Forumas - Kaip pakelti forumo vibracijų lygį? - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Kaip pakelti forumo vibracijų lygį?

Aš manau, kad Forumas virsta šiukšlių duobe , kur kiekvienas krauna ką nori.

Taip pat man kyla klausimas pagal kokius kritėrijus yra atrinktos nuorodos, nes tikrai ne visos yra čia nevertos būti.

Čia ne vieta, kur kiekvienas galėtų rašyti ką nori, nes taip žeminimas forumo vibracijų lygis. Rašantis turi būti nors valandą prieš tai meditavęs , meldesis, ar esantis ypatingoje dvasinėje būsenoje. Taip pat forumas neturi virsti blevyzgojimosi vieta , kur dabar kaip matosi virsta. O vieta kur konkrečiai aptariama veikla.

Taip pat turėtų vykti forumo dalyvių susitikimai, kurie turėtų susitikę turėtų spręsti dėl veiklos. :)

 Gediminas ~
 2008-06-30 15:51
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

Šiais laikais žmonės naudodamiesi internetu ir tuo pačiu tokiais populiariausiais puslapiais kaip facebook tarkim, kuriuo naudojasi apie trečdalį visų lietuvos gyventojų - nurodo savo tikrą vardą ir pavardę. Dalis informacijos ką šie žmonės rašo, kokias nuotraukas turi - prieinama visam pasauliui, kita dalis jų draugų draugams...

Tai atskiras klausimas kaip žmogų veikia tie forumai, ar informacinės sistemos, kuriose žmonės prikuria daugybę pseudonimų, vieni kitų nepažįsta, nebėra nuoseklumo, o patys žmonės jaučiant nebaudžiamumą ir laisvę nuo atsakomybės jaučiasi galį daryti ką nori.. taip žmogus tampa ne vientisas o susiskaldžiusio charakterio. Ramus žmogus gyvenime gali keikti ir kabinėdamasis prie kitų persekioti internetinėje erdvėje, jau neminint visokių iškrypimų.

Į dvasinius dalykus - vieni žmonės žiuri rimtai pavadinkim (nors galėtų vadintis normaliai) - jie apskritai siekia tam tikrų dieviškų vertybių, siekia dirbti kitų labui, nuoširdžiai domisi informacija, siekia tobulėti ir keistis. Vaikšto į kokius nors susitikimus, seminarus - bendrauja ir susipažįsta su naujais žmonėmis.

Kitą grupę galima būtų išskirti, kurie tarkim ateistai turi susiformavusią nuomonę apie reiškinius, ir tuomet nori tyčiotis iš kitaip mąstančių, jie orientuojasi į gyvenimo malonumus, turto kaupimą galbūt.. ir darbas dėl kitų jų nedomina, tačiau intelektualiai išpūsti ar ilgi pokalbiai jiems galbūt pateisina jų pačių nuostatas, menkinant kitus.

Keliu hipotezę, kad žmonės kurie bent kiek rimtai žiūri į dvasinius dalykus išdrįs pasisakyti vardą, tinka ir pseudonimas - galbūt tai koks nors dvasinis vardas išgirstas kontakto metu su atstovu iš dvasinės hierarchijos. Tačiau tendencija yra kad žmonės nesuvokę dvasinio tikslo - vadovausis labiau nenorais ir baimėmis, chaosu, tai atsispindės kad jie slėps tiek savo vardą - o parašymuose bus ir melo, ir kitomis ydomis paremtų tekstų.

Tiek kiek matosi iš prisiregistravusių čia, ar dalyvaujančių diskusijose net ir kituose dvasiniuose forumuose, žmonės ne tik kad vardą pasirašo (būna savimi), bet ir pilną vardą pavardę nurodo.

Prieš tai kurį laiką forume nebuvo lengvos sistemos trinti komentarų, tai visokių baisybių buvo prisirinkę, tačiau vėliau jai atsiradus Audrius pratrynė, tapo panašiau į dvasinės tematikos forumą. Vėliau forumas iš dalies buvo teršiamas tų kurie nepasirašinėdavo vardu, o mėtydavo replikas... Galbūt todėl absoliučiai visuose forumuose daugiau nei dešimtmetį yra registracija, kitaip egzistuoti jie negalėtų.. arba kažkas turėtų aukoti savo laiką priežiūrai... bet ir tuo viskas nepasibaigia.

Tikiu, kad atėję į tam tikros tematikos forumą, šiuo atveju dvasinės tematikos - žmonės nori rasti informacijos, išsakyti savo nuomonę, ir sulaukti pagarbos tiek savo nuomonei, tiek nesugaišti daug laiko randant informaciją.

Tuo tarpu, kai prasideda visokie "to Vardas", "to to Vardas", "Vardeniai" nebeaišku kas ką pasakė, nebėra asmenybių... yra teksto kratinys - o tai gaišina žmonių laiką, o žmonės kaip vertybė yra sutrypiami identiteto besikratančiųjų.

Yra daugybė analoginių pavyzdžių realiame gyvenime. Nenoriu itin gaišti laiko apskritai keliant tokį klausimą, nors manau gerai visad būti atviram išklausyti visus.

Bet bendrai, kokia turėtų būti politika tokių žmonių atžvilgiu, kurie atrodytų akivaizdžiai nori kenkti sklandžioms diskusijoms forume, kenkti ar kitaip koneveikti dalyvius forume..

Ar normalu yra paprašyti, kad jeigu jau dvasiniai dalykai toks rimtokas dalykas.. tai ir jie įdėtų bent tiek drąsos kad pasisakytų savo vardą (o gal kad ir melagingą vardą), ne tokį kuris demonstruotų identiteto neturėjimą, norėjimą tarsi prie mokyklos šūkauti po langais.. Juk, jeigu tas pats žmogus parašys 10 komentarų, kiti susidarydami bendrą vaizdą:
* galės jam padėti daug tiksliau
* galės pasiūlyti jam pačiam aktualesnės informacijos
* bus geriau suprantamas jo paties požiūris, o ne tai kad tas pats žmogus kalba per dešimt skirtingų kaukių prisidengdamas ir slėpdamas.

Bendrai, tiesos nesakymas ar melavimas - uždaro penktą čakrą. Galite padėtį bandyti gerinti kartodami mantrą HUM.

