Forumas - MANTRA - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
MANTRA

MANTRA- tylos garsas....
Kai viduje ir aplink nera nieko, visu 100%-nei emociju, nei minciu, nei jausmu, nei praeities, nei ateities, tik DABARTIS, aplink materija, bet ji pasitraukia, tuomet man jos nera, tuomet AS ESU.

Tuomet be proto gera, nes protas atsitraukia. Jis ne priesas, materijai labai reikalinga kuno dalis,funkcija. Proto igyta dalis- intelektas. Intelektas nera isorinis ar vidinis samones isreiskimas. Samone nera protas. Protas-galva, Samone-Sirdyje , nuo Dievo! Kai Samone ir Protas apsijungia gimsta Dieviska ESME. Tokios Esmes gimimas tik per Sirdies pajauta ir nuolankuma visu isoriniu ir vidiniu zmogaus aplinkybiu JO VALIAI.

MANTRA, kur galutinis taskas, kad tave apibudinti?
Vandenynas dainuoja mantra-isiklausyk, kudikis guguoja- savaja, rytineje paukscio giesmeje-tekancios saules mantra.
Visa aplinkui pripildyta garso OM.
Mantra- tylos garsas.

Man sake, keistas tas tavo tikejimas, juk krikscione esi. Koks skirtumas tarp tavo ir mano tikejimo? Koks skirtumas tarp Jezaus ir Buddos? Tai broliai viena darba dirbantys, abu TEVO/MOTINOS darbus darantys. Abu myliu, nors mano MEILE, nera mano, o savo as nieko neturiu.
DIEVO SVIESA visur ir visada, ji supa tave kiekviena akimirka, kiekviena atsidusejima. Turi buti stiprus, nes ESI Dievo mylimas/a. Tau daugiau nieko nereikia. Tau nereikia galvoti apie tai.Tu tiesiog ESI tame...

Banginiai ir delfinai operuoja dazniu vandenynu. Kiekvienas ju turi savo, unikalu energetini parasa ir GARSA, nors su didesniu dziaugsmu jie tampa "VIENIU" ju kokone ir daznyje. Jie geba susisiekti su "ateities" ismintimi ir naudoja si gebejima, sia energija musu biosferos palaikymui formoje.

Gal todel, sedint prie vandenyno (o taip sioje vietoje susisiekia du- INDIJOS ir ATLANTO) gera ju niuniuojamoj mantroj isgirst:
ATSIBUSK, nakciai atejus ilsekis, bet nemiegok, ATSIBUSK... Tai Vandenyno gyvasties mantra.

MANTRA (http.//emitron.narod.ru/a-base/chakras.htm)
Zodis mantra susijes su zodziu "manas" (samone)Mantra-zodis arba garsas.Dazniausiai naudojamas fokusavimui i viena minti iki tol, kol pasiekiama pajauta-busena Buties be minciu. Tai irankis vidinei ramybei pasiekti.Ji nustoja buti reikalinga, kai vidine ramybe isigali jumyse. Joga-tai jungtis su musu saltiniu. Mantra-joga kaip instrumenta siai jungciai naudoja mantra.
Kartais mantra naudojama aplinkybiu keitimui, pavyzdziui, sveikatai atstatyti. Sios mantros specialiai suformuotos ir nesa ipatingas vibracijas,ir kuomet naudojamos, svarbus teisingas tarimas.
Visa kas buvo sukurta deka pirmojo garso AUM.Visata ir visa kas ja uzpildo yra sukoncentruota energija, ir visa si energija vibruoja ir turi sava skambesi. Pats kunas yra skambejimas, garsas, sanskripte vadinamas "shabda". Kunas gali buti atkurtas GARSO pagalba, kuo remiasi ir moderniausios technologijos.

PADMASAMBHAVOS AUKSINE MANTRA:
Om Ah Hum Vajra Guru Padme Sidi Hum

OM AH HUM= pati galingiausia apsivalymo mantra
VAJRA (vadzra)=pastovumo, nenugalimumo simbolis
Zmogaus fizine israiska= OM-kuno AH-kalbos HUM-proto
kunas -materialine zmogaus raiska; kalba-energija,sanskripte vadinama prana, Tibete-lang,kurios cirkuliacija susijusi su kvepavimu; protas-sudetine dalis:ir mastymas, ir minciu KILME ,kuri yra uz intelekto ribu.
Taigi OM AH HUM garsai-triju aspektu buvime-kuno, kalbos energijos ir proto tyroje pradineje bukleje.
PADMASAMBHAVA- Kristolinis verinys
PADME-lotosas , kai GURU PADME-lotose gimes PADMASAMBHAVA
SIDI-Dvasine jega,supratimas
(remtasi 37tomu,nr1 El Morija,1994.01.02 http://www.excalibur.com.ru/theaching/hi...2-1-94.htm)

SIDI-
kreipinys , dovanotas Sventos Dvasios ir Isgelbetojo,padaro Jus Mielieji, PADMASAMBHAVOS ipediniu, kuris yra gyvybiskai svarbi jungtis, jungianti sia Bendruomene su JEZAUS KRISTAUS SIRDIMI. Kadangi Padmasambhava yra tarpininkas, ypac tiems, kurie dar nepazino, kaip susisiekti su VIESPACIU KRISTUMI ir kas is ties reiskia- kreiptis, eiti i pilna kreipimasi, skleidimasi, prisipildant brangiuoju KRISTAUS KRAUJU ir KUNU tiesiogine zodzio prasme.

Todel, ispazinkite siandien. Bukite nuolankus. Ieikite ir zinokite, kad tie, kurie neatrado tokios vienybes su Jezumi, gali tai padaryti per Padmasambhava, didi Jezaus Kristaus ir Gautamos Buddos pirmtaka. Ir galite pradeti nuo to,kad bet koki darba dirbdami imtumete SIRDYJE dainuoti AUKSINE MANTRA, stengdamiesi isgirsti, kaip mantra aidu atsiliepia JUMYSE is Slaptingos SIRDIES buveines.

