Forumas - Teisinga kryptis - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Teisinga kryptis

Mano gyvenime viskas man sukelia nepasitenkinimo jausmą. Retorinis klausimas - kaip manote, ar judant tą kryptimi, kuria visi juda, galima gauti pasitenkinimo jausmą? Iš esmės visi žino, kas jiems gali sukelti pasitenkinimo jausmą. Ir nėra būtina į tai gilintis. Rašau ne šiaip sau. Aš pastebėjau, kad tiems individams, kuriems, kas yra svetima ir nėra sąskambyje su jų kryptimi, net neįšaukia palaikymo. Taigi iš esmės imsiuosi projekto įgyvendinimo, apie kurį jau seniai čia kalbėta ir ne vieną kartą, ir tai nepriklauso ar atsiras palaikančių ar ne, norinčių prisidėti ar ne. Nėra palaikančių žmonių čia, susirasiu užsienyje, galbūt ir įgyvendinsiu todėl ne Lietuvoje, pažiūrėsim. :)
 Gediminas ~
 2012-01-05 02:10
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

"Alvis,pries skelbdamas komentara,klaidas issitaisyk.
linara ~
2012-02-21 15:31"
Gal Alvis ne lietuvis, ar kaip? Ne visada galima suprasti, ką nori pasakyti.Kas tiesa, tai tiesa. Yra dabar tų visokių kursų, gali palankyti, Alvi. O gal nori čia pasimokyt rašydamas ? Sveikintina, pasistenk siūsti be klaidų...Iki!


 Jage ~
 2012-03-16 08:49


Del kitu zmoniu kalbu.Tai keletas is daugybes galimu.Butu tai kad mes snekam vedami zemu motyvu kalbeti.Tai kalba musu asmenybe ego.Aisku norisi kalbomis pasidalinti pasidziaugti.Todel to pasekmes buna tokios kad sutrikdo musu nusistata veikima,kaip galbut norejome paraginimo,padrasinimo,o gaunam kito zmogaus ego pasireiskima.O galbut noertusi to supratimo atjautos paprastumo.
Kitas momentas jai mes anksciau sitam ar praeitame gyvenime,kazka atkelbejome nuo tinkamu veiksmu,nuo Tiesos siekimo,ir galbut kazkiek suklaidinom,tai pagal karma kaip mes sieksime Tiesos pazinimo mus taip pat bandys atkalbeti klaidinti.
 Alvis ~
 2012-02-23 21:05


Gedeminai jai tu ka rasai darysi aukstoje samones busenoje ir darysi tai kas reikia daryti,tai kad ir ka be darytum viskas ais teisinga kryptimi.Nors kazkam tai gali buti ziauru.Bet kai iki to dar toli,tai viskas turi labai daug ivairiu niuansu,suptilybiu.O juk pats pirmais zodziais pradedi kad tave tai piktina.
Galima zvelgti kad taip tarkim jai nebutu tos situacijos,ir viskas butu vyke sena vaga.Tai atrodytu kad viskas kaip ir gerai,Bet kaip stojasi priesais tam tikros situacijos,ir uzplusta tam tikros energijos mintys busenos.Apie kurias tomis ramiomis dienomis ne nenuotuokeme.Mes vel norime to ramaus gyvenimelio,be tokiu neaiskiu busenu situaciju norim iprasto ritmo,iprastu problemeliu dziaugmsu.Ir protu mes ieskom budu kaip viska sutvarkyti sudelioti kad viskas stotusi i savas vietas,Bet laiskuose aiskiai sakoma turit pamilti itampa.
Kitas niuansas,tai kad zmogui labai sunku daryti pokycius,dalies zmoniu samone usiciklinusi.Ir jie tiesiok patys nepajegus keistis.Ir ce jau gaunasi toks kaip ir teisimas.As sau iskeliu toki orgumenta jai Dievas tam zmogui teikia energija,zeme nesioja tai kas as toks kad spresciau kas jam butina.
Is kokio plano matai kas tam zmogui butina kad ivardini,kaip butent reikia elgti?
Gerai yra vienoje knygoje pasakyta,kaip paklause kodel pas tave mokytojau tiek daug kaktusu,nes man patinka rupintis tais kuriuos visi atstume.

