Praktikų atlikimas > Gydymo praktikos > Su-Džok (angl. Su-Jok) >

Su-Džok (angl. Su-Jok)

Plaštakų ir pėdų paviršiuje yra biologiškai aktyvūs taškai, atitinkantys visus kūno organus ir dalis. Tų taškų dirginimas sukelia ryškų gydomąjį ir profilaktinį poveikį. Plaštakų ir pėdų taškai išsidėstę tam tikra griežta tvarka ir atspindi sumažintą anatominę viso organizmo sandarą .
Tarp kūno organų ir juos atitinkančių taškų yra nuolatinis tam tikras ryšys. Prasidėjus ligai "signalinė" banga iš pažeistos kūno dalies arba organo nukreipiama į atitinkamą tašką ir jį sudirgina - taškas tampa labai skausmingas. Stimuliuojant tokį tašką, atsiranda "gydomoji" banga, kuri išgydo nesveiką organą.
Vaikštant, bėgiojant, dirbant rankų ir kojų taškai natūraliai masažuojami, ir tai apsaugo kūną nuo ligų . Todėl visiems žinoma, kad geriausi vaistai - judėjimas ir darbas. Kai natūralus taškų ir zonų masažas nepakankamas, žmogus ima sirgti. Tuomet tikslus, kryptingas taškų stimuliavimas paprastai duoda gerų rezultatų .Autoriaus anketa

Grįžti į Autorių Sąrašas

Šioje srityje, prisijungus, galima:
  • Peržvelgti informaciją apie autorių
  • Parašyti autoriui asmeninę žinutę
  • Pradėti susirašinėjimą su autoriumi.

Tai galimybė ne tik gauti patarimą ar atsakymą, bet ir būdas susipažinti - susirasti naujų draugų ir bendraminčių, o galbūt bendrakeleivių dvasinio augimo kelyje.