OM AH HUM VAJRA GURU PADME SIDI HUM
kartokite taip daznai, kaip Jus norite.

Padmasambhava-istorinis Dvasinis MOKYTOJAS su kuriuo siejamas Tibeto atvedimas i budizma. Jis buvo zymiu mokslininku,jogu ir turinciu magiskas galias.Jo , mums visiems dovanota mantra, kreipia minciu pasauli i turtinga ir visapuse prigimti.
Jos vertimas:
AS KVIECIU TAVE, VADZRA GURU,PADMASAMBHAVA DOVANOK MUMS PALAIMINIMA PAPRASTA IR AUKSCIAUSIAJI SUVOKIMA

Atitinkamai pagal legenda, Padmasambhava mokino, kad Auksine mantra reikia naudoti kataklizmu, griuties laikotarpyje, kuriu metu auga neapykanta, ligos, skurdas... Jis sake, kad tamsos metu si mantra bus priesnuodis pasimetimui , nevilciai iveikti.
Diktavimuose, gautuose 1991m, Mieloji Durga pasake: Koks artimas Jums ir siam pasiuntiniui Padma Sambhava. Taigi , nesibodekite sios mantros, JO MANTROS...OM AH HUM VAJRA GURU PADME SIDI HUM. Tai raktas siame Jusu tarnystes etape, kad ieitumete i SIRDI, visu tu BUDDU ir BOTHISTVU , kuriu kilme seka is DIDZIOSIOS CENTRINES SAULES, I VIESPATIES SIRDI" (1992PoW vol.35nol5,p.48)

Atsibuskime drauge tardami-Om ah hum .....
Su MEILE ir DEKINGUMU
Sirdies Sviesoje RAJANA ~
 2008-05-30 20:34
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

Nuostabi mantra NEMIRTINGOJI , ypač kai ją atlieka Hein Braat -http://www.youtube.com/watch?v=VqDPOzsSd88
vytautas
 vytautas ~
 2011-01-20 13:03


http://5dreal.com/2010/12/16/%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%82%D1%80%D1%8B-%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D1%83%D0%B6%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%85-%D0%B8-%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8/
Mantros-vyrisku ir moterisku energiju subalansavimas
 Violeta ~
 2010-12-17 11:44


http://www.sunhome.ru/magic/14711
Garso energija-Gydymas su mantromis
 Violeta ~
 2010-06-18 09:44


Ačiū Rajana.Kaip gera tave vėl girdėti, taip šilta širdy.
Namaste.
 Maksė ~
 2010-03-18 21:22


Sveiki mielieji.Te mums visiems takiai ir harmoningai skleisis šios palaimintos ir iš ties , vienos stipriausių šiais metais, jaunaties energijos.kaip žinome ji vyko kovo 15d.23.02val.(Žuvų ženkle buvo net 5planetos).
Tačiau besiskleidžiančių energijų paradas tęsiasi.
Kovo 16d.pagal Induizmo mokymą prasidėjo SAULĖS metai.Apie tai galite plačiau pasiskaityti internetiniame puslapyje http://r.sirius-ru.net/2010/2010-02-01.htm. Čia rasite ir Saulės vardų mantras su aprašymais.
Kovo 20d-ŽEMĖS diena. Kiek man žinoma (asmeniniais kanalais) šią dieną apsijungs meditacijoje siunčiant Motinėlei Žemei MEILĘ , žmonės visuose jos žemynuose:Amerikoje, Kanadoje, Meksikoje,Afrikoje,daugelyje Europos šalių, Rusijoje...Tu gali prisijungt ir tapt šio nuostabaus proceso dalimi.
Kovo 21d-Lygiadienis.
Sutik SAULĖS tekėjimą, susiderink su augančia jos šviesos energija.Tai ir Vėžlio metų pradžia pagal Avestą.
Energijos augs , laikysis, integruosis , kol sulauksime Verbų sekmadienio kovo 28d. Laikmetis iki Velykų idealiai tinka apsivalymui tyla, įsiklausymui į Širdį, savęs savyje atradimui.

Sėkmės mums visiems šiuo atsakingu ir dosniu laikotarpiu. Tai stipriausias šių metų laikas. Būkime jo verti.

Su Meile ir Dėkingumu
ŠIRDIES ŠVIESOJE
Rajana
 Rajana ~
 2010-03-17 22:36


Cia: http://www.integralportal.ru/docs/DOC-1322 gana idomiai diskutuoja apie zmogaus vystimasi ir Edgaro Tolle knygas
 Kukas ~
 2010-02-25 09:21


Praktikuoju 2-ąją -OM NAMACH ŠIVAJA (vieno iškvėpimo metu),kaip pripažinimą dangaus trejybės (mintis,žodis,veiksmas).Po to "suku" energetinį tantros ratą pagal Džasmuchin,vėl giedu mantrą.Taip kaitalioju vienos praktikos metu.Man ji labai veiksminga.
 Romas ~
 2010-02-25 07:50


http://www.raduga-center.de/misik/
'nuostabios mantros
1-oji Ganesos mantra.Tai sekme ivairiuose komerciniuose dalykuose,siekimui i tobulejima,giliu ziniu ,talentu suklestejimui.
2-oji mantra "Om Namax Syvaja "
Kryja Babadzi sake ,kad si mantra -tai didziule apsauga zmogui nuo ivairiu sunkumu,nemalonumu,baimiu ,kuri gali isgelbeti nuo paciu baisiausiu kataklizmu gamtoje (ugnies,vandens.zemes drebejimu ,potvyniu)
 Violeta ~
 2010-02-23 10:28


MIEGANTYS TEPRABUNDA
MATANTYS TEPRAREGI,
GIRDINTYS TEIŠGIRSTA.
TAI MŪSŲ PRIESAKAS.

