Dvasinis iliuzijos atskyrimas nuo realybės <i>(diktavimai, liečiantys kontaktus su subtiliuoju pasauliu)</i> - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

Naujienos

Gyvenimo Etikos Universitetas
Transliacijos internetu (ru)
Motinos Marijos puslapis
Laiškai Karminei Valdybai
Kaip rašyti laiškus
Kaip skaityti laiškus
Dvasinis atskyrimas
Mantros
Knygos internetu (Nauja)
Nuorodos į puslapius

Diskusijos forume
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Dvasinis iliuzijos atskyrimas nuo realybės (diktavimai, liečiantys kontaktus su subtiliuoju pasauliu)

Kodėl svarbu mokytis atpažinimo?Tikėjimas yra jums būtinas vaistas

Numylėtinis El Morija
2005m. gruodžio 21d.


„...Visa esmė ta, kad jūs esate taip sunarplioti iliuzijos tinklų, kad negalite atskirti nei kokiame šaltinyje yra Tiesa, nei tų vibracijų, kurios būdingos teisingam šaltiniui.
Todėl visos jūsų praktikos ir visi jūsų veiksmai turi būti nukreipti į tai, kad išmoktumėte atpažinti. Iš tikrųjų, jūsų buvimas iliuzijoje baigsis tik tada, kai jūs išmoksite atskirti tuos įvykius, kurie priklauso iliuzijos planui, ir tuos įvykius, kurie priklauso realiam Dieviškajam Pasauliui. Ir jūsų užduotis įgyti aiškų matymą ir išmokti vertinti kiekvieną įvykį ir faktą, su kuriais susiduriate gyvenime...“

Jūs atėjote į šį pasaulį, kad gautumėte atpažinimo dovaną

Viešpats Šiva
2006m. sausio 1d.


