Apie laiškus Karminei Valdybai - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

Naujienos

Gyvenimo Etikos Universitetas
Transliacijos internetu (ru)
Motinos Marijos puslapis
Laiškai Karminei Valdybai
Kaip rašyti laiškus
Kaip skaityti laiškus
Dvasinis atskyrimas
Mantros
Knygos internetu (Nauja)
Nuorodos į puslapius

Diskusijos forume
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Apie laiškus Karminei ValdybaiViešpats Maitrėja. 2006 m. birželio 15 d.

...„galite pasinaudoti kiekvienais metais suteikiama jums galimybe ir parašyti laiškus į Karminę Valdybą. Šių laiškų turinį galite sudaryti jūs patys. Tačiau aš priminsiu bendras egzistuojančias taisykles. Visų pirma jūs išreiškiate dėkingumą Karminei Valdybai už anksčiau jums suteiktas malones. Toliau galite išdėstyti savo norus. Jeigu prašote malonių sau asmeniškai arba savo artimiesiems, tai po norų išvardijimo būtina prisiimti sau įsipareigojimus, kuriuos prisiimate laisva valia ir vykdysite ateinančius pusę metų, iki Žiemos saulėgrįžos ir su šia diena susijusio naujo Karminės Valdybos posėdžio. Jūsų norai ir pageidavimai turi būti išdėstyti labai paprastai, nurodant pavardes ir vardus tų žmonių, už kuriuos prašote....

...prieš rašydami laiškus įdėmiai apmąstykite savo norus ir motyvus. Jums nereikia apsisunkinti save pernelyg dideliais įsipareigojimais. Prisiimkite tuos įsipareigojimus, kuriuos galėsite įvykdyti be pernelyg didelės įtampos. Daugelis žmonių savo laiškuose prisiima tokius didelius įsipareigojimus, kad susidūrę savo gyvenimo kelyje su pirmąja problema visiškai pamiršta apie prisiimtus įsipareigojimus ir nustoja juos vykdyti. Jūs galite prisiimti labai mažą įsipareigojimą, bet jį vykdysite su džiaugsmu ir meile kiekvieną dieną. Nesistenkite užsikrauti ant savęs pernelyg daug. Kartais vienos per dieną perskaitytos maldos užtenka, kad pagalba būtų suteikta.

Ir kuo švaresnę energiją jūs įdedate skaitydami maldas, tuo didesnį efektą pasiekiate. Ir netgi vienos jūsų nuoširdžiai ištartos frazės: „Tegul pasauliui būna gerai“, pakanka, kad palengvintumėte daugelio likimus"...


Numylėtinis Sūrja. 2006 m. gruodžio 21 d.

...„Nepamirškite apie laiškų Karminei Valdybai dispensaciją. Rašykite laiškus. Jūs turite šią galimybę iki šių metų pabaigos. Prašykite Karminės Valdybos išlaisvinti jus nuo to, nuo ko norėtumėte atsilaisvinti. Kokios savybės ir žalingi įpročiai apsunkina jus ir trukdo jūsų vystymuisi? Nukreipkite savo maldos momentumą artimiausiu pusės metų laikotarpiu tam, kad atsikratytumėte savo mielų trūkumų. Ir po pusės metų jūs savęs nepažinsite.

Kuo didesnį kiekį maldos energijos jūs įsipareigojate prieš Karminę Valdybą išlaisvinti per artimiausius pusę metų, tuo greičiau atsilaisvinsite nuo visų jūsų nesėkmingų prisirišimų ir karminių problemų.

Taigi, kad pasinaudotumėte dispensacija ir parašytumėte laiškus į Karminę Valdybą, turite įdėmiai išanalizuoti tai, ko jūs norėtumėte atsikratyti pirmiausia.

Kreipkitės į Karminės Valdybos narius, išvardinkite savo prašymus ir pageidavimus.

Prisiimkite maldinius ar kitus įsipareigojimus, kuriuos esate pasiruošę įvykdyti sistemingai artimiausiu pusės metų laikotarpiu.

Savo prašymus ir įsipareigojimus išdėstykite popieriaus lape, paprašykite Arkangelo Mykolo ir apsaugos angelų palydėti jūsų laiškus pagal paskirtį, tiesiogiai į Karminę Valdybą, ir sudeginkite laišką.

