Forumas - Dėl Maitrėjos - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Dėl Maitrėjos

Sveiki. Aš jau kuris laikas domiuosi visais šitais dalykais ir iš naujo atrandu tikėjimą į Dievą ir Jėzų Kristų. Skaitydama Bibliją ir besidomėdama, kas vyksta pasaulyje šiuo metu, kas nėra oficialiai skelbiama (na ta nauja pasaulio tvarka visa), man iškilo klausimas, kurio norėčiau paklausti tų, kurie truputį toliau pasistumėję dvasiniame kelyje.
Ar nemanote, kad Maitrėja ir yra tas antikristas, apie kurį visur skelbiama? Google paieškos sistemoje ieškant informacijos apie jį anglų kalba, esama daug pareiškimų, kad būtent jis ir yra Tas, kurio mums reikia saugotis su visa ta New Age religija. Gal turite kokių pamąstymų?

 Lina ~
 2012-01-30 20:23
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

Jage, net juokinga , jei galvojate, kad va taip „gelbstite “ šioje svetainėje besigilinančius Dievo Išmintį žmones ir jau einančius ar bandančius eiti Įšventinimų keliu - Jėzaus , Dievo Sūnaus ,mūsų Mokytojo , žmonių sielų gelbėtojo , p r a ė j u s i o ir nurodžiusio išsigelbėjimo kelią žmonėms, o ir Maitrėjos : Kristaus Sąmonės , Meilės ir Šviesos. Nenorima iš jūsų pusės net pasigilinti, kas tai, nes užuot meldę Viešpaties pagalbos, kad garbingai išlaikyti jiems tenkančius išbandymus, tai ką žmonės sumąsto, kad čia tipo ne Viešpats tuos išbandymus pasiuntė, a... ? Tai aišku, kad patys žmonės savo pasirinkimais , „užsikimšimais“ ir užsidirbo, o įdomu, kas jus čia pasiuntė, ??? :) Geriausia būtų pradėti vis nuo s a v ę s gelbėjimo. Diktavimuose jau perspėta ir informuota apie platinamą švelniai tariant, sumaištį ir ego-info kanalų šiukšles , nes kaip žinoma , didesnė šviesa pritraukia ir didesnią tamsą . Tai va, tai todėl taip ir tikriausia taikiai net nereaguojame. Ups.: dar labai Dėkui šioje svetainėje rašantiems Šviesnešiams.
 Genovaitė ~
 2012-03-16 12:16


Linute, buvau parašiusi, bet ištrynė. Rodo, kad antikristas Maitrėja siautėja. Tik jo klastinga nuomonė turi vyrauti. Supratau, kad ortodoksai teisingai tiki, o Sirijaus New age antikristinis. Priešingu atveju netrintų komentarų. Biblijoje rašoma ne tik apie Dievą, o ir Jo priešininką - nuolatinį Bažnyčios Kaltintoją, žmonių suvedžiotoją. Čia tik viena linija - Pavyduolio ir Kaltintojo. Už ką nerašo, o sako, kad melaginga Biblija. Jo, jo tikim...
 Jage ~
 2012-03-16 08:28


Jage. Čia nėra New Age svetainė, čia Siriaus svetainė. Eik į New Age svetainę ir jiems pradėk atverti akis, kad jie klysta ir pan...
Maitrėjos aprašymas ir nuotraukos: http://viduje.puikiai.lt/sirius2011/?va=27

Taip pat dėl Merkinės piramidės. Daug efektyviau prieš ją kovoti būtų ne čia rašinėti, o nuvažiuoti prie kelio į Česukus ir gultis kryžiumi, kad niekas ten nevažiuotų. Panašių atvejų beje buvo, kaip Povilas pasakojo...

 Audrius ~
 2012-03-15 21:35


Jei žinotumėte, kad žmonės yra geri, o juos kažkas vis vadina negražiai, ar jūs sedėtumėt ir žiūrėtumėt? Tik išreiškiu savo požiurį.
 Dovydas ~
 2012-03-15 14:17


Dovydai, kam reikia ruošti kelią per visokius Maitrėjas ANTIKRISTUI. Kam jo nuotraukas New age nešioja ir platina? Bėkit nuo Jo įvaizdžio.Žmogus klausia, tai atsakykime , kas ką žinome, ką galvojame. Tegul Lina daugiau paskaito ir renkasi. Jei ji abejoja, vadinasi, kad sąžinė jai sako, kad ta dvasia, kuri dar negimusi yra bloga, pseudodevas, dar net negimęs, o nuotraukas nešioja, išankstinė reklama.Tai Jūs , Dovydai, iš tikrųjų Liuciferio gerbėjai, jei taip rašai: " Jūs aršiai puolate įsivaizduojamus Liuciferio gerbėjus, kurie gyvena ramiai ir dorai" jei nesi toks, ko širsti? Plačiau apie Maitrėją: http://www.lt.amazinghope.net/apgaulingi-mesijas-new-age-ir-maitrea/

