Projektai internete > Straipsniai iš 2007-2009 metų ... > Žurnalų įrašai > Dievo sąvoka > 1 >

Nesu nagrinėjęs tiek asmeniškai tų klausimų kas susiję su susiskaidymų į darinius, per kur ir dėl ko ir kodėl yra tos programos - paprastai koncentruojuosi į dieviško charakterio pasireiškimą, galimybes pasireikšti per žmogų.

Žinau kaip sunku būna užrašyti žodžiais (žodiniais simboliais) tai kas patiriama ar matoma. Gera išgirsti žmones palaikančius tyras vertybes. Pats savotiškai taip pat suvokiu Dievą kaip visumą, ir ji gali pasireikšti per mus pačius, jeigu tyru protu eisime į savo pačių minčių tėkmę/vidų.

Tai pagal savo bandymus ne tik žinoti, bet taikyti žinias norėtųsi tik gal kažką daugiau išgirsti susijusio su taikymu kasdieniame žmogaus gyvenime.. Nors kiekvienas pagal savo galimybes gali užsiimti didesnio ar mažesnio suvokimo - nagrinėjimo siekimu.

Ir žemiau pateikti tarsi du paveiksliukai - bet man naudojant tas nuorodas nukelia tik i Nokia žemėlapius.Autoriaus anketa

Grįžti į Autorių Sąrašas

Šioje srityje, prisijungus, galima:
  • Peržvelgti informaciją apie autorių
  • Parašyti autoriui asmeninę žinutę
  • Pradėti susirašinėjimą su autoriumi.

Tai galimybė ne tik gauti patarimą ar atsakymą, bet ir būdas susipažinti - susirasti naujų draugų ir bendraminčių, o galbūt bendrakeleivių dvasinio augimo kelyje.