Tai jeigu kas turėtų kokių pastebėjimų, ar įžvalgų, manau daug kam kam rūpi forumo vibracijų lygis atkreiptų į tai dėmesį.
 Vaidas ~
 2011-05-06 12:00


http://www.youtube.com/watch?v=q7sHjv6QthQ&feature=related
 Andrius ~ aurelijus369@gmail.com
 2010-02-14 17:06


http://www.youtube.com/watch?v=tgMQOAWeVs0&feature=related
 Andrius ~ aurelijus369@gmail.com
 2010-02-14 17:02


Andriau, tik dabar pastebėjau tavo komentarą, ir būtent tą nelemtą dieną. Nu čia sena labai žinutė. Ir neatinka laiko dvasios. Esu nuo tolaiko pasikeitęs. Šiaip ją rašydamas, ir minėdamas dieviškus, turėjau omenį , kad nedieviška yra prisirišimas ir apdujimas nuo šio pasaulio. Norėjau pasakyti, kad tik teisingi veiksmai priveda prie Dievo, tačiau mūsų atliekami geri darbai, dar nėra dieviški darbai ir , kad tas įvyktų, reikėtų peržengti save. Ką reiškia peržengti save? Tai būtent ką ir mini- suprasti, kad viskas yra Dievas, net tik geris, bet ir blogis, nes padeda mums vystytis. :)
 Gediminas ~
 2010-01-23 19:01


Gediminai jei tu skirstai į dieviškus ir nedieviškus darbus ar veiksmus, tai tu atskiri Dievą į dievą ir velnią, nes kitaip pačio kuriama konstrukcija netenka prasmės. Viskas Visatoje yra tik Dieviška. Na o apie dievišką,tai aišku galima kalbėti atskirai iš dualizmo pozicijų,kur įvedamas velnias. Bet velnias pasirodo taip pat reikalingas,kad griautų sena ar patikrintų jau pastatytą...tipo "paklibintų" pamatus :-)
 Andrius ~ aurelijus369@gmail.com
 2010-01-13 19:48


Ačiū Vaidui už gražų ir nuoširdų pasisakymą. Pritariu ir Violetai, kad dabar tikrai ne tas metas kai reikia užsidaryti savyje ar rūpintis tik savimi.
Tikrai, yra tiesos ir Gedimino žodžiuose, bet ......yra ir ....labai didelio ego. Kai tik pradedame pūstis ir labai gerai save vertinti, t.y. aukščiau už kitus – kaip praėjusius ugnį ir vandenį – visada reikia pačiam susimąstyti.
Viskas yra VIENIS. Viskas, kas tave supa – yra tavo paties sąmonės atspindys. Jei ką netinkamo matai ar sutinki – pirmiausia rūpinkis savo sąmonės tyrumu, dirbk, transmutuok, valykis visais būdais, kurie tik tau yra priimtini.
Neteisk kitų – nes tas kitas yra taip pat VIENYJE, vieni nubunda anksčiau, kiti vėliau, vieni lengviau, kiti sunkiau. Nepriskirk kitų dualistiniam pasauliui, nes pirmiausia dera pasitikrinti ar pats nesi ten. Ne smerkimu, teisimu ir pasipūtimu pakeisime pasaulį, o meilingu tarnavimu ir labai apgalvotais žodžiais, ištartais ten ir tada – kai juos norima priimti.
Mes niekaip neaugsime Dievuje ir nepadauginsime savo dvasinių talentų – jei gyvensime atsiskyrę, rūpindamiesi tik savimi. Dabar metas aukotis – dėl visų, viso pasaulio, visos gyvybės. Bet irgi – tai galime daryti tik sklidini meilės visam pasauliui (be išimties).

 Gilė ~
 2008-08-06 08:22


Klausyk mes ne be vaikai, kažkada jau esame perėję ugnį ir vandenį . Bet čia, įsikūniję žemėje, patys užmirštame kas esame ir įsitraukiame į dualistinio pasaulio žaidimus , kuriuos mums primeta kiti ( dar kitaip išsireiškiant, mūsų pačių kuriamas dualistinis pasaulis). Aš tikiuosi, kad jūs pagavote tą esminę mintį ...
Mums pradeda labiau rūpėti žmonės, mūsų turtas, artimieji... ir mes vis giliau , grimstame į iliuzinį pasaulį ir mąstome ir galvojame tik kaip žmonės... Kol pagaliau neužmirštame , kas esame. ..
Todėl mes turime atmesti nedieviškus apsireiškimus, kurie yra mūsų gyvenime. Kiekvienam reiktų susimąstyti , kas iš tikro yra nedieviška ir kaip taip pakeisti į dievišką.
Daryti gerus darbus , dar nereiškia , kad tai jau darbai dieviški. Iš esmės jie net gali jūsų karmai nepagelbėti , o tik pabloginti padėti...
Dieviška būna tik tada(bet ne visada) , kai reikia kažką perženti. Peržengti patį save , keičiant viską iš esmės...


 Gediminas ~
 2008-08-01 20:32


Aciu ,Vaidai...uz grazu laiska.Taip tu teisus...,kad nereikia dabar ypac tokiu svarbiu momentu...pasitraukti nuo zmoniu...Kraijonas irgi dabar sako ,kad reikia kaip tik mums buti Sviesos Ziburiais ir sviesti i pacius tamsiausius kampelius...nes laiko nebeliko visai...taip mes padesime kitiems zmonems prabusti.
 Violeta ~
 2008-07-21 12:35


Labas, Gediminai, rašai "turime labai saugoti save ir labai atsargiai rinktis su kuo bendrauti ir informacija , kuri pas mus ateina iš aplinkos." ir "laikraščiai , žurnalai , radijas - labai kenkia". Dievas yra kiekviename žmoguje, jis nesirenka kurį mokyti o kurį ne. Bendraudami tik galime atpažinti kiek tas žmogus yra atviras priimti didesnei šviesai o kiek jis yra uždaras ir sustabarėjusio proto. Jeigu yra aiškiai suvokiami tikslai ir vertybės, yra stovima ant dvasinio pagrindo - tai bendraujant su betkokiu žmogumi kiekviena jo pasakyta mintis filtruojasi ar tiesiog yra suprantama atitinkamai. Jeigu bendrauji su savanaudišku žmogumi tai tiesiog suvoki - tai jo lygis, aš kitokio supratimo, ir nereikia pradėti tapatintis su kitu žmogumi. Koks tai yra gyvenimas, ir kokia tai yra praktika ir įgyvendinimas kuomet yra užsidaroma vienumoje? Kaiptik jeigu turi šviesos ją reikia dalinti ten kur ją priima, kur ji nėra švaistoma veltui. Taip yra visiškai uždarų žmonių, bet ar jie gali atsilaikyti prieš tarnavimo su meile pavyzdį? Vienas susitikimas su tokiu žmogumi jau gali suteikti jam pamąstymų. Galbūt tai ateina su praktika. O jeigu jūs patys esate įsikabinę kokių nuostatų kurių nelabai suvokiate, galbūt tada ir ima koks pyktis ar neramumas kad kiti yra kitokie.
Aš neskaitau pastoviai laikraščių nors kartais paimu pažiūriu - pamačius kąnors laikino ir įprasto nors ir kitokia forma galima ir vėl nesidomėti. Žurnalai suteikia būna naudingų mokymų, kaip kokie, visokių yra, yra ir tokių kuriuose talpinami šie diktavimai. Iš lietuviško radijo gera yra "Lietuvos Radijo" programa, dar pora.. bet ir jos nekokios, todėl klausau muzikos per internetinę radiją kur visada atitinka lūkesčius.
Tai, Gediminai galbūt ne kaip musulmonai reikia ne "moteris uždengti paklodėmis" bet savo mastyme turėti tvirtas nuostatas. Tuo labiau, geriau būti atsakingam ir pačiam mokėti pasirinkti negu dirbtinai "atitolti" tarsi jei būtume arti mums kiltų pagunda kažkam ir sumenkėtume.
----
Supratimu nėra taip lengva dalintis, tam kontekstas reikalingas. Tavo pasakymuose yra ir tiesos, bet tai priklauso kiek tas žmogus yra tvirtai stovintis ant dvasinio pagrindo, kiek jis įdeda kasdienės veiklos dvasine veikla. Ir koks kiekis yra bendravimo su "kitokios" motyvacijos žmonėmis, kurie turi tarkim nesveikintinas vertybes. Myliu. Sudie.
 Vaidas ~
 2008-07-20 23:12


