Sąvokos > Sapnai, sapnavimas > 1 >

Sakoma, kad nušvitę žmonės nesapnuoja, arti to esantys.. patiria sąmoningus sapnus. Man panašu, kad sapnus kuria angelai... norėdami perduoti mums informaciją.

Sapnų paprastai kaip ir nebesapnuodavau pastaraisiais metais, bet dabar tenka sapnuoti aiškesnius sapnus, o taip atsitiko galbūt iš dalies dėl to kad kambaryje laikau ametisto akmens, kuris pagal apibūdinimą leidžia sapnuoti aiškius sapnus. Taip pat tas akmuo sakoma išryškina ir padeda atsikratyti ydų. Dėl sapnų tai pvz. teko vienoje vietovėje laipioti nelabai patogiais laiptais - ir mintyse pagalvojau kad bijau čia koją nusilaužti. Tai prisapnavau visokių "nesąmonių" kaip esu nusilaužęs koją. Ir tai padėjo suvokti savo baimę aiškiau, tada suvokus - atsisakyti bijoti. Mintys susidėliojo daug geriau.

Ne taip seniai sapnavau Uraganą skriejantį per miestą kuris praslinko pro šalį - kas reikštų sėkmingą darbų pradžią... taip ir buvo gyvenime. Paprastesnės reikšmės kurias žinau, tai sapnuoti šunį - reiškia draugas, katę - vagis. Daug minčių gali sukelti sapnavimas kas susiję su vandeniu - nes tai reiškia problemas, arba įtemptesnį mąstymą, mintis. Vanduo gali būti tiek skaidrus tiek neskaidrus, gali būti sukietėjęs į ledą. Labai daug kartų tiesiog visada sutapdavo kas susapnuota su tuo kas nutinka gyvenime.
Tiesa, prieš sudūžtant Lenkijos diplomatų lėktuvui rusijoje.. tą rytą susapnavau pilną burną iškritusių dantų.. tiesiog labai daug jų buvo iškritusių. Vienas iškritęs dantis paprastai reiškia - žmogaus netektį arba ligą. Tai galima sakyti sapnai - būna pranašingi.

Mokymai kaip Urantijos Knygą, Sathya Sai Baba, teigia kad miego metu žmonės gauna mokymus, net jeigu jų ir neprisimena. Manau, kad sapnų metu įgyti patyrimai gali savotiškai paruošti žmogų būsimos dienos įvykiams, ar bendrai gyvenimui prisidėti prie jo gerovės.