AŠ ESU Šiva, vėl pas jus atėjęs per savo pasiuntinį.
Kaip šiandieninio pokalbio temą man norėtųsi panaudoti gerai jums žinomą posakį apie arklį. Galite privesti arklį prie girdyklos, bet negalite jo priversti gerti.
Mūsų pokalbiai kartais primena šį posakį. Mes privedame jus prie Dieviškosios Energijos upės ir mes duodame jums galimybę pasisemti neįkainojamų žinių, amžių išminties, kuri yra šiuose diktavimuose. Bet tik jūs patys galite priimti sprendimą ir pradėti gerti. Niekas šito už jus negali padaryti. Ir lygiai taip mūsų pasiuntinys negali nieko jėga priversti priimti Dieviškosios Energijos nektaro, esančio mūsų diktavimuose.
Išmintingi žmonės neskuba prisiliesti prie informacijos, kuri ateina iš nepažįstamo šaltinio. Ir tai teisinga. Jeigu jūs nesirinkdami viską sugersite, tai jums gali atsirasti nevirškinimas smegenyse. Supančioje tikrovėje jums reikėtų labai kokybiškai atrinkti tą informaciją, kuri verta jūsų dėmesio, ir atskirti ją nuo tų šiukšlių, kurios gausiai išdėstytos jūsų parduotuvių lentynose ir Internete.
Dar visai neseniai kiekviena knyga, kurią mes duodavome per mūsų pasiuntinius, būdavo naujiena ir buvo priimama kaip kažkas nesuprantamo ir pribloškiančio. Bet dabar laikas pasikeitė ir tokios pribloškiančios informacijos ir literatūros atsirado labai daug.
Ir problema jau yra ne surasti naują informaciją, o problema yra atsiriboti nuo informacijos tėkmės, kuri, nors ir atrodanti nauja, yra gražiai supakuoti nuodai.
Tik kitaip nei tie nuodai, kuriuos jūs perkate nuo kenkėjų ir ant kurių pakuotės aiškiai nurodyta, kad tai yra nuodas, ant jūsų knygų viršelių neparašyta, kad jos jūsų sąmonei kelia kokią nors grėsmę.
Todėl mes keičiame savo taktiką. Ir nuo šio momento mūsų užduotis yra ne tik duoti jums informacijos, bet ir duoti žinių, kaip jus supančios informacijos jūroje atskirti tikrą informaciją nuo melagingos.
Jūs žinote, kad aiškių kriterijų neegzistuoja. Ir visada, kai kalba eina apie atpažinimą, mes siūlome jums įeiti į savo širdį ir Aukščiausiajai savo pačių daliai patikėti pasirinkti ir įvertinti. Todėl, kad Aukščiausioji jūsų pačių dalis visada žino Tiesą. Tačiau ne visada mintis apie tai, kad reikia kreiptis į Aukščiausiąją jūsų pačių dalį, ateina jums į galvą. Aš jau nekalbu apie tai, kad jūsų žemųjų kūnų švara gali būti nepakankama tam, kad pajustumėte ir atskirtumėte savo Aukščiausiojo AŠ balsą. Todėl verta pateikti išorinius kriterijus, kuriais remdamiesi sugebėsite atlikti atpažinimą jus supančios informacijos tėkmėje.
Visų pirma atkreipkite dėmesį ne į knygos įrišimą ar išorinį vaizdą, o pirmiausia atkreipkite dėmesį į medžiagos pateikimo kokybę. Ir jei informacija nepateikiama jums suprantamu lygiu, tai nutraukite skaitymą.
Reikalas tas, kad egzistuoja labai daug informacijos pateikimo lygių. Ir tai, kas prieinama vieno sąmonei, gali būti neprieinama kito sąmonei.
Ne visada už sudėtingo teksto slypi Tiesa.
Tačiau jeigu jūs pasiekėte aukštą įšventinimų laiptelį, tai jūs visada parduotuvių lentynose atrinksite tuos raktus, kurie leis jums atpažinti Tiesą painiausiame tekste.
Anksčiau mes tyčia supainiodavome savo pranešimus. Taip mes siekėme atbaidyti nuo mūsų tuos, kurie stengiasi panaudoti mūsų informaciją savanaudiškiems tikslams. Dabar supainioti mes nelinkę. Todėl, kad informaciją supainioti galima visada, bet to, kas duodama, esmė dažniausiai labai paprasta ir prieinama netgi vaikui. Todėl kad ir kiek jūs vaikščiotumėte ir klaidžiotumėte vadinamosios ezoterinės literatūros labirintuose, mes patariame atkreipti dėmesį į to, kas pateikiama, esmę ir atsakyti į vieną paprastą klausimą: kaip tai, ką jūs skaitote, padeda jums jūsų realiame gyvenime?
Ar padeda jums informacija, kurią gaunate, atsilaisvinti nuo nerealiosios jūsų pačių dalies ir veržtis į amžiną, nepraeinančią realybę? Ką duoda skaitoma informacija jūsų sielos vystymuisi? Kaip ši informacija padeda jums jūsų gyvenime?
Jūs galite pasisemti patarimų apie labai daugelį gudrių praktikų, bet šios praktikos arba veda į jus supančios iliuzijos didinimą, arba nuveda jus nuo jūsų paskirties ir sukuria iliuziją, kad jūs esate kosminiu masteliu labai reikšminga būtybė.
Ir vienu, ir kitu atveju jūs savo sąmonėje prarandate atramos tašką. Jūs arba įsigilinate į materiją, arba sklandote padebesiais. Bet galiausiai vienu ir kitu atveju tik gimdote iliuziją ir kuriate šią iliuziją arba fiziniame plane, arba astraliniame plane.
Jūsų užduotis yra išlaikyti realų požiūrį į jūsų padėtį šiame pasaulyje. O jūsų reali padėtis – tai tvirtai kojomis stovėti ant Žemės ir tuo pat metu prisiminti apie savo kosminę kilmę ir veržtis Dievo link.
Veržimosi į Dievą nevertėtų painioti su siekiu užimti aukštą padėtį Kosminėje Hierarchijoje.
Taip, neatmetama, kad daugelio iš jūsų viduje yra Aukštosios Kosminės Būtybės, kurios atėjo į Žemę ir išnaudoja bet kurią galimybę, kad padėtų Žemės evoliucijoms. Tačiau niekada nepamirškite, kad jūsų siela pereina žemiškąją evoliuciją. Ir ši evoliucija yra labai laipsniška. Todėl jūs negalite per vieną gyvenimą iš karto tapti Didinga Kosmine Būtybe. Aukštajai Kosminei Būtybei jūs galite suteikti galimybę per save veikti, bet dažniau jūs suteikiate galimybę veikti per save astralinio plano būtybei.
Kur kriterijus? Kaip suprasti ir atpažinti?
Jūs žinote, kad tam, jog Aukštosios Kosminės Būtybės galėtų per jus veikti, jūs turite atsisveikinti su didesne savo ego dalimi ir pradėti ištikimai tarnauti Kosminei Hierarchijai.
Tam, kad atiduotumėte save astralinio plano būtybių vergystei, apskritai nereikalingi jokie jūsų pasiekimai, išskyrus jūsų ego norą save išaukštinti.
Labai daug žmonių, prisiskaitę įvairios paviršutiniškos literatūros, įsivaizduoja esantys labai didingos būtybės, užimančios labai aukštą padėtį Kosminėje Hierarchijoje.
Šie žmonės taip užsižaidė savo žaidimuose, kad jau nesugeba atpažinti. Maža to, jie net nesistengia kažką atpažinti, nes yra įsitikinę savo išskirtinumu ir didybe.
Tačiau juos supantiems žmonėms jau po keleto bendravimo minučių tampa aišku, su kuo turi reikalą. Todėl mes prašome ugdyti atpažinimo dovaną jumyse pačiuose. Todėl mes sakome jums visų pirma atsikratyti savo ego. Todėl, kad jūsų ego trukdo jūsų atpažinimui, jūsų įžvalgumui ir jūsų tarnavimui.
Labai gaila tų individų, kurie nuėjo savęs išaukštinimo keliu. Tačiau tai jų pasirinkimas. Ir jie pasirinko tai, ką norėjo pasirinkti. Jūsų iliuziniam pasauliui būdinga tai, kad kiekvienas gauna, ko jis siekia. Ir jeigu jūs norite tapti Aukštąja Kosmine Būtybe, tai jūs ja būtinai tapsite. Ir iš subtiliojo plano gausite visus ženklus, kad jūs esate ši Aukštoji Kosminė Būtybė. Reikalas tas, kad jūsų motyvas iš pat pradžių buvo neteisingas. Jūs norėjote tapti galinga būtybe.
O tikrasis motyvas turėjo būti tapti pačia nuolankiausia būtybe, visų gyvų būtybių, gyvenančių Žemėje, tarnu. Tikrasis motyvas būtų atsilaisvinimas nuo ego ir noras padėti visoms gyvoms būtybėms.
Todėl jums netgi nebūtina kreiptis į kitus žmones patvirtinimo jūsų, kaip jūs manote, kosminių pasiekimų. Jums paprasčiausiai būtina atsakyti į klausimą, koks buvo jūsų motyvas, kai pradėjote studijuoti ezoterinę literatūrą. Ar norėjote gauti kažką sau, ar norėjote viską atiduoti tarnavimui gyvybei?
Dieviškasis mokslas iš pirmo žvilgsnio atrodo labai paprastas, bet labai daugelis taip toli nueina į melagingų supratimų ir žinių labirintus, kad jiems pasidaro sudėtinga net gauti mūsų pagalbą.
Todėl mano patarimas jums: visada, prieš įsigilindami į kokį nors naują mokymą ar sekdami kokia nors praktika ar išoriniu mokytoju, įdėmiai išanalizuokite motyvą, kuris jus veda. Todėl, kad pagal savo vibracijas ir pagal savo vidinius norus, kurie jus veda, jūs prisitrauksite prie tos žmonių grupės, prie to mokytojo, kurie jus paprasčiausiai aprūpins viskuo, kas jums būtina tam, kad pasiektumėte savo tikslus. Ir niekada nieko išorėje nekaltinkite, kad patekote į sektą arba kažkieno įtakon. Todėl, kad tik jūs patys atsakingi už viską, kas jums įvyksta.
Jūs atėjote į šį pasaulį, kad gautumėte atpažinimo dovaną. Atpažinimą Gėrio nuo Blogio, realybės nuo iliuzijos.
Patys priimkite savo pamokas. Ir prisiminkite, kad mes galime jums padėti tik tada, kai jūs mūsų prašote pagalbos.
AŠ ESU Šiva, ir aš atėjau duoti labai svarbių pamokymų.

