Sirijus > Pakylėtųjų Valdovų Laiškai... > Serapis Bėjus > Aš atėjau įspėti jūsų apie tai... >

Aš atėjau įspėti jūsų apie tai, kad šis diktavimas gali būti paskutinis

AŠ ESU Serapis Bėjus, vėl atėjęs pas jus šiandieną per mūsų pasiuntinį.
AŠ ESU atėjau, kad pateikčiau jūsų suvokimui kai kurią jums naudingą informaciją. Jūs galėjote pastebėti, kad visi mūsų diktavimai persmelkti rūpesčiu dėl jūsų. Mes bandome prisibelsti iki jūsų širdžių ir jūsų proto. Ir kad ir kaip liūdna, kol kas negalime. Mūsų kreipimasis greičiau primena monologą nei dialogą. Mes stengiamės, kad jūs įsigilintumėte į mūsų rūpesčius ir mūsų problemas, bet jūs negalite arba nenorite mūsų suprasti.
Pasakysiu jums kaip paslaptį, kad tame Karminės Valdybos posėdyje, kuris vyksta dabar, tarp kitų klausimų sprendžiamas klausimas, tęsti ar sustabdyti mūsų laiškų perdavimą per šį pasiuntinį. Laiškų perdavimui mes išeikvojame labai daug energijos, bet kol kas nejaučiame, kad mūsų energetiniai įdėjimai turėtų kokį nors teigiamą poveikį. Kitais žodžiais, mes įdėjome atitinkamas lėšas ir mes norėtume gauti kokį nors energijos prieaugį. Sutikite, kad neprotinga eikvoti pastangas bei lėšas ir negauti iš šių įdėjimų jokio teigiamo efekto.
Šiuo metu visos tos pastangos, kurias jūs dedate bandydami įvykdyti mūsų prašymus, nepadengia mūsų energetinių išlaidų. Ir šiandien mes duodame šį diktavimą iš žemesnio energetinio lygio. Todėl, kad mes viršijome tą energetinę ribą, kuri buvo leista, kad duotume šį diktavimų ciklą.
Todėl aš atėjau perspėti jūsų apie tai, kad šis diktavimas gali būti paskutinis. Ir iš to diktavimų ciklo, kurį ruošėmės duoti, mes nesugebėjome perduoti ir penktosios dalies. Todėl kad ir kaip būtų liūdna, bet aš duodu jums šią informaciją ir apgailestaudamas jus supažindinu su tuo, kad galbūt šiandien arba rytoj bus priimtas sprendimas apie šios dispensacijos nutraukimą. Mes negalime neprotingai eikvoti brangios Dieviškosios Energijos.
Pagalvokite. Viską dar kartą pasverkite.
Negalima be galo naudotis Dangaus malone.
Viena, kas gali patęsti šią dispensaciją, tai jūsų laiškai prašymai į Karminę Valdybą ir jūsų įsipareigojimai, kuriuos jūs galite prisiimti.
Supraskite, viskas šiame pasaulyje turi turėti pusiausvyrą. Ir mes taipogi kuriame karmą, kai pilame savo energiją į kiaurus vynmaišius.
Aš pabrėžiu, kad Tatjanai, kaip mūsų pasiuntiniui, mes neturime pretenzijų. Ji įvykdė ir toliau nepriekaištingai vykdo savo darbo dalį.
Tačiau to efekto, kurio mes tikėjomės pradėdami šį naują diktavimų ciklą, mes negavome.
Per mažas žmonių kiekis laikosi mūsų rekomendacijų ir yra pasiruošęs prisidėti prie mūsų duotų Dieviškųjų galimybių įvykdymo.
Aš negaliu pasakyti, koks bus šiandieninis Karminės Valdybos sprendimas, bet visai gali būti, kad nuo rytojaus mes būsime priversti nutraukti savo diktavimus per šį pasiuntinį.
Ir mano šiandieninio atėjimo tikslas buvo supažindinti jus su šia galimybe. Kad jums nebūtų netikėtas priešlaikinis mūsų laiškų nutraukimas.

Ties tuo aš su jumis ir atsisveikinu.
AŠ ESU Serapis BėjusAutoriaus anketa

Grįžti į Autorių Sąrašas

Šioje srityje, prisijungus, galima:
  • Peržvelgti informaciją apie autorių
  • Parašyti autoriui asmeninę žinutę
  • Pradėti susirašinėjimą su autoriumi.

Tai galimybė ne tik gauti patarimą ar atsakymą, bet ir būdas susipažinti - susirasti naujų draugų ir bendraminčių, o galbūt bendrakeleivių dvasinio augimo kelyje.