Galite pasilikti sau šio laiško kopiją ir po pusės metų, aišku, jei įvykdysite prisiimtus įsipareigojimus, pažiūrėkite, kas pasikeitė.

Aš įsitikinęs, kad atsikratysite vieno ar kelių pačių svarbiausių savo trūkumų. Nepamirškite apie dėkingumą. Ir kai tiktai atsikratysite savo problemų, parašykite padėkos laišką į Karminę Valdybą. Aš išsiskiriu su jumis apgailestaudamas, nes labai norisi jums suteikti visą įmanomą pagalbą ir duoti tą patį svarbiausią patarimą, kuris jums labai padės. Aš tikiuosi, kad nors dalinai jums padėjau ir daviau keletą labai svarbių patarimų"...


Viešpats Sūrja. 2005 m. birželio 23 d.

„...Šią dieną prasideda Karminės Valdybos posėdis Žemėje. Jūs galite kreiptis į Karminę Valdybą su savo laiškais ir prašymais. Galite paprašyti pagalbos. O Karminė Valdyba savo ruožtu peržiūrės jūsų prašymą ir suteiks jums tą pagalbą, kurią jums gali suteikti kosminis gailestingumas. Paprašykite angelų nunešti jūsų laiškus pagal paskirtį, nepamirškite parašyti savo vardo ir pavardės, datos ir sudeginkite savo laišką. Jeigu pasiliksite savo laiško kopiją, tai po kurio laiko pastebėsite, kad daug kas, jeigu ne viskas, ko jūs prašėte Karminės Valdybos, išsipildys.

Karmos našta, kuri kabo virš žmonijos, per didelė ir Pakylėtųjų Pulkai panaudoja tiesiog kiekvieną atsiradusią galimybę, kad padėtų jums, Žemės žmonėms, esantiems įsikūnijime. Nepraleiskite veltui jums dovanotų malonių ir galimybių.

Kosminis Įstatymas neleidžia mums įsikišti į jūsų karmą, jeigu jūs neprašote mūsų įsikišti. Bet kai tik prašymas ištartas ir prašymas išgirstas, Pakylėtųjų Pulkai pasiruošę suteikti jums visą įmanomą pagalbą.

Tačiau neverta jums visiškai pasikliauti Pakylėtųjų Pulkais. Jeigu žmogus vieną kartą prašo, kad mes padėtume jam atsikratyti sunkios karmos, kuri virš jo pakibo, pavyzdžiui, aborto karmos, mes padedame. Tačiau jeigu praeina kuris laikas ir žmogus vėl pasielgia taip, kad jo poelgis sukuria karmą, šiuo atveju Pakylėtųjų Pulkams daug sunkiau suteikti pagalbą.

Todėl kiekvieną kartą, kai prašote pagalbos norėdami atsikratyti savo praeities poelgių pasekmių, jūs visiškai sąmoningai turite prisiimti įsipareigojimus daugiau gyvenime nekartoti tokių poelgių, kad daugiau nesukurtumėte karmos...

...Neigiama energija pati savaime negali išnykti, bet jūsų maldų energija gali ištirpinti jūsų karmą... O gerosios karmos energija, kurią jūs sukuriate savo teisingais veiksmais, gali būti nukreipta pagal jūsų prašymą karminei naštai palengvinti ir tam, kad galėtumėte atidirbti savo karmą pačiu lengviausiu būdu.

Jums būtina atidirbti savo neteisingų poelgių karmą, bet šią karmą atidirbti galite, pavyzdžiui, pargriuvę ir susilaužę koją arba paprasčiausiai atsipirkti lengvu susimušimu ar mėlyne.

Todėl aš jums rekomenduoju kreiptis su prašymais į Karminę Valdybą šiandien arba artimiausiomis dienomis. Taipogi savo laiške galite nurodyti, ką jūs konkrečiai įsipareigojate daryti tam, kad jūsų gerų poelgių energija būtų nukreipta jūsų karminei naštai palengvinti.

