Forumas - Aukso Amžius - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Aukso Amžius

Sveiki, nuoširdžiai su jumis noriu pasidalinti atrasta Baltosios Brolijos informacija apie Aukso Amžių:

"Galingasis Darbo prasidėjo!
Inkaruokite šią šviesą į savo pasaulį ir patirkite kaip greitėja jūsų sąmonės pagreitis, kurią jūs pažadinote ir įelektrinote kolektyvinę Šviesos Brolijos Dvasios Valią, traukdami tai vis arčiau ir arčiau Žemės žmonijos. Paimkite Deglus, kurie dega Aukso Upės Ugnimi ir pasakykite: "Taip, aš sutinku su Pakylėtųjų Meistrų Sąmonės mokesčiu, būdingu Helikonui, sustiprinti savo pastangas Kelyje ir tomis pastangomis sustiprinti Aukso Amžių Žemėje.

Dabar! Štai mūsų įsakymas!
Pakylėtieji Valdovai išleido ypatingą Kvietimą, kurį galima rasti AŠ ESU Buvimo Šventyklos Garbinime, Tvirtinimuose, Nurodymuose ir Ritminguose Dekretuose, uždegti Helikono Ugnį savo gyvenime ir Žemėje. Šio įsakymo kasdienis teiginys, sutaikia teisę "Dabar! Aukso Upe!" Helikono Auksinės Ugnies srautui nuolat sąmoningai tekėti į jūsų karūną, o tai padės įsigalėti Vibracijai, kuri leis jums įtvirtinti jūsų Dievo sąmonės Ugnį jūsų fiziniame kūne ir tuo pačiu įtvirtinat Aukso Amžių ten kur jūs esate. Kai Dievo Sūnūs ir Dukros įtvirtins Aukso Upės vietas kaip galingas Šviesios Ugnies kolonas visoje Žemėje, Helikono vandenys pradės plauti Žemę iki tokio švarumo, kuris yra nemažesnis nei Kristaus Tobulumas! Tuomet Žemėje bus žinomas Taikos ir Klestėjimo Aukso amžius! Leiskite Helikono Aukso Amžiui įeiti į jūsų gyvenimą čia ir dabar!
Ačiū už buvimą Brolijoje, už šią Auksinę Dovaną - Aukso upę, už Aukso amžių!"

visa informacija anglų kalba yra šiame puslapyje"
http://templeofthepresence.org/news-june-2011-helicon.htms

 Jolanta ~
 2011-07-26 13:59
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

norėčiau pasisakyti.. kad pritariu Alvio minčiai.
Esu pastebėjusi kaip nuolat analizuoju ir vertinu tai.. tarsi išeinu iš "širdies ramybės būsenos" ; tai tikrai kaip koksai tai klaidžiojimas prote, mąstyme. O būnant širdyje yra palaima mmm.. ir nieko vertinti nesinori, tik mylėti, suprasti, pateisinti, tikėti gera ateitimi visų visų
 Tulip ~
 2011-08-17 21:09


O as manyciau kad aplamai nereikia stengtis vertinti ,aisku buna iskirtiniu atveju,bet tas nuolatinis vertinimas tai tik klaidziojimas mintyse ,protavimas ,ir jis niekur nenuveda.Is isores isgirstos tiesos ir jos kartojent vien protu dirbant niekur nenuveda,ce kaip Jezus sake apie rastu aiskintojus,ir dangaus karalyste tai busena perzengent protavima,hormonijoje su paciu savimi ir kiek imanoma su visa visuma.Ir tada pati tiesa persmelke visa ir ja pradedi gyventi.
 Alvis ~
 2011-08-16 09:19


Turbūt esi teisus, kad žmogų reikia vertinti pagal tai ar jis prabudęs, praregėjęs, o ne pagal jo praeities darbus. Bet juk yra žmonių, kurie neprabudę, bet ištiesų yra geri, mylintys ir skleidžia meilę aplinkui.