Dėkoju Gediminai,kad atsiliepei į mano prašymą. Atrodo kad pagal savo nuojautas kopiu pamažu į kalniuką. Stengsiuos kopti ir į kalną. Dekoju, kad JŪS visi esat, nuo šios svetainės šviesėja gyvenimas. TE SWKLINDA ŠVIESA IR TIKRA DIEVIŠKA MEILĖ
 Gina ~
 2008-07-13 16:38


Gile , mes nė vienas nesame tobuli, todėl turime labai saugoti save ir labai atsargiai rinktis su kuo bendrauti ir informacija , kuri pas mus ateina iš aplinkos.
Antra, kad žmonės neteisingai supranta dvasingumą, nes jie jį supranta iš savo ego taško. Tikras dvasingumas , tai atsižadėjimas visko , net savęs. Tik tada ateina tikroji meilė, kitaip mes su tą meile kitą žmogų paprasčiausia žudom. Tokioje meilėje mes pergyvename , jaudinamės ir ji mus liūdina nes suvokiame jos laikinimą... Tikras džaiugsmas ateina tik tada kai mes pilnai atsisukame į Dievą( savo vidų) . Tada mes jau neliūdime , nepergivename dėl ojektų , kurie anksčiau mums sukeldavo daug skausmo, nes mylime ir matome dievą viskame kas su mumis atsitinka ir visada būname už tai dėkingi...
Dauguma žmonių negali perlipti per jiems primestą ir daugelį kartų eksplotuojamą religinį modelį. Ir kai jis yra griaunamas, tai jie labai skaudžiai į tai reguoja ir net įsižeidžia. Ir daugeliai labai sunku pripažinti, kad daugelis pas mus bėdelių kaip tik atėjo iš ten ir ten tie seni užsilikę šablonai mums neleidžia nieko pakeisti.

Violeta, labai gaila, bet miegojau.

Gina, viskas ką tu parašei lyg ir teisinga, kad reikia skaityti valdovų diktuotes ir vadovautis jomis savo gyvenime. Vienintelis dalykas, kad kai kurie forumo dalyviai dėl aplaidumo blogai įsiskaitė , gal praleido, kad reikia apriboti ir informacijos žingeidumą. Viskas - laikraščiai , žurnalai , radijas - labai kenkia.O ką jau kalbėti , apie svetimas diktuotes, nes mes jas skaitydami mažiname savo pasiektą vibracijų lygį iki jų lygio. Daugelis forumo dalyvių kaip tik ir užkimba ant jų kabliuko. Šiaip aš nesakau, kad jos nieko neduoda ir , kad jos blogos.Paprasčiausia norėdamas studijuoti aukštesneje klasėje, turi atsisakyti senųjų vadovelių ir paimti naujus , nes skaitydamas senuosius vadovelius tu niekada nepereisi į aukštesnę klasę. Ir iš esmės daugelis tokių diktuočių ir sukurtos , kad tik jus užmigdytų ar, kad sukeltų nebereikalingas aistras ar kita... Daugelis astralinių butybių kaip tik ir stengiasi išgyventi iš jūsų pačių netobulumo ir nesuvokimo vykstančių procesų energėtiniame lygmenyje. Taigi, pasistenkime elgtis atsargiau.
 Gediminas ~
 2008-07-12 21:39


Mielas Gediminai,kadangi Tu matai ,kad forume netinkamos mintys, blogos vibracijos,tai labai prašau parašyk nors vieną patarimą,į ką orentuotis. Gal Tu turi tikrai gerų patarimų. pvz. aš gyvenu rajone ir dvasinių mokytojų nėra.Aš skaitau Valdovų diktuotes, labai džiaugiuosi kad jos yra , nes stipriai pakeitė mano gyvenimą. Dėkoju tiems kas sukūrė šią svetainę, kurie verčia dikruotes, kurie dirba prie knygos ir tt.. taip pat dėkoju Rajanai Gilei Violetai ir visiems, kurie dalinasi tuo ką išgyvena. taigi visiems ŠVIESOS, DIEVISKOS MEILĖS, su pagarba Gina
 Gina ~
 2008-07-12 14:10


Kai žmonės tarpusavyje daug gražiai kalba , jie tegali pakelti tik savo nuotaika , bet ne vibracijų lygį.
Gediminas ~
Ne tiesa.....
Ar matete koks grazus vakar buvo oranzinis menulis ?
 Violeta ~
 2008-07-12 08:46


Gediminai, visata - mūsų sąmonės atspindys. Pagalvok ką atspindi tu - ar prisidedi prie vibracijų kėlimo?
Pakelti jas galima tik Meile, Švelnumu, - bet pirmiausia reikia galvoti apie save ir keisti tik save. Pamatykime rąstą savo akyje, otik po to krislą brolio akyje.
 Gilė ~
 2008-07-12 06:29


Kai žmonės tarpusavyje daug gražiai kalba , jie tegali pakelti tik savo nuotaika , bet ne vibracijų lygį.
 Gediminas ~
 2008-07-11 23:15


Aš laimingas matydamas jus visus čia ir dukart laimingas matydamas tuos , kurie nieko nenorėdami matyti ir girdėti aria savo seną vagą.


Yra apie ką pamąstyti. Supraskite aš rašau ne šiaip sau, bet tik norėdamas jus perspėti. Nes iš to taško iš kurio aš matau , tai būtų nesąžininga jūsų neperspėti. Jūs atėję į šį forumą, nors jums atrodo geriausių norų vedami, vaidinate ne patį geriausią vaidmenį. Kad ir gerais norais, kelias būna į pragarą grįstas.


 Gediminas ~
 2008-07-11 23:11


Is tiesu ir Jezus (2008.o7.03 atsakyme -327; http://askrealjesus.blogspot.com/2008/07/327.html )kalba apie tai, jog zinios, be gyvenimo jomis, yra mire, kad automatinis Roziniu sakaitymas mazai naudos duoda. Taciau- "kuo pripildote SIRDIS-tai ir sklinda is lupu. Kai lupos tyli- SIRDIS tuscia"
"MOKYMAS TAMPA PRIIMTAS TIK TUOMET,KAI JIS TAMPA GYVU JUSU GYVENIMUOSE."

Stai as pirmoji ir pasidalinau vienu is savo veiksmu.Jis gyvas, islaisvinama daug nuostabios energijos. Nesutinku, kad reikia laukti ligu idant pradeti kurybingai naudoti mokyma paverciant ji gyvu, padarant ji gyvenimo budu. Juk jei tik ligos pagalba zmogus ima ieskoti ir veikti, tai si pradzia siek tiek vartotojiska ir iskart seka prisirisimas prie rezultato....
Ananda, o kaip jus igyvendinate Valdovu mokyma gyvenime? Butu dziugu isgirst apie asmenine patirti.
"Padeti kitiems kelti samoninguma, atsikratyti dualumo- stai to darbo esme." Jega- bendravime, pasidalijime. Vandenio ERA- tai ne atsiskyreliu, ne individualiu heroju laikas.Tik padedant vieni kitiems stipret ir stiprint TIKEJIMA mes galime eit i suvokima, kad visi esame vienis.
"NEPRISIIMKITE SAU NUOPELNU PASAULIO GELBETOJU" - sako Jezus.


