.Pvz paskutiniai geri zenklai:sekmadieni buvau su vyru santakoj nemuno ir neries ir einant vyrui sakau nesipyk su tevais, sukapok jiems malkas, nevaidink, po tu zodziu einant vyras rado ant upiu smaigalio roze balta krante (gal vestuvininkai is rotuses numete), bet esme, kad jis man ja atnese (nes as jos gal buvau verta, roze buvo balta, kaip taika, besalygine meile) ir as jam paaiskinau, kad visata patvirtino, kad reikia taikytis su tevais, nemandravoti
 Amina ~
 2011-06-14 19:59


Ištraukos iš mano gyvenimo Tikslo …
…Prabundu rytą anksti jaukiame kambaryje… Už lango - čiulba paukščiai… Išeinu į erdvų balkoną – ten labai gaivu… Aplink namą – daug žydinčių gėlių, žalumos… Girdžiu tekančio upelio garsus…Viskas persunkta džiaugsmu ir gaiva… Girdžiu sūnaus juoką – jis su draugais kažką gražiai žaidžia… Ant stalo puodukai su kvapnia arbata…Aš vaikštau, laukdama kažko ateinančio. Ateina vaikas – jis liūdnas. Aš paimu jo rankas ir mudu kalbamės… Po to geriame arbatą su mano pačios keptu pyragu… Liūdesio nebėra – mudu juokiamės…Vaikas išeina, ateina senutė – ji daug kalba ir nebegali savęs sustabdyti… Aš paguldau ją ant sofos, įjungiu nuostabią muziką… Senutė nebeturi galimybės kalbėti – klausosi ir rimsta, rimsta. … Po to kažkas dar ateina ir dar…
Išeinu į kiemą… Čia vaikšto mano geri pažįstami, draugai… Vieni kažką ramiai tarpusavyje šnekučiuojasi, kiti, užsiėmę savo darbu, susikaupę triūsia. Gilumoje sodelyje matau savo mamą – ji sėdi ant suoliuko su kitomis senutėmis ir mezga mezga… Ramybe ir gerumu pasipuošę jų veidai…
Nueinu prie upelio…atsisėdu ant akmens, įmerkiu kojas į vėsų vandenį …
Kaip nuostabu!

 Sniegina ~
 2011-06-14 18:34


Kaip tiktai šiandien ir kalbėjo Sanat Kumara apie nepasotinimą informacijos žingeidumą. Absolučiai nieko nereikia kelionei į save.:) Nors po žodžiais dvasiškai bulėti ir plėsti mikro ir makro suvokimą gali būti ir visiškai kitokia reikšmė.
Kartais kelionė į save labai ilgai užtrunka. Labai paprasta patikrinti nuo ko priklausai, tikslas nėra kažko turėjimas. Jeigu kažko negali atsisakyti, kad ir šią akimirką , dėl kelionės į savo vidų, vadinasi tas dalykas tau svarbiausias. Net nebūdamas dvasiškai tobulas, turėtum nebijoti kelionės į savo vidų. Dažniausia išaiškėja, kad už neteisingo kažkokio tikslo slypi daug tikslų ir tikslelių. Sunku kovoti su savo ego, sunku jį aptikti, nes jis mūsų esybės dalis. Ir kartais tas, kas yra tik musų ego, mums gali atrodyti kaip pagrindinis mūsų gyvenimo dalykas. Laukiu daugiau pasisakymų. Noriu išgirsti vis del to arčiausiai tiesos atsakymą
(nu jei ne jums, tai bent man) :)
 Gediminas ~
 2011-06-14 17:29


mano gyvenimo tikslas -dvasiskai tobuleti,taip pat plesti mikro makro visatos suvokima...:)
 linara ~
 2011-06-14 16:43


Jau prasidėjo naujas diktavimų ciklas? :) Kadangi nėra temos skirtos diktavimų aptarimui, tai noriu užduoti ir kitą aktualų galbūt ir šiek tiek retorišką kylantį iš šios dienos diktavimo klausimą, ko jums trūksta iki pilnos pilnatvės? Ar kitaip skambantį - koks jūsų gyvenimo tikslas? :)
 Gediminas ~
 2011-06-14 15:35


Astaro komandos svetaineje galima rasti naujausia video informacija anglu kalba. Kur galima butu visa sia informacija rasti rusu kalba?
 Margarita ~
 2011-01-29 14:54


tai ei apie osho kodel negaunat is jo laisku ,pasakykit man labai idomu?

 Jonas ~ esi@info.lt
 2010-07-20 09:19


Šioje svetainėje diktavimus duoda ne "veikėjai", o Pakylėtieji Valdovai. Maitrėja sako, kad jis tik ruošiasi įsikūnyti. Manau, kad tai bus negreitai...
 Gintas ~
 2010-07-19 22:47


visgi kodel pas jus nera tokio veikejo kaip osho? labai idomu.?
 Jonas ~ esi@info.lt
 2010-07-19 21:48


sveikas,idomu tika atverciau si puslapi taip daug informacijos noreciau komentaru apie osho.ir noreciau paklausti ar maitreja yra ir vaiksto kaip isikunijes kaip zmogus svarbus klausimas, nes apzvelgiau osho ir jis minejo kad imanomas toks atvejis kad gautama buda sidharta buda lygtais taip paliks kunus egzistuoti tris aer kelis ir jie bus iskiepiti maitrejai kazkada tai noreciau paaiskinimo jei galima.ir dar vienas klausimas apie akiu kontakta kazka esi girdejas kai abu vienas kito akis pamates persikeli i kitokiu energijos vibraciju lygi tai taip mane domina nes turejau reikalu suo tuom pakomenduokit prasau.
 Jonas ~ esi@info.lt
 2010-07-19 21:16


Sveikas "Aš", galiu pasakyti jo viskas yra gerai su tavo pašaukimu. Tu esi visiškai teisus sakydamas jog žmonės ne veltui gimsta tam tikroje vietoje tam tikru metu. Matai, kikviena siela negli per vieną gyvenimą apimti visų gyvenimo aspektų ir patirčių, todėl žmonės gimsta su skirtingais pašaukimais, kuri ištiesų yra tik sielos noras patirti ir išmokti tam tikras gyvenimo pamokas. Pavyzdžiui žmogus gimsta dailininku jog pažintu pasaulio grožį ir spalvingumą, išsiiugdytų gebėjimą kurti ir tobulinti, kitame gyvenime jis gali tapti kunigu norėdamas patirti atsiskyrėlio gyvenimą, asketinį gyvenimo būdą, jog vertintų paprastumą ir geranoriškumą kurio moko religija. Žinoma labai nesunku "sustumti" ant religijos,nes ji tapo labai iškraipyta ir mažai kuom siejasi su savo ištakomis, tačiau joje vis dar gausu gerų tikslų kurie papraščiausiai nėra realizuojami žemos samonės žmonių. Bet kuriuo atveju neabejok savo keliu, kad ir koks jis bebūtų, jei tik tiki jog jis vienaip ar kitaip tave suartins su Dievu.
 Dovydas ~
 2010-06-20 16:07