 Jage ~
 2012-03-15 13:08


O koia jūsų nuomonė į pasaulyje esančia situaciją? Jei antikristas yra Meitrėja, o jo žemėje dar nėra, tai visos blogybės pasaulyje egzistuoja sukurtos Dievo? Jūs aršiai puolate įsivaizduojamus Liuciferio gerbėjus, kurie gyvena ramiai ir dorai, bet nekreipiate dėmesio į tuos kurie sukelia pasaulyje karus, badą, nepritekliu ir kančias? Kažkoks apsurdas, ar jums tai neatrodo?
 Dovydas ~
 2012-03-15 12:09


"Google paieškos sistemoje ieškant informacijos apie jį anglų kalba, esama daug pareiškimų, kad būtent jis ir yra Tas, kurio mums reikia saugotis su visa ta New Age religija. Gal turite kokių pamąstymų?
Lina ~ "
Linute, aš tą patį skaięiau jau prieš 10 metų. Turėjau asmeninių patirčių su jo persona. Visokie magai nešiojasi to Maitrėjos nuotrauką , sakydavo, kad jis bus Kristumi grįžęs. Krikščionims nuo jo nuotraukos darydavosi bloga, nors jie apie tai nieko nežinojo, ką aš jau žinojau.
Vieną kartą moteris atvyko į maldos grupę su Maitrėjos nuotrauka ir paklausė, kas tai per asmuo. Mes pasakėme, kad ji tą nuotrauką suplėšytų ir išmestų į ten, kur priklauso. Ką jūs manot, kaip viskas baigės? Tas Antikristas įsiūto ir pradėjo taip stipriai baladotis, skambinti į duris, girdėjo visi susirinkę. Dievasleido suprasti, siautėti šėtonui, kad parodytų visam susirinkimui, kas yra šėtonas, kaip jis siautėja, kai teisingai pasielgi. Jis tiesiog prarado gerbėjus iš ten buvusių esančiųjų. Visiems laikams susirinkusieji supratome, kad Maitrėje yra pats antikristas arba pastarojo valdomas . Toks mano būtų paliūdijimas. New age yra antikristo mokykla.
 Jage ~
 2012-03-14 09:16


Esu skaiciusi, o gal pati Tatijana yra sakiusi per savo seminarus, kad pats Jezus kai buvo isvykes i Indija , mokinosi pas Maitreja. Cia apie Jezaus prarastus metus, kuriuose nieko nera parasyta Biblijoje. Ar kas dar yra apie tai skaites ?
 Vitalija ~
 2012-02-02 18:13