Tai gali būti prisiėmimas įsipareigojimų skaityti atitinkamą kiekį maldų arba Rožinių per kažkurį laiko tarpą. Tai gali būti prisiėmimas įsipareigojimo padėti nepasiturintiems ar neįgaliesiems.

Prisiimkite tik tuos įsipareigojimus, kuriuo tiksliai žinote, kad sugebėsite įvykdyti. Nes jeigu prisiimsite per didelius įsipareigojimus, tikėdamiesi atidirbti kaip galima daugiau karmos, jūs galite šio krūvio nepakelti. Nepamirškite, kad jums reikės savo gyvenime praeiti testus ir palaikyti pačią aukščiausią sąmonės būseną, nepaisant visų kliūčių ir gyvenimiškų konfliktų, su kuriais jums teks susidurti.

Ir neigiamos vibracijos, susierzinimas, kuriuos galite jausti, jeigu nesusitvarkysite su prisiimtais įsipareigojimais, gali paversti niekais teigiamą jūsų teisingų veiksmų ir poelgių efektą.

Jūsų užduotis yra ne padaryti nuodėmę, o paskui melstis už savo nuodėmes. Jūsų užduotis yra nesukurti naujos karmos. Seną karmą viena ar kita forma jums vis tiek reikės atidirbti. Todėl įdėmiai sekite, kad nesukurtumėte naujos karmos.

Šiandieninis pokalbis buvo labai naudingas todėl, kad jis jums davė į rankas instrumentus, kurie, teisingai juos naudojant, bus sėkmingo jūsų ėjimo Keliu į priekį garantas.

Atminkite, kad nerealioji jūsų pačių dalis suras bet kokią galimybę, kad jus nukreiptų neteisingu keliu, įtikinės, kad jūsų maldos ir laiškai neveikia. Įtikinės jus tuo, kad jūs šiandien per daug pavargęs ir galite sau leisti atsipalaiduoti ir neįvykdyti prisiimtų įsipareigojimų.

Savo karmą jūs sukūrėte per milijonus metų, per jūsų nesuskaičiuojamų įsikūnijimų laikotarpį. Ir jūs norite atsikratyti tos savo karmos akimirksniu?

Jeigu karmos Įstatymas leistų jums pajusti jūsų karmos sugrįžimo pasekmes akimirksniu, tai nei vienas žmogus neišlaikytų nė sekundės dalies užgriuvusios neigiamos energijos. Ji tiesiog suplėšytų jus ir jūsų kūnus. Todėl karmos Įstatymas sugrąžina jums jūsų karmines skolas, kad jas atpirktumėte palaipsniui, per nemažą laiko tarpą. Ir pagalba, kurios jūs prašote, irgi negali būti jums suteikta akimirksniu. Jums suteikti pagalbai irgi reikia laiko. Ir tas laikas priklausys nuo karmos sunkumo, jūsų prašymo turinio ir jūsų prisiimtų įsipareigojimų.

Pagalbos suteikimo laikas bus skirtingas ir užims nuo šešių mėnesių iki dvylikos metų.

Todėl nusiteikite kasdieniniam darbui. Stebuklai jūsų gyvenime galimi, bet jūs patys sukuriate prielaidas stebuklams jūsų gyvenime kas dieną sukurdami gerovės karmą..."


Viešpats Maitrėja. 2007 m. birželio 27 d.

...„Aš primenu jums, kad dabar, iki liepos 1 dienos, jūs turite galimybę kreiptis į Karminę Valdybą su laiškais, kuriuose gali būti prašymai palengvinti jūsų Karminę naštą. Tik jums būtina ateinantiems pusei metų, iki kito Karminės Valdybos posėdžio, prisiimti atitinkamus įsipareigojimus, kurie jums duos galimybę uždirbti gerąją karmą, kad galima būtų palengvinti jūsų karminę naštą.

Jūs galite prašyti pagalbos savo artimiesiems, ir tada jūsų geroji karma bus panaudota jiems padėti.

Ypač pabrėžiu, kad karma su Dievu fiziniame plane atidirbinėjama per išprotėjimą arba apsėdimą ir, kaip bet kuri kita karmos rūšis, ši karma gali būti suminkštinta arba atidirbta. Būtina įsisąmoninti savo praeities poelgius ir norėti jų nebekartoti"...

versija spausdinimui