Kai fiziniame plane atsiranda taurė, kurią mes galime pripildyti Šviesos, mes visada tai darome

Numylėtinis Šiva
2006m. sausio 23d.


“…Mes veiksime per kiekvieną, kuris pasiruošęs, kuris sugeba savo sąmonėje pakilti į naują lygį. Per tuos, kurie sugeba atmesti visas nereikalingas ir atgyvenusias dogmas, būdingas senoms religijoms, ir atskirti vilkus avies kailiuose tarp daugybės naujų religinių pamokslautojų, pridygusių kaip grybai po lietaus.
Vienintelis kelias, kurį mes pasirinkome ir kuris galimas šiame etape, – tai tiesioginio kontakto su daugeliu, kas pasiruošę, kelias.
Supraskite, jūs įžengiate į naują savo vystymosi lygį. Ir šiame lygyje bendravimas su subtiliuoju pasauliu yra natūralus ir vis lengviau ir lengviau pasiekiamas. Visiškai nesudėtinga užmegzti kontaktą su subtiliuoju pasauliu. Bet sunkumą kaip visada sudaro jūsų sąmonė. Ir jei jūs savo sąmonėje neteisingai priimate suteiktą jums kontaktą, šį kontaktą neteisingai savo sąmonėje įvertinate, tai, užuot įgiję Dieviškų pasiekimų, būnate tiesiog sudraskomi subtiliajame plane esančių jėgų, kurios pasirinko nepaklusti Dieviškajam šios Visatos Įstatymui.
Todėl atpažinimo dovana jums būtina kaip niekad. Ir kartu su šiuo žinojimu turėsite gauti žinių apie tai, kaip turite elgtis šiame evoliucijos vystymosi etape, ko siekti ir kokiais principais vadovautis.
Mes galime labai ilgai vardinti vienų ar kitų religinių mokytojų ir religinių krypčių trūkumus. Bet taip mes nagrinėtume, kaip nereikia elgtis. Mes pasirinkome kitą kelią. Mes duodame jums teisingus pavyzdžius ir teisingą kryptį. Ir kaip visada jūsų laisva valia pasirinkti, kuriuo keliu eiti.
Jūs pasirenkate ir sprendžiate patys.
Mūsų užduotis pasiūlyti jums teisingus pavyzdžius ir nurodyti teisingą kryptį…”Informacijos, ateinančios iš subtiliojo plano, atskyrimas

1.Tam, kad išmoktumėte atskirti, iš kokio lygio arba plano priimamas pranešimas, jums būtina sekti savo žemųjų kūnų švarąPranešimų, ateinančių į fizinį planą, patikimumas

Sanat Kumara
2005m. kovo 13d.


