Sirijus > Pakylėtųjų Valdovų Laiškai... > Kuthumi > Kai kurie Karmos ir Reinkarnac... >

Kai kurie Karmos ir Reinkarnacijos Įstatymų paaiškinimai

AŠ ESU Kutchumi.

Šiandieninio mūsų pokalbio tema vėl bus jūsų sąmonė. Todėl, kad dabartiniu metu jums nėra nieko svarbesnio. Jūsų sąmonė yra tai, kas priartina jus prie Dievo arba atskiria jus nuo Dievo. Taigi, viską jūsų gyvenime lemia jūsų sąmonės lygis.

Todėl neskubėdami pamąstykime apie amžinas temas.

Prieš ateidamas pas jus savo buveinėje aš kalbėjausi su Pasiuntiniu. Ir šiame pokalbyje bandžiau suprasti, kaip geriau galima jums pateikti tas užduotis, kurios įtrauktos į įkūnytos žmonijos darbotvarkę. Ir žinote, su nuostaba aptikau, kad visas tas žinias ir supratimus, kuriuos buvo būtina jums pateikti, mes jau pateikėme diktavimuose, periodiškai, sklandžiai mūsų duotuose per savo Pasiuntinį pastaruosius aštuonerius metus.

Prie to, ką pasakiau, neturiu ką pridurti.

Ir tik todėl, kad palaikyčiau šiandieninį pokalbį ir pasinaudočiau Dieviškąja galimybe, pakartosiu kai kurias tiesas tiems, kas priėjo, kad susipažintų su šiandieniniu Laišku.

Kartkartėmis ateinu ir mūsų pokalbiai primena tai, kaip aš jautriausiais prietaisais - pincetu ir teptuku - bandau surasti ir parodyti jums tuos procesus, kurie vyksta jūsų sąmonėje. Žingsnis po žingsnio rodau, kaip būtina elgtis vienokioje ar kitokioje situacijoje, kad išsaugočiau Dievo dalelę jumyse ir užmegzčiau su ja tiesioginį kontaktą.

Ir kokia būna mano nuostaba, kai po mūsų pokalbių jūs panardinate savo būtybę į pilną žmogiškųjų netobulybių savivartį, įskaitant televizorių ar dalyvavimą kokiame nors masiniame pasilinksminime.

Galite įsivaizduoti: kokią didžiulę masinės sąmonės šiukšlių krūvą gaunate savo pasąmonei bet kuriame masiniame renginyje kartu su nekokybiška muzika, žemomis vibracijomis, kurios prasiskverbia į jus kartu su keptos mėsos ar alkoholio kvapu.

Mūsų pokalbiai su jumis ir jūsų laisvalaikio pramogos su televizoriumi ir žmonių masėmis turi skirtingas svorio kategorijas. Ir turite vienąkart ir visam laikui nuspręsti ir apsispręsti, į kurią pusę esate linkę veržtis: į Dieviškosios sąmonės viršūnės pusę ar į istorijos sąvartyną.

Ne, aš negaliu jums uždrausti ir negaliu atimti iš jūsų nei vieno iš jūsų pasilinksminimų ir nei vieno jūsų mielo prisirišimo. Tik jūs patys galite priimti sprendimą ir pagal jį veikti. Į mano užduotį įeina paprasčiausiai duoti jums žinių ir supratimą, kas jums bus vienu ir kitu atveju.

Įsidėmėkite, aš jūsų negąsdinu ir nesiimu jokios prievartos. Mes paprasčiausiai mielai bendraujame ir aš aiškinu jums jūsų poelgių pasekmes.

Vienas iš svarbiausių ir kertinių duodamo mokymo akmenų yra Karmos Įstatymas ir Reinkarnacijos Įstatymas. Todėl, kad visa kita yra šių dviejų pagrindinių Mokymo nuostatų pasekmė.

Pavyzdžiui, niekas jums neateis ir neuždraus jums laisvai disponuoti savo seksualine energija. Galite sau leisti bet kuriuos piktnaudžiavimus. Tačiau turite suprasti, kad kuo labiau nekontroliuojamai eikvojate savo seksualinį potencialą, tuo mažiau jums lieka gyvybinės energijos tam, kad tęstumėte evoliuciją. Tuo silpnesni bus jūsų palikuonys, jei jų apskritai bus, ir tuo daugiau ligų apsunkinsite save ir visus savo artimiausius gimines.

Prie ko visa tai veda? Tai priveda prie degradacijos ir išsigimimo. Ir vos per kelias kartas iš sveikos visuomenės ląstelės jūsų šeima ir jūsų giminė pavirsta į bedalius ir ligotus žmones, kurie nesugeba toliau evoliucionuoti.

Jei norite, kad jūsų giminė klestėtų, o jūs iki gyvenimo pabaigos turėtumėte puikią sveikatą, tai privalote būti tyri ir susilaikyti. Kaip matote, aš nieko neišsigalvoju, aš paprasčiausiai logiškai paaiškinu jums Karmos, arba atpildo, įstatymo veikimą.

O jei smulkiau panagrinėsime Reinkarnacijos Įstatymą, tai didelė tikimybė, kad gausite įsikūnijimą toje pačioje giminėje, kurioje esate įkūnyti dabar. Ir jei nesirūpinsite savo šeimos dorove, tai po keleto dešimtmečių įsikūnysite toje pačioje šeimoje, tačiau ši šeima bus apsunkinta begale ligų, kurių daugelis nesuderinamos su gyvybės tęstinumu. Tokiu būdu vyksta išmirimas ir išsigimimas tų, kas nesilaiko Dieviškojo Įstatymo, o laikosi masinės sąmonės įstatymo, kuris dabar priimtas jūsų visuomenėje.

Patikėkite manimi, kad praeis ne tiek jau daug žemiškais matais laiko ir visi likusieji masinės sąmonės sekėjai bus priversti pasigailėtinai egzistuoti kur nors nepilnaverčių žmonių rezervacijose, panašiose į Australijos laukinių gyvenimą.

Bet jei nenorite atsidurti evoliucinio kelio šalikelėje, tai jums teks pradėti naudotis mūsų rekomendacijomis, kurias mes duodame, taip pat per šiuos savo Laiškus.

Šiandien mes turėjome labai svarbų pokalbį. Ir šis pokalbis tuo savalaikiškesnis, kuo apskritai mažiau žmonijai lieka laiko tam, kad apsispręstų, kokiu keliu eiti: tuo, kurio žmoniją moko Pakylėtieji Valdovai, arba tuo, kuris sustiprintai peršamas per masines informacijos priemones.
Aš labai tikiuosi, kad nors dešimtoji dalis tų žmonių, kurie susipažins su šiuo mano Laišku, rimtai susimąstys apie pasekmes savo sąmonei daug ko iš to, kas laisvai propaguojama visuomenėje, bet nėra taip naudinga jūsų esybei, kaip mūsų laiškai.

AŠ ESU Kutchumi


Klausyti diktavimo audio įrašą. Tekstą skaito Tatjana Mikušina http://sirius-ru.net/dictations/iun_2012/audio.htm#8"Autoriaus anketa

Grįžti į Autorių Sąrašas

Šioje srityje, prisijungus, galima:
  • Peržvelgti informaciją apie autorių
  • Parašyti autoriui asmeninę žinutę
  • Pradėti susirašinėjimą su autoriumi.

Tai galimybė ne tik gauti patarimą ar atsakymą, bet ir būdas susipažinti - susirasti naujų draugų ir bendraminčių, o galbūt bendrakeleivių dvasinio augimo kelyje.