Sirijus > Pakylėtųjų Valdovų Laiškai... > Helijas > Aš galiu jūsų būtybę apdalinti... >

Aš galiu jūsų būtybę apdalinti papildoma energija ir gyvybine jėga (MP3)

AŠ ESU Helijas, atėjęs pas jus šią dieną, kai didesnė žmonijos dalis, gyvenanti šiaurės pusrutulyje, jaučia saulės energijos trūkumą.
Ką gi, tai dėsninga. Tai lemia metų ciklas.
Aš atėjau duoti jums truputį savo džiaugsmo ir pripildyti jūsų širdis meilės bei švelnumo, kurių jums trūksta šiomis žiemos dienomis.
Taipogi aš atėjau dėl to, kad praneščiau jums apie tai, jog kad ir kokia beviltiška ir be išeities kartais būna jūsų padėtis fiziniame pasaulyje, kad ir kaip slėgtų jus supanti aplinka – viską galima pakeisti ir viską galima pataisyti.
Jūsų pasaulis yra klusnus jūsų rankų įrankis. Ir jums vertėtų prisiminti tai, kad esate dievai, ir jūs patys sukūrėte savo pasaulį pagal savo paveikslą ir panašumą. Ir dabar, kai supratote, jog kažką galima pakeisti, jums vertėtų nedelsiant imtis darbo ir pradėti pasikeitimų procesą. Kai tik pokyčių idėja užvaldys pakankamai didelio individų skaičiaus sąmonę, šie pakitimai pradės nusėsti į fizinį planą iš subtilesnių minčių ir jausmų pasaulių. Todėl jums neverta delsti. Ir aš jums padėsiu pokyčių procese.
Tada, kai jums trūksta džiaugsmo, žvalumo, saulės, galite kreiptis į mane pagalbos. Todėl, kad aš galiu jūsų būtybę apdalinti papildoma energija ir gyvybine jėga.
Jums vertėtų išeiti į saulę arba įsivaizduoti, kad stovite po saulės, kuri šviečia į jus iš Dangaus, spinduliais. Ir tada, kai visa savo esybe pajusite iš saulės išeinančią šilumą ir energiją, jums reikia manęs paprašyti:

„Vardan AŠ ESU TAS, KAS AŠ ESU, numylėtini Helijau, prašau tave išvalyti iš mano auros ir čakrų viską, kas ne nuo Dievo, prašau tave pripildyti mano būtybę tavosios energijos, saulės energijos.“

Galite pašaukti kiekvieną dieną nepriklausomai nuo to, koks paros metas, bet efektyviausias šis šaukinys bus tada, kai saulė yra zenite, ir tada, kai stovite visa savo esybe atsisukę į saulę.
Aš galiu bei sugebu jums padėti ir atsiliepti į jūsų šaukinį tada, kai į mane kreipiatės.
Ir taip pat labai gerai suprantu, jog jums kartais taip sunku, kad neturite jėgų net taip pašaukti. Šiuo atveju galiu jums patarti laikyti prieš akis tekančios saulės nuotrauką arba bet kurį saulės atvaizdą. Saulė vaidina didelį vaidmenį jūsų gyvenime ir visų gyvų būtybių gyvenime. Todėl jūsų meditacija į saulę bus labai naudinga ir suteiks jums jėgų.
Turėkite savo darbo vietoje arba savo bute saulės nuotraukų.
Viskas, kas jus supa, daro jums daug didesnį poveikį, nei galite įsivaizduoti. Todėl apsupkite save tinkamais pavyzdžiais, stenkitės būti harmoningoje aplinkoje, ir tada daugelis jūsų psichologinių problemų arba išvis jus paliks, arba nusilps iki tokio lygio, kad jūsų neslėgs.
Visada stengiuosi suteikti visą įmanomą pagalbą visoms gyvoms būtybėms. Ir tada, kai manote, jog jūsų niekas nestebi, jūs klystate, aš mėgstu slapčia į jus žiūrėti, mėgstu glostyti ir glamonėti jūsų veidus.
Tikriausiai jūs ir neįtariate, kad jūsų saulė yra ne tik energijos šaltinis mūsų Saulės sistemoje, bet saulė taipogi yra jūsų senas draugas ir pagalbininkas.
Aš įdvasinu fizinę saulę ir stoviu už išreikštos saulės. Todėl nuo to, kiek sugebėsite sukurti savo asmeninius santykius su saule ir su manimi, priklauso, kiek sugebėsite į savo pasaulį perkelti Dieviškuosius principus.
Tam, kad neštumėte savo pasauliui Šviesą, reikia įgyti sąskambį su Šviesa. Paprasčiausia tai padaryti įgyjant sąskambį su manimi. Aš iš tikrųjų esu jūsų draugas ir pagalbininkas Kelyje.
Šlovinkite mane, šlovinkite kiekvieną aušrą, mėgaukitės mano šiluma ir šviesa tada, kai tai įmanoma.
Dabar mano spinduliai šviečia kitaip. Dabar mano spinduliai žadina jumyse jūsų Dieviškąją prigimtį. Ir jūs tikriausiai pastebite, kad netgi neilgai per dieną pabuvę saulėje, gaunate jėgų ir energijos antplūdį.
Paprasčiausiai pasikeitė mano švietimas. Jūsų mokslininkai greitai suras tas mano šviesos spektro charakteristikas, kurios pasikeitė, tačiau, nežinodami Dieviškojo mokslo, jie vargu ar galės paaiškinti, ką tai reiškia.
Turiu taipogi jus perspėti apie tai, jog sustiprėjo mano spindulių intensyvumas, ypač nematomoje spektro dalyje. Todėl pernelyg ilgas buvimas saulėje gali pakenkti jūsų organizmui.
Yra kai kurių individų, kurie bijo mano spindulių ir nuo manęs slepiasi. Intuityviai, nesąmoningai jie supranta, kad yra kažkas juose pačiuose, kas neleidžia jiems su manimi bendrauti ir būti saulėje. Jiems aš darau slogų poveikį, nes jų prigimtis ir mano prigimtis per daug viena nuo kitos skiriasi.
Žemė, kaip planeta, leidžia egzistuoti labai daugeliui visiškai skirtingų būtybių. Ir ne visos iš jų laikosi to kurso, kuris skirtas Žemės planetai.
Kadangi mūsų susitikimas eina į pabaigą, norėčiau dar kartą jums priminti apie tai, kad mano asmenyje jūs rasite patikimą ir nuoširdų draugą, jums reikia tik į mane kreiptis. Netgi mano atvaizdas minčių pavidalu, švytinčio ugninio kamuolio atvaizdas, sugeba daugeliui iš jūsų suteikti pasitikėjimo, žvalumo ir duoti taip jums būtiną jėgų antplūdį.

AŠ ESU Helijas, su meile jums.
Audio failą mp3 formate su šio diktavimo įrašu (5,5 Mb)
galima parsisiųsti pagal nuorodą:

http://narod.ru/disk/4573306000/2008-12-23_64k.mp3.html


Diktavimo tekstą skaito T. N. Mikušina.
Audio įrašas atliktas iš karto po Pranešimo.Autoriaus anketa

Grįžti į Autorių Sąrašas

Šioje srityje, prisijungus, galima:
  • Peržvelgti informaciją apie autorių
  • Parašyti autoriui asmeninę žinutę
  • Pradėti susirašinėjimą su autoriumi.

Tai galimybė ne tik gauti patarimą ar atsakymą, bet ir būdas susipažinti - susirasti naujų draugų ir bendraminčių, o galbūt bendrakeleivių dvasinio augimo kelyje.