„...Daugelis žmonių pradeda girdėti subtilųjį planą, pradeda bendrauti su įvairiomis jėgomis. Ne visi šie žmonės supranta, kas tai per jėgos, su kuriomis jie pradeda bendradarbiauti. Ir tarp jų yra tikrai draugiškų, linkinčių gero, bet yra ir labai piktų būtybių, išnaudojančių žmogų, kurį jos užvaldė, savanaudiškais tikslais. O savanaudiškas tikslas, kaip ir visam šiame nerealiame pasireiškime, yra vienas – nuvesti kaip galima toliau nuo Dieviškosios Realybės pažinimo.
Viskas jūsų pasaulyje turi dvi puses. Bet koks šio pasaulio užsiėmimas turi dvejopą charakterį ir gali būti nukreiptas ir į gėrį, ir į blogį, į mirtį, į pragarą.
Pranešimų ir diktavimų priėmimas niekuo nesiskiria nuo bet kurio kito užsiėmimo ir nuo bet kokio kito šio dvejopo pasaulio pasireiškimo.
Kai tiktai atsiranda koks nors naujas atradimas, kuris pradžioje, atrodo, nukreiptas į gėrį, beveik akimirksniu iliuzinės pasaulio jėgos užvaldo šį išradimą ir nukreipia jį visiškai priešingiems tikslams. Paimkite bet kokį pavyzdį. Vienas iš šių laikų išradimų – Internetas, suteikiantis didelę laisvę beveik akimirksniu susisiekti ir bendrauti per vandenynus. Vos prieš keletą dešimtmečių žmogaus smegenims tokia galimybė būtų atrodžiusi kaip fantazija. O kuo Internetas užpildytas šiandien? Užuot nešęs gėrio idėjas, jis 90 procentų užpildytas labai abejotinais pavyzdžiais, sukurtais dvejopo žmogaus intelekto.
Tiesos trupinėlių irgi galima surasti šioje pasaulinėje informacijos sistemoje, lygiai tokiomis pat proporcijomis, kokiomis tiesa yra šiame pasaulyje. Vienas prie dešimties. Taip, Tiesa, Dieviškoji Tiesa, šiam pasaulyje egzistuoja tik 10 procentų.
Bendravimas su subtiliaisiais pasauliais nėra jokia šios taisyklės išimtis. Ir informacijos patikimumo procentas, esantis subtiliojo plano pranešimuose, sudaro tokią pat proporciją: 1 iš 10.
Tai nereiškia, kad visų pranešimų patikimumas toks. Yra pranešimai, kurie ateina į šį pasaulį ir jų patikimumas sudaro 95 ir daugiau procentų. Bet 90 procentų tokių pranešimų sudaro melas.
Todėl tiems atstovams, su kuriais mes dirbame, naudojame tam tikrus informacijos perdavimo metodus ir šiai informacijai atrakinti duodame raktus, žinomus tik jiems ir gaunamus per ilgą mokymo procesą, per kurį mūsų pasiuntiniai praeina tam tikrus itin sunkius išbandymus, įrodydami, kad gali priimti informaciją iš Dieviškojo Šaltinio.
Tačiau kad patys turėtumėte galimybę įvertinti perduodamos informacijos, ateinančios iš skirtingų šaltinių, patikimumą ir kokybę, turite išvystyti savyje sugebėjimą atskirti tos informacijos lygį. Klausyti ir atskirti vibracijas, esančias subtiliųjų pasaulių pranešimuose.
Netgi mūsų pasiuntinio mantijos turėjimas nesuteikia galimybės nuolat perduoti tiesą. Tiesos procentas su laiku keičiasi, priklausomai nuo išorinių aplinkybių ir vidinės pasiuntinio būsenos viename seanse jis būna didesnis, kitame mažesnis.
Šiandien aš paliečiau labai sudėtingą informacijos, ateinančios į fizinį pasaulį, patikimumo temą.
Bet kadangi šis bendravimo tarp pasaulių procesas vystysis, tai šios žinios bus reikalingos jums, kad rastumėte tuos 10 procentų tiesos visame, kas jus supa, ir visame, kas ateina pas jus iš įvairių informacijos šaltinių: radijo, laikraščių, televizijos, Interneto ir pranešimų, gaunamų iš subtiliojo pasaulio.
Todėl vienintelis patarimas, kurį aš galiu jums duoti ir kuris apsaugos jus nuo 90 procentų melo, būdingo jūsų pasauliui, – tai savo asmeninio imtuvo tobulinimas.
Valykite savo kūnus. Valykite savo fizinį kūną, mentalinį kūną, emocinį kūną ir eterinį kūną.
Stebėkite, su kuo bendraujate, sekite savo mintis, savo jausmus.
Visą dieną kontroliuokite save. Apie ką galvojate? Ar esate harmoningi?
Nemanykite, kad tie pasirinkimai, kuriuos padarote per dieną, yra jums nekenksmingi.
Tai, ką pasirenkate, kam teikiate pirmenybę, kuo esate linkę užsiimti, dengia jus nenuplaunamu energetiniu apnašu, kurio būna sunku atsikratyti per vieną įsikūnijimą.
Viskas, kas jus supa, yra energija, vibracijos. Atiduodami pirmenybę netobuloms veiklos rūšims, laisva valia užsidedate vis daugiau ir daugiau apribojimų.
Bet kuris paprastam žmogui būdingas, iš pirmo žvilgsnio visiškai nepavojingas užsiėmimas gali neapibrėžtam laikui atidėti jūsų žengimą Keliu.
Stebėkite, ką veikiate per dieną. Kiek laiko praleidžiate žiūrėdami begalinius serialus, plepėdami rūkyklose, bendraudami su vadinamaisiais draugais. Nejau visa tai taip būtina jūsų dvasiniam augimui?
Jūs negalite akimirksniu atsisakyti šitų pinklių, bet galite tai daryti palaipsniui, diena iš dienos, žingsnis po žingsnio, atsisakydami vieno po kito prisirišimo, judėti ir judėti keliu, niekada nesustoti ir vadovautis tik savo vidiniu veržimusi sugrįžti namo, pas Dievą. Kuris buvo iš pat pradžių su jumis ir kuris buvo jums būdingas. Paprasčiausiai reikia prisiminti savo pirmąją Meilę. Ir eiti...“