Man reikia normalaus žmogaus atsakymo, o ne antireliginio :D
  ~
 2010-06-18 21:27


Oi, ačiū, kad vėl parsiradai, taip tavęs ilgėjomės, o ypač tavo "protingų paaiškinimų".Buvau primiršusi, kad tu čia protingiausias.
Namaste
 Maksė ~
 2010-06-18 19:54


"Egregoro dalimi siela tampa Krikšto metu.Religinis egregoras imasi globoti ir rūpintis,po mirties egregoro pasiuntiniai pasitinka sielą ir palydi ten, kur jai vieta.(iš A. Ilgevičienės knygos)"
Šizofrenikė ta Ilgevičienė.
Krikštas yra laisvo žmogaus, laisvos esybės sutraukimas, išniekinimas. Iš individo padaro pakrikštytą sutrauką, dvasinį invalidą. Krikštas yra pirmoji blogybė, kuri pasitinka įsikūnijusią sielą, krikšto reikia visiškai atsisakyti, kaip atihumaniško veiksmo. "Religinis egregoras" - visiška paikystė, nes tai iliuzinis energetinis darinys, kurį palaiko tikintys šizikai. Vos tik nustoja žmonės tikėti iš karto pradeda matytis realybė, išryškėja tiesa. Todėl dvasingumas prasideda kuomet žmogus nustoja tikėti= maitinti savo energija, dėmesiu kitų šizikų fantazijas ir pradeda žiūrėti kaip yra iš tiesų, o ne kaip tiki akli fanatikai.
 Povilas ~
 2010-06-18 19:06


Egregoro dalimi siela tampa Krikšto metu.Religinis egregoras imasi globoti ir rūpintis,po mirties egregoro pasiuntiniai pasitinka sielą ir palydi ten, kur jai vieta.(iš A. Ilgevičienės knygos)
Namaste
 Maksė ~
 2010-06-18 18:16


Sveiki. Noriu paklausti dėl religijos agregorų. Kaip supratau iš Tatjanos Mikušinos, kad religija nėra tokia svarbi, kaip mūsų vidinis kelias ir tikėjimas. O tai kaip dėl religijos agregorų? Juk mes ne veltui gimstame tam tikroje vietoje, tam tikru laiku. Jei aš turiu pašaukimą būti kunigu, tai gali būti tos dvasinis kelias? Jei jau religijos nėra tokios svarbios mūsų gyvenimuose?
  ~
 2010-06-18 12:59


Nameless gerai papokštavo. Šiaip visa karma yra gan sudėtingas reikalas, nes ji persipynusi ir ateina iš skirtingų šaltinių. Nežinau kaip būten atrodo karmos prisiėmimas ir nemanau jog tai gerai, nes prasideda visi neaiškumai kas ten per siela, kaip tai paveiks jos kelią kaip paveiks jūsų kelia. Geriau jau karmos transmutacija, sumažėjęs karmos kiekis iš esmės atveria akis, nuima didelį svorį nuo sielos ir leidžia jai daugiau ką suvokti.Nes dabar bendras planetos karminis fonas labai riboja ateinančias naujas sielas (dėl to gi ir valdovai pilnai įsikūniti negali). Visgi kančios ateinančios iš karmos suteikia galimybe įgyti puikių savybių ir įgauti patirties. Bet jeigu žmogus su atvira širdimi gyvena tai jokios kančios jam neegzistuoja, tuomet sutrinka visas suvokimas apie kančią kaip kažką būtino. Manau kiekvienas šią plačią temą gali apibendrinti iš skirtingų pusių, taigi nereikia ieškoti vieno ir vienintelio atsakymo į sudėtingą klausimą.
 Dovydas ~
 2010-01-30 21:15


Karma,tai indusų išsireiškimas. Šiuolaikinis,tai programų darinys.Yra ilgalaikės,per mirtį išliekančios programos.Yra tėvų,senelių,prosenelių ir t.t. perduodamos programos,o yra pačių kuriamos ir kaupiamos kiekvienu gyvenimo momentu.Tai ne tik mūsų poelgiai,bet ir mūsų mintys. Jei kas sumąsto,kad Dievas kažkam primeta kažkokią karmą,tai absurdas.Žmogus pats prikuria tokių programų savyje,kurios trukdo jam toliau eiti sąmoningėjimo keliu. Tik toms programoms suirus,jis gali eiti toliau. Progamos energetiškai įsitvirtina dvasioje,o fiziškai - kūne. Kuo senesnės programos,tuo jos stipriau įsitvirtinusios kūne.Jas "iškrovus" energetiškai,jos nebeturi stiprios įtakos,bet tuomet vyksta jų irimas fiziniam kūne. Todėl jei programa iškraunama staiga (nesvarbu,kad ji ir "bloga" pvz. alkocholizmo ar pan.) kūnas pradeda per daug sparčiai irti ir žmogus gali net mirti.Todėl iš esmės absoliuti dauguma programų nepasitraukia staiga.Jos turi savo tempą.Jei žmogus skubina šį procesą ir tai daro valingai,tai jam kančių ir nuostolių yra daug.Jei jis tai leidžia vykti ir į procesą įdeda meilės ir visų pirma meilės sau (koks jis bebūtų,tokį jis save turi priimti su meile),tai procesas praeina švelniau.Programos gautos iš gana tolimų giminės šaknų gali valytis gana ilgai jei tai žmogus daro kryptingai,sąmoningai ir su meile.Dažniausiai žmogus neturi nei tinkamo sąmoningumo,nei meilės,nei žino tą kryptį.Tuomet tas procesas vis "banguoja" ir "plūduriuoja" per kartas. Jei kažkurioje kartoje pasitaiko koks sąmoningas asmuo,tai jis daugiau pravalo programas (karmą) ir giminė taip išsilaiko visuomenėje. Jei tokių neatsiranda per kažkiek kartų,tai giminė išsigimsta ir išmiršta. Dar nereikia pamiršti ir tautos programų (karmos), kuri daro įtaką didesniam kiekiui žmonių. Kuo daugiau žmonių yra sąmoningesnių ir save sąmoningai valo nuo iliuzinių ir sąmoningumą stabdančių programų,tuo teigiamiau visa tai atsiliepia ne tik jų giminėms,bet ir tautai. Be to tas sąmoningumas turi būti palaikomas kasdien.Tame sąmoningume,kaip pagrindas turi būti meilė,kuri neiškelia jokių sąlygų. Kiek žmonių gyvena taip kasdiena?
 Andrius ~ aurelijus369@gmail.com
 2010-01-30 17:40


Bet karma, sako, kad mes neuzsidirbame ir neatidirbinejame per gyvenimus. Ja duoda patsai Dievas labai stiprioms sieloms, o jei jos neiskes tada tures kenteti tiek gyvenimu kol ji visiskai pasibaigs. Cia karma sako kad yra Tavo lemtis,o ne priezasties ir pasekmes desnis. Vat sito nesuprantu.
 Arunas ~
 2010-01-30 16:05