 Alvis ~
 2012-02-23 20:41


Man tą patį sesuo sako.
 Amina ~
 2012-02-23 14:37


Net pikta pasidarė. Kaip galima šitaip apsileisti? Jeigu žmogus gali prie tavęs kažką blogo šnekėti, tai kaltė krenta labiau ne ant jo, o ant tavęs, nes tu supranti, o ne jis, kad blogą daro.
Vien tik gerumu nepakeisi žmonių, o tik dar išlepinsi. Žmogus turi pats susidoroti su savo problemomis. Jeigu jis pats negali jų išspręsti, tu neprivalai jų spręsti. Taip tik lepinsi tą žmogų ir darysi neprisitaikiusi prie realybės. Daug geriau duoti kitam žmogui beržinės košės, nei saldų pyragą.
Padėti kitam žmogui galima tik kritiškais atvejais. Negalima lepinti kito žmogaus. Aš nenustebčiau, kad kuo daugiau jai padedi, tuo ji piktesnė tampa ant pasaulio ir tavęs, nes kančia ir problemos gydo sielą. Reikia išmokti pasakyti kitam žmogui ne, o ne kentėti, galvojant, kad situacija pasikeis. Tapimas kito žmogaus išpaikymo auka, nieko neturi bendro su Jėzaus Kristaus nukryžiavimu. Reikia mokytis iš Kristaus, kuris vijo su botagu iš bažnyčios, bet viduje visada išliko ramus ir mylintis. Išorėje reikia būti žiauriu,ypač kito žmogaus silpnybėms, bet viduje mylinčiu.


 Gediminas ~
 2012-02-23 14:27


Linara,jei jau kritikuoji kitų tekstą, tai pasistenk ir pati be klaidų rašyti (dėk nosines, tarpą po kablelio, lietuvišką šriftą užsidėk ),žinoma, lengviausia yra kritikuoti.
 Amina ~
 2012-02-22 12:51


Protingai Alvis parašė, kažkaip panašiai irgi galvojau, bet dar abejojau. Tu patvirtinai mano mintis. Kažkaip klaidindavo mane mano aplinkiniai, sako kaip tu taip gali rūpintis ja,kadangi jau neturiu laiko tiek draugių pasisėdėjimams,apsipirkinėjimams,kažkaip nėra laiko tuštybėms.Tos garbės ,kad kitam padedu tai tikrai nereikia, atvirkščiai,baisu kam ir pasakyti,visi tik kvailina. Suprantu, kad tai yra egzaminas,kurį turiu islaikyti. Dabar paleidau tą situaciją,nesureikšminu nieko.Bet ši situacija man yra kaip postūmis greičiau iš buto kraustytis,norisi laisvės,gamtos,manau šį pavasarį bus pats palankiausias laikas, kainos nukritę,pasiūla didelė.Manau, kad ta kaimynė man kaip Dievo siųstas žmogus, kaip priminimas savo tikslui pasiekti,kad nėra ko laukti.
Cia kažkas pasiūlė klaidas žmogui išsitaisyti, manau klaidų irgi reikia nesureikšminti, svarbu ne kaip, o ką rašo žmogus - esmė. Tobulų žmonių nėra, gal žmogui matematika geriau sekasi ar kiti dalykai.
 Amina ~
 2012-02-22 12:42


