Diskusijos forume | Svečių knyga | Rekomenduok | Įvertink | Pažymėk | Lankomumo statistika


Penki

Tibetietiški

Pratimai

Pirmas pratimas

Antras pratimas

Trečias pratimas

Ketvirtas pratimas

Penktas pratimas

Nuorodos į puslapius

 

PENKI TIBETIETIŠKI PRATIMAI

Pagaliau, po ilgų įžangų, ir patys penki tibetietiški pratimai. Šie pratimai stimuliuoja visos energijos tekėjimą čakromis ir aktyvina atitinkamus nervus, organus bei liaukas. Jie taip pat tonizuoja ir sustiprina pagrindines raumenų grupes ir formuoja tvirtą bei stangrų kūno sudėjimą. Susipažinus su šiais pratimais, jų darymas kasdien užims penkias ar šešias minutes.

Geriausia atlikti penkis tibetietiškus pratimus dvidešimt vieną kartą. Keista, tačiau daryti daugiau kaip dvidešimt vieną kartą neverta, nes pageidaujamo pratimų efekto pasiekiama tik su šiuo jų kiekiu. Negirdėjau, kad daugiau kartų atlikti jie būtų kam pakenkę, tačiau tai nėra būtina. Daugumai žmonių tenka gerokai paplušėti, kol pavyksta atlikti visą kompleksą, todėl nesijaudinkite, jeigu iš pradžių bus sunku. Pradedančiajam atlikti visus pratimus dvidešimt vieną kartą paprastai pavyksta per mėnesį ar kiek ilgiau.

Pradėkite kiekvieną pratimą kartodami nuo dešimties ar dvylikos kartų. Dirbkite sau priimtinu greičiu. Jums bus naudingas nors nedidelis šių pratimų kiekis, o pagaliau pasiekę dvidešimt vieną jūs patirsite didelį pasitenkinimą. Darykite pratimus kasdien ir kaip galima tiksliau. Net jeigu dar tik sieksite kiekvieną pratima atlikti dvidešimt vieną kartą, jūs pradėsite jaustis stipriau ir energingiau.

Kad būtumėte tikri, jog viską atliekate tiksliai, atidžiai perskaitykite kiekvieno pratimo instrukcijas ir pažiūrėkite atitinkamas nuotraukas. Jos tiksliai parodo penkias tibetietiškas pozas, todėl pagal jas galite suderinti savo laikyseną, kojų padėtį bei visą poziciją.

http://www.aeon.lt/pratimai/ 2006-2010 pratimai@tai.lt