ŽMONĖS- ŽVAIGŽDĖS,
ATĖJO LAIKAS PRISIMINTI,
KAD JŪS -ŽVAIGŽDĖS
TAI MŪSŲ PRIESAKAS.

BŪKITE DIDELI
ATLIKDAMI SAVO DARBUS,
BET TAPKITE MAŽI
JUOS ATLIKĘ/
TAI MŪSŲ PRIESAKAS.

NELEISKITE CHAOSUI
SUGERTI JŪSŲ ŠVIESOS,
BET SKLAIDYKITE JĮ
SAVO ŠIRDŽIŲ UGNIMI.
TAI MŪSŲ PRIESAKAS.

ŽINOJIMĄ DUODAME TAM,
KAD PRISIMINTUMĖTE
IR TAPTUMĖTE SAVIMI.
JIS JUMYSE, MŪSŲ VAIKAI,
MES TIK PRIMENAME.

NETIESA, KAD ŽINOJIMAS YRA BLOGAI.
ŽINOJIMAS UŽGESINA BAIMES,
ŽINOJIMAS ĮVEIKIA ABEJONES,
ŽINOJIMAS ŽADINA STIPRYBĘ,
TVIRTUMĄ IR RYŽTĄ.
ŽINOJIMAS ATVERIA TIKRĄJĮ TIKĖJIMĄ.
ŽINOJIMAS ATVERIA JŪSŲ ESMĘ.

Astrėja

su jaunatimi mielieji
 Rajana ~
 2009-05-24 14:06


Deva Premal
http://www.lastfm.es/music/Deva+Premal
http://www.lastfm.es/music/Deva+Premal/ ... 63COahIpVM
http://www.lastfm.es/music/Deva+Premal/ ... tOXRchcHek

http://www.devapremalmiten.com/music/downloads.htm

Nuostabios Mantros..kurias dainuoja Deva Premal
 Violeta ~
 2008-09-05 13:47


Sveiki Mielieji,

šioje dienoje skambanti mantra DĖKOJU ir LAIMINU. Taip, aš nesuklydau, būten tokią mantrą turiu norą su jumis dalintis-
DĖKOJU DĖKOJU DĖKOJU...... tūkstančius kartų
LAIMINU LAIMINU LAIMINU......visą tą laiką , kuris lieka po padėkos....

Dėkoju Violeta už adresą: http://forum.light.ru/ftopic3132.html jame perskaityta informacija yra tarsi pačios mano būtų surašyta. Tai kas "atėję" ir išbandyta. Iš tiesų- mūsų mintys ne mūsų.... (palyginimui galima paskaityti glaustai aprašytą rytinę praktiką-ritualą, kuriuo dalinausi forume liepos 6dieną "kaip pakelti forumo vibracijas".)Tačiau esmė ne tame, esmė - veiksmingumas....

Paskaitykime tai drauge, iš to puslapio:

DĖKOJU- turi savo energetinę formą, todėl DĖKOJU galima naudoti kaip MANTRĄ.
Kokie vidiniai pojūčiai pasiekia tave tariant DĖKOJU ?Ką jauti?

PADĖKOK sau ir savo nuostabiam kūnui. Taigi, padėkok savo organams ir pasisteng "įeiti" į kiekvieną iš jų ir padėkoti už tai ką jie daro dėl tavęs.Įsiklausyk, gal jie nori ką nors tau pasakyti?

PADĖKOK žmonėms, su kuriais nerandi sutarimo, todėl kad jie tavo geriausi mokytojai ir per to suvokimą eik savo keliu dvasios link, kuriuo tikriausiai jau ir eini.

Surask ATLEIDIMĄ per padėką, ir atrasi vidinę RAMYBĘ.Pildykis šia energija.Tu tapsi stebuklu, jei nors kartelį tai padarysi.Pasikeis rezonanso (energetikos)laukas su tuo žmogumi, kuriam atleidai per padėką.

Ar sakei kada DĖKOJU savo partneriui už viską ką jis dėl tavęs padarė, daro? NERŪŠIUOK, NEVERTINK- DĖKOK

DĖKOJU savo vaikams, demonstruojantiems egzistavimo lengvumą, kol jie maži ir suaugusiųjų neįdėti į rėmus...

DĖKOJU savo gyvūnams, kurie prisiima sau jūsų sielos skausmą ir jus besąlygiškai myli...

Žodis DĖKOJU nėra paprastas žodis kai ką nors imi ar duodi...ne...

Jis gali tapti jūsų asmenį gaivinančia mantra.Tuomet, kai tarsi JĮ vidiniu balsu, nors geriau- garsiai, į jį reaguoja ne tik tavieji vidiniai organai ir ląstelės, bet ir subtilieji kūnai.
Pabandyk tai padaryti ir likti keletą dienų šiame dažnyje (šioje energijoje). DĖKOK sau už visa ką patyrei per dieną ir dieną už patirtį (jau sakiau nerūšiuok).Pirmiausiai dėkok pačiam sau.Sufokusuok DĖKINGUMĄ į SIRDĮ ir leisk jam tekėti per fizinį ir subtiliuosius kūnus.

AŠ DĖKOJU TAU UŽ TAI KAD TU TAI SKAITAI
AŠ DĖKOJU KAD GALIU TAI RAŠYTI
DĖKOJU DĖKOJU DĖKOJU

Ne kaip jautiesi?
Nesutari su kuo nors? Su savimi?
Negali suprasti kas tau atsitiko? kas vyksta? Tai imk ir tiesiog PALAIMINK visą tą nesutarimą, visa kas su tuo susiję.
Per PALAIMINIMO pažinimą ir priėmimą pažinsi IŠGIJIMĄ.
Pajusk PALAIMINIMO energiją savo nuostabiame kūne. Pajausk , kaip gaivinančiai ji tave veikia.
Šiuo metu, labai svarbu palaiminti savąją giminę. Ten tavo šaknys. Tiesiog suprask, kad šios šaknys teikia tau stabilumą ir atramą, ir šią atramą rasi ir savyje.
PALAIMINK save tokiu KOKS ESI. Per priėmimą savęs vyksta gijimas.
Nėra reikalo pastoviai galvoti apie kokias nors situacijas, kurios buvo, norą jas taisyti, keisti. Per daug iššvaistoma energijos jas analizuojant, diskutuojant. Pasistenk jas priimti ir sąmoningai suprasti, kodėl šitai atsitiko su tavimi? Ką šitai tau reiškia? ir... PALAIMINK....Daryk tai tol , kol priimsi tai kas įvyko. Situacijos , kurių nepriimame, priešinamės- GRĮŽTA....