pas mane toks rastingumo lygis :)
 Alvis ~
 2012-02-21 18:21


Alvis,pries skelbdamas komentara,klaidas issitaisyk.
 linara ~
 2012-02-21 15:31


Amina. Pagal mokyma viska reikia prijimti nuolankiai. Man asmeniskai tai gerai isdestyta sitam laiskia.
Mano nurodymas mokiniams
Numylėtinis Serapis Bėjus
2007m. gruodžio 26d.
Yra vienas svarbus momentas veikimo.Tai vidinis veikimas ir isorinis veikimas.
Isorinis veikimas taip kaip yra situacija-reikalas-darbas-problema ir mes pasitelkeme visas isorines mums galimas pagalbas ta situacija ispresti .Pvz zmogu atleidzia is darbo tai isoriniu veikimu jis priesinsis gali net eiti ginti savo teisiu kokiosia institucijose.Ar tavo atveju tu imi dangstytis kitur masina stataisi,stengiesi koreguoti fizines aplinkybes.Ar gali buti kad net zmogus persikeltu i kita vieta taip bandydamas keisti aplinkybes.
Ce turim gera pavyzdi Jezaus.Jis zinojo kad bus nukryziuotas galejo fiziniais ar ir suptilesniais veiksmais keisti ivykius,to net atsizadeti,bet Jis dare vidini pokyti tai per samones busena,o fiziskai viskas atsispindi ir vyksta tik del vidiniu busenu pokyciu.
Paprasciausiai kaip tu padedama kaimyniai pasieksi tau reikiama samones busena.Viskas egzas islaikytas :) atkris tas reikaliukas.Bet tam svarbu numesti visus tau zinomus stereotipus viska pvz,kad senelem reikia padeti ,kad as taip elgiuosi nes kazkur taip parasyta kad reikia taip elgtis,taip elgiuosi nes busiu gera kitu akyse.Viska atmeti ir lieka tik pats darymas kaip Babadzi vienam savo laiskia raso kad pats darbas yra didziule vertybe.Reikia vertinti pati darba.Aisku reikia dekoti Viespacui.
Beto gali pati pastebeti kaip tau destosi mintys,as jai padedu kaip pati galeciau sau daugiau gero padaryti :)
 Alvis ~
 2012-02-20 11:57


Sveiki,
man patiko sis pasisakymas "Ir Gitoje minima kad geriau blogai atlikti savo darba negu gerai svetima.", bet jis yra kazkoks dviprasmiskas. kazkada Gita skaiciau, bet nieko nesupratau.Manau, kad mane tai liecia pastaruoju metu.Mano kaimyne pensininke, susilauze ranka, 2 men. gipse, dukra Vokietijoje ir tuos 2 men. praso manes pagalbos ( i ligonine nuvezt, ten sedet 4h regitraturoj iki gipso uzdejimo,i parduotuve maisto, apipraust, grindis isplaut,pensija nuvezt paimt,kompensaciju i seniunija uz sildyma(jei ne as moketu kaip visi, zmones ziniu neturi apie lengvatas) ir t.t...) man atrodo nesunku, bet mane vyras spaudzia, kad as esu kaip kokia pasiuntinuke, nors jis daug ko nezino, kad as jai tiek padedu ir dar daugiau(dabar is vis jam nepasakoju, kad jai padedu).Dabar praejo tie 2 men. gipsa nueme jai vel reikia mano pagalbos(kadangi silpna ta ranka po gipso), supratau mano energijos, ji po manes gauto demesio jauciasi saugi,bet as esu tokioj kryzkelej, ar as saves neissibarstau. man tikrai nesunku, bet po to as jau savo namu tvarkyti neturiu jegu, suveziojus ja per turgus , bankus, neturiu jegu pas save valgyt sveiko maisto pasidaryti, nuperku maximoj pusgaminiu karstu, bet kaip pagalvoju, per ta laika buciau sveiku patiekalu seimai padariusi pati. nors man atsilygina pinigais, gaunu siuntiniu nuo jos dukros, bet atrodo, kad man to nereikia, norisi ramybes, demesio sau,kad ir knyga paskaityti ir siaip atrodo viskas butu gerai as esu apdovanota uz gerus darbus, bet man nepatinka, kad ta kaimyne yra megeja papletkavoti, jos veikla apkalbineti kaimynus,gimines ir mane nervina tai klausyti per ta laika kol as jai padedu namuose.Ji yra pilna negatyvo, stengiuosi tai neutralizuoti pakeisdama tema, zodziu tai yra protinis darbas, manau, kad man yra kazkoks isbandymas. Ka jus man galetumete patarti? kartais vengiu po jos langais masina pasistatyti, kad nematytu, kad gryzau namo,kazkaip atstumia tas jos negatyvas , kadangi ji pastoviai apkalba kitus.as iki siol galvojau, kad mes visi turim neutralizuoti savo teritorija, kurioje gyvename nuo negatyvo, padeti keistis zmonems, kazkiek pasikeite gal ta kaimyne(pazanga-nesmeizia savo dukros mano deka), didziausias minusas- apkalbinejimas kitu.ka jus darytumete mano vietoje? siaip man gaila tu vienisu zmoniu, kai vaikai uzsieny del litu.... jie yra nesaugus, visko bijo. ta kaimyne sako, kad jei as esu namie (virs jos gyvenu) tai ji girdedama mano zingsnius yra l. saugi
 Amina ~
 2012-02-16 15:45


