Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai - Nuorodos
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

Naujienos

Gyvenimo Etikos Universitetas
Transliacijos internetu (ru)
Motinos Marijos puslapis
Laiškai Karminei Valdybai
Kaip rašyti laiškus
Kaip skaityti laiškus
Dvasinis atskyrimas
Mantros
Knygos internetu (Nauja)
Nuorodos į puslapius

Diskusijos forume
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Sirius Nuorodos

 

Anglų Armėnų Bulgarų Čekų
Graikų Ispanų Italų Kroatų
Latvių Lenkų Portugalų Prancūzų
Rumunų Rusų pagr* Švedų Turkų
Ukrainiečių Vokiečių
* Oficiali Didžiosios Baltosios Brolijos Pasiuntinio Tatjanos Mikušinos svetainė.

 

Tatjanos Mikušinos Knyga "Gėris ir Blogis" - www.viduje.puikiai.lt/sirius/?p=1043
Knyga sukurta vadovaujant Išminties Valdovams, dabar gyvenančiai kartai žinomiems kaip Sanat Kumara, Gautama Buda, Viešpats Maitrėja, Jėzus Kristus, El Morija. Knygos tikslas yra paaiškinti žinias, Valdovų perduotas per Jeleną Blavatskają XIX amžiuje ir Tiesos atkūrimą, susijusį su Liuciferio, angelų ir žmonijos nuopuoliu. Knyga turi paantraštę „Asmeninis Blavatskajos „Slaptosios Doktrinos“ perskaitymas“.

 

Kiti Apreiškimai

 

Kristaus Laiškai (Christ Letters), anglų kalba - www.christsway.co.za/dletters.php
plačiau: Jėzus Kristus grįžta ir kalba tiesą, tiesiogiai per "laiškus", perduotus per pasišventusią užrašinėtoją iš Afrikos (po 40 metų bendravimo ir palaipsnio gryninimo jos minčių ir emocijų, kad būtų galima perduoti aukštas dvasines vibracijas),  turint tikslą ištaisyti nesusipratimus susijusius su jo mokymais Palestinoje. Šie laiškai yra mokytojų kursas tiems, kurie yra pasirengę žengti Keliu, kuriuo žemėje ėjo Jėzus. Mokymas apima: Visuotinę Meilę ir naują Dievo ir Egzistencijos suvokimą; Visuotinę Išmintį žmogaus sąmonei apšviesti; Gydimą pasiekus aukštesnę dvasinę sąmonę; Išgelbėjimą nuo neišmanymo, vedantį į sudvasintą mąstymą ir veiksmus; Išgelbėjimą nuo tradicinės doktrinos vedantį į dvasinį minčių, emocijų ir kūno gydymą;  Dvasinę Tiesą vedančią į žemišką taiką, palaimą, harmoniją, apsaugą, gerovę, sveikatą, meilės ryšius, pasiekimus, sugebėjimų taikymą.Taip pat svetainėje dar yra naujesnių pranešimų, gautų iš Kristaus, keli laiškai išversti į prancūzų ir vokiečių kalbas.

 

Urantijos Knyga, lietuvių kalba - www.urantija.lt/lt/pages/urantijos_knyga
Penktasis Epochinis Apreiškimas, knygos pavidalu kurtas kolektyviai įvairaus rango dvasinių asmenybių, skirtas šviesti žmoniją tūkstančiui metų. Sudaro keturi skyriai: "Centrinė Visata ir Supervisatos", "Vietinė Visata", "Urantijos Istorija", "Jėzaus Gyvenimas ir Mokymai", iš viso 196 dokumentai, sudėti į 2097 puslapius.
Susiję: Tėvo - Rojaus Trejybės asmenų mokymai | Dvasinio augimo forumas

 

Jėzus Kristus - "Kalbu Jums Vėl", lietuvių kalba - www.urantija.lt/lt/books/category/3
Specialiai lietuvių kalba perduoti mokymai tada, kai buvo norėta išversti "Kristaus Laiškus (Christ Letters)" į lietuvių kalbą. Per įgaliotą Jėzaus apaštalą ir Tėvo ambasadorių, kuris bendrauja su Tėvu ir Jėzumi ir kitomis asmenybėmis keliolika metų. Mokymus apima 156 skyriai įvairiomis temomis. Taip pat mokymas apie bendravimo su Dievu Tėvu svarbą, ir kaip tai padaryti.