2. Kaip galima netiesiogiai nustatyti aukštą informacijos šaltinįGerkite Dieviškosios Energijos Nektarą

Numylėtinis Surija
2005m. kovo 14d.


„...Diktavimuose yra mūsų vibracijos, mūsų energija. Ir jeigu diktavimų žodžiai gali būti iškraipyti įsikūnijusio pasiuntinio sąmonės, tai energetinė šių diktavimų sudėtis, įdėta mūsų diktavimų perdavimo momentu, gali būti pašalinta tik mums panorėjus.
Galite justi energiją, esančią diktavimuose, ne tik kaip švarias vibracijas (tam, kad pajustumėte aukštas vibracijas, turite būti sąskambyje su jomis), bet galite pajusti energiją, esančią diktavime, pagal tai, kiek jus šis diktavimas domina.
Paprasčiausiai panorėsite jį perskaityti. Ir jūsų išorinė sąmonė netgi nesupras, kad skaitant Dieviškosios Energijos Nektarą gauna visi jūsų kūnai.
Jūsų kūnai jaučia nuolatinį alkį, jie tiesiog trokšta Dieviškosios Energijos. Jus supančio pasaulio vibracijos yra energetinis surogatas. Tai maistas, kuris energetiškai nemaitina jūsų subtiliųjų kūnų.
Jums reikia mūsų maisto. Jūs turite būti pamaitinti. Ir mes darome tai vėl ir vėl, per kiekvieną pasiuntinį, ypač jo veiklos pradžioje, kai priešingų mums tamsos jėgų atakos energetiniam kanalui dar neaktyvuotos.
Gerkite Dieviškosios Energijos nektarą, prisiminkite Tėvo Namus. Klausykite pažįstamų Aukščiausių pasaulių vibracijų, prisiminkite šias vibracijas…”


3. Vertinimo kriterijus, su kuo bendraujate subtiliajame planeKryptingumas, pastovumas ir ištikimybė. Tai tos savybės, kurios būtinos mūsų mokiniams

Numylėtinis El Morija
2005m. gegužės 14d.


