Forumas - Vietovės (Laisvos nuo nedieviškų apsireiškimų ) - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Vietovės (Laisvos nuo nedieviškų apsireiškimų )

Nežinau kaip jums, bet manęs visiškai netraukia gyvenimas mieste. Kaip jūs manote- ar galima tikėtis, kad ir Lietuvoje atsiras norinčių kraustytis iš miesto ir įkūrinėti Laisvas nuo nedieviškų apsireiškimų gyvenvietes? :)
 Gediminas ~
 2008-06-28 16:07
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

mielas Gediminai, jau kuriasi tokios bendruomenės, kuriasi. Gal būt tu gali būti tas, kuris pradės kurti dar vieną, naują bendruomenę
 as ~
 2008-07-14 19:24


Gerai, pabandysiu išreiškti savo vizija . Bet geriau apie tokių gyvenviečių kūrimasi paskaityti pas Rerichą, nors prisipažinsiu, aš neskaičiau.
Oras, medžiai, žolė, žemė , kuria vaikštome priklauso visiems ir kiekvienam, niekas neturi jos savintis, jokia valstybė , joks atskiras individas , daryti jos privačia nuosavybe...
Žmogui išties labai mažai ko reikia, kad išgyventi gamtoje... Nedidelio iš šiaudų pastatyto namo , nedidelio sklypuko , kur būtų užsiauginamos be jokių chemijos pramitimui grūdai ir daržovės (Ir iš tiesų , jei labai gerai gaudaisi laukiniuose augaluose, tai nereikia, net to daržo, visko pilnai, net su kaupu duoda pati gamta). Taip pat kažkokio nedidelio verslo...
Kurtis gamtoje būtų lengviausia ne vienam, o bendruomenėje . Bendruomenės sukurta gyvenvietė ateityje galėtų tapti dvasiniu žmonių traukos centu, kur jie galėtų pasisemti patirties gyvenant bendruomenėje ir dvasingumo.
Jei gerai pamąstai, kad visi daiktai , kuriuos turi, yra lyg kokie akmenys, kurie skandina. Ir kuo daugiau turi tuo daugiau nerimo ir laiko užima rūpinimasis daiktais. Ir tiktai dirbdamas ir gyvendamas tokioje bendruomenėje gali pasijusti, kad dirbi išties visiems ir kiekvienam , kad tavo darbas neina kažkam vienam į kišenę ,kuris kraudamas sau turtus ir toliau didina pasaulyje iliuziją.

Šiaip kurdamas šią temą turėjau mintyse , visai ką kitką. Nes ar išties Lietuvoje yra kur kurtis, nes ką dabar žmonės daro su gamta ,tai net liežuvis neapsiverčia ištarti. Kaimuose ir mažuose miesteliuose yra susirenkę degradavę žmonės su labai žemom vibracijom , kurių net miestas nepriima.

 Gediminas ~
 2008-07-14 00:26


Mielas Gediminai, manau suprantu, ka norejote isreiksti. Pagaliau ne tai svarbu, rasysiu kas manyje "skamba" sioje temoje. Beje, manasis as nesutinka su israiska "nedievisku apsireiskimu", nes viskas yra Dievuje, net ir tai kas regis netobula ir mes siandienoje vis dar netobuli , bet MYLIMI !!!
Istiesu, vasara, atejus savaitgaliui, visi isvaziavimai is miesto uzsikisa, visi skuba i gamta. Kas suvokdamas, kas be savokos, bet visi zino, kad atsistatyti,pailseti, "apsivalyti" galime vien pedu lietimu Zeme...o kur dar osiantys miskai, zydincios pievos,ezerai, tekancios saules apsviestas voratinklis uz kurio uzsikabines rasos lasas pavirto spindinciu deimantu,- GYVENIMO UPES GYVA MANDALA pulsuoja gyvybe.Sielos sauksma zmogus isgirsta per nora pabut gamtoje. Istrukdami is miesto, daugiaaukscio ,kuriame gyvename ,agregoro. Istiesu, tai buvo galimybe, kuria naudojomes praeita Zuvu eros laikmeti. Manau ir siandiena, kad buti stipresniems, tai puiki galimybe palaikyti save, bet...
Siuo metu pabegdami ar atsiskirdami- pakliuvame i aklaviete. Kelias i Kristaus samone per priemima , suvokima saves kaip vienio dalele. Nera priesu, nera atstumtuju, jie visi Vienio dalis. Nebus isrinktuju,- nes yra VIENA, todel pabegti nuo saves -neimanoma.
Paremdami vieni kitus mes tampame didesniais,tampame kurybiskais, didejame. "TIK MIRDAMI SAU GIMSTAME NAUJAM GYVENIMUI". To israika, pati graziausia , man asmeniskai Sv. Pranciskaus malda-
"Viespatie , padaryk mane savo taikos irankiu, kur yra neapylanta, leisk seti MEILE.
Kur tamsa- Sviesa..." ir t.t. (si malda yra ir siame forume)Tai istiesu nelengvas darbas. Sunku buti nepajudinamai, ziurek, ir pasigauna dualioji bjaurastis. Tenka sutelkti budruma. Kai tai pajuntu, stabteriu, isiklausau kas tai , is kur? Taip daug reikia padaryti, o laikas bega vis greiciau ir greiciau....
Pati mintis labai grazi, istiesu. Kokia Jusu vizija, kokia ta gyvenviete isivaizduojate? Kodel ne-isreiskiate savo VIZIJOS. Mintis- materiali, o daugelis perskaites, gal pades tai seklai isdygti?


Pagarbiai,
Su Meile ir Dekingumu


 Rajana ~
 2008-07-12 22:16


Yra susikūrusi Anastasiečių gyvenvietė kažkur už Vilniaus.Tai kodėl negalėtų įsikurti ir tokia kaip tu siūlai. Tik ar daug atsiras norinčių palikti miesto patogumus?
 Dita ~
 2008-06-28 18:09