Štai tokia šios dienos mano mantra:
DĖKOJU DĖKOJU DĖKOJU
LAIMINU LAIMINU LAIMINU
DĖKOJU DĖKINGUMUI
LAIMINU GALIMYBĘ LAIMINTI

LAIMINU JUS VISUS
Su MEILE ir DĖKINGUMU
 Rajana ~
 2008-08-22 22:04


Dėkoju Violeta už atliepimą. Sutinku, kad Gajatri mantra švytintis perlas MANTRŲ Lobyne:
OM bhur bhuvaha svaha
Thatsavetur vareniyam
Bhargo devas'ya dhe mahi
dheyo namah prachoudaya
O Viešpatie, švytintis trijuose pasauliuose. Žvelgiu į Tavo neįsivaizduojamai gražų švytėjimąir prašau:"Suteik mums išsivadavimo principą" (t.y.išvaduok mano sąmonę , pakylėk iki savęs).

Tą vakarą, kai pastarajį kartą ,Jums brangieji, rašiau, išsiuntusi laišką galėjau stebėti audrą kilusią Vandenyne. Ugnines strėlės nušviesdavo dangų ir griaustinio tamtamai skelbė apie Žemei grąžinamą vandenį....
Kitą dieną nuėjusi į paplūdymį pamačiau, kad grąžinta buvo daugiau nei vanduo vandenynui. Vandenynas , pasitelkęs audrą grąžino Žmogaus dovanas vandeniui- šiukšles... Pasijutau nejaukiai , visa pakrantė buvo tapusi savartynu...
Taigi, regis maldų, mantrų bei palaiminimų ir toliau nepakaks teks darbuotis ir rankoves atsiraičius.....

Dėkoju GILE, už nuorodą, kad apie banginius nuostabią informaciją pateikia Pakylėtieji Valdovai www.flamerose puslapyje (rusų klb.). Trumpai perduodu Jums mano brangieji pakeleiviai :

"Jeigu tik banginių žudikai žinotų Viešpaties Proto Didybę irMotinišką Liepsną,patalpintą šiuose palaimintuose elementaliuose gyviuose, valdančiuose septynias jūras ir perduodančiuose kosminę šviesą ir kosminius spindulius visai GYVYBEI ŽEMĖJE. Jei tik jie galėtų matyti undines susirenkančias į šaltakraujiškų žudynių vietas didingųjų palaimintų kūrinių, kurių neįmantrūs kūnai spinduliuoja ŠVENTOSIOS DVASIOS MEILĘ visoms gyvybės formoms, gyvenančioms sausumoje ir vandenyje.
Pačiame GYVENIMO naikinimo centre jūs galite juos išgirsti , vis dar dainuojančius MOZĖS ir ėriuko dainą, tų palaimintų undinių, kurios atstovauja Šventosios Ugnies pašventimams gelmių šventyklose:"Didys ir šlovingi Tavo darbai, Visaaprėpiantis Viešpatie Dieve! Tiesūs ir teisingi Tavo keliai, Šventųjų Karaliau!"
Jos 6aukiasi savo Vie6paties teismo ir išgelbėtojo Jėzaus Kristaus, išpuikusiems Velijalo vaikams, kurie puikiai žino "ką daro" būdami planetinio haoso įrankiais, žlugdantys vandenynų gelmes, planetinės ekosistemos balansą, su kuria taip susiję ŠVIESOS VAIKAI...."

TURIME GRĮŽTI Į PAČIĄ PRADŽIĄ, KAD IŠREIKŠTI SAVO PAGARBĄ GYVYBĖS VANDENIMS, GYVENIMO VANDENIMS su MEILE IR DĖKINGUMU, MEILE IR DEKINGUMU- OM AMEN OM

Ir dar šis bei tas-
iš ARHANGELO MYKOLO mokymo per SILIJĄ FENN, Meilė ir Dėkingumas Jums Mieliausi už galimybę žinoti.
Taigi, Rugpjūčio pradžia.Tai periodas, kai SIRIUS "pakyla" drauge su SAULE Šiauriniame pusrutulyje, atžymi pradžią Sakralaus Ciklo ZEMĖJE, kuris dar vadinamas Planetariniais Naujaisiais Metais.Energijos išlaisvinamos iš Galaktinio Centro sustiprinamos, kadangi fokusuojasi per Sirijų ir Saulę LIŪTO žvaigždyne. Absoliučiame balanse Didžioji MOTINA, IZIDĖ, kurią pristato Sirius ir Dieviškoji Vyriška energija, atstovaujama RA, skleidžianti besąlygišką MEILĘ ir Pusiausvyrą iš Didžiojo Kosminio Pusiausvyros principo ir TIESOS, Ma'at/TOTA , energiją DIDŽIOSIOS AUKSINĖS GALAKTIKOS ŠIRDIES.

8-8-8 (2008.08.08) antrieji harmoniniai vartai (pirmieji rugpjūcio 1d.) kurie atsivers, kad perduoti NAUJUS ŠVIESOS kodus iš Aukščiausios Centrinės Saulės Širdies į Planetarinę Sirdį.