„...Ugdykite savyje atpažinimo dovaną. Daugelis astralinių būtybių gali iš jūsų pasišaipyti ir apsimesti Valdovais. Daugelis iš jų nėra geranoriški, o daugelis paprasčiausiai pikti ir kerštingi.
Geriausiu vertinimo kriterijumi, su kuo turite reikalą subtiliajame plane, bus jūsų pačių sąmonės būsena. Žinote, kad panašus prisitraukia prie panašaus. Ir jeigu savo viduje nesubalansuoti, neharmoningi ir jaučiate bet kuriuos žmonėms būdingus negatyvius jausmus, tai vargu ar galėsite bendrauti su Pakylėtaisiais Valdovais.
Todėl atkreipkite dėmesį į savo sąmonės lygį dienos metu. Jūsų sąmonė labai judri. Galima sakyti, kad per dieną savo sąmonėje jūs nuolat slenkate skale nuo paties žemiausio jūsų sąmonės lygio iki paties aukščiausio.
Bet jūsų sąmonės lygis daro įtaką viskam, su kuo gyvenime susiduriate. Visi žmonės, su kuriais jūs susiliečiate auromis, filmai, kuriuos žiūrite, muzika, kurią klausote. Tiesiog viskas jūsų pasaulyje daro jums poveikį. Todėl jūsų pirmaeilė užduotis bus jūsų sąmonės lygio palaikymas maksimaliai jums pasiekiamame lygyje didesnę dienos dalį.
Kiekvieną dieną suraskite laiko, kad nors keletui minučių atsiribotumėte ir išanalizuotumėte savo sąmonės būseną per visą dieną. Visas jus aplankančias mintis, jausmus, vaizdinius.
Nuolat analizuokite savo būseną ir tikrinkite savo pojūčius daugelį kartų...“


4. Jėzaus rekomendacijos, leidžiančios atskirti pranešimų iš subtiliojo plano tikrumąJūs turite išmokti nejausti savo priešams jokių neigiamų jausmų

Numylėtinis Jėzus
2005m. birželio 5d.