Bent Povilas turbūt turi omenį magiškus būdus nuiminėjant karmą. Tačiau jeigu ir fiziškai kažkam bandysi padėti ir tu neatsižvelgsi į to žmogaus dvasinę naudą, taip pat prisiimsi dalį karmos. Tačiau jei nebandysi padėti, jei reikes is tikro pagalbos , tu susikursi sau nepavydetina karma. Jeigu tu esi aukštesniame dvasiniame lygyje, tai tam kuriam padedi, tu padedi greiciau judėti į priekį. Tu lyg ir prisiemi tą karmą, bet kartu jinai taves negali labai įtakoti. Cia tu kaip mokytojas . Jeigu esi lygus su kitu pagal dvasinį išsyvystymą, tai galimas dalies karmos priėmimas. O jei žemesnės, tai negalėsi išsivaduoti, kol tas kitas žmogus neatidirbs. Dazniausia kai praso pagalbos, tai yra šansas atidirbti savo karmines skolas ir todel nereiketu praleisti tokios progos. Viskas priklauso nuo tavo siekio judeti i prieki. Galima sakyti, kad jei bendrauji su kažkuo ir kuo artimiau, tuo labiau vienas kita itakojate savo karma. Nustojate bendrauti, karmiškai nustojate vienas kita įtakoti. Bendraujant savrbiausia yra to bendravimo motyvai. :)
 gediminas ~
 2010-01-30 15:36


Zmones gerieji, Karma tai yra Kurinijoje veikiantis Priežasties-veiksmo-pasekmės dėsnis .Placiau apie tai skaitykite knygoje "Jezus Kristus-Kalbu Jums Vel"
 Barbora ~
 2010-01-30 15:26


Sveiki, man labai neaisku pasidare, apie Povilo is Merkines, kuris girdi Dieva, paskaicius jo knyga "Zodis apsviecias pasauli" absoliuciai skirtinga poziuri i KARMA negu Pakyletieji Valdovai moko savo laiskuose, stai tas tekstas:

Visiems, bandantiems padeti kančioje gyvenantiems žmonems, reikia būti labai
atsargiems, nes jie už tuos žmones atsako prieš Dievą ir savo sielą. Čia suklysti labai lengva, nes
žmogaus kančios požymiai neretai gali būti labai panašūs, o kančios priežastys savo kilme –
visai skirtingos. Suklydus ne tik padeti neišeis, o galima labai pakenkti tam, kuriam padet noreta,
ir sau pačiam. Ypač nesunku suklysti bandant atskirti vadinamąją karmą nešančiuosius žmones
nuo prakeiktųjų, juolab kad šiems žmonems padeti niekas negali ir neturi teises, išskyrus patį
Dievą.
Karma, pasak Dievo, yra Lemtis, ir mes ją suvokiame neteisingai. Karma neužsidirbama
ir neatidirbinejama per gyvenimus. Ją skiria patsai Tevas kaip išbandymą ypač stiprioms
sieloms. Išlaikiusios šį išbandymą gyvenimo Žemeje metu, jos kyla labai aukštai, o visiškai
palūžusias savo įtakon patraukia blogis. Bandymas pakeisti Dievo skirtą Lemtį – nuimti karmą –
yra tas pat, kas bandymas pakeisti Dievo planą, d÷l to tokie „nuiminetojai“ patys tai žinodami ar
to nežinodami, prisiima svetimos Lemties dalelę ir atkentes už tai ateityje. Dievas kalbejo, kad
karmos jokiu būdu negalima nuimti žemiškais būdais, kad kančia turi būti iškenteta iki galo, nes
v÷liau tai taps dieviškosios palaimos dalimi. Tie, kurie neiškęs jiems Tevo skirtos Lemties, kitaip
sakant – karmos, tures kęsti tai kitame ir dar kitame, ir dar kitame gyvenimuose, kol ji pasibaigs.
Todel del gyvenimą lydinčios kančios ne visada reikia kaltinti save ieškant klaidų šiame ar
buvusiuose gyvenimuose, o priimti Dievo skirtą Lemtį. Pakeisti ją, sušvelnint, perskirstyt laike
gali tiktai Dievas, kai žmogus į Jį kreipiasi ir to prašo. Tuomet negandos, kurios iki tol kankino,
liausis taip stipriai slegusios, nes toks ir yra Lemties tikslas – greičiau priartint mus prie Dievo.
O žmogui leista bandyti keisti tik šiame gyvenime veiksmais sukeltus reiškinius.

Kaip Jus manote kodel taip yra ir dar daugiau nesutapimu radau, bet labai daug kas ir sutampa su Valdovu laiskai. Labai butu idomu isgirsti Jusu pasisakimu.

Aciu


 Arunas ~
 2010-01-30 13:23


Arunui
Apie tai (konkrečius veiksmus)vyksta diskusija temoje LIETUVOS DVASIA KELKIS (temų apačioje).Tik nepatingėk,nučiuožk į diskusijos pradžią.
 Romas ~
 2010-01-24 06:09


Supranti, jei žmonėms išdėstai mintis valdovų lyg savas, tai jie priima tai. Bet jeigu užsimini, kad tos mintys paimtos iš valdovų laiškų, tai jie nusisuka nuo tavęs ir tavimi pradeda abejoti. Šiaip net užsiminti apie dvasinius dalykus kažkuriems žmonėms reiškia įgyti naujų priešų ir tapti pašaipų objektu. Ir daugiau niekada po šito santykiai tarp jų ir tavęs negali būti kaip anksčiau, nes tampi jiems svetimu ir ne savu. Tokia patirtis. :)

Kodėl būtent per Tatjaną valdovų pranešimai tapo tau svarbesni? supranti, kad kažką atlikti nereikia valdovų laiškų skaitymo. Nes viskas tau jau duota širdyja. Iš ten kyla visi tavo sprendimai. Ir jeigu tau reikia kažkokių vadovų. Kai ateis laikas, tu atsakysi už savo veiksmus, o ne jie. Todėl būtų gerai pagalvoti, ar tikrai nori kažką daryti ir tikrai ką atlieki, atlieki iš širdies, o ne todėl, kad bijai, ar tau prisakė tai atlikti kažkokie valdovai?
Tai, iš esmės aš nedarau jokių valdovų darbų. Nes darau būtent tai ko nori mano širdis. O jei ir sutampa (nors ir viskas sutaptų) su jų su jų pašaukimu, tai tik sutapimas.
 Gediminas ~
 2010-01-23 19:49


Sveiki, norejau pasidometi kokie Jusu yra darbai fiziniame plane apie kurios be paliovos sneka Pakyletieji Valdovai? Ne tik diktavimu pritaikymas gyvenime, bet ir konkretus veiksmai? butu labai idomu, kad pasidalintumete savo patirtimi kokius darbus darote.


 Arunas ~
 2010-01-23 17:01


Arūnai,o savo "transmutavimui" ir savo artimiesiems kiek skiri energijos?
 Andrius ~ aurelijus369@gmail.com
 2010-01-21 18:37


Sveiki mieli draugai, prasau Jusu nepamirsti apie 23 dienos dispensacija susijunkime kuo daugiau musu ir padovanokime nesavanaudiskai musu energija planetos karmos transmutavimui.

