Sąvokos > Dvasiškai matomas pasaulis > 59 > 1 > 59 >

Labas Vaidai,

Kalbant apie spalvotą rojų, tai labai labai aukštos sampratos be materijos rojus, .... virš sąmonių - pačio Dievo lygmenyje. Ant tiek aukštos, kad rojaus egzistencijai reikalingi atramų taškai ( į kažką egzistencija turi atsiremti, nes Dievo sąvokos yra begalybės ).

Aš šiame rojuje buvau apie 5 sekundes ( žmogui su sąmoningu protavimu Jį parodžius žmogus akimirksniu apalptų ir nieko nematytų. Mano smegenų veikla buvo atjungta Dievo kompiuterinės programos dėka, kad galėčiau patekt į rojų. ( Atmintis išliko), tačiau nėra jokio žmogaus protu ir kalba paaiškinimo, nes VIRŠ SĄMONĖ - Neaprėpiama mintims egzistencija.

Rojus buvo suformuotas saulės rezginyje krūtinėje, o smegenys buvo neutralizuotos. ( pabundant smegenims spėjau informaciją užfiksuoti sekundės dalimi ). Kažkas tokio kaip iš saulės geltonos spalvos Kristaus šerdis "centras' ir aplink Jį begalės gilus spalvotas judėjimas. ( žmogui gyvam sustotų širdis nuo begalės gilumo, o ten paverčiamas jausmas į malonumą begalės).

Mediumas - Vidmantas-Autoriaus anketa

Grįžti į Autorių Sąrašas

Šioje srityje, prisijungus, galima:
  • Peržvelgti informaciją apie autorių
  • Parašyti autoriui asmeninę žinutę
  • Pradėti susirašinėjimą su autoriumi.

Tai galimybė ne tik gauti patarimą ar atsakymą, bet ir būdas susipažinti - susirasti naujų draugų ir bendraminčių, o galbūt bendrakeleivių dvasinio augimo kelyje.