O dėl informacijos teisingumo - pritariu. Labai daug šiuo metu informacijos internete ir tikrai sunku atsirinkti kur tiesa, o kur apgaulė.
 Viliari ~
 2011-08-12 12:27


Kūrinija yra didelė šeima, ir iš vienos bent pozicijos tai tikrai atrodo šeimyniška ir draugiška, kada nesvarbu kokio rango ar tobulumo dvasios - visos prisideda prie to kad apgyvendintų pasaulių tvariniai žengtų pirmyn. Ir jeigu net ir kokia kitos planetos civilizacija nori ir gali padėti kitos planetos civilizacijai - tai atrodytų puiku. Kita vertus yra tvarinių kurie siekia savo asmeninių tikslų ir nestovi ant hierarchinės struktūros kurios viršuje yra visų mūsų Tėvai, Dievas Tėvas. Net ir mūsų planetoje yra tokių žmonių kurie gali daryti ką nors gero kitiems, bet pasitaikius kokiai progai siekti savanaudiškų tikslų. Asmenybės prisistato tokiu vardu, kokiam mokymui atstovauja, ar kokio mokymo idėjos tai asmenybei patinka - bet nebūtinai ta asmenybė yra ta pati asmenybė kuria esanti, ji sakosi.

Kelias vienas, per vis didesnį Tėvo valios vykdymą, per didesnį sąmoningumą ir atskyrimą tikra nuo netikra. Bent man, kuo toliau tuo subtiliau pradedu matyti minusus mokymų šaltiniuose, kurie anksčiau taip labai patiko ir dabar dar duoda daug ko gero, bet jau pradedama net ir ten įžvelgti daugiau priežastingumo nei anksčiau. Bet nenoriu skatinti kokio nors nepasitikėjimo ar dar ko neigiamo, tiesiog manau kad žmogus natūraliai tampa vis sąmoningesnis su laiku, patirtimi ir skaidrūs jo paties motyvai, leidžia pamatyti tiek kiek tuo momentu reikia, tam kad žinoti kur eiti toliau, ar eiti tuo metu.

Tarp Pakylėtųjų Valdovų yra realių mūsų brolių ir seserų kurie yra toliau pažengę tam tikrame dvasiniame supratime, nors būna ir iš kitų pasaulių - tai jie gali pasiūlyti šviesą ir vedimą. Tačiau yra žmonių kurie bendrauja ne su tokiais valdovais, bet su jų atspindžiais.. taip dažniau nutinka kai tie laidininkai patys nėra tokie skaidrūs.. Tai jeigu kažkur internete yra kažkokia svetainė kurioje parašyta kad čia pakylėtųjų valdovų mokymai, tai dar sunku spręsti ar ten tikrai jų ar ne jų tie mokymai. Kitas dalykas kaip yra išversta iš anglų kalbos - tas pats žodis gali būti išverstas ir kaip liepimas ir kaip pašaukimas ir dar kaip nors. Tai tokiu atveju bent aš, klausiu ar yra ko pasisemti iš to mokymo, kokios tame vertybės ir panašiai. Kuo toliau su dvasiniais dalykais terminai pradeda nykti, žodžiai irgi, viskas suprantama virpesiais, idėjomis, kad ir abstrakcijomis.

Nors mes patys esame savotiški "kūrėjai", ir tam tikra prasme tai yra tiesa.. vienas tokį pasakymą gali matyti kaip tiesą, todėl kad mes kuriame vardan visos kūrinijos, vardan visos kūrinijos laimės ir turėdami visaapimančios sąmonės (Dievo) vedimą, kiti gali pamanyti kad jų pačių susigalvoti norai gali būti aukštesni už Dievo valią ar tai kas iš tikrųjų atneštų visai kūrinijai daugiau laimės. Tai stengiuosi nevartoto dviprasmiškų pasakymų.
Dieviški visi esame vienodi - savo potencialu, savotiškai tikrai taip. Tačiau kiekvienoje duotoje akimirkoje, pagal tai kiek mes spinduliuojame gerų ar blogesnių savybių.. tai nebeatrodo kad itin vienodi.
Svarbiausia galbūt ką galima pritaikyti dabar, pagal šiandien matytą video "Athene’s Theory of Everything" jei teisingai perfrazuosiu, tai teigiama kad svarbu netgi ne tai ar kokia nuostata ar tikėjimas yra teisingas, bet ar tuo metu jis mums gali pasitarnauti teigiamai.