kazkaip nelabai supratau ka norejai pasakyti.
 Alvis ~
 2012-01-12 10:25


Alvi, jeigu būtum tobulas, tai neįsikūnytum. Žmogus gyvena tam tikrame sociume. Ir tas sociumas primeta savo taisykles. Ir jis primeta iki to tol, kol nenusprendi keisti savo gyvenimą iš esmės. Čia kaip mokymaisi plaukti, arba stovi ant kranto ir žiūri į vandenį, arba eini ir mokaisi plaukti. Ir kas pagal tave geriau? Neina jokia kalba apie poveikį į subtiliuosius planus. Nori pasakyti, kad dirbantys vadovų darbus, valdžios žmonės yra aukštesnės vibracijos , nes jie kaip tik turi kolosalią atsakomybę. O būdamas bendruomenėje, tu esi tik vienas iš jos narių, ir esi atsakingas, tik prieš bendruomenę. Ir tiktai gyvendamas bendruomenėje, gali pamatyti tuos savo trūkumus, kurių nepastebėsi, kur dominuojantis reiškinys yra tarnavimas sau. Taigi yra tik du keliai, arba gyventi nieko nekeičiant , priimant sociumo primestas taisykles, arba bandyti kažką keisti įsivedant naujas taisykles, kurios jau nebūtų grįstos, tarnavimo sau, o atvirkščiai grįstos tarnavimo visiems kriterijais. Jeigu turi kažkokias galimybes, tu turi jomis pasinaudoti, ir aš bandau jomis naudotis. Kad būtų aiškiau, kaip pavyzdį galima pateikti, mėsos atsisakymą, aplinkiniai į tokį žmogaus žingsnį tikrai visada reaguoja su nepasitenkinimu ir nepalaikymu, nes tai nauja ir jiems nepriimtina. Aplinkiniams tampa priimtina tik tada, kai jie patys nustoja vartoti mėsą. Taigi nusprendus savo gyvenimą grįsti tarnavimu visiems kriterijumi, tikrai tikėtis palaikymo iš aplinkinių neverta, tai jiems svetima, ir be to esi kaip kertinis akmuo, nes atneši naujas vibracijas, kurios griauna jų gyvenimą. Dangus visada palaiko aukštesnius siekius, bet tai nereiškia, kad aplinkiniai tai priims su pasitenkinimu ir nerodys jokio pasipriešinimo.
 Gediminas ~
 2012-01-09 11:20


Aisku tai reikia daryti ir aukstos samones busenos.Ir buk tikras tuom kad Dievas visus zmonis panaudoja,kurie yra save tam paruose.Todel viskas grysta vel i pradze darbas su savimi.
 Alvis ~
 2012-01-06 13:04