Meileje ir Dekingume
 Rajana ~
 2008-07-07 14:54


Suria savo diktavime taip pat kalba apie vibracijų pakėlimą:
"Kiek daug žmonių skundžiasi įvairiais negalavimais ir prasta savijauta. Kiek daug žmonių stengiasi rasti savo fizinių kūnų ligų priežastis lankydamiesi pas gydytojus. O kodėl jums neprisiminus tų žinių, kurias mes jums duodame?
Planetos vibracijos aukštėja. Ir jeigu jūsų fizinio kūno vibracijos lieka ankstesniame lygyje, tai jūs iškrentate iš bendro planetos Žemė vibracinio lauko. Jums daug kartų buvo duodamas šis Mokymas.

Ar neatėjo laikas pereiti nuo tuščio informacijos rijimo prie duodamų žinių taikymo praktikoje?

Jūs galite pakylėti savo vibracijas. Jūs galite išvalyti savo laidininkus, savo keturis žemuosius kūnus. Ir dėl to jums nereikia vaikščioti pas gydytojus, ekstrasensus. Jums reikia paprasčiausiai atidžiai perskaityti mūsų duodamus laiškus ir veikti jūsų gyvenimuose atitinkamai duodamam Mokymui.
Kada jūsų vibracijos pakyla? Tada, kada jūs susikoncentravę į Aukščiausius pasaulius. Tada, kada jūs nustojate rūpintis savimi ir nukreipiate jūsų siekių vektorių Bendrai Gerovei, visų gyvų būtybių gerovei. Kas jums trukdo pastoviai išsaugoti jūsų siekių vektorių, nukreiptu į Aukščiausius pasaulius, į Bendrą Gerovę?
Stropiai išanalizuokite viską, kas jums trukdo jūsų gyvenime ir palaipsniui vykdykite būtinus pakeitimus jūsų gyvenimuose. Mes stengiamės maksimaliai atsargiai prieiti prie jūsų auklėjimo klausimo, jūsų sielų auklėjimo, kad jūs sugebėtumėte prisitaikyti prie naujų vibracijų ir įvykdytumėte perėjimą į naują evoliucinį lygį su minimaliu praradimų kiekiu".
 Ananda ~
 2008-07-06 15:55


Puikus pasiulymas sesut Gile, Giliuk... kas karta , kai kreipiuosi i tave, prisimenu Lietuvoje, netoli Bebrusu ezero palikta Seneli Azuola. Ten alkavietes buta. Ilgai Senasis neprisileido zmoniu. Siandien sunkiai besuvokiu, kaip toks galiunas buvo nepastebetas. Taigi, vos pries keleta metu pakviete savo vaikus, ieskancius savo saknu, pargryst. Prisileido.... Tu, Gile, giliuk galetum but sio Azuolo vaikas, nes stipri, kaip ir jis savo dvasia.

Megstu diena pradet nuo DEKOJIMO ir LAIMINIMO.Tiesa pasakius, tai ilgametis iprotis, taciau netampantis automatiniu procesu. Kas ryta tai nauja kuryba. Neturiu paruosto teksto, atsiduodu Dvasios vedimui. Taciau , tiems kas noretu pabandyti, tai galetu atrodyti panasiai, stai taip. (nebijokite eksperimentuoti, leiskite vidiniam vaikui kurti, ypac, kai rasysiu apie "energijos itapsnojima")

Taigi, Labas RYTAS LIETUVA !!!!!

Nesoku is lovos it akis isdegus Ryto sulaukus, nors keliuosi anksti 5-6, ne veliau, be zadintuvo. Tuomet , kai siela pazadina. Akimirka isiklausau,nes kartais sugrizdama ka nors "atsinesu ".Pamenu, karta lupos snabzdejo automatiskai malda "Teve musu, kuris esi manyje..." tai buvo pries ketverta metu. Nusciuvau, kaip galejau isdrysti!!! O juk isdrysau, ne samoningai. Siandien zinau- nusciuvo protas ir tunantis ego. Taigi, gera isiklausyt ,ka ryto sulaukus is Namu parsinesi.
Taigi, basomis atsistojusi ant grindu, rankas pakelus i dangu: "Dekoju Viespatie Teve/Motina uz galimybe gyventi, dekoju Pakyletiesiems Valdovams, dekoju Arhangelui Mykolui , dekoju Mokytojams, angelams sargams, Vedliams,Karmos Valdovams, dekoju, dekoju, dekoju...."-sudedu delnus viena prie kito ir leidziu zemyn, iki Sirdies centro: "dekoju kunui , dekoju kiekvienam organui atskirai ir visiems kartu,dekoju vaikams uz pasirinkima ateit pas mane ir uz mokyma, dekoju vandenims esantiems manyje, dekoju vandenims besilaukianciu Motinu isciose uz galimybe gimti, dekoju Sirdziai, dekoju, dekoju, dekoju..." sudetas rankas kaip maldai leidziu zemyn, delnus atremiu i zeme (ar i grindis) "dekoju Motina Zeme uz galimybe Gyventi, dekoju tavo Vandenims, Stihijoms, Kryptims, dekoju pedoms, kurios zengia su meile, taves nezeisdamos, dekoju uz tavo dovanas per mineralus, dekoju, dekoju,dekoju" rankas per sonus keliu aukstyn, peciu plotyje: "Laiminu Viespati Teva/Motina, laiminu visas gyvas butybes , bukite taikingos ir dvasingos, bukite sviesa ir meile is kurios buvote sukurti , laiminu Mokytojus, Valdovus, laiminu, laiminu, laiminu- palaiminkite ir jus mane" ta pacia eiga kaip ir pries tai, suvedu rankas tarsi maldai ir palaiminu kuna, Sirdi, draugus, bendrazygius tuos, kurie siuo metu maldoje ir su palaiminimu nusilenkiu Motinai Zemei, Vandenims, Mineralams........atliepima keliu lig dangaus taip sujungdama savyje Dangu ir Zeme per asi savyje, Teva ir Motina per Vidini Vaika.... (10-20min)
Tuomet linksmesne dalis. Issitapsnojimas. Delnu istapsnojamas visas kunas - viena ranka, per krutines lasta kita, krutines lasta, skrandis, kasa, kepenys....iki koju pirstu galu, tuomet, kylama aukstyn kiek pasiekiama is nugaros. Daugiau demesio kaklui, pakausiui, hipofiziui, ausims veidui, iskedenami plaukai....visa tai darant, isnaudojama minties galia, "uzsipildoma" dvasios sviesa.
"Tebus palaiminta si diena ir darbai , kuriuos darysiu.Amen"

Viso, max. tai uzima 30min., kurios suteikia jausma, jog paroje atsirado 30 valandu.
Jei pabandysite bus malonu isgirst kaip jums sekesi. Kaip jus lepinate savo Sviesos istroskusia buty. Kuo girdote istroskusia siela?
Jei jauciate energijos pertekliu, bukite "transformatorine" gaminancia energija. Paprasykite, kad ZEME MOTULE paimtu jos pertekliu ir atgaivintu pavargusia Siela. Tuomet pajusite ta nuostabia tekme is padu i Zeme....

Tai mano patirtis. Neprisiriskite lukesciais prie manojo aprasymo, prajauskite ar sios vibracijos draugauja su jusiskemis.

