Kaip rašyti laiškus Karminei Valdybai - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

Naujienos

Gyvenimo Etikos Universitetas
Transliacijos internetu (ru)
Motinos Marijos puslapis
Laiškai Karminei Valdybai
Kaip rašyti laiškus
Kaip skaityti laiškus
Dvasinis atskyrimas
Mantros
Knygos internetu (Nauja)
Nuorodos į puslapius

Diskusijos forume
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Kaip rašyti laiškus Karminei ValdybaiGautama Buda. 2005 m. gruodžio 22 d.
Apie laiškus Karnminei Valdybai


"...žinote, kad kiekvienais metais šiuo tamsiu metų laiku prasideda Karminės Valdybos posėdis. Ir šio posėdžio metu priimami svarbūs sprendimai, atitinkamai pagal kuriuos gyvena planeta sekančius šešis mėnesius iki sekančio Karminės Valdybos posėdžio, kuris įvyks vasaros saulėgrįžos metu. Todėl jūs irgi galite dalyvauti šiame Karminės Valdybos posėdyje ir tuo pačiu daryti įtaką planetos vystymosi eigai sekantiems pusei metų.

Aišku, jūsų niekas neįleis į salę, kur vyksta Karminės Valdybos posėdis. Jūs negalėsite ten dalyvauti nei savo fiziniuose kūnuose, nei subtilesniuose kūnuose. Bet į Karminę Valdybą jūs galite kreiptis savo laiškais ir aš jums garantuoju, kad visi jūsų laiškai bus kruopščiai peržiūrėti..."


Viešpats Maitrėja. 2006 m. birželio 15 d.
Apie artėjančią vasaros saulėgrįžą ir Dieviškąsias malones, susijusias su šia diena


"...galite pasinaudoti kiekvienais metais suteikiama jums galimybe ir parašyti laiškus į Karminę Valdybą. Šių laiškų turinį galite sudaryti savarankiškai. Tačiau aš priminsiu jums apie bendras egzistuojančias taisykles. Visų pirma jūs išreiškiate dėkingumą Karminei Valdybai už anksčiau jums suteiktas malones. Toliau galite išdėstyti savo norus. Jeigu šis noras liečia malones, kurias norite gauti asmeniškai arba savo artimiesiems, tai po norų išvardijimo būtina prisiimti įsipareigojimus, kuriuos jūs laisva valia prisiimate ir vykdysite kitus pusę metų, iki žiemos saulėgrįžos dienos ir su šia diena susijusio naujo Karminės Valdybos posėdžio. Jūsų norai ir pageidavimai turi būti išdėstyti labai paprastai, nurodant pavardes ir vardus tų žmonių, už kuriuos jūs prašote...

...prieš sudarinėdami savo laiškus įdėmiai apmąstykite savo norus ir motyvus. Jums nereikia per daug apsunkinti save pernelyg dideliais įsipareigojimais. Prisiimkite tuos įsipareigojimus, kuriuos jūs galėsite įvykdyti be pernelyg didelės įtampos. Daugelis žmonių savo laiškuose prisiima tokius didelius įsipareigojimus, kad pirmoji jų gyvenimo kelyje sutikta problema priverčia juos visiškai pamiršti apie prisiimtus įsipareigojimus ir atsisakyti jų vykdymo. Tegul prisiimsite labai mažą įsipareigojimą, bet vykdysite jį su džiaugsmu ir meile kiekvieną dieną. Nesistenkite užsikrauti ant savęs per daug. Kartais vienos perskaitytos maldos per dieną užtenka, kad pagalba būtų suteikta.

Ir kuo grynesnę energiją įdedate skaitydami maldas, tuo didesnio efekto pasiekiate. Ir netgi vienos nuoširdžiai ištartos frazės : "Tegul pasauliui būna gerai", pakanka, kad palengvintumėte daugelio likimus..."


Numylėtinis Sūrja. 2006 m. gruodžio 21 d.
Dabar, keičiantis metų ciklui, ypač naudinga priimti sprendimą ir atsilaisvinti nuo visko, kas jūsų sąmonėje yra nereikalinga


"...Dabar, pasikeičiant metiniam ciklui, ypatingai naudinga priimti sprendimą ir atsilaisvinti visko nereikalingo, kas yra jūsų sąmonėje. Nepamirškite apie laiškų Karminei Valdybai dispensaciją. Rašykite laiškus. Turite šią galimybę iki šių metų pabaigos. Prašykite Karminės Valdybos išlaisvinti jus nuo to, nuo ko jūs norėtumėte atsilaisvinti. Kokios savybės ir žalingi įpročiai apsunkina jus ir trukdo jūsų vystymuisi? Nukreipkite savo maldos momentumą artimiausiu pusės metų laikotarpiu tam, kad atsikratytumėte savo meilių trūkumų. Ir po pusės metų jūs savęs nepažinsite.

Kuo didesnį kiekį maldos energijos įsipareigojate prieš Karminę Valdybą išlaisvinti per artimiausius pusę metų, tuo greičiau atsilaisvinsite nuo visų savo nesėkmingų prisirišimų ir karminių problemų.
Taigi tam, kad pasinaudotumėte dispensacija ir parašytumėte laiškus į Karminę Valdybą, turite įdėmiai išanalizuoti tai, nuo ko jūs norėtumėte atsikratyti pirmoje eilėje.

● Kreipkitės į Karminės Valdybos narius, išvardinkite savo prašymus ir pageidavimus.

● Prisiimkite maldinius ar kitus įsipareigojimus, kuriuos jūs pasiruošę įvykdyti sistemingai per artimiausius pusę metų.

● Savo prašymus ir įsipareigojimus išdėstykite popieriaus lape, paprašykite Arkangelo Mykolo ir apsaugos angelų palydėti laiškus pagal paskirtį, tiesiogiai į Karminę Valdybą ir sudeginkite laišką.

● Galite pasilikti sau šio laiško kopiją ir po pusės metų, su sąlyga, kad įvykdysite prisiimtus įsipareigojimus, pažiūrėkite, kas pasikeitė.

Aš įsitikinęs, jūs atsikratysite vieno ar kelių pačių svarbiausių jūsų trūkumų. Nepamirškite apie dėkingumą. Ir kai tik atsikratysite savų problemų, parašykite padėkos laišką į Karminę Valdybą. Aš išsiskiriu su jumis su gailesčiu. Nes labai norisi jums suteikti visą įmanomą pagalbą ir duoti jums tą patį svarbiausią patarimą, kuris jums labai padės. Aš tikiuosi, kad nors dalinai aš padėjau jums ir daviau keletą labai svarbių patarimų.

Aš atsisveikinu su jumis ir iki naujų susitikimų!
AŠ ESU Sūrja"


http://sirius-ru.net/

Leidinio redaktorius Tatjana Martynenko mtv757@yandex.ru

Taika jums, Šviesa ir Meilė!


versija spausdinimui