Galima tikslu siekti paciu auksciausiu.Bet kai kalba eina apie Dieva,Dievo Plano vygdyma.Tai tas kuris apie tai stengesi kalbeti turi buti pakankamai svarus tyras,ir jau ne is savo noru kalbeti o is Dievo.Nes kalbantysis per savo kalba intonacija,garsa energija viska perduoda koks pats yra.ir jai zmogus turi koke zema bent viena silpnybe jis ja perduoda savo kalboje.Todel jo kalba maziau gyva,ir jis kure karma,kadangi daugina kitiems tas savo silpnybes.Ir per ta silpnybe jis negali sukaupti tam tikros energijos,kad galetu matyti suvokti realiai savo itaka kitiems zmonems.kuri yra daug didesne suptiliuose planuose,paskui buvimo sale kitu,zvilgsniu,pasakymu,ir jau Tiesu destymu.
 Alvis ~
 2012-01-06 12:54


Aš supratau, ką nori pasakyti. Jeigu šis pasaulis nepriima mano vidaus, tai gal aš ne savo vietoje ir siekiu ne tų tikslų? Mano tikslai tikrai nėra įtakoti masinės žmonijos sąmonės. Žmonės, kai reiškiuosi įprastų masinės žmonijos tikslų diapazone, mano siekius priima normaliai, bet kai bandau išreikšti tuos vidinius savo siekius, tai susiduriu su nesupratimu ir neįveikiama siena. Aplinkinis pasaulis labai jau neatitinka mano vidinių poreikių. Ir aš bandau kaip nors išeiti iš šios situacijos.


 Gediminas ~
 2012-01-06 11:56


Tai konflikas yra tavo viduje.Jai tavo gyvenama vieta ir tavo veikla priestarauja tavo vidiniai esmiai.Tai klausimas ar esi savo gyvenimo vietoje?Kiekvienas aukstesnio samoningumo zmogus yra prisijemes uz tam tikro skaiciaus zmoniu moralini dvasini,psichologini,ar finansini palaikyma.Ir jai isoki is savo pareigu is gyvenimo vietos,i kita vieta ir dirbi kas tau nepriklauso pagal pareigas,tai tikrai nebus pasitenkinimo.Kitas klausimas del ko zmogus dirba kitus darbus,gyvena svetur,jai jam ten nepriklauso gyventi,del propogandos programu itakos perkreiptos pasauleciuros,ir is patogumo saves palepinimo.Ir Gitoje minima kad geriau blogai atlikti savo darba negu gerai svetima.
 Alvis ~
 2012-01-06 08:28


Aš tik gerai suvokiu griaunantį tokios aplinkos poveikį man. Jeigu viskas aplink ir ką darau prieštarauja mano vidiniams įsitikinimas, apie kokią įtaka gali eiti kalba? Žiūrėjai naują rusų filmą Elena? Kai užgeso bute šviesa, paprastam žmogui tai tik elektra atsijungė, bet pagrindinei herojei, tai reiškia, kad varpai skamba jai. Dabar ji vienui viena su savo pragaru savo sieloje.
 Gediminas ~
 2012-01-05 20:21


o tu Gedeminai suvoki savo itaka aplinkinems?
 Alvis ~
 2012-01-05 19:25


Alvi, seksas , pinigai, maistas, yra tik žemesnio visuomenės sluoksnio pasitenkinimas. O kito sluoksnio pasitenkinimas yra jų statusas, karjera, pratęsimas savęs, išlikimas, patenkinimas savo kultūrinių ir dvasinių poreikių... Ir pinigai čia tik priemonė, o ne tikslas. Taigi, jeigu suprantamiau išsireikšti, dabartinės visuomenėje kiekvieno individo tikslas yra tarnavimas sau. Manęs netenkina darbas sau, pinigai, kurie mano uždirbami, yra naudojami mano egoistiniams poreikiams tenkinti. Merginų su kuriomis tenka bendrauti aktualiausia tema pinigai, o būdas gyvenime įsitvirtinti yra pagrįstas materialinėmis vertybėmis. Jeigu dar aiškiau, tai viskas šioje sistemoje yra persmelkta tarnavimo sau kryptimi, ir ką bedarytum, viskas yra tarnavimas sau. Aš nematau jokios prasmės dirbti sau, pirkti ir kaupti sau turtą, pratęsti save su tokiais pačiais tikslais palikuonimis ir toliau... Taip pat nematau jokios prasmės prisidėti kokia nors labdara ir vargšų šelpimu prie šios sistemos palaikymo...
 Gediminas ~
 2012-01-05 13:32


