Sąvokos > Transcendencija, tyrumas > 59 > 1 >

Ačiū, Vidmantai, daug gero perskaičiau, man tik kyla bendras pastebėjimas, kad pas tave aprašoma ta tyra, transcendentinė būsena, kaip kokybiška - ir tai yra gerai nes į tai galima koncentruotis, bet tuo pačiu kai kyla klausimas koks yra tas kelias ateiti iki tokios būsenos, kokios dalys tai sudeda. Ar kitaip sakant, ko turėtų siekti žmogus kad tuo keliu ateitų iki tos tyros transcendentinės būsenos? - atsakymą galima suprasti kaip žmogaus gerumas, jo karma, jo nuostatos ir pasirinkimai. Iš esmės turbūt žmogus turbūt pats turi jau toliau gilintis kaip siekti to gerumo, geros karmos, arba net ir karmos nebūvimo (kada sąmoningai veikiama, o ne pagal tam tikro kiekio gėrio šablonus). Man kaip norinčiam dažnai vis sujungti tuos paprastus žmones su tuo kas aukšta ir dieviška, tai vis krypsta dėmesys į tuos detalesnius ir smulkesnius dalykus, tarsi norint suvirškinti ir sugebėt jiems išverst.. tai kokios tos nuostatos pas žmones dažniausiai blogokos vyrauja, ir nuo ko ir kaip žmogus turėtų vaduotis iš to, kaip tai keisti.. nes labai džiugu kai žmogus pasirenka kad ir ne dideliu tempu bet stabiliai judėti pirmyn, link gėrio ir vis keistis, tobulėti.
Kiekvieno žmogaus variantas turbūt skirtingas, kaip esi sakęs kad visi žmonės labai skirtingi, ir tos "iliuzijos" ar nuostatos jų protuose kai yra susipainiojimai, kai pvz jis nori būti mylimas - bet galvoja kad tai pasiekti gali darydamas kažką kvailo ar ne tokio gero, tai jas galima bandyti išpainioti, parodyti trumpesnį/geresnį kelią.

Dabar esu užsiėmęs darbais tai ne taip daug galiu skirti laiko išsamiai parašyti, ar panagrinėti ką parašei. Tai kol kas tiek. Ačiū už tavo indėlį pasidalinant. Džiaugiuosi dėl tavo pasirinkimų susijusių su dieviškumu kuris suvienija, išlaisvina nuo atskirumo nors ir gilesne prasme kas kitiem gali būti galbūt ir sunkiau suprantama.