Dar paminėsiu, kad kaip dažnai kam kyla idėja vertinti asmenybes pagal nueitą kelią, sakyčiau daug prasmės turi pirmiausia vertinimas pagal tai ar jis yra atsivėręs tą dabarties akimirką ar ne - o tai gali padaryti tiek pradedantysis tiek ir senai ėjęs keliu. Tuo labiau ką tik pradėjęs eiti keliu gali net pranokti kitą tuo jog jis bus atsivėręs, o ilgai jau ėjęs keliu žmogus tuo metu nebus tiek atsivėręs kiek jis.
Tai tokie pamąstymai. Jeigu per daug banaliai ar neįdomiai ir nenaudingai rašau, galit ir tokių pastabų parašyti, perskaitysiu ir atsižvelgsiu galbūt. Viskas tarpusavyje labai susiję, ir daug ko neparašysiu, bet čia bent tiek.
 Vaidas ~
 2011-08-08 23:00


Pritariu Vaidui, ypač paskutiniams sakiniams. Šiaip, toks klausimas kyla. Pakylėtieji Valdovai kieno? Man jau vien toks prisistatymas kelia nepasitikėjimą. Yra vienas Dievas, mūsų Tėvas. Visi mes be išimties jo vaikai, visi mes - Valdovai, visi esame Kūrėjai. Tik daugelis tai pamiršo. Visi esame vienodai dieviški. Tik vieni patyrę didesnį nuopolį, kiti - mažesnį. Mes visi esame lygūs vieni prieš kitus. Ir tie, kurie šiuo metu fiziniuose įsikūnijimuose ir tie, kurie dvasiniuose lygiuose. Ir niekas negali mums liepti kažko. Netgi Tėvas to nedaro. Jis prašo arba pataria ir visada gerbia mūsų sprendimo laisvę.
 Viliari ~
 2011-08-08 17:30


Man nekyla teigiamų minčių dėl termino "Ausko Amžius", nes bendrai žvelgiant Tevas visada mūsų dėmesį kreipia į STABILUMĄ, o ne spindinčios blizgesio vaikymąsi. Man yra tekę susidurti su daug dezinformuojančių tekstų, kur kalbama apie: aukso amžių, pakylėjimą ir apie tai kad jei jau ateina aukso amžius tai "nesirūpinkime gyvenimu žemėje", "visi mirsime - būsime pakylėti", ir savotiškas "savižudybės" programavimas jaučiamas, bent man iš tų tekstų.

Ten kur yra Tėvas ten yra stabilumas, ramybė, žinojimas - ten nėra reklaminių antraščių turintiems didelį ego su žodžiais "galingasis", "greičiau", "pagreitis" arba "galia" tai labiau proto sferos. Man labiau patinka kur rašoma "atsakomybė, sąmoningumas, nuoširdumas" ten nėra "programų kartojimo" - kuo užsiima žemuitinis astralas ir pustankio pasaulio ateiviai.

Linkiu bet kokius gerus siekius išreikšti kuo nuoširdžiau, kuo mažiau kartojant prote programas, kurios galbūt nėra pilnai suprantamos, o tuo labiau nekyla iš vidaus.
Ir taip pat aš nenaudojų prasmės neturinčių žodžių, nes tai slopina žmonių sąmoningumą. O kuo žmogus mažiau sąmoningas - tuo lengviau tamsos atstovai ir tamsos idėjos tokiu žmogumi pasinaudoja.
Taip pat, geriausia yra sieti tik su kūrėju, o ne su tais kurie yra to kūrėjo sukurti, ir kartais net nepripažįstantys kad juos kas nors sukūrė. Kol kas tiek pastebėjimų.
 Vaidas ~
 2011-07-27 13:39