Knygos Lietuvių kalba - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

Naujienos

Gyvenimo Etikos Universitetas
Transliacijos internetu (ru)
Motinos Marijos puslapis
Laiškai Karminei Valdybai
Kaip rašyti laiškus
Kaip skaityti laiškus
Dvasinis atskyrimas
Mantros
Knygos internetu (Nauja)
Nuorodos į puslapius

Diskusijos forume
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Knygos Lietuvių kalba


Išminties ŽodisTRITOMIS „Išminties Žodis". Pirmoji knyga

 

Knygoje yra Pakylėtųjų Valdovų diktavimai, kuriuos jie perdavė nuo 2005 m. kovo 4 dienos iki 2006 m. balandžio 30 dienos (3 diktavimų ciklai, kuriuos sudaro 162 laiškai) per savo pasiuntinį Tatjaną Mikušiną. Šioje knygoje yra Valdovų rekomendacijų, kaip skaityti Laiškus.


 

Spalvotas viršelis, 671 psl.
„Išminties Žodis". Šeštoji knyga

Knygoje yra Pakylėtųjų Valdovų diktavimai, kuriuos jie perdavė nuo 2012 m. gruodžio 21 dienos iki 2014 m. gruodžio 27 dienos (5 diktavimų ciklai, kuriuos sudaro 44 laiškai) per savo pasiuntinį Tatjaną Mikušiną. Šioje knygoje yra Valdovų rekomendacijų, kaip skaityti Laiškus, ir šaukinių dvasiniam darbui.

Spalvotas viršelis, 272 psl.

„Išminties Žodis". Penktoji knyga

Knygoje yra Pakylėtųjų Valdovų diktavimai (iš viso 16), kuriuos jie perdavė nuo 2011 m. gruodžio 27 dienos iki 2012 m. birželio 29 dienos per savo pasiuntinį Tatjaną Mikušiną. Šioje knygoje yra Valdovų rekomendacijų, kaip skaityti Laiškus, ir šaukinių dvasiniam darbui.

Spalvotas viršelis, 112 psl., 800 egz.„Išminties Žodis". Ketvirtoji knyga

Knygoje yra Pakylėtųjų Valdovų diktavimai (iš viso 26), kuriuos jie perdavė nuo 2010 metų lapkričio 16 dienos iki 2011 metų birželio 26 dienos per savo pasiuntinį Tatjaną Mikušiną. Šioje knygoje yra Valdovų rekomendacijų, kaip skaityti Laiškus, ir šaukinių dvasiniam darbui.

Spalvotas viršelis, 144 psl., 1000 egz.


„Išminties Žodis". Trečioji knyga

Knygoje yra Pakylėtųjų Valdovų diktavimai (iš viso 179), kuriuos jie perdavė nuo 2007 metų kovo 7 dienos iki 2010 metų liepos 3 dienos per savo pasiuntinį Tatjaną Mikušiną.

Spalvotas kietas viršelis, 503 psl., 1000 egz.„Išminties Žodis". Antroji knyga

Knygoje surinkti Valdovų diktavimai (iš viso 96), kuriuos priėmė Pasiuntinys Tatjana Mikušina nuo 2005 metų rugpjūčio 5 dienos iki 2007 metų sausio 10 dienos.

Spalvotas kietas viršelis, 256 psl., 1000 egz.

„Išminties Žodis". Pirmoji knyga

Knygoje surinkti Valdovų diktavimai (iš viso 119), kuriuos priėmė Pasiuntinys Tatjana Mikušina 2005 metų kovo birželio mėnesiais.

Spalvotas viršelis ir iliustracijos, 372 psl., 1570 egz.RožiniaiMotinos Marijos Rožiniai

Knygoje yra Rožinių skaitymo rekomendacijos, kurias sudaro ištrauka iš 2005 m. kovo 26 d. Motinos Marijos laiško „Tegul artimiausiu metu mano Rožinių skaitymas bus pirmaeilė jūsų gyvenimo užduotis" ir 2005 m. lapkričio 21 d. Sanat Kumaros laiškas „Rožinių skaitymo rekomendacijos". Taip pat Rožinio istorija, Rožinio maldų kalbėjimo tvarka, Motinos Marijos Gailestingumo Rožinis, Motinos Marijos Rožinis Rusijai, Rožinis „Dvasinė Rusijos misija", Jėzaus Rožinis ir devyni trumpieji Motinos Marijos Rožiniai.

Spalvotas viršelis, 120 psl., 500 egz.

Teminės„Raktai į Laisvę".


„Raktai į Laisvę“ – pirmasis rinkinys iš serijos „Praktinės Išminties Valdovų rekomendacijos”. Kartu surinktos rekomendacijos yra raktai į Laisvę nuo prisirišimų prie materialaus pasaulio, kurį Mokytojai vadina iliuzijų pasauliu.

Knygoje pavaizduoti nauji savęs ir savo gyvenimo būdo suvokimo požiūriai. Duodamos rekomendacijos apie mitybą, gyvenimo sąlygas, bendravimą su Gamta, atsisakymą žalingų įpročių ir daugelis kitų.

Spalvotas kietas viršelis, 248 psl., 600 egz.
„Senojo Mokymo SŪTROS".

Šios knygos tikslas – supažindinti skaitytojus su Mokymo, kurio moko Žemės žmoniją Išminties Valdovai, nuostatomis. Knygoje yra 26 Mokymo pagrindai. Šios senosios tiesos atsiskleidžia per citatas iš Laiškų, kuriuos Išminties Valdovai 2005-2012 m. davė per savo pasiuntinį T. N. Mikušiną. Kiekvieną citatą galima laikyti kaip sūtrą, kurioje yra Mokymo pagrindai ir kuri kviečia apmąstyti ir įprasminti senąsias tiesas.
Knygos tikslas – padėti besiveržiančiam dvasiniu Keliu skaitytojui atskirti iš visos egzistuojančios egzistuojančios informacijos įvairovės tą, kuri bus naudinga jo Sielai.

Spalvotas kietas viršelis, 224 psl., 800 egz.

„GĖRIS IR BLOGIS"

Knyga turi paantraštę „Asmeninis Blavatskajos „Slaptosios Doktrinos“ perskaitymas“.
Knyga sukurta vadovaujant Išminties Valdovams, kurie dabar gyvenančiai kartai žinomi kaip Sanat Kumara, Gautama Buda, Viešpats Maitrėja, Jėzus Kristus, El Morija. Knygos tikslas yra paaiškinti žinias, XIX amžiuje Valdovų perduotas per J. P. Blavatskają. Knygoje taip pat atkuriama Tiesa apie Liuciferio nuopuolį, angelų nuopuolį ir žmonijos nuopuolį.

Spalvotas viršelis, 160 psl., 700 egz.
Elektroniniu pavidalu knygą galima skaityti - http://www.sirijus.com/knyga-geris-ir-blogis-2,

Knygas galima įsigyti visuose Lietuvos knygynuose. Taip pat
„Mijalboje" Kaune, Gedimino 26 b, 2-as aukštas.

versija spausdinimui