AŠ ESU Jėzus, atėjęs pas jus šią dieną.
Ar laukėte manęs? Ar jaučiate poreikį, kad mes tęstume savo mokymą ir duotume nurodymus?
Labai daug pagundų jūsų pasaulyje ir šių pagundų gausybės fone jums labai sunku atskirti tikrąsias vibracijas, būdingas mūsų pasauliui, nuo žemesnių vibracijų, būdingų astraliniam ir mentaliniam planams. O atskirti jums būtina. Nes jeigu savo sąmonėje neturėsite aiškios krypties, kuria nusprendėte eiti, tai atidėsite savo stūmimąsi Keliu.
Todėl kiekvienam iš jūsų, kas skaito šiuos diktavimus, iškyla šių laiškų tikrumo klausimas. Aš visiškai suvokiu sunkumą, su kuriuo susiduriate. Ir iš tikrųjų, kaip jums atskirti?
Visų pirma jums reikėtų atkreipti dėmesį į laiškų informacinę sudedamąją dalį. Ar yra šioje informacijoje kažkas, kas prieštarauja jūsų vidiniams orientyrams? Kadangi daugelio iš jūsų yra stiprus jūsų kūniškas protas, tai jums bus paprasčiausia išanalizuoti būtent informacinę sudedamąją dalį. Ir jeigu nerandate jokių trūkumų ir didelių neatitikimų su jūsų vidiniais įsitikinimais, tai galite imtis kitos šių diktavimų sudedamosios dalies.
Ar yra šiuose diktavimuose kažkas, kas gali pažeisti jūsų laisvą valią? Ar yra Mokyme, kurį mes duodame per šį pasiuntinį, kažkas, kas verčia jus atitinkamu būdu elgtis? Ar yra kažkas, kas priverčia jus elgtis prieštaraujant jūsų interesams? Tik, prašau, nepainiokite jūsų, kaip mokinių, einančių keliu, ir jūsų ego interesų. Jūsų ego interesai visiškai priešingi Aukščiausios jūsų pačių dalies interesams. Todėl dažniausiai būtent prieštaravimai, kurie yra jūsų viduje, tampa kliūtimi šių diktavimų suvokimui. Jūs pradedate abejoti ir bandote rasti šaltinio tikrumo ar melagingumo patvirtinimą tarp savo pažįstamų ir artimųjų. Ir pamirštate, kad viskas priklauso nuo to, kas jumyse dominuoja. Jeigu jumyse dominuoja jūsų kūniškas protas, jūsų ego, tai jūs greičiausiai ieškosite ir surasite patvirtinimą to, kad šių diktavimų šaltinis nedieviškas ir neverta įsiklausyti į šiuose diktavimuose esančią informaciją.
Jūsų kūniškas protas labai išradingas ir apsukrus, jeigu tai liečia klausimą, susijusį su jo viešpataujančios padėties jūsų būtybėje suvaržymu. Jis dės visas pastangas, kad surastų bet kokį įrodymą, patvirtinantį, kad šių diktavimų iš viso neverta skaityti. Todėl informacija ir ypač energijos, esančios šiuose diktavimuose, jūsų kūniškam protui tiesiog panašios į mirtį.
Tik tuo atveju, jeigu jūs esate netoli nuo pergalės prieš savo ego, jūs ieškosite ir surasite šių diktavimų tikrumo patvirtinimą. Galų gale šie diktavimai, juos sistemingai skaitant, atlieka atskyrimo jūsų pačių viduje funkciją - viso to, kas realu, nuo viso to, kas nerealu.
Ir kai jūs sprendžiate šių laiškų tikrumo ar melagingumo klausimą, tai faktiškai įsitraukiate į kovą su savo ego, arba atvirkščiai - jam pataikaujate.
O žinote, kad bet kurio tikrojo Mokymo pats svarbiausias skiriamasis požymis yra būtent tai, kad pasiekiamas atskyrimo realiojo nuo nerealiojo jumyse pačiuose tikslas, pelų nuo grūdų atskyrimas jūsų sieloje.
Todėl jeigu šie diktavimai jumyse sukelia netgi susierzinimą ir abejones, nauda skaitant šiuos diktavimus jūsų sielai bus neabejotina. Kitas dalykas, kad jūsų nerealioji dalis bando ir bandys jus įtikinti, kad jums reikia pradėti kovą su šių diktavimų šaltiniu ir jausite savo viduje teisuolišką pyktį ir darysite viską, kas nuo jūsų priklauso, kad apšmeižtumėte ir pasiuntinį, ir jo ryšį su mūsų pasauliu. Šiuo atveju jūs gausite neabejotiną ženklą, fiziniame plane išreikštą kaip jūsų mintys, jausmai ir veiksmai, kuris bylos jums geriau nei bet kurie mūsų žodžiai ir pokalbiai, kad jumyse kažkas labai negerai ir jums reikalinga skubi pagalba.
Bet kuri agresija ir bet kurios stiprios emocijos, kurios atsiranda skaitant šiuos diktavimus, yra visų pirma ženklas jums patiems, kad jums reikia skubiai dirbti su savimi.
Taigi išanalizavote informacinę diktavimų dalį ir savo išorine sąmone supratote, kad juose nėra nieko, kas jums būtų nepriimtina. Ir visgi skaitant šiuos diktavimus jaučiate negatyvią reakciją. Tai kalba apie tai, kad jumyse prasidėjo kova, realiojo nuo nerealiojo atskyrimas jumyse pačiuose. Todėl diktavimų tikslas pasiektas.
Jums būtina tiktai surasti savyje narsos ir jėgų, kad pasistengtumėte pakilti virš šios situacijos ir bešališkai ją išanalizuotumėte, pakeldami savo sąmonę ir nors kuriam laikui nuslopindami savo ego.
O tie individai, kurie ir išanalizavę šių diktavimų informacinę sudedamąją dalį, ir atkreipę dėmesį į savo reakciją skaitant šiuos diktavimus nepastebėjo nieko neigiamo, sukeliančio neigiamą reakciją, visiškai pasiruošę tolesniam žengimui mokinio keliu. Ir jie arba jau yra mūsų mokiniai, arba visiškai pasiruošę tam, kad taptų Pakylėtųjų Meistrų čelomis.
Taip mes turime galimybę surasti savo mokinius, per šiuos diktavimus užmegzti su jais ryšį ir dirbti su įsikūnijime esančiais savo mokiniais.
Jautrioms širdims mažiausios užuominos, mūsų duotos diktavimuose, pakanka, kad pasikeistų jų požiūrio kampas ir jų smalsiam žvilgsniui ir švelniai širdžiai atsivertų tai, kas anksčiau buvo paslėpta po uždanga.
Todėl, kaip ir prieš 2000 metų, taip ir jūsų laiku mes plačiai išmėtome tinklus ir turime galimybę pagauti tas sielas, kurios pasiruošusios eiti mūsų Keliu.
Mūsų mokiniai moka atskirti astralinio plano vibracijas ir Aukščiausių oktavų vibracijas. Mūsų mokiniai gali atskirti disciplinos, kurią turi turėti mūsų mokiniai, reikalavimus nuo savęs pajungimo melagingų mokytojų ir melagingų pasiuntinių valiai.
Mūsų mokiniai gali atskirti, ar gauna jie energiją skaitydami diktavimus, ar jos netenka.Kaip tarnavimą Dievui galima paversti į tarnavimą egoJūsų Meilė ir jūsų Tikėjimas – tai viskas, ko jums reikia tam, kad įvykdytumėte savo Dieviškąjį planą

Šventasis Arkangelas Mykolas
2005m. balandžio 15d.