Rugpjūčio 16d. dalinis Mėnulio užtemimas Vandenio ženkle. Tai įgalins Mėnulio energijos integraciją su Vandenio "Vandens kodais", kuriuos pateikė "Vandennešys". Jis- VANDENS DIEVAS, Dieviškoji Vyriška energija NAUJOS ŽEMĖS, kuri saugo TYRUMĄ ir GALYBĘ Vandens stihijos tam, kad visi pajustų "GYVENIMO KODUS"ir "ROJAUS KODUS" nešamus VANDENS. Šiame etape, visame Pasaulyje įvyks daugybė Sakralių Dvasinių Susibūrimų bei Ceremonijų, kad atšvęsti NAUJOS ŽEMĖS energijas ir pravesti Sakralias VANDENS ceremonijas NAUJAI ŽEMEI, gimstančiai didžiame džiaugsme."

DAINUOK ,SIRDIE GYVENIMĄ, VANDENIUI, VANDENIMS PER KURIUOS ATEINAME, VANDENIUI KURIUO DIDESNE DALIMI ESAME RUOŠDAMI PAMOKAS ZEMĖJE !!!!!

Om Ah Hum Vajra guru Padme Sidi Hum

Taip, tai AŠ,
Meilėje ir Dėkingume VANDENIUI
Meilėje ir Dėkingume visiems JUMS
JAN-IN-a = Rajana


 Rajana ~
 2008-07-30 21:53


Taip :) Palaiminti, Padėkoti, Pasiųsti Šviesos Spindulius, Harmonijos, Tyros Meilės mintį.. jausmą nieko nebekainuoja :) tegu teigiamų minčių, jausmų žemėje, vandenyje, ore.. visur kur bebūtume būtų daugiau :)
 Jolanta ~
 2008-07-30 15:25


Aciu ,Rajana,uz grazu laiska...butinai ji paskaitysiu draugems.
Mes irgi dainuojame mantras...vandeniui...pvz.karta su drauge ibridusios giedojom labai grazia mantra Dusios ezere Dzukijoje...o aplink maudesi zmones.....mums taip tada buvo linksma....ir gera....
Mes sia mantra megstame dainuoti....
http://www.youtube.com/watch?v=NLHP2-sftNg&feature=related
 Violeta ~
 2008-07-29 10:07


Lietuvoje vasara.Daugiau ar mažiau visi būname prie vandens, gamtoje. Ar bandėte vandeniui dainuoti mantrą, o gal šnabždėti maldą? Be didelių lūkesčių , tiesiog iš Meilės ir Dėkingumo.

Pamenu pasibaigė pirmoji viešnagė Dan'o Briule, tiesioginio BABADŽI mokinio, Lietuvoje.Mokymas toks gyvas,tad visa pilna įspūdžių važiavau prie Baltijos jūros. Ten, kur nėra žmonių ir mąstosi taip lengvai, kad galėčiau stipriau suvokti besikeičiantį savąjį Aš ir jį supantį pasaulį.
Tą vakarą, kaip ir kitus , nuskubėjau prie jūros kai leidžiasi SAULĖ.Lynojo, dangus buvo aptrauktas migla... o aš ėjau pakrante ir dainavau OM NAMAH ŠIVAJA , ŠIVA NAMA OM....
Kažkoks pakilumas gyveno viduje, buvo lengva , gera, tarsi plaukimas uz horizonto, už savo ribų, už žinojimo ir nežinios, už to pilko Žemę apgobusio šydo,kur nors ir nematoma, bet TIKRAI yra SAULĖ... "Ji dabar turėtų būti visai prie horizonto" -pamaniau, atsisveikinau ir...buvau beeinanti atgal. Tuomet, O DIDINGAS TVĖRĖJAU, praplyšo šydas ir nedrąsiai, droviai bet su meile, trumpam pasirodė Saulė!!!!
Štai, tokia MANTROS, MALDOS galia kai jai atveri širdį. Tuomet jau buvau skaičius Masaro Emoto knygas. Žinojau apie jo atliktus tyrimus. VANDUO ĮRAŠO IR IŠLAIKO INFORMACIJĄ, SKAITO, KLAUSO.Jei jūsų geriamas vanduo "žiūrėjo" smurto filmą, dalyvavo konflikto metu tai toks išgertas vanduo paskleis tokią informaciją tavo kūno vandenims. Pasistenk gerti vandenį ištardamas- MEILE ir DĖKINGUMAS, pripildyk jį maldos žodžiais, leisk paklausyti nuostabios klasikos garsų.......ATKURK SAVO GALIAS PER VANDENĮ VANDENIO EROJE.KELK SAVO VIBRACIJAS PER DĖKINGUMĄ VANDENIUI, KURIAME TEKA GYVENIMO UPĖ, GYVYBĖS TYRO ŠALTINIO UPĖ. LEISK SAVO ŠVIESAI PRISILIEST PRIE VANDENS IR PAMATYSI DIDINGĄ VAIVORYKSTĘ- TAI TU.

Nuostabu, Masaro Emoto dainuos Rusijos vandenims ! Puiku! Tu turi tas pačias galias. Padainuok savo mėgiamą mantrą, kai būsi prie vandens, gamtoje, be lūkesčių, be minčių, tiesiog su MEILE ir DĖkingumu VANDENIUI. Neturi galimybės būt prie vandens? Nebėda. Pasinaudok MINTIES GALIA Žmogau savo DIDYBĖJE !!!!Patirkit kūrybos džiaugsmą, tokiu paprastu būdu atkuriant SAVO ir ZEMĖS VANDENIS ARHETIPINES VIBRACIJAS BEI STRUKTŪRAS. DABAR tu jau gali tai padaryti. OM.

OM NAMAH SHIVA, OM NAMAH SHIVAJA ,SHIVA NAMA OM
OM NAMAH SHIVA

Su MEILE IR DĖKINGUMU
Širdies Šviesoje
 Rajana ~
 2008-07-29 01:51


Mielosios Jolanta, Dita,Jurate Meileje ir Dekingume esu viena su Jumis, su tais kurie iesko Sviesos. Dekoju, dekoju, dekoju uz akimirkas kai musu Sirdys geba pulsuoti vienu ritmu.