Su Meile
 Arunas ~
 2010-01-21 15:56


Visada klausimai ima kilti kai uzkliuva koks neiprastas reiskinys, bet tai ir gali but KELIO pradzia. Reikia dvasinio mokytojo vedimo. Materialiam pasaulij reikia ir materialaus moralinio palaikymo,disciplinos ir asmenines kantrybes.Turiu klausima ,bet i ji zmogus negali atsakyti,-atsakymas ateis. Valdovu Laiskuose yra daug informacijos kuri stiprina ir grynina, pakreipia minti.SEKMES JUMS ilgame ir sunkiame ieskojimu kelije! SU NAUJAIS METAIS !:)
 Vita ~ zaratustra@micro.lt
 2010-01-05 19:44


"Be to as tamsusis jusu ziniai tad kita karta atsargiau"
Tu tikrai tamsus...kaip protu, taip ir siela.
P.s. Dėl Arūno suklydau, tai ne jam skirtas paskutinis mano postas, atsiprašau.

 Povilas ~ (reklama)
 2009-12-14 23:55


negrazu kad mano pasisakyma kazkas prisieme ant savo varda.Kaip jau minejau anksciau,bet ne jums autorines teises priklauso muzoms ir saprnuotems pegasams,o tuo paciu ir man.Taigi arf yra cia nors vienas prabudas ar tik visi cia fluda varo kaip gyvam sapne ir tik vienas kitas tuos perliukus gaudo..ieskau orakulo.Be to as tamsusis jusu ziniai tad kita karta atsargiau
 tas kuris uzmirso varda.nameless ~ mistinis@gmail.com
 2009-12-14 22:52


Povilai pasakyk zmogui kas pats istikruju esi,jeigu zinai aisk,ir atsakysi kas jis o ne pliurptalus savo skelbes
 Kukas ~
 2009-12-14 18:17


Labas,Arūnai.Trumpai dėl skaičių.Ką reiškia pasikartojantys skaičiai,pasikliauk intuicija.Vienam gali reikšti viena,o kitam -priešinga.Man irgi jie dažnai pasitaiko pvz:11min.po11val.;12po12;arba14val.ir44min.Man tai visada -teigemų emocijų pliūpsnis,tai patvirtinimas iš aukščiau,kad esu teisingam kely,tai palaikymas.
Sėkmės tau ir visiems.
 Romas ~
 2009-12-14 16:30


"Noreciau suzinoti kas as istiesu esu.Kas as per siela,kuriai seimai priklausau,savo Varda ir pareigas anam plane butu malonu isgirsti." Arūnas.
Esi Arūnai, eilinis šizikas, kuris tiki pasakomis. Tu forume klausi, kas esi... Kaip reikia stipriai miegoti, jog tikėtis forume rasti atsakymą į klausymą: "Kas aš esu"!
Per tas šizoterines nesąmones savęs ir nerandi.
 Povilas ~ (reklama)
 2009-12-14 09:59


sveiki,turiu viena klausima ir tikuosiu kad gausiu i ji atsakyma cia.Noreciau suzinoti kas as istiesu esu.Kas as per siela,kuriai seimai priklausau,savo Varda ir pareigas anam plane butu malonu isgirsti.Tai nera patikrinimas,nors is dalies ir butu x).Tiesiog noriu gaut issamu atsakyma ir be jokiu iskraipumu,nes man reika Tiesos.93! 93/93 Telydi jus didysis darymas ir tebuna jis sekmingas
 tas kuris uzmirso varda.nameless ~ mistinis@gmail.com
 2009-12-13 23:07


Aciu
 Arunas ~
 2009-10-19 20:50


Arūnai, tai ir nėra sutapimai, nors galėtų būti ir taip. Savo mąstymo nuostatose esi atviras tokioms idėjoms, kad skaičiai tau gali kažką parodyti. Man asmeniškai viskas prasidėjo nuo jaunos vaikystės su laikrodžių skaitmenimis, buvo labai daug patyrimų patvirtinančių pagalbą ir perduodamą žinią, net "sapnas" susijęs kuriame buvo atsakyta ir paaiškinta apie tai, bet po jo irgi išliko tik tas mano žinojimas kaip jausmas, o intelektualiai pamiršau savotiškai kas buvo sakyta. Aš tikrai neužsiimu, ir nesu megėjas numerologijos, ir yra daug geresnių dalykų. Ir tuo metu kada man tokiu būdu "perduoda žinią" man tai tikrai padeda, ir yra malonu.. svarbiu gyvenimo momentu, netgi tikrai įvyko stebuklas.. ir visa tai aš prisikiriu ANGELŲ VEIKLAI. Mes esame atviri tam tikriems būdams išgirsti iš jų perduodamai žiniai - jie perduoda informaciją. Galbūt dažniausiai, yra skaičius kuris reiškia kad tu esi teisingame kelyje, panašiai kaip Dejavuu. Niekas nesako tuo tikėti ar netikėti, aš pats leidžiu sau manyti kad gali būti ir atsitiktinumas ir kad padeda čia angelai, bet praktika rodo kad tai tikrai veikia ir pasiteisina daug metų, reikalingais momentais, nors nesu tikrai nesu tas kuris prisirištų prie tokio būdo ir labai jau norėtų kažką iš to gauti. Tai tiesiog privalumas, normalus reiškinys, kurį kaip nori taip interpretuoji. Bet siūlau pažvelgti kaip tau pačiam tai praverčia, ar gali tai suderinti taip kad jie pasitarnautų tavo praktiniame gyvenime! Ir, ne tai kad aš daug tame užsiimu, bet pripažįstu kaip kažką žemesnio bet tikrai gero - yra toks puslapis apie pasikartojančius skaičius ir angelų pagalbą mums www.1111angels.com
Geros dienos!
 Vaidas ~
 2009-10-19 13:06


gal tu ir teisus, bet kas tada cia yra atsitiktinumas ar sutapimas, jei sitas pasaulis yra iliuzinis tai cia tada negali buti viskas siaip sau, viskas turi tureti paaiskinima. kaip Pakyletuju valdovu zenklai kur jie siuncia?
dekui
 Arunas ~
 2009-10-19 10:59


Žmones dažnai apsėda įkyrios įdėjos...Vieni girdi balsus, šnekasi su dievais, kiti kalba su medžiais, dar kiti pamišę dėl astrologijos...tu apsėstas numerologija.
Skaičiai yra skaičiai, gali svaigti nuo jų, bet kokia nauda yra tavo vidui nuo tų teorijų? Pažaisi savo vaizduotėje ir išseksi, nes reikės nuolas skirti dėmesį tai įdėjai palaikyti. Meditacija yra atvikščiai- paleidi visas idėjas ir be pastangų būni tame kas yra. Švarus protas, tuščia sąmonė ir užpildytas energija vidus, tekantis vidus, be jokių skaičių. Tai tiesa. Gali patikrinti!
 Povilas ~ (reklama)
 2009-10-19 07:54


Aciu uz komentara, gal ir taip. Laukiu ir kitu pasisakimu.


 Arunas ~
 2009-10-19 07:42


Arūnai, kažkur teko skaityti, kad skaičius 5 reiškia "žinojimą, žinias, suvokimą".Gal tai ženklas, kad žinių tau pakanka,o reikia gilintis į esmę.
Šviesos ir ramybės tau.

 Dita ~
 2009-10-18 21:43


Sveiki, ka jus manote apie pasikartojancius skaitmenis? Nes as pastoviai matau visur skaiciu 55, ar tai laikrodyje, tai parduotuveje, banke, masinu numeriai, atrodo kad pastoviai juos man pakistu ir i diena daug sykiu. pasidalinkite patirtimi, nes as atsitiktinumais ir sutapimais netikiu.
Aciu lauksiu komentaru
 Arunas ~
 2009-10-18 10:10


Diktavimai yra Pakylėtųjų Valdovų pranešimai. Svetainės apačioje yra nuoroda "kūrybinė grupė", kurią paspaudus bus parašyta, kas gauna ir kas verčia diktavimus. Kaip vyksta pats diktavimų perdavimo procesas, aprašyta 2005-03-10 dienos laiške.
 Z ~
 2009-10-11 21:31


Pirma karta uzsukau cia. O kas tie diktavimai? Kas diktuoja, kas uzraso? Kas vercia i lietuviu kalba? Kaip mus jie pasiekia?
 Sandra ~
 2009-10-11 17:43


Tie žmonės daug dirba dėl mūsų, tik mūsų trumparegiškumas neleidžia to mums pamatyti... Vienas iš tokių žmonių - Šri Šri Ravi Šankaras.Pažįstu vieną moterį, kuri turi tokią dievišką energijos procentą, kokio neturi nei vienas Rusijos gyventojas. Lietuva labai ypatinga :)
 Aušra ~
 2009-08-13 19:23


Tai ir sakau,kad tie žmonės jau gimė su ja ir nėra pas kitus žmones nė procento,ir tai nepriklauso nei nuo mitimo prana ar kitom dvasinėm praktikom,metodikom -Motina Teresė, Vanga...-ir tikrai nemito prana.Kodėl skaitote,kad tie žmonės nevykdo tai ka turi daryti?Gal dauguma patys to nežino ar nesureikšmina tai,ar galima teigti kad nieko nedaro?.Man tik įdomu ,gal kas žino daugiau apie tai.Girdėjau,kad kažkur yra parašyta apie tai,bet nerandu kol kas kur.Ir tikrai žinau,kad ta Dieviškoji energetika yra atsinešta - struktūra.Ji nei didėja nei mažėja,-jos kiekis nekinta ar tapus šventuoju ar nupuolus į žemiausius sluoksnius,- ji išliks.Mes dažniausiai nematome kas yra,o regime tai ką norime regėti,patys sukuriame iliuzijas ir nebesugebame įžvelgti realybės,ieškome tiesos,-o ji mumyse,dvasiškai tobulėdami puolame į puikybę { statymas savęs į rėmus }patys padarome viską sudėtinga,kada viskas yra paprastume

Su meile
 Nerija ~
 2009-08-13 14:55


kaip čia suprasti dieviškoji energija? dieviškoji energija yra visuose mumyse tik jos procentas skiriasi. O kur dingo Jasmuheen, babadži, ir visi kiti?Kur dingo visi kurie jau pradėjo misti prana? jei tie žmogeliai lietuvoj tai kodėl apie juos nieko negirdėt? kodėl jie nevygdo savo dieviškojo šviesoraščio ir nepadeda žmonėm tada?
 raimondas ~
 2009-08-13 00:11


Šiuo metu Žemėje gyvena 10 žmonių turinčių Dieviškąja energetiką,mano žiniomis tai,- Sai Baba,- 80%,Rusijoje moteris apie 60m -40%,14 men mergaitė - 95%,kurioje šalyje kolkas neišsiaiškinau,dar vienas vaikas,2 žmonės 50m - pora,Lietuvoje du 38m -taip pat pora.Žinau,kad kiekvienas turi savo paskirtį - misija ir pasirinkimą.Taip pat žinau,kad Rusijoje moteris yra neradusi savo paskirties taip kaip ir tie du vaikai.3 iš tų 10 žmonių yra gydytojai su mantija.

Su meile
 Nerija ~
 2009-08-12 20:42


Gal gali parašyt, kas tie žmonės Lietuvoje ir likusieji 8 pasaulyje.
 Gintas ~
 2009-08-12 20:15


Sveiki,
Norėjau paklausti,gal žinote daugiau ką apie žmones turinčius Dieviškos energetikos.Pvz: Sai Baba-80% turi, Vanga - 40%, Motina Terėsė - 30%.
Radau du žmones čia Lietuvoje,-vyras turi 60%,moteris - 40%.Tokių žmonių turinčių Dieviška energetika Žemėje tik 10.

Su meile Nerija
 Nerija ~ nerijos.konsultacijos@gmail.com
 2009-08-12 15:02


Mielieji. Gal skaito diktavimus kas nors iš Panevežio? Parašykit, jei norite. Rimantas ~ rimantas@adapta.lt
 2009-01-07 08:15


Gal lankosi šioje svetainėje kas nors iš Šiaulių? Parašykite man, jei galite.
 Sniegina ~ vaisni@gmail.com
 2009-01-05 13:10


Kodel zmones.. ko nesupranta...iskart sako "sekta???pasikores ????
Negi taip sunku suvokti ,kad yra toks metafizikos mokslas....
 Violeta ~
 2008-10-08 19:41


sveiki.
nelabai supratau siu 'diktavimu' esme... cia sekta kazkokia ar ka????
 neringa ~
 2008-10-08 16:04


Šią citatą paėmiau iš čia: http://www.fromthestars.com/page121.html Būtų be galo įdomu, jei perskaitytumėte VISĄ tekstą ir pasakytumėte savo nuomonę. Ačiū :)
 Aušra ~
 2008-09-28 19:37


Aušra sako, kad Pakylėtieji Valdovai neigia dvynių sielas.
Yra 2005m. balandžio 26d. Kutchumio laiškas apie liepsnas dvynes. Tai naujas mokymas apie liepsnas dvynes, skirtingas nuo to mokymo, kuris buvo duotas anksčiau. Viskas labai smulkiai ir detaliai paaiškinama.
 Ananda ~
 2008-09-28 14:18


Labas, Aušra. Apie sielas dvynes, panaudojai citatą iš nežinia kur. "dvyniai susijungs kaip viena" net neaišku apie ką kalba eina. Aš nežinau ar pak. valdovai neigia dvyniu sielas, bent jau esu matęs kaip tie patys valdovai pritaria per kitus žmones pranešant. Bet tai būna skirtingi suformulavimai, apibūdinimai tokių reiškinių.

Yra dalelių, su kuriomis žmogui teks susijungti. Bet menkas tokių dalelių pobūdžio suvokimas gali tik privesti prie klaidingų išvadų. Tavo citatoje yra neaiškiai kalbama, galbūt tau aiškiau kai žinai jos kontekstą?

Gyvenant Dievo valioje gyvenimas išlieka toks koks ir turėtų būti - palaima. Bet kas gyvena materialistinį gyvenimą, siekia visokių uždarų proto tikslų tokie terminai kaip "ekstazė" gali sukelti klaidingus įsivaizdavimus, nes nebus galbūt aišku apie ką eina kalba, o siekimas ekstazės "pagal žmogišką supratimą" nėra panašu į harmoningą gyvenseną. Būtent harmonijoje ta dieviška palaima ir būtų, o čia skamba žmogiškai kaip kad žmonės yra viliojami "iš piršto laužtomis knygomis" panaudojant tokius žodžius kaip "galia, sekmė, pinigai, valdžia" - vienas iš pavyzdžių būtų knyga "kabalos galia" - kuri akivaizdžiai tinka tiems kurie turi polinkį į galią ir valdymą, nusisukę nuo dvasinių dalykų - tai juos dar labiau nuves iliuzijų keliais (numanau).

Vienintelis susijungimas galimas su Dievu - ta prasme susijungimas su visa visuma, kuomet veikiama išvien su kūrinija. Dar būtų galbūt kitokių susijungimų bet jie nėra esminiai ir nebūtini. Tai kaip vardijama "su kiekvienu susijungimu" gal čia yra skaičiuojama kiekvienas asmuo toje visumoje po vieną? Na galima ir šitaip sudėtingiau galbūt.

Citatoje yra ir teisingu pastebėjimų kaip "vienas su šaltiniu; pirmas tos kelionės žingsnis" bet tuo pačiu kokį tai aiškuma palieka žmogui eiti tolyn, kiek tai yra paliekama žmogaus vaizduotei? Galbūt nematau savistovos dėl konteksto nebuvimo. Kolkas tiek. Myliu. Sudie.
 Vaidas ~
 2008-09-28 13:34


Kelionė Namo pagal dievišką planą vyksta : iš pradžių dvyniai susijungs kaip viena, užbaigta, dvasiškai žinanti siela. Sujungti dvyniai tada susirinks, kad atstatytų šeimą sielų, iš kurių jie atvyko, ir taip toliau. Kiekvienas susijungimas neša su tuo vis daugiau meilės, džiaugsmo, laimės ir ekstazės. Ekstazė kurią mes patirsime su kiekvienu susijungimu sustiprės vis daugiau, kadangi originalios sielos grupės susilieja vienas su kitu. Daugiau mes susiliejame, daugiau mes patirsime meilę ir džiaugsmą. Didžioji dalis to įvyks aukštesnėje patirties ir jausmo karalystėje ir matmenyse. Galų gale, mes visi susijungsime kaip VIENAS su mūsų Šaltiniu, kadangi tai buvo pradžioje. Kaip visada, sugrįžimo kelionė atgal mūsų Šaltiniui turi prasidėti nuo laisvos valios pasirinkimo, kurį kiekvieni mūsų darome savarankiškai. Pirmas tos neįtikėtinos kelionės žingsnis namo įvyksta, kai mes sužinome apie mūsų dievišką ryšį ir nusprendžiame užaugti dvasiškai. Tai įvyks, kai mes žadinsime tam, kuo mes iš tikrųjų esame ir paskui pradedame gyventi tai.

pakilėtieji valdovai neigia dvynių sielas ir pan, bet man tai atrodo visai logiska...kaip jums?
 Aušra ~
 2008-09-27 23:41


Man tai nesvarbu ką kalbėtų ar kaip įtakotų mane kiti, nes aš žinau tiesą, praktiškai gyvenu pagal ją ir negalėčiau to iškeisi į kanors kitą. Tas abejojimas būna tik tiems kas dar neturi aiškaus supratimo galbūt, nežinau.

Būtent žmonės asocijuoja Dievą su tironu - kurio įsakymus reikia vykdyti, o jei nevykdai jaustis blogai, jaustis bloguoju tvariniu. Atvirkščiai Dievas yra išlaisvintojas, padedantis žmogui būti tikruoju savimi, pažinti save ir visus Dieviškosios Šeimos narius.

Kalbant apie visuomenę, tai aš pažįstu ir sutinku labai daug žmonių kurie žinau kaip myli savo šeimas, kaip myli ir kitus nepažįstamus žmones. Nyksta tie "siauro mąstymo, ir vien materialūs naudos siekiantys" žmonės. Visi žmonės yra geros širdies, tik įsikibę proto mąstymų jie pasiklysta iliuzijose ir susipainiojimuose nesuvokdami ko iš tikrųjų jie nori, kuo iš tikrųjų jie yra. Taip pat, skirtingose valstybėse padėtis skiriasi. Tai kas tinka vienoje valstybėje kitoje netinka, ir atvirkščiai.

Tuo papildžiau, o visa kas rašoma iš valdovų tiesa.. bet kaip praktiškai gyventi pagal savo žinojimą, o ne pagal visuomenę? Manau žmogus turi praktiškai bandyti tai įgyvendinti ar bendrauti su panašiais žmonėmis, rasti būdų ir užsitarnaus palaimingą gyvenimą.

Aš nelabai bendrauju, tiesiog nėra kaip su kokiais labai materialistais, bet tai yra natūralus žmogaus siekis būti laimingu.. pas juos tik yra iliuzija kad tos laimės reikia siekti per pinigus. Aš matau bendraujančius žmones, kurie susitinka su draugais su šeimomis - ir tikrai jiems svarbus artumas, pasidalinimas įspūdžiais.. nelabai matau tokių kurie siurbtų vien pinigus užsidarę ir nebendraudami draugiškai su visais.

Iš tikro daug ką keičia žmogaus nuoširdumas, ypač jis reikalingas su pačiu savimi, kad išsivaduoti nuo betkokių iliuzijų. Paklausti savęs "ar aš nuo savęs ką nors slepiu?", "ar esu savimi, ar vykdau Dievo valią?" ir taip toliau. Kolkas tiek. Myliu. Sudie.
 Vaidas ~
 2008-09-19 22:07


Skaitau paskutinio diktavimų ciklo laiškus. "Užkliuvo" keletas minčių ir pastebėjimų. Viešpats Lanto kalba, kad kaip tik mes stojame į Kelią, vedantį mus atgaliniu taku namo, visa mūsų aplinka bando mus sustabdyti, atvesti į protą ir palenkti į ankstesnį gyvenimą. (Savimi patyriau, būtent taip viskas ir vyksta). Reikalinga ypatinga ištvermė ir vyriškumas, kad pasipriešinti visuomenėje nusistovėjusiems stereotipams. Vienetai sugeba ištrūkti iš masinės sąmonės pinklių. Dar Lanto sako, kad neteisingais pasirinkimais mes save įvijome į tas sąlygas, kuriose gėda net kalbėti mus supantiems žmonėms, kad mes dirbame Dievui.
Ir iki to laiko, kol masinėje sąmonėje neįvyks pagrindinis lūžis, kai Dievo supratimas nustos asocijuotis su religija, sektomis ir dar kažkuo nepadoriu, iki to laiko mes nesugebėsime atsistoti į sekantį evoliucinio vystymosi laiptelį. Iš tikrųjų viskas yra Dievo sukurta ir viskas yra Dievas. O kai pradedame apie tai kalbėti, žmonės būtent taip ir mąsto, kad šitam žmogeliui kažkas ne taip, jei jis kalba apie Dievą, tikriausiai koks nors sektantas. Tai tik parodo, kaip visuomenė yra atitolusi nuo Dievo, Jo Įsakymų. Jeigu viską sukūrė Dievas, o mums net Jo vardą paminėti yra gėda, tai ko mes verti, ar galėsime toliau egzistuoti, jei neiname Dievo skirtu keliu?
Serapis Bėjus irgi sako, ar daug kas iš jūsų gali suprasti kiek tai, kas jus supa skiriasi nuo Dieviškojo idealo? Ar daug kas iš jūsų pasiruošę sekti Dieviškaisiais pavyzdžiais savo gyvenimuose? Ir ar galima rasti jūsų miestuose nors po dešimt teisuolių?
"Kaip jūs manote turėtų vystytis jūsų civilizacija, jei jos gelmėse neatsiranda teisingų Dieviškųjų sekimo pavyzdžių. Ar neištiks jos biblijinių Sodomos ir Gomoros likimas? [1]
Pagalvokite apie mano žodžius. Ir laikykitės taisyklės pastoviai jūsų gyvenime daryti atpažinimą tarp Dieviškųjų ir nedieviškųjų pasireiškimų visame kame, kas jus supa".
Hilarionas sako:" ta karma, kurią jūs sukūrėte, neleidžia jums kartais netgi pamąstyti apie tai, kad jūs galite būti neteisūs. „Kaip gali klysti visa visuomenė, kurioje mes gyvenam?“ – klausiate jūs savęs. Juk visi aplink mus elgiasi panašiai. Visi stengiasi uždirbti pinigus tam, kad patenkintų savo norus ir aistras. Iš tiesų, ar pagalvojame kada, kad visa visuomenė gali būti neteisi? Mes imame pavyzdžius iš visuomenės, kurioje gyvename, iš mūsų aplinkos, bet ar tai geri, teisingi pavyzdžiai. Kartais net neleidžiame būti tokiai minčiai, kad visa visuomenė gali būti neteisi. Vėliau Hilarionas sako:"visuomenė yra serganti. Todėl jūs turite izoliuoti save nuo stereotipų, esančių jūsų visuomenėje.
Kad užkratas neišplistų į jūsų organizmą, jūs imatės atitinkamų priemonių ir izoliuojate save nuo ligonio, sergančio užkrečiama liga. Aš sakau jums, kad jūsų visuomenė serganti ir tam, kad jūs išsaugotumėte save ir savo šeimą, jums būtina save izoliuoti nuo kenksmingų, pražūtingų pasireiškimų, esančių jūsų fiziniame plane.
Netgi paprasčiausiai nepagalvoję įjungdami televizorių, jūs pakišate save ir, kas ypatingai liūdina, savo vaikus ne pačių geriausių elgesio pavyzdžių įtakai. Ir jūs sąmoningai arba ne visiškai sąmoningai atveriate duris į astralinį planą, per kurias tiesiogiai į jūsų butą subėga pražūtingos būtybės iš visos apylinkės, nes jos prisitraukia į tas vibracijas, kurios yra sąskambyje su jomis ir kurios patenka į jūsų pasaulį per televizorių ekranus.
Jūs žiūrite kovinius filmus ir butą pripildo agresyvios, trokštančios kraujo būtybės. Jūs žiūrite siaubo filmus ir jūs tuo pačiu atveriate galimybę dar baisesnėms pabaisoms ir monstrams. Jūs mėgstate žiūrėti pornografinius filmus ir jūs atveriate galimybę ištisiems būriams būtybių, kurios maitinasi jūsų žemais instinktais ir pataikauja jūsų aistroms.
Nėra jūsų pasaulyje nieko, kas nepagimdytų pasekmių. Kiekvienas veiksmas iššaukia pasekmę. Ir kartais jūsų praėjusių netobulų poelgių pasekmės pasireiškia tiesiog prieš jūsų akis, o kartais šios pasekmės laukia dešimtmečių, kad pasireikštų tuo momentu, kai jūs jau palikote ankstesnius negatyvius įpročius ir polinkius". Kiek daug pasakantys žodžiai.
Toliau dar "įstrigo" AŠ ESU TAS, KAS AŠ ESU fragmentas:"žmogiškoji sąmonė sprendžia apie žmogiškojo individo išsivystymą pagal piniginių ir materialių turtų kiekį, kuriuos jis valdo.
Dieviškoji logika neturi nieko bendro su žmogiškąja logika. Dievui visi lygūs: ir turtuolis, ir elgeta, ir nepilno proto žmogus, ir labiausiai intelektualine prasme išsivystęs individas. Visi prieš Dievą lygūs. Ir tada, kai ateis ta valanda, apie kurią parašyta daugelyje šventų knygų, įvyks tai, kas vadinama teismu.
Arba grūdų nuo piktžolių atskyrimu. Ir teisiami visi bus pagal tuos darbus, kuriuos darė. Ir jei vieninteliu motyvu jums iš gyvenimo į gyvenimą, iš įsikūnijimo į įsikūnijimą buvo šlovės, turtų ir garbės siekimas, jeigu jūs viską darėte tam, kad išaukštėtumėte artimojo sąskaita, tai vargu ar būsite pripažinti tinkamais tolimesnei evoliucijai. Ir jei jūs dalinotės paskutiniu duonos gabalėliu su beturčiais, jei negalvojote apie save, o rūpinotės bendru reikalu, jei darbavotės Bendrai Gerovei ir nesigailėjote savo pilvo, tai tos Dieviškosios savybės, kurias jūs tuo būdu užsidirbote, bus pripažintos pakankamomis tam, kad jūsų siela tęstų evoliuciją naujame energetiniame lygyje.
Niekas nežino tos valandos, kada šis teismas įvyks. Todėl visada perspėjama apie tai, kad būtumėte pasiruošę.
Todėl, kad jūsų sielų pasiruošimas įvyks ne kažkada tolimoje ateityje, o eina pilnu tempu jau dabar.
Neturi reikšmės smulkūs prašovimai ir klaidos. Reikšmę turi bendras individo siekių vektorius. Ir kai kurie iš jūsų labai nustebs, kai viskas vyks. Nes nevykėliai ir iš jūsų požiūrio taško visiškai niekam tikę žmonės vaikščios baltais apdarais, nubarstytais brangakmeniais. O tie, kurie žemiškuose gyvenimuose turėjo brangius apdarus ir apvarstydavo savo pirštus briliantais, vargu ar aplamai gaus priėjimą į tą Karalystę, kuri ateis". Žodžiai, verti gilaus apmąstymo...

 Ananda ~
 2008-09-19 15:01


Sveiki, gal kas skaito " Otkrovenija" ? :)
 Denisas ~
 2008-09-15 18:22


Aciu tau Vaidai uz tokio trumpo klasimo toki issamu atsakyma :) sekmes tau pazinant save ... Su meile ir sypsena veide :)
 Denisas ~
 2008-09-08 18:30


Yra skirtumas tarp tiesos aptarimo ir asmenų aptarinėjimo. Nežinau tavo klausimo motyvo, bet jei trumpai pastaruoju metu daug kuo užsiimu, vertinu penkis tibetietiškus pratimus. Bet kaip ir visokią jogą ją darai kai jauti iš savęs, o ne kad prote yra nuostata taisyklė griežta kuri įkalintų. Kaip pas ką tai veikia. Nematau prasmės sakyti kad juos darau ar nedarau, juk tai yra kiekvieno atsakomybė už jo paties pasirinkimus ir pasirinktos valios patyrimas. Jei kanors darai, tai todėl kad tai teisinga, o ne todėl kad kopijuoji kitą. Viskas ko reikia yra kiekvieno žmogaus viduje, į šį vedimą iš vidaus reiktų ir remtis palaipsniui. Kai kiekviename momente atlieki tai ką "turėtum" atlikti, tada nebesvarbu kas vyksta aplink kažkuria prasme. Materiali tikrovė panaši į veidrodį atspindintį mus pačius, kaikurie sako kai pasaulis man bus geras tai ir aš būsiu geras.. bet pabandykite parungtyniauti atsitoję priešais veidrodį kas pirmiau nusišypsos Jūs ar atvaizdas veidrodyje? :) Myliu. Sudie.
 Vaidas ~
 2008-09-08 00:18


Sveikas Vaidai, norėjau paklausti tavęs ar darai 5 tibetietiškus pratimus? :)
 Denisas ~
 2008-09-05 21:21


Gal kas nors dalyvavote Sandy Stevenson seminare praeitą savaitgalį.Pasidalinkite įspūdžiais.Ačiū.
 Bevardė ~
 2008-07-21 20:43


Prašau pasimelsti už Kristų-Motiną dvasinės ir fizinės stiprybės, vykdant Dievo valią; už sielų išlaisvinimą-prikėlimą Danguje ir žemėje; įtikėjimą, meilę Dievui ir visai jo kūrinijai.
Su pagarba ir meile pasitikiu Dievu ir Jumis.
 Liuda ~
 2008-05-01 11:39


puiki mintis...

 be vardo ~
 2008-04-30 23:06


Siulau, kuri laika, na kad ir savaite, bendrauti be vardu. Idomu pagarba vienu kitiems kris ar augs? O gal tame bus pradzia suvokimo kad ESAME VIENIS ?
 Be vardo ~
 2008-04-30 16:26


Violeta,
sveikinu sukurus savaji puslapi. Ziurisi visai maloniai. Radau net gralio kodas idetas ir adresas jame uzrasytas teisingai.
Isties , puikus darbas. Sekmes.
Stai , vienas dalykas man vis isplaukia is atminties, tai informacija su deganciais kryziais ir "susiformavusiais angelais". Beda tai, kad sitai pateikiama kaip nauja informacija, o as ja maciau pries keleta metu....

Sekmes
 Rajana ~
 2008-04-16 18:17


Aciu ,Rajana...labai idomus laiskiukas..ir svarbus.Taip butent taip mums ir vyksta..
http://www.sunshinetwins.org/channelings.php?authorid=104&article=1022&type=6&key=
Rytoj ..t.y.balandzio 4d. labai svarbi diena....tai tarsi 1-oji stadija susitinkant su stipria Dievo energija.
Taip pat balandzio 14 ir 24 dienos..
Balandzio menesi jus apgaubs sviesa ir galybe ...tai Sero Lanceloto,Jezaus,o taip pat ir Goracijaus energijos.Sios trys Esybes parodys jums jega ,kuri yra Dievo Trejybeje.
Geguzes menesi jus praleisite laika su Valdovu Ilarionu ir Dievybe Istar,si menesi jus pajausite savo vidinio balso gyluma.Balandzio 4 ,14,24 dienomis ir geguzes 5,15,25 dienomis praeis kombinuotos iniciacijos ir aktyvacijos ,suristos su tuo, kad jus sujungete kovo men.Dievybiu energijas su balandzio menesio Dievo energijomis ir geguzes men.pradesite isreiskimo kelione to,ka jus dabar patalpinote savo kune,tai atvers i nauja jegos igijimo lygi.
Tarp kovo 3 d. ir geguzes 25 d. jus iskentesite 3 mirties ir atgimimo fazes.
 Violeta ~
 2008-04-03 10:09


Paskutiniu laiku daugelis uzduoda klausima, kas gi vyksta, kodel maudzia sirdi ,o gydytojas (tiems kas neturejo pboblemu sioje srityje) sako viskas gerai, norisi miego, aplinka sudirgusi, tarsi "pavargusi", pykcio "pliupsniai", neadekvacios reakcijos, norisi poilsio..... ir pan.Ateina mintis ,jog virsytas saikas praktikose, ziniose ar....
Mielieji, vyksta seno ir naujo susidurimas musu viduje, kuris siek tiek veda is proto.Prie ivykiu gausos energetiniame prisidejo fone prisidejo dar ir atsiradusios trys dideles demes SAULEJE. Kovo 25d. ivyko M klases BLYKSNIS SAULEJE.
Taigi aktyvavimas tebevyksta. Saule vis dar siuncia energija Senojo Ciklo, tiems, kurie nespejo derintis prie naujuju energiju.Galite pajust lenva beprotybe, tuo metu, kai besiplecianti samone stengiasi bendradarbiauti su Sena ir Nauja busena.
Bukite demesingi sau ir suvokite, kad turite daryti pasirinkimus is MEILES ir TAIKOS pozicijos, jei juntamas pyktis ar susierzinimas, tai rezultatas senos energijos islaisvinimo, kad iseitu ir galetu ieiti tai kas nauja.(galite dar karta grizti ir perskaityti duota mokyma apie priesinimasi pagundai priesintis)
Taigi , didys pasikeitimai,ZEMEJE, SAULEJE, ZVAIGZDESE, KOSMOSE. Mes lekiame Sviesos bangomis prie 2012 Vartu (portalo) ir toliau....i nauja Sviesos KELIONE.
KOVO 19d energija sprogusios SUPER NOVA zvaigzdes pasieke Zeme atnesdama savo "informacija".
Mes pradedame gauti energija is Didziosios Centrines Saules. Ieiname i nauja egzistavimo faze-evoliucijos, kaip ZYDROJI ZVAIGZDE arba Zemiskoji Zvaigzde.

Apie tai ir daug daugiau skaitykite adresu;
www.namaste.org.ua/news.php?id=1937
Saules nuotrauka www.spaceweather.com

Grazios palaimintos visiems dienos
Su Meile ir Dekingumu
Sirdies Sviesoje
 Rajana ~
 2008-04-03 08:45


2007 kovo 28, 21.00 lietuvos laiku - globaline meditacija "The Gaiafield Global Meditation and Prayer Vigil
March 28, 2007: Linking spiritual and social peacemakers around the planet." -> http://www.gaiafield.net/news.html
Prisidekim prie taikos/meiles/ramybes kurimo zemeje visi kartu!!!

p.s. jei dar ziurejot keliu video apie 2012 ir majus: http://radioman.wordpress.com/2012-the-future-of-mankind/
 radioman ~ radioman@gawab.com
 2007-03-15 22:03