Dar galima būtų paminėti, kad žmogus turi dvasinę sąmonę ir ja siekia aukštesnių dalykų, tik tokiu būdu matydamas harmoniją aplink galės pasitenkinti, bet ne tenkindamas tarkime savo kūno materialias jusles. Žmogus bandydamas depresiją malšinti valgymų, nematys galo valgyme. O užtenka padaryti kokį gerą darbą dėl kito žmogaus, ir viduje šilčiau. :)
 Vaidas ~
 2012-01-05 10:36


Sveikas, Gediminai. Įvykiai, daiktai, objektai, situacijos - savyje neturi įdiegtos prasmės, turi tik tokią kokią suteikia pats žmogus, savuoju apsisprendimu. Kūrinijos Visaapimanti Sąmonė (Dievas) yra tobulas, kaip ir kūrinijoje galima tam tikra prasme matyti tai, matyti visur - meilę. Nematyti kur nors meilės - yra vienintelė iliuzija. Todėl yra svarbu skaidrinti savo proto nuostatas, ir formuotis vis tinkamesnį požiūrį į kūriniją, į viską, vis atskleidžiant save ir kūrinijos stebuklą.

Gyvenant tuo kas yra tiesa - patiriama laimė. Tai gali būti labai geras rodiklis, ar žmogus užsiima tuo kuo reikia, ar yra teisingame kelyje, turi tinkamą požiūrį. Laimė jaučiama iš vidaus, tai visaapimantis jausmas, o jeigu kažkas vaikosi kokio skanesnio maisto, televizoriaus žiūrėjimo, ar svaigalų naikinančių smegenis, tai jie jau jaučia bėgimą nuo realybės.

Svarbus yra harmonijos siekis, taip pat svarbiausias dalykas - sąmonės būsena, su kokiomis mintimis kas nors daroma, ir beveik jau nesvarbu kas ar kiek daroma. Nors kai kurie galvoja su protu kad va jie tiek daug padarys, bet tai daro tarsi verčiami, patys nejausdami to ką daro, jausdami savo paties įsikalinimą laisvanorišką pvz, ar dar kokius negatyvius jausmus savo mintyse. Taip būti neturėtų. Svarbu atrasti pusiausvyrą tarp rūpinimosi dvasiniais, protiniais ir fiziniais dalykais.

Bendravimas, santykiai su žmonėmis - yra viena svarbiausių ir populiariausių misijų skirtų žmonėms. Nesusikalbėjimas, nebandymas vienas kito suprasti, ar paaiškinti paprastesniais žodžiais kitam - nėra gerai. Kaip tada galima palaikyti ką nors ko nesupranti, apie ką tau niekas nepaaiškino.

Dar vieną dėsnį paminėsiu, tai kad dieviškumas yra sąjungoje, ieškojime kaip susijungti su kitais, kaip rasti panašumus, bendrumus, ir kartu ką nors veikti. Atskirumas, izoliacija yra priešingai negeras dalykas. Nors įmanoma kad atrodytų atsiskyręs žmogus iš tikro yra susivienijęs tam tikra prasme su visais, nors čia jau subtilūs dalykai. Tai palinkėsiu SĄJUNGOS, ne atskirties tavo projekte, ar bet kur kitur. Tiek minčių ir susijusių dėsnių, dėsningumų iškilo atminty.
 Vaidas ~
 2012-01-05 10:28


butent ce ir gludi atsakymas kas zmogui yra pasitenkinimas?Visuominiai pasitenkinimas yra kaip pvz seksas,pinigai,maistas.Nors jie girdeje apie kitus aukstesnius dalykus bet jie tenkinasi tais.O kokiais dalykais tenkiniesi toks ir rezultatas.
 Alvis ~
 2012-01-05 08:06