 

Jėzus atsako į žmonių klausimus, tarptautinis - www.askrealjesus.com/
plačiau: Jėzaus bendravimo per Kim ir Lorein su žmonėmis. Šita svetainė yra vertinga tuo, kad joje susisteminta labai daug medžiagos ir praktiškai joje galima rasti atsakymus į visus klausimus. Bet atsakymai į žmonių klausimus – toli gražu ne pats reikšmingiausias dalykas. Jame rasime išsamius mokymus pačiais įvairiausiais lygiais ir aspektais atskiruose skyreliuose "Kas yra Tikrasis Jėzus", "Kaip mes turėtume suvokti gyvenimą", "Universalus Kristaus kelias", ir ypač norėčiau pabrėžti dvasinių įrankų skyrelį. Jis daug kartų keitėsi – jame pateikti Jėzaus Kristaus sukurti dvasiniai įrankiai, kuriuos mums derėtų naudoti kasdien ir intensyviai. Būtent apie šituos įrankius ir kalbėjo Jėzus kreipimesi 'Jėzus Kristus apie savo požiūrį į dabartinius mus, praėjus 2000 metų nuo jo įsikūnijimo žmogiškuoju pavidalu'. Ir priekaištavo, kad mes jais nesinaudojame. Yra skyrius, kuriame Jėzus komentuoja įvairius žmoniją jaudinančius dabartinio mūsų gyvenimo politinius, ekonominius, švietimo, religijos ir kt. klausimus.

 

Žmogaus suvokiama dieviškoji išmintis - www.antropoteosofija.lt
plačiau: "Antropoteosofija - tai raktas tiems, kurie jau siekai suprasti tekstą, galintis padėti atrakinti daugiau užraktų, nesvarbu, ar norėtumėte atrakinti senuosius šventraščius, ar kitus sakralinius tekstus. Tačiau neužtenka į tą užraktą įkišti raktą. Pradedant ketvirtuoju užraktu reikalingi slaptažodžiai. Juos išgirsta tik atsiverianti širdis. Neatsivers ji netikint." [-Antropoteosofija, I tomas, 13 psl.]

 

Mokymai ir bendravimas su "The Wonders", anglų kalba - youtube.com/user/ChooseFreelyTV
plačiau: Rene Gaudette kartu su žmonos Megės pagalba priima mokymus gilaus transo būsenoje nuo 1990 metų. Mėnesio pabaigoje organizuojamos nemokamos sesijos kurioje atsakoma į realaus laiko bet kokius žmonių užduodamus klausimus. Mokymų vaizdo įrašų talpinama youtube puslapio kanale. Mokoma priimti sprendimus gyvenime, rinktis laisvai, be papildomo situacijos teisimo.

 

George Bernard priimančio diktavimus virš 60 metų ir kitų kontaktuotojų priimtų mokymų archyvas, anglų kalba - 1111angels.com/E_List_Index.htm
nuoroda su google vertėjo vertimais: www.tinyurl.com/1111lietuviskai

 

Pratimai, Joga, Kvėpavimas

 

Penki Tibetietiški Pratimai - www.pratimai.tai.lt
Tibeto vienuolių ilgaamžiškumo paslaptis. Paprasti pratimai stipriai sustiprina ir tonizuoja tiek pagrindines raumenų grupes, tiek aktyvina organų veiklą, tai labai visapusiški pratimai kurie net galbūt nenutuokiant apie ir kitus aspektus labai teigiamai veikia mus.

Kvėpavimas susijęs su mūsų minčių būsena ir sveikata. Giliai kvėpuojame esant džiaugsmingai nuotaikai, o sunkesnių išgyvenimų metu kvėpavimas gali būti itin užspaustas ir paviršutiniškas. Sakoma, kad jeigu sąmoningai stebėsime savo kvėpavimą, lygiai taip tai mums padės sąmoningai valdyti savo proto mintis ir labiau išsiskleisti dvasingesniam gyvenimo būdui. Sudarshan Krija - joginio kvėpavimo technika šalinanti stresus, valanti ir atgaivinanti organizmą. Šią kvėpavimo techniką iš dvasinio pasaulio gavęs Šri Šri Ravi Shankaras sako jog žmonės apimti streso į gyvenimo reiškinius ar žmones pradeda žvelgti kaip daiktus.. o būtent skaidri sąmonės būsena pasiekta kvėpavimu gali prisidėti prie dvasingesnio pasaulio kūrimo. Kelių lygių kvėpavimo kurus organizuoja "gyvenimo menas" labdaros ir paramos fondas: www.gyvenimomenas.lt