Jurate, noriu tau papasakoti apie tavo izvalga....
Jau rasiau, temoje "Vanduo", kad pries kuri laika perskaiciau Masaru Emoto knygas apie vandeni. Nuo tada pamegau juroms, ezerams, dabar vandenynui dainuoti MANTRAS. Visada "domiuosi" kuo galiu pradziuginti savo vandenis, kokio elemento truksta. Masaru Emoto yra isleides nuotraukas snaigiu ,kurios formuojasi kai vanduo klauso, skaito taip klauso ir iraso!!!!, Beje ta informacija saugo ir paskleidzia vandeniui su , kuriuo susijungia. Nutariau pasitikrinti ir istraukiau viena tokiu paveiksleliu, jis bylojo HARMONIJA. Sekancia diena, tu sveikinai mane per harmonija. Tad , tai buvo toks nuostabus atliepimas, kuri gali padaryt tik VIENIS.
DEKOJU DEKOJU DEKOJU uz buvima drauge stebuklingame pasaulyje.Laiminu JUS VISUS is to TASKO kuriame ESAME VIENIS.

Meileje ir dekingume
Sirdies Sviesoje
 Rajana ~
 2008-07-24 20:57


Mieloji Harmonija,
dėkoju už grožio, dėkingumo, meilės, šviesos, išminties pamokas, Jos tokios savalaikės, palaikančios, stiprinančios, įkvepiančios, pakylėjančios, puošiančios gyvenimą ir aplankančios nesuvokiamai lengvai, švelniai, kaip Angelo sparnų plazdenimas. Jų jau laukiu, ilgiuosi , jos atneša stebuklą.
Ačiū už OM AH HUM Vajra Guru Padme Sidi Hum.
o šiandien ačiū už Taros mantros priminimą – šiuo momentu jos, kaip tik jos man trūko!!!

pagarbiai su meile

 Jūratė ~
 2008-07-18 19:09


Mieloji Rajana,
ačiū tau, kad leidi pabūti tavo išgyvenimų erdvėje, prisiliesti prie jų, pajusti juos sava širdimi ir pasidžiaugti kartu tuo grožiui ir gerumu.

 Dita ~
 2008-07-17 18:39


Rajana, nuostabu, Ačiū kad leidai ir mums pabūti šalia tos realybės kurioje buvai tu :) Namaste
OM TARE TUT TARE TURE SVAHA - kas gali būti gražiau už meilės kalbą :))))
 Jolanta ~
 2008-07-17 17:18


Noriu pasidalinti savaites apzvalga per mano langiniu (supraskit akiu ) prizme.

Cape Town'as ,liepa
Pusantros savaites pyle suptropinis lietus. Beveik kaip multike apie Maugli, tik gyvai, uz lango. Kai trumpam stabteldavo, aplinka puosdavosi riebia ryskia vaivorykste. Ir taip keleta kart per diena. Juokiausi geredamasi- vaivorykstine savaite ispuole.Vidury savaites laikrascio pirmame puslapyje didele nuotrauka- Keiptauno priemiescius padenge sniegas. Pas mus nesimate.Tai ir pamirsau. Pentadieni liovesi lyti. Zadejo grazu savaitgali. Sestadieni su mazaisiais ir dukra issiruoseme i zoologijos soda. Sis didziulis miestas (jame 4mln.zmoniu) apjuostas kalnu juosta. O Viespatie , kalnai didingai stovejo uzsimauksline purias sniego kepures, kai cia pat- palmes, ziedai, zaluma, saulyte, lengvas svelnus vejelis... Zoologijos sode tarp narvu takeliais isdidziai vaikstinejo povai. Ir zmoniu ivairumas. Viskas kas yra pasaulyje buvo draugeje, kaip VIENA- musulmones juodomis cadromis, siaurais akims plyseliais, indusai, juodaodziai visokiausiu atspalviu, prancuzai, vokieciai. Visus juos cia suvede vaikai. Visi su vaikais!!!! Ilgeliau negalejau atsiplest nuo baltu liutuku, kurie zaide kaip vaikai. vertesi kuliais ir stebejo ar yra ziurovai.
Jau kelios dienos, dar lietui pliaupiant, buvau emusi skaityt , draugo atsiusta knyga "Banginiu vadeliotoja" Kai gavau nepuoliau iskart skaityti. Girdejau "ne laikas".Taip praejo menuo.Sestadienis virto sekmadieniu, o as vis skaiciau. Verkiau. Atidet negalejau.Kiekviena eilute virto keturiomis. Vel grizo sesijos prisiminimai, kai didysis banginis visu greiciu nere zemyn sudrebindamas Zeme ir grazindamas jai SVIESA.. Jo siela pazirusi i milionus spidinciu daliu suposi ant ramaus vandens pavirsio. Kiek daug , kiek daug knygoje praleista. Sis tas tarp eiliu...
Sekmadieni patraukeme i Saimonstown . Ten musu pamegti mineralai (akmenukai).Pati kelione i ten labai grazi, nes tenka pakilt gana aukstai i kalnus,si kart pieciau, ir geretis Indijos vandenynu.Kai nusileidome nuo kalno,pagavau save zvilgsniu narsant pakrante. Akys ieskojo banginio. Pernai ji cia sutikau. NE LAIKAS!!!! Jie atplauks po menesio...net veliau, apie rugseji.
Kai grizome paskambino musu draugas - prie Blaubergo, mazdaug uz 10 km. matosi burys banginiu. "JIE CIA" eme tukset sirdis. Nors trumpam, lekiame- mazasis miegojo.Juk buvom ka tik grize. Bet po akimirkos mes jau vaziavom. Nors trumpam- JIE cia.
Ne kazi kas matosi. Pelekas. Uodega . Fontaneliai. "Ne kazi kas matyt, vaziuojam"- ragino dukra.. O man pakako zinojimo, buvimo toje erdveje, buvimo salia.