Sveika Lina, ištiesų uždavei labai svarbų klausimą. Aš taip pat kažkada ieškodamas informacijos apie Meitrėja, radau daugybė infomacijos, video, "faktų" , jog jis yra tikrasis antikristas. Bet ne šiaip suradau informacija, bet ir bandžiau susisiekti su tų video autoiais. Galvojau jog būtų galima išsiaiškinti ar ištiesų yra taip kaip jie sako. Dėja diskusija to nepavadinčiau, visi žmonės skleidžiantys šią informaciją pasirodė esantys be galo egocentriški, paranojiškai tikintys jog jie Dievo nušviestieji, vieninteliai žinantys tiesą, o bandant jiems paaiškinti jog galbūt jie klysta, greitai būsi išvadintas velnio tarnu, bepudrinančiu kitiems smegenis ir vedančiu nuo tikrojo kelio į Dievą.
Ištiesų, jei gilinsiesi į išorine informacija suprasi jog visas šis reikalas eina be galo toli ir apima be galo platų illiuzijos kurimo , klaidingo žmonių supratimo sukūrimo deapozoną. Valdvų laiškuse daugybe kartų buvo sakoma jog internetas pilnas klaidingos informacijos, jog jame 90% yra šiukšlės užpilančios mūsų samone ir nebeleidžiančios mastyti blaiviai. Bet tiesą pasakius manau jog internete, žurnaluose ir kituose informacijos skleidimo priemonėse yra gal tik 2-3% tikros informacijos. Taigi mano patarimas tau, būtų gan paprastas: tai jog tu kažkokiu būdu atklydai prie Pakylėtūjų laiškų, reiškia jog esi vedama teisinga linkme, siūličiau čia kurį laiką pasilikti ir paanalizuoti, perskaityti bent po pora laiškų į dieną, netrukus tu neišvengiamai pradėsi skirti gera nuo blogo, ir susikursi tikslesnį supratimą dėl to kuo tikėti ir kuo ne, tik tada patarčiau domėtis plačia interneto informacija. Nes jei kaip kempinė pritrauksi visas nuomones, nuostatas, tikėjimus, abejones, neigimus ir teigimus kurių tiek pat daug kaip ir žmonių, tu tik pasiklysi vidiniuose samprotavimuose, analizavime to ką skaitei, matei. Aš tau siūličiau niekoum netikėti, jokiais straipsniais video, ar išorine informaija, netikėk tuo kuo nori kiti jog tu tikėtum ar manytum, kaupk tik savo patirtis, tikėk tuo ką pati suprasi, ką pati patirsi, kur pati jausi polėkį judėti ten ir judėk, neleisk protui tave vesti apsurdiškų samprotavimų labirintais, tik gaištant laiką kurį gali skirti tobulėjimo, saves išgryninimo ir priartėjimo prie Dievo praktikoms.
Dar norėčiau pasakyti savo nuomone dėl to ką jau sužinojai apie Meitrėja ir antikristą. Antikristas tai yra Kristaus priešingybė, nesiplėčiant į tai, kas yra kas, tiesiog pasakysiu jog antikristas - visiška Kristaus priešingybė, yra žmogaus EGO, jis ir nieko daugiau, ne kažkokia dvasia, butybė, žmogus ar dar kažkas toliau mūsų. Kai gilinsiesi vis giliau į dvasinį pasaulį pamatysi jog viskas rodys, jog žmogaus ego yra tas kuris atitinka VISUS antikristo apibūdinimus. Meitrėja yra nuostabus dvasisnis mokytojas, kurio buvimu ir tyrumu aš neabeju, jis buvo pirmasis valdvas nuo kurio pradėjau savo studijas.
Yra pasaulyje jėgų kurios suinteresuotos illiuzijos stabilumo išlaikymu. Tokie dalykai kaip klaidingos informaijos skleidimas, žmonių klaidinimas, Pakylėtūjų šmeižimas, ir panašūs nusikaltimai yra tik keletas iš jų veiklų.
Visgi, viskas ką aš sakau yra MANO patirtis, tikėsi ar netikėsi, tikrinsi ar netikrinsi yra tavo pasirinkimas. Aš remiuosi SAVO patirimi, niekuom daugiau, ne tuom kur kažkada, kažką perskaičiau, pamačiau, ar man papasakojo kažkas ką galėčiau laikyti autoritetu. Nuostabu jog ieškai kitų nuomonės šiuo klausimu, tai reiškia jog tavyje yra kažkas kuris jau abejoja tuo jog Meitrėja gali būti antikristas. Turi tai kas tave veda teisingu keliu, surask tai, vadovaukis tuo vidiniu švyturiu ir viskas bus gerai ;)
 Dovydas ~
 2012-02-01 11:54


Daukur minimas Maitrejas kaip tas kuris ateis i isikunijima.O Jo pacio mes nelabai pajegus vertinti ar Ji aptarineti. O jai ziuresim i Kristu kaip i Aukstesnes Kristaus-Budos samone pasiekusi zmogu.Tai antikristas bus tai kas neige sita samones busena ir pati kele i sita samones busena.Tai antikristas ir gaunasi visa sita dabartine visuotine pasauleziura.
 Alvis ~
 2012-02-01 05:20


New age bendrąja prasme yra gerai, o visi tikintys tradicijomis dešimtmečiais ir negalvodami neigia tai kas nauja. Kiek teko skaityti Maitrėjos - patiko ir santykinai net labiau nei kiti autoriai, minima taip pat kad jis ketina įsikūnyti kiek pamenu ateityje čia žemėje, aišku galbūt kitu vardu jau tai bus.

Yra variantas, kad tuo pačiu vardu 'Maitrėja' ar kitokiu gali būti priimami pranešimai skirtingų žmonių, ir jeigu jų kanalas nėra švarus gali būti perduodama ir bloga informacija, kuri būtų pagrindas kokioms nors abejonėms kurios galbūt todėl nukreiptos bendrai prieš tą vardą, o ne prieš konkrečius žmones kurie naudodami tą vardą rašo tekstus.

Saugotis reikia būnant sąmoningu, mąstant, patiriant, analizuojant konkretesnius teiginius, tiesą, idėjas, o ne tiesiog atmesti viską abstrakčiai. Manau kad kas ieško antikristo, tas jį ir ras, arba bent panaudos bet ką pasitaikantį po ranka kaip antikristą. Atvirkščiai kas domisi vien dieviškumu - ras dieviškumą.

Kaip tu pati vertini Maitrėją? Ar yra kas nors jo teiginiuose kas tau kelia abejonių? Kol kas tiek.
 Vaidas ~
 2012-01-31 18:30