„...Jeigu jūs teisingame Kelyje, tai jūs įgyjate visas Dieviškąsias savybes ir tobulybes pagal tai, kiek pažengiate Keliu į priekį.
Bet kai tiktai pradedate dievinti savo siekio objektą, labai greitai pasukate iš Kelio. Žmogiškas protas toks klastingas, kad netgi siekį įgyti Dieviškųjų savybių gali pasukti sau, savo ego, o ne Dievo naudai.
Iki tol, kol esate tankiame fiziniame pasaulyje, turite nuolatos būti sargyboje ir kiekvieną minutę stengtis atskirti tą motyvą ir tą norą, kurie jus veda.
Todėl tiek daug žmonių, prisišliejusių prie skirtingų religinių grupių ir judėjimų, iš tikrųjų į tas grupes atėjo ne dėl to, kad tarnautų Dievui, o tam, kad tarnautų ir garbintų savo ego.
Iš tiesų Dievo garbinimui nereikia jokio ritualo, jokios išorinės įstaigos ir net nereikia, kad laikytumėtės kokios nors bažnytinės dogmos.
Jūs nusilenkiate savo širdyje ir turite surasti Dievą savo širdyje, ir garbinti tiktai Jį.
Ir visi išoriniai mokymai, išorinės grupės ir išorinės bažnyčios reikalingos jums tik dėl to, kad suprastumėte šią paprastą tiesą ir kreiptumėtės į vienintelį tikrą Dievą, kuris yra jūsų širdyje…”


Subtiliojo pasaulio sluoksnių, kuriais jūs galite keliauti, atpažinimas. Prasmę turi tik tos kelionės, kurios veda link sielos vystymosiJūsų sąmonė yra vienintelis jūsų Dieviškosios Laisvės apribojimas

Numylėtinis El Morija
2005m. birželio 21d.


„...jūsų sąmonė yra vienintelis jūsų laisvės, jūsų Dieviškosios Laisvės, apribojimas.
Jeigu jūsų sąmonės lygis neaukštas, bet jūsų veržimasis į kitus pasaulius didelis, tai galite numesti savo kūnus ir savo astraliniame kūne keliauti po astralinius pasaulius. Tačiau jums niekada nereikia pamiršti, kad jūsų sąmonės lygis yra tai, kas jus riboja. Ir jūs keliausite po tuos pasaulius, kurie turi vibracijų lygį, atitinkantį jūsų vibracijas.
Todėl mes sakome, kad mes jums atviri, bet visgi pagrindinė jūsų užduotis yra rūpintis savo sąmone, savo sąmonės lygiu ir siekimas atsikratyti bet kurios netobulybės, kuri trukdo jūsų vystymuisi.
Savo sąmone jūs praaugate į vis naujus ir naujus pasaulius. Jūs praaugate pro skirtingus Dangaus lygius. Ir jūs veržiatės vis aukščiau ir aukščiau į Begalybę.
Tačiau tol, kol esate jūsų tankiame, išryškintame pasaulyje, niekada neturite pamiršti, kad ir šioje jūsų veiklos srityje, kaip ir bet kurioje kitoje, galimi iškraipymai. Ir jūs galite treniruočių dėka arba prisiminę praėjusių gyvenimų patirtį įvaldyti išėjimą iš savo kūno, bet jeigu jūs nepasiekėte pakankamo savo keturių žemųjų kūnų švarumo lygio, tai jūsų kelionės vyks tuose astralinio ir mentalinio plano lygiuose, kurie pagal vibracijas yra jums artimi. Ir šiose kelionėse jūs negalėsite gauti jokios naudos savo sielos vystymuisi. Šie jūsų pratimai bus panašūs į narkomanų keliones, kurie vartodami įvairias chemines medžiagas pasiekia būseną, kurioje jų subtilieji kūnai atsiskiria nuo fizinio kūno ir keliauja po astralinį planą.
Pasauliams suartėjant, atsiras vis daugiau ir daugiau žmonių, kurie įgis sugebėjimą bendrauti su būtybėmis, gyvenančiomis subtiliuose pasauliuose.
Ir jums bus reikalingas visas jūsų atpažinimas, kad susidarytumėte nuomonę apie pasakojimus ir aprašytus kelionių patyrimus kituose pasauliuose.
Visada turite prisiminti, kad panašus prisitraukia prie panašaus, todėl stebėkite žmogų, kuris jums pasakoja apie savo patyrimus ir eksperimentus, stebėkite jo svarstymus ir veiksmus, ir jums taps aišku, kokiuose pasauliuose šis žmogus gali keliauti.
Nėra nieko neįprasto tame, kad žmonės gali keliauti po astralinį ir mentalinį planus. Jūs tai darote kiekvieną naktį. Bet klausimas, kiek šios jūsų kelionės prisideda prie jūsų sąmonės vystymosi ir kiek jos prisideda prie jūsų stūmimosi Keliu.
Tik tobulėjimas Dievuje turi prasmę, o jūsų prisirišimai prie astralinio ir netgi prie mentalinio planų su laiku turi būti įveikti, kaip ir jūsų prisirišimai prie fizinio plano.
Nes žemiausi subtiliojo plano lygiai negali jūsų sielai duoti tų žinių, kurios jai reikalingos. Jūs galite ilgai klaidžioti po slėnį, bet mes jus kviečiame į viršūnę, Dieviškosios sąmonės viršūnę.
Aš džiaugiuosi, kad šiandieninis mūsų pokalbis įvyko.
AŠ ESU El Morija ir iki susitikimo!”

versija spausdinimui