Pirmadienio (07.14)rytas isauso grazus.10val mudu su mazuoju jau pasiruose zygiavome prie vandenyno. Tegul Jie toliau , bet ka mudviem reiskia tie desetkas km uz kuriu banginiai . Jie cia, ir tai buvo svarbiausia. Gerai, kad nebuvo salia TO, kuris gali paklausti KODEL? Ejom smagus, dainuodami Moteriskumo kupina mantra. Om TARE TUT TARE TURE SVAHA.-dainavo Sirdis,jai atliepe guviai zengdamos pedos ,prisiliete prie Motules Zemes,-(Sveikinu Tave islaisvinancioji nuo ligu, islaisvinancioji nuo sansaros, nuo 8 baimiu) Si mantra suskambo manyje tuomet ,kai emiausi budejimo su Dievisko Vyrisko ir Dievisko Moterisko aspekto lygsvaros/balanso atstatymo roziniu.
Nuo namu vos 10 min iki Atlanto vandenyno.Papludymyje visada apsistodavome is kaires, siuo kart pasukau i desine, arciau i ta puse kur banginiai -hihihihi- keli simtai metru, bet vistiek arciau. Mazasis uzmigo, o as dainavau mantra. Neturejau lukesciu, noru, tiesiog buvau ir dariau tai ka megau- dainavau VANDENIUI.Buvau atsinesus Rozinius,bet norejosi gyvos maldos,to-"kas ateis" ir ziurejimo i toli. Netruko aplankyt vandens pasiuntiniai- ruoniai gracingiau uz banglentininkus ciuzinejo prie koju ant paskutines bangos pries jai besudustant. Vienas kilstelejo galva, uzsiziopsojo, o gal mantros uzsiklause? bet juokingai susipainiojo it vaikas. Jau nebezinau kas juokesi mano vidinis vaikas ar is paskos plaukes ruoniukas. Mantra skambejo nenutrukstamu lygiu ritmu is kazkur giliau, o akys ilgesingai zvelge i horizonta....siandien cia tik vienas laivas....ten kazkur banginiai...... dekoju... laiminu.....Om Tare.......tolyje suzibo veidrodiniai atspindziai.Slapi pelekai, uodega sauleje virto veidrodziais. BANGINIAI! Jie atplaukia.! Protas atskubejes nedrasiai isiterpe-"Ar cia banginiai?". Taip , plauke burys banginiu. Vienas ryskiai artejo, ne, du. Kiti atsiliko ir purske, pelekas, uodega..... didziulis galiunas, jo nugara kysojo is vandens dreifavo leeeeeeeeetai vartydamasis nuo sono ant sono. Vel sugryze ciuzinejo prie koju linksmuoliai ruoniukai."Dekoju Teve/Motina uz gausa isgyvenimu, grozio, kuriais apipylei, dekoju, dekoju, dekoju. OM TARE TUT TARE TURE SVAHA."Per arti "Jis taip arti,kad gali tik pluduriuot , na, dar kystelt peleka ar uodegos krasta-tai bendrausime TYLIAI. Gylio nepakanka suoliukams is vandens.Noreciau pamatyt jusu SOKI. Kazkas galva pasuko desiniau, kur gilumoje , toli is vandens sokinejo galiunai."Jaunikliu pasirodymas"Per menka mano iskalba, kad i zodi ivilkti isgyvenima, kuri jauciau.
Praejo beveik keturios valandos kaip 4 minutes. Mazasis pabudes sedejo man ant keliu ir buvo nuostabios nuotaikos, rode pirstuku i vandeni ir kazi ka sava kalba ciauskejo, juokesi, mojavo.... akimirksniu susizgribau , kad mano skruostais bega asaros....
Vietiniai vakare stebejosi, kad cia atplauke banginiai,nes cia jie neplaukia. Per arti uostas. Jie cia nebuna. Bet as gi sito nezinojau !


Labai norejau pasidalint su Jumis. tiek grozio, tiek palaimos ,isgyvenimu. Aciu , kad perskaitet
Apkabinu, ikvepiu iskvepiu, atsiduseju....
Meileje ir Dekingume
Sirdies Sviesoje


Rajana- Om Tare Tut Tare Ture Svaha-

 rajana ~
 2008-07-16 22:05


Labas Mielieji/mielosios, dziaugiuosi, kad tai apie ka rasiau rado atgarsi Jusu SIRDYSE, kad sie pasidalijimai bei mokymai viename rezonanse su jumis. DEKOJU.

Noriu pridurti, jog tie ,kas skaito rusu klb., labai graziai ir issamiai gali pasiskaityti apie PADMASAMBHAVOS mantra adresu: http://www.flamerose.net/basic/chakras.html Skyrelio pavadinimas "7 pagrindines cakros"
Cia rasite,Bidza mantros OM AH HUM tarima.Bidza-tai sekla.Sekla is kurios auga lotosas. Apsodinkime jais savo dvasini kelia.

Visoje Kurinijoje skamba 7 balses. Atstatyk ju skambejima savo kune, organizme ir atgaivinsi prarastas galias.
I E O U A M S
....gele, kalnas, upe....visa turi savo specifini garsa.Bendras, Zemes Rutulio garsu ansamblis jungiasi i Vienatine Nata begalines erdves serdyje.Begalybes, visu Raktiniu natu formuoja zvaigzdetu erdviu orkestra; tai- sferu muzika. Kombinacijos, sukurtos pasitelkus isminti, pagimdo MANTRAS.