Labas rytas LIETUVA ! Laiminu tavo sunus ir dukteris, brolius ir seseris. Dekoju, dekoju, dekoju.Amen.


Meleje ir Dekingume
Sirdies Sviesoje


 Rajana ~
 2008-07-06 01:10


Gal šioje temoje galėtume pasidalinti patirtimi kaip mes patys keliame savo ir tuo pačiu aplinkos vibracijas? Tai gali duoti labai apčiuopiamos naudos. Kaip Pkylėtieji Mokytojai sako “siekite ne idealaus rezultato, o praktiškiausio, realiai įgyvendinamo”.
Savo pasisakymais vibracijas kelia Rajana, Aš Esu ir kiti, nes jų žodžiai parašyti širdimi, skaisčia, tyra, kupina Meilės ir Šviesos.

 Gilė ~
 2008-07-05 18:40


Jūs , Gediminai, nepergyvenkite. Kai kurie forumo dalyviai ir susitinka ir aktyviai veikia. Apie jų darbus bus net ir rašoma. Nes jų veikla jau matoma ir fiziniame plane.
Kiekvienam savas laikas
Su meile
 As ~
 2008-07-05 14:16


"Stebuklas" prasideda, kai zmones mokosi isorinio mokymo, panaudodami tai, ka as ivardijau,kaip "pazinimo rakta", kad neapsiriboti mokymo remais.Tuomet jie apjungia mokymus i vieny, to deka jis tampa gyvu jumyse. Tai pagimdo kurybine itampa, kuri per jus ieskos israiskos taip, kad mokymas padetu ne tik jums, bet per jus padetu kitiems."

"Kas gi tas VIENINTELIS , kuris gali padeti rasti iseiti is padeties be iseities? Tai yra tai,kad mokiniai, kurie prabunda ir saziningai ima ieskoti pagalio savo akyje. Kai jus samoningai imate matyti savojo ego aspektus ir norite jo atsisakyti, TADA padarote zingsni savame kelyje, ir tuo pat metu dauginate mokyma."

"Tik TADA, kai mokiniai tampa nepriklausomais nuo savojo ego, jie gali susivienyti ir sukurti tikraja SVENTOSIOS DVASIOS bendrija. Sios bendruomenes pagrindas- nariai, turintys (horizontalu arba Omega) vieno su kitu apacioje ir (vertikalu Alfa) vienybe su Pakyletaisiais Valdovais virsuje."

"Vandenio era,- tai ne individualiu heroju laikas,tai bendruomenes pastangu laikas. Taciau,pirmiausia,kol susiburs bendruomene,jos nariai turi pasiekti vienybe atsiskirdami nuo savojo ego ir nuo masines samones."

KAS TRUKDO MOKYMUI TAPTI GYVU?

Pilna teksta skaitykite adresu:
http://askrealjesus.blogspot.com/2008/07/327.html

Dekoju Maiklui ir Lorein uz galimybe gauti si mokyma. Uz nauja ,begalo stipru, Rozini "Dieviskojo Moteriskumo Atgimimas Krikscionybeje", iranki- Dieviskojo MOTERISKUMO ir DIEVISKOJO VYRISKUMO subalansavimui musu materialioje oktavoje.

Dekoju uz galimybe tai skaityti.Dekoju, dekoju,dekoju.
Dekoju Jums visiems uz galimybe sia dovana su Jumis pasidalintu- dekoju, dekoju, dekoju.

Su Meile ir Dekingumu
Sirdies Sviesoje Rajana ~
 2008-07-05 01:21


Gera matyti, kaip per palyginti trumpą laiką susibūrė nors ir skirtingų, bet nuoširdžių ir jau nemažą patirtį turinčių, Dievo vaikų. Džiaugiuosi, kad širdimi jaučiame realybę ir skiriame ją nuo ego ir iliuzijų. Gera, kad pasikalbėjome, kad sugebame vienas kitame matyti savo brolį ar sesę, jo Dievišką prigimtį, ir dar dėl daug ko gera.
 Gilė ~
 2008-07-03 18:04


Įdomu būtų sužinoti, kokius konkrečius konstruktyvius pasiūlymus turi Gediminas dėl forumo vibracijų lygio pakėlimo?
 Arturas ~
 2008-07-03 17:04


Dekoju As Esu...uz labai idomia medziaga...perduosiu ja ir kt jauniems zmonems....aciu labai....Kiraelis nuostabus.
Rajana ,dekoju.
Gediminui,Po Cezario sanstangu daugybe zmoniu patyre Vienybes busenas.....gaila ,kad prisiklausete ivairiu "Gandu gandeliu apie ji "Sekmes jums Kopiant i Virsune.
 Violeta ~
 2008-07-03 10:59


Prabundanciu ziniu pasireiskimas- jausmas,kad- kol kas as zinau labai mazai arba nieko; ir visgi, jeigu tik galeciau zinoti tai, ka AS zinau, as buciau viskuo.

Isiklausyk i SIRDI, ji tau pasakys, ka skaityti. Kitu neklausyk, manes irgi. Kiekvieno kelias unikalus. Jezus sako: "bukite kaip vaikai". Atsimink tas busenas kupinas nuostabos, dziaugsmo , pilnatves, nustebimo, megavimosi gyvenimu, kai ejom kuliais, kulversciais ar sokinejom po lietaus baloje... Visas pasaulis priklause mums ir laikas sustojo, jo nebuvo. Tuomet, dar nesuvokiant, buvom BUTIES pilnatvej ir buvome BUTIMI.
Nereikia ieskot MEILES OBJEKTU, reikia but MEILE. Pats zmogus nekuria LAIMES, o tik padeda jai teketi i ji supancius zmones. Zmogus- indas per kuri musu artimieji susisieja su DIEVISKUMU. Kai salia yra toks indas, kuris priima sia Dieviska palaima ir pasirenges ja nesti toliau zmonems, besalygiskai ir malone dalinant kitiems, tuomet vyksta apsikeitimas Dieviska energija. Taciau pries tai turi buti nugaleta baime buti nuviltam arba kencianciam. Reikia nugaleti baime buti LAIMINGU ir patiketi, kad tai imanoma.

JEI PRIKLAUSYSI NUO SVETIMOS NUOMONES,AR TAPSI SAVIMI, SAVASTIMI- VIENATINE SU TVEREJU?

Visi zmones nori surasti Dieva,bet daugelis nenutuokia apie si sieki. Protas malonumu nori, o siela linksta i Dieva. Viskam savas laikas. Vienas isgirdo, kitas dar ne- savaji sauksma. Kiekvienas padaro jam geriausia pasirinkima.

"O dvasios sunau, as sukuriau tave turtinga- kaip atsitiko, kad tu neturtingas? Padariau tave galinga- tad kodel gi esi silpnas? Tave padariau is Meiles ir Isminties medziagos- tai kodel uzsiimi kitokiais dalykais? NUKREIPK SAVO ZVILGSNI I SAVE, kad galetum SAVYJE SURASTI MANE- GALINGA ,STIPRU, DIDINGA."
"..tebunie ne mano, bet tavo valia!(Lk22,42)
"...nes tas, kuris jumyse, didesnis uz ta kuris pasaulyje" (Jn4.4)
"Neteiskite, kad nebutumete teisiami. Kokiu teismu teisite ir patys busite teisiami"(Mt 7,1-2)
"Tikejimas laiduoja mums tai, ko viliames, irodo tikrove , kurios viliames"(Zyd.11-1)
"Tad visa ko norite, kad jums darytu zmones, ir jus patys darykite"(Mt.7,12)
"Pagal savo zodzius busiteisteisintas ir pagal savo zodzius pasmerktas" (Mt.12,37)
"Pripazink ji visur, ka tik darai, jis istiesins tavo kelius"(Pat.3,6)
"EIK TEBUNIE TAU KAIP ITIKEJAI" (Mt.8,13)

Palaimintos Jaunaties, svelnaus, takaus skleidimosi. Juokites,isdryskite buti laimingi. Yra zmones, kurie be priezasties nemegsta Jusu. Tai del aukstesniu vibracoiju. Raskite jegu pasijuokti is nemaloniu dalyku ir neleiskite keistis jusu vibracijoms del ekonomines krizes ar svetimu problemu...Neleiskite SAU eiti i zemu vibraciju lygi koncentruodamiesi i problemas, kurios atrodo neiveikiamos.
DIEVISKOJI SVIESA pastoviai teka zmogaus samoneje, kitaip jis negyventu. DIEVISKOJI SVIESA nuolankiai priima visas formas, kuriose susikoncentruoja JUSU protas
....TEBUNIE TAU KAIP ITIKEJAI.....

Meileje ir Dekingume
Sirdies Sviesoje
Sioje JAUNATYJE drauge su JUMIS


 Rajana ~
 2008-07-03 00:45


Aš tikrai nesiruošiu skaityti svetimų diktavimų, paprasčiausiai aš noriu jums atverti akis. Kad jūs taip pat bėgat skaityti visų iš eilės diktavimų , kaip bėgat nusipirkti į prekybos centrą batoną ar kitų niekučių, kad užsimiršti ar pabėgti nuo šio pasaulio. Jūs esate vartotojai ir kitokie negalite būti.
Šis iliuzinis pasaulis pateiks begales specialiai jums patinkančių diktavimų, kiekvienam pagal poreikį ir norus. Patenkins visus jūsų egoistinius troškimus. Netikit? Juk jūs šito iliuzinio pasaulio kūrėjai.
Pagalvokit, kodėl neatsirado nė vieno žmogus kuris nepadavonojo vilos Tatjanai, kai iškilo būtinybė ?
 Gediminas ~
 2008-07-02 18:10


Šiek tiek daugiau apie vibracijas ir kaip jas kelti...

Mielieji, perkrovus porą kartu iš eilės ši puslapį po gana ilgos pertraukos kažkaip vistiek prieš keletą valandų ir dar vakar mano paskelbtas komentaras vėl dar pora kartu tapo paskelbtas ... taigi taip netikėtai tos pačios vibracijos pritraukė tą patį !

Todėl Ačiū už tai Visatai, kad visi Mielieji Sirius forumo skaitytojai geriau suvoktų Jausmų reikšmingumą pasirinkant Jūsų kiekvieną Mintį, nes Jūsų visos mintys kuria mūsų pasaulį ir apie jų reikšmę Jums ir pasauliui praneša Jūsų jausmai.

Tai žinoma yra labai paprasta tiesa apie tai “Ką Šauksi Tą Ir Prisišauksi“ ir pagal tas Jūsų energijos vibracijas veikinčias tiksliai pagal Dievišką Visuotiną Traukos Dėsnį.

Ir Jūsų visos neigiamos mintys kaip griežtumo, pykčio, pavydo, gobšumo, ir ypač paplitę bet kokie neigiami vertinimai artimųjų, pažystamų, draugų, nepažystamų bei Savęs kryptimi ... ir netgi paprastos abejonės žemina Jūsų vibracijas kiekvieną jų mąstymo Jūsų prote akimirką ...

...“priešų“ taip pat nedera keikti ar kritikuoti, nes tai labai žemina tų keikėjų ir tų kritikų vibracijas...ir priartina tuos “priešus“ vis arčiau prie jų ... kurie iš tikrųjų yra jų Broliai ir Seserys, netgi jei tie “priešai“ tuo netiki ir su tuo nesutinka ... ir tai taip pat kita labai paprasta tiesa.


Tačiau žymiai svarbiau yra yra tai, kad Jūsų visos teigiamos mintys kaip Vilties, Meilės, Džiaugsmo, Padėkos, Vienybės, Švelnumo, Taikos, Įkvėpimo ir panašios artimos kitos mintys tuo pat akimirksniu pradeda kelti Jūsų vibracijas ir jų poveikį Jums Jūs akimirksniu jaučiate savaisiais jausmais ... ir išlaikydami tas vibracijas pritraukiate į save kitus panašiose vibracijose kitus įvykius ir žmones. Todėl mylikime ne tik mylimuosius ir artimuosius, bet ir “tolimuosius“ bei “priešus“.

Šis ką tik prasidėjęs Liepos mėnuo jau dabar turi labai aukštą Dievišką Fotoninę Energiją, tokių aukštų aukštų vibracijų lygio, kokių dar nėra buvę mūsų šio ciklo pasaulio gyvenime ir pagal mano Mylimą mokytoją Kirael dabar tas lygis vertinamas 5.46 vieneto ir jis vis augs link kol šio mėnesio gale tas lygis taps 7.84 vieneto.

Tai nėra moksliniai vienetai ir jie tik pateikiami fiziniam protui lengviau apie tai suvokti.

Tuo tarpu jei kalbėti tais vienetais tai tik dabar Dieviška Fotoninė Energija paskutinėmis Birželio dienomis pirmą kartą viršijo 5 vienetus, o praeitais metais ir nuo šių metų pradžios ji vis augo link dabartinio vertinimo ir paprastai tik iš lėto augo svyruodama kylant nuo 0.1 ir link 3.

Štai Mylimojo Kirael perduoti mums praėjusio ir šio mėnesio Fotoninės Energijos lygiai.

Atminkite šie vienetai neturi jokio žmonių sukurtų fizinių ar kitokių vienetų atitikmens, tačiau jie suteikia medžiagą paprastam orientavimuisi Jums paprastai palyginant Jūsų fiziniu protu ... kol dar Jūs nesate pakankamai atsivėrę Jūsų Dieviškam Protui.

Fotoninės Energijos Lygis 2008 m. Birželio mėn.
(praleistos dienos paprasčiausiai reiškia kad jų metų energijos lygis yra ribose tarp gretimų paskelbtų dienų lygių)
Diena Lygis
1 3.0
3 3.2
6 3.6
8 4.0
10 3.8
13 4.4
15 4.8
18 5.0
20 5.2
23 4.8
25 4.6
28 5.0
30 5.2

Fotoninės Energijos Lygis 2008 m. Liepos mėn.
Diena Lygis
1 5.23
2 5.46
6 5.84
8 6.27
10 6.43
12 6.81
15 7.07
18 7.25
21 6.89
23 7.03
26 7.42
28 7.67
31 7.84


Tai tiesiog nuostabios Dieviškos Energijos visiems tarp Mūsų, kurie jau įgavome padidėjusį visoms energijoms jautrumą ir taip visiems tarp mūsų tik pradžioje to jautrumo kilimo, nes kylant Mūsų vibracijos tas jautrumas Meilei ir Šviesai nuolatos proporcingai taip pat auga.

Nuostabu, kad Mes visi Mūsų pasaulyje įeiname vis giliau ir giliau į Fotoninį Lauką ir Dieviškos Fotoninės Energijos tekėjimas per mus vis didėja. Tuo pačių kiekviena Mūsų mintis jautriau veikia Mūsų jausmus ir Mūsų iliuzinį laiko suvokimą , kuris nuolatos keičiasi.

Tegul Dieviška Meilė ir Šviesa džiugina ir aplieja Jus taip nuolatos didindamos Jūsų vibracijas !

Ačiū Jums Visiems !

Aš Esu Meilėje ir Šviesoje vardan Taikos, Vienybės, Džiaugsmo, Gausos ir Laimės visiems Mums !
 Aš Esu ~ asesu@myway.com
 2008-07-02 05:28


Mylimam Gediminui siunčiu Meile ir Šviesą visados giliau atsibusti ir siekti išlikti Šviesos kelyje, nes ...

"Daugeliui atrodo, kad jie pasiekė visas Dieviškojo mokslo paslaptis. Vienok tada, kai jie susiduria su pirma gi kliūtimi Kelyje, jie akimirksniu pamiršta apie savo Dieviškuosius nuopelnus ir pradeda keikti visą baltą pasaulį už tai, kad jie susidūrė su šia kliūtimi."

"Todėl mes vėl ir vėl ateiname tam, kad atrastumėme tuos iš mūsų mokinių, kurių nesutrikdys jokios kliūtys Kelyje, tuos, kurie vykdys prisiimtus įsipareigojimus, nežiūrint į bet kurias išorines aplinkybes." -Mylimas El Morija.

(Ištrauka iš 2008m. birželio 30d. "Reikalingas visų jėgų susivienijimas, reikalinga daryti konkrečius darbus, reikalinga jūsų pagalba ir dalyvavimas!")
http://viduje.puikiai.lt/sirius2011/index.php?s=1276


Tuo pačiu labai dėkoju Mylimai Gilei už tokį nuostabų pasidalijimą jau giliai suvoktais Savyje Jezaus Meilės mokymais.

Ir nuoširdžiausiai linkiu Jums siekti tapti atsakingais už Jūsų mintis, kurios yra labai galingos netgi jei Jūs to nežinote ir tuo visiškai netikite.

Ir tegul visos Jūsų Šviesiausios mintys, visos Jūsų Mieliausios vizijos ir visi Jūsų Meilės ir Džiaugsmo jausmai vedantis Jūsų visas mintis kuria pačia nuostabiausia visų mūsų Naują Auksinę Ateitį !

Ir tegul Dieviška Meilė ir Šviesa džiugina ir aplieja Jus niekados neišsenkančiam Džiaugsmui ir Palaimai !

Aš Esu Meilėje ir Šviesoje vardan Taikos, Vienybės, Džiaugsmo, Gausos ir Laimės visiems Mums !

Aš Esu
 As Esu ~ asesu@myway.com
 2008-07-02 03:19


Mylimam Gediminui siunčiu Meile ir Šviesą visados giliau atsibusti ir siekti išlikti Šviesos kelyje, nes ...

"Daugeliui atrodo, kad jie pasiekė visas Dieviškojo mokslo paslaptis. Vienok tada, kai jie susiduria su pirma gi kliūtimi Kelyje, jie akimirksniu pamiršta apie savo Dieviškuosius nuopelnus ir pradeda keikti visą baltą pasaulį už tai, kad jie susidūrė su šia kliūtimi."

"Todėl mes vėl ir vėl ateiname tam, kad atrastumėme tuos iš mūsų mokinių, kurių nesutrikdys jokios kliūtys Kelyje, tuos, kurie vykdys prisiimtus įsipareigojimus, nežiūrint į bet kurias išorines aplinkybes." -Mylimas El Morija.

(Ištrauka iš 2008m. birželio 30d. "Reikalingas visų jėgų susivienijimas, reikalinga daryti konkrečius darbus, reikalinga jūsų pagalba ir dalyvavimas!")
http://viduje.puikiai.lt/sirius2011/index.php?s=1276


Tuo pačiu labai dėkoju Mylimai Gilei už tokį nuostabų pasidalijimą jau giliai suvoktais Savyje Jezaus Meilės mokymais.

Ir nuoširdžiausiai linkiu Jums siekti tapti atsakingais už Jūsų mintis, kurios yra labai galingos netgi jei Jūs to nežinote ir tuo visiškai netikite.

Ir tegul visos Jūsų Šviesiausios mintys, visos Jūsų Mieliausios vizijos ir visi Jūsų Meilės ir Džiaugsmo jausmai vedantis Jūsų visas mintis kuria pačia nuostabiausia visų mūsų Naują Auksinę Ateitį !

Ir tegul Dieviška Meilė ir Šviesa džiugina ir aplieja Jus niekados neišsenkančiam Džiaugsmui ir Palaimai !

Aš Esu Meilėje ir Šviesoje vardan Taikos, Vienybės, Džiaugsmo, Gausos ir Laimės visiems Mums !

Aš Esu
 As Esu ~ asesu@myway.com
 2008-07-02 03:19


Dita, nesu aš piktas, o tik griežtas. Paprasčiausiai aš kiaurai matau žmones ir viską kas vyksta. Niekam ne paslaptis , kad žmonės nešioja daug purvo ir neigiamos energijos. Visi įsikibę į savo ego ir nieko visiškai nenori keisti ...

AŠ ESU, ačių , bet prieš siunčiant meilės ar šviesos energiją kitam gal pirmiau reikėjo tą energiją išbandyti ant gėlių. Ar nuo tokios meilės gėlės nevysta? Nes meilė talpina viską...

Pabaigai, pagalvokit, ar jūs čia iš tikro (valdovams) reikalingi neprisidėdami prie jokios veiklos ir nieko nenorėdami savyje keisti ( Būdami čia jūs pritraukiate tokių pačių žemų vibracijų žmonių ir tuo pačiu verčiate forumą šiukšlių duobe.).

Jūs galite sakyti, kad aš per žiaurus, bet tokia tiesa(realybė).
 Gediminas ~
 2008-07-01 22:51


Mylimam Gediminui siunčiu Meile ir Šviesą visados giliau atsibusti ir siekti išlikti Šviesos kelyje, nes ...

"Daugeliui atrodo, kad jie pasiekė visas Dieviškojo mokslo paslaptis. Vienok tada, kai jie susiduria su pirma gi kliūtimi Kelyje, jie akimirksniu pamiršta apie savo Dieviškuosius nuopelnus ir pradeda keikti visą baltą pasaulį už tai, kad jie susidūrė su šia kliūtimi."

"Todėl mes vėl ir vėl ateiname tam, kad atrastumėme tuos iš mūsų mokinių, kurių nesutrikdys jokios kliūtys Kelyje, tuos, kurie vykdys prisiimtus įsipareigojimus, nežiūrint į bet kurias išorines aplinkybes." -Mylimas El Morija.

(Ištrauka iš 2008m. birželio 30d. "Reikalingas visų jėgų susivienijimas, reikalinga daryti konkrečius darbus, reikalinga jūsų pagalba ir dalyvavimas!")
http://viduje.puikiai.lt/sirius2011/index.php?s=1276


Tuo pačiu labai dėkoju Mylimai Gilei už tokį nuostabų pasidalijimą jau giliai suvoktais Savyje Jezaus Meilės mokymais.

Ir nuoširdžiausiai linkiu Jums siekti tapti atsakingais už Jūsų mintis, kurios yra labai galingos netgi jei Jūs to nežinote ir tuo visiškai netikite.

Ir tegul visos Jūsų Šviesiausios mintys, visos Jūsų Mieliausios vizijos ir visi Jūsų Meilės ir Džiaugsmo jausmai vedantis Jūsų visas mintis kuria pačia nuostabiausia visų mūsų Naują Auksinę Ateitį !

Ir tegul Dieviška Meilė ir Šviesa džiugina ir aplieja Jus niekados neišsenkančiam Džiaugsmui ir Palaimai !

Aš Esu Meilėje ir Šviesoje vardan Taikos, Vienybės, Džiaugsmo, Gausos ir Laimės visiems Mums !

Aš Esu
 As Esu ~ asesu@myway.com
 2008-07-01 18:42


Ponas Gediminai, iš kur tiek pykčio ir nepakantumo.Gilė ir Violeta niekada nieko blogo nesiūlė.Visi mes ieškom savojo kelio.Kodėl jūs manote, kad tik jūsų kelias teisingas.Be to, pamiršote žodžio "forumas" reikšmę-tai vieta ,kur kiekvienas gali pareikšti SAVO nuomonę.

 Dita ~
 2008-07-01 18:37


Gile, baikit krauti į forumą šiukšles. Labai jau sunku pripažinti, kad vienintelis dalykas, kuris verčia čia jus rašinėti yra jūsų pačios egoizmas.

Atsiminkit, kad jei pasėtumėte į dirvožemį bet kokią sėklą ir neprižiūrėtumėte išdykusio daigo. Tai atėjus derliaus nuėmimo metui terastumėte tik prižėlusių piktžolių.
 Gediminas ~
 2008-07-01 15:37


Vietoj šios diskusijos pateisksiu keletą Jėzaus minčių, skirtų mums. Perskaitykime jas ne protu, bet širdimi. Pamedituokime ar pasimelskime ir tik tada .......

Tu Pažįsti Mano Balsą

Nėra tokio dalyko kaip bešališka tikrovė. Viskas šiame formų pasaulyje yra sukurta iš visuotinės Dievo Sąmonės. Ji įgavo tam tikrą formą tik per suasmenintą sąmonę.

Jei niekas neišdrįs sekti mano pėdomis, - tuomet tai bus mano, kaip Mokytojo nesekmė.

Mano didžiausia svajonė yra pamatyti jus pilnai atpažįstančius save kaip dvasines esybes, vietoj to kaip kad dabar manote esą mirtingi ir riboti.

Visi dalykai yra sukurti Jo; ir nieko nėra sukurta be Jo (Jono 1:3)

Tu esi Dievo dalis. Jokia Dievo dalis negali būti atskirta nuo Dievo.

Tik vienas dalykas gali mane nuo tavęs atskirti, ir tai yra tavo sprendimas save matyti atskirtą nuo manęs.

Jeigu renkiesi man atsakyti ir atsisakyti mano meilės, tada aš paprasčiausiai palauksiu, kol padarysi geresnį pasirinkimą.

Atverk man savo protą ir širdį, ir aš tau parodysiu tikrąjį kelią. Sek juo ir tau pavyks grįžti namo - į mūsų Tėvo karalystę, kur Aš tavęs laukiu išskėstomis rankomis ir atvira širdimi, pripildyta tau asmeniškai skirta meile.

Tu negali nustoti kurti, bet gali pasirinkti ką kurti

Žmogaus protas yra toks, kad gali abejoti ir svyruoti dėl absoliučiai visko.

Žmonės turi savybę tikėti tuo, kas tiesiog neįtikėtina - ir tai stebina net patį Dievą.

Šitiek daug žmonių mano, kad Dievas sukūrė jų kančias. Jie nenori pripažinti, kad patys susikūrė visas nemalonias situacijas ir tik patys gali jas sunaikinti.

Tai - nekintantis įstatymas, kad neįmanoma pakeisti pasaulio, pradžioje nepakeitus savęs. Jei esi pasiryžęs gerinti išorinio pasaulio situaciją, tada turi pradėti keisti savo vidinę būklę.

Yra kelias, kuris atrodo tinkamas žmogui, bet iš tiesų šis kelias veda į mirtį. Neteisinga kryptis yra ta, kurioje mane gali pasiekti tik per kažką, kas yra ne tavyje.

Dievas nenori jūsų bausti, Dievas nori jus mokyti.

Dauguma žmonių pamiršo savo tikrąjį - dvasinių būtybių identitetą. Tai ir yra vienintelė reali problema žemės planetoje.

Joks žmogus negali būti išgelbėtas prieš jo ar jos valią. Jei nori būti išgelbėtas, turi nuspręsti, kad esi pasiryžęs siekti išsigelbėjimo. Turi nuspręsti, kad esi vertas išgelbėjimo.

Aš trokštu pamatyti jus priimančius savo tikrąjį identitetą - kaip neribotų dvasinių būtybių identitetą, kurios gali lengvai kurti Dievo tobulumą taip, kaip dabar kuriate žmogišką netobulumą, kaip laikiną eksperimentą..

Jūs tikrai esate sukurti pagal Dievo atvaizdą, bet kol kas neišreiškiate šio atvaizdo. Jūs, naudodamiesi laisva valia taip, kaip nebuvo Dievo norėta, sukūrėte žmogiškus netobulumus vietoj to, kad kurtumėte taip kaip Dievas kuria.

Pagal Dievo įstatymą jūs kuriate tai, kam skiriate savo dėmesį. Jeigu sutelkiate dėmesį į netobulas formas, tai neišvengiamai pradedate jas vystyti ir kurti. Priežastis yra ta, kad kuriate per savo vaizduotės ir dėmesio galias.

Esminis dalykas apie gyvybės žemėje sukūrimą yra tai, kad Dievas nesukūrė nieko, kas yra netobula ar ribota. Visa tai buvo sukurta žmogiškų būtybių. Šie netobulumai pasireiškė materialiame pasaulyje todėl, kad žmonės pasirinko dėmesio sutelkimą netobulų formų krypčiai.
J. K.


 Gilė ~
 2008-07-01 06:36


Noriu įspėti, jei kas nors dar patalpins diktavimą ar įmes sklebimą apie atvykimą į Lietuvą Cezario ar kito eilinio šarlatano, tai turės atsakyti . Be to kreipiuosi į jūsų sveikus protus, kad žemas forumo , šio puslapio lygis nedirba kaip šviesos fokusas ir todėl dauguma Lietuvos žmonių skęndi savo ego tamsoje.
 Gediminas ~
 2008-06-30 21:19


Tai aišku, kaip nedvoks. Nes jei kvepetų, tai žmones trauktų kaip kokia maxima ar mėsos kioskas.
 Gediminas ~
 2008-06-30 20:42


Mielas Gediminai,. gaila kad nebuve Cezario sanstanguose....jis ten minejo apie Dvasini Ego ,kuris labai dvokia...net labiau ..nei tu paprastu nieko nezinanciu zmogeliu apie dvasinguma.....
 Violeta ~
 2008-06-30 17:26