Su MEILE ir DEKINGUMU
SIRDIES SVIESOJE Rajana ~
 2008-06-10 21:29


Mielosios Dita,Jolanta, Jurate, Rasa,
dekoju uz nuosirdzius pasidalinimus.Tai brangu.
Eidami per gyvenimus sukaupeme daug patirciu, ispazinome ivairu tikejima,pazinome skirtingas praktikas. Kaip nuostabu, kad atejo metas, kai gyvenimuose patirti stipriausi MEILES, SVIESOS ir TAIKOS momentai su visu Pasauliu,kuriuos isgyvenome praeityje ir isisamoninome, integruojasi DABARTYJE. Budami unikalus deliojame SAVU patirciu MANDALAS, MOZAIKAS. Is praeitu gyvenimu paletes semiames spalvas ir ornamentus. Koks turtingas vakarykstis ubagas ir nuogas karalius ! Koks turtas galeti priimti visa kas graziausia ir pasidalinti su kitais. Tas akimirkas ESI DIEVUJE, o DIEVAS Tavyje. Isiklausyk ,kaip atliepia sirdis, kai patiria tai .
Visa, ka turejai graziausia-praktikas, religijas savo Gyvenimuose, Viespats TAU dovanoja per gryztancia atminti, to ka geriausiai ismokai anksciau. Dovana -SIO Gimtadienio (gyvenimo dabar) proga.
Neimk i sirdi,rekomendaciju Mokytojo apie viena praktika, ar religija. Jis puikus ir mokymas jo geras, bet netavo, tavo kitas atskaitos taskas, tavo mozaikai reikia kitu spalvu.

Su MEILE ir DEKINGUMU Jaunaties virpejimo momente-
OM AH HUM Vajra Guru Padme Sidi Hum

Sia mantra, kaip instrumenta , brangenybe rekomenduoja Pakyletieji Valdovai, tiek daug kartu Mielosios Giles, Giliuko minetuose puslapiuose:
www.shangrala.org
www.askrealjesus.com

Su Meile ir Dekingumu
Sirdies sviesoje

www.mothermarysgarden.com

 Rajana ~ Rajana4444@gmail.com
 2008-06-03 21:25


Miela Jurate, pritariu tau. Labai sunku zodziais isreiksti tai, ka jauti. Dar stebek kokia Dievo dovana turi, gal dainuoti, piesti, ar dar ka nors. pajutau, kad labai svarbu isreiksti tai, nes kitaip ta dovana liks neispakuota. As, pvz jauciu, kad noriu dainuoti, jauciu, kokia muzika mane veikia, ir ne paprastai kad begioja skruzdeliukai per kuna, bet tiesiog svelnumo bangos pereina per sirdi, per kuna..pajutau, kad turiu pasidalinti savo pojuciais..tai nuostabu..ir kuo daugiau atveri savo sirdi, tuo labiau isileidi sviesos i save o kartu ir i aplinkinius. tai va, norejau pasakyti, kad isreiksdama save per tau duotas dovanas, geriausiai isreiksi save ir savo vidu
 Rasa ~
 2008-06-03 18:02


Mano siela pradžiugo, nušvito, perskaičius jau pačius pirmuosius šios giesmės, odės, skirtos Mantrai, žodžius. Kaip kartais būna sunku žodžiu išreikšti tai, ką jauti ar suvoki, kaip kartais sunku būna atpažinti tai, kas su tavimi vyksta, įvardinti tai. Ačiū, mieloji, pačiu laiku atėjo šie spindintys žodžiai – jie pakylėjo, sušildė, suteikė prasmę, nušvietė vidų ir viską aplink, jie nepaliauja švytėti. Ačiū. Su jais maloniai laukiu artėjančios jaunaties.
Visiškai sutinku su tuo, kad Dievas vienas, visur, su manimi ir su Jumis, tikėjimas juo, manyčiau, irgi – vienas, tačiau religijos – skirtingos. Jos, gal būt. sąmoningai traktuoja tuos pačius teiginius skirtingai. Tai akivaizdžiai naudinga tam tikriems žmonių sluoksniams. Kaip būtų puiku, jei visos religijos susijungtų į vieną, paėmusios iš savo teorijų ir praktikų tai, kas yra šviesu ir bendra visoms, kas nesikerta ir neprieštarauja kitoms – o juk tai būtų išties šventi dalykai. Mantros, maldos, giesmės – jos veikia, jei neužsiblokuoji nuo jų, jei jas priimi į save. Ir tai, manau, nepriklauso nuo praktikuojamos religijos. Mano tikėjimui per maža vienos konkrečios religijos, įdėta į tam tikrus rėmus paprasčiausiai imu dusti. Negaliu dėti lygybės ženklo tarp tikėjimo ir religijos. Neseniai vieno atvykusio Mokytojo paskaitoje buvo labai akcentuojama, kad paėmęs įvairių pyragų receptų, gero pyrago neiškepsi. Jis primygtinai rekomendavo rinktis tik vieną religinę praktiką. Bet juk galima paimti iš įvairių receptų tai, kas geriausia ir sukurti vieną naują. Semiuosi iš visur, klausydama savo jutimų. Maldos, Mantros ir krikščioniškos, ir tibetietiškos, ir indiškos ateina pačios į mano gyvenimą iš įvairių šaltinių, o vėliau jos pasibeldžia į širdį, ateina į lūpas momentais, kurių aš nesirenku, tai vyksta savaime.
Dar kartą dėkoju už tai, kad esate ir rašote.
Telydi Jus Dievo palaima.
Pagarbiai su meile
Jūratė

 Jūratė ~ juratara8@gmail.com
 2008-06-03 10:49


Su augančia MEILE ir DĖKINGUMU
Rajana :)
 Jolanta ~
 2008-06-02 10:55


Mieloji Rajana,
Žaviuosi jūsų meile ir ramybe,sugebėjimu taip ramiai ir išmintingai žiūrėti į šį pasaulį ir tuo pačiu giliai suvokti kitą, esantį greta.Ačiū jums...
